Tobacco, Kanyak Matarası, Zippo Çakmak ve Sigara Tabakası

Tobacco, Kanyak Matarası, Zippo Çakmak ve Sigara Tabakası

Kanyak Matarası, Zippo Çakmak ve Sigara Tabakası Çeşitleri

Tobacco, yani tütün. Hediyelik tütün ve sigara aksesuarları. Hediyelik eşya, tütün, pipo, puro ve sigara aksesuarları sitesi tanıtıyoruz size... Ancak bu site bildiğiniz alışveriş merkezlerinde açılmış, tekel bayisinden bozma, kalitesiz ürün ve eşya satan tobacco sitelerinden değil. En kaliteli markaların en uygun rakamlarla satıldığı arkadastobacco.com sitesi sizlere bir çok farklı ürün gamında hizmet veriyor.
Pipodan, nargileye, sigaraya ve çeşitli aksesuarlara kadar her türlü ürüne arkadaş tobacco sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi zippo çakmaklar bulunduğunuz ortamda büyük sükse yapar ve kendinizi ve de karakterinizi bir adım öne çıkarır. Hele ki, sigara içen bir bayanın sigarasını kaliteli zippo çakmakla yakarken, çakmağınızın karakterinizden bir şeyler taşıması, o an uzattığınız elinizde kadının gözüne çarpacak en önemli aksesuar olacaktır. Bir de kadınlar yüzük parmağa bakar ki o konumuzun dışındadır. Aman dikkat..!

Sitenin önde gelen ürünlerinden bir diğer hediye aksesuar olabilecek ürünü ise, kanyak matarası. Kanyak mataraları, bildiğimiz konyak gibi, konyak'ın Türkiye'de ticari adı olan Kanyak olarak geçmektedir. Aslında ikisi de aynıdır ancak kanyak ile konyak arasındaki fark, Tekel'in üretimi kanyak isminden gelmektedir. Türkiye'de kanyak olarak bilinen, sarımtırak, kendine has özel kokusu olan yüksek alkol derecesi olan bir içkidir konyak. Kanyak matarası da aynı konyak matarası olarak bilinir ve Türkiye'deki ticari isminden gelen özelliği nedeniyle kanyak matarası olarak geçer.

Ülkemizde 2000'li yılların ardında başlayan ve tabii ki sigara zamları gibi etkilerden de kaynaklanan tütün sarma, sigara sarma modası, sigara aksesuarlarını da popülerleştirmiştir. Bunların arasında en önemlisi de bir zippo çakmak kadar sükse yabilecek olan, sigara tabakası olmaktadır. Sigara tabakaları model model ve çeşit çeşit ürün yelpaze gamıyla ilgisi olanları tatmin edecek modellere sahiptir. Deri kaplamalardan, metale kadar bir çok çeşidi bulunan sigara tabakaları arasından seçin seçebildiğinizi. Bütün zevklere hitap edebilecek uygun fiyatlı ve çeşitli modeller, çok güzel hediye unsuru da taşımaktadır. Sevdiklerinizi onları kendilerine özel hissettirebilecek bir sigara tabakası ile mutlu edebilirsiniz.