Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Komplo Teorileri

 
Eski05-06-2007, 21:15   #1
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat
Exclamation Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu

Arkadaşlar dün konuyu açmıştım fakat silindimi yada başka bişiymi oldu bulamıyorum her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...

Sayın Bay Ergün Poyraz’ın son kitabı olan “Musa’nın Çocukları” ile RTE. ve eşi Emine (Gülbaran) Erdoğan’ı tanıyalım..
RTE ( Recep Tayyip Erdoğan) ‘nın künyesi:


Tayip Erdoğan’ın anne tarafı Rize ili Güneysu( Potamya- Rumca) ilçesine, Gürcistan’ın başkenti Batum’dan gelmiştir..Hatırlarsınız bir zamanların meşhur ismi Ümraniye müftüsü Hasan Mezarcı’nın da ailesi Batum’dan gelmiştir. Erbakan’ın karşı çıkmasına rağmen, .Erdoğan’nın büyük uğraşları sayesinde Hasan Mezarcı İstanbul’dan liste başına getirilerek millet vekili seçiliyor. Bu zat yaptığı tüm konuşmalarında Atatürk hakkında ağza alınmayacak iftiralarda bulunuyor .ve Atamızın Türk olmadığını ilan eden söylemleri ile tanınıyor..Tayyip’ de bu iftiraların yapıldığı dönemlerde Mezarcı’ya adeta destek olmaktaydı.Yine aynı yıllarda Erdoğan’ın yakın arkadaşlarından Rize millet vekili Şevki Yılmaz’da (Hepinizin malumu- Türk’lüğü aşağılayan Tayyip’in en yakın destekcisi ) Türk’lüğü tahrik adına ağza alınmayacak laflar sarf edebiliyordu…Erdoğan’ın çocukları, akranları Türban kavgası verirken , Türbanla okuyamadıklarını bahane ederek ( Bilal kız mı??).Amerika’larda okuyor, Hollywood yıldızlarıyla (Robert De Niro vb.) mum ışığında yemekler yiyorlardı….
Başbakan Tayip, memleketi Rize’ye gittiğinde hemşehrileri kendisini ‘Potamya’ya hoş geldin ,Potamya’nın gururusun’ pankartları ile karşılıyordu..Güneysu beldesinin Rumca ismi Potamya demekti.. Bu ahalinin bir kısmı sonradan Müslüman olmuş (!!)Rum’du..Hala neden Rumca ismi kullanıyorlar dersiniz???Tayyip bu pankartlardan şikayetçi olmadığına göre değerli dostlarım olayı acaba nasıl yorumlamak gerekir??Başbakan olduğunda ilk ziyaretini Yunanistan’a yapan Erdoğan, Ramazan ayında olmamıza rağmen acaba neden oruç tutmamıştı dersiniz..? Simitis’le iki saati aşkın baş başa görüşme yapan Erdoğan İngilizce bilmediğine , Simitis’te Türkçe bilmediğine göre acaba hangi dilde görüştüler dersiniz(!!!!)? Uçakta seyahat ettiğinde alkollü içki servisinin yapılmasına izin veren yapısını da siz dostlarımın takdirlerine sunarım..


Eski Yunanca’da Tayip Erdoğan’ın nüfus kütüğünde yazılan Havuli, Fatuli, isimleri Fatma,Havva anlamına gelmektedir.. Sona eklenen (Lİ) hecesi Gürcü’lerce kullanılmaktadır. Zira Ahmet ve Yunus ..Erdoğan’ın ana adı olan ve aynı zamanda Adem Peygamberin eşinin ismi de olan Havva’ya Havuli .,.. Hazreti Muhammet’in kızı olan Fatma’ya Fatuli, yakıştırılmasına tepki göstermiyordu.!!! 2004 yılında Gürcistan’a yaptığı gezide Gürcistan Devlet Başkan’ının yanında “ Bende Gürcüyüm. Ailemiz Batum’dan Rize’ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir” diyebilmiştir.


