Geri Dön   Wardom.Org > Bilgisayar > Programlar

 
Eski11-11-2009, 19:24   #1
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim
Exclamation Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDEAdobe After Effects Cs4Create motion graphics and visual effects with. the industry standard! With Adobe® After Effects® CS4 software, you can create compelling motion graphics and blockbuster visual effects with flexible tools that help save you time and deliver unparalleled creative power. Design vector graphics, create more organic movements, and expedite delivery with new integration and collaboration features.
Use QuickSearch to instantly locate any element or even missing footage in a comp or project; navigate quickly between nested comps using the new Mini-Flowchart. Import 3D models from Adobe Photoshop® CS4, and then bring them into After Effects to composite them with other elements, adjust lighting, and more.
Adobe provides end-to-end software solutions to deliver compelling experiences on film, video, DVD, the web, and mobile devices.

Adobe® After Effects® CS4 software is a must-have release that helps make you more productive. Searchable timelines and projects, expanded 3D compositing options, included Mocha for Adobe After Effects software, and numerous enhancements streamline almost everything you do.

Bring your vision to life with blockbuster visual effects and compelling motion graphics in Adobe After Effects Professional software. Work with sophisticated tools and enjoy tight integration with Adobe's leading design applications while you deliver stunning work to virtually any media type. Design from scratch or jump-start projects from hundreds of fully customizable presets and templates - all from within a streamlined interface.

Düşüncelerinizi canlandırın. Adobe After Effects CS4 Professional, cazip hareketli görüntüler ve mükemmel görsel efektleri etkin, hassas ve sonsuz çeşitlilikle yaratmanızı sağlar. Diğer Adobe yazılımlarıyla entegrasyondan, esnek 2 ve 3 boyutlu kompozitlemeden, yüzlerce efektten ve hazır animasyon ayarlarından yararlanarak, film, video, DVD ve Adobe Flash çalışmalarınıza yeni bir boyut kazandırın.
Yenilikçi derleme ve animasyon araçları
İki veya üç boyutlu ortamda grafik, metin, resim ve sesi birleştirerek iletişim projeleri yaratın ve ardından her parçasına dilediğiniz gibi animasyon ekleyin.
Eşsiz Adobe entegrasyonu
Adobe Illustrator ve Adobe Photoshopdan her türlü objeyi veya katmanı import edebilme özelliğiyle iş akışını bir adım ileriye taşıyın. After Effects, Adobe Premiere® Pro CS3 ve Encore® CS3 yazılımların arasında istediğiniz gibi geçiş yapın ve Adobe Flash CS3 animasyonlarını paylaşın.
Metin ve vektörel grafik yaratma ve animasyonu
Alıştığınız Adobe araçlarıyla After Effectsde metin ve vektörel grafikler yaratın ve bunları daha sonra hareketli hale getirip yeni görsel animasyonlar oluşturun.
Zaman tasarrufu sağlayan araçlar
Standart animasyonlar yarattığınızda presetler kullanarak zaman tasarrufu yapın. Tool Tipler, yazılıma dahil eğitim paketleri ve web eğitimleriyle After Effectsi hızlı bir şekilde uygula***** öğrenin ve projelerinizi bir adım ileriye taşıyın.
Güçlü hareket kontrolleri
Puppet aracı kullanarak grafik ve metinleri hareketlendirin. Motion Blur ile daha gerçekci animasyonlar yaratın veya Timewarp kullanarak filmi yavaşlatın yada hızlandırın. Motion Tracker ve Motion Stabilizer sayesinde filmi kontrol altına alın.
Gelişmiş performans
Yeni nesil çoklu işlemcili donanımların gücünü sonuna kadar kullanın ve bu sayede beklemekten çok yaratmaya zamanınızı harçayın. Yapacağınız Rendeı networke dağıtın ve böylece performansı daha da arttırın.

Her mecrada profesyonel sonuçlar

Web, mobil cihaz veya televizyon yayını; geniş format desteği sayesinde neredeyse her mecra için proje üretmeniz mümkün. After Effects CS3 Professional ayrıca renk yönetimi araçlarıyla renk düzenlemelerinin daha hassas ve sonuçların daha kesin olmasını sağlıyor.
Üretimde mükemmellik
Üstün çıktı ve geniş dosya formatı desteği Film, video ve DVD için, Render Queue ile aklınıza gelebilecek her tür çıktı formatında profesyonel çıktılar üretin. Bir kompozisyonu eşzamanlı olarak farklı formatlara render edin ve daha fazla verim için dosyaları yığın halinde render edin.
Güçlü maske araçları
Esnek otomatik trase (auto-tracing) seçeneklerini ve RotoBézier maskelerini kullanarak, maskeleri kolayca tasarlayın, düzenleyin ve çalışın.
Graph Editor
Anahtar kare düzenleme ve katmanlar arasında canlandırılmış özelliklerin kolay senkronizasyonu üzerinde tam görsel denetim sunan yeni Graph Editor sayesinde animasyonlarınızı hassas bir şekilde yaratın.
Profesyonel renk düzeltme
Adobe Photoshop'takine benzer renk düzeltme araçlarını ve çok hassas düzeltmeler için Color Finesse*********'i kullanarak, filminizin ve diğer katman öğelerinin rengini ayarlayın.
En yüksek kalitede anahtar ve örtü araçları
Akademi Ödülü sahibi Keylight ve çeşitli destekleyici araçlar sayesinde, başka araçlarla üretilenlere rakip olabilecek düzeyde mavi ve yeşil ekran örtüleri yaratın.
Akıllı iş akışı
Benzersiz Adobe entegrasyonu Verimli Adobe iş akışını kullanın: Adobe Photoshop ve Illustrator dosyalarını niteliklerini koru***** ithal edin. Windows'ta Adobe Premiere Pro projelerini ithal edin, statik Adobe Encore yazılım menülerine hareket ekleyin, After Effects projelerini Adobe Premiere Pro projeleri olarak ihraç edin ve çok daha fazlasını yapın.
En iyi performans
Hızlandırılmış OpenGL desteği, akıllı RAM önizleme ve diske önbellekleme sayesinde, kompozisyonlarınızı gerçek zamanda önizleyin ve render edin. En iyi organizasyon için sabitlenebilen ve gruplanabilen çalışma alanı panelleri ile üst üste binen pencereleri engelleyen, zarif bir şekilde baştan tasarlanmış arabirimle çalışın. Özel çalışma alanlarını kaydedin, kullanıcı arabirimi parlaklığını ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.
Medya yönetimi ve render sonrası işlemler
Tam çözünürlük bağımsızlığı ile farklı platformlar arasında çalışmayı kolaylaştırın ve render sonrası eylemlerini kullanarak arka uç prodüksiyon çalışmalarını rahatlatın.
Uzman görsel efektler
Flulaştırma, renk düzeltme, katman deformasyonu, bulut, duman gibi olayların taklidi ve çok daha fazlası için geniş bir plug-in grubunu kullanarak dikkat çekici efektler yaratın.
Rakipsiz metin animasyonu ve jenerik efektleri
Eşi benzeri olmayan kolaylıkla hareketli metinler yaratın. Standart Adobe Text aracını kullanın ya da metni Photoshop'ta düzenleyin ve canlandırın; metin animasyonu hazır ayarlarını anında uygulayın ve çok daha fazlasını yapın.
Zaman kazandırıcı animasyon ve davranış hazır ayarları ve proje şablonları
Yüzlerce özelleştirilebilir animasyon hazır ayarını kullanarak mükemmel görünen animasyonlar üretin; bunların arasında metin, efektler, geçişler, arka planlar ve davranışlar için hazır ayarlar yer almaktadır. Hareketli DVD menüleri ve hareketli görüntülü arka planlar için, ürünle gelen proje şablonlarını kullanın.
Bozucu olmayan vektörel boyama
Filmi temizlemek, maskeler çizmek, öğeleri çoğaltmak ve animasyonlar yaratmak için, katmanlar üzerinde bozucu etkisi olmayan boyama yapın.


Alıntı:
ÖNEMLİ NOT: PROGRAM TARAFIMDAN KULLANILMAKTA OLUP TAMAMEN FULL OLARAK KURULMAKTADIR. CRACKLAMA İŞLEMINI YAZILDIGI GIBI UYGULAYINIZ. TOPLAM BOYUT 1.2 GB CIVARINDA OLUP 7ZIP ILE BOLUNMUSTUR.LINLERIN TAMAMI COLLECTOR HESABA YUKLENMISTIR VE SORUNSUZLUGU TEST EDILMISTIR
Alıntı:
İ M USING NOW. NO PROBLEM SELF CONTROL


Kod:
http://rapidshare.com/files/305417605/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.001
http://rapidshare.com/files/305428263/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.002
http://rapidshare.com/files/305534520/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.003
http://rapidshare.com/files/305448198/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.004
http://rapidshare.com/files/305457310/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.005
http://rapidshare.com/files/305382254/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.006
http://rapidshare.com/files/305390737/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.007
http://rapidshare.com/files/305401483/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.008
http://rapidshare.com/files/305412587/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.009

Alıntı:
BIRLESTIRME ICIN 7 ZIP KULLANINIZ
Alıntı:
USE 7ZIP

Düzenleyen wardomusikiim : 16-11-2009 01:37.
 

