Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski29-10-2009, 15:56   #1
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser
Question Anal seksten hamile kalınır mı?


Anal seks nedir?
Penisin vajinaya değil de makata (popoya- anüse- rektuma -halk tabiriyle arkaya) sokulmasıdır. Makatta çok sayıda sinir ucu bulunur ve çok hassas, duyarlı bir organdır. Bu kadar hassas olmasından dolayı da cinsel ilişki sırasında kullanılması hiç de ender değildir. Sadece erkekler arası eşcinsel ilişkide değil, kadın-erkek arasındaki cinsel ilişkide de kullanılabilir. Makatın cinsel ilişki sırasında kullanılması sadece insanlar arasında değil ama aynı zamanda birçok hayvanda da olabilmektedir.


Sekste kalçaların rolü nedir?


Kalça her iki cins için de cinsel yönden etkileyici bir bölgedir. Erkekler kadar kadınlar da kalçalardan hoşlanırlar ve güzel bir erkek kalçası kadın için çok çekicidir ve tahrik edicidir.Kalçalar ve makat gerçekten de sinirsel olarak hassas ve cinsel duyarlılığı yüksek bir bölgedir. Bu yüzden kadın veya erkeklerin bazıları mastürbasyon yaparken makatlarına parmak veya başka bir şey sokarak kendilerini uyarabilirler. Aynı şekilde cinsel birleşme sırasında da birçok kadın ve erkek makatlarının uyarılmasından zevk alabilirler.

Bu normal mi dir?
Kaynak: Wardom Anal seksten hamile kalınır mı?
Dr. Cenk Kiper: Bana göre; dinimizce yasaktır ve inançlarıma göre anormaldir ve gereksizdir. Böyle bir şeye ihtiyaç duyan kişinin kendisini sorgulaması gerekir.
"Normal kavramı kişinin din, ahlak ve kültür anlayışına göre, kişiden kişiye göre değişir."Eğer iki taraf da anal seks istiyorsa...
Cinsellikte dileyen dilediğini yaşar, önemli olan her iki tarafın da aynı şeyi istemesi (burada en önemli nokta budur) ve bundan keyif almasıdır. Her iki taraf da bundan keyif alıyorsa bu onların bileceği şeydir. Standartlara göre seks diye bir şey yoktur. Yani standart seks yoktur.


Anal seks zararlı mıdır?


- Yapılan araştırmalar ve yaşanan gerçeklerin ışığı altında anal seksin bedenen ve ruhen sağlıklı ve gerekli bir şey olmadığı bir gerçektir.

- Anal sekste erkek çok rahatlıkla mikrop kapabilir, çünkü dışkıdaki bazı mikroplar penisten içeri girer erkeği hasta edebilir. Daha da kötüsü bunlar onun prostat dediğimiz önemli bir vücut parçasına yerleşerek (prostat yalnızca erkeklerde bulunan ve idrar torbasının orada idrarı ve spermi yönlendiren bir organdır diyebiliriz kabaca) ileride çok büyük sorunlar yaratabilir.


- Kadın için ise önemli olan makattan çıkan penisin vajinaya temizlenmeden sokulmamasıdır çünkü makattaki dışkıdaki mikroplar vajende hastalık yaratırlar. Buna dikkat etmek gerekir.


- Ayrıca hemoroit'i (basur) olanlarda da bu ağrı yapabilir ve hemoroiti arttırabilir.Anal seksten hamile kalınır mı?


Hayır; anal seksten hamile kalınmaz ama zaten prezervatifle yapılacağı için (bundan böyle) bu tip bir korku hepten anlamsız olur. Prezervatif kullanmak şarttır diyebilirim.
Kadında dışkı tutamamaya neden olur mu?


Makattaki kas (sfinkter) içten dışarıya doğru çalışmaya ayarlanmıştır. Eğer devamlı dışarıdan içeriye giriş olursa bu, bu kasın yapısını bozup dışkıyı tutmayı zorlaştırabilir. Bu tamamen ilişkinin sayısı yani sıklığı ile ilgilidir.


Erkekler neden anal seks isterler?


En önemlisi meraktır, ne hissedeceğini bilmek ister. İkincil olarak kadına hakim olma, bazı durumlarda da kadını cezalandırma gibi bilinç altı nedenleri olabilir. (Psikiyatrlarımız bu konuyu ayrıntılı olarak açıklayabilmektedirler.)


Kadınlar anal seks hakkında genelde ne düşünürler?


Yetişme tarzı ve koşullarına göre yorumları çok farklıdır.

- Bazıları bunu aşağılanma olarak kabul eder.
- Bazıları vajinadan yeterli zevk veremediklerini düşünüp yetersizlik duygusuna kapılırlar.
- Bazı kadınlar bunu arada doğal karşılarlar.
- Bazıları kendileri ister.
- Bazıları içinse tamamen normaldir, beraberliğe zevk veren bir şeydir.Kadınlar ne hisseder? Zevk alır mı?

Kaynak: Wardom Anal seksten hamile kalınır mı?

Genelde kadınların anal sekse ön yargıları vardır, duyduklarından dolayı veya acemi bir tecrübe sonucu canları yandığından pek hoş karşılamazlar. Bazı genç kızlar, kızlık zarlarını koruyabilmek için anal seks yoluyla cinsel ilişki yaşarlar. Ayrıca kadınlar adet gördüğü bir sırada veya vajinasında bir hastalık varsa anal seks yapmaktadırlar.


Kanunlar bu konu hakkında ne diyor?


Anal seks, kanunlarımıza göre yasaktır. Yani kocası tarafından kendisine zorla anal seks yapıldığını ispat eden bir kadın yasal olarak hemen boşanma hakkına sahip olur. Ancak böyle bir şikâyet genelde olamaz, çünkü ya iki taraf da isteyerek yapmıştır ya da kadın bunu ispat edememekte veya boşanacak maddi veya manevi gücü olmamaktadır.
Kaynak: Wardom Anal seksten hamile kalınır mı?

Ahlaken ve dinen değerlendirmesinde; yaşadığınız topluma ve çevreye göre çok değişkenlik göstermektedir. Dini açıdan bazı dinlerde yasaklanmıştır. Müslümanlıkta ise kesinlikle yasaktır.


Bence normal yollardan cinselliği yaşamak yeterlidir, eğer başka şeylere ihtiyaç duyuluyorsa neden böyle bir ihtiyaç olduğunu bir düşünmek gerekir.

Düzenleyen Artser : 04-12-2010 01:25.
 
anahtar kelimeler     0
Anal seksten hamile kalınır mı?
anahtar kelimeler:

anal sekste hamıle kalınır mı, hamİle seks anal, anal seks hamile bırakırmı, hamie sex, erkeğin götüne boşalınca hamile kalırmı, erkeğe hamile kalındığında popo büyürmü, arkaya boşalınca ne olur, makattan hamile kalınırmı, kalça deliğine boşalma da hamile kalınır mi, arkaya bosalinca bisey olur mu.

anals seks hamile, göte boşalınca bişey olurmu, gotune bosalinca hamile kalinir mi, götten boşalınca hamile kalınır mı, anal seks yoluyla hamile kalınır mı, ters ilişkiden hamile kalınırmı, sokmadan hamile kalınırmı, ters ilişki ile hamile kalınır mı, kadınlar ilk sexste hamile kalırmı.

anal sekste hamilelik, anal seksle hamile olunur mu, anal yoldan hamile kalinir mi, kadınlar kalçadan zevk alır mı, kalcalı kadın sex, popo deliğine boşalmak, kadinin seks yaparken boşanmasi, sex yaparken nasıl hamile kalınmaz, makata boşalma.

anal sikişte çocuk olurmu, sex sokma hamile, göte bosalma sonucu hamile kalinir mi, sexde arkadan vermek hamile bırakırmı, erkegin götüne boşaldım bişey olurmu, anal ilişkiden hamile kalınırmı, analdan boşalınca hamile kalınırmı, götüne boşalsam bir şey olurmu, anal sex hamile.

adam göt insan sex, sex hamiıe, anal sexte icine bosalma, makata boşalmak hamile bırakır mı, kalçalarını boşaldı hamile kalırmıyım, makata bosalma ile hamile kalinir ni, göt deliğine boşalınca nolur, hamıle sex, anal sex böyle olur.

anal sexs, anal sex hamile kalinir mi, kadınlar götten sexs yaparken zevk alırmı, anal sex yaparsam hamile kalınır mı?, bir kadın götten mi amdan mi hamile kalır, analdan hamile kalınır mı, www,hamile sex,com, anal seks hamile, sex hamile çevrimdışı.

ilk boşalma da hamile kalınır mi, hamile genc kiz sex, anal sekste arkadan bosalınca ne olur, anal sex hamile bırakırmı, anal seksle hamllelik, anal hamile sex, götten içeri boşalınca bir şey olurmu, anal sex hakkinda her sey, en güzel anal delikleri.

götte boşalmak hamile bırakır mı?, http://www.wardom.org/anal-seksten-hamile-kalinir-mi-319867/, sex hamile kadınlar, sex yaparken hamile kaldı, arkadan hamile kalinirmi, anal sexde boşalınca hamile kalınırmı, anal sexkte boşaldigında hamile kalınırmi, anımal sex hamile, kızlarda arka delıge parmak sokmak.

kalçaya yolu ile hamile kalınırmı, arkadan sex hamile kalinir mi, arkadan bosalma ile hamile kalinir mi, götten hamile kalinir mi, göte boşalmak sorun olur mu, sekste göte bosalırsa ne olur, erkek arkadan sex yaparken, anal iliski sonrasi hamilelik, anal yoldan hamile.

sex hamıle, popoya bosalmak zararli mi?, masturmasyon yaparken hamile kalınır mi, götten hamile olur mu, got deligine bosalinca hamile kalinir mi, ters ilişki hamile bırakır mı, sex hamile, kadınlar soruyor vajinam 20 cm alırmı, kalçadan sex hamilelik.

götten hamile kalınır mı, anal sexten sonra anala boşalınırsa ne olur, seksi yaparken hamile olur mu, poposuna bosaldım hamıle kalır mı, kadinin vajinasindayken gotune birseyler sokmak, sex den hamile kalan kız, anusen seks, gotten hamile kalinirmi, makat seks mobil.

göte boşalsam ne olur, anal seks hamile olunurmu, ters ilişkide hamile kalınırmı, anap sex tan hamile kalınırmi, götten sikişte 3 kere göte boşaltı hamile kalınır mi, sexden insan ölür mü?, anal iliski hamile kalma, , makata boşalmak.

erkek kendi götüne sokulmasından zevk alır mı, erkek kadının götüne boşalırsa hamile kalırmı, makatta bosaldim hamile kalirmi, anal seks de hamile olunur mu, anal sex hamile birakirmi, arkadan sexle hamile kalinir mi, makata boşalınca zevk mi, arkadan iliski ile hamile kalinirmi, kadinin götune boşaldiginda hamile kalinir mi.

popoya boşalma ile hamile olunur mu, anal seksten hamıle olunurmu, götün içine boşalmak hamile bırakırmı, popoya bosalınca hamile kalirmi, anal sikisten hamile kalinirmi, anal sex yaparken hamile olunur mu, anal sex ile hamile kalınırmı, popya bosaldiginda hamile kalinirmi, ağza boşalınca nolur.

erkeğin anal deliği büyürmü, götten boşalınca birşey olunur mu, arkaya bosalma hamile birakirmi, anüse bosalmadan hamilelik, poponun içine boşalmak hamile bırakırmı, ilk sexte hamile kalınır mı, kızın götüne boşalınça hamile kalır mı, kadınlar kalçadan hamile kalır mı, popoya bosalmak hamile birakirmi.

ters ilişkide içine boşalınca hamile kalınırmı, makata bosalirsa nolur, kadına arkadan boşalınca hamile kalırmı, götten sikişte hamile kalınır mı, anala bosalinca hamile kalırmı, got deligine bosalma hamile kalirmi, kadının götüne boşaldığımızda hamile kalırmı, kalçadan hamile kalınır mı, makata boşalma hakkinda bilgi.

gote bosalmak hamıle bırakırmı, göt deligine.bosalinca hamile.kalinirmi, anuse bosalinca ne olur, popodan bosalma hamile birakirmi, makata bosaldim, kadının götüne boşalmak hamile bırakırmı?, anal sekste icine bosalmak zararli mi, bir kizin gotune bosaldiginda hamile kalir mi, göte bosalırsan bisey olurmu.

anal a bosalma hamilelik, götün icine bosalma oldugunda hamile kalinir mi, makata bosalmak, anal hamile kalınır mi, göte bosalmada hamile kalınır mı, poponun içine boşalınca hamile kalınır mı, popodan boşalınca bişey olurmu, gotune bosalmak hamile yaparmi, arka yoldan hamile.

anal sex ile hamile kalinir mi forum, göte bosalmak hamile bırakır mı, anal sex boşaldım hamile kalırmı, arkaya parmak sokmayla hamile, arkadan boşalınca bişey olurmu, anal sexle hamile kalinilirmi, arkaya boşalmak hamile olur mu, anala boşalmayla hamile kalınır mı, got deligine bosalinca hamile kalinir mi ?.

makata bosalmak hamile birakir mi, arka taraftan hamile kalınırmı, sex yaparken hamile kalinir mi, anal sikisten icine bosalinca cocuk olurmu, anal hamile kalanlar, göte boşalmak hamile berakır mı, popoya boşalarak hamile kalinirmi, makata bosalınca hamıle kalınırmı, arka delige bosalınca cocuk olurmu.

got delıgıne bosalınca hamıle kalınır mı, poponun içine boşalırsa hamile kalınırmı, popoya boşalınca ne olur, anal sex ile hamile olunurmu, popoya bosalmakla hamile kalinir mi, makatta icine bosalma birsey olur mu, gote bosalsam kiz hamile kalirmi, arkadan arkaya icine bosalinca hamile., götünün içine boşaldıgında nolur.

popoyo bosalarak hamile kal, erkegin makata bosalmasi, mastürmasyon yaparak hamile kalinr mi, anal sex den cocuk olur mu, anuse bosalmayla hamile kalanlar, poponun ıcıne bosalmak, gotten sokmada hamile kalinirmi, dübüre boşalinca hamile kalınırmi, haydar dümen arkadan sex yaparken hamile kalinırmı.

göt deliginden hamile kalinir mi, gote boşalırsa birsey olur mu, gote bosalmak hamile birakirmi, gotune bosaldim hamil kalir mi, kıç deliğine bosalmayla hamile kalınırmı, makata bosalinca, anal sekste bosalmadan hamile kalinirmi, got deligine bosalmayka hamile kalinirmi, anusden bosalma hamile yapar mi.

götden sekste erkegın ıcıne bosalması halınde hamıle kalınırmı, götten birleşmeyle hamile kalınırmı, makata boşalırsam hamile kalırmı, popodan bosaldiginda hamile kalma olabilir mi, göte boşalmak ile hamile, anal sexde hamilelik riski haydar dümen, arka delige bosalmak hamile birakirmi, popoya bosalmakla hamile kalinirmi, anuse bosalınca hamile kalınır mı.

seksde götüne boşalmak hamile birakirmi, göte bosalmayla hamilelik, anal sexten bisey olurmu, göte boşalınırsa birşey olurmu, anal sekste hamile kalınır, göte boşalma sonucu hamile kalınır mı, arkadan boşalınca birşey olurmu, anüs deligine sokarak bosalma, makata bosalma ıle hamile kalınır mı.

göte boşalmada hamile, popoya bosalma sonucu hamıle kalınır mı, anal sikiste hamile kalinir mi, makattan boşalınca, anal boşalma hamile yaparmı, makata bosalmadan.hamile, anal sexde hamile kalınır mı, anal sexte hamıle kalınır mı, makata boşalmakla hamile kalınır mi.

bi kıza arkadan boşaldım hamile kalır mı, gotune bosalinca hamile kalirmisin, gÖte bosalmak hamile kalirmi, anüs deliginden hamile kalinirmi, göte boşaldım nolur, anüs den hamile kalınırmı, popo dan hamile kalınır mi, anüse boşalmak zararlı midir, gote bosalmak hamile bırakır mi.

gote bosalmak hamile birakirmi, bir bayanın götüne boşaldım sorun olur mu, götün icine bosalmakla bisey olurmu, anal sikiste hamilik olurmu, makata bosalinca hamile kalinirmi, göte bosalmakla bisiy olurmu, anal sex hamile kalınır mı, götüne boşaldin mi hamile kalinir mi, göt deliğinden hamile kalınır mı.

arkaya boşalınca bişey olurmu, arka delikten hamile kalınır mı, got deligine bosalmak, göt deliğine boşalmak, hamile anal sex, anal seksle hamile kalınır mı, götünün içine boşalınca ne olur, gotten bosalmak, anal sexten cocuk olurmu.

got deliğine boşalınca hamile kalınır mı, gotten sikisince hamile kalinirmi, arkadan sexte hamile kalınırmı, göt deliğine boşalınca hamile kalınır mı, anal bosalma zararli midir, anal sex ile gebe kalinir mi, göten bosalirsan birsey olurmu, kadinin gotune bosalirsak, anal seksinde bisey olur mu.

bir kizin gotunde bosalmak onu hamile birakirmi, götten sikişince bişey olur mu, popoya boşalmak sorun olurmu, göte boşalmak ne olur, hamile iken sikiş, anal sexde hamilelik olurmu, kadinin gotune bosalinca cocuk olur mu, gotten sikiste perzervatif yirtikirsa hamile kalinirmi, anal deliye bowalma.

kizlar gottenmi ister amdanmi, gottn sikisince delik buyurmu, anal seksde icine bosalirsa birsey oluur mu, götten sikişte hamile kalınabilirmi, popoya boşaldığın zaman kadina bisey olur mu, hamile sexx, göte bosaldinmi cocuk olurmu, kadinlar en cok zevki amdanmi gottenmi alir, gotten sikisle kalca buyur.mu.

kadinlar.amdanmi zevk alir gottenmi, götten sikince hamile kalınır mı, anal sikişte hamile kalınır mı, anal seksten hamile kalanlar var mı, erkekler deliğine bişey sokarsa ne olur, anal sexte bosalmadan hamile kalinir mi, arkadan penıs sokarsa hamıle kalınırmı, arka delıkten hamıle kalınırmı, arkaya boşalmak göt büyütür mü.

kadın.arka.delıkten.zevk.alırmı?, anal sexs le çocuk olurmu haydar dümen, göte bosalinca erkek, götten sikince hamile kalınırmı, seksi sikis gotdenhamile, gotten sikisince cocuk olurmu, bir kadinjn gotunun deliginin icine bosalisan bisi olurmu, mobil göte boşalma, ters sikişde bişe olur mu.

arkadan sikisince one gelen le hamile kalinilirmi, götten sikisirken bosalsan hamile kalirmi, göte bosaldiginda cocuk olurmu, anal sexte arkaya boşalırsa bisey olur mu, anal sexde hamilr kalınırmı, kız parmagını delıge sokarsa hamıle kalırmı, poppya bosalinca hamile kalinirmi, got deliginden ilk kez siktirmekle hamile olunurmu, kadınlar göt sikişi yaparsa kalca büyük olurmu.

popoya boşalmakla hamile kalınırmı, bir erkek bir erkegin gotune bosalirsa nolur, kadınlar arkada birleşme de zevk alırmı, anal sexde içine boşalırsan, sikiş boşalmada kizon icine boşalirsa ne olur, götten sikisince göt büyür mü, göte boşalmak bilgi, sex popodan, anal sexden bisey olur mu.

hamile kadin goten sikis, arkadan sikiş hamile bırakır mı, gotune bosalma, anal seks hamilelik, kadinin gotune boşalmak ne gibi durum olur, sevgilim gotume bosaldi zararlimidir, göt boşalmak, anal 'a boşalırsan hamile kalınırmı, anal sekste icine bosalirsa ne olur.

hamilelikte sikis nasil olur, anal şikişte cocuk olur mu, kariyi gotten sikince hamile kalirmi, gooten hamile kalınırmı, 15 yasindaki kizin gotune bpsalirsam cocuk olurmu, erkek kızın gotunde sıkısırse bısey oluyormu, seks de arkadan arkadan bosalinca hamile kaliiniyomu, göt den ilişki hamile birakirmi, hamilelerin götsikişi.

arkadan sikiş edilince hamile kalınır mı, anal sekste cocuk olur mu, göt deligine bosalsam hamile kalirmi, hamile kadinlar sikisleri, sex de arka delige bosalmak hamile birakirmi, gòtten sikisince ne olur, arkadan sokmakla hamile kalınır mı, kadının gotune bosalirsan hamile kalirmi, gotte bosalınca curur mu.

kadinlar amdanmi gottenmi daha cok zevk alirlar, anal sexden bir şey olur mu, hamile esini arkadan sikis, sikişince nolur, göt deligine bosalirsa ne olur, sexte anala boşalma, got deliğine boşalınca hamile kalınor mı, erkegın gotune bosalma, gote boşalırsam nolur.

anal sikis ile hamile olurmu, kizin götüne boşalmak, erkek erkeğe sikişde bişi olurmu, anal sekste boşalınca spermler nereye, kalcadan sikiste cocuk olurmu, anal sex ile kizlarin gotu buyurmu, anal sexten kadınlar zevk alırmı, bosalma anal sikis, arka götten sikis.

götten sikiş ağrısız nasıl olur, gottensexs, popoda boşalma sex resimleri, analsekszararlimidir, kadınlaranalseks zevk alırmı, hamile bi kadini goten sikersen birsey olurmu, kizin gotune bosalmak nolur, fazla sikişince penis büyür mü, göte bosalmis resimler.

erkek erkeği sikince bosalirsa nolur, popoya boşalinca ne olur, hamile got resimleri, kızın götünun ıcıne boşalırsak hamıle kalırmı, arkadan sikişince içine boşalırsa sorun olur mu, göte boşalınca hamile kalinirmi, göte bosalma resimleri, got deligine bosalirsan hamile kalinir mi, anal sex götten.

anal sikişde hamilelik olur mu, amdan sikisme ile hamile olunurmu, ilk götden sikişde sıkındi olur mu, kadinin gotune bosalma foto, göt sikişi ile hamile kalabilirmiyim, gotten sikisince ne olur, agza bosalmak zararlimi, götün içine bosalma, kadını got delıgınden sıktıgımde hamile kalır mı.

popoya bosalinca hamile kalinir mi, anal deliye boşalmaq, götten sikişirsek bisey olurmu, götten sikiş olurmu, sikişme olarken hamile olunur, hamile göt resimleri, kizin gotunun icine bosalirsak hamile kalirmi, kızın götdeliğine boşaldım hamile olurmu, anal sex ıle hamıle kalınır mı.

erkegin gotune bosalinca ne olur, gotebosalmaktan hamile, göt deliğine boşalırsam hamile kalır mı, arkadan sikis got buyuturmu, hamile sikişi götten, götüne boşlma, en güzel göte boşalma resimleri, göten sikış hamile kalınırmı, erkek erkeğe anal seks hamile bırakır mı.

anal iliskide hamile kalinirmi, kadinlarin neresine bosaldinmi severler, erkek popoya boşalinca nolur, gotten sikince ne olur, anuse bosalinca, götüme bosaldi hamile, göt deligine bosalinca ne olur, kız erkek arkadan sıkıs, goten sikince hamile kalnyomu.

gotten sikince hamile kalınırmı, kızın amindan sikerse hamile olurmu, götten sikişince nolur, haydar dümen arkadan bosalınca hamile kalinirmi, anal seksle cocuk olur mu, götten şikişte çocuk olurmu, göt sikiş olduğunda kalçalar buyur mü, erkek anala bosalirsa ne olur, gotten sikmeyke hamile kalinirmi.

erkek arkadan sokarsa hamile kalinir mi, kadinin gotune bosalirsa, goten bosalma, götünün içine boşaltılan bir kadın hamile kalırmır, hamile kadının götü, götten sikince kadın hamile kalırmı, ters yön sikişle popo büyürmü, anal sikis yollari, goten sikis el sokma.

popo deliğine bosalmak, gotten sokarsa ne olur, hamile kadınlar ve seks resimleri, anal sex erkek bosalirsa bisey olurmu, hamilelik icin götten seks, evlilerde götten sikis oluyomu, birinin götüne boşalirsak nolur, kadın goten zevk alırmı, hamile goten sikis resimleri.

popo parmaklayınca delik buyurmü, sex esnasında göte boşalmak olur, hamile sikiş resimleri, götten sikis yapılırsa göt büyür mu, analsexten, goten sikip icine bosalirsan cocuk olurmu, hamile sikiş foto, hamılelık sıkıs, bir kadin gotten sikisten cocuk olurmu.

erkek erkeğe anal sikis zevkli oluyor mu, erkek got resmi, arkadan boşalırsan göte ne olur, kıza götten boşalırsa erkek olur, analsekste pislik olurmu, erkegin götüne icine bosalirsa ne olur, kızı prezervatifle götten sikersen hamile kalırmı, hamile kariyi anal, göt deliine boşalma resim.

anıl sikiş kalça büyürmü, kizin gotune bosalinca ne olur, hamile anal resimleri, anal sikisten cocuk olurmu, götten sikince göt buyur mu, gitten sikince ne olur, göt deliğinden sex sorun olurmu, erkekleri götten sikince bişey olurmu, hamile kalabilme sikisi.

anal got resimler, got deliğine boşalma, arkadan got sikişi, nasıl hamile kalınır sikiş, kadın götüne boşalma, göten sikiş hamile olurmu, sikisli saatler gote boşatmak, kadının götüne boşalırsa, göt deliğine boşalması bise olur mu.

hamile anal sexs, analilişkide hamile kalınırmı, amdanmi gottenmi hamile olunur, göte boşalma resimleri, erkekler goten sikisdi nde got buyurmu, makata bosalırsan hamıle kalırmı, sex yaparken gote bosalirsan ne olur, hamile kadin gotten sikise bilirmi, göt deliğine boşalması.

kadının götüne boşalırsan kadın hamile kalırmı, göte boşama resimleri, arkadan yapılan ilişkide herhangi birşey olunuyomu, hamile sikis resmi, hamilelikte sikişme resimleri, gotten sikince kiz zevk aliyor mu, bir erkegin gotune bosalinca hamile kalirmi ?, götten sikiş götün icine boşalma, endar got deligi hangi insanda.

götten sikşince ne olur ?, anal sexte bosalirsa, erkegin kadinin arka gotunun üstüne bosalmasi, hamile kadin sikis fotolari, gotume bosaldilar hamile kalirmiyim, gotten sikiste boşalmak, anal sikiş foto, haydar dümen ters ilişki kadını kalçasını buyuturmü, hamile sikisi.

, bayana göten boşalırsa hamile kalırmı, erkek arkadan icine bosalirsa göt büyürmü, sexi hamile karı göt deliği resimleri, hamile kadin sikis, göt deliğine boşaldı, abal bosalma resim, götten sikis hamilr kalinirmi, cükten şikiş.

götten skiş resimler, prazatif le goten sikis, götüne boşalma ne olur, götten sikınce hamile kalınır mı, arkadan ilişkide kalça büyürmü, hamile kadin sikişi, göt içine boşalmak, götten sikişince hamille kalınır mı, kadının poposunun üstüne boşalmış erkek resimler.

got deline bosalmak, hamile içine boşalma resimleri, hamıle sıkıs, arkadan sikisme olunca cocuk oluyomu, götten sikiştimi cocuk olurmu, anal.sikis.zararliml, anal bosalma resimleri, anal got resimleri, gote bosalma resimleri.

anal sexte popo büyür mü, hamile sikis foto, gote bosaldim, hamıle sıkıs fotograf, popoya bosalma resimleri, götten yaparsam hamile kalirmi, mobil hamile vajina sikisi, sikiş ve hamile, anal sıkış nedir.

en güzel anal delikler, kadın ve erkeğin sikişme zefki, hamile sexssi, hamile sikiş fotosu, anal sikiş resimleri, sex amına sokmak boşatmak, erkek kadının götünün deliğine boşalırsa ne olur, bok deliğine boşalırsa hamile kalınırmı, gotten sikiş can yakarmi.

hamile gotden sikis resimleri, magattan sikiştr icine boşalınırsa hamile kalırmı, erkekler sikerken amdanmi daha cok zevk alir yoksa gottenmi, kizlar amdanmi gottenmi ister sikis, göt deliğe boşalırsan ne olur, göt içine boşalma hamile yaparmı, götten sik sokmak sonuçları, anal sex de göte boşalma nasıl birşey, erkegin göte bosalma.

göten sikiş, erkegin göt deligine boşalınca hamile olurmu, gotten sikis anal hd ice bosalma, şikiş anal ne demek, hamile bayalarin orel sex fotgiraf, erkek göt deliği fotograflari, sex.popo, kizlar anal sexle bosalimi, gote bosalma resim.

kadinlar neden gotten siktirmekten zevk alirlar, anal seks nasıl olur resim, seksi gotresimler kalcalar, hamieseks, tek kisi poposuna birsey sokarsa hamile kalirmi, amından sikince hamile kalır mı, erkek erkege sikisince gotu, anal sex yaparken cocuk olurmu, götten sikersen çocuk olur mu.

anal sexde icine bosalirsam hamile kalma riski, ağza boşalmak zararli mi, götten seks yaparkn acı vde yanma oluyomu, bir kiza gotten sikersen ve gottrn icine bosalorsan hamile kalirmi, götten sikiş problem olur mu, gotten sıkmek kalça büyütür mü, anal sikiş yolları, anal seksde ice bosalandan sonra makatin buyumesi, bir kızı götten sikersen ne olur.

erkek kadinin poposuna bosalirsa hamile kalinirmi, gotunden sikerek kalca buyur mu, makata bosalinca bisey olurmu, gotten sokmaktan nolur, anal dan boşalırsam hamile kalırmı, anal sekste göte bosalmak hamile birakirim, arka delige sokmak nasil bisey, göte boşalma ile ne olur, hamile kadın göten iskiş.

erkek got deliğinden sikersek nolur, gotten sikince hamile kalinir mi, götden sikersen hamile olurmu, anal sikis foto, bi kizin sikipte icine bosalirsa ne olur, götu sikersen hamile olurmu, götten sikiş mi zevkli amdan sikiş mi, göten boşalma kız resimler, götten sikişmek hamile bırakır mı.

hamile kadının güzel sikisi, bir kizi nasil sikersen hamile kalir, www.hamile kadinlar goten sikis olurmu, göt deligine bosalma gifleri, hamile kadin sikisi, kadınları arkadan sikiş zararı, gotten sikince got buyurmu, kızı amından sikersem hamile kalırmı, çocuk anal resimler.

ama göte boşalma, götten sikis olurmu kadin zek alırmi, kadinlar soruyor arkaya bosalma, kizin gotune bosaldiginda ne olir, göten buşalma, kadin bosalma sikis, goten sikiste hamile kalinirmi, götten seks yapılınca hamile olurmuyuz, kadinin gotone bosalirsam hamile kalirmi.

anal delikden sikisme, gote bowalma sıkıs fotoları, göte boşalma riskleri, anal sexde içine boşalmak zararlimi, erkek götten sikişi hamile kalırmı, makat bolgesınde sıkıs ınsanı hamıle bırakırmı., anal sikis nedir, sikis resimleri hamile, anal seksten sonra siki bok olanlar.

gottensexs resimleri, haydar dümen arkadan hamile kalinirmi, anal sekste bosalmak zarali mi, arkadan sokmak nasıl olur, anusden sikis, götten sikince göt büyür. mu, ama göte bosalma resimleri, gotten sikisince niye melum olunur, anal resımler göten sıkış resmı.

hamile kalmak icin sikisiyor, sikisince cocuk olurmu, gotten sikisince nolur, erkeği götden sikiş resimleri, göt içine boşalma resimleri, gotten sikismede hamile olunur mu, goten sikisince ne olur, yarragi arkadan gote sokma resimli, anal popoyu buyutur mu.

hamile kadin sikis resimleri, hamıle kadını sıkersen ne olur, agza bosalirsam hamile kalirmu kiz, anal sex yaptıktan sonra ki göt deliği nasıl olur fotosu, am bosaldinda kadn zevk alirmi, anal sikis yaparken bok cikarma fotalari, sex resimleri anal got, anal sikiste ne olur, götten sikilince hamile kalinir mis.

göttüne boşaldiginda ne olir, got sikmek hamile birakirmi, popodan sikildigide hamile kalinirmi, götden sikisde zarar varmi, gotten sikme kalca buyulturmu, hamile am got resimleri, , ağza ve anüs e boşalmak hamile bırakır mı, kadini nasil sikersen hamile kalir.

göten sikiş reimleri, erkegın kızın gotunun ıcıne bosalması, bir kizla sexs yaptigimizdan amindan sikersen ne olur, sevgilimin gotune bosaldim, kalçadan göte çakma, sikisme nasıl olur, kalin popolu kadin resimleri, anal sexle popo buyurmu, sikiş resimleri hamile.

kadinin kalcasina akitinca hamile kalir mi, popo sikis resimleri, gotten sikis doğru mudur, am got anal sex, oral sekste ağza boşalmak hamile bırakır mı, sikilince hamile kalınır mı?, hamile anal sikış resimleri, kadınlar gottenmi yoksa amdan mi hamile kalır, kadını götten sikersen nasıl zevk alır.

göt siktirmekle göt büyür mu, göt.sikişi.nasıl.olur.iresimli, hamile kızı götünden sikmek, göt deliğine birsey sokmak zararlı mı, , hamile kadin genc erkek sikisi, erkek götü büyürmü, gotten sikisirilirse hamile kalinirmi, ters ŞİkİŞ zevkli olur.

işine boşalma sıkiş, arkadan boşalırsan hamile kalırmisin, sikişme arkadan nasıl olur, erkek sikişi nasıl olur, anal sexs te kadinlarin gotu buyurmu, vajinadan mı göttenmi hamile kalır, gotten sokma nasıl olur, gött deliği sikince hamile kalınırmı, gote bosalınca nolur.

göt deliginden sikince bisey olurmu, arka göten sikis, anüsüne bosalmak hamile, arkadan sikişirken arkaya boşalırsan ne olur, seksle kalça büyür mü, hamile gotten sikis, götten sikişince ne olur, sikişin saati olurmu, kalça deliğinden boşaldığında erkek kadın hamile oluyor mu.

ters sİkİŞi zevkli olur, anal sikiş nedir, içine boşalmıs am göt resımlerı, popondan sikismek, sokmalı sikiş resimleri, kızın götüne boşalırsan bişey olurmu, götten boşalma resimler, hamile kadin got deligi resimleri, kizin bosalma resimleri.

götten sikme nasıl olur, götten sikiş hamile kalirmi, anal dan sikip bsalma hamile edermi, hamile kadinlarin amcik fotolari, got resımlerı got sıkıs resımlerı, sikisme sirasinda bayanin icine bosaldim ama geri akti hamile kalır mı, hamile.kadlnln.sikis.anl, bir kìzı götten sikince hamile kalirmi, sexxx anal fotograf.

anal sikiste gote bosalirsak, hamile kadın sikiş resimleri, erkek gotune bosalirsa nolur, hamilelerin sikişi nasl, göt deliginden cocuk olur mu, arkadan sikis ile gebe kalinirmi, çokbüyük anal delik görüntüleri, got delıgı resımlerı, kadınların arka deliğine boşalırsa bişey olur mu.

hamileyken sikisme nasil olur, , fellaket sikis bosalma, ilk arkadan sokma got deliği, hamile kari sikisme resimleri, seksle popo büyür mü, hamilelerin götsikiş, hamile karilarin am ve göt resimleri, am got e bosalma resimleri dollu delikler.

erkekler bayanların arka deliğine boşalırsa popo büyür mü, götten sikiş nasıl bişey, got deligi bosalma resimleri, götten sikis hamile kalinirmi, goten sikisden sonra got resimleri, kadının anüs delik resimleri, arkadan yapılan sexle bısı olurmu, góten sikerken hamile olurmu, amcik sikisi nasil bisey dir.

göte yarak sokmak boşalmak zararlımı, am ve göt deliği içine boşalma, göt deliğine boşalırsa hamilr olunur mu, bir kızın götüne boşalırsak ne olur, anal sekste anüse boşalmak, anal seks yaparken götten bok gelirmi, götten sikismede ne olur, gotten yapinca bosalirsak nolur, tam hamile seks göten.

genc kiz anal resimleri, hsmile skis resimleti, bir kizin götünde bosalma hamile olurmu, amcik anal foto, sikis te hamilelik, hamile kadın seksi resimler, kızların gotunun icine bosalinca, parmağını gotune sokan bır kız hamile kalır mı, anala boşalmak nedir.

kadinin göt deligine bosalma riskli mi, amuna yarak sokumak icine boşatmak, got deligine bosalinca, anal seksde arkaya bosalinirsa birsey olurmu, göt deliğine boşalırsan kadın hamile kalır mı, erkek penisini kızın poposuna sokarsa bişey olur mu, götten sikismeden cocuk olur mu, bosalmaresim, got deliği nasıl buyutulur.

sikişme sonucu gebe kalınırmı, oral sex ağza boşalma resimler, sexde popo delıgı, olgun bir kızın götüne boşalmak onu hamile bırakırmı, göt deliğinden sikme zararlı mı, hamile sex resimleri, gotten sikis hamile birakirmi, sikerken erkeğin götüne boşalırsak ne olur, gotten sikince icine boşalınca hamile kallnlrml.

am dan sikilince hamile kadldlrml, got deliğine parmak sokmak zararlimi, 1 defa sikersen hamile olunur mu, arkadan sikişince nolur, arkadan sikince got buyur mu, hamile iken sikişme resimleri, sexde arkadan yaptıgımızda bişey olurmu, hamile amcik ve gotleri, cinsellik te göte parmak sokmak.

haydar dümen sevgilimi arkadan becermek, hamile göt deliği resimleri, anal sikişte bok var ve pis, göten boşatmak zevkı, kadını göten sikmekmi cok zevk verir yoksa amdanmı, hamile deligi resimleri porn, arkadan sıkış resimleri, sexs de popoya bosalma dogrumudur, hamile am sex.

göden sikisince ne olur, götten sexs yapinca nolur, sikiş esnasında göte boşalma, popodan sıkmek zararlımıdır, got yarraği buyuturmu, sevgilim götüme boşaldi hamile kalabilirmiyim, hamile kadınlarım am göt resiöleri, anal seks fotolari, sik en çok makatdanmı zevk alır yoksa amdanmı.

kadını götünden sikersem hamile.kalirmi, enguzel güte boşalma fotolari, göt de boşalınca hamile kalınırmı, götten sikiş kızlar zevk alırmı, gote bosalma fotograflari, erkekerkegi sikişi, hamile anal resim, gotten sikisme hamile bırakır mı, hamile bayanların am resimleri.

götten sikerken boşalinca bişey olurmu, kız sikilince ne hissedilir, ilk defa götten sikilince nolur, anus sikisı hamıle kalırmı, am göt vajina anal seksi resim, götün icine bosalirasa erkek kiz hamile kalir mi, göt deliği yalama göt deliğine boşalma, sevgilimin götüne boşaldım, anüsden akan sperm hamile bırakırmı.

erkekler kadini sikince nolur, gotden sikis olurmu, erkekler arkdan sikisiyorlar, arkadan boşalınca hamile kalırmı, göt deligine bosalmak, hamile kalmak am götresimleri, gotten sikis ten hamile kalinurmi, bir kadinin gotune bosalinca cocuk olur mu, got deligi icinde bosalma.

oral sex yaparken icine bosalinca cocuk olurmu, gottenmi daha cok zevk alir amdanmi, göte boşlamak, erkek kızı arkadan sikerse hamile kalırmı, arkaya bosalinca ne olur, hamile karinin am resimlerini goster, erkek kadını arka taraftan sikerse hamile kalırmı, hamile karıların am resimleri, bir kızı sikince nasıl hamile kalır.

çok sikişmek te nolur, gotden sıkersen kadın hamıle kalırmı, , anal sikis ve am got foto, gotten sikiste nolur, anus sikişi hamile kalırmı, got deliginden sikismek nasil olur, hamile kadinlarla sikis.com, kadinin götüne boşalirsak hamile kalirmi.

makat deliğine boşalınca hamile kalınır mı, hamileler sikise bilir mi, anal a boşalınca bişey olur mu, kızları götten sikince götleri büyürmü, kadinlari arkadan sikersen nolur, anüs deliğinden hamilelik olur mu, bi kıza arkadan boşalırsam çocuk çıkabilir, sikisme nedir resimli, hamile kadınların amcik resimleri.

gotten sikersen hamile kalınır mı, gotten sikisme zararli mi, anal sex de içe boşalma zararmı, anal sıkıs resımlerı, kadının götünün içine boşalma pornosu, arkadan got resımlerı, anal sexte arkaya bosalmada hamile kalinirmi.., gotten sikis hamile kalirm, gote bosalirsam ne olur.

url gotten sikis gotun deliyi buyurmu, kızın götünü sikince nolur, götten sikilince hamile kalınır mı, götten sıkışten hamile kalınır mi, gotten sikersen hamile kalinir mi, kadinlr gottenmi yoksa amdanmi cok zevk alir, gotten sikisme makata zarar verirmi, gotten sikismeyle hamile kalinirmi, göt deliği sikilirse hamile kalınır mı.

ama gote bosalma ve yarak resimleri, kadının makatina boşalmaktan birşey olurmu, am yoksa got deligi zevk verir, sikisme sonrasi agza bosaltmak guzel midir, 15 yaşındaki bir kıza anal yapmak hamile olurmu, 15 yasındaki kız parmagını amına sokarsa bişey olurmu, götten sikiş olunca hamile kalır mı, anım içine ve göte boşalma resimleri, porno hamile iken sikisen.

bir kizi gòtten sikince sorun olurmu, hamile büyük amcık resimleri, göt deliğine boşalmak, kariyi gotten sikersen hamile kalirmi, götten sikiş hamile bırakırmı, hamile kalmak icin sikis nasl olur, bilgi seks yaparken göte boşalırsa ne olur, götten sikiste prezervatif gerek varmi, erkekler parmaklayınca zevkmi alır.

kizin gotune bosalsan ne olur, hamile got sikis, erkege gotten boşalınca hamıle kalırmı, icine bosalna resimleri, anal sekste göt buyurmu, bir kızi gotten sikmek zararlımı, erkek godden bosalirsa nolur, hamile karilar dan am got resimleri, sexte kizin gotune bosalirken resim.

sikişirken içinde kalırmı, kadin got deligi goster, anal şikişen bayan götdeligi fotografları, baldizin makatina bosaldim hamie kalirmi, adam kizin got deligine bosalma, götden seks ve zevk nasılolur, hamile bayanların seks görüntüleri, arkadan yaparsam içine boşalırsam nolur, gotten sikince bok olurmu.

götünün deline parmanı sokan kız, goten bosaldin mi hamele kalinr mi, götten sıkışme zararlı mi, ww.analsextgen.com, götten sikişmede olabilecek sorunlar, anal sikis ne hissetirir aci veriyormu, www.anal buyurmu resinleri, mis gibi am got resimleri, anal seksde icine bosalinca bisey okurmu.

anal sekste icine bosalinca bisey olurmu, penisin amcik ve dote bosalma resmi, gotten hamile kalma, götten sikisince hamile, porno sperm ne kadar gelirse hamile kalir, anal sex ile hamile kalınır mı, götten sikişte zevk alırmı, hamile göt resimleti, insan cocuk yaparken amdanmi yoksa gottenmi yapar.

hamilelikte sikisme, arkadan boşalsa bişey olur mu, en kalın yarrak göt deliğine nasıl girer kızlar soruyor, kizi gotten sikersen ne olur, götten sikmede bişey oluyomu, götten sokma olunca ham,ilew kalınmaz dimi, göt deliğinde yarrak resimleri, kadınların göt deliği nasıl büyür, sise ile sikisince hamile kalirmi.

got deli resimleri kadin, kızın gotune bosaldim sorun olur mu, got delıgınden sıkısle cıkan bok fotografları, tersten boşalırsan hamile kalınır mı, gote boşalma resmi, bayanin gotune bosalinca bir sorun olurmu, amdan sıkısmı daha cok zevk verır gottenmı, kadınlar soruyor arkaya bosalma, anal sikersem ne olur.

www.hamile kızlar şikişi, en guzel spermli am got deligi resimleri spermli kalca resimleri, anal sex yapılan göt büyürmü., amdan mi yoksa gottenmi sikmek daha zevkli, cinsel ilişkide götün içine boşalma hamile bırakırmı, fazla sikiş ten yarak büyürmü, hamile seks resmi, goten sikmek hamile riski vai, kizin götüne bi erkek bosalirsa hamile kalir mi.

göt deliğine boşalmak resimleri, hamile am ğöt resimleri, pornohamileikensikisen, anal sikis zarar gelirmi, kalça göt resimleri, bir çift arkadan yapar ve adam götünün içine boşalırsa hamile kalırmı, erkek isterse penisi nasıl alıyor sikis foto, anal sex hamile bırakırım, am deliğine neler girer.

oral sexden hamile kalınır mı, göt deliğinden sikince ne olur, gotten sikisen kadinlarin gotu buyurmu, hamile karilarin sikis resimleri, sikilince hamile kan kadin pormosal, spermli göt deliği resimleri, sikiste gotten kan gelirmi, analresımler, göte bosalırsan hamile kalınırmi.

gotdeligine bosalma, anal bosalma nasil olur, anal sikis nasil yapilir sokarken, İnce kısa yarak göt deliğinde resmi, skis yaparak hamile kalma resimleri, göt deliğine cisim sokmak zararlımı, anal sexsden cocuk olurmu, icine bosaldı büyük kalcalının, gotten zorlama sıkış zararı varmı.

anal sekste icine boşalirsa sorun olur mu, gotten sikise nedenir, kadinlar soruyor oral seks nasil olmali, anal sex fotoğrafları, anüse icine boşalırsan birşey olur mu?, bayanlar göten sikişi zevk alırmı, am sikmek yaragi buyuturmu, seksi penis göte nasıl sikis, göt e boşalma resimleri.

porno sperm boşalma resimleri, gotten sikerken bok gelirse nolur, erkek göte boşaldığında ne olur, bir kadinin icine anal yaparak bosalmasi zararlimidir, got deligine dol bosalirsa ne olur, götten sikiş olursa hamile olur mu, hamile kadınların porno resmi, bir kadını götünden sikersen kadın hamile kalırmı, anal iliş ki de kalçalar şişer mi.

götten hamile sikişi, arkadan sikismekte neler olur, arkadan sokma sikiş resimleri, parmağını popo deliğine sokarak hamile kalınırmı, anal icine bosalmak zararlimi, arkadan sikince mi cocuk olur, sex sikis bosalma fotolari, hamile got sikisi resimleri, gotten sikisip icine bosalinca hamile kalinir mi.

götten nasıl giriyor kızlar soruyor, hamileyi gotten sikis, kadınlar anal seks yaparmı, anal sex yaparken içine boşalırsan hamile kalınırmı, götden sikilince hamile kalinir mi, gotten bosalirsa hamile kalormiyim, got deligi cinsel resimler, anüs deligi ile birlesmede hamile kalinirmi, boşalmak için göt deligi resimler.

hamile am resmi, kizin gotune bosalmadan bise olur mj, goten cocuk olurmu, gotten sikiste hamile kalinir mu, arka got resimleri, karini götüne boşalmak hamile kalirmi, her sikismede cocuk olur mu, götten sikis yapıldığında hamile kaliniyormu, bir kadın en çok amdanmı göttenmi sikilince zevk alır.

Anal seksten hamile kalınır mı?.


Eski29-10-2009, 16:01   #2
Cash
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Cash

etiket'e çok güldüm ama arkakapıdan hamile kalmak ehuehuehu
 

Eski29-10-2009, 16:01   #3
Fоx
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Fоx

Güzel ve bilgi akan bir konu xD
 

Eski29-10-2009, 16:04   #4
tayfam_30
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - tayfam_30

len ne yaptın öyle bayram bayram
 

Eski29-10-2009, 16:07   #5
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
 

Eski29-10-2009, 16:08   #6
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963
 

Eski29-10-2009, 16:12   #7
terguden
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - terguden

''Saçmalama Nurten çocuk olmaz gözten'' diye bir şey vardı

Açıklayıcı bilgiler için teşekkürler

Saygılar.

Düzenleyen terguden : 29-10-2009 16:13. Sebep: Harf hatası :)
 

Eski29-10-2009, 16:15   #8
kalk gidelim küheylan
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - kalk gidelim küheylan

konu tam jokerlik

gelirse fena cevaplar
 

Eski29-10-2009, 16:16   #9
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Joker Mesajı Göster
joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963

Sonuç çok enteresanmış...
 

Eski29-10-2009, 16:20   #10
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

gila ihtiyarlamissin cevap attim bile hacu :P
 

Eski29-10-2009, 16:22   #11
manyakuz28
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - manyakuz28

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
bizim oralardada bi laf var ''bu penisin şerefi olsa b.o.k deliğini aramaz''
diye!!
 

Eski29-10-2009, 16:29   #12
cemil2006
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - cemil2006

güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
 

Eski29-10-2009, 16:37   #13
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi cemil2006 Mesajı Göster
güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
Şİmdi şu soruları soran kişiler Bu konuyu nasıl bilebilirler ki....

Soru: Ağzıma boşaldı, hamile kalır mıyım?
Yanıt: Kimse size bir şey öğretmiyor mu

Soru: 19 yaşında bir genç kızım.
Regl halindeyken erkek arkadaşım ağız yoluyla içime boşaldı. Bir sorun olur mu? Örneğin hamilelik gibi merak ediyorum.

Yanıt: Sevgili okurum, insanlar kendilerini ifade ederlerken düşüncelerini kâğıda geçiriyorlar ama olayın gerçek sözcüklerini bulmakta zorlandıklarından ya da buna gerek duymadıklarından nasıl olsa, karşı taraf anlar diye birkaç kelime yazıp gönderiyorlar. Ben bu bilmeceyi şöyle çözdüm. Ağız yoluyla boşalmayı meslek hayatımda ilk kez duyuyorum.

Sanıyorum arkadaşın vajinanın girişine boşaldı. Ağız dediğin yer orası olmalı! Regl halindeyken olmuş bu olay, bu nedenle gebelik söz konusu değil, ama bir başka şey söz konusu. Artık 19 yaşındaki bir genç kız, anne adayı olduğunda bu konularda bilgileri en azından okulda öğrenmeli, bu öğretilenler halkın anladığı anlamda seks değil, ama genç kızlarımız regl kanının ne olduğunu, ayda bir niçin kanadıklarını, doğanın buna neden gerek gördüğünü bilirlerse, kendilerine annelik kavramına saygıları artar, böylece yaratılışa da. Öte yandan hangi zamanda ve şartlarda gebe kalınabileceği de bırakın cinsel eğitim derslerini, biyoloji derslerinden erkeğe de kıza da öğretilebilir. Bu sözcüğümü de geri alıyorum, birkaç kelimeyle söylenebilir. Genç kızlar, gebelik riski olan günleri bilirlerse, hem sosyal yaşamlarından hem de evlilikte bir ilişki, bir gebelik gibi formülün korkusundan kurtulurlar. Öyle ya genç kız evlenmiş, aynı ay gebe kalmış, dokuz ay sonra çocuğu kucağına almış, anne oldu ama evliliğin öteki oluşum koşulları nerede?

Bu öğretiler doğacak çocuğun sağlığı, kadının ruhunun, etinin kemiğinin korunmasına kadar geniş bir yelpaze içinde yer alır.
Kimse fazla bir şey bilmiyor ama kimse de sizlere ne aileniz, ne eğitiminiz hiçbir şey öğretmiyor. Olan sizlere oluyor.

Soru: Acı biber penisi büyütür mü?

Yanıt: Anüse kaçarsa her tarafın şişer

Soru: Benim penisim dokuz santim.
Seks shoplarda satılan vakumlardan kullanırsam veya pul biber sürersem büyür, diyorlar Acaba bu doğru mu?

Yanıt: Sevgili yavrum. Şu vakum olaylarından 30 yıldır benim de başım ağrıyor. Her önüne gelen bunu soruyor Yahu vakumla büyüse Türkiye'de her erkeğin ya da gencin yatak odasında bu vakum asılı durur. Bu bir şarlatanlık. Dünkü sayfamızda akademisyen arkadaşımız Teoman Kadıoğlu da bu konuyu derinlemesine yazdı. Biz gelelim pulbiber işine. Çocuğum biberler türlü türlüdür. Toz biber, yeşil biber, çarliston, acı biber, süs biberleri pintos. Her biberin bir özelliği vardır. İçleri vitamin doludur. Yedikçe enerjin artar, bundan çeşitli organların kendine yararlı olanı alır. Ama pulbiber müthiştir. Aman Allahım o ne acılık. Adamı öyle bir zıplatır ki bu zıplamalardan kan dolaşımın artar, bir yerlerin kabarır, şişer. Sakın bunu penisin büyümesi anlamında algılama. Kazara birkaç tanesi de anüse doğru kaçarsa yavrum her tarafın şişer, o zaman felaket başlar. Gel bundan vazgeç. Onu çiğ köftecilere bırak. Sen de bu 9 santimi kafana takma. O görevini yüzünü karartmadan yerine getirir. Bundan emin ol. Uzmanın konuşuyor!

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı


 

Eski29-10-2009, 16:47   #14
@kay
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - @kay

azmin elinden bir şey kurtulmaz
 

Eski29-10-2009, 16:56   #15
bennybenassi..
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - bennybenassi..

artser sen harbiden bursalısın dostum. çakma haydar dümenim benim:P
 

Kapalı Konu

Etiketler
20 cm ise olur :d, anal sex, arkakapıdan hamile kalmak, arkapıyı zorlamayın, author itüsözlüğe geçti, ben yaparsam kalınır :b, bok yola gitmeyin :d, darbeli matkap, deliğimi şaşırdın, dübüre dokunma, hak deliği varken, hak yol var, kapı baca, makata fitil sokma

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 8 (0 üye ve 8 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 00:18.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

ss


pvp serverler, Erken Rezervasyon, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet, İzmir Web Tasarım


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, istanbul escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort, escort bayan<\center>