Bundan da anlaşılıyor ki,Tayyip Erdoğan Türk kökenli olmamaktadır. Zaten Türklük şuuru da taşımıyordu . Zorunlu olmadıkça Türk sözünü kullanmıyordu..Türklüğü ve Türk milliyetçiliğini ayrımcılık olarak değerlendirdiğini her vesileyle belirtiyordu.. Başbakan Erdoğan’ın sözcüsü Akif Beki, yazmış olduğu “Erdoğan’ın Harfleri” adlı kitabının 14 ‘cü sayfasında Erdoğan’ın Musa peygamberin soyundan geldiği , Musa’nın İsrailoğlu olduğu vurgulamasını yapabiliyor ve Erdoğan ise buna da karşı çıkmayarak İsrail oğluna gelen peygamberle kendini özleştirip, birde onun soyundan geldiğini açıklattırması, soyunda Yahudilik olduğunun en açık kanıtıdır..Kısacası Erdoğan’ın ,anne tarafından Musa’nın yani Yahudiliğin soyundan geldiği anlaşılıyordu..
Gelelim Türk oluşuna :


CIA Ortadoğu ve Türkiye Masası Şefi, eski Ankara Büyük Elçi’si Mason , Yahudi Morton Abramowitz, RTE (R.Tayyip Erdoğan) ’yi daha İstanbul Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkan’ı iken keşfediyordu..Ve o günden bu yana , İstanbul Belediye Başkanı olmasıyla, AKP’yi kurmasıyla, Başbakan’lık koltuğuna oturmasıyla ilgili yapılan bütün planlamalar gerçekleşiyordu.. Hatta Dünya Devinin desteğiyle Devlet Başkanlığı makamını ele geçirme planıyla da Türk insanı, parçalanmış, Emperyal güçlerce paylaşılmış, karanlık bir Türkiye’de yaşamaya mahkum ediliyordu..Nedenini siz ileriyi gören dostlarıma açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum…Ancak Türkiye’mizin yok edilmesi adına yapılan böylesine tehlikeli girişimlerde , adı öne sürülen ve desteklenen kahramanın (!!!!) Türklüğünü masaya yatırmak ve üzerinde iyi düşünmek gerektiğine inanıyorum..Gelelim tekrar anılanın Türk olup olmadığına..

Bakın Erdoğan bir konuşmasında ne diyor: “Türkiye’de otuzu aşkın etnik gurup var. Biz bu etnik guruplardan bir mozaik oluşturacağız.”

Sen ne mutlu Türküm diyene dersen Öbürü de ne diyecek Ne mutlu Kürdüm diyene diyecektir”.. İşte bu tarz tehlikeli ifadeler , gizli güçlerin iştahını kabartmış ve emellerine ulaşacakları gizli plan için lider belirlemede, pek sıkıntı çekmemişlerdir....Erdoğan, Musevi örgütlerin temsilcileri ile sık sık bir araya geliyor ve bakın neleri dile getiriyor. “Devlet işlerinde Liberal Laik olduğunu, Devlet işleri ile devletler arası ilişkilerde ancak Laik’lik temeli üzerinden bir araya gelinebileceğini, İslamcı oldukları şeklindeki söylemlerin doğru olmadığını” ifade ediyordu…Söylemlerine devamla:“Şu anda Türk İsrail ilişkilerini yeterli bulmuyorum, Biz bu ilişkilerin çok daha ileri gitmesini istiyoruz.. Bizim iktidarımızda bu ilişkilerin daha ileri gittiğini göreceksiniz..”

Diyor ve ekliyordu:

Biz Yahudi’lerden çok şey öğrendik, beni İstanbul’daki dostlarınızdan sorabilirsiniz”.. Yine bir ifadesinde :


Biz Türkiye’yi önemsiyoruz ve Türkiyeliler olarak buna mecburuz…Günümüz Türkiyelileri…Biz Türkiyelilere diyoruz ki”..Dikkat ediniz ,söylemlerinde “Türk yok Türkiyeli var”…..Başka bir açıklama yapmaya gerek olmadığı kanısındayım..


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Birde kısaca Emine Gülbaran Erdoğan’a bakalım..Dedesinin adı Üzeyir , nenesinin adı ise Nili’dir..İsterseniz bu ailede verilen isimleri kısaca değerlendirelim..

NİLİ”: Bu isim, genel olarak İsrail’de içimizdeki hainleri kullanan Yahudi İstihbarat Örgütüne verilen addır..Emine’nin dedesi olan Hamdi Ali’nin annesinin adı Nili idi..

Çanakkale savaşları döneminde NİLİ, Osmanlı Ordusu’nun içinden bilgi toplama güçlüğü çeken İngiliz- Yahudi ittifakının kurduğu ve içlerinde fahişe kadınların görev aldığı bir istihbarat örgütüydü. NİLİ, Sarah Aaronson adında bir genç Yahudi kadın casus tarafından işletiliyordu ve bazı kaynaklara göre örgütün 400 adet fahişesi vardı. Bunlar Osmanlı Ordusu’nda görevli bazı karaktersiz askerleri ve bazı direnişçi Arap milislerini baştan çıkararak, bunlardan bilgi sızdırıyorlardı.Nili’nin anne adı Narsa, baba adı ise İsmail’di..Emine hanımın erkek kardeşi olan Eyüp Gülbaran’ın çocuklarının adı ise Şuayb (İsrail oğullarının peygamberi.) ve Şeyma’dır. Diğer kardeşi Hüseyin Gülbaran’ın oğlunun adı ise LUT’dur..( İbrani peygamber) …Genelde Narsa ismi Mezopotamya’da yaşamış olan Süryaniler(Hıristiyan) tarafından .kullanılan bir isimdi.Erdoğan, eşinin israrla Arap olduğunu söylemesine karşı , özet haline getirmeye gayret ettiğim bu kitap, maalesef tespit edilen ana ilkelerle Emine hanımın kökeninin Yahudi olduğunu tescil ediyor..

Tayip ve Gül ABD. vatandaşı mı??Yabanci uyruklu bir kimse A.B.D. vatandasi oldugu zaman, vatandaslilik haklarinin tümüne sahip olur: Oy verme hakki, siyasete atilma hakki, uzay bilimleriyle ilgili iselerde görev hakki, savunma ve federal hükümette görev hakki bunlarin arasindadir. Bununla beraber A.B.D.'den uzun süreyle ayrilma ve esler. Çocuklar ve birinci derecede akrabalara Daimi ikamet basvuru haklari da mevcutur. En önemlisi. A.B.D. vatandasligindan ayrilmak hemen hemen imkansizdir.
 

Eski05-06-2007, 21:17   #2
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat
Exclamation

A.B.D. vatandasliginin gerektirdigi özellikler:

Adayin, Amerikan tarihi ve hükümeti hakkinda istenilen bilgilere sahip olmasi ve ingilizce okuyup yazmasi ve konusmasbilmesi gerekmektedir. (Standart testi geçmesi yeterli sayilmaktadir.). Fakat ingilizce sarti sakatlik ya da yaslilik gibi özel durumlarda esneklik saglanabilir.

Adayin temiz ve iyi bir geçmise sahip olmasi gerekiyor. INS, kanun suçlari , kanun disi yesilkart edinmeleri ve isteyerek aile fertlerinin bakiminda basansizlik faktörlerini göz önünde bulundurur.

Adayin, A.B.D.'ye sadakat yemini ve diğer ülkenin bagliligindan ayrilma yemini etmesi gerekmektedir

Genel olarak A.B.D.’in vatandaş olarak alacağı kişilerde aradığı şartlardan dikkati çekenler yukarıda belirtilmiştir..


Gelin şimdi Gül, Recep Tayyip Erdoğan ve ABD. vatandaşlık meselesine:
10 Mayıs 2000 tarihli, Elazığ’da yayınlanan ve Erbakan’a yakınlığı ile bilinen El- Aziz Gazete’sinden Vahit Şekerci; “Gül Amerikan vatandaşı olduğunu neden gizliyor” başlığı altında ABDullah Gül’ünde , Tayip Erdoğan’ın da ABD. vatandaşı olduğunu yazıyordu...

1997’nin başlarında önce Tayip Erdoğan Amerikan rüyasını gerçekleştirdi ve ABD. vatandaşlığına geçti.Erdoğan’ı daha sonra ABDullah Gül izledi ve böylece Gül için ABD. serüveni başlamış oldu”….08.07.2005 tarihinde Başbakanlık basın merkezinin verdiği bilgilerden öğrendiğimize göre,Erdoğan ABD’de yaşayan Türklerin ABD vatandaşlığına geçmelerini istiyordu….. Konuyla ilgili haber şu şekildeydi:


Başbakan RTE. ABD’de yaşayan Türklerin ABD vatandaşlığını almalarını ve Amerikan siyasi hayatına daha çok katılmalarını isteyerek, “Bu doğrultudaki gelişmeler burada yaşayan vatandaşlarımızın haklarının korunmasına yardımcı olacak, ayrıca iki ülke ilişkilerine de katkıda bulunacaktır.”dedi Amerikan vatandaşlığı meselesi de yukarıda arz edildiği şekilde belirlenmektedir..

Zor günlerden geçen Türkiye’mizde Türkiye Cumhuriyetinin bağımsızlığını ve Türk aydınlanmasını asıl sekteye uğratanların sivil politikacılar olduğu ortaya çıkmaktadır.. Sık sık dile getirilen askeri müdahaleler sivil politikacıların yarattığı elverişli ortamlarda meydana getirilip bir şekilde Yıpratılmış bir Türk Silahlı Kuvvetleri yaratılarak , ülkemizin bölünüp parçalanması ve Emperyalist güçlerin ekmeğine yağ sürülmesi hedeflenmektedir..

Değerli dostlarım “Musa’nın Çocukları” adlı kitabı bitirdikten sonra, Atatürk’ün ne kadar ileriyi gören ve Dünya’nın yakından takip ederek dersler alması gereken , büyük bir devlet adamı olduğunu bir kez daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyorum..Ve bu düşüncelerle Büyük Atamızın Dünya tarihine yön veren bazı tespitlerini belirterek sunumuma son veriyorum..

“Asıl düşman memleketin üstünü örten orta çağ karanlığıdır.Aklımızın süngüleri ile yurdumuzun üstünden kaldırılacaktır.Ben size hiçbir ayet ,hiçbir dogma fikir değil,aklı ve bilimi miras bırakıyorum.. Değişik bir Dünya’da değişmeyecek fikirler ileri sürmek, gelişmeye ve bilime karşı çıkmaktır”

M. Kemal AtatürkKaynak
 

Eski05-06-2007, 21:19   #3
RMNTC_boy
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - RMNTC_boy

Valla yazmışsın eyvallah emeğine sağlıkta,bu halk artık kimin ne olduğunu SONUNDA gördü.Yorum yok dahası için.saygılar
 

Eski05-06-2007, 21:39   #4
the_frost
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - the_frost

arkadaşım türk silahlı kuvvetleri yıpratılmıyor anlaşmazlıklar dile getiriliyor sen kimin yönetiminde yaşamak istiyorsun iktidarın mı(seçilen yönetim) silahlı kuvvetlerin mi(hiyerarşi) silahlı kuvvetlerle niye iktidarı sürekli karşılaştırıyorsunuz ikisi tamamiyle başka mevzuların adamları fakat terör dış politika da ortak karar almaları lazım silahlı kuvvetleri herşeye alet etmeyelim
 

Eski05-06-2007, 21:48   #5
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Ben kimseyi kimsyele karşılaştırmıyorum ben sadece paylaşımda bulunuyorum konuyu baştan okumadın sanırım
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Buster
Sayın Bay Ergün Poyraz’ın son kitabı olan “Musa’nın Çocukları” ile RTE. ve eşi Emine (Gülbaran) Erdoğan’ı tanıyalım..
Kitabından bölüm yazdım... sadece görüşlerinize sundum...
 

Eski05-06-2007, 21:49   #6
Fixx
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Fixx

Abartmışlar ...Rize'de ve çevresinde çok az rum köyü var onlarda zaten kendini hemen belli ediyor...Laz desen anlarızda rum yok denecek kadar az...
yahudi meseleside dünyada 10-12 milyon yahudi var nedense biz herkesi yahudi yapıyoruz...Yahudi olmak için yahudi bir anneden doğmak gerekir baban yahudiyse bile yahudi sayılmazsın.
 

Eski05-06-2007, 23:12   #7
h0rm0n
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - h0rm0n

Küçük bi düzeltme dünyada gayri resmi(ki bu gerçek rakamdır herkesce)25milyon yahudi mevcut.
Yazıya gelince tam bir komplo olmuş.Biraz saçma geldi kanıtlar.Fakat bi çok insan RTE'nin soyunun çok alakasız yerlerden geldiğini söyleyip durur.En çokta Kürt kökenli olduğu söylenir.Yani bi yerde de yahudi olması mümkün.Neden olmasın?
 

Eski05-06-2007, 23:28   #8
Fixx
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Fixx

DÜNYADAKİ YAHUDİ NÜFUSU
Ülke Yahudi Nüfus
A.B.D 5.671.000
İsrail 5.446.800
Rusya 717.101
Fransa 606,561
Arjantin 395,379
Kanada 393,660
İngiltere 302,207
Ukrayna 142,276
Almanya 107,160
Avustralya 96,325
Brezilya 95,125
Meksika 53,101
Türkiye 17,415
İran 11.000
Avusturya 90,406
Güney Afrika 88,688
Beyaz Rusya 72,103
Macaristan 60,041
Belçika 51,821
İspanya 48,409
Hollanda 32,814
Moldova 31,187
Uruguay 30,743
İtalya 30,213
Venezuela 25,375
Polonya 24,999
Şili 20,900
İran 20,405
Etiyopya 20,000
İsveç 18,003
Özbekistan 17,453
Hindistan 15,405
İsviçre 14,649
Panama 10,029
Litvanya 9,092
Avusturya 8,184
Gürcistan 7,951
Azerbaycan 7,911
Danimarka 7,062
Romanya 6,029
Yeni Zelanda 5,447
Yunanistan 5,334
Mısır 5,236
Kazakistan 4,100
Kolombiya 3,436
Çek Cumhuriyeti 3,072
Slovakya 3,041
Peru 2,792
Kosta Rika 2,409
Bulgaristan 2,300
Estonya 1,818--------------------------------------------------------------------------------

Buradaki bilgiler Wikipedia ansiklopedisinden alınmıştır.

Yani bu kadarlar azlar ama etkililer serefsizler !
 

Eski05-06-2007, 23:42   #9
h0rm0n
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - h0rm0n

İnternette inancağım son ansiklobedi Wikipediadır.Bu konu tartışmaya dönsün istemem.Benim değimi uzmanlar söylüyo.Yav zaten "Resmi" rakamlar hep değişiktir.Misal 99 depreminde 7bin ölü var dendi ama gerçek sayı bundan fazlaydı.

Edit:şu halde bile dünyada her taşın altından çıkıyolar.
 

Eski06-06-2007, 08:41   #10
Sherlock_
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Sherlock_

bilgilerin doğruluğu veya yalnışlığı olabilir fakat.

aşağı kalır yanı da yok değil yani...

Konu için teşekkürler kitabı okuyacağım sağol
 

Eski06-06-2007, 12:25   #11
TORNAXXX
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - TORNAXXX

herkes birbuçuk ay sonra cevabını verecek

Güneş varken AMPUL'e ne gerek var.....

kemalist güzel ama bunada cevap verilir gece güneş olmuyor ampulle idare etmek lazım gibisinden
 

Eski06-06-2007, 14:58   #12
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Arkadaşlar Yahudiler heryerde Mezapotamyada tek hedefleri....
Ne demişler...
"Almandan Karını
Yahudiden Paranı
Çeçenden CAnını saklıyacaksın"
Kurtlar Vadisi

Yani nerde Para Orda onlar
 

Eski06-06-2007, 16:17   #13
3kilo
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - 3kilo

Bu şekilde bir bilgim olmamasına karşın çok mantıklı geldi. Emeğine sağlık. Bu arada unutmayın eskiden ampül yoktu.
 

Eski10-06-2007, 21:22   #14
bluedead
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - bluedead

Arkadaşlar ampul muhabbetine taktınız sanırım böyle bir konuda yazmak istemezdim bunları ama artık dayanamıycam..Ak parti çok kötü bir parti size göre heralde nedenini çok iyi biliyorum her gün benzine zam gelmediği için geçen seneki aldıgınız meyve sebze ile bu yılki meyve sebze fiyatları arasında fazla fark olmadıgı için..Ayrıca size göre Malum Atamızın kurdugu partiden başka ATATÜRK`çü parti olmadığını savunuyorsunuz..Soruyorum size ben suan 25 senedir nefes alıyorum ama CHP`nin iktidar yüzü gördüğünü görmedim..Sorarım size nedeni nedir?Sanırım halk cumhuriyetçi deil diyceksiniz yada şeriat yanlısımı diyeceksiniz?Yani istesekte istemesekte kötünün içinde en iyisi suanda ampuller..Bir arkadaşımız demiş güneş varken ampule ne gerek var bakalım görücez güneşleri seçim yaklaşıyo ne diyeyim ALLAH hakkımızda hayırlısı neyse onu versin..Saygılar.
 

Eski10-06-2007, 21:28   #15
Altunizade
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Altunizade

Dinime, Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanına, Dışişleri Bakanına Hakaret eden,

Müslüman Olsa!
 

Eski10-06-2007, 21:36   #16
gokhan32
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - gokhan32

abi bu seçimlerde ya kedi keseceğiz yada güvercin b*ku yiyeceğiz bakalım
 

Eski11-06-2007, 11:14   #17
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Altunizade Mesajı Göster
Dinime, Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanına, Dışişleri Bakanına Hakaret eden,

Müslüman Olsa!
Musluman olan bir insan,kendisine muslumanim diyen bir insana sen musluman degilsin dedigi zaman,Musluman degilsin diyen kisi Muslumanlikta haram islemis olur!!!! (AYET)
 

Eski11-06-2007, 11:54   #18
iynx.Forever
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - iynx.Forever

BuSter bu laf adama koyar derler bizim orada.. neyse... teorilerr çok mantıklı kitabı da alıp okuyacağım. eğer güvenilmez yada taraflı bir şey görürsem bildirirm.. öte yandan, gerçek müslüman lar hakkında belirgin pek çok özleelik var.. fakat artık bu insanlar amerikan vatandaşıysa, ben o adama güvenmem.. adamlar amerika ya bağlılık yemini etmişler daha ne olsn??
 

Eski11-06-2007, 13:29   #19
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iynx Mesajı Göster
BuSter bu laf adama koyar derler bizim orada.. neyse... teorilerr çok mantıklı kitabı da alıp okuyacağım. eğer güvenilmez yada taraflı bir şey görürsem bildirirm.. öte yandan, gerçek müslüman lar hakkında belirgin pek çok özleelik var.. fakat artık bu insanlar amerikan vatandaşıysa, ben o adama güvenmem.. adamlar amerika ya bağlılık yemini etmişler daha ne olsn??

Arkadaşım evet laf adama koyuyuo...
Bir insan Namusu şerefi haysiyeti için yaşar..
Senin Dinine bişey dersek bu unsurların hangisi kalır??
Ben sadece buldugum bir konuyu paylaşmak istedim??
Burası Paylaşım forumu degilmi????

Ben kime laf söylendigini anlamadım sadece Konuyu açtıgım için kendime alındım

Düzenleyen P0lat : 11-06-2007 13:32.
 

Eski11-06-2007, 13:35   #20
metatron
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - metatron

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi BuSter Mesajı Göster
Arkadaşım evet laf adama koyuyuo...
Bir insan Namusu şerefi haysiyeti için yaşar..
Senin Dinine bişey dersek bu unsurların hangisi kalır??
Ben sadece buldugum bir konuyu paylaşmak istedim??
Burası Paylaşım forumu degilmi????

Ben kime laf söylendigini anlamadım sadece Konuyu açtıgım için kendime alındım
iynx orada "güzel paylaşım, ses getirici" anlamında kullanmış "bu laf adama koyar" cümlesini..
 

Eski11-06-2007, 13:56   #21
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Ya söyledigi anlam belli
Altunizade nin dedigine bozuldum ben banamı dedi onuda bilmiyorum ama konuyu açan olarak laf bana vuruyo
 

Eski11-06-2007, 14:06   #22
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Offff Offf
Mod arkadaşlar Silin şu konuyu
Açmadım Farzedin
 

Eski11-06-2007, 16:25   #23
iynx.Forever
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - iynx.Forever

yok buster ben senin lafın için dedim.. yanlış anlama....
 

Eski14-06-2007, 19:46   #24
Altunizade
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Altunizade

Buster'a durumu izah edip,

KEndimi doğru bi şekilde anlattım, mesajım yalnış anlaşıldığı için birde huzurunuzda özür diliyorum şahsından.

İyi Forumlamalar.
 

Eski14-06-2007, 20:25   #25
iynx.Forever
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - iynx.Forever

o zmn bende lafımı geri alıyım altunizade..
 

Eski14-06-2007, 20:33   #26
izo
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - izo

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi fix3 Mesajı Göster
Abartmışlar ...Rize'de ve çevresinde çok az rum köyü var onlarda zaten kendini hemen belli ediyor...Laz desen anlarızda rum yok denecek kadar az...
yahudi meseleside dünyada 10-12 milyon yahudi var nedense biz herkesi yahudi yapıyoruz...Yahudi olmak için yahudi bir anneden doğmak gerekir baban yahudiyse bile yahudi sayılmazsın.
sana ek olarak kardesim sunlarida ben solim ben rizeliyim ve ordan inan bana yahudi cikabilecegini sanmiorum hepimiz televizyonlarda gorduk rizede ve trabzonda türkiye karsiti pankart açanları ne yaptıkları turkiyenin her ilinde pkk gosterileri yapılabilir veya türkiye karsıtı ama bu iki ilde bunu yapmaları yurektende ote bise ister ve hepimiz çok ii biliruz bi arastirma ypin bugun kuzey ırak sınırında kaçtane rizeli ve trabzonlu var ve kaçtane farklı sehirli benim 2 abimde doguda yaptı biri sırnakta biri hakkaride yani kardes rizeden yahudinin çıkmıca garantisi ben verim sana o toprakları biz gezde gorderim nekadar yanlız yazı ve düşünce oldunu sende anlarsan
 

Eski14-06-2007, 20:57   #27
wastedsunsets
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - wastedsunsets

Arkadaşlar, RTE ve AKP'ye en çok karşı olanlardan birisi olduğum sanırım son 1-2 gündür siyaset forumlrındaki mesajlarımdan anlaşılabilir.

Ancak, elinde yeterli delil ve daha da önemlisi belge olmadan birisini yahudilikle veya Amerikan vatandaşlığı ile suçlamak bana yargısız infaz gibi geliyor. Tamam, RTE'nin söyledikleri bir itiraf gibi ama yine de elinde belge olmadan bunları kitap yazarak ortaya atmak bence haksızlık. Sonuçta adamı sevmem ama haksızlık da edilmesin derim ben.

Saygılar;
 

Eski15-06-2007, 14:22   #28
P0lat
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - P0lat

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Altunizade Mesajı Göster
Buster'a durumu izah edip,

KEndimi doğru bi şekilde anlattım, mesajım yalnış anlaşıldığı için birde huzurunuzda özür diliyorum şahsından.

İyi Forumlamalar.
Rica ederim başkan önemli degil
 

Eski16-06-2007, 01:10   #29
misafir909
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - misafir909

o kitabın yasarı, kitapı yok satsın die, böle gersek bilgiler yasacak, bisde alıp okuyacas..bir türkiye klasiği...

recep tayyip erdoğan ın yahudi olabilmesi İMKANSIZ..neden mi?..çünkü, kendisi, türkiye deki 3 büyük güç den birinin lider temsilcisidir...rakip vede düşman oldukları , bunun için amansız mücadele verdikleri masonlarla alakası olan birini lider sıfatıyla vitrine çıkartabilmeleri tek kelimeyle İMKANSIZdır....konu kitabın yasarının hayal gücünden, komplo yeteneğiyle sınırlıdır...sağlıcakla kalın
 

Eski18-07-2007, 20:14   #30
Aliabi
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Aliabi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi BuSter Mesajı Göster
[color="Red"]Başbakan Tayip, memleketi Rize’ye gittiğinde hemşehrileri kendisini ‘Potamya’ya hoş geldin ,Potamya’nın gururusun’ pankartları ile karşılıyordu..Güneysu beldesinin Rumca ismi Potamya demekti.. Bu ahalinin bir kısmı sonradan Müslüman olmuş (!!)Rum’du..Hala neden Rumca ismi kullanıyorlar dersiniz???Tayyip bu pankartlardan şikayetçi olmadığına göre değerli dostlarım olayı acaba nasıl yorumlamak gerekir??


bezdim, sıkıldım, usandım,
bu kadar iftira yeter artık.. bizede çamur atmıyorsunuz..
TRABZONLULARA RUM RİZELİLERE GÜRCÜ DİYENLER, HAKLARIMIZI HELALA ETMIYORUZ..

Düzenleyen Aliabi : 20-07-2007 13:27.
 

Eski03-08-2007, 01:04   #31
sharpmans
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - sharpmans

çamur at yapışmazsa izi kalır mantığı
 

Eski10-08-2007, 15:51   #32
mehmet-73
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - mehmet-73

bu yazılanlara insanın inanması için ahmak olması lazım.
 

Eski10-08-2007, 15:55   #33
SinneR!
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - SinneR!

walla herkesin kafası karısık
 

Eski01-06-2008, 15:00   #34
kizilelma74
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - kizilelma74

arkadaşlar bu kadar saçma iddialara neden prim veriyorsunuz. ism olayına çok takmayın.
bu ülkede çok karışmış isim olayı. ama tamamiylede yanış değil. özellikle sabetaycılar bu isim olayını çok belli eder. yani ayinesi iştir insanın işe bakılır siz boşverin bu iddiaları.
 

Eski01-06-2008, 15:09   #35
PrOF.BaRRaCuDa
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - PrOF.BaRRaCuDa

bravo hortlattın konuyu dostum
 

Eski01-06-2008, 23:13   #36
s@rd@lye
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - s@rd@lye

Bu bilgiler bir yıl önce çıktı....Tayyip ve Gül tarafından da
tekzip edilmedi...

Ne anlaşılıyor.....
 

Eski02-06-2008, 09:08   #37
Altunizade
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Altunizade

Ülen herkes yahudi

kendimden şüphelenir oