Geri Dön   Wardom.Org > Bilgisayar > Programlar

 
Eski11-11-2009, 19:24   #1
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim
Exclamation Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDEAdobe After Effects Cs4Create motion graphics and visual effects with. the industry standard! With Adobe® After Effects® CS4 software, you can create compelling motion graphics and blockbuster visual effects with flexible tools that help save you time and deliver unparalleled creative power. Design vector graphics, create more organic movements, and expedite delivery with new integration and collaboration features.
Use QuickSearch to instantly locate any element or even missing footage in a comp or project; navigate quickly between nested comps using the new Mini-Flowchart. Import 3D models from Adobe Photoshop® CS4, and then bring them into After Effects to composite them with other elements, adjust lighting, and more.
Adobe provides end-to-end software solutions to deliver compelling experiences on film, video, DVD, the web, and mobile devices.

Adobe® After Effects® CS4 software is a must-have release that helps make you more productive. Searchable timelines and projects, expanded 3D compositing options, included Mocha for Adobe After Effects software, and numerous enhancements streamline almost everything you do.

Bring your vision to life with blockbuster visual effects and compelling motion graphics in Adobe After Effects Professional software. Work with sophisticated tools and enjoy tight integration with Adobe's leading design applications while you deliver stunning work to virtually any media type. Design from scratch or jump-start projects from hundreds of fully customizable presets and templates - all from within a streamlined interface.

Düşüncelerinizi canlandırın. Adobe After Effects CS4 Professional, cazip hareketli görüntüler ve mükemmel görsel efektleri etkin, hassas ve sonsuz çeşitlilikle yaratmanızı sağlar. Diğer Adobe yazılımlarıyla entegrasyondan, esnek 2 ve 3 boyutlu kompozitlemeden, yüzlerce efektten ve hazır animasyon ayarlarından yararlanarak, film, video, DVD ve Adobe Flash çalışmalarınıza yeni bir boyut kazandırın.
Yenilikçi derleme ve animasyon araçları
İki veya üç boyutlu ortamda grafik, metin, resim ve sesi birleştirerek iletişim projeleri yaratın ve ardından her parçasına dilediğiniz gibi animasyon ekleyin.
Eşsiz Adobe entegrasyonu
Adobe Illustrator ve Adobe Photoshopdan her türlü objeyi veya katmanı import edebilme özelliğiyle iş akışını bir adım ileriye taşıyın. After Effects, Adobe Premiere® Pro CS3 ve Encore® CS3 yazılımların arasında istediğiniz gibi geçiş yapın ve Adobe Flash CS3 animasyonlarını paylaşın.
Metin ve vektörel grafik yaratma ve animasyonu
Alıştığınız Adobe araçlarıyla After Effectsde metin ve vektörel grafikler yaratın ve bunları daha sonra hareketli hale getirip yeni görsel animasyonlar oluşturun.
Zaman tasarrufu sağlayan araçlar
Standart animasyonlar yarattığınızda presetler kullanarak zaman tasarrufu yapın. Tool Tipler, yazılıma dahil eğitim paketleri ve web eğitimleriyle After Effectsi hızlı bir şekilde uygula***** öğrenin ve projelerinizi bir adım ileriye taşıyın.
Güçlü hareket kontrolleri
Puppet aracı kullanarak grafik ve metinleri hareketlendirin. Motion Blur ile daha gerçekci animasyonlar yaratın veya Timewarp kullanarak filmi yavaşlatın yada hızlandırın. Motion Tracker ve Motion Stabilizer sayesinde filmi kontrol altına alın.
Gelişmiş performans
Yeni nesil çoklu işlemcili donanımların gücünü sonuna kadar kullanın ve bu sayede beklemekten çok yaratmaya zamanınızı harçayın. Yapacağınız Rendeı networke dağıtın ve böylece performansı daha da arttırın.

Her mecrada profesyonel sonuçlar

Web, mobil cihaz veya televizyon yayını; geniş format desteği sayesinde neredeyse her mecra için proje üretmeniz mümkün. After Effects CS3 Professional ayrıca renk yönetimi araçlarıyla renk düzenlemelerinin daha hassas ve sonuçların daha kesin olmasını sağlıyor.
Üretimde mükemmellik
Üstün çıktı ve geniş dosya formatı desteği Film, video ve DVD için, Render Queue ile aklınıza gelebilecek her tür çıktı formatında profesyonel çıktılar üretin. Bir kompozisyonu eşzamanlı olarak farklı formatlara render edin ve daha fazla verim için dosyaları yığın halinde render edin.
Güçlü maske araçları
Esnek otomatik trase (auto-tracing) seçeneklerini ve RotoBézier maskelerini kullanarak, maskeleri kolayca tasarlayın, düzenleyin ve çalışın.
Graph Editor
Anahtar kare düzenleme ve katmanlar arasında canlandırılmış özelliklerin kolay senkronizasyonu üzerinde tam görsel denetim sunan yeni Graph Editor sayesinde animasyonlarınızı hassas bir şekilde yaratın.
Profesyonel renk düzeltme
Adobe Photoshop'takine benzer renk düzeltme araçlarını ve çok hassas düzeltmeler için Color Finesse*********'i kullanarak, filminizin ve diğer katman öğelerinin rengini ayarlayın.
En yüksek kalitede anahtar ve örtü araçları
Akademi Ödülü sahibi Keylight ve çeşitli destekleyici araçlar sayesinde, başka araçlarla üretilenlere rakip olabilecek düzeyde mavi ve yeşil ekran örtüleri yaratın.
Akıllı iş akışı
Benzersiz Adobe entegrasyonu Verimli Adobe iş akışını kullanın: Adobe Photoshop ve Illustrator dosyalarını niteliklerini koru***** ithal edin. Windows'ta Adobe Premiere Pro projelerini ithal edin, statik Adobe Encore yazılım menülerine hareket ekleyin, After Effects projelerini Adobe Premiere Pro projeleri olarak ihraç edin ve çok daha fazlasını yapın.
En iyi performans
Hızlandırılmış OpenGL desteği, akıllı RAM önizleme ve diske önbellekleme sayesinde, kompozisyonlarınızı gerçek zamanda önizleyin ve render edin. En iyi organizasyon için sabitlenebilen ve gruplanabilen çalışma alanı panelleri ile üst üste binen pencereleri engelleyen, zarif bir şekilde baştan tasarlanmış arabirimle çalışın. Özel çalışma alanlarını kaydedin, kullanıcı arabirimi parlaklığını ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.
Medya yönetimi ve render sonrası işlemler
Tam çözünürlük bağımsızlığı ile farklı platformlar arasında çalışmayı kolaylaştırın ve render sonrası eylemlerini kullanarak arka uç prodüksiyon çalışmalarını rahatlatın.
Uzman görsel efektler
Flulaştırma, renk düzeltme, katman deformasyonu, bulut, duman gibi olayların taklidi ve çok daha fazlası için geniş bir plug-in grubunu kullanarak dikkat çekici efektler yaratın.
Rakipsiz metin animasyonu ve jenerik efektleri
Eşi benzeri olmayan kolaylıkla hareketli metinler yaratın. Standart Adobe Text aracını kullanın ya da metni Photoshop'ta düzenleyin ve canlandırın; metin animasyonu hazır ayarlarını anında uygulayın ve çok daha fazlasını yapın.
Zaman kazandırıcı animasyon ve davranış hazır ayarları ve proje şablonları
Yüzlerce özelleştirilebilir animasyon hazır ayarını kullanarak mükemmel görünen animasyonlar üretin; bunların arasında metin, efektler, geçişler, arka planlar ve davranışlar için hazır ayarlar yer almaktadır. Hareketli DVD menüleri ve hareketli görüntülü arka planlar için, ürünle gelen proje şablonlarını kullanın.
Bozucu olmayan vektörel boyama
Filmi temizlemek, maskeler çizmek, öğeleri çoğaltmak ve animasyonlar yaratmak için, katmanlar üzerinde bozucu etkisi olmayan boyama yapın.