Eski11-11-2009, 19:29   #2
PlexiNoise
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - PlexiNoise

Bi tür photoshop programı sanırım bu

Paylaşım için teşekkürler
 

Eski11-11-2009, 21:22   #3
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

hareketli efekt hazırlamak için
 

Eski11-11-2009, 23:43   #4
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

update patch eklendi
 

Eski16-11-2009, 01:38   #5
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

arkadaşlar butun linkler yenılenmıstır.
 

Eski16-11-2009, 02:09   #6
uqurykn
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - uqurykn

sağolasın linkler bomba gibi
 

Eski16-11-2009, 16:53   #7
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

evet bomba gıbı. butun gecem upload la gectı canım cıktı ama sonunda bıttı.
 

Eski16-12-2009, 17:42   #8
anaskvit
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - anaskvit

elinize sağlık.
fakat bir sorunum var.bütün partları indirdim ama içinden kurulumu anlatan bir metin veya onun gibi birşey çıkmadı.belki dedim son partta bir sorun vardır(46mb.di sanırım) onu bir daha indirdim fakat 7zip açarken hata veriyor ve içeriğinide göremiyorum. Aktivasyon patch keygen bunların hiç biri klasörü açınca çıkmadı!!

onun dışında kurulum dosyaları setup falan klasörde mevcut. dediğiniz gibi kurulumun nasıl yapılacağını okumadan kuruluma geçmek istemedim.
malumunuz after effect crack olaylarını sıkı tutuyor.bugüne kadar indirdiklerimi söylesem vay be dersiniz

tekrar teşekkürler....

Düzenleyen anaskvit : 16-12-2009 17:44. Sebep: imla hatası.
 

Eski16-12-2009, 17:53   #9
cengav
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - cengav

teşekkürler...
 

Eski17-12-2009, 00:52   #10
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

kolay gelsın dostum. crack fıle içerisinde ve daha ıonce acamama ıle ılgılı hıcbır hata almadım baskalarından (indirilme sayısı: 486)
 

Eski17-12-2009, 02:01   #11
anaskvit
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - anaskvit

haklısın galiba dostum! klasik crack dosyalarına alıştığım için bi anda panik yaptım. _by_dryusufbal file' dakiler galiba crackle ilgili dosyalar.
Yalnız şimdi farkettimki daha önce indirdiğim bazı programların setup.exe' lerinde bir sorun var.Daha önce ps Cs4'de de aynısı oldu.Setup.exelerine tıklıyınca cevap vermiyorlar.
bu sorunu merak etmeye başladım şimdi makinada bir rahatsızlık var belli .....

Düzenleyen anaskvit : 17-12-2009 02:08. Sebep: ..
 

Eski18-12-2009, 15:24   #12
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

kend cozumlerını kendın getırmıssın dotum. haydı kolay felsın
 

Eski18-12-2009, 17:16   #13
anaskvit
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - anaskvit

saldım çayıra mevlam kayıra...
 

Eski19-12-2009, 11:46   #14
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

ne dıyorsun arkadasım
 

Eski28-12-2009, 14:51   #15
hace
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - hace

Öncelikle Teşekkürler
Bi küçük soru :
winrar ile açamaz mıyım ben bunu ?
 

Eski31-12-2009, 20:37   #16
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

uzantı 7zip. ama wınrar 3.9.1 versıonunda 7zip ı acma destegı de getırdı. istersen forumda mevcut tabıkı kullanabılırsın.

kolay gelsın
 

Eski19-01-2010, 01:20   #17
mcorleone26
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - mcorleone26

Kardeş öncelikle ellerine sağlık.Ben tüm partları indirdim 7zip ile açmayı denedim ilk bir kaç denemede başarısız oldum " arşiv dosyası olarak açılamıyor " şeklinde hata verdi fakat daha sonra google dan araştırdım ve buldum indirdiğim 9 partı açabildim faka içinden çıkan winrar dosyası açılmıyor.Dosyayı açtığımda "arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı" şeklinde hata veriyor. Winrar programının kendisini açıp dosyayı bulup onar diyorum fakat yine sorun çıkarıyor. Part 1 yanlış inmiştir belki diyerek 2 kere indirdim sorunum yine değişmedi. Eğer yardımcı olabilirsen çok iyi olur.Kolay gelsin.
 

Eski22-01-2010, 09:48   #18
devilmanta
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - devilmanta

bu programın sadece crack i olsa bal olur badem olur
 

Eski24-01-2010, 02:37   #19
mengi54
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - mengi54

Süpersin kardes emege saygi ellerine saglik cok cok tesekür ederim kal saglicakla
 

Eski04-02-2010, 23:02   #20
crans
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - crans

teşekkürler indiriyorum
 

Eski04-02-2010, 23:34   #21
on1001day
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - on1001day

ellerine sağlık dostum bayağı işimi görecek bu program teşekkürler
 

Eski09-02-2010, 21:24   #22
xkoylu
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - xkoylu

fotoğraf makinası ile çekilen videoları birleştirmek için program arıyordum. quicktime formatındaki
videoları desteklermi kurup deneyeceğiz bakalım. Önce vinzip kurmak gerekiyor galiba, Teşekkürler paylaşım için
 

Eski14-02-2010, 21:39   #23
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

7zip kuracaksın dostum
 

Eski17-02-2010, 20:42   #24
ssomar
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - ssomar

ellerine sağlık kardeş.
bi sorunum var...crack dosyaları by_dryusufbal klasöründeki dosyalar sanırım...ama ben active etme olayını anlayamadım...yani "CRACKLAMA İŞLEMINI YAZILDIGI GIBI UYGULAYINIZ" demişsin.. ama ben nerede yazıldığını bulamadım...crack yapma işini anlayamadım..bir şeyler denedim ama her defasında yine açılışda bende serial girmemi istiyo...bunun için indirmemiz gereken başka bir dosya varda ben mi göremedim acaba...
teşekkürler..
 

Eski21-02-2010, 12:30   #25
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

sana özelden tam olarak oku dosyasındakı ne yapacagını cok ayrıntılı gırdım dostum. kendım de sana anlatırken tekrardan kurdum. ne olur ne olmaz dıye eke dosya da attım sorun yaşarsan dıye.

saygılarımla
 

Eski24-04-2010, 09:18   #26
soloman03
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - soloman03

dostum bu programı indrdim ama crack nasıl kurulacak onu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
 

Eski06-11-2010, 18:04   #27
sedatsenol
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - sedatsenol

Pardon ama nasıl açılacak bu 7zip? Dosyaların uzantısı 7z değil.

Uzantılar 001, 002, vs... olarak gözüküyor. Uzantıları değiştirdim yine de 7z olarak açmıyor.

Birlikte aç dediğim zaman bile açılamıyor arşi dosyası olarak.
 

Eski06-11-2010, 19:12   #28
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

1. dosyanın üstune gel. 7zip ile klasorecıkart de. o mkadar ugrasmana gerek yok. ama hepsını secme sadece 1. dosya
 

Eski06-11-2010, 22:43   #29
sedatsenol
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - sedatsenol

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dryusufbal Mesajı Göster
1. dosyanın üstune gel. 7zip ile klasorecıkart de. o mkadar ugrasmana gerek yok. ama hepsını secme sadece 1. dosya
Aynen dediğini yapıyorum hocam... Sonuç:

 

Eski08-11-2010, 15:21   #30
sedatsenol
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - sedatsenol

Halen bekliyorum...
 

Eski14-11-2010, 14:18   #31
sedatsenol
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - sedatsenol

Halen bekliyorum-2
 

Eski18-11-2010, 15:16   #32
sedatsenol
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - sedatsenol

Sakın indirmeyin..!
 

Eski18-12-2010, 23:10   #33
demircan256
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - demircan256

İlk olarak benden önceki mesajı yollayan sedatsenol...arkadaşım neden sakın indirmeyin dedin anlamadım...

Benim derdime gelirsek;Şimdi arkadaşlar bu programı kullanan arkadaşlar varsa lütfen bana yardımcı olsun....ben montaj*kurgu işi için final cut(maclerde çalışır) öğrencektim yani öğrenmeye başlicaktım..ancak mac alamadığımdan kuramadım şimdilik askıya aldım..ve bende bu nedenle alternatif arayışına geçtim..aslında EDIUS ile başlamayı düşünüyorum..ama montajcı arkadaş se bana AFTER EFFECT programını kullanarak başlamamı önerdi..sizce ne apmalıyım..yani biraz araştırdım ama AFTER EFFECT programının montaj programı olmadığını gördüm..acaba benmi yanlıyorum...lütfen yardımcı olurmusnuz...


SAYGILAR...
 

Eski18-12-2010, 23:29   #34
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

sedat kardeşim buyur bak 1. dosyanın üstune gel. dosyanın üstunden sağ tıkla. after effect klasorune cıkart dedıgın zaman gayet guzel cıkıoyr

bak bu da resım

 

Eski18-12-2010, 23:36   #35
Anonymous™
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - Anonymous™

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi demircan256 Mesajı Göster
İlk olarak benden önceki mesajı yollayan sedatsenol...arkadaşım neden sakın indirmeyin dedin anlamadım...

Benim derdime gelirsek;Şimdi arkadaşlar bu programı kullanan arkadaşlar varsa lütfen bana yardımcı olsun....ben montaj*kurgu işi için final cut(maclerde çalışır) öğrencektim yani öğrenmeye başlicaktım..ancak mac alamadığımdan kuramadım şimdilik askıya aldım..ve bende bu nedenle alternatif arayışına geçtim..aslında EDIUS ile başlamayı düşünüyorum..ama montajcı arkadaş se bana AFTER EFFECT programını kullanarak başlamamı önerdi..sizce ne apmalıyım..yani biraz araştırdım ama AFTER EFFECT programının montaj programı olmadığını gördüm..acaba benmi yanlıyorum...lütfen yardımcı olurmusnuz...


SAYGILAR...
Adobe After Effect'te montaj yapamazsın.. Bu sadece efektli intro ve jenerik yapma programı.. Ama illa ki montaj ve efekt yapacaksan Sony Vegas Pro'yu öneririm.
 

Eski18-12-2010, 23:39   #36
demircan256
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - demircan256

dryusufbal...Krdşm bana yardımcı olabilirmisimniz acaba...


saygılar...
 

Eski18-12-2010, 23:47   #37
demircan256
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - demircan256

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Anonymous™ Mesajı Göster
Adobe After Effect'te montaj yapamazsın.. Bu sadece efektli intro ve jenerik yapma programı.. Ama illa ki montaj ve efekt yapacaksan Sony Vegas Pro'yu öneririm.
Peki krdşm..ben hobi olarak değilde ilerisi için öğrencem yani ben bir tv kanalında çalışıyorum ve apayrı bir departmandayım..ve merak sardım bu işi öğrenip meslek haline getirip şirkette işe başliicam tabi bu zaman alıcak bununda bilincindeyim..ancak şunu söyliim ..neden trt olsun..yada benim çalıştığım kanalda..edıus-final cut--trtr özellikle avid .kullanmakta yani ben final cut-avid değilde edıus kullanabilirim elimde mevcut çünkü...şimdi eğer ben vegas kullanırsam ve buna alışırsam sonrası için sorun olmazmı..yani siz eğer kullanmışsanız daha iyi bilirsiniz..benim sonraki amacım..bunlarla mantığını öğrenip mac alarak final cut kullanmaya başlamak..bu nednele mantığı bir olsun sonuçta ben bi şekilde montaj olayını bir öğreneyim.bu bana yeterli olacaktır...NE DERSİNİZ...


saygılar...
 

Eski19-12-2010, 00:16   #38
demircan256
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - demircan256

Cevap yokmu
 

Eski19-12-2010, 15:48   #39
demircan256
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - demircan256

Arkadaşlar bilgisi olan bana yardımcı olabilirmi 2 gündür bekliyorum
 

Eski21-12-2010, 18:27   #40
angelos
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - angelos

bunuu kurulumunu gerçekleştirdim crackleme işleminin yapılışı dosyalarında anlatımı yoktu verilen seriali girdim oldu fakat programı kapatıp açtığımda tekrar serial istiyor ve ilk girdiğim seriali de kabul etmiyor 3. seriali girdim şimdide her seferinde serialin birini harcıyorum anlayacağınız iki tane serial kaldı elimde verilen dosyada olanların içinde crackleme işlemini anlatabilirseniz sevinirim
 

Eski21-12-2010, 22:27   #41
perovskite
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - perovskite

paylaşımın için teşekkürler
 

Eski25-12-2010, 10:58   #42
ataman55
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - ataman55

Tesekkurler paylaşım için, ne tür çalışmalarda kullanılır, örnek çalışma var mı progranlar ilgili?
 

Eski03-02-2011, 14:58   #43
INXS
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - INXS

arkadaşım paylaşım için teşekkürler...ama crack dosyalarını nasıl kullanılacağının bilgisini verirsen sevinirim ...halledemedim çünkü...
 

Eski30-04-2011, 14:11   #44
krkrtlbjk
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - krkrtlbjk

kardeş teşekkürler ...
seninle alakalı bir klasör var içinde serial olan fakat bir anlatım yok
supportes adlı bir klasör var içinde bişeyler var onları direk mi atıcaz yoksa klasörümü direk atıcaz ufak bir anlatımını yaparsan daha çok sevineceğiz. teşekkürler...
 

Eski17-05-2011, 15:20   #45
fanaturka
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - fanaturka

Arkadaşlar crack dosyaso by_dryusufbal dosyasının içindedir. Programı kurduktan sonra by_dryusufbal klasörünün içindeki dosyaları C:/ProgramFiles/Adobe/Adobe After Effect CS4 klasörünün içine yapıştırıp herşeye evet dedikten sonra aynı dosya içindeki Support Fillles dosyasındaki .DS Store ve amtlib.dll dosyalarını da yine C:/ProgramFiles/Adobe/Adobe After Effect CS4 klasörünün içine ayrı olarak yapıştırın. Böylelikle crack lemiş olursunuz.
bu konu hakkında bilgi isteyenler ilyasoncebe@hotmail.com a ulaşsın yada özelden pm atsın yardımcı olmak isterim.
 

Eski17-05-2011, 15:30   #46
fanaturka
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - fanaturka

Arkadaşlar by_dryusufbal klasörünün içindeki dosyaları C:/Programfiles/Adobe / Adobe After Effects klasörünün içine yapıştırdıktan sonra tekrar by_dryusufbal klasörüne gelip support Filles klasörünün içindeki .DS_Store ve amtlib.dll dosyalarını da C:/Programfiles/Adobe / Adobe After Effects klasörünün içine yapıştırını sorun ortadan kalksın.
 

Eski17-05-2011, 15:33   #47
fanaturka
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - fanaturka

Arkadaşlar büyük bi özenle arşivlediğim after effect türkçe ve ingilizce eğitim seti ve bunun yanında

11 Ad Sis Atmosfer videosu

50 Ad Kan efekt videosu

59 Ad Büyük binalardan küçük cisimlere kadar Değişik patlama Efekt Videosu

36 Ad Enkaz efekt Videosu

23 Ad Patlamanın toprak üzerindeki dağılışının efekti

20 Ad Patlama , yıkılma anında oluşan toz bulutu ve eski ahşap evlerde ve mağaralarda tavanlardan dökülen küçük taş parçacıları ve toz efekt videoları

49 Ad çok büyük patlama videosu

21 Ad sürekli yanan ateş

35 Ad Cam kırılma, Camdan kurşun geçme efekt videoları

48 Ad Silah ateş efekt videosu

7 Ad Parçacık sıçrama efekt Videosu

17 Ad Kurşunun ve ya başka bir süratle gelen kurşunun veya küçük cismin duvarı, kapıyı bacayı sıyırıp çıkan tozun ve ateşin olduğu efekt videosu ( sanırım cümleyi kuramadım )

20 Ad sürekli tüten duman efekt videosu ( bu dumanları binalara çarpan füzeler veya yangınlardan kullanabilirsiniz)

9 Ad patlama anındaki ve bina yıkımlarında çıkan ilk ve büyük duman efekt videosu

47 Ad Kıvılcım efekt Videosu

6 Ad Duvar Parçalanma efekt videosu

12 Ad kurşunun, merminin 3 boyutlu olarak dönme video efekti ( bu efektleri silahtan aniden çıkan boş kovan olarak kullanabilirsiniz )

15 Ad Su video efekti

ve 100 lerce sürpriz ( büyük çukur ve bomba patladıktan sonra yerde oluşan yarıklar gibi aklınıza ne gelirse)

Ve ayrıca 200 e yakın filmlerde kullanılan ses efekti, 200 e yakın sinema stili yani Collor Correction bunlara patlama sesleri silah sesleri kurşun sıyırma ve kan sesleri de dahil.

After Effect Kullanıcılar ve ya öğrenip hayal gücünün sınırlarını zorlamak isteyenler bu arşivi kesinlikle kaçırmasın.

