Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Cep Telefonları

 
Eski02-12-2012, 02:39   #1
Cw-Destek
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - Cw-Destek
Exclamation Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım

Beyler bi numaranın kimle mesajlastıgını görmem lazım numaralar önemli degil kac kişiyle mesajlastıgını falan .
 
anahtar kelimeler     0
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım
anahtar kelimeler:

bir numaranın hangı numaralala mesajlaştığını bulma, mesajlaştığım numaralar vodafone, karşıdaki numaranın kiminle konuştu kiminle mesajlastigini nasıl yapabilirim türkcel için, konustugu numaralari gorme, turkcell hattimin kimle konuştuğunu öğren, vodafoneda kimle konustugunu ögrenme, vodafone konuştuğun kişilere bakma, vodafone 7000 kimle konustugunu ogrenme, vodafone 7000 kimle konustugunu, self servis kiminle konustugunu.

vodafone kımınle mesajlastıgını ogrenme, turkcell den kimle mesajlaştığını öğrenme, vodafone numaramın kimlerle görüşdüyünü görmek, kimlerle mesajlastigini ogrenin, turkcell numarasının kiminle mesajlaştığını öğren, şifreyle kiminle konuştuğunu öğrenme, turkcell numar kimle konuştuğunu öğren, vodafone numara takip etme, vodafone mesajları görme, bir başka numaranın kiminle konustugunu öğrenmek.

telefonda kimle konustugunu ogrenme, en son konustugu numaralari gorme, karşıdaki kişinin kiminle konuştuğunu mesajlaştığını öğrenme, vodafone da karşı tarafa şifre girip kimlerle konuştuğunu öğrenme, vodafone başka numaranın kimle konustugu, kimle nasil mesajlastigini nasil ogrenirsin, , mesajlaştığı numaraları öğrenme, vodafone kimle konuştuğunu öğrenme 7000.

kimle konustugunu ögrenme sifreyle, vodafone online işlemler şifre geçerli, bir numaranın kimle konustugunu ögrenmek, vodafonda kimle konuştuğunu takip et, vodafone online kimlerle mesajlaştığını nasıl öğrenirim, vodafone self servis kimle konustugunu öğrenme, vodafone kimin kimle konuştuğunu bulma, kimle konuştuğunu bulma, vodofoneden kımınle konustugunu ögren.

vodafondan kimle konustugunu ögren, vodafone sifre ile kimle konustugunu ogrenmek, bir numaranin kimlerle konustugunu, vodafone da kiminle konuştuğunun geçmiş bilgisi, telefonda konustuğu numaralar, en son konustugun numarayi ogrenme, vodafone kımınle konustugunu bıl, s 7000 ne işe yarar vodafone, turkcell numaranın kimle konuştuğunu öğrenme.

vodafone mesajlastigin numaralari ogrenme, vodafone kimle konustugunu ogren, hattan kiminle konuştuguna bakma, turkcell şifresi ile kimlerle mesajlaşmış öğrenmek istiyorum, kiminle konustugunu ogren, numaranin kimlerle konuştuğunu takip etme, bir numaranın kimle konuştuğunu nasıl öğrenirim, bir numaranın kimle konuştuğunu öğrenme, telefonda kiminle konuştuğunu görebilme.

vodafonede mesajlaştığın numaraları öğrenme, mesajlastigi noyu ve mesajlar nasil telefonuma gelir, bi numaranın kimlerle mesajlaştığını öğrenme, telefon ile kiminle konuştuğunu öğren, online islemlerden mesajlastigi numaralari gormek, turkcell kimlerle mesajlasti, telefonda en son konuştugun numarayi bulma, vodafone kimle mesajlaşmış öğren, internetten numaradan kimlere mesaj attığını nasıl öğrenirim.

turkcell 7000 gönder, vodafone hattın kiminle konustugunu ogrenmek, birinin kiminle konustugunu bilme, vodafone numaraya gelen mesajları görme, birinin kiminle mesajlaştığını nasıl öğrenebilirim, vodafone kiminle msj, vodafone cep tlf kiminle konustugu, karşıdakinin kiminle mesajlastigini ogrenme, şifreyle karsi tarafın kımle konuştugunu ögrenmek.

türkcel hat şifresi ne işe yarar., birinin kimle mesajlastigini ogrenmek, başka birin biriyle konuştuğunu nasıl öğrenirim, vodafonda başka numaranın onlıne şifresini öğrenme, numaranın kime mesaj attıgını naş, vodafona kimle konuştuğunu mesajlaştığını şifresi nasıl olcak, vodafonda kimle konustugunu ogren, vodafonede başka numaranın kime mesaj attıgını nasıl ögreniriz, kımınle konustugunu nasıl ogrenebılırım.

herhangi bir numaranın hangi numaralarla konuştuğu hangi numaralarla mesjlaştığın hangi saatlerde iletişim olduğunu nasıl öğrenebiliriz, vodafone kımle konustugunu ogren, vodafone başka numarayi takip etme, vodafone de mesajlaştıgın numaralar, bilgisayardan bir hattın kimlerle mesajlaştığına bakma, vodofoneden konusan kisileri bulma, whatsapp'tan kiminle konusuldu, line da konuştuğum kişinin cep numarasını bulma, vodafone kimle mesajlaştığını ögrenme.

turcell kımınle ne kadar konuştum, vodofona eski mesajlaştım numara nasıl bulunur, vodafone telefon nodan kime mesaj attıgını ogrenme, hangi numara kimle mesajlasti, kiminle mesajlasmis ogrenmek, karsımdaki numaranın kime mesaj attıgını nasıl ögrenirim vadofone, kimle mesajlaştıgi nasıl öğrenirsiniz, farkli numaranin self servis sifresini ogrenme, turksel numara takip.

baska bir turkcell numarasinin online sifresini bulma, vodafone da karşı tarafın hangı hat oldugunu nasıl ogrenırız, vodafone şifreyle numaramı yakip etme, vodafon numarasının kiminle konuştuğunu nasıl öğrenirim, karşı tarafın hangi numaralara msj attığını nasıl öğrenilir, başkasının başkasıyla nasıl mesajlaştığını nasıl ögrenebilirim, vodafone kimle konuştugumu ögren, numaradan kimle mesajlaştığına bak, whatsappta karşıdakinin kiminle konustugunu ogrenme.

vodafone self serviste mesaj içeriğini nasıl görebilirim, kimlerle mesajlaşmış, başkasının kimlerle konuştuğunu takip etme, vodafone kişinin konuştugu bilgileri nasıl ögrenirim, vodafone kiminle mesajlasiyor, baskasinin kiminle konustugunu gorme, vodafonedan sıfreyle numara sorgulama, bska hatta kminle knustqna, vodafone hattımın kiminle mesajlastıgini öğrenmek.

baska bi numaraya gelen mesajlari gorebilme, vodafon şifresiyle kimle konustugunu ogrenme, baska numaraya gelen mesajlari gorme, vadofonda arkadaşım kimle konuştuğunu nasıl öğrenirim, kiminle konuştuğunu nasıl öğrenirim, telefondan kiminle konuştuğunu ve ne konuştuğunu nasıl öğrenirim, kimlerle mesajlastigini ogrenmek, şifre ile kimle mesajlasti, vodafone 7000 kiminle konustu.

kimle mesajlasmış vodafone, baskasının en çok konustugu numarayı nasıl öğrenebilirim, en cok hangı numarayla konustugunu nasıl ogrenebılırım, telefonda kiminle konuştuğunu öğren turkcel, vodafone kimlerle mesajlaşmışvodafone kimlerle mesajlaşmış, vodofone de konustugun kadar geri nasl gelir, telefondan ve internetten mesajlastgin kisilere bakma, bi numaranin kiminle konustugunu ogrenme, vodafone baska numarayi sifre ile takip.

tlfndaki msjlari gorebilme, numara takip etme vodafone, telefondan kimlerle mesajlaşıyor iphone, mesajlastigim numarayi bulma, vodofone kımınle konustuguna bakma, bir numaranın en son kimle konuştugunu nasıl öğrenirim vodafone, vodafone online mesajlaştığımı nasıl görebilirim, s yazıp 7000 e gönderme, türksell kiminle konustugu.

wodafone numarasi kimle konuştugunu nasil ögrenebilirim, vodafone da hangi numaralarla konuatugunu ogrenme, bır numaranın kimle konuştuğunu nasıl öğrenilir, bir numaranın kiminle, bir kisinin hat sifresini nasil ogrenebilirim, bir numaranın kiminle konustugunu nasıl öğrenebilirim, turkcell numarasindan vodafone numara sorgulama nasil yapilir, vodafon karsidaki kisinin, kİmİnle konuŞtum vodafone numara sorgulama.

vodafone şifre 2222, başka bir numaranin kimle mesqjlasti, kime mesaj kiminle konustu, vodafoneda bir numaranin en cok kiminle konustigunu bulmak, turkcell sms hatti listesi kiminle msjlasmissa listesi, turkcell sms hatti listesi kiminle mesajlaşmış listesi, türksel hattı kimlerle konuştukları nasıl öğrenebilirim, s yazıp 7000 nedir turkcell, bir numaranin kiminle konustugunu nasil ogrenebilirim.

bir numaranın attigi mesajları görme, s 7000 kimle mesajlaştı, vodafone kimle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim, vodefoneden telefonu takip ettirme, vodafone şifreyle numara ögrenme, telefon kımle konuştuğuma bakma, wodafone hat nasil takip edilir, bi numara takip etme, turkcell konuşulan numaraları görmeturkcell konuşulan numaraları görmeturkcell konuşulan numaraları görme.

bi numaranın kiminle konuştuğunu nasıl öğrenirim, vodafone hattimin kimlerle konustugunu ogrenirim, cep numarasini kimlerle konustugunu nasil ogrenebilirim, baskasın hattındakı mesajları gorme, turkcellden kimle konustugu, vodafone httimin kimlerle konustugunu nasil ogrenirom, turcell numaranın kimlerle konuştuğunu öğrenme, birinin telefonda kimlerle konustugunu ogrenmek, telefon numarasi ile kimle konuştuğu öğrenilir mi.

numaranın kiminle, vodafone mesaj attığım numaralar, numaranin hangi numarayla mesajlastigini ogrenmek, kendi telefon mesaj içeriğini nasıl öğrenirim, internetten turkcell şifre öğrenme, bir hattın kimlerle mesajlaştığını nasıl ögrenebilirim ?, 7000e s yazıp gonderme, vodofonda konusan kisiyi ogrenme, vodafonlulara numara takip etme.

tel numarasını yazarak kimle mesajlaştığını öğrenmek, onlay işlemde detaylı bilgi nasıl göre bilirim en son kimle konuştuğumün numarası falan, bir numaranın kimlerle mesajlaştığını nasıl öğrenebil, whatsapptan kımle mesajlastıgını ogrenmek ıstıyorum, mesajlaştığın numarayı öğrenme, vodafone7000.com, telefondan kimlerle mesajlastıgını ogrenme, en son konusulan numarayi bul.a, turkcell online islemler kiminle konustugu.

başka bir telfndaki mesajlari bulma, vodafone mesajlaştığı konuştuğu numaraları nasıl öğrenebilirim, vodafone konuştuğun numaraları öğren, turkcell de kiminle konuştuğun, turkcell hatli bi telefonun kiminle konustuguna dair sifre, vodafone telefona şifre isteme, baska numaranin kiminle mesajlastigi nasil ogrenebiliriz, numaranın hangi saatte msj attıgını nasıl ögrenebilirim, baskasinin kimle mesajlastigini girmek.

numaranın kiminle konustugunu ogen, kimle konuştuğunu öğrenme, baska numaranin attigi mesajlari gorme, vodafone da baskasinin hattindan numara ögrenme, arkadasının numarasına gelen mesajı görme, vodafone numaradan kımınle mesajlastıgını ne mesajlastıgın nasıl ogrenılır, vodafone karşı hatta şifreyle bakmak, hangi siteden konuştuğum numaralar, internetten kiminle konuştuğunu öğrenme.

telefon numarasından kimle ne konuştu ögren, bir telefonun kimlere mesaj attığını nasıl öğrenirsin, turkcellde baska nonun mesajlarini görme, numarayı yaz kimle mesajlasmış ögren, vodafone kımle konuşulmuş kımle mesajlaşmış, vodofone kımle mesajlaştm kımle konuştum, vodafone numarayi takip etme, aveada numarayi internetten takip etme nasil yapilir, kiminle konuştuğunu nasıl bulurum.

turkcelliler mesajlaşıyor, vodafone numaranin kiminle mesajlastigini ogrenme yolu, bi numaranın kimle konuştuğunu nasıl öğreniriz, vodafone de kımle mesajlastıgını gorme, turcell eski numara bul, 7000 sifre gonderme, vodafone dan vodafone hattını takıp etme, turkcell 7000, vodafone da mesajlastigim numaraları bulmak istiyorum nasıl yaparım.

benim telefonuma bir kisi mesaj atmis nasil ogrenebilirim netten, vodafone kımle konustugunu bulmak, vodafone gelen mesajları öğrenme, vodafone kimle mesajlastıgıni ögrenmek, vodafone telefondan kimle konuştuguna bakma, vadofen en son hangi numaralarla mesajlastıgını ögrenme, faceden kiminle konustugunu ogrenme, bi tel kimlerle konustugunu telefonumdan nasil kontrol edebilirim, vodafone kiminle mesajlasti..

vodafone konustugun numaralari ogrenme, konustugum numaralari nasi gorebilirim, başka numara kimle konustugu nasıl ögrenebilirim, kımle konustugunu bulma, kiminle mesajlaştığımı başkası nasıl öğrenir, vodofon numaramdan gonderılen mesajları ogrenme, karsimdaki kisinin telefonda konusrugu kisiyi ogrenme, vodafone konuştuğum numaraları görmek, turkcellden numaranın kımle mesajlastıgını goster.

vodafone numarasinin kimlerle konustugunu nasil ogrenebilirim, vodafone com tr onlayın geçmişi sorgula, başka numaraya gelen mesaj nasıl bulunur, baska bir numaranin kimlerle mesajlastigini nasıl öğrenebilirim, whatsapp ta arkadaşının ki minle mesajlastigini ogren, cep numaranin kimle konuştuğu takibi, bir numaranin kiminle mesajlastigini ögrenme, kiminle konustugunu öğren, telefon hattinin kimlerle konustugunu nasil ogrenebiliriz.

karşı numaranın kimle mesajlaştığını bulma, baska numaranin turkcell sifresini ögrenme, karsidaki insanin kac kisiyle konustugunu gorebilme, vodefone hattimla kimlerle konustum, vodafone karşı numarayı sorgulama, vodafonedan gonderdigim msjlari nasil gorebilirim, vodafone sifresi ne ıse yarar, mesajlastigin bir kişinin adresi n, telefonda kiminle konuştuğunu nasil oğrenirim vodafon.

vodafone hattından kimlerle konuştugumu nasıl ögrenicem, vodafone da s 7000 ne icindir, turkcell online islemler kimlerle konustum, bi numaranin kimle konustugunu bulmak, baska bir numaranin arama gecmisini ogren, whatsappta kimlerle konustumu, vodafone online kiminle konuştuğunu öğrenebilirim, telde karşıdakinin kiminle konuştuğunu öğrenmek, kimlerle mesajlaşiyor.

turkcell mesajlastigin numaralar kim, bir telefonun kimle mesajlastıgını görmek, telefon no ile kimle konuştuğunu bulma, vodafone numaranin kiminle mesajlaştigini nasil öğrenirim, mesajda kiminle ne konuştugumu nasıl bulabılırim, vodafone 7000 ile nwleri ögrwnirim, turkcell numaranın 2 gün içerisinde kimlerle, vodafone hat kimle konustugunu bulma, mesajlaştığım numaraları nasıl bulacam.

kiminle konustuguna bakma, telefondan kimle konuştuğumun listesi, vodafona mesaj attıgım numaraları nasıl ögrenirim, turkcell numara sorgulama en son kimle konustu, turkcell en son kimle konustu, vodofone mesaj attigim kisilere bakma, whatsapp ta karşıdakinin kimle konuştuğunu bilmek, telefon hattın şifresiyle eski mesajları nasıl bulabiliriz, numaranın kimle konuştunu nasıl ögrenilir.

vodafon numarasi kime mesaj atmis, telefonda kiminle konustugunu nasil ogrenirim, başka numaraya gelen mesajları başka hattan takip etmek, bı numaranın mesajlastıgı numaraları bulma, telefonda kımle mesajlaştığını sorgulama, vodafone online servis kimlerle konuştuğuma, vadofone sıfresiyle neler öğrenilir, vodafonlulara kimlerle konuştugunu nasıl ögrenebilirim, vodafon hattında türksel hattının borcunu nasıl öğrene bilirim.

vodafone geçmiş mesajlarımı nasıl öğrenebilirim, vodafone hangi numaralarla mesajlastigimizi, watsapta arkadasim kimle mesajlasiyir nasil ogrencem, Şifreye nerden girip sms kimin attığını öğrenebilirim, bi numarayi takip etme, vodofone kime msj atmis, telefondan kiminle mesajlaştığını ögren, numaraya gelen smslsri gorme, vodafone hattimin gecmisini nasil ogrenebilirim.

tel numarasını yazıp kimle konuştuğunu bulma, vodafone s 7000 ne iseye yariyo, aveada kiminle konuştugu nasıl öğrenilir, karşıdaki numaranin whatsapp ta kimle konuştuğunu görmek, telefonda mesajlastigin numaralari goster, eski mesajlarımı telefonumdan nasıl bulabilirim, nunara kimle mesajlasmis, birinin kimle mesajlaştığını nasıl öğrenirim, kımınle mesajlasmıs vodafone servısı.

eski mesajlaştığım numaraları nasıl bulabilirim, önceden mesaj attığım bi numarayı nasıl bulabilirim, vodafone da kımle mesajlastıgını ogrenme, başka bir numarayı takibe alma, vodafone numaranin kimle mesajlastigini ogrenme, vodafone hattının kimlerle konuştuğunu internetten nasıl takip edebilirim, telefonda konuştuğun kişileri bulma, bi numaranın telefondaki gelen mesajları görmek, kimle mesajlastıgını gormek ıstıyorum.

eski mesajlaştığın numaraları bulma, turkseell bıreysel kımınle konustugumu gorme, en çok kiminle konuşuluyor vodafone öğrenme, türksel numarasinin kimlerle konustunu ögrenmek, karşı tarafın kiminle konuştuğunu, başka numara takip etme, vodafone kimle konustuguma bak, turkcell 7000 sorgulama, en son kime mesaj attıgımı nasıl ögrenirim.

vodafon onlaın, telefon ile kime mesaj attığını öğrenme, başka birisinin vodafone self servis numarası, bir numaraya gelen mesajları görme, telefonda kımle konustugunu nasıl gorurum, vodafonda kiminle konustuğunu nasil ogrenirim, turkcell attigim mesajlara bakma, line den kimlerle konusulur, turkcel nunaranin suan kimle konustugunh nasil ogrenirim.

vodafone numara sorgulama, numaranin kimlere mesaj attigini ogrenme, vodafone numarayı takip et, bir numaranin kime mesaj attigini ogrenmek, vodafone baska bı numarayı takıp ıcın, whatsappta karsidakinde numaram olduğunu nasıl anlarım, s sifreyle mesajları görme, başkalarının kimle konuştuğunu nasıl öğreniriz, vodafone hatlı bir kişinin kimlerle konuştuğunu nasıl buluruz.

vodafonların tlf numarası nasıl bulunur, hangi numaralarla konuştuğuma bakmak, vodafone da gecmısı nasıl ogrenırız, türkcellde mesajlaştıgim kisileri ogrenme, bi numaranın kimlere mesaj attığını bulma vodafone, whatsapp ta arkadaşının kiminle konuştugunu nasıl öğrenirim, vodafon numarasının kimlerle konuştuğunu takip et, vodafone numarasini takio etme, bir numaranın çağrı mesajlaştığu numaraları görmek.

whatsapp dan başka bir numaranin kinle konustugu nasil ogrenilir, vodafone kiminle mesajlastiginizi görün, numara üzerinden takip vodafone, kiminle konuştuğunu öğrenme turkcell, kimle konustugu ogrenme, arkadaşım telefonu ile kimlere mesaj attıgını nasıl anlayabilirim, vodafone bir numaranın kimlerle konuştuğunu öğrenmek, vodafone şifre nasıl alırım ve kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim, türkcell hattı ile vodafone self servis şifresi alma.

telsimde baska numarayi takip etme, tc kimlik no ile kimle mesajlastigini ogren, bi numaradan baska numarayi nasil ogrenirim, turkcell numaraları kimle mesajlasti, cep numarasından kisi takip etme, whatsapp ta kimle konustugunu nasil bulurum, vodofone kimlerle konustugunu ogrenme, whatsapp da kimle konuşuyor nasıl ogrenirim, vodafonda başka numaranin kiminle knştugunu nasıl ögreniriz.

vodafone numaranın hangi numaralarla konuştuğunu öğrenme, turkcellde konustuğum numaraları nasıl bulabilirim, sifre yazip 7000 göndermek ne icindir, telefon hat sahibi numaranın kimlerle ne konuştuğunu, vodafone karşıdaki numaranın kiminle konuştuğunu öğren, vodafone hattimda kimlerle konuşulmuş, vodafone konuştugun kisi listesine bakma, baska numaranin mesajlari benim cep numarama nasil gelir, baska birinin hattindaki eski mesajlari bulma.

s 7000 gelen sifre ne ise yariyo, vodafone konusulan numaralari ogrenme, telsim baskasinin kiminle konuşuyor, bir numaranin gecmis iletisimini nasil ogrenebilirim, daha önceki mesajlaşilmiş numara, numaranın kımle konustugunu nasıl ogrenırım, turkcell online sifremi baskalari ogrenebilir mi, turkcell online sifremi nasil ogrenebilirim, turkcell online sifresimi kimler ogrenebilir.

avea da numaranın kimle konuştunu nasıl ögreniriz, wodafone da hangi numaralara mesaj attigimi ogrenme, whatsapptaki konuşma gecmisi nasıl öğrenilir, vodafone baskasinin bilgilerini ogrenme, tc kimlik numarasıyla kişinin kimlerle mesajlaştığı öğrenilir mi, vodafone bi numaranin kimlerle konustugunu ogrenme, vodafone kullanicilarin kimlerle konustuklarini nasil ogrenebiliriz, bu numarayi takip et, telefon numarasi kiminle mesajlasiyor.

bir kisinin telefonda kimlerle konustugu telefon numarasini bulambir kisinin telefonda kimlerle konustugu telefon numarasini bulambir kisinin telefonda kimlerle konustugu telefon numarasini bulam, gonderilen smsleri sifre ile gorme, vodafone kime mesaj attigini ogrenme, vodefone onlıve ıslemler, turkcell şifre neye yarar, en son mesaj attigim numara, turkcelde bir numaranin kimle konustugunu ogrenme, aveada kimlerle mesajlaşmış nasil bulurum, vodafon mesajlastiklarini gorme.

vodafone numaramdaki mesajlarimi gorme, numaranın kime mesaj attığını oğrenme, turkcell hatta kımle konustugumu ogrenme, kiminle mesajlastigini nasil ogrenirim, avea da online islem yapinca hattima mesaj geliyor, karşı numaranın hat şifresini nasil alabilirim, vodafone karsi taraf kiminle konusuyor, kimle mesajlaştığını öğrenme vodafonekimle mesajlaştığını öğrenme vodafonekimle mesajlaştığını öğrenme vodafone, whatsapp kişi bilgileri nasil ogrenilir.

whatsapp da başkasının kimle konuştuğunu görme, whatsapp karşı tarafin kiminle konustugunu ogrenme, eskı mesajları nasıl gorebılırım vodafone, kendi telefonumdan kendi no nasil ogrenirsin, vodafone mesaj içeriği görüntüleme, turkcell de kimle konustugunu mesajlastigini ogrenmek, vodofonede s yazıp, hattimin butun gecmis smslerini nasil öğrenebilirim, baska telin vodafone sifresini.

telefon numarasından kiminle konustugunu bulma, vodafone den kimlerle mesajlastim, tc kimlik nosuyla telefon geçmişine bakma, iphone kiminle konuştuğunu görme, whatsappta arkadaşımın kimle konuştuğunu gorme, whatsapp kimle mesajlaştığını nasıl anlarım, telefon numarası yazıp o numaranın kimlerle mesajlaştıgını nasıl öğreniriz, son gönderilen mesaj numarasını nasıl öğrenirim, Şifre yazıp 2222 ye gönder kiminle mesajlaştıgını ögren.

turkselden numara takıbi nasıl oluyo, turkcell den numara takıbi nasıl oluyo, bir başkasının telefonundaki msajlari nasıl göre bilirim, başka bir hattın kiminle mesajlaştığını öğrenme, vodofon numaranın şifre ögrenme, avea numaranın kımlerle konstgnu nasıl ögrenebılırm, s 7000 şifre, vodafone kimle ne kadar mesajlastim nasil ogrenebilirim, vodafone mesaj attıgım numaraları ogrenmek ıstıyorum.

bi numara kimle ne mesajlasti, vodafone sifre yazarak kiminle konuştuğunu öğren, 7000 s yazip, turkcell whatsapp bilgilerine sahip mi, telefon numarasıyla kiminle mesajlaştigini ogrenme, türkcell nuranin kimle mesajlaştğini nasil öğrenirim, vodafone cepten kimlerle mesajlaştığını görmek, vodafone gönderdigim mesaj farklı, s yaz 7000 gônder ne demek.

vodafone numara yı nasıl takip edebiliriz, vodafone numara kimle mesajlaştıgını ögrenme, vodafone telefondan kime mesaj atmiş, telefondan kime mesaj atmiş, bir numara kime mesaj atmiş, avea hattımda kimlerle mesajlaşmış nasıl öğrenirim, turkcel onlain işlemler, vodafone kime mesaj attigini ogren, whatsapp konuşma geçmişi bulma.

mesajlaştıgın numaraları öğrenme vodafone, turkcell sifre ile konusulan numaralari bulma, telefon hangi num mesajlastigini nasil ogrenebilirim, kime mesaj atmış nerden bilirim, turkcell sifre ile gecmis.mesajlari gorme, sifre yazip 7000 e yollamak, baskasinin whatsappina girmek, vadofone da sifre ile kimle mesajlastıgına bakmak, numarani takip etmekaimle konustu mesajlasti nssil olur.

telefon sorgulama kimle konuşuyor kiminle mesajlasiyor telsim, self numaram ile whatsapptan kimle konusup mesaj attıgımı öğrenebılırmiyim, vodofone self servis sifresinden geçmişte görüştüğün numaralar nasıl öğrenilir, aveda watsappds yaptığımız işlemleri görme, belli numaranin whatsaptan kimle konustugna bakma, avea self servis konustugaumuz numaralari nasil gorruz, self numarasiyla vodafonda kimle konustuguni nasil ogrenebilirim, sifre ile kiminle kosusumu ogrenme turkcell, aveafa kiminle konustugunu nasil ogrenirim.

aveada numaramın hangi numaralarla konuştugunu nasl ògrenrirm, online self servis te kiminle mesajlâstigimizi nasil ogreniriz, vodafone self servisinde en çok konuştugum namaraya nasıl bakabilirim, whatsappla kimle mesajlastiginu, numaramdan kimle konusuluyo ogrenmek istiyom, vodofone self servisten kimle kontugumu nerden bulurum, watsapta kiminle konusulduguna nasil baklur, self vodafonede eski mesajlar gorulur mu, başka telde whatsappta kimle konuştuğunu nasıl ogreniriz.

Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım.


Eski02-12-2012, 02:42   #2
Rjtmjx
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - Rjtmjx

bu dediğini yetkisiz kişilerin yapması imkansıza yakın
 

Eski02-12-2012, 02:45   #3
kerry-g
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - kerry-g

vodafone da s yazıp 7000 e gönderiyon sana şifre gelio vodafonun sitesinden girip şifreyle numarayı yazıon ordan hangi numarayla konuştuğunu hangi numaraya mesaj attığını görebilirsn bende çok araştırdım ama s yazıp 7000 diye aklımda kalmış vodafone sa diyer hatlarda olmuyo sadece vodafone için var bu belki işine yarar


edit: düzeltiyorum s yazıp 7000 e gönder yada SIFRE yaz 7000 e gönder yada *7000# bunları tuşla ara vodafone self servis hepsi üçretsizdir araştırdım vodafona da bu hala geçerli

gelen şifreyi de vodafonun kendi sitesi

https://www.vodafone.com.tr//MyVodaf...afone.home.php
Kaynak: Wardom Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım

buraya yazıon numara ile birlikte herşey cıkıo karşına

Düzenleyen kerry-g : 02-12-2012 02:53.
 

Eski02-12-2012, 02:50   #4
SEOYASIN
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - SEOYASIN

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kerry-g Mesajı Göster
vodafone da s yazıp 7000 e gönderiyon sana şifre gelio vodafonun sitesinden girip şifreyle numarayı yazıon ordan hangi numarayla konuştuğunu hangi numaraya mesaj attığını görebilirsn bende çok araştırdım ama s yazıp 7000 diye aklımda kalmış vodafone sa diyer hatlarda olmuyo sadece vodafone için var bu belki işine yarar karma gönderirsen fena olmaz


edit: düzeltiyorum s yazıp 7000 e gönder yada SİFRE yaz 7000 e gönder yada *7000# bunları tuşla ara vodafone self servis hepsi üçretsizdir araştırdım vodafona da bu hala geçerli
Karma istemek talep etmek forumda yasaktir.

Karsi tarafin kendi istegi ile gerceklesir
 

Eski02-12-2012, 02:55   #5
kerry-g
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - kerry-g

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi legendking15 Mesajı Göster
Karma istemek talep etmek forumda yasaktir.

Karsi tarafin kendi istegi ile gerceklesir
bunu pm atarak da söyliyebilirdin konuyu kirletmene gerek kalmazdı bunu söylemek için yorum yapıon
 

Eski02-12-2012, 03:54   #6
Cw-Destek
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - Cw-Destek

Turkcell lazım kardeşim
 

Eski02-12-2012, 03:58   #7
JoHN WaLKER
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - JoHN WaLKER

Legendking15 doğru söylemiş karma istemek yasak forumda ayrıca kullanıcının karma etkisinde yok boşuna birbirinizin canını sıkmayın bu saatte . Karma kısmını editlerseniz sıkıntı kalmaz .
 

Eski02-12-2012, 04:00   #8
Cw-Destek
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - Cw-Destek

Benim şu sorunumu çözüm beyler ölüm kalım meselesi karmada veririm .
 

Eski02-12-2012, 04:06   #9
AdrenaLiN_
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - AdrenaLiN_

hat sahibi değilsen öğrenemezsin. eğer hat sahibiysen yukarıda arkadaşın dediği gibi yada operatörün hangisiyse onun timine vs... giderek oradan öğrenirsin

ayrıca arkadaşın dediği yolda şöyle bir şey var ; sen bir şekilde o şifreyi alsan bile online işlem yapınca telefona online işlem mesajı gelir dip not
 

Eski02-12-2012, 09:17   #10
LooqeR
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - LooqeR

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kerry-g Mesajı Göster
vodafone da s yazıp 7000 e gönderiyon sana şifre gelio vodafonun sitesinden girip şifreyle numarayı yazıon ordan hangi numarayla konuştuğunu hangi numaraya mesaj attığını görebilirsn bende çok araştırdım ama s yazıp 7000 diye aklımda kalmış vodafone sa diyer hatlarda olmuyo sadece vodafone için var bu belki işine yarar


edit: düzeltiyorum s yazıp 7000 e gönder yada SIFRE yaz 7000 e gönder yada *7000# bunları tuşla ara vodafone self servis hepsi üçretsizdir araştırdım vodafona da bu hala geçerli

gelen şifreyi de vodafonun kendi sitesi

https://www.vodafone.com.tr//MyVodaf...afone.home.php

buraya yazıon numara ile birlikte herşey cıkıo karşına
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cw-Destek Mesajı Göster
Turkcell lazım kardeşim
Turkcellde de aynısı Var sifre yazıp 2222'ye Gönderirsen Ardından http://www.turkcell.com.tr/Sayfalar/anasayfa.aspx Sağda Online İşlemler Bireysel Yazıp Giriş Yap Numaranın Hangi Kişi İle Mesajlaştıgını Konuştugunu Öğrenirsin...
 

Eski02-12-2012, 10:06   #11
SerKan1923
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - SerKan1923
Exclamation Onun İşi Bu !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kerry-g Mesajı Göster
bunu pm atarak da söyliyebilirdin konuyu kirletmene gerek kalmazdı bunu söylemek için yorum yapıon
Biraz İncelerseniz Sırf Bu Konu İçin, Değil ! Açılan Her Konuya, Bilgisi Olmasada Yorum Yazıyor.

Onun İşi Bu(!)

Düzenleyen SerKan1923 : 02-12-2012 10:14.
 

Eski13-12-2013, 18:19   #12
aybOoO
 
Bi numaranın kimle Mesajlastıgını ögrenmem lazım - aybOoO

Eyvallah kardesimm
 

Kapalı Konu

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 17:48.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

ss


pvp serverler, Erken Rezervasyon, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet, İzmir Web Tasarım


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, istanbul escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort, escort bayan<\center>