Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski29-10-2009, 15:56   #1
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser
Question Anal seksten hamile kalınır mı?


Anal seks nedir?
Penisin vajinaya değil de makata (popoya- anüse- rektuma -halk tabiriyle arkaya) sokulmasıdır. Makatta çok sayıda sinir ucu bulunur ve çok hassas, duyarlı bir organdır. Bu kadar hassas olmasından dolayı da cinsel ilişki sırasında kullanılması hiç de ender değildir. Sadece erkekler arası eşcinsel ilişkide değil, kadın-erkek arasındaki cinsel ilişkide de kullanılabilir. Makatın cinsel ilişki sırasında kullanılması sadece insanlar arasında değil ama aynı zamanda birçok hayvanda da olabilmektedir.


Sekste kalçaların rolü nedir?


Kalça her iki cins için de cinsel yönden etkileyici bir bölgedir. Erkekler kadar kadınlar da kalçalardan hoşlanırlar ve güzel bir erkek kalçası kadın için çok çekicidir ve tahrik edicidir.Kalçalar ve makat gerçekten de sinirsel olarak hassas ve cinsel duyarlılığı yüksek bir bölgedir. Bu yüzden kadın veya erkeklerin bazıları mastürbasyon yaparken makatlarına parmak veya başka bir şey sokarak kendilerini uyarabilirler. Aynı şekilde cinsel birleşme sırasında da birçok kadın ve erkek makatlarının uyarılmasından zevk alabilirler.

Bu normal mi dir?
Kaynak: Wardom Anal seksten hamile kalınır mı?
Dr. Cenk Kiper: Bana göre; dinimizce yasaktır ve inançlarıma göre anormaldir ve gereksizdir. Böyle bir şeye ihtiyaç duyan kişinin kendisini sorgulaması gerekir.
"Normal kavramı kişinin din, ahlak ve kültür anlayışına göre, kişiden kişiye göre değişir."Eğer iki taraf da anal seks istiyorsa...
Cinsellikte dileyen dilediğini yaşar, önemli olan her iki tarafın da aynı şeyi istemesi (burada en önemli nokta budur) ve bundan keyif almasıdır. Her iki taraf da bundan keyif alıyorsa bu onların bileceği şeydir. Standartlara göre seks diye bir şey yoktur. Yani standart seks yoktur.


Anal seks zararlı mıdır?


- Yapılan araştırmalar ve yaşanan gerçeklerin ışığı altında anal seksin bedenen ve ruhen sağlıklı ve gerekli bir şey olmadığı bir gerçektir.

- Anal sekste erkek çok rahatlıkla mikrop kapabilir, çünkü dışkıdaki bazı mikroplar penisten içeri girer erkeği hasta edebilir. Daha da kötüsü bunlar onun prostat dediğimiz önemli bir vücut parçasına yerleşerek (prostat yalnızca erkeklerde bulunan ve idrar torbasının orada idrarı ve spermi yönlendiren bir organdır diyebiliriz kabaca) ileride çok büyük sorunlar yaratabilir.


- Kadın için ise önemli olan makattan çıkan penisin vajinaya temizlenmeden sokulmamasıdır çünkü makattaki dışkıdaki mikroplar vajende hastalık yaratırlar. Buna dikkat etmek gerekir.


- Ayrıca hemoroit'i (basur) olanlarda da bu ağrı yapabilir ve hemoroiti arttırabilir.Anal seksten hamile kalınır mı?


Hayır; anal seksten hamile kalınmaz ama zaten prezervatifle yapılacağı için (bundan böyle) bu tip bir korku hepten anlamsız olur. Prezervatif kullanmak şarttır diyebilirim.
Kadında dışkı tutamamaya neden olur mu?


Makattaki kas (sfinkter) içten dışarıya doğru çalışmaya ayarlanmıştır. Eğer devamlı dışarıdan içeriye giriş olursa bu, bu kasın yapısını bozup dışkıyı tutmayı zorlaştırabilir. Bu tamamen ilişkinin sayısı yani sıklığı ile ilgilidir.


Erkekler neden anal seks isterler?


En önemlisi meraktır, ne hissedeceğini bilmek ister. İkincil olarak kadına hakim olma, bazı durumlarda da kadını cezalandırma gibi bilinç altı nedenleri olabilir. (Psikiyatrlarımız bu konuyu ayrıntılı olarak açıklayabilmektedirler.)


Kadınlar anal seks hakkında genelde ne düşünürler?


Yetişme tarzı ve koşullarına göre yorumları çok farklıdır.

- Bazıları bunu aşağılanma olarak kabul eder.
- Bazıları vajinadan yeterli zevk veremediklerini düşünüp yetersizlik duygusuna kapılırlar.
- Bazı kadınlar bunu arada doğal karşılarlar.
- Bazıları kendileri ister.
- Bazıları içinse tamamen normaldir, beraberliğe zevk veren bir şeydir.Kadınlar ne hisseder? Zevk alır mı?

Kaynak: Wardom Anal seksten hamile kalınır mı?

Genelde kadınların anal sekse ön yargıları vardır, duyduklarından dolayı veya acemi bir tecrübe sonucu canları yandığından pek hoş karşılamazlar. Bazı genç kızlar, kızlık zarlarını koruyabilmek için anal seks yoluyla cinsel ilişki yaşarlar. Ayrıca kadınlar adet gördüğü bir sırada veya vajinasında bir hastalık varsa anal seks yapmaktadırlar.


Kanunlar bu konu hakkında ne diyor?


Anal seks, kanunlarımıza göre yasaktır. Yani kocası tarafından kendisine zorla anal seks yapıldığını ispat eden bir kadın yasal olarak hemen boşanma hakkına sahip olur. Ancak böyle bir şikâyet genelde olamaz, çünkü ya iki taraf da isteyerek yapmıştır ya da kadın bunu ispat edememekte veya boşanacak maddi veya manevi gücü olmamaktadır.
Kaynak: Wardom Anal seksten hamile kalınır mı?

Ahlaken ve dinen değerlendirmesinde; yaşadığınız topluma ve çevreye göre çok değişkenlik göstermektedir. Dini açıdan bazı dinlerde yasaklanmıştır. Müslümanlıkta ise kesinlikle yasaktır.


Bence normal yollardan cinselliği yaşamak yeterlidir, eğer başka şeylere ihtiyaç duyuluyorsa neden böyle bir ihtiyaç olduğunu bir düşünmek gerekir.

Düzenleyen Artser : 04-12-2010 01:25.
 
anahtar kelimeler     0
Anal seksten hamile kalınır mı?
anahtar kelimeler:

anal sekste hamıle kalınır mı, hamİle seks anal, anal seks hamile bırakırmı, hamie sex, erkeğin götüne boşalınca hamile kalırmı, erkeğe hamile kalındığında popo büyürmü, arkaya boşalınca ne olur, makattan hamile kalınırmı, kalça deliğine boşalma da hamile kalınır mi, arkaya bosalinca bisey olur mu.

anals seks hamile, göte boşalınca bişey olurmu, gotune bosalinca hamile kalinir mi, götten boşalınca hamile kalınır mı, anal seks yoluyla hamile kalınır mı, ters ilişkiden hamile kalınırmı, sokmadan hamile kalınırmı, ters ilişki ile hamile kalınır mı, kadınlar ilk sexste hamile kalırmı.

anal sekste hamilelik, anal seksle hamile olunur mu, anal yoldan hamile kalinir mi, kadınlar kalçadan zevk alır mı, kalcalı kadın sex, popo deliğine boşalmak, kadinin seks yaparken boşanmasi, sex yaparken nasıl hamile kalınmaz, makata boşalma.

anal sikişte çocuk olurmu, sex sokma hamile, göte bosalma sonucu hamile kalinir mi, sexde arkadan vermek hamile bırakırmı, erkegin götüne boşaldım bişey olurmu, anal ilişkiden hamile kalınırmı, analdan boşalınca hamile kalınırmı, götüne boşalsam bir şey olurmu, anal sex hamile.

adam göt insan sex, sex hamiıe, anal sexte icine bosalma, makata boşalmak hamile bırakır mı, kalçalarını boşaldı hamile kalırmıyım, makata bosalma ile hamile kalinir ni, göt deliğine boşalınca nolur, hamıle sex, anal sex böyle olur.

anal sexs, anal sex hamile kalinir mi, kadınlar götten sexs yaparken zevk alırmı, anal sex yaparsam hamile kalınır mı?, bir kadın götten mi amdan mi hamile kalır, analdan hamile kalınır mı, www,hamile sex,com, anal seks hamile, sex hamile çevrimdışı.

ilk boşalma da hamile kalınır mi, hamile genc kiz sex, anal sekste arkadan bosalınca ne olur, anal sex hamile bırakırmı, anal seksle hamllelik, anal hamile sex, götten içeri boşalınca bir şey olurmu, anal sex hakkinda her sey, en güzel anal delikleri.

götte boşalmak hamile bırakır mı?, sex hamile kadınlar, sex yaparken hamile kaldı, arkadan hamile kalinirmi, anal sexde boşalınca hamile kalınırmı, anal sexkte boşaldigında hamile kalınırmi, anımal sex hamile, kızlarda arka delıge parmak sokmak, kalçaya yolu ile hamile kalınırmı.

arkadan sex hamile kalinir mi, arkadan bosalma ile hamile kalinir mi, götten hamile kalinir mi, göte boşalmak sorun olur mu, sekste göte bosalırsa ne olur, erkek arkadan sex yaparken, anal iliski sonrasi hamilelik, anal yoldan hamile, sex hamıle.

popoya bosalmak zararli mi?, masturmasyon yaparken hamile kalınır mi, götten hamile olur mu, got deligine bosalinca hamile kalinir mi, ters ilişki hamile bırakır mı, sex hamile, kadınlar soruyor vajinam 20 cm alırmı, kalçadan sex hamilelik, götten hamile kalınır mı.

anal sexten sonra anala boşalınırsa ne olur, seksi yaparken hamile olur mu, poposuna bosaldım hamıle kalır mı, kadinin vajinasindayken gotune birseyler sokmak, sex den hamile kalan kız, anusen seks, gotten hamile kalinirmi, makat seks mobil, göte boşalsam ne olur.

anal seks hamile olunurmu, ters ilişkide hamile kalınırmı, anap sex tan hamile kalınırmi, götten sikişte 3 kere göte boşaltı hamile kalınır mi, sexden insan ölür mü?, anal iliski hamile kalma, , makata boşalmak, erkek kendi götüne sokulmasından zevk alır mı.

erkek kadının götüne boşalırsa hamile kalırmı, makatta bosaldim hamile kalirmi, anal seks de hamile olunur mu, arkadan sexle hamile kalinir mi, makata boşalınca zevk mi, arkadan iliski ile hamile kalinirmi, kadinin götune boşaldiginda hamile kalinir mi, popoya boşalma ile hamile olunur mu, anal seksten hamıle olunurmu.

götün içine boşalmak hamile bırakırmı, popoya bosalınca hamile kalirmi, anal sikisten hamile kalinirmi, anal sex yaparken hamile olunur mu, anal sex ile hamile kalınırmı, popya bosaldiginda hamile kalinirmi, ağza boşalınca nolur, erkeğin anal deliği büyürmü, götten boşalınca birşey olunur mu.

arkaya bosalma hamile birakirmi, anüse bosalmadan hamilelik, poponun içine boşalmak hamile bırakırmı, ilk sexte hamile kalınır mı, kızın götüne boşalınça hamile kalır mı, kadınlar kalçadan hamile kalır mı, popoya bosalmak hamile birakirmi, ters ilişkide içine boşalınca hamile kalınırmı, makata bosalirsa nolur.

kadına arkadan boşalınca hamile kalırmı, götten sikişte hamile kalınır mı, anala bosalinca hamile kalırmı, got deligine bosalma hamile kalirmi, kadının götüne boşaldığımızda hamile kalırmı, kalçadan hamile kalınır mı, makata boşalma hakkinda bilgi, gote bosalmak hamıle bırakırmı, göt deligine.bosalinca hamile.kalinirmi.

anuse bosalinca ne olur, popodan bosalma hamile birakirmi, makata bosaldim, kadının götüne boşalmak hamile bırakırmı?, anal sekste icine bosalmak zararli mi, bir kizin gotune bosaldiginda hamile kalir mi, göte bosalırsan bisey olurmu, anal a bosalma hamilelik, götün icine bosalma oldugunda hamile kalinir mi.

makata bosalmak, anal hamile kalınır mi, göte bosalmada hamile kalınır mı, poponun içine boşalınca hamile kalınır mı, popodan boşalınca bişey olurmu, gotune bosalmak hamile yaparmi, arka yoldan hamile, anal sex ile hamile kalinir mi forum, göte bosalmak hamile bırakır mı.

anal sex boşaldım hamile kalırmı, arkaya parmak sokmayla hamile, anal sexle hamile kalinilirmi, arkaya boşalmak hamile olur mu, anala boşalmayla hamile kalınır mı, got deligine bosalinca hamile kalinir mi ?, makata bosalmak hamile birakir mi, arka taraftan hamile kalınırmı, sex yaparken hamile kalinir mi.

anal sikisten icine bosalinca cocuk olurmu, anal hamile kalanlar, göte boşalmak hamile berakır mı, popoya boşalarak hamile kalinirmi, makata bosalınca hamıle kalınırmı, arka delige bosalınca cocuk olurmu, got delıgıne bosalınca hamıle kalınır mı, poponun içine boşalırsa hamile kalınırmı, popoya boşalınca ne olur.

anal sex ile hamile olunurmu, popoya bosalmakla hamile kalinir mi, makatta icine bosalma birsey olur mu, gote bosalsam kiz hamile kalirmi, arkadan arkaya icine bosalinca hamile., götünün içine boşaldıgında nolur, popoyo bosalarak hamile kal, erkegin makata bosalmasi, mastürmasyon yaparak hamile kalinr mi.

anal sex den cocuk olur mu, anuse bosalmayla hamile kalanlar, poponun ıcıne bosalmak, gotten sokmada hamile kalinirmi, dübüre boşalinca hamile kalınırmi, haydar dümen arkadan sex yaparken hamile kalinırmı, göt deliginden hamile kalinir mi, gote boşalırsa birsey olur mu, gote bosalmak hamile birakirmi.

gotune bosaldim hamil kalir mi, kıç deliğine bosalmayla hamile kalınırmı, makata bosalinca, anal sekste bosalmadan hamile kalinirmi, got deligine bosalmayka hamile kalinirmi, anusden bosalma hamile yapar mi, götden sekste erkegın ıcıne bosalması halınde hamıle kalınırmı, götten birleşmeyle hamile kalınırmı, makata boşalırsam hamile kalırmı.

popodan bosaldiginda hamile kalma olabilir mi, göte boşalmak ile hamile, anal sexde hamilelik riski haydar dümen, arka delige bosalmak hamile birakirmi, popoya bosalmakla hamile kalinirmi, anuse bosalınca hamile kalınır mı, seksde götüne boşalmak hamile birakirmi, göte bosalmayla hamilelik, anal sexten bisey olurmu.

göte boşalınırsa birşey olurmu, anal sekste hamile kalınır, göte boşalma sonucu hamile kalınır mı, arkadan boşalınca birşey olurmu, anüs deligine sokarak bosalma, makata bosalma ıle hamile kalınır mı, göte boşalmada hamile, popoya bosalma sonucu hamıle kalınır mı, anal sikiste hamile kalinir mi.

makattan boşalınca, anal boşalma hamile yaparmı, makata bosalmadan.hamile, anal sexde hamile kalınır mı, anal sexte hamıle kalınır mı, makata boşalmakla hamile kalınır mi, bi kıza arkadan boşaldım hamile kalır mı, gotune bosalinca hamile kalirmisin, gÖte bosalmak hamile kalirmi.

anüs deliginden hamile kalinirmi, göte boşaldım nolur, anüs den hamile kalınırmı, popo dan hamile kalınır mi, anüse boşalmak zararlı midir, gote bosalmak hamile bırakır mi, gote bosalmak hamile birakirmi, bir bayanın götüne boşaldım sorun olur mu, götün icine bosalmakla bisey olurmu.

anal sikiste hamilik olurmu, makata bosalinca hamile kalinirmi, göte bosalmakla bisiy olurmu, anal sex hamile kalınır mı, götüne boşaldin mi hamile kalinir mi, arka delikten hamile kalınır mı, got deligine bosalmak, göt deliğine boşalmak, hamile anal sex.

gotten bosalmak, anal sexten cocuk olurmu, got deliğine boşalınca hamile kalınır mı, gotten sikisince hamile kalinirmi, arkadan sexte hamile kalınırmı, anal bosalma zararli midir, anal sex ile gebe kalinir mi, göten bosalirsan birsey olurmu, kadinin gotune bosalirsak.

bir kizin gotunde bosalmak onu hamile birakirmi, götten sikişince bişey olur mu, popoya boşalmak sorun olurmu, göte boşalmak ne olur, anal sexde hamilelik olurmu, kadinin gotune bosalinca cocuk olur mu, gotten sikiste perzervatif yirtikirsa hamile kalinirmi, anal deliye bowalma, kizlar gottenmi ister amdanmi.

gottn sikisince delik buyurmu, anal seksde icine bosalirsa birsey oluur mu, götten sikişte hamile kalınabilirmi, popoya boşaldığın zaman kadina bisey olur mu, hamile sexx, göte bosaldinmi cocuk olurmu, kadinlar en cok zevki amdanmi gottenmi alir, gotten sikisle kalca buyur.mu, kadinlar.amdanmi zevk alir gottenmi.

götten sikince hamile kalınır mı, anal sikişte hamile kalınır mı, anal seksten hamile kalanlar var mı, erkekler deliğine bişey sokarsa ne olur, anal sexte bosalmadan hamile kalinir mi, arkadan penıs sokarsa hamıle kalınırmı, arka delıkten hamıle kalınırmı, arkaya boşalmak göt büyütür mü, kadın.arka.delıkten.zevk.alırmı?.

anal sexs le çocuk olurmu haydar dümen, göte bosalinca erkek, götten sikince hamile kalınırmı, seksi sikis gotdenhamile, gotten sikisince cocuk olurmu, bir kadinjn gotunun deliginin icine bosalisan bisi olurmu, mobil göte boşalma, ters sikişde bişe olur mu, arkadan sikisince one gelen le hamile kalinilirmi.

götten sikisirken bosalsan hamile kalirmi, göte bosaldiginda cocuk olurmu, anal sexte arkaya boşalırsa bisey olur mu, anal sexde hamilr kalınırmı, kız parmagını delıge sokarsa hamıle kalırmı, poppya bosalinca hamile kalinirmi, got deliginden ilk kez siktirmekle hamile olunurmu, kadınlar göt sikişi yaparsa kalca büyük olurmu, popoya boşalmakla hamile kalınırmı.

bir erkek bir erkegin gotune bosalirsa nolur, kadınlar arkada birleşme de zevk alırmı, anal sexde içine boşalırsan, sikiş boşalmada kizon icine boşalirsa ne olur, götten sikisince göt büyür mü, göte boşalmak bilgi, sex popodan, anal sexden bisey olur mu, hamile kadin goten sikis.

arkadan sikiş hamile bırakır mı, gotune bosalma, anal seks hamilelik, kadinin gotune boşalmak ne gibi durum olur, sevgilim gotume bosaldi zararlimidir, göt boşalmak, anal 'a boşalırsan hamile kalınırmı, anal sekste icine bosalirsa ne olur, hamilelikte sikis nasil olur.

anal şikişte cocuk olur mu, kariyi gotten sikince hamile kalirmi, gooten hamile kalınırmı, 15 yasindaki kizin gotune bpsalirsam cocuk olurmu, erkek kızın gotunde sıkısırse bısey oluyormu, seks de arkadan arkadan bosalinca hamile kaliiniyomu, göt den ilişki hamile birakirmi, hamilelerin götsikişi, arkadan sikiş edilince hamile kalınır mı.

anal sekste cocuk olur mu, göt deligine bosalsam hamile kalirmi, hamile kadinlar sikisleri, sex de arka delige bosalmak hamile birakirmi, gòtten sikisince ne olur, arkadan sokmakla hamile kalınır mı, kadının gotune bosalirsan hamile kalirmi, gotte bosalınca curur mu, kadinlar amdanmi gottenmi daha cok zevk alirlar.

anal sexden bir şey olur mu, hamile esini arkadan sikis, sikişince nolur, göt deligine bosalirsa ne olur, sexte anala boşalma, got deliğine boşalınca hamile kalınor mı, erkegın gotune bosalma, gote boşalırsam nolur, anal sikis ile hamile olurmu.

kizin götüne boşalmak, erkek erkeğe sikişde bişi olurmu, anal sekste boşalınca spermler nereye, kalcadan sikiste cocuk olurmu, anal sex ile kizlarin gotu buyurmu, anal sexten kadınlar zevk alırmı, bosalma anal sikis, arka götten sikis, götten sikiş ağrısız nasıl olur.

gottensexs, popoda boşalma sex resimleri, analsekszararlimidir, kadınlaranalseks zevk alırmı, hamile bi kadini goten sikersen birsey olurmu, kizin gotune bosalmak nolur, fazla sikişince penis büyür mü, göte bosalmis resimler, erkek erkeği sikince bosalirsa nolur.

popoya boşalinca ne olur, hamile got resimleri, kızın götünun ıcıne boşalırsak hamıle kalırmı, arkadan sikişince içine boşalırsa sorun olur mu, göte boşalınca hamile kalinirmi, göte bosalma resimleri, got deligine bosalirsan hamile kalinir mi, anal sex götten, anal sikişde hamilelik olur mu.

amdan sikisme ile hamile olunurmu, ilk götden sikişde sıkındi olur mu, kadinin gotune bosalma foto, göt sikişi ile hamile kalabilirmiyim, gotten sikisince ne olur, agza bosalmak zararlimi, götün içine bosalma, kadını got delıgınden sıktıgımde hamile kalır mı, popoya bosalinca hamile kalinir mi.

anal deliye boşalmaq, götten sikişirsek bisey olurmu, götten sikiş olurmu, sikişme olarken hamile olunur, hamile göt resimleri, kizin gotunun icine bosalirsak hamile kalirmi, kızın götdeliğine boşaldım hamile olurmu, anal sex ıle hamıle kalınır mı, erkegin gotune bosalinca ne olur.

gotebosalmaktan hamile, göt deliğine boşalırsam hamile kalır mı, arkadan sikis got buyuturmu, hamile sikişi götten, götüne boşlma, en güzel göte boşalma resimleri, göten sikış hamile kalınırmı, erkek erkeğe anal seks hamile bırakır mı, anal iliskide hamile kalinirmi.

kadinlarin neresine bosaldinmi severler, erkek popoya boşalinca nolur, gotten sikince ne olur, anuse bosalinca, götüme bosaldi hamile, göt deligine bosalinca ne olur, kız erkek arkadan sıkıs, goten sikince hamile kalnyomu, gotten sikince hamile kalınırmı.

kızın amindan sikerse hamile olurmu, götten sikişince nolur, haydar dümen arkadan bosalınca hamile kalinirmi, anal seksle cocuk olur mu, götten şikişte çocuk olurmu, göt sikiş olduğunda kalçalar buyur mü, erkek anala bosalirsa ne olur, gotten sikmeyke hamile kalinirmi, erkek arkadan sokarsa hamile kalinir mi.

kadinin gotune bosalirsa, goten bosalma, götünün içine boşaltılan bir kadın hamile kalırmır, hamile kadının götü, götten sikince kadın hamile kalırmı, ters yön sikişle popo büyürmü, anal sikis yollari, goten sikis el sokma, popo deliğine bosalmak.

gotten sokarsa ne olur, hamile kadınlar ve seks resimleri, anal sex erkek bosalirsa bisey olurmu, Anal seksten hamile kalınır mı?.


Eski29-10-2009, 16:01   #2
Cash
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Cash

etiket'e çok güldüm ama arkakapıdan hamile kalmak ehuehuehu
 

Eski29-10-2009, 16:01   #3
Fоx
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Fоx

Güzel ve bilgi akan bir konu xD
 

Eski29-10-2009, 16:04   #4
tayfam_30
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - tayfam_30

len ne yaptın öyle bayram bayram
 

Eski29-10-2009, 16:07   #5
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
 

Eski29-10-2009, 16:08   #6
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963
 

Eski29-10-2009, 16:12   #7
terguden
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - terguden

''Saçmalama Nurten çocuk olmaz gözten'' diye bir şey vardı

Açıklayıcı bilgiler için teşekkürler

Saygılar.

Düzenleyen terguden : 29-10-2009 16:13. Sebep: Harf hatası :)
 

Eski29-10-2009, 16:15   #8
Gila
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Gila

konu tam jokerlik

gelirse fena cevaplar
 

Eski29-10-2009, 16:16   #9
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Joker Mesajı Göster
joker anal sex'i tarif ederse;
http://www.lafmacun.org/entry/885963

Sonuç çok enteresanmış...
 

Eski29-10-2009, 16:20   #10
Joker
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Joker

gila ihtiyarlamissin cevap attim bile hacu :P
 

Eski29-10-2009, 16:22   #11
manyakuz28
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - manyakuz28

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Bizim buralarda bir laf vardır...

"Hak deliği varken B.O.k deliğiyle ne işim olur "
diye ama insan sağlam kasa görünce de canı çekebiliyor....
bizim oralardada bi laf var ''bu penisin şerefi olsa b.o.k deliğini aramaz''
diye!!
 

Eski29-10-2009, 16:29   #12
cemil2006
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - cemil2006

güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
 

Eski29-10-2009, 16:37   #13
Artser
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi cemil2006 Mesajı Göster
güzel paylaşım...yararlı bi bilgi ama bu bilgiyi bilmeyen cok kişi vardır
Şİmdi şu soruları soran kişiler Bu konuyu nasıl bilebilirler ki....

Soru: Ağzıma boşaldı, hamile kalır mıyım?
Yanıt: Kimse size bir şey öğretmiyor mu

Soru: 19 yaşında bir genç kızım.
Regl halindeyken erkek arkadaşım ağız yoluyla içime boşaldı. Bir sorun olur mu? Örneğin hamilelik gibi merak ediyorum.

Yanıt: Sevgili okurum, insanlar kendilerini ifade ederlerken düşüncelerini kâğıda geçiriyorlar ama olayın gerçek sözcüklerini bulmakta zorlandıklarından ya da buna gerek duymadıklarından nasıl olsa, karşı taraf anlar diye birkaç kelime yazıp gönderiyorlar. Ben bu bilmeceyi şöyle çözdüm. Ağız yoluyla boşalmayı meslek hayatımda ilk kez duyuyorum.

Sanıyorum arkadaşın vajinanın girişine boşaldı. Ağız dediğin yer orası olmalı! Regl halindeyken olmuş bu olay, bu nedenle gebelik söz konusu değil, ama bir başka şey söz konusu. Artık 19 yaşındaki bir genç kız, anne adayı olduğunda bu konularda bilgileri en azından okulda öğrenmeli, bu öğretilenler halkın anladığı anlamda seks değil, ama genç kızlarımız regl kanının ne olduğunu, ayda bir niçin kanadıklarını, doğanın buna neden gerek gördüğünü bilirlerse, kendilerine annelik kavramına saygıları artar, böylece yaratılışa da. Öte yandan hangi zamanda ve şartlarda gebe kalınabileceği de bırakın cinsel eğitim derslerini, biyoloji derslerinden erkeğe de kıza da öğretilebilir. Bu sözcüğümü de geri alıyorum, birkaç kelimeyle söylenebilir. Genç kızlar, gebelik riski olan günleri bilirlerse, hem sosyal yaşamlarından hem de evlilikte bir ilişki, bir gebelik gibi formülün korkusundan kurtulurlar. Öyle ya genç kız evlenmiş, aynı ay gebe kalmış, dokuz ay sonra çocuğu kucağına almış, anne oldu ama evliliğin öteki oluşum koşulları nerede?

Bu öğretiler doğacak çocuğun sağlığı, kadının ruhunun, etinin kemiğinin korunmasına kadar geniş bir yelpaze içinde yer alır.
Kimse fazla bir şey bilmiyor ama kimse de sizlere ne aileniz, ne eğitiminiz hiçbir şey öğretmiyor. Olan sizlere oluyor.

Soru: Acı biber penisi büyütür mü?

Yanıt: Anüse kaçarsa her tarafın şişer

Soru: Benim penisim dokuz santim.
Seks shoplarda satılan vakumlardan kullanırsam veya pul biber sürersem büyür, diyorlar Acaba bu doğru mu?

Yanıt: Sevgili yavrum. Şu vakum olaylarından 30 yıldır benim de başım ağrıyor. Her önüne gelen bunu soruyor Yahu vakumla büyüse Türkiye'de her erkeğin ya da gencin yatak odasında bu vakum asılı durur. Bu bir şarlatanlık. Dünkü sayfamızda akademisyen arkadaşımız Teoman Kadıoğlu da bu konuyu derinlemesine yazdı. Biz gelelim pulbiber işine. Çocuğum biberler türlü türlüdür. Toz biber, yeşil biber, çarliston, acı biber, süs biberleri pintos. Her biberin bir özelliği vardır. İçleri vitamin doludur. Yedikçe enerjin artar, bundan çeşitli organların kendine yararlı olanı alır. Ama pulbiber müthiştir. Aman Allahım o ne acılık. Adamı öyle bir zıplatır ki bu zıplamalardan kan dolaşımın artar, bir yerlerin kabarır, şişer. Sakın bunu penisin büyümesi anlamında algılama. Kazara birkaç tanesi de anüse doğru kaçarsa yavrum her tarafın şişer, o zaman felaket başlar. Gel bundan vazgeç. Onu çiğ köftecilere bırak. Sen de bu 9 santimi kafana takma. O görevini yüzünü karartmadan yerine getirir. Bundan emin ol. Uzmanın konuşuyor!

Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı


 

Eski29-10-2009, 16:47   #14
@kay
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - @kay

azmin elinden bir şey kurtulmaz
 

Eski29-10-2009, 16:56   #15
bennybenassi..
 
Anal seksten hamile kalınır mı? - bennybenassi..

artser sen harbiden bursalısın dostum. çakma haydar dümenim benim:P
 

Kapalı Konu

Etiketler
20 cm ise olur :d, anal sex, arkakapıdan hamile kalmak, arkapıyı zorlamayın, author itüsözlüğe geçti, ben yaparsam kalınır :b, bok yola gitmeyin :d, darbeli matkap, deliğimi şaşırdın, dübüre dokunma, hak deliği varken, hak yol var, kapı baca, makata fitil sokma

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 3 (0 üye ve 3 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 02:20.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, Elektronik Sigara, Erken Rezervasyon, spor malzemeleri, İstanbul Etkinlik, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü