Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Komplo Teorileri

 
Eski05-06-2007, 21:15   #1
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat
Exclamation Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu

Arkadaşlar dün konuyu açmıştım fakat silindimi yada başka bişiymi oldu bulamıyorum her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...

Sayın Bay Ergün Poyraz’ın son kitabı olan “Musa’nın Çocukları” ile RTE. ve eşi Emine (Gülbaran) Erdoğan’ı tanıyalım..
RTE ( Recep Tayyip Erdoğan) ‘nın künyesi:


Tayip Erdoğan’ın anne tarafı Rize ili Güneysu( Potamya- Rumca) ilçesine, Gürcistan’ın başkenti Batum’dan gelmiştir..Hatırlarsınız bir zamanların meşhur ismi Ümraniye müftüsü Hasan Mezarcı’nın da ailesi Batum’dan gelmiştir. Erbakan’ın karşı çıkmasına rağmen, .Erdoğan’nın büyük uğraşları sayesinde Hasan Mezarcı İstanbul’dan liste başına getirilerek millet vekili seçiliyor. Bu zat yaptığı tüm konuşmalarında Atatürk hakkında ağza alınmayacak iftiralarda bulunuyor .ve Atamızın Türk olmadığını ilan eden söylemleri ile tanınıyor..Tayyip’ de bu iftiraların yapıldığı dönemlerde Mezarcı’ya adeta destek olmaktaydı.Yine aynı yıllarda Erdoğan’ın yakın arkadaşlarından Rize millet vekili Şevki Yılmaz’da (Hepinizin malumu- Türk’lüğü aşağılayan Tayyip’in en yakın destekcisi ) Türk’lüğü tahrik adına ağza alınmayacak laflar sarf edebiliyordu…Erdoğan’ın çocukları, akranları Türban kavgası verirken , Türbanla okuyamadıklarını bahane ederek ( Bilal kız mı??).Amerika’larda okuyor, Hollywood yıldızlarıyla (Robert De Niro vb.) mum ışığında yemekler yiyorlardı….
Kaynak: Wardom Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu
Başbakan Tayip, memleketi Rize’ye gittiğinde hemşehrileri kendisini ‘Potamya’ya hoş geldin ,Potamya’nın gururusun’ pankartları ile karşılıyordu..Güneysu beldesinin Rumca ismi Potamya demekti.. Bu ahalinin bir kısmı sonradan Müslüman olmuş (!!)Rum’du..Hala neden Rumca ismi kullanıyorlar dersiniz???Tayyip bu pankartlardan şikayetçi olmadığına göre değerli dostlarım olayı acaba nasıl yorumlamak gerekir??
Kaynak: Wardom Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı OluşuBaşbakan olduğunda ilk ziyaretini Yunanistan’a yapan Erdoğan, Ramazan ayında olmamıza rağmen acaba neden oruç tutmamıştı dersiniz..? Simitis’le iki saati aşkın baş başa görüşme yapan Erdoğan İngilizce bilmediğine , Simitis’te Türkçe bilmediğine göre acaba hangi dilde görüştüler dersiniz(!!!!)? Uçakta seyahat ettiğinde alkollü içki servisinin yapılmasına izin veren yapısını da siz dostlarımın takdirlerine sunarım..


Eski Yunanca’da Tayip Erdoğan’ın nüfus kütüğünde yazılan Havuli, Fatuli, isimleri Fatma,Havva anlamına gelmektedir.. Sona eklenen (Lİ) hecesi Gürcü’lerce kullanılmaktadır. Zira Ahmet ve Yunus ..Erdoğan’ın ana adı olan ve aynı zamanda Adem Peygamberin eşinin ismi de olan Havva’ya Havuli .,.. Hazreti Muhammet’in kızı olan Fatma’ya Fatuli, yakıştırılmasına tepki göstermiyordu.!!! 2004 yılında Gürcistan’a yaptığı gezide Gürcistan Devlet Başkan’ının yanında “ Bende Gürcüyüm. Ailemiz Batum’dan Rize’ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir” diyebilmiştir.


Bundan da anlaşılıyor ki,Tayyip Erdoğan Türk kökenli olmamaktadır. Zaten Türklük şuuru da taşımıyordu . Zorunlu olmadıkça Türk sözünü kullanmıyordu..Türklüğü ve Türk milliyetçiliğini ayrımcılık olarak değerlendirdiğini her vesileyle belirtiyordu.. Başbakan Erdoğan’ın sözcüsü Akif Beki, yazmış olduğu “Erdoğan’ın Harfleri” adlı kitabının 14 ‘cü sayfasında Erdoğan’ın Musa peygamberin soyundan geldiği , Musa’nın İsrailoğlu olduğu vurgulamasını yapabiliyor ve Erdoğan ise buna da karşı çıkmayarak İsrail oğluna gelen peygamberle kendini özleştirip, birde onun soyundan geldiğini açıklattırması, soyunda Yahudilik olduğunun en açık kanıtıdır..Kısacası Erdoğan’ın ,anne tarafından Musa’nın yani Yahudiliğin soyundan geldiği anlaşılıyordu..
Kaynak: Wardom Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu
Gelelim Türk oluşuna :


CIA Ortadoğu ve Türkiye Masası Şefi, eski Ankara Büyük Elçi’si Mason , Yahudi Morton Abramowitz, RTE (R.Tayyip Erdoğan) ’yi daha İstanbul Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkan’ı iken keşfediyordu..Ve o günden bu yana , İstanbul Belediye Başkanı olmasıyla, AKP’yi kurmasıyla, Başbakan’lık koltuğuna oturmasıyla ilgili yapılan bütün planlamalar gerçekleşiyordu.. Hatta Dünya Devinin desteğiyle Devlet Başkanlığı makamını ele geçirme planıyla da Türk insanı, parçalanmış, Emperyal güçlerce paylaşılmış, karanlık bir Türkiye’de yaşamaya mahkum ediliyordu..Nedenini siz ileriyi gören dostlarıma açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum…Ancak Türkiye’mizin yok edilmesi adına yapılan böylesine tehlikeli girişimlerde , adı öne sürülen ve desteklenen kahramanın (!!!!) Türklüğünü masaya yatırmak ve üzerinde iyi düşünmek gerektiğine inanıyorum..Gelelim tekrar anılanın Türk olup olmadığına..

Bakın Erdoğan bir konuşmasında ne diyor: “Türkiye’de otuzu aşkın etnik gurup var. Biz bu etnik guruplardan bir mozaik oluşturacağız.”

Sen ne mutlu Türküm diyene dersen Öbürü de ne diyecek Ne mutlu Kürdüm diyene diyecektir”.. İşte bu tarz tehlikeli ifadeler , gizli güçlerin iştahını kabartmış ve emellerine ulaşacakları gizli plan için lider belirlemede, pek sıkıntı çekmemişlerdir....Erdoğan, Musevi örgütlerin temsilcileri ile sık sık bir araya geliyor ve bakın neleri dile getiriyor. “Devlet işlerinde Liberal Laik olduğunu, Devlet işleri ile devletler arası ilişkilerde ancak Laik’lik temeli üzerinden bir araya gelinebileceğini, İslamcı oldukları şeklindeki söylemlerin doğru olmadığını” ifade ediyordu…Söylemlerine devamla:“Şu anda Türk İsrail ilişkilerini yeterli bulmuyorum, Biz bu ilişkilerin çok daha ileri gitmesini istiyoruz.. Bizim iktidarımızda bu ilişkilerin daha ileri gittiğini göreceksiniz..”

Diyor ve ekliyordu:

Biz Yahudi’lerden çok şey öğrendik, beni İstanbul’daki dostlarınızdan sorabilirsiniz”.. Yine bir ifadesinde :


Biz Türkiye’yi önemsiyoruz ve Türkiyeliler olarak buna mecburuz…Günümüz Türkiyelileri…Biz Türkiyelilere diyoruz ki”..Dikkat ediniz ,söylemlerinde “Türk yok Türkiyeli var”…..Başka bir açıklama yapmaya gerek olmadığı kanısındayım..


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Birde kısaca Emine Gülbaran Erdoğan’a bakalım..Dedesinin adı Üzeyir , nenesinin adı ise Nili’dir..İsterseniz bu ailede verilen isimleri kısaca değerlendirelim..

NİLİ”: Bu isim, genel olarak İsrail’de içimizdeki hainleri kullanan Yahudi İstihbarat Örgütüne verilen addır..Emine’nin dedesi olan Hamdi Ali’nin annesinin adı Nili idi..

Çanakkale savaşları döneminde NİLİ, Osmanlı Ordusu’nun içinden bilgi toplama güçlüğü çeken İngiliz- Yahudi ittifakının kurduğu ve içlerinde fahişe kadınların görev aldığı bir istihbarat örgütüydü. NİLİ, Sarah Aaronson adında bir genç Yahudi kadın casus tarafından işletiliyordu ve bazı kaynaklara göre örgütün 400 adet fahişesi vardı. Bunlar Osmanlı Ordusu’nda görevli bazı karaktersiz askerleri ve bazı direnişçi Arap milislerini baştan çıkararak, bunlardan bilgi sızdırıyorlardı.Nili’nin anne adı Narsa, baba adı ise İsmail’di..Emine hanımın erkek kardeşi olan Eyüp Gülbaran’ın çocuklarının adı ise Şuayb (İsrail oğullarının peygamberi.) ve Şeyma’dır. Diğer kardeşi Hüseyin Gülbaran’ın oğlunun adı ise LUT’dur..( İbrani peygamber) …Genelde Narsa ismi Mezopotamya’da yaşamış olan Süryaniler(Hıristiyan) tarafından .kullanılan bir isimdi.Erdoğan, eşinin israrla Arap olduğunu söylemesine karşı , özet haline getirmeye gayret ettiğim bu kitap, maalesef tespit edilen ana ilkelerle Emine hanımın kökeninin Yahudi olduğunu tescil ediyor..

Tayip ve Gül ABD. vatandaşı mı??Yabanci uyruklu bir kimse A.B.D. vatandasi oldugu zaman, vatandaslilik haklarinin tümüne sahip olur: Oy verme hakki, siyasete atilma hakki, uzay bilimleriyle ilgili iselerde görev hakki, savunma ve federal hükümette görev hakki bunlarin arasindadir. Bununla beraber A.B.D.'den uzun süreyle ayrilma ve esler. Çocuklar ve birinci derecede akrabalara Daimi ikamet basvuru haklari da mevcutur. En önemlisi. A.B.D. vatandasligindan ayrilmak hemen hemen imkansizdir.
 
anahtar kelimeler     0
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu
anahtar kelimeler:

abdullah gÜl yahudi mi, abdullah gül abd vatandaşımı, tayyib erdoğanın annesi ermenı mı, tayyip erdogan ne vatandasi, yılmaz erdoğan yahudi, tayyo ve yahudi kardeşleri, başbakan ne zaman abd vatandaşı oldu, abdullah gül yahudimi, recep tayyip erdoğan amerikan vatandaşımı, basbakan erdogan amerikan vatandasi.

tayyip amerikan vatandaşı mı, tayyipin oglu amerikan vatandasi oldu, aile fotografi emine gulbaran, tayyiperdoganmusevimi, yılmaz erdoğan süryani mi?, yilmaz erdogan suryanimi?, abdullah gül yahudi midir, tayyıp musevı mı, tayip ermeni mi yahudi mi.

tayip erdogan soyu yahudimı, recep tayyip erdoganin esi ermeni mi, tayyip ermenımı, tayyip erdoğan'ın ve emine erdoganin ermeni resimleri, tayyip erdoğan ibrani mi, yılmaz erdoğan yahudimi, tayyip'in anası yahudı mı, abdullah gul tayyip erdogan ermeni mi, talip.erdogan.yahudimi.

tayyibin annesi yahudi mi, taliperdogan.yahudimi.dedesi .yahudimi, tayyip erdoganin ikinci esi, recep tayyip erdoğan abd vatandaşımı, emine erdogan iran asıllımıdır, tayyip ne zaman abd vatandaşı oldu, emine erdogan ermeni mi?, hz uzeyir peygamberlik makamndan silindimi, Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu.


Eski05-06-2007, 21:17   #2
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat
Exclamation

A.B.D. vatandasliginin gerektirdigi özellikler:

Adayin, Amerikan tarihi ve hükümeti hakkinda istenilen bilgilere sahip olmasi ve ingilizce okuyup yazmasi ve konusmasbilmesi gerekmektedir. (Standart testi geçmesi yeterli sayilmaktadir.). Fakat ingilizce sarti sakatlik ya da yaslilik gibi özel durumlarda esneklik saglanabilir.

Adayin temiz ve iyi bir geçmise sahip olmasi gerekiyor. INS, kanun suçlari , kanun disi yesilkart edinmeleri ve isteyerek aile fertlerinin bakiminda basansizlik faktörlerini göz önünde bulundurur.

Adayin, A.B.D.'ye sadakat yemini ve diğer ülkenin bagliligindan ayrilma yemini etmesi gerekmektedir

Genel olarak A.B.D.’in vatandaş olarak alacağı kişilerde aradığı şartlardan dikkati çekenler yukarıda belirtilmiştir..


Gelin şimdi Gül, Recep Tayyip Erdoğan ve ABD. vatandaşlık meselesine:
10 Mayıs 2000 tarihli, Elazığ’da yayınlanan ve Erbakan’a yakınlığı ile bilinen El- Aziz Gazete’sinden Vahit Şekerci; “Gül Amerikan vatandaşı olduğunu neden gizliyor” başlığı altında ABDullah Gül’ünde , Tayip Erdoğan’ın da ABD. vatandaşı olduğunu yazıyordu...

1997’nin başlarında önce Tayip Erdoğan Amerikan rüyasını gerçekleştirdi ve ABD. vatandaşlığına geçti.Erdoğan’ı daha sonra ABDullah Gül izledi ve böylece Gül için ABD. serüveni başlamış oldu”….08.07.2005 tarihinde Başbakanlık basın merkezinin verdiği bilgilerden öğrendiğimize göre,Erdoğan ABD’de yaşayan Türklerin ABD vatandaşlığına geçmelerini istiyordu….. Konuyla ilgili haber şu şekildeydi:


Başbakan RTE. ABD’de yaşayan Türklerin ABD vatandaşlığını almalarını ve Amerikan siyasi hayatına daha çok katılmalarını isteyerek, “Bu doğrultudaki gelişmeler burada yaşayan vatandaşlarımızın haklarının korunmasına yardımcı olacak, ayrıca iki ülke ilişkilerine de katkıda bulunacaktır.”dedi Amerikan vatandaşlığı meselesi de yukarıda arz edildiği şekilde belirlenmektedir..

Zor günlerden geçen Türkiye’mizde Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığını ve Türk aydınlanmasını asıl sekteye uğratanların sivil politikacılar olduğu ortaya çıkmaktadır.. Sık sık dile getirilen askeri müdahaleler sivil politikacıların yarattığı elverişli ortamlarda meydana getirilip bir şekilde Yıpratılmış bir Türk Silahlı Kuvvetleri yaratılarak , ülkemizin bölünüp parçalanması ve Emperyalist güçlerin ekmeğine yağ sürülmesi hedeflenmektedir..
Kaynak: Wardom Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu
Kaynak: Wardom Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu

Değerli dostlarım “Musa’nın Çocukları” adlı kitabı bitirdikten sonra, Atatürk’ün ne kadar ileriyi gören ve Dünya’nın yakından takip ederek dersler alması gereken , büyük bir devlet adamı olduğunu bir kez daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyorum..Ve bu düşüncelerle Büyük Atamızın Dünya tarihine yön veren bazı tespitlerini belirterek sunumuma son veriyorum..

“Asıl düşman memleketin üstünü örten orta çağ karanlığıdır.Aklımızın süngüleri ile yurdumuzun üstünden kaldırılacaktır.Ben size hiçbir ayet ,hiçbir dogma fikir değil,aklı ve bilimi miras bırakıyorum.. Değişik bir Dünya’da değişmeyecek fikirler ileri sürmek, gelişmeye ve bilime karşı çıkmaktır”
Kaynak: Wardom Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu

M. Kemal AtatürkKaynak
 

Eski05-06-2007, 21:19   #3
RMNTC_boy
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - RMNTC_boy

Valla yazmışsın eyvallah emeğine sağlıkta,bu halk artık kimin ne olduğunu SONUNDA gördü.Yorum yok dahası için.saygılar
 

Eski05-06-2007, 21:39   #4
the_frost
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - the_frost

arkadaşım türk silahlı kuvvetleri yıpratılmıyor anlaşmazlıklar dile getiriliyor sen kimin yönetiminde yaşamak istiyorsun iktidarın mı(seçilen yönetim) silahlı kuvvetlerin mi(hiyerarşi) silahlı kuvvetlerle niye iktidarı sürekli karşılaştırıyorsunuz ikisi tamamiyle başka mevzuların adamları fakat terör dış politika da ortak karar almaları lazım silahlı kuvvetleri herşeye alet etmeyelim
 

Eski05-06-2007, 21:48   #5
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Ben kimseyi kimsyele karşılaştırmıyorum ben sadece paylaşımda bulunuyorum konuyu baştan okumadın sanırım
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Buster
Sayın Bay Ergün Poyraz’ın son kitabı olan “Musa’nın Çocukları” ile RTE. ve eşi Emine (Gülbaran) Erdoğan’ı tanıyalım..
Kitabından bölüm yazdım... sadece görüşlerinize sundum...
 

Eski05-06-2007, 21:49   #6
Fixx
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Fixx

Abartmışlar ...Rize'de ve çevresinde çok az rum köyü var onlarda zaten kendini hemen belli ediyor...Laz desen anlarızda rum yok denecek kadar az...
yahudi meseleside dünyada 10-12 milyon yahudi var nedense biz herkesi yahudi yapıyoruz...Yahudi olmak için yahudi bir anneden doğmak gerekir baban yahudiyse bile yahudi sayılmazsın.
 

Eski05-06-2007, 23:12   #7
h0rm0n
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - h0rm0n

Küçük bi düzeltme dünyada gayri resmi(ki bu gerçek rakamdır herkesce)25milyon yahudi mevcut.
Yazıya gelince tam bir komplo olmuş.Biraz saçma geldi kanıtlar.Fakat bi çok insan RTE'nin soyunun çok alakasız yerlerden geldiğini söyleyip durur.En çokta Kürt kökenli olduğu söylenir.Yani bi yerde de yahudi olması mümkün.Neden olmasın?
 

Eski05-06-2007, 23:28   #8
Fixx
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Fixx

DÜNYADAKİ YAHUDİ NÜFUSU
Ülke Yahudi Nüfus
A.B.D 5.671.000
İsrail 5.446.800
Rusya 717.101
Fransa 606,561
Arjantin 395,379
Kaynak: Wardom Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu
Kanada 393,660
İngiltere 302,207
Ukrayna 142,276
Almanya 107,160
Avustralya 96,325
Brezilya 95,125
Meksika 53,101
Türkiye 17,415
İran 11.000
Avusturya 90,406
Güney Afrika 88,688
Beyaz Rusya 72,103
Macaristan 60,041
Belçika 51,821
İspanya 48,409
Hollanda 32,814
Moldova 31,187
Uruguay 30,743
İtalya 30,213
Venezuela 25,375
Polonya 24,999
Şili 20,900
İran 20,405
Etiyopya 20,000
İsveç 18,003
Özbekistan 17,453
Hindistan 15,405
İsviçre 14,649
Panama 10,029
Litvanya 9,092
Avusturya 8,184
Gürcistan 7,951
Azerbaycan 7,911
Danimarka 7,062
Romanya 6,029
Yeni Zelanda 5,447
Yunanistan 5,334
Mısır 5,236
Kazakistan 4,100
Kolombiya 3,436
Çek Cumhuriyeti 3,072
Slovakya 3,041
Peru 2,792
Kosta Rika 2,409
Bulgaristan 2,300
Estonya 1,818--------------------------------------------------------------------------------

Buradaki bilgiler Wikipedia ansiklopedisinden alınmıştır.

Yani bu kadarlar azlar ama etkililer serefsizler !
 

Eski05-06-2007, 23:42   #9
h0rm0n
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - h0rm0n

İnternette inancağım son ansiklobedi Wikipediadır.Bu konu tartışmaya dönsün istemem.Benim değimi uzmanlar söylüyo.Yav zaten "Resmi" rakamlar hep değişiktir.Misal 99 depreminde 7bin ölü var dendi ama gerçek sayı bundan fazlaydı.

Edit:şu halde bile dünyada her taşın altından çıkıyolar.
 

Eski06-06-2007, 08:41   #10
Sherlock_
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Sherlock_

bilgilerin doğruluğu veya yalnışlığı olabilir fakat.

aşağı kalır yanı da yok değil yani...

Konu için teşekkürler kitabı okuyacağım sağol
 

Eski06-06-2007, 12:25   #11
TORNAXXX
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - TORNAXXX

herkes birbuçuk ay sonra cevabını verecek

Güneş varken AMPUL'e ne gerek var.....

kemalist güzel ama bunada cevap verilir gece güneş olmuyor ampulle idare etmek lazım gibisinden
 

Eski06-06-2007, 14:58   #12
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Arkadaşlar Yahudiler heryerde Mezapotamyada tek hedefleri....
Ne demişler...
"Almandan Karını
Yahudiden Paranı
Çeçenden CAnını saklıyacaksın"
Kurtlar Vadisi

Yani nerde Para Orda onlar
 

Eski06-06-2007, 16:17   #13
3kilo
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - 3kilo

Bu şekilde bir bilgim olmamasına karşın çok mantıklı geldi. Emeğine sağlık. Bu arada unutmayın eskiden ampül yoktu.
 

Eski10-06-2007, 21:22   #14
bluedead
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - bluedead

Arkadaşlar ampul muhabbetine taktınız sanırım böyle bir konuda yazmak istemezdim bunları ama artık dayanamıycam..Ak parti çok kötü bir parti size göre heralde nedenini çok iyi biliyorum her gün benzine zam gelmediği için geçen seneki aldıgınız meyve sebze ile bu yılki meyve sebze fiyatları arasında fazla fark olmadıgı için..Ayrıca size göre Malum Atamızın kurdugu partiden başka ATATÜRK`çü parti olmadığını savunuyorsunuz..Soruyorum size ben suan 25 senedir nefes alıyorum ama CHP`nin iktidar yüzü gördüğünü görmedim..Sorarım size nedeni nedir?Sanırım halk cumhuriyetçi deil diyceksiniz yada şeriat yanlısımı diyeceksiniz?Yani istesekte istemesekte kötünün içinde en iyisi suanda ampuller..Bir arkadaşımız demiş güneş varken ampule ne gerek var bakalım görücez güneşleri seçim yaklaşıyo ne diyeyim ALLAH hakkımızda hayırlısı neyse onu versin..Saygılar.
 

Eski10-06-2007, 21:28   #15
Altunizade
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Altunizade

Dinime, Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanına, Dışişleri Bakanına Hakaret eden,

Müslüman Olsa!
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 05:41.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

ss


pvp serverler, Erken Rezervasyon, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet, İzmir Web Tasarım


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, istanbul escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort, escort bayan<\center>