Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Siyaset

 
Eski02-01-2013, 02:55   #1
O-VARLI
 
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik - O-VARLI
Thumbs down Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik

YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.


YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.Erdoğan: "Provoke etme, Başbakan ne söylüyorsa odur"
Ceylanpınar'da halka seslenen Başbakan Erdoğan, konuşması sırasında kalabalıktaki bazı kişilerin TİGEM çiftliği ilgili sözlerine sert karşılık verdi.

Yanında bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten de bilgi alan Erdoğan, bu sırada alandaki bir kişinin bağırmasına da sinirlenerek, "Oradan provoke etme, buradan Başbakan bir şey söylüyor, ne söylüyorsa odur. Ceylanpınar'dan alınacak diyorum, sen başka bir şey söylüyorsun" diye çıkıştı.

kaynak

kaynak

Erdoğan’ın ileri demokrasisinin son örneği

Mizah dergisi kapağını beğenen 6 memura soruşturma...kaynak


Tayyip’in torbasından gam zam zulüm

Türk halkı, AKP iktidarında bir yıl daha karalar bağladıOcak 2012 SALTANAT

Vergilerimiz bonkörce harcandı.

Başbakan, bakanlar, vekiller ve bürokratlar için milyonluk araçlar kiralandı.

Şubat 2012 SKANDAL

Devlet birbirine girdi
Başbakan, MİT’çileri PKK’yla görüştürdü. Cemaat-iktidar kavgası patlak verdi. Savcılar MİT’i ifadeye çağırdı. Özel yasa çıktı.

Mart 2012 HESAPLAŞMA

4+4+4 dayatması geldi
İktidar, dindar gençlik yetiştirmek ve imam hatiplerin önünü açmak için eğitim sistemini altüst etti. Halk hâlâ öfkeli…

Nisan 2012 ZAM

Halk perişan oldu
Doğalgaz, elektrik, akaryakıt ve iğneden ipliğe her şeye zam geldi. Zamlar yıl boyunca sürdü. Vatandaşın iflahı kesildi.

Mayıs 2012 GAM

Enflasyon cepleri yaktı
Kağıt üstünde düşük çıkarılan enflasyon, gerçekte çok yüksekti, milleti bunalttı. Türkiye enflasyonda dünya 3’üncüsü oldu.

Haziran 2012 KADINA ŞİDDET

Dayak zirveye çıktı…
Kadın cinayetleri doruğa çıktı. AKP kürtajı yasakladı. Sokağa dökülen kadınlar, polisin coplu, gazlı dayağına maruz kaldı.

Temmuz 2012 ŞEHİT ACISI

Türkiye yasa boğuldu
AKP’nin 10 yıllık iktidarında bin 200’e yakın şehit verdik. Açılımla şımaran hainler azdı. Türkiye tabut tabut şehit acısıyla sarsıldı.

Ağustos 2012 AŞAĞILANMA

Suriye sopası gösterdiler
Dış politikada hatalar zirve yaptı. Suriye’de duvara tosladık. Başkan Obama’nın elde sopa Erdoğan’la görüşmesi tarihe geçti.

Eylül 2012 ZULÜM

Adalete güven azaldı…
Şanlı ordumuza “terör örgütü” denildi, paşalar hapislere atıldı. Balyoz davasında generallere ceza yağdı. Yargı siyasallaştı.

Ekim 2012 UTANÇ

Tarihe kara leke sürüldü
2012’de Atatürk’ün bayramlarını yasakladılar. 29 Ekim’de Ata’sına yürümek isteyenlere tazyikli su sıktılar. Vicdanları kanattılar.

Kasım 2012 SANSÜR

Padişah, padişahı kızdırdı.
Sanata savaş açan iktidar, TV dizilerini hedef aldı. Erdoğan Muhteşem Yüzyıl’a kızdı. Dizi onun istediği hale getirildi.

Aralık 2012 BASKI

ODTÜ’ye savaş açtılar
AKP, atadığı yandaş rektörlerle üniversiteleri sindirmeye çalıştı. İtiraz edenin kafasına bindi. ODTÜ direnişin sembolü oldu.

kaynakYeni yıl zamlı başladı

Maliye Bakanlığı'nın yeniden değerleme oranını yüzde 7.8 olarak belirlemesi üzerine 1 Ocak'tan itibaren vergi ve harçlar da bu oranda zamlandı.kaynak

Sigaraya bir vergi daha

Maliye Bakanlığı, yeni yılla birlikte sigarada paket başına maktu vergi tutarını 0,09 TL olarak belirledi.kaynak


‘BAŞBAKANLIK BABANIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL Kİ’

Kamer Genç, Burhan Kuzu için neden böyle konuştuğunu da şöyle açıkladı:

Çünkü öyle laflar ediyor ki, Recep Tayyip Erdoğan ne kadar mantıksız söz söylüyorsa sahip çıkıyor. Tayyip, diyor ki ‘Efendim diyor. Kuvvetler ;ayrılığı ayağıma bağ’ diyor. Kuvvetler ;ayrılığından şikayetçiyim’ diyor. Anayasa, hukuk bilgisini, kültürünü almış birisi Tayyip’in bu lafını hiç onaylar mı? Bilakis topa tutması lazım. Yahu sen nasıl bir demokratsın? Nasıl insan haklarına saygılısın. Yani sen bir Başbakan olabilirsin ama, Başbakanlık babanın çiftliği değil ki isteğini yapasın. Dolayısı ile bunun savunulacak bir tarafı yok. Ama maalesef işte Burhan Kuzu çıkıyor bunu destekliyor. Senin bütün bu haksızlıklara karşı durman gerekiyor.”

Toplantıda Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi salondakiler tarafından ayakta okunurken, ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ sloganları atıldı.

kaynak
“Böcek çiftliği”ni AKP kendi kurdu

Bahçeli, “AKP beslemeli haşereler bumerang gibi dönüp geçmişte suspus olan sahibi Başbakan’ı vurmuştur” dedi

MHP lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın dinlenilmesi olayıyla ilgili sert açıklamalar yaptı. Partisinin genel merkezinde dün bir basın toplantısı düzenleyen Bahçeli, “Türkiye’nin bağrı böcek, sinek, akrep ve yılanlardan temizlenmelidir. Başbakan’ın bu çağrımıza kulağını tıkaması halinde böcek çiftliğinin AKP eliyle kurulduğu ortaya çıkacaktır. AKP beslemeli haşereler bumerang gibi dönüp sahibini vurmuştur” dedi.

“Günahlarıyla yüzleşsin”

Erdoğan’ın geçmişteki günahlarıyla yüzleşmesi gerektiğini de söyleyen Bahçeli, şöyle devam etti: “Genelkurmay Başkanları dinlenirken rahatsız olmamıştır. Mahkemelerdeki beyanların sızdırılmasından, tanık ve sanık ifadelerinin deşifre edilmesinden gocunmamıştır. Ana muhalefet partisi genel başkanlığı yapan bir şahsiyetin özel hayatı ahlaksızca didiklenirken müdahalede bulunmamıştır. Ve partimize yönelik kaset tuzakları kurulurken suspus halde hiç renk vermemiştir.”

‘Demokrasiye muhalif tavırlar eşikleri aştı’

BAHÇELİ, 2012’ye ilişkin genel bir değerlendirme de yaptı. AKP hükümetinin Türkiye’yi her yönüyle çıkmaza sürüklediğini savunan MHP lideri, şunları söyledi: “2012’de terör altın yılını yaşamış, melanet amaçlarına biraz daha yaklaşmıştır. MİT-KCK arasındaki kuşkulu ilişkiler ağı açığa çıkmıştır. Yargı bağımsızlığına vurulan darbe iyice kemikleşmiştir. Suriye’deki kanlı hesaplaşmalar, Irak’taki sürtüşmeler kontrolden çıkmıştır. Milli bayramlara tahammülsüzlükler, cumhuriyete karşıtlıklar daha da belirginleşmiştir. Tek adamlığa duyulan özlemler, demokrasiye muhalif tavırlar eşikleri aşmıştır. Milli varlıklar yandaşlara haraç mezat satılmıştır. Ekonomik yoksunluk kazanmış; refah, istikrar, iş talepleri kaybetmiştir.”
Kaynak: Wardom Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik
Kaynak: Wardom Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik
kaynakBaşbakan’ı dinleme olayı organize olarak yürütüldü

Böcek skandalı’nda yeni iddialar... CHP eski Milletvekili Tacidar Seyhan ‘Ofise cihazı yerleştiren ve önceki aramalarda bulamayan ekip aynı’ dedi.

kaynak


Akdoğan'ın açıklamaları konuşuluyor
Bir televizyon kanalında programa katılan Başbakan Erdoğan'ın Siyasi Danışmanı Yalçın Akdoğan'ın açıklamaları hala konuşuluyor.


"Bu gün bazı gazetelerde haberler var. Bunlar aihtiyatlı iyimserlikle yaklaşamak lazım. Aşırı derece olumlu hava pompalamak, olumlu rüzgarlar estirmek daha büyük hayal kırıklıklarına sebep olur. Biz gerçekçi olacağız. İyi niyetle bu süreçleri devam ettireceğiz. Netice almak için samimi bir gayret ortaya koyacağız ama burada afaki bir takım beklentiler meydana getirmek... Bu insanları umutsuz bırakmamak lazım ama umutlarıylada oynamamak lazım. Ama "3-5 ayda netice alınır" gibi şeyleri ben doğru bulmuyorum."
Kaynak: Wardom Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik

"KANDİL NE DİYECEK, ÖCALAN NE DİYECEK?"

Önceki görüşmelerden farkı konusunda da açıkalamalarda bulunan Akdoğan şunları kaydetti:

"Yaşanan her şeyden ders çıkartmak lazım. Elbetteki devletin siyasi aklıda yaşananlardan ders çıkartmıştır. Burada farklı bir sürecin başladığını görüyoruz. Daha önceki süreç Silvan saldırısı ile sabote edilmişti. Kandil vs. örgütün farklı kanatlarının bu sürece çok olumlu yaklaşmadığını, bu devrimci halk savaşı stratejisi diye, bu arap baharı gibi bir isyanla netice alacaklarına inandıklarını vs. gördük. Aslında o süreçte de Öcala'ın, 'Bu işler çok olmasın' dediğini düşünmüyorum. Bir tarafta pazarlık unsuru olsun, bir koz olsun, kendi etkinliğini artırabilmek için örgütün eylem yapmasını bir yandan isteyen... Örgüt hem silah hem diyalog isteyen bir tavır içerisindeydi. Neticede bildiğimiz olaylar yaşandı. Bugün bu süreçte, Kandil ne diyecek, Öcalan ne diyecek? Bunları bilmiyoruz.

kaynak
 
anahtar kelimeler     0
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik
anahtar kelimeler:

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik.


Eski02-01-2013, 03:19   #2
alpertunga.
 
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik - alpertunga.

elhamdulillah başbakanımız gibi adam yok vesselam.
 

Eski02-01-2013, 03:33   #3
ramo_21
 
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik - ramo_21

nerde oy kutusu verin bidaha atayım şu oydan
 

Eski03-01-2013, 03:20   #4
O-VARLI
 
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik - O-VARLI

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ramo_21 Mesajı Göster
nerde oy kutusu verin bidaha atayım şu oydan


80 yılın birikimini 10 yılda sattılar
80 yılda yapılanın şu kadar fazlasını yaptık" dediği şey, bunların satılmasıyla elde edilen gelirlerin ürünü.AKP hükümetlerinin iş başında olduğu son 10 yılda 125 büyük özelleştirme yapıldı. Diğer küçük özelleştirmelerle birlikte toplam 50 milyar dolar gelir elde edildi.

80 yılda elde edilen Cumhuriyet eserlerini 10 yılda satıp açıklar kapatılmaya çalışıldı ama buna rağmen Türkiye’nin iki yakası bir araya gelmedi, geçen 10 yılda 170 milyar doları aşan bütçe açığı verildi.

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, AKP’nin yaptığı özelleştirmelerin yanlış felsefeye dayandığını belirterek, durumu zorda kalan bir iş adamının son çırpınışlarına benzetti.

Kamu tekeli özel sektöre devredilmiştir

Hamzaçebi, “Kamu tekelindeki işletmelerden örneklere son örnek de otoyol işletme hakkının özel sektöre devridir. Otoyollarda da kamu tekeli vardır. Otoyolda rekabet diye bir şey olmaz. İstanbul’dan Ankara’ya otoyolla gidecekseniz tek bir otoyol vardır. Dolayısıyla burada da kamu tekeli olduğu gibi özel sektöre devredilmiştir. Fiyat açısından değerlendirildiğinde de kamuoyunu tatmin eden bir fiyat ortaya çıkmamıştır “ diye konuştu.

Köprü ve otoyollar özelleştirilmeseydi maliyet daha düşük olurdu diyen Hamzaçebi “5.7 milyar dolarlık otoyol işletme hakkının devri yerine devlet borçlansaydı, maliyeti daha düşük olacaktı. Bugünkü hazine bonosu fiyatlarını dikkate alarak bir değerlendirme yapacak olursak, bu meclis hazine bonosu fiyatından devlet 25 yıl borçlansaydı, 25 yıl sonunda ödeyeceği rakam 24 milyar dolardır. Oysa bu şekilde yapılan bir işletme hakkı devri sonucu, bunun devlete maliyeti 36 milyar dolara ulaşmaktadır. Arada önemli bir fark vardır. Aslında sayın başbakan daha yüksek olabilirdi diyerek, fiyatın düşüklüğüne kendisi de işaret etmiştir. Başarılı bir özelleştirme olduğunu söylemek mümkün değildir. Hepsinden önemlisi, otoyol işletmesinde bir özel sektör tekeli yaratılmıştır. Devletin bu tekele karşı yapabileceği hiçbir şey de yoktur.” Diye konuştu.

80 yıllık birikimi sattılar
AKP Hükümeti’nin 80 yıllık Cumhuriyet döneminde yapılanları bir bir sattıklarını söyleyen Hamzaçebi, şöyle devam etti:

“Cumhuriyet döneminin birikimini 10 yılda sattılar. Erdoğan’ın ikide bir “80 yılda yapılanın şu kadar fazlasını yaptık” dediği şey, 80 yılda yapılanın satılmasıyla elde edilen gelirlerin ürünüdür. Özelleştirme belli bir felsefeye oturtulmazsa hiçbir yararı olmaz. Bu sıkışan bir işadamının, varlıklarını satıp borçlarını ödemesine benzer. Borçlar azalır ama sonunda elinde dar zamanlar için hiçbir varlık kalmaz. Türkiye’nin durumu buna benziyor. En riskli çözüm yolu budur. Zira bir sonraki sıkışmanızda satacak bir şeyiniz kalmamışsa ya da gelir getiren kuruluşunuz yoksa o zaman ne yapacaksınız?”

İŞTE 10 YILDA SATILAN BÜYÜK İŞLETMELER

1- TAKSAN

2- GERKONSAN

3- SEKA Afyon işletmesi

4- SEKA Balıkesir işletmesi

5- SEKA Çaycuma işletmesi

6- SEKA Kastamonu işletmesi

7- SEKA Aksu işletmesi

8- SEKA Taşucu Tersane Alanı

9- SEKA ya ait 4 taşınmaz

10- TZD Sakarya işletmesi

11- THY USAŞ

12- TDİ Trabzon Limanı

13- TDİ Dikili Limanı

14- TDİ Kuşadası Limanı

15- Sümer Holdinge Ait Merinos Halı Fabrikası

16- SÜMER HOLDİNG ERYAĞ

17- SÜMER HOLDİNG Adıyaman işletmesi

18- SÜMER HOLDİNG 117 adet taşınmaz

19- KBİ 103 arsa, 89 lojman

20- EBÜAŞ-MEYBUZ

21- EBÜAŞ 54 taşınmaz

22- TEKEL Kaya Tuzu İşletmesi

23- TEKEL 30 taşınmaz

24- ESGAZ

25- BURSAGAZ

26- ETİ BAKIR

27- ETİ GÜMÜŞ

28- ETİ KROM

29- ETİ ELEKTROMETALURJİ A.Ş

30- Çayeli Bakır işletmeleri A.Ş

31- KBi Samsun işletmesi

32- KBi 65 adet taşınmaz

33- DiV-HAN A.Ş

34- Amasya Şeker Fabrikası

35- Kütahya Şeker Fabrikası

36- TÜMOSAN

37- SÜMER HOLDiNG Malatya işletmesi

38- SÜMER HOLDİNG Bakırköy işletmesi

39- SÜMER HOLDİNG Diyarbakır işletmesi

40- SÜMER HOLDİNG Çanakkale Deri işletmesi

41- SÜMER HOLDİNGE Ait 108 Adet Taşınmaz

42- SÜMER HOLDİNG Ortadoğu Teknopark A.Ş

43- SEKA Karacasu işletmesi

44- SEKA Ankara Alım Satım Binası Müdürlüğü

45- SEKA Ardanuç işletmesi Varlıkları

46- TÜGSAŞ

47- TÜGSAŞ Gemlik Gübre San. TAŞ

48- TÜGSAŞ-İGSAŞ HiSSELERi % 100

49- TÜGSAŞ Urfa Depoları arazisi

50- TÜGSAŞ 23 taşınmaz

51- iGSAŞ Kütahya Gübre Varlıkları

52- TEKEL Alkolü içkiler San. A.Ş

53- TEKEL 60 adet taşınmaz

54- TEKEL İnegöl Kibrit Fabrikası T.A.Ş

55- TEKEL Gemlik Sun.ip.Mües. T.A.Ş

56- TEKEL Tuzluca Tuzlası

57- TEKEL Sekili Tuzlası

58- EBÜAŞ Samsun Soğuk Hava Deposu

59- EBÜAŞ Manisa Kombinası

60- EBÜAŞ Manisa Arsası

61- EBÜAŞa ait 101 adet Taşınmaz

62- TDİ ANKARA FERiBOTU

63- TDİ Samsun Feribotu

64- PETKİM 2adet taşınmaz

65- TEDAŞ 1 arsa, 1 adet trafo binası

66- TEDAŞ 1 adet taşınmaz

67- ATAKÖY Turizm A.Ş.

68- ATAKÖY Otelcilik A.Ş.

69- ATAKÖY Marina ve Yat işletmesi

70- SÜMER HOLDİNG Beykoz işletmesi

71- SÜMER HOLDİNG İstanbul İmar LTD.ŞTi

72- SÜMER HOLDİNG 2 adet Taşınmaz

73- TDİ Karadeniz Gemisi

74- TEKEL Kristal Tuz Rafinerisi

75- TEKEL Kağızman Tuzlası

76- TEKEL 49 adet taşınmaz

77- TÜPRAŞ 2 adet taşınmaz

78- TDİ 1 Adet Taşınmaz

79- SEKA 5 Adet taşınmaz

80- KÖY HiZMETLERi GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (Tasfiye Edildi),

81- SSK Hastaneleri (Tasfiye Edildi)

82- SSK Eczaneleri (Tasfiye Edildi)

82- SEKA Kocaeli Fabrikası ve arsası

83- Sümer Holding Sarıkamış işletmesi

84- Sümer Holding Sivas Dokuma Fabrikası

85- Sümer Holding Manisa Pam. Men. A.Ş.

86- Sümer Holding Makine Ve Teçhizat

87- Sümer Holding 32 Adet Taşınmaz

88- TÜGSAŞ Samsun Gübre Sanayi A.Ş.

89- TEKEL 5 Adet Taşınmaz

90- Karayolları Araç Muayene istasyonları

91- DSİ ERCİYES Sosyal Tesisi

92- Bayındırlık Ve iskan Bakanlığı ERCİYES Sosyal Tesisi

93- Karayolları ERCiYES Sosyal Tesisi

94- TEKEL Sigara Fabrikaları

95- Sümer Holding Bergama Pamuk ipliği Fabrikası

96- TEKEL Sigara Fabrikalarına Ait Taşınmazlar

97- TEKEL Puro Fabrikaları

98- TEKEL Alkol işletmelerine Ait Taşınmazlar

99- Tercan Ayakkabı işletmesi

100- TCDD Mersin Limanı

101- Adapazarı Şeker Fabrikası

102- Ereğli Demir Çelik Fabrikası

103- İskenderun Demir Çelik Fabrikası

104- Ereğli Limanı

105- İskenderun Limanı

106- Yarımca Limanı

107- Yarımca Porselen Fabrikası

108- Romanyadaki Silisli Sac Fabrikası

109- Divriği Demir Madeni

110- Hekimhan Demir Madeni

111- Kırıkkale Çelik Çekme Boru Fabrikası

112- BORÇELİK

113- TÜPRAŞ

114- PETKİM

115- TÜRK TELEKOM

116- KIBRIS TÜRK HAVA YOLLARI

117- TÜGSAŞ Toros Gübre Fabrikası

118- TÜGSAŞ Tekirdağ, Tarsus, Fatsa Depoları

119- Seydişehir Eti Alüminyum A.Ş.

120- OYMAPINAR BARAJI

121- ETİ Alüminyuma Ait Madenler

122- Emekli Sandığı Ankara Emek işhanı

123- Emekli Sandığı istanbul Hilton Oteli.

124- İzmir Limanı

125- Boğaz köprüleri ve otoyollar.

kaynakSıra okullarda!

Devlet sağlıktan sonra eğitimi de özelleştirmeye hazırlanıyor

MEB, Hazine’ye ait arazi üzerinde, özel bir şirkete 49 yılı geçmemek koşuluyla kira karşılığında okul yaptıracak.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2013 yılında kamu özel ortaklığı sistemi ile okulları özelleştirmeye yani “satmaya” hazırlanıyor.

MEB, 2013 yılında çok tartışılacak bir uygulamaya imza atmaya hazırlanıyor. Cumhuriyet gazetesinden Sinan Tartanoğlu’nun haberine göre, Sağlık Bakanlığı’nın “kent hastaneleri” olarak uygulamaya koyduğu kamu özel ortaklığı ile özel şirketlere hastane yaptırılması sisteminin aynısı MEB tarafından eğitime uyarlanacak. Sisteme göre; MEB, Hazine’ye ait arazi üzerinde özel bir şirkete 49 yılı geçmemek koşuluyla kira karşılığında okul yaptıracak. Şirket ise aldığı kira bedeli ile eğitim öğretim hizmetleri dışındaki tüm hizmetleri yüklenecek. Eğitim-Sen’in aktardığı bilgilere göre, kent içindeki “özellikle arazisi değerli okullar” kent dışına, Organize Sanayi Bölgeleri’ne yakın yerlerde kurulacak olan eğitim kampuslarına taşınacak. Boş kalan arazinin kullanım hakları ise ihaleyi alan şirkete ait olacak. Yani şirket genellikle kentin en merkezi yerlerindeki okul arazileri üzerinden rant elde edecek.

Hazine arazileri üzerinde okul kampusu kuracak olan özel şirket, okulun “altyapı, kantin, otopark, yurt, servis, kütüphane, kreş” gibi eğitim öğretim dışındaki tüm hizmetlerini yüklenecek. Devlet ise karşılığında şirkete 49 yıla kadar varan söçzleşmeler kapsamında milyonlarca lira kira ödeyecek. MEB’in proje ile “şirketlere binlerce öğrenci ve öğretmeni yani ihtiyacı olan ‘müşteriyi’ sunacağını” değerlendiren Eğitim-Sen’e göre “ders kitaplarından öğretmen istihdamına kadar bütün bir eğitim öğretimin de şirketlere devredilmesi” için hiçbir engel yok.

Devlete kira

MEB İnşaat ve Emlak Grup Başkanlığı’nın “Kampuslarda Hzimet Alımı” başlıklı çalışmasına göre şirket “yemekhane işletmesi, temizlik ve güvenlik hizmetleri, okul kütüphanesinin kurulması, otoparkların yapımı” gibi A’dan Z’ye tüm hizmetleri üstlenecek. Devlet, şirkete tüm bu hizmetleri karşılığında en fazla 49 yıl kira ödeyecek.

Eğitim-Sen, kamu özel ortaklığı sisteminin bir gereği olarak ihaleyi kazanan şirketlere “müşterilerinin de MEB tarafından sunulduğunu” açıkladı. Buna göre “Devlet eğitim öğretim hizmetini sunacak personeli yani öğretmenleri bu okullarda ya da kampuslarda istihdam ederek ve öğrencileri de buralara göndererek şirketin ‘müşteri’ garantisini 49 yıl güvenceye alacak.

kaynak
 

Eski03-01-2013, 15:04   #5
N3F3R
 
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik - N3F3R

Oohoooo bunlar neki Maalesef Başbakan yalan makinası gibi

YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.


YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.
 

Eski03-01-2013, 15:13   #6
alpay29
 
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2012 videosu , kepazelik - alpay29

ula hekim başı kim bu adam...
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 06:52.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, Erken Rezervasyon,sohbet, İzmir Web Tasarım, iç mimar, Pilates


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort, escort bayan, izmir escort<\center>