Ürün şu an 6 DVD dir. Ama extralar çıkarsa 7 ye çıkabilir.

tel 5*3*8 - 9*7*2 - 3*7 - 4*6
 

Eski27-05-2011, 15:03   #48
Ostukarci
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - Ostukarci

Bunu kurup çalıştıran varmı 2 rar 4 sefer indirdim kesinlikle açılmıyorrrrr mu
 

Eski30-05-2011, 08:30   #49
fanaturka
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - fanaturka

ya aslına bakarsan bu programı ben kuramadıö fakat başka siteden indirdiğim AECS4 programına, byYuSUF arkadaşın gönderdiği programın CRACK i uyuyo ancak böyle işime yaradı
 

Eski20-06-2011, 09:16   #50
kaanuysal
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - kaanuysal
rapid

Bu rapid ücretli galiba. nasıl indirecez dosyaları bilen varmı ark?Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dryusufbal Mesajı Göster


Adobe After Effects Cs4Create motion graphics and visual effects with. the industry standard! With Adobe® After Effects® CS4 software, you can create compelling motion graphics and blockbuster visual effects with flexible tools that help save you time and deliver unparalleled creative power. Design vector graphics, create more organic movements, and expedite delivery with new integration and collaboration features.
Use QuickSearch to instantly locate any element or even missing footage in a comp or project; navigate quickly between nested comps using the new Mini-Flowchart. Import 3D models from Adobe Photoshop® CS4, and then bring them into After Effects to composite them with other elements, adjust lighting, and more.
Adobe provides end-to-end software solutions to deliver compelling experiences on film, video, DVD, the web, and mobile devices.

Adobe® After Effects® CS4 software is a must-have release that helps make you more productive. Searchable timelines and projects, expanded 3D compositing options, included Mocha for Adobe After Effects software, and numerous enhancements streamline almost everything you do.

Bring your vision to life with blockbuster visual effects and compelling motion graphics in Adobe After Effects Professional software. Work with sophisticated tools and enjoy tight integration with Adobe's leading design applications while you deliver stunning work to virtually any media type. Design from scratch or jump-start projects from hundreds of fully customizable presets and templates - all from within a streamlined interface.

Düşüncelerinizi canlandırın. Adobe After Effects CS4 Professional, cazip hareketli görüntüler ve mükemmel görsel efektleri etkin, hassas ve sonsuz çeşitlilikle yaratmanızı sağlar. Diğer Adobe yazılımlarıyla entegrasyondan, esnek 2 ve 3 boyutlu kompozitlemeden, yüzlerce efektten ve hazır animasyon ayarlarından yararlanarak, film, video, DVD ve Adobe Flash çalışmalarınıza yeni bir boyut kazandırın.
Yenilikçi derleme ve animasyon araçları
İki veya üç boyutlu ortamda grafik, metin, resim ve sesi birleştirerek iletişim projeleri yaratın ve ardından her parçasına dilediğiniz gibi animasyon ekleyin.
Eşsiz Adobe entegrasyonu
Adobe Illustrator ve Adobe Photoshopdan her türlü objeyi veya katmanı import edebilme özelliğiyle iş akışını bir adım ileriye taşıyın. After Effects, Adobe Premiere® Pro CS3 ve Encore® CS3 yazılımların arasında istediğiniz gibi geçiş yapın ve Adobe Flash CS3 animasyonlarını paylaşın.
Metin ve vektörel grafik yaratma ve animasyonu
Alıştığınız Adobe araçlarıyla After Effectsde metin ve vektörel grafikler yaratın ve bunları daha sonra hareketli hale getirip yeni görsel animasyonlar oluşturun.
Zaman tasarrufu sağlayan araçlar
Standart animasyonlar yarattığınızda presetler kullanarak zaman tasarrufu yapın. Tool Tipler, yazılıma dahil eğitim paketleri ve web eğitimleriyle After Effectsi hızlı bir şekilde uygula***** öğrenin ve projelerinizi bir adım ileriye taşıyın.
Güçlü hareket kontrolleri
Puppet aracı kullanarak grafik ve metinleri hareketlendirin. Motion Blur ile daha gerçekci animasyonlar yaratın veya Timewarp kullanarak filmi yavaşlatın yada hızlandırın. Motion Tracker ve Motion Stabilizer sayesinde filmi kontrol altına alın.
Gelişmiş performans
Yeni nesil çoklu işlemcili donanımların gücünü sonuna kadar kullanın ve bu sayede beklemekten çok yaratmaya zamanınızı harçayın. Yapacağınız Rendeı networke dağıtın ve böylece performansı daha da arttırın.

Her mecrada profesyonel sonuçlar

Web, mobil cihaz veya televizyon yayını; geniş format desteği sayesinde neredeyse her mecra için proje üretmeniz mümkün. After Effects CS3 Professional ayrıca renk yönetimi araçlarıyla renk düzenlemelerinin daha hassas ve sonuçların daha kesin olmasını sağlıyor.
Üretimde mükemmellik
Üstün çıktı ve geniş dosya formatı desteği Film, video ve DVD için, Render Queue ile aklınıza gelebilecek her tür çıktı formatında profesyonel çıktılar üretin. Bir kompozisyonu eşzamanlı olarak farklı formatlara render edin ve daha fazla verim için dosyaları yığın halinde render edin.
Güçlü maske araçları
Esnek otomatik trase (auto-tracing) seçeneklerini ve RotoBézier maskelerini kullanarak, maskeleri kolayca tasarlayın, düzenleyin ve çalışın.
Graph Editor
Anahtar kare düzenleme ve katmanlar arasında canlandırılmış özelliklerin kolay senkronizasyonu üzerinde tam görsel denetim sunan yeni Graph Editor sayesinde animasyonlarınızı hassas bir şekilde yaratın.
Profesyonel renk düzeltme
Adobe Photoshop'takine benzer renk düzeltme araçlarını ve çok hassas düzeltmeler için Color Finesse*********'i kullanarak, filminizin ve diğer katman öğelerinin rengini ayarlayın.
En yüksek kalitede anahtar ve örtü araçları
Akademi Ödülü sahibi Keylight ve çeşitli destekleyici araçlar sayesinde, başka araçlarla üretilenlere rakip olabilecek düzeyde mavi ve yeşil ekran örtüleri yaratın.
Akıllı iş akışı
Benzersiz Adobe entegrasyonu Verimli Adobe iş akışını kullanın: Adobe Photoshop ve Illustrator dosyalarını niteliklerini koru***** ithal edin. Windows'ta Adobe Premiere Pro projelerini ithal edin, statik Adobe Encore yazılım menülerine hareket ekleyin, After Effects projelerini Adobe Premiere Pro projeleri olarak ihraç edin ve çok daha fazlasını yapın.
En iyi performans
Hızlandırılmış OpenGL desteği, akıllı RAM önizleme ve diske önbellekleme sayesinde, kompozisyonlarınızı gerçek zamanda önizleyin ve render edin. En iyi organizasyon için sabitlenebilen ve gruplanabilen çalışma alanı panelleri ile üst üste binen pencereleri engelleyen, zarif bir şekilde baştan tasarlanmış arabirimle çalışın. Özel çalışma alanlarını kaydedin, kullanıcı arabirimi parlaklığını ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.
Medya yönetimi ve render sonrası işlemler
Tam çözünürlük bağımsızlığı ile farklı platformlar arasında çalışmayı kolaylaştırın ve render sonrası eylemlerini kullanarak arka uç prodüksiyon çalışmalarını rahatlatın.
Uzman görsel efektler
Flulaştırma, renk düzeltme, katman deformasyonu, bulut, duman gibi olayların taklidi ve çok daha fazlası için geniş bir plug-in grubunu kullanarak dikkat çekici efektler yaratın.
Rakipsiz metin animasyonu ve jenerik efektleri
Eşi benzeri olmayan kolaylıkla hareketli metinler yaratın. Standart Adobe Text aracını kullanın ya da metni Photoshop'ta düzenleyin ve canlandırın; metin animasyonu hazır ayarlarını anında uygulayın ve çok daha fazlasını yapın.
Zaman kazandırıcı animasyon ve davranış hazır ayarları ve proje şablonları
Yüzlerce özelleştirilebilir animasyon hazır ayarını kullanarak mükemmel görünen animasyonlar üretin; bunların arasında metin, efektler, geçişler, arka planlar ve davranışlar için hazır ayarlar yer almaktadır. Hareketli DVD menüleri ve hareketli görüntülü arka planlar için, ürünle gelen proje şablonlarını kullanın.
Bozucu olmayan vektörel boyama
Filmi temizlemek, maskeler çizmek, öğeleri çoğaltmak ve animasyonlar yaratmak için, katmanlar üzerinde bozucu etkisi olmayan boyama yapın.
Kod:
http://rapidshare.com/files/305417605/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.001
http://rapidshare.com/files/305428263/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.002
http://rapidshare.com/files/305534520/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.003
http://rapidshare.com/files/305448198/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.004
http://rapidshare.com/files/305457310/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.005
http://rapidshare.com/files/305382254/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.006
http://rapidshare.com/files/305390737/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.007
http://rapidshare.com/files/305401483/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.008
http://rapidshare.com/files/305412587/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.009
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 20:29.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, su kaçağı, ukash, kırmızı shop, kız oyunları, su kaçağı, http://www.antalya-club.com


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.
You Rated this Thread: