Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski29-10-2009, 15:56   #1
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser
Question Anal seksten hamile kalınır mı?


Anal seks nedir?
Penisin vajinaya değil de makata (popoya- anüse- rektuma -halk tabiriyle arkaya) sokulmasıdır. Makatta çok sayıda sinir ucu bulunur ve çok hassas, duyarlı bir organdır. Bu kadar hassas olmasından dolayı da cinsel ilişki sırasında kullanılması hiç de ender değildir. Sadece erkekler arası eşcinsel ilişkide değil, kadın-erkek arasındaki cinsel ilişkide de kullanılabilir. Makatın cinsel ilişki sırasında kullanılması sadece insanlar arasında değil ama aynı zamanda birçok hayvanda da olabilmektedir.


Sekste kalçaların rolü nedir?


Kalça her iki cins için de cinsel yönden etkileyici bir bölgedir. Erkekler kadar kadınlar da kalçalardan hoşlanırlar ve güzel bir erkek kalçası kadın için çok çekicidir ve tahrik edicidir.Kalçalar ve makat gerçekten de sinirsel olarak hassas ve cinsel duyarlılığı yüksek bir bölgedir. Bu yüzden kadın veya erkeklerin bazıları mastürbasyon yaparken makatlarına parmak veya başka bir şey sokarak kendilerini uyarabilirler. Aynı şekilde cinsel birleşme sırasında da birçok kadın ve erkek makatlarının uyarılmasından zevk alabilirler.

Bu normal mi dir?
Dr. Cenk Kiper: Bana göre; dinimizce yasaktır ve inançlarıma göre anormaldir ve gereksizdir. Böyle bir şeye ihtiyaç duyan kişinin kendisini sorgulaması gerekir.
"Normal kavramı kişinin din, ahlak ve kültür anlayışına göre, kişiden kişiye göre değişir."Eğer iki taraf da anal seks istiyorsa...
Cinsellikte dileyen dilediğini yaşar, önemli olan her iki tarafın da aynı şeyi istemesi (burada en önemli nokta budur) ve bundan keyif almasıdır. Her iki taraf da bundan keyif alıyorsa bu onların bileceği şeydir. Standartlara göre seks diye bir şey yoktur. Yani standart seks yoktur.


Anal seks zararlı mıdır?


- Yapılan araştırmalar ve yaşanan gerçeklerin ışığı altında anal seksin bedenen ve ruhen sağlıklı ve gerekli bir şey olmadığı bir gerçektir.

- Anal sekste erkek çok rahatlıkla mikrop kapabilir, çünkü dışkıdaki bazı mikroplar penisten içeri girer erkeği hasta edebilir. Daha da kötüsü bunlar onun prostat dediğimiz önemli bir vücut parçasına yerleşerek (prostat yalnızca erkeklerde bulunan ve idrar torbasının orada idrarı ve spermi yönlendiren bir organdır diyebiliriz kabaca) ileride çok büyük sorunlar yaratabilir.


- Kadın için ise önemli olan makattan çıkan penisin vajinaya temizlenmeden sokulmamasıdır çünkü makattaki dışkıdaki mikroplar vajende hastalık yaratırlar. Buna dikkat etmek gerekir.


- Ayrıca hemoroit'i (basur) olanlarda da bu ağrı yapabilir ve hemoroiti arttırabilir.Anal seksten hamile kalınır mı?


Hayır; anal seksten hamile kalınmaz ama zaten prezervatifle yapılacağı için (bundan böyle) bu tip bir korku hepten anlamsız olur. Prezervatif kullanmak şarttır diyebilirim.
Kadında dışkı tutamamaya neden olur mu?


Makattaki kas (sfinkter) içten dışarıya doğru çalışmaya ayarlanmıştır. Eğer devamlı dışarıdan içeriye giriş olursa bu, bu kasın yapısını bozup dışkıyı tutmayı zorlaştırabilir. Bu tamamen ilişkinin sayısı yani sıklığı ile ilgilidir.


Erkekler neden anal seks isterler?


En önemlisi meraktır, ne hissedeceğini bilmek ister. İkincil olarak kadına hakim olma, bazı durumlarda da kadını cezalandırma gibi bilinç altı nedenleri olabilir. (Psikiyatrlarımız bu konuyu ayrıntılı olarak açıklayabilmektedirler.)


Kadınlar anal seks hakkında genelde ne düşünürler?


Yetişme tarzı ve koşullarına göre yorumları çok farklıdır.

- Bazıları bunu aşağılanma olarak kabul eder.
- Bazıları vajinadan yeterli zevk veremediklerini düşünüp yetersizlik duygusuna kapılırlar.
- Bazı kadınlar bunu arada doğal karşılarlar.
- Bazıları kendileri ister.
- Bazıları içinse tamamen normaldir, beraberliğe zevk veren bir şeydir.Kadınlar ne hisseder? Zevk alır mı?


Genelde kadınların anal sekse ön yargıları vardır, duyduklarından dolayı veya acemi bir tecrübe sonucu canları yandığından pek hoş karşılamazlar. Bazı genç kızlar, kızlık zarlarını koruyabilmek için anal seks yoluyla cinsel ilişki yaşarlar. Ayrıca kadınlar adet gördüğü bir sırada veya vajinasında bir hastalık varsa anal seks yapmaktadırlar.


Kanunlar bu konu hakkında ne diyor?


Anal seks, kanunlarımıza göre yasaktır. Yani kocası tarafından kendisine zorla anal seks yapıldığını ispat eden bir kadın yasal olarak hemen boşanma hakkına sahip olur. Ancak böyle bir şikâyet genelde olamaz, çünkü ya iki taraf da isteyerek yapmıştır ya da kadın bunu ispat edememekte veya boşanacak maddi veya manevi gücü olmamaktadır.

Ahlaken ve dinen değerlendirmesinde; yaşadığınız topluma ve çevreye göre çok değişkenlik göstermektedir. Dini açıdan bazı dinlerde yasaklanmıştır. Müslümanlıkta ise kesinlikle yasaktır.


Bence normal yollardan cinselliği yaşamak yeterlidir, eğer başka şeylere ihtiyaç duyuluyorsa neden böyle bir ihtiyaç olduğunu bir düşünmek gerekir.

Düzenleyen Artser : 04-12-2010 01:25.
 

Eski29-10-2009, 16:01   #2
Cash
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Cash

etiket'e çok güldüm ama arkakapıdan hamile kalmak ehuehuehu
 

Eski29-10-2009, 16:01   #3
Fоx
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Fоx

Güzel ve bilgi akan bir konu xD
 

Eski29-10-2009, 16:04   #4
tayfam_30
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - tayfam_30

len ne yaptın öyle bayram bayram
 

Eski29-10-2009, 16:07   #5
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
 

Eski29-10-2009, 16:08   #6
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963
 

Eski29-10-2009, 16:12   #7
terguden
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - terguden

''Saçmalama Nurten çocuk olmaz gözten'' diye bir şey vardı

Açıklayıcı bilgiler için teşekkürler

Saygılar.

Düzenleyen terguden : 29-10-2009 16:13. Sebep: Harf hatası :)
 

Eski29-10-2009, 16:15   #8
Gila
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Gila

konu tam jokerlik

gelirse fena cevaplar
 

Eski29-10-2009, 16:16   #9
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Joker Mesajı Göster
joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963

Sonuç çok enteresanmış...
 

Eski29-10-2009, 16:20   #10
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

gila ihtiyarlamissin cevap attim bile hacu :P
 

Eski29-10-2009, 16:22   #11
manyakuz28
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - manyakuz28

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
bizim oralardada bi laf var ''bu penisin şerefi olsa b.o.k deliğini aramaz''
diye!!
 

Eski29-10-2009, 16:29   #12
cemil2006
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - cemil2006

güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
 

Eski29-10-2009, 16:37   #13
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi cemil2006 Mesajı Göster
güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
Şİmdi şu soruları soran kişiler Bu konuyu nasıl bilebilirler ki....

Soru: Ağzıma boşaldı, hamile kalır mıyım?
Yanıt: Kimse size bir şey öğretmiyor mu

Soru: 19 yaşında bir genç kızım.
Regl halindeyken erkek arkadaşım ağız yoluyla içime boşaldı. Bir sorun olur mu? Örneğin hamilelik gibi merak ediyorum.

Yanıt: Sevgili okurum, insanlar kendilerini ifade ederlerken düşüncelerini kâğıda geçiriyorlar ama olayın gerçek sözcüklerini bulmakta zorlandıklarından ya da buna gerek duymadıklarından nasıl olsa, karşı taraf anlar diye birkaç kelime yazıp gönderiyorlar. Ben bu bilmeceyi şöyle çözdüm. Ağız yoluyla boşalmayı meslek hayatımda ilk kez duyuyorum.

Sanıyorum arkadaşın vajinanın girişine boşaldı. Ağız dediğin yer orası olmalı! Regl halindeyken olmuş bu olay, bu nedenle gebelik söz konusu değil, ama bir başka şey söz konusu. Artık 19 yaşındaki bir genç kız, anne adayı olduğunda bu konularda bilgileri en azından okulda öğrenmeli, bu öğretilenler halkın anladığı anlamda seks değil, ama genç kızlarımız regl kanının ne olduğunu, ayda bir niçin kanadıklarını, doğanın buna neden gerek gördüğünü bilirlerse, kendilerine annelik kavramına saygıları artar, böylece yaratılışa da. Öte yandan hangi zamanda ve şartlarda gebe kalınabileceği de bırakın cinsel eğitim derslerini, biyoloji derslerinden erkeğe de kıza da öğretilebilir. Bu sözcüğümü de geri alıyorum, birkaç kelimeyle söylenebilir. Genç kızlar, gebelik riski olan günleri bilirlerse, hem sosyal yaşamlarından hem de evlilikte bir ilişki, bir gebelik gibi formülün korkusundan kurtulurlar. Öyle ya genç kız evlenmiş, aynı ay gebe kalmış, dokuz ay sonra çocuğu kucağına almış, anne oldu ama evliliğin öteki oluşum koşulları nerede?

Bu öğretiler doğacak çocuğun sağlığı, kadının ruhunun, etinin kemiğinin korunmasına kadar geniş bir yelpaze içinde yer alır.
Kimse fazla bir şey bilmiyor ama kimse de sizlere ne aileniz, ne eğitiminiz hiçbir şey öğretmiyor. Olan sizlere oluyor.

Soru: Acı biber penisi büyütür mü?

Yanıt: Anüse kaçarsa her tarafın şişer

Soru: Benim penisim dokuz santim.
Seks shoplarda satılan vakumlardan kullanırsam veya pul biber sürersem büyür, diyorlar Acaba bu doğru mu?

Yanıt: Sevgili yavrum. Şu vakum olaylarından 30 yıldır benim de başım ağrıyor. Her önüne gelen bunu soruyor Yahu vakumla büyüse Türkiye'de her erkeğin ya da gencin yatak odasında bu vakum asılı durur. Bu bir şarlatanlık. Dünkü sayfamızda akademisyen arkadaşımız Teoman Kadıoğlu da bu konuyu derinlemesine yazdı. Biz gelelim pulbiber işine. Çocuğum biberler türlü türlüdür. Toz biber, yeşil biber, çarliston, acı biber, süs biberleri pintos. Her biberin bir özelliği vardır. İçleri vitamin doludur. Yedikçe enerjin artar, bundan çeşitli organların kendine yararlı olanı alır. Ama pulbiber müthiştir. Aman Allahım o ne acılık. Adamı öyle bir zıplatır ki bu zıplamalardan kan dolaşımın artar, bir yerlerin kabarır, şişer. Sakın bunu penisin büyümesi anlamında algılama. Kazara birkaç tanesi de anüse doğru kaçarsa yavrum her tarafın şişer, o zaman felaket başlar. Gel bundan vazgeç. Onu çiğ köftecilere bırak. Sen de bu 9 santimi kafana takma. O görevini yüzünü karartmadan yerine getirir. Bundan emin ol. Uzmanın konuşuyor!

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı


 

Eski29-10-2009, 16:47   #14
@kay
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - @kay

azmin elinden bir şey kurtulmaz
 

Eski29-10-2009, 16:56   #15
bennybenassi..
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - bennybenassi..

artser sen harbiden bursalısın dostum. çakma haydar dümenim benim:P
 

Eski29-10-2009, 17:02   #16
TyfnSvrn
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - TyfnSvrn

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı

Süperdi Koptum
 

Eski29-10-2009, 17:26   #17
3qU!Noc
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - 3qU!Noc

kesinlikle gereksiz bişey

Bilmiyorum

hiç tecrubem olmadı ama

yane tecrube gerektiren bişey de değil zaten

pislipin cıktıgı yer filan egghhh


ark dediği gibi

Hak yol varken B...k yoluna ne gerek var
 

Eski29-10-2009, 17:30   #18
Cash
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Cash

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 3qU!Noc Mesajı Göster
kesinlikle gereksiz bişey

Bilmiyorum

hiç tecrubem olmadı ama

yane tecrube gerektiren bişey de değil zaten

pislipin cıktıgı yer filan egghhh


ark dediği gibi

Hak yol varken B...k yoluna ne gerek var


Forum kuralları işte cevap veremiyorum
 

Eski29-10-2009, 17:39   #19
ersan.
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - ersan.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....bu konuda cinsiyet ayırt ediyormu canınız abicim


ayrıca hani bir şiir vardıya bir cümlenin sonunda ama varsa o cümlenin hiç bir anlamı yoktur diye bu senin kurduğun cümledede hak yolu senin için bir anlam ifade etmiyormu

Düzenleyen ersan. : 29-10-2009 17:43.
 

Eski29-10-2009, 17:46   #20
bennybenassi..
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - bennybenassi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
bu konuda cinsiyet ayırt ediyormu canınız abicim


ayrıca hani bir şiir vardıya bir cümlenin sonunda ama varsa o cümlenin hiç bir anlamı yoktur diye bu senin kurduğun cümledede hak yolu senin için bir anlam ifade etmiyormu

türkçe konuş lan:P
 

Eski29-10-2009, 17:51   #21
wolfindark
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - wolfindark

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı

bu hocanın cevapları için alıp okuyorum bu gazeteyi
 

Eski29-10-2009, 18:45   #22
battack
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - battack

bu soru tam haydar dümenlik
şimdi size öyle bi dümen yapardıki
 

Eski29-10-2009, 18:48   #23
'maTRax'
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - 'maTRax'

@kay'ında dediği gibi..

Azimle yaparsan oral sex'ten bile olur..
 

Eski29-10-2009, 18:51   #24
ROTASIZKAPTAN
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - ROTASIZKAPTAN

Seks bağımlısı Victoria, 9 yılda kalmadıysa kalınmaz bence
 

Eski29-10-2009, 19:50   #25
PatRoN.SanDoKaN
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - PatRoN.SanDoKaN

Mis gibi temiz ön taraf varken niye arka taraf? Dal önden bak işine bu kadar. Arkadan riske girme
 

Eski30-10-2009, 09:41   #26
deepak_kumar
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - deepak_kumar

canın nerden çektiyse ordan
 

Eski30-10-2009, 10:08   #27
since1453
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - since1453

büyük günahlardandır kendisi
 

Eski30-10-2009, 10:12   #28
blackmode
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - blackmode

Çok günahmış ak deliği varken bok deliğine sokmak.Ak deliği yoksa bok deliğine sokmak yine günah.
 

Eski30-10-2009, 10:15   #29
0sk1
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - 0sk1

zorlarsak olur gibime geliyor
Ve yine bir konunun etiketlerine hayran kaldım
 

Eski30-10-2009, 10:18   #30
SkyLine.
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - SkyLine.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi blackmode Mesajı Göster
Çok günahmış ak deliği varken bok deliğine sokmak.Ak deliği yoksa bok deliğine sokmak yine günah.
Zaten ak deliği yoksa o işin sonu pek iyi olmaz
 

Eski30-10-2009, 10:30   #31
CSergeant
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - CSergeant

Lavman diye birşey var
Arayın bakın google'dan
 

Eski30-10-2009, 10:45   #32
luckyugur
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - luckyugur

huahaahaha
sabah sabah öldüm gülmekten. şaka bir yana bunları bilmeyen kesimlerde var,nekadar kötü.
 

Eski30-10-2009, 11:02   #33
FueGoN
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - FueGoN

Konu Baslıını Gorunce Haydar Dumene Sorulan Sorulardan Biri Sandım
 

Eski30-10-2009, 21:26   #34
Root@localhost
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Root@localhost

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı


delip geçer ahahahhahhahha sağol

arkakapıdan hamile kalmak " o ayrı komik
 

Eski30-10-2009, 21:51   #35
Dangerious
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Dangerious

uygar abi çak bi yorum
 

Eski30-10-2009, 21:57   #36
uygarozdemir
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - uygarozdemir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dangerious Mesajı Göster
uygar abi çak bi yorum
Çakarımda forum bunu kaldırmaz
Sözlükten author ün yorumunu görmek isterdim aslında burda
 

Eski30-10-2009, 22:14   #37
Dangerious
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Dangerious

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi uygarozdemir Mesajı Göster
Çakarımda forum bunu kaldırmaz
Sözlükten author ün yorumunu görmek isterdim aslında burda
Wardom'da hizmet tükenmez buyrun
 

Eski30-10-2009, 22:18   #38
uygarozdemir
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - uygarozdemir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dangerious Mesajı Göster
Yok yahu, ekşi sözlüğü bırakmış efsane bi yazar var nicki author olan, onu diyorum Gerçi tüm entry lerini sildide gitti adam, örnekte veremicem..
 

Eski31-10-2009, 00:02   #39
R00F
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - R00F

Güzel bir konu olmuş, bilmeyen vardır elbet. Çok güldüm
Aslında isteyen istediği yerden girer.
Sex'de sınır yoktur aga
 

Eski31-10-2009, 02:21   #40
by_ask
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - by_ask

konudan cok resimler dikkatimi cekdi desem ama okudum hepsini
 

Eski31-10-2009, 02:23   #41
SinneR!
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - SinneR!

wer ayarı çıksın bayırı birşey olmaz :P büyük sapkınlıklardandır kendisi
 

Eski06-11-2009, 15:03   #42
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Etiketler:anal sex, arkakapıdan hamile kalmak, arkapıyı zorlamayın, author itüsözlüğe geçti, ben yaparsam kalınır :b, darbeli matkap, deliğimi şaşırdın, dübüre dokunma, hak deliği varken, makata fitil sokma
 

Eski06-11-2009, 15:07   #43
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi uygarozdemir Mesajı Göster
Yok yahu, ekşi sözlüğü bırakmış efsane bi yazar var nicki author olan, onu diyorum Gerçi tüm entry lerini sildide gitti adam, örnekte veremicem..
simdi o da lafmacun'da ama sanirim cikti lafmacun'a copy/paste yapma dedik eski yazilarini :P mk... bloglara, foruma yazmaktan sozluge yazmaya firsat bulamiyorum :P
 

Eski24-11-2009, 20:15   #44
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi by_ask Mesajı Göster
konudan cok resimler dikkatimi cekdi desem ama okudum hepsini
Resimleri konu ile ilgili görsel zenginlik katması açısından seçiyorum..Dikkat çekici olması gerekir yani..
 

Eski27-05-2010, 23:11   #45
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - ArtserAnal seks penisin vajinaya değil de makata sokulmasıdır.

Makatta çok sayıda sinir ucu bulunur ve çok hassas, duyarlı bir organdır, bu kadar hassas olmasından dolayı da cinsel ilişki sırasında kullanılması hiç de ender değildir.

Anüs bölgesi (makat) ve burada yer alan halkasal kaslar, duyu sinirleri açısından zengin bir bölgedir. Halkasal kaslar normalde sıkıca büzülmüş durumda bulunurlar. Gerektiğinde 6–7 cm. çapa kadar genişleyebilirler.Anüs bölgesindeki anatomik yapı çok narindir. Eğer hazırlık yapılmadan veya sabırsızca anal ilişki kurulması halinde bu bölgedeki dokularda yırtılmalar, kanamalar ortaya çıkar. Bu yırtılmaların ortaya çıkması sadece acı açısından önemli değildir. Gerek cinsel yolla bulaşan hastalıkların gerekse de bu bölgedeki bakterilerin hastalık oluşturmaları için uygun ortam oluşturmasıdır.

Anal seks tümüyle ayrı iki floranın (penis ve kalınbağırsak) karşılaştığı bir ilişki şeklidir. Erkeğin genital bölgesinin savunma sistemlerinin oldukça gelişmiş olması nedeniyle erkekte ender durumlarda enfeksiyon oluşurken, kadında oluşan sıyrıklardan erkeğin genital patojenleri geçebilir. Yine anal sekste hatalı yapılan bir uygulama anal seks sonrası vajinal seksle devam edilmesidir, bu durum kadınlarda ciddi enfeksiyonlara neden olabilir.Amerika'da 100 bin kadını kapsayan bir araştırmanın sonuçlarına göre, her yüz kadından sadece ikisi anal seks yapıyor. İtalya'da yapılan bir araştırmada ise bu oran dörtte bire iniyor. Anal seks ile AIDS ve diğer cinsel hastalıkların bulaşma riski iki kat artıyor.

Anal seks normal midir?


Cinsellikte en önemli şey her iki tarafında aynı şeyi istemesi ve bundan keyif almasıdır. -eğer her iki tarafta bunu yapmak istiyorsa, -her iki tarafta bundan keyif alıyorsa bu onların bileceği şeydir,burada anormal veya garip diye bir değerlendirme yapılamaz !!! Standartlara göre seks diye bir şey yoktur.Yani standart seks yoktur!!
Anal seks canınızı acıtır mı?


Anal seks canınızı acıtmamalıdır. Eğer acıtıyorsa, yanlış (hatalı) şekilde ilişki kuruyorsunuz demektir. Anal seksin, seks yaşamınızın dopdolu ve güvenli bir parçası olabilmesi için, yeterli miktarda yağlayıcı madde kullanmak ve biraz da sabır göstermek önem kazanmaktadır. Buna rağmen bazı insanlar, anal seksten hiç bir şekilde hoşlanmazlar. Sizin partneriniz de bu tip insanlardan biriyse, onun isteklerini saygı göstermeli, anal seks için onları zorlamamalısınız.Anal seks gerçekte haz ve zevk verir mi?

Anal seksten haz bir çok şeyden alınabilir. Özellikle seks hakkında "tiksindirici" bir şey yapmak bir kısım insan için hoşa giden bir şeydir. Seks hayatınıza değişiklik katmanın da bir yolu olabilir. Anal seks süresince ortaya çıkan fiziksel hisler, diğer her şeyden daha farklıdır. Sinirlerin sona erdiği yerdeki anus, ilişki esnasında beyne iyi sinyaller yollayarak, sizi ödüllendirir. Erkekler için, hazzın artmasına neden, prostat bezi olabilir. Penisin anüs halkasına içinde hareket etmesi yeni ve güçlü bir hoşlanma duygusuna neden olabilir.Anal sekste MUTLAKA PREZERVATİF KULLANILMALIDIR
 

Eski27-05-2010, 23:16   #46
(-S-A-S-24-)
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - (-S-A-S-24-)

son bilgiler çok daha iyi + resimler...
 

Eski27-05-2010, 23:39   #47
SadButTru3
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - SadButTru3

Faydalı bilgileri güzelmiş
 

Eski13-06-2010, 17:29   #48
fourgreatangels
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - fourgreatangels

konuya bak neredeyse tüm vardomu buraya toplamış burdan çıkartacağımız sonuç çoook meraklısı varmış dötün kimsa alınmasın latife
 

Eski13-06-2010, 18:01   #49
mustione
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - mustione

eğitici konulara tam destek!!!


boşuna dememişler eğitim şart diye
 

Eski13-06-2010, 18:08   #50
aquilonia
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - aquilonia

seni anan doğurmamış z.çmış diye bi söz vardı . aklıma o geldi konuyu okuyunca

qweqweqew
 

Kapalı Konu

Etiketler
20 cm ise olur :d, anal sex, arkakapıdan hamile kalmak, arkapıyı zorlamayın, author itüsözlüğe geçti, ben yaparsam kalınır :b, bok yola gitmeyin :d, darbeli matkap, deliğimi şaşırdın, dübüre dokunma, hak deliği varken, hak yol var, kapı baca, makata fitil sokma

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 19:05.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, su kaçağı, ukash, kırmızı shop, kız oyunları, su kaçağı, http://www.antalya-club.com


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.