Alıntı:
ÖNEMLİ NOT: PROGRAM TARAFIMDAN KULLANILMAKTA OLUP TAMAMEN FULL OLARAK KURULMAKTADIR. CRACKLAMA İŞLEMINI YAZILDIGI GIBI UYGULAYINIZ. TOPLAM BOYUT 1.2 GB CIVARINDA OLUP 7ZIP ILE BOLUNMUSTUR.LINLERIN TAMAMI COLLECTOR HESABA YUKLENMISTIR VE SORUNSUZLUGU TEST EDILMISTIR
Alıntı:
İ M USING NOW. NO PROBLEM SELF CONTROL


Kod:
http://rapidshare.com/files/305417605/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.001
http://rapidshare.com/files/305428263/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.002
http://rapidshare.com/files/305534520/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.003
http://rapidshare.com/files/305448198/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.004
http://rapidshare.com/files/305457310/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.005
http://rapidshare.com/files/305382254/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.006
http://rapidshare.com/files/305390737/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.007
http://rapidshare.com/files/305401483/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.008
http://rapidshare.com/files/305412587/Adobe_After_Effects_CS4_by_dryusufbal.7z.009

Alıntı:
BIRLESTIRME ICIN 7 ZIP KULLANINIZ
Alıntı:
USE 7ZIP

Düzenleyen wardomusikiim : 16-11-2009 01:37.
 

Eski11-11-2009, 19:29   #2
PlexiNoise
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - PlexiNoise

Bi tür photoshop programı sanırım bu

Paylaşım için teşekkürler
 

Eski11-11-2009, 21:22   #3
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

hareketli efekt hazırlamak için
 

Eski11-11-2009, 23:43   #4
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

update patch eklendi
 

Eski16-11-2009, 01:38   #5
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

arkadaşlar butun linkler yenılenmıstır.
 

Eski16-11-2009, 02:09   #6
uqurykn
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - uqurykn

sağolasın linkler bomba gibi
 

Eski16-11-2009, 16:53   #7
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

evet bomba gıbı. butun gecem upload la gectı canım cıktı ama sonunda bıttı.
 

Eski16-12-2009, 17:42   #8
anaskvit
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - anaskvit

elinize sağlık.
fakat bir sorunum var.bütün partları indirdim ama içinden kurulumu anlatan bir metin veya onun gibi birşey çıkmadı.belki dedim son partta bir sorun vardır(46mb.di sanırım) onu bir daha indirdim fakat 7zip açarken hata veriyor ve içeriğinide göremiyorum. Aktivasyon patch keygen bunların hiç biri klasörü açınca çıkmadı!!

onun dışında kurulum dosyaları setup falan klasörde mevcut. dediğiniz gibi kurulumun nasıl yapılacağını okumadan kuruluma geçmek istemedim.
malumunuz after effect crack olaylarını sıkı tutuyor.bugüne kadar indirdiklerimi söylesem vay be dersiniz

tekrar teşekkürler....

Düzenleyen anaskvit : 16-12-2009 17:44. Sebep: imla hatası.
 

Eski16-12-2009, 17:53   #9
cengav
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - cengav

teşekkürler...
 

Eski17-12-2009, 00:52   #10
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

kolay gelsın dostum. crack fıle içerisinde ve daha ıonce acamama ıle ılgılı hıcbır hata almadım baskalarından (indirilme sayısı: 486)
 

Eski17-12-2009, 02:01   #11
anaskvit
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - anaskvit

haklısın galiba dostum! klasik crack dosyalarına alıştığım için bi anda panik yaptım. _by_dryusufbal file' dakiler galiba crackle ilgili dosyalar.
Yalnız şimdi farkettimki daha önce indirdiğim bazı programların setup.exe' lerinde bir sorun var.Daha önce ps Cs4'de de aynısı oldu.Setup.exelerine tıklıyınca cevap vermiyorlar.
bu sorunu merak etmeye başladım şimdi makinada bir rahatsızlık var belli .....

Düzenleyen anaskvit : 17-12-2009 02:08. Sebep: ..
 

Eski18-12-2009, 15:24   #12
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

kend cozumlerını kendın getırmıssın dotum. haydı kolay felsın
 

Eski18-12-2009, 17:16   #13
anaskvit
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - anaskvit

saldım çayıra mevlam kayıra...
 

Eski19-12-2009, 11:46   #14
wardomusikiim
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - wardomusikiim

ne dıyorsun arkadasım
 

Eski28-12-2009, 14:51   #15
hace
 
Adobe After Effects Cs4 FULL CRACK INSIDE - hace

Öncelikle Teşekkürler
Bi küçük soru :
winrar ile açamaz mıyım ben bunu ?
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 22:19.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, su kaçağı, ukash, kız oyunları, su kaçağı, http://www.antalya-club.com, Erken Rezervasyon, Elektronik Sigara


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
You Rated this Thread: