Geri Dön   Wardom.Org > Bilgisayar Güvenliği > Genel Bilgisayar Güvenliği > Bilgisayar Güvenliği Yardım

 
Eski28-11-2011, 12:10   #1
oktyn
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - oktyn
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. bilgisayarımda geçmişte girilen şifreleri bulmam lazım. biraz araştırdım C:\Users\kullanıcıadı\AppData\Local\Microsoft bölümüne girldiğinde bulabileceğim yazıyordu. girdim daha önce bilgisarımdan girilmiş tüm msn adresleri yazıyor burada ama klasörlerde çok uzun karakterler var. bunlar şifrelerin kodlanmış olarak kaydedilmesi olabilirmi? eğer öylşe ise bunları nasıl çözeceğim.
 
anahtar kelimeler     0
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler
anahtar kelimeler:

bılgısayardan onceden gırılen sıfrelerı ogrenme, bılgısayardakı sıfrelerı bulma, bilgisayarımdan ne yazılmış bulma, bilgisayarımda girilen şifreleri bulma programı, bilgisayarda girilen kaydedilmeyen şifreleri bulma, bilgisayar girilen şifreleri nereye kaydeder, daha önce girilen facebook şifreleri bulma, bilgisayarda daha önce girilen tüm şifreleri göster, daha önce faceye girilen bilgisayardan şifre bulunur mu, bilgisayarımda daha önce girdiğim şifreleri bulma.

önceden girilmiş şifreleri bulma, windows 8 bilgisayardan girilen şifre, bilgisayarda girilen şifreleri bulmak, bilgisayarda girilen rar şifrelerini bulma, bilgisayara daha önce girilen şifreleri bulma, bilgisayarda girilen şifreler, şifreler bilgasayarın neresinde saklanır, bilgisayarda önceden girilen şifreleri bulma, bilgisayarımdan girilen şifreleri bulma.

bilgisayarda sifre bulma, safaride kullanılan şifreyi bulma, geçmişten şifre bulma, eskiden girilen şifreleri bulma sayfalar, pc de geçmişte girilen şifreleri bulma, bilgisayardan girilen msn şifrelerini bulma, bilgisayardan geçmişte girilmiş msn şifrelerini bulma, safaride girilen şifreleri bulma, bir bilgisayarda önceden girilen şifreleri bulma.

eskiden girilen şifreleri bulma, bilgisayarımdan daha önce girilen şifreleri bulma, pc kayıtlı şifreleri bulma, bilgisayarda girilen şifreler hangi klasörde saklanır, pcde en son kullanılan şifreleri bulma, chrome bilgisayarda girilen şifreleri bulma programı, bilgisayar üzerinden girilen şifreleri bulma, bilgisayarda daha önce girtilen şifreleri bulma, bilgisayarınızda girilen şifreleri.

daha önce bilgisayarda girilen kaydedilmemiş şifreleri bulma, bilgisayardan girilen msn şifresini bulma, bılgısayarda gırılen sıfrelerı bulma, girilen şifreler bilgisayarda görülür mü, önceden yazılmış şifreleri bulma, chrome girilen tüm şifreleri bulma, pc de giriş yapılmış şifreyi bulmak, msn bilgisayarda yazılan şifreleri bulma, pc den girilen şifreleri görme.

bilgisayarda girilen msn şifreleri bulma, bilgisayardan girilen şifreleri bulma programı, bilgisayardan girilen şifreleri bulma programı explorer, bilgisayarda girilen şifreler lazım acil, bilgisayara girilen sifreleri nasil,kaydederiz, geçmişte pc de kullanılmış olan şifreler, bilgisayardaki mevcut şifreyi bulma, pc ye girilen şifreleri programsiz kaydetme, bilgisayarda önceden girilen facebook şifreleri bulma.

bilgisayarda önceden girilen şifreler, bilgisayardan girilmiş şifreleri bulma, bilgisayar girilen sifreleri görme, kendi bilgisayarımdaki şifre öğrenme programı, facebook şifresi bilgisayarda nereye kaydedilir, bilgisayarîmdan girilen hesap ve şifreleri nasîl kaydederim, pcde girilen şifreler, bilgisayara önceden girilmiş şifreleri bulma, pc girilen şifreleri kaydetme.

pc lerde safaride facebook şifreleri nereye kayıt olur, bilgisayarda girilen mail adreslerinin şifrelerini öğrenmek için, bilgisayarda girilen sifreleri görmek, bilgisayarımda girilen facebook şifreleri, facebook şifreleri bilgisayarda hangi dosyada tutuluyor, bilgisayarımdan girilmiş şifreleri bulma, pc den girilen şifreleri nereye kaydetme, bilgisayardaki şifreleri bulma programı tüm şifreler, geçmiş şifreleri bulma bilgisayara girilen.

win8 önceden girilmiş gesap şifresini görme, bilgisayarda girilen facebook şifrelerini bulma, bilgisayardaki mevcut şifreler, eskiden ğirilen faceleri ğöster, bilgisayara girilmiş eski şifreleri bulma, bilgisayarda girilen şifreleri görmek, bilgisayardaki şifreleri bulma chrome, bilgisayarda daha önceden girilmiş şifreleri bulma, en son girilen bilgisayar şifreyi bulma.

geçmişte kayıtlı şifreleri nasıl buluruz, pc deki şifreleri kaydetme programı, daha önce girilmiş msn şifreleri, bilgisayarda girilen tüm şifreleri bulma, pc sifreleri nereye kaydeder, bilgisayarımda kullanılan şifreleri bulma, safari girilen şifreler, bilgisayarımda girdiğim şifreleri bulm, bilgisayarımdan girilen tüm şifrelerin kaydedilmesini istiyorum.

bilgisayar geçmişi öğrenme şifresi, bilgisayar şifre öğrenme programı, facebook bu bilgisayardan girilen sifreleri bulma, geçmiş şifreleri bulma, sayfalarda girilen şifreleri öğrenme, telefona girilen sifreler nerede, cep telefonuna girilen sifreler nered, bilgisayardaki şifreleri gösterir, bilgisayar şifreleri görme.

telefondan girilen şifreler, pcden gırılen kayıtlı şifreleri gosterme, bilgisayarda yazılan herşeyi otomatik kaydetme, safari ile girilen şifreleri bulmak, pc de geçmişte yapılan işlemler, bilgisayar girİlen şifreleri nereye kaydeder, eski msn şifresi bulma, bilgisayarda depolanmis sifreleri nerden bulurum, kendi pc sifreleri nasil kaydedebilirim.

w8 de maile sıfre bulma, kendı pc dekı sıfrelerı gorme, eskiden girilen internet şifresi bulunabilir mi, pc de daha önce girilen şifreyi bulma, bilgisayardan daha önce girilen şifreleri bulma, facebook sifresi pc de kalirmi, msn sifresi nereye kayit olur, bigisayata girilen sifreleri faceboo bulma, facebook sayfasına yazılan şifreleri görme.

explorera girilen şifreler, bilgisayara parolasi nerede gozukur, bilgisayardan daha önce girilmiş şifreleri bulma, windows7 pc şifresine pc den bakma, sifrelerim pcde nerde, siteye girilen sifreyi ogrenme, pc de gırılen sıfrelerı bulma, pc de girilen şifreleri kaydetme, telefonda şifreleri kaydetme.

cep telefonuna girilen şifreleri gör, pc telefonuna girilmiş şifreler, pc ye girilmis sifreleri bulma, kendi bilgisayarimiz şifrelerimizi kaydeter mi, iphone dan girilen facebook adresleri bulunabilir mi, msn eski şifre, bilgisayara girilen şifreleri kayıt, pc den girilen tüm şifreleri bulma, bilgisayarda kaydedilmeyen şifreleri bulma.

bilgisayarda girilen facebook adreslerini bulma, bilgisayar sifreyi gorme, telefondaki tüm girilen şifreleri kaydet, pc deki eski şifreleri bulma, bilgisayarda kayıtlı e mail şifreleri, bilgisayardaki kayıtlı şifreleri bulma programı, telefona girilen paralolar, safaride kayıtlı şifreleri bulma, windows 8 girilen sifreleri gorme.

facebook cep telefonuna kayitli sifreleri bulma, pc den girilen facebook şifreleri bulma, bilgisayar'da girilen şifreleri bulma, explorerda girilen şifreleri bulma, şifreler nereye kaydedilir, bilgisayardaki butun sifreleri kaydetme, telefona girilen internet şifrelerini bulma, bilgisayara girdiğim şifreleri bulma, bilgisayarda onceden yazilmis sifreleri bulma.

telefondaki sifreler nereye kayit olur, telden girilen faceler kayit altina aliniyomu, mobilde kayitli facebook sifresi hangi dosyada, bilgisayarından girilen eski şifreleri görme, şifreler bilgisayarda nereye kaydediliyor, telefonunda nerelere girildi, telden girilen siteler kayit altina aliniyor mu, telefonuna girilen sifreleri bulma programi, chrome girilen sifreleri otomatik kaydeder mi.

bilgisayardaki gitilen facebook sifreleri bulma, bilgisayarda kayitli şifreler nerededir, bilgisayarda kayitli facebook şifreler nerededir, mobil chormeden girilen sifreleri gorme, şifreleri nereye kaydediyor, bilgisayarda girilen msn şifrelerini bulma, internet explorerda girilen sifreyi bulmak, bilgisayardaki şifreleri göste, explorerda sifre nerde yazar.

bilgisayarınızdan facebooka girerken Şifreyi Ögrenmek, daha önce girilen şifreyi bulma, cep telefonum şifreler nereye kaydeder, facebook gecmisten sifre calma, internet şifresi bilgisayarın neresindedir, telefondan girilen sifreleri geri nerde bulabilirim, windows 7 sifreli bilhisayara gorme, windows 7 gecmiste girilen sifreleri bulma, aynı bilgisayar a daha önce girilmiş facebook şifresi.

bilgisayar daki daha önce girilmiş şifreleri bulma, bilgisayarda girdiğimiz şifreler, bilgisayarda kayıtlı facebook şifreleri görme, safariye kayıtlı olan şifreleri görmek, biisayara kayitli sifreleri ogrenme, android explorer sifreleri nereye kaydediyor, telefonda internet sayfasından girilen şifreleri kaydetmek, chrome de girilen şifreleri bulma, kaydedilen şifreyi bulma.

macbook ta girdigin sifreyi bulma, bilgisayarda geçmişte girilen şifreler.


Eski28-11-2011, 12:28   #2
nesta_34
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - nesta_34

Mozila da :

Araçlar/seçenekler/güvenlik sekmesinde kayıtlı parolaraı görebilirsin..
 

Eski28-11-2011, 12:35   #3
oktyn
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - oktyn

mozilla değil msn şifrelerini öğrenmek istiyorum
 

Eski28-11-2011, 12:36   #4
oktyn
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - oktyn

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kаrа Mesajı Göster
Bunu chrome ve diğer tarayıcılarda görebilirsin zaten, sorulan farklı bir şey.

Pc de msn adresleri kayıt altına alınıyor dediği klasörde ve oradaki kodlar şifreyide içeriyor mu diye soruyor, cevaba gelince benimde bir zamanlar merak ettiğim bir durumdu lakin şifrenin kodlanacağını sanmıyorum.
peki bu şifreleri bulma imkanı var mı?
 

Eski28-11-2011, 12:47   #5
oktyn
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - oktyn

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kаrа Mesajı Göster
msn şifreleri pc de bir yerde elbet vardır ama nerede olacağı konusunda hiç bir fikrim yok.

Şöyle düşün Messenger da parolamı hatırla seçeneğini işaretlediğimiz zaman parolamızı unutsak bile orada şifre her zaman kalır yani doğal olarak o şifre pc de bir yerdedir.

Bunu çözmek istiyorsan bir tane mail parola anımsa yapıp giriş yap sonrasında o şifrenin pc de nerede kayıt altına alındığını araştır elbet bir yerde bulacaksın olmaması imkansız.
tşk ederim. ilgin için.
yalnız parolamı anımsa seceneği işaretli olmadan girilmiş bi msn şifresi arıyorum. sanırım bunun bi yolu yok. bahsettiğim klasörde girilen msn adresi girilen tarihle birlikte görünüyor. ama şifreyi bulamadım. bu mümkün mü diye öğrenmek istemiştim
 

Eski28-11-2011, 22:45   #6
kagan
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - kagan

sizin sorduğunuz şifreler ram üzerinde saklanır.eğer bilgisayarı kapatmadan ram'in imajını alırsan (şayet ram imaj almasını biliyorsan) orada birçok şifre ve kullanıcı adı bulabilirsin
 

Eski03-05-2013, 13:07   #7
museeb
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - museeb

ilgilenen -ler için teşekürler şimdiden benimde bilgisayarda bi program var buna yönetici şifresiyle giriş yapılmıştı bana vermediler o şifreyi bulabilrmiyim..
 

Eski03-05-2013, 14:14   #8
mydos
 
bilgisayarda geçmişte girilen şifreler - mydos

msn tarih oluyor
ne yapacan şifreleri
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 15:11.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

ss


pvp serverler, Erken Rezervasyon, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet, İzmir Web Tasarım


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, istanbul escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort<\center>
You Rated this Thread: