Anal seksten hamile kalınır mı?

-

Off-Topic - Sağlık - 800) {this.width=800;this.alt='Orijinal boyutu icin tiklayin';}" onmouseover="if(this.alt) this.style.cursor='pointer';" onclick="if(this.alt) window.open('http://www.itusozluk.com/img.php/6908336f8e5545328f9e612ab17d268731668/anal+seks');" border="0" /> 800) {this.width=800;this.alt='Orijinal boyutu icin tiklayin';}" onmouseover="if(this.alt) this.style.cursor='pointer';" onclick="if(this.alt) window.open('http://kontroll.de/eilndne/pics/anal.gif');" border="0" /> Anal seks nedir? Penisin vajinaya değil de makata (popoya- anüse- rektuma -halk tabiriyle arkaya) sokulmasıdır. Makatta çok sayıda sinir ucu bulunur ve çok hassas, duyarlı bir organdır. Bu kadar hassas olmasından dolayı da cinsel ilişki sırasında kullanılması hiçGeri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski29-10-2009, 15:56   #1
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser
Question Anal seksten hamile kalınır mı?


Anal seks nedir?
Penisin vajinaya değil de makata (popoya- anüse- rektuma -halk tabiriyle arkaya) sokulmasıdır. Makatta çok sayıda sinir ucu bulunur ve çok hassas, duyarlı bir organdır. Bu kadar hassas olmasından dolayı da cinsel ilişki sırasında kullanılması hiç de ender değildir. Sadece erkekler arası eşcinsel ilişkide değil, kadın-erkek arasındaki cinsel ilişkide de kullanılabilir. Makatın cinsel ilişki sırasında kullanılması sadece insanlar arasında değil ama aynı zamanda birçok hayvanda da olabilmektedir.


Sekste kalçaların rolü nedir?


Kalça her iki cins için de cinsel yönden etkileyici bir bölgedir. Erkekler kadar kadınlar da kalçalardan hoşlanırlar ve güzel bir erkek kalçası kadın için çok çekicidir ve tahrik edicidir.Kalçalar ve makat gerçekten de sinirsel olarak hassas ve cinsel duyarlılığı yüksek bir bölgedir. Bu yüzden kadın veya erkeklerin bazıları mastürbasyon yaparken makatlarına parmak veya başka bir şey sokarak kendilerini uyarabilirler. Aynı şekilde cinsel birleşme sırasında da birçok kadın ve erkek makatlarının uyarılmasından zevk alabilirler.

Bu normal mi dir?
Dr. Cenk Kiper: Bana göre; dinimizce yasaktır ve inançlarıma göre anormaldir ve gereksizdir. Böyle bir şeye ihtiyaç duyan kişinin kendisini sorgulaması gerekir.
"Normal kavramı kişinin din, ahlak ve kültür anlayışına göre, kişiden kişiye göre değişir."Eğer iki taraf da anal seks istiyorsa...
Cinsellikte dileyen dilediğini yaşar, önemli olan her iki tarafın da aynı şeyi istemesi (burada en önemli nokta budur) ve bundan keyif almasıdır. Her iki taraf da bundan keyif alıyorsa bu onların bileceği şeydir. Standartlara göre seks diye bir şey yoktur. Yani standart seks yoktur.


Anal seks zararlı mıdır?


- Yapılan araştırmalar ve yaşanan gerçeklerin ışığı altında anal seksin bedenen ve ruhen sağlıklı ve gerekli bir şey olmadığı bir gerçektir.

- Anal sekste erkek çok rahatlıkla mikrop kapabilir, çünkü dışkıdaki bazı mikroplar penisten içeri girer erkeği hasta edebilir. Daha da kötüsü bunlar onun prostat dediğimiz önemli bir vücut parçasına yerleşerek (prostat yalnızca erkeklerde bulunan ve idrar torbasının orada idrarı ve spermi yönlendiren bir organdır diyebiliriz kabaca) ileride çok büyük sorunlar yaratabilir.


- Kadın için ise önemli olan makattan çıkan penisin vajinaya temizlenmeden sokulmamasıdır çünkü makattaki dışkıdaki mikroplar vajende hastalık yaratırlar. Buna dikkat etmek gerekir.


- Ayrıca hemoroit'i (basur) olanlarda da bu ağrı yapabilir ve hemoroiti arttırabilir.Anal seksten hamile kalınır mı?


Hayır; anal seksten hamile kalınmaz ama zaten prezervatifle yapılacağı için (bundan böyle) bu tip bir korku hepten anlamsız olur. Prezervatif kullanmak şarttır diyebilirim.
Kadında dışkı tutamamaya neden olur mu?


Makattaki kas (sfinkter) içten dışarıya doğru çalışmaya ayarlanmıştır. Eğer devamlı dışarıdan içeriye giriş olursa bu, bu kasın yapısını bozup dışkıyı tutmayı zorlaştırabilir. Bu tamamen ilişkinin sayısı yani sıklığı ile ilgilidir.


Erkekler neden anal seks isterler?


En önemlisi meraktır, ne hissedeceğini bilmek ister. İkincil olarak kadına hakim olma, bazı durumlarda da kadını cezalandırma gibi bilinç altı nedenleri olabilir. (Psikiyatrlarımız bu konuyu ayrıntılı olarak açıklayabilmektedirler.)


Kadınlar anal seks hakkında genelde ne düşünürler?


Yetişme tarzı ve koşullarına göre yorumları çok farklıdır.

- Bazıları bunu aşağılanma olarak kabul eder.
- Bazıları vajinadan yeterli zevk veremediklerini düşünüp yetersizlik duygusuna kapılırlar.
- Bazı kadınlar bunu arada doğal karşılarlar.
- Bazıları kendileri ister.
- Bazıları içinse tamamen normaldir, beraberliğe zevk veren bir şeydir.Kadınlar ne hisseder? Zevk alır mı?


Genelde kadınların anal sekse ön yargıları vardır, duyduklarından dolayı veya acemi bir tecrübe sonucu canları yandığından pek hoş karşılamazlar. Bazı genç kızlar, kızlık zarlarını koruyabilmek için anal seks yoluyla cinsel ilişki yaşarlar. Ayrıca kadınlar adet gördüğü bir sırada veya vajinasında bir hastalık varsa anal seks yapmaktadırlar.


Kanunlar bu konu hakkında ne diyor?


Anal seks, kanunlarımıza göre yasaktır. Yani kocası tarafından kendisine zorla anal seks yapıldığını ispat eden bir kadın yasal olarak hemen boşanma hakkına sahip olur. Ancak böyle bir şikâyet genelde olamaz, çünkü ya iki taraf da isteyerek yapmıştır ya da kadın bunu ispat edememekte veya boşanacak maddi veya manevi gücü olmamaktadır.

Ahlaken ve dinen değerlendirmesinde; yaşadığınız topluma ve çevreye göre çok değişkenlik göstermektedir. Dini açıdan bazı dinlerde yasaklanmıştır. Müslümanlıkta ise kesinlikle yasaktır.


Bence normal yollardan cinselliği yaşamak yeterlidir, eğer başka şeylere ihtiyaç duyuluyorsa neden böyle bir ihtiyaç olduğunu bir düşünmek gerekir.

Düzenleyen Artser : 04-12-2010 01:25.
 
anahtar kelimeler     0
Anal seksten hamile kalınır mı?
anahtar kelimeler:

anal sekste hamıle kalınır mı, hamİle seks anal, anal seks hamile bırakırmı, hamie sex, erkeğin götüne boşalınca hamile kalırmı, erkeğe hamile kalındığında popo büyürmü, arkaya boşalınca ne olur, makattan hamile kalınırmı, kalça deliğine boşalma da hamile kalınır mi, arkaya bosalinca bisey olur mu.

anals seks hamile, göte boşalınca bişey olurmu, gotune bosalinca hamile kalinir mi, götten boşalınca hamile kalınır mı, anal seks yoluyla hamile kalınır mı, ters ilişkiden hamile kalınırmı, sokmadan hamile kalınırmı, ters ilişki ile hamile kalınır mı, kadınlar ilk sexste hamile kalırmı.

anal sekste hamilelik, anal seksle hamile olunur mu, anal yoldan hamile kalinir mi, kadınlar kalçadan zevk alır mı, kalcalı kadın sex, popo deliğine boşalmak, makata boşalınca hamile kalınırmı, kadinin seks yaparken boşanmasi, sex yaparken nasıl hamile kalınmaz.

makata boşalma, anal sikişte çocuk olurmu, sex sokma hamile, göte bosalma sonucu hamile kalinir mi, sexde arkadan vermek hamile bırakırmı, erkegin götüne boşaldım bişey olurmu, anal ilişkiden hamile kalınırmı, analdan boşalınca hamile kalınırmı, götüne boşalsam bir şey olurmu.

anal sex hamile, adam göt insan sex, sex hamiıe, anal sexte icine bosalma, makata boşalmak hamile bırakır mı, kalçalarını boşaldı hamile kalırmıyım, makata bosalma ile hamile kalinir ni, göt deliğine boşalınca nolur, hamıle sex.

anal sex böyle olur, anal sexs, anal sex hamile kalinir mi, kadınlar götten sexs yaparken zevk alırmı, anal sex yaparsam hamile kalınır mı?, bir kadın götten mi amdan mi hamile kalır, analdan hamile kalınır mı, www,hamile sex,com, anal seks hamile.

sex hamile çevrimdışı, ilk boşalma da hamile kalınır mi, hamile genc kiz sex, anal sekste arkadan bosalınca ne olur, anal sex hamile bırakırmı, anal seksle hamllelik, anal hamile sex, götten içeri boşalınca bir şey olurmu, anal sex hakkinda her sey.

en güzel anal delikleri, götte boşalmak hamile bırakır mı?, sex hamile kadınlar, sex yaparken hamile kaldı, arkadan hamile kalinirmi, anal sexde boşalınca hamile kalınırmı, anal sexkte boşaldigında hamile kalınırmi, anımal sex hamile, kızlarda arka delıge parmak sokmak.

kalçaya yolu ile hamile kalınırmı, arkadan sex hamile kalinir mi, arkadan bosalma ile hamile kalinir mi, götten hamile kalinir mi, göte boşalmak sorun olur mu, sekste göte bosalırsa ne olur, erkek arkadan sex yaparken, anal iliski sonrasi hamilelik, anal yoldan hamile.

sex hamıle, popoya bosalmak zararli mi?, masturmasyon yaparken hamile kalınır mi, götten hamile olur mu, got deligine bosalinca hamile kalinir mi, ters ilişki hamile bırakır mı, sex hamile, kadınlar soruyor vajinam 20 cm alırmı, kalçadan sex hamilelik.

götten hamile kalınır mı, anal sexten sonra anala boşalınırsa ne olur, seksi yaparken hamile olur mu, poposuna bosaldım hamıle kalır mı, kadinin vajinasindayken gotune birseyler sokmak, sex den hamile kalan kız, anusen seks, makat seks mobil, göte boşalsam ne olur.

anal seks hamile olunurmu, ters ilişkide hamile kalınırmı, anap sex tan hamile kalınırmi, götten sikişte 3 kere göte boşaltı hamile kalınır mi, sexden insan ölür mü?, anal iliski hamile kalma, , makata boşalmak, erkek kendi götüne sokulmasından zevk alır mı.

erkek kadının götüne boşalırsa hamile kalırmı, makatta bosaldim hamile kalirmi, anal seks de hamile olunur mu, arkadan sexle hamile kalinir mi, makata boşalınca zevk mi, arkadan iliski ile hamile kalinirmi, kadinin götune boşaldiginda hamile kalinir mi, popoya boşalma ile hamile olunur mu, anal seksten hamıle olunurmu.

götün içine boşalmak hamile bırakırmı, popoya bosalınca hamile kalirmi, anal sikisten hamile kalinirmi, anal sex yaparken hamile olunur mu, anal sex ile hamile kalınırmı, popya bosaldiginda hamile kalinirmi, ağza boşalınca nolur, erkeğin anal deliği büyürmü, götten boşalınca birşey olunur mu.

arkaya bosalma hamile birakirmi, anüse bosalmadan hamilelik, poponun içine boşalmak hamile bırakırmı, ilk sexte hamile kalınır mı, kızın götüne boşalınça hamile kalır mı, kadınlar kalçadan hamile kalır mı, popoya bosalmak hamile birakirmi, ters ilişkide içine boşalınca hamile kalınırmı, makata bosalirsa nolur.

kadına arkadan boşalınca hamile kalırmı, götten sikişte hamile kalınır mı, anala bosalinca hamile kalırmı, got deligine bosalma hamile kalirmi, kadının götüne boşaldığımızda hamile kalırmı, kalçadan hamile kalınır mı, makata boşalma hakkinda bilgi, gote bosalmak hamıle bırakırmı, göt deligine.bosalinca hamile.kalinirmi.

anuse bosalinca ne olur, popodan bosalma hamile birakirmi, makata bosaldim, kadının götüne boşalmak hamile bırakırmı?, anal sekste icine bosalmak zararli mi, bir kizin gotune bosaldiginda hamile kalir mi, göte bosalırsan bisey olurmu, anal a bosalma hamilelik, götün icine bosalma oldugunda hamile kalinir mi.

makata bosalmak, anal hamile kalınır mi, göte bosalmada hamile kalınır mı, poponun içine boşalınca hamile kalınır mı, popodan boşalınca bişey olurmu, gotune bosalmak hamile yaparmi, arka yoldan hamile, anal sex ile hamile kalinir mi forum, göte bosalmak hamile bırakır mı.

anal sex boşaldım hamile kalırmı, arkaya parmak sokmayla hamile, anal sexle hamile kalinilirmi, arkaya boşalmak hamile olur mu, anala boşalmayla hamile kalınır mı, got deligine bosalinca hamile kalinir mi ?, makata bosalmak hamile birakir mi, arka taraftan hamile kalınırmı, sex yaparken hamile kalinir mi.

anal sikisten icine bosalinca cocuk olurmu, anal hamile kalanlar, göte boşalmak hamile berakır mı, popoya boşalarak hamile kalinirmi, makata bosalınca hamıle kalınırmı, arka delige bosalınca cocuk olurmu, got delıgıne bosalınca hamıle kalınır mı, poponun içine boşalırsa hamile kalınırmı, popoya boşalınca ne olur.

anal sex ile hamile olunurmu, popoya bosalmakla hamile kalinir mi, makatta icine bosalma birsey olur mu, gote bosalsam kiz hamile kalirmi, arkadan arkaya icine bosalinca hamile., götünün içine boşaldıgında nolur, popoyo bosalarak hamile kal, erkegin makata bosalmasi, mastürmasyon yaparak hamile kalinr mi.

anal sex den cocuk olur mu, anuse bosalmayla hamile kalanlar, poponun ıcıne bosalmak, gotten sokmada hamile kalinirmi, dübüre boşalinca hamile kalınırmi, haydar dümen arkadan sex yaparken hamile kalinırmı, göt deliginden hamile kalinir mi, gote boşalırsa birsey olur mu, gote bosalmak hamile birakirmi.

gotune bosaldim hamil kalir mi, kıç deliğine bosalmayla hamile kalınırmı, makata bosalinca, anal sekste bosalmadan hamile kalinirmi, got deligine bosalmayka hamile kalinirmi, anusden bosalma hamile yapar mi, anüse boşalınca hamile kalınırmı, götden sekste erkegın ıcıne bosalması halınde hamıle kalınırmı, götten birleşmeyle hamile kalınırmı.

makata boşalırsam hamile kalırmı, popodan bosaldiginda hamile kalma olabilir mi, göte boşalmak ile hamile, anal sexde hamilelik riski haydar dümen, arka delige bosalmak hamile birakirmi, popoya bosalmakla hamile kalinirmi, anuse bosalınca hamile kalınır mı, seksde götüne boşalmak hamile birakirmi, göte bosalmayla hamilelik.

anal sexten bisey olurmu, göte boşalınırsa birşey olurmu, anal sekste hamile kalınır, göte boşalma sonucu hamile kalınır mı, arkadan boşalınca birşey olurmu, anüs deligine sokarak bosalma, makata bosalma ıle hamile kalınır mı, göte boşalmada hamile, popoya bosalma sonucu hamıle kalınır mı.

anal sikiste hamile kalinir mi, makattan boşalınca, anal boşalma hamile yaparmı, makata bosalmadan.hamile, anal sexde hamile kalınır mı, anal sexte hamıle kalınır mı, makata boşalmakla hamile kalınır mi, bi kıza arkadan boşaldım hamile kalır mı, gotune bosalinca hamile kalirmisin.

gÖte bosalmak hamile kalirmi, anüs deliginden hamile kalinirmi, göte boşaldım nolur, anüs den hamile kalınırmı, popo dan hamile kalınır mi, anüse boşalmak zararlı midir, gote bosalmak hamile bırakır mi, gote bosalmak hamile birakirmi, bir bayanın götüne boşaldım sorun olur mu.

götün icine bosalmakla bisey olurmu, anal sikiste hamilik olurmu, makata bosalinca hamile kalinirmi, göte bosalmakla bisiy olurmu, anal sex hamile kalınır mı, götüne boşaldin mi hamile kalinir mi, Anal seksten hamile kalınır mı?.


Eski29-10-2009, 16:01   #2
Cash
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Cash

etiket'e çok güldüm ama arkakapıdan hamile kalmak ehuehuehu
 

Eski29-10-2009, 16:01   #3
Fоx
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Fоx

Güzel ve bilgi akan bir konu xD
 

Eski29-10-2009, 16:04   #4
tayfam_30
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - tayfam_30

len ne yaptın öyle bayram bayram
 

Eski29-10-2009, 16:07   #5
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
 

Eski29-10-2009, 16:08   #6
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963
 

Eski29-10-2009, 16:12   #7
terguden
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - terguden

''Saçmalama Nurten çocuk olmaz gözten'' diye bir şey vardı

Açıklayıcı bilgiler için teşekkürler

Saygılar.

Düzenleyen terguden : 29-10-2009 16:13. Sebep: Harf hatası :)
 

Eski29-10-2009, 16:15   #8
Gila
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Gila

konu tam jokerlik

gelirse fena cevaplar
 

Eski29-10-2009, 16:16   #9
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Joker Mesajı Göster
joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963

Sonuç çok enteresanmış...
 

Eski29-10-2009, 16:20   #10
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

gila ihtiyarlamissin cevap attim bile hacu :P
 

Eski29-10-2009, 16:22   #11
manyakuz28
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - manyakuz28

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
bizim oralardada bi laf var ''bu penisin şerefi olsa b.o.k deliğini aramaz''
diye!!
 

Eski29-10-2009, 16:29   #12
cemil2006
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - cemil2006

güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
 

Eski29-10-2009, 16:37   #13
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi cemil2006 Mesajı Göster
güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
Şİmdi şu soruları soran kişiler Bu konuyu nasıl bilebilirler ki....

Soru: Ağzıma boşaldı, hamile kalır mıyım?
Yanıt: Kimse size bir şey öğretmiyor mu

Soru: 19 yaşında bir genç kızım.
Regl halindeyken erkek arkadaşım ağız yoluyla içime boşaldı. Bir sorun olur mu? Örneğin hamilelik gibi merak ediyorum.

Yanıt: Sevgili okurum, insanlar kendilerini ifade ederlerken düşüncelerini kâğıda geçiriyorlar ama olayın gerçek sözcüklerini bulmakta zorlandıklarından ya da buna gerek duymadıklarından nasıl olsa, karşı taraf anlar diye birkaç kelime yazıp gönderiyorlar. Ben bu bilmeceyi şöyle çözdüm. Ağız yoluyla boşalmayı meslek hayatımda ilk kez duyuyorum.

Sanıyorum arkadaşın vajinanın girişine boşaldı. Ağız dediğin yer orası olmalı! Regl halindeyken olmuş bu olay, bu nedenle gebelik söz konusu değil, ama bir başka şey söz konusu. Artık 19 yaşındaki bir genç kız, anne adayı olduğunda bu konularda bilgileri en azından okulda öğrenmeli, bu öğretilenler halkın anladığı anlamda seks değil, ama genç kızlarımız regl kanının ne olduğunu, ayda bir niçin kanadıklarını, doğanın buna neden gerek gördüğünü bilirlerse, kendilerine annelik kavramına saygıları artar, böylece yaratılışa da. Öte yandan hangi zamanda ve şartlarda gebe kalınabileceği de bırakın cinsel eğitim derslerini, biyoloji derslerinden erkeğe de kıza da öğretilebilir. Bu sözcüğümü de geri alıyorum, birkaç kelimeyle söylenebilir. Genç kızlar, gebelik riski olan günleri bilirlerse, hem sosyal yaşamlarından hem de evlilikte bir ilişki, bir gebelik gibi formülün korkusundan kurtulurlar. Öyle ya genç kız evlenmiş, aynı ay gebe kalmış, dokuz ay sonra çocuğu kucağına almış, anne oldu ama evliliğin öteki oluşum koşulları nerede?

Bu öğretiler doğacak çocuğun sağlığı, kadının ruhunun, etinin kemiğinin korunmasına kadar geniş bir yelpaze içinde yer alır.
Kimse fazla bir şey bilmiyor ama kimse de sizlere ne aileniz, ne eğitiminiz hiçbir şey öğretmiyor. Olan sizlere oluyor.

Soru: Acı biber penisi büyütür mü?

Yanıt: Anüse kaçarsa her tarafın şişer

Soru: Benim penisim dokuz santim.
Seks shoplarda satılan vakumlardan kullanırsam veya pul biber sürersem büyür, diyorlar Acaba bu doğru mu?

Yanıt: Sevgili yavrum. Şu vakum olaylarından 30 yıldır benim de başım ağrıyor. Her önüne gelen bunu soruyor Yahu vakumla büyüse Türkiye'de her erkeğin ya da gencin yatak odasında bu vakum asılı durur. Bu bir şarlatanlık. Dünkü sayfamızda akademisyen arkadaşımız Teoman Kadıoğlu da bu konuyu derinlemesine yazdı. Biz gelelim pulbiber işine. Çocuğum biberler türlü türlüdür. Toz biber, yeşil biber, çarliston, acı biber, süs biberleri pintos. Her biberin bir özelliği vardır. İçleri vitamin doludur. Yedikçe enerjin artar, bundan çeşitli organların kendine yararlı olanı alır. Ama pulbiber müthiştir. Aman Allahım o ne acılık. Adamı öyle bir zıplatır ki bu zıplamalardan kan dolaşımın artar, bir yerlerin kabarır, şişer. Sakın bunu penisin büyümesi anlamında algılama. Kazara birkaç tanesi de anüse doğru kaçarsa yavrum her tarafın şişer, o zaman felaket başlar. Gel bundan vazgeç. Onu çiğ köftecilere bırak. Sen de bu 9 santimi kafana takma. O görevini yüzünü karartmadan yerine getirir. Bundan emin ol. Uzmanın konuşuyor!

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı


 

Eski29-10-2009, 16:47   #14
@kay
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - @kay

azmin elinden bir şey kurtulmaz
 

Eski29-10-2009, 16:56   #15
bennybenassi..
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - bennybenassi..

artser sen harbiden bursalısın dostum. çakma haydar dümenim benim:P
 

Eski29-10-2009, 17:02   #16
TyfnSvrn
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - TyfnSvrn

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı

Süperdi Koptum
 

Eski29-10-2009, 17:26   #17
3qU!Noc
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - 3qU!Noc

kesinlikle gereksiz bişey

Bilmiyorum

hiç tecrubem olmadı ama

yane tecrube gerektiren bişey de değil zaten

pislipin cıktıgı yer filan egghhh


ark dediği gibi

Hak yol varken B...k yoluna ne gerek var
 

Eski29-10-2009, 17:30   #18
Cash
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Cash

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 3qU!Noc Mesajı Göster
kesinlikle gereksiz bişey

Bilmiyorum

hiç tecrubem olmadı ama

yane tecrube gerektiren bişey de değil zaten

pislipin cıktıgı yer filan egghhh


ark dediği gibi

Hak yol varken B...k yoluna ne gerek var


Forum kuralları işte cevap veremiyorum
 

Eski29-10-2009, 17:39   #19
ersan.
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - ersan.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....bu konuda cinsiyet ayırt ediyormu canınız abicim


ayrıca hani bir şiir vardıya bir cümlenin sonunda ama varsa o cümlenin hiç bir anlamı yoktur diye bu senin kurduğun cümledede hak yolu senin için bir anlam ifade etmiyormu

Düzenleyen ersan. : 29-10-2009 17:43.
 

Eski29-10-2009, 17:46   #20
bennybenassi..
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - bennybenassi..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
bu konuda cinsiyet ayırt ediyormu canınız abicim


ayrıca hani bir şiir vardıya bir cümlenin sonunda ama varsa o cümlenin hiç bir anlamı yoktur diye bu senin kurduğun cümledede hak yolu senin için bir anlam ifade etmiyormu

türkçe konuş lan:P
 

Eski29-10-2009, 17:51   #21
wolfindark
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - wolfindark

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı

bu hocanın cevapları için alıp okuyorum bu gazeteyi
 

Eski29-10-2009, 18:45   #22
battack
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - battack

bu soru tam haydar dümenlik
şimdi size öyle bi dümen yapardıki
 

Eski29-10-2009, 18:48   #23
'maTRax'
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - 'maTRax'

@kay'ında dediği gibi..

Azimle yaparsan oral sex'ten bile olur..
 

Eski29-10-2009, 18:51   #24
ROTASIZKAPTAN
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - ROTASIZKAPTAN

Seks bağımlısı Victoria, 9 yılda kalmadıysa kalınmaz bence
 

Eski29-10-2009, 19:50   #25
PatRoN.SanDoKaN
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - PatRoN.SanDoKaN

Mis gibi temiz ön taraf varken niye arka taraf? Dal önden bak işine bu kadar. Arkadan riske girme
 

Eski30-10-2009, 09:41   #26
deepak_kumar
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - deepak_kumar

canın nerden çektiyse ordan
 

Eski30-10-2009, 10:08   #27
since1453
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - since1453

büyük günahlardandır kendisi
 

Eski30-10-2009, 10:12   #28
blackmode
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - blackmode

Çok günahmış ak deliği varken bok deliğine sokmak.Ak deliği yoksa bok deliğine sokmak yine günah.
 

Eski30-10-2009, 10:15   #29
0sk1
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - 0sk1

zorlarsak olur gibime geliyor
Ve yine bir konunun etiketlerine hayran kaldım
 

Eski30-10-2009, 10:18   #30
SkyLine.
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - SkyLine.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi blackmode Mesajı Göster
Çok günahmış ak deliği varken bok deliğine sokmak.Ak deliği yoksa bok deliğine sokmak yine günah.
Zaten ak deliği yoksa o işin sonu pek iyi olmaz
 

Eski30-10-2009, 10:30   #31
CSergeant
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - CSergeant

Lavman diye birşey var
Arayın bakın google'dan
 

Eski30-10-2009, 10:45   #32
luckyugur
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - luckyugur

huahaahaha
sabah sabah öldüm gülmekten. şaka bir yana bunları bilmeyen kesimlerde var,nekadar kötü.
 

Eski30-10-2009, 11:02   #33
FueGoN
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - FueGoN

Konu Baslıını Gorunce Haydar Dumene Sorulan Sorulardan Biri Sandım
 

Eski30-10-2009, 21:26   #34
Root@localhost
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Root@localhost

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı


delip geçer ahahahhahhahha sağol

arkakapıdan hamile kalmak " o ayrı komik
 

Eski30-10-2009, 21:51   #35
Dangerious
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Dangerious

uygar abi çak bi yorum
 

Eski30-10-2009, 21:57   #36
uygarozdemir
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - uygarozdemir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dangerious Mesajı Göster
uygar abi çak bi yorum
Çakarımda forum bunu kaldırmaz
Sözlükten author ün yorumunu görmek isterdim aslında burda
 

Eski30-10-2009, 22:14   #37
Dangerious
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Dangerious

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi uygarozdemir Mesajı Göster
Çakarımda forum bunu kaldırmaz
Sözlükten author ün yorumunu görmek isterdim aslında burda
Wardom'da hizmet tükenmez buyrun
 

Eski30-10-2009, 22:18   #38
uygarozdemir
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - uygarozdemir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dangerious Mesajı Göster
Yok yahu, ekşi sözlüğü bırakmış efsane bi yazar var nicki author olan, onu diyorum Gerçi tüm entry lerini sildide gitti adam, örnekte veremicem..
 

Eski31-10-2009, 00:02   #39
R00F
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - R00F

Güzel bir konu olmuş, bilmeyen vardır elbet. Çok güldüm
Aslında isteyen istediği yerden girer.
Sex'de sınır yoktur aga
 

Eski31-10-2009, 02:21   #40
by_ask
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - by_ask

konudan cok resimler dikkatimi cekdi desem ama okudum hepsini
 

Eski31-10-2009, 02:23   #41
SinneR!
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - SinneR!

wer ayarı çıksın bayırı birşey olmaz :P büyük sapkınlıklardandır kendisi
 

Eski06-11-2009, 15:03   #42
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Etiketler:anal sex, arkakapıdan hamile kalmak, arkapıyı zorlamayın, author itüsözlüğe geçti, ben yaparsam kalınır :b, darbeli matkap, deliğimi şaşırdın, dübüre dokunma, hak deliği varken, makata fitil sokma
 

Eski06-11-2009, 15:07   #43
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi uygarozdemir Mesajı Göster
Yok yahu, ekşi sözlüğü bırakmış efsane bi yazar var nicki author olan, onu diyorum Gerçi tüm entry lerini sildide gitti adam, örnekte veremicem..
simdi o da lafmacun'da ama sanirim cikti lafmacun'a copy/paste yapma dedik eski yazilarini :P mk... bloglara, foruma yazmaktan sozluge yazmaya firsat bulamiyorum :P
 

Eski24-11-2009, 20:15   #44
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi by_ask Mesajı Göster
konudan cok resimler dikkatimi cekdi desem ama okudum hepsini
Resimleri konu ile ilgili görsel zenginlik katması açısından seçiyorum..Dikkat çekici olması gerekir yani..
 

Eski27-05-2010, 23:11   #45
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - ArtserAnal seks penisin vajinaya değil de makata sokulmasıdır.

Makatta çok sayıda sinir ucu bulunur ve çok hassas, duyarlı bir organdır, bu kadar hassas olmasından dolayı da cinsel ilişki sırasında kullanılması hiç de ender değildir.

Anüs bölgesi (makat) ve burada yer alan halkasal kaslar, duyu sinirleri açısından zengin bir bölgedir. Halkasal kaslar normalde sıkıca büzülmüş durumda bulunurlar. Gerektiğinde 6–7 cm. çapa kadar genişleyebilirler.Anüs bölgesindeki anatomik yapı çok narindir. Eğer hazırlık yapılmadan veya sabırsızca anal ilişki kurulması halinde bu bölgedeki dokularda yırtılmalar, kanamalar ortaya çıkar. Bu yırtılmaların ortaya çıkması sadece acı açısından önemli değildir. Gerek cinsel yolla bulaşan hastalıkların gerekse de bu bölgedeki bakterilerin hastalık oluşturmaları için uygun ortam oluşturmasıdır.

Anal seks tümüyle ayrı iki floranın (penis ve kalınbağırsak) karşılaştığı bir ilişki şeklidir. Erkeğin genital bölgesinin savunma sistemlerinin oldukça gelişmiş olması nedeniyle erkekte ender durumlarda enfeksiyon oluşurken, kadında oluşan sıyrıklardan erkeğin genital patojenleri geçebilir. Yine anal sekste hatalı yapılan bir uygulama anal seks sonrası vajinal seksle devam edilmesidir, bu durum kadınlarda ciddi enfeksiyonlara neden olabilir.Amerika'da 100 bin kadını kapsayan bir araştırmanın sonuçlarına göre, her yüz kadından sadece ikisi anal seks yapıyor. İtalya'da yapılan bir araştırmada ise bu oran dörtte bire iniyor. Anal seks ile AIDS ve diğer cinsel hastalıkların bulaşma riski iki kat artıyor.

Anal seks normal midir?


Cinsellikte en önemli şey her iki tarafında aynı şeyi istemesi ve bundan keyif almasıdır. -eğer her iki tarafta bunu yapmak istiyorsa, -her iki tarafta bundan keyif alıyorsa bu onların bileceği şeydir,burada anormal veya garip diye bir değerlendirme yapılamaz !!! Standartlara göre seks diye bir şey yoktur.Yani standart seks yoktur!!
Anal seks canınızı acıtır mı?


Anal seks canınızı acıtmamalıdır. Eğer acıtıyorsa, yanlış (hatalı) şekilde ilişki kuruyorsunuz demektir. Anal seksin, seks yaşamınızın dopdolu ve güvenli bir parçası olabilmesi için, yeterli miktarda yağlayıcı madde kullanmak ve biraz da sabır göstermek önem kazanmaktadır. Buna rağmen bazı insanlar, anal seksten hiç bir şekilde hoşlanmazlar. Sizin partneriniz de bu tip insanlardan biriyse, onun isteklerini saygı göstermeli, anal seks için onları zorlamamalısınız.Anal seks gerçekte haz ve zevk verir mi?

Anal seksten haz bir çok şeyden alınabilir. Özellikle seks hakkında "tiksindirici" bir şey yapmak bir kısım insan için hoşa giden bir şeydir. Seks hayatınıza değişiklik katmanın da bir yolu olabilir. Anal seks süresince ortaya çıkan fiziksel hisler, diğer her şeyden daha farklıdır. Sinirlerin sona erdiği yerdeki anus, ilişki esnasında beyne iyi sinyaller yollayarak, sizi ödüllendirir. Erkekler için, hazzın artmasına neden, prostat bezi olabilir. Penisin anüs halkasına içinde hareket etmesi yeni ve güçlü bir hoşlanma duygusuna neden olabilir.Anal sekste MUTLAKA PREZERVATİF KULLANILMALIDIR
 

Eski27-05-2010, 23:16   #46
(-S-A-S-24-)
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - (-S-A-S-24-)

son bilgiler çok daha iyi + resimler...
 

Eski27-05-2010, 23:39   #47
SadButTru3
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - SadButTru3

Faydalı bilgileri güzelmiş
 

Eski13-06-2010, 17:29   #48
fourgreatangels
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - fourgreatangels

konuya bak neredeyse tüm vardomu buraya toplamış burdan çıkartacağımız sonuç çoook meraklısı varmış dötün kimsa alınmasın latife
 

Eski13-06-2010, 18:01   #49
mustione
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - mustione

eğitici konulara tam destek!!!


boşuna dememişler eğitim şart diye
 

Eski13-06-2010, 18:08   #50
aquilonia
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - aquilonia

seni anan doğurmamış z.çmış diye bi söz vardı . aklıma o geldi konuyu okuyunca

qweqweqew
 

Kapalı Konu

Etiketler
20 cm ise olur :d, anal sex, arkakapıdan hamile kalmak, arkapıyı zorlamayın, author itüsözlüğe geçti, ben yaparsam kalınır :b, bok yola gitmeyin :d, darbeli matkap, deliğimi şaşırdın, dübüre dokunma, hak deliği varken, hak yol var, kapı baca, makata fitil sokma

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 3 (0 üye ve 3 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 11:22.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, ukash, Maç Özetleri, diğer yarım son bölüm, kırmızı shop, dövme, kız oyunları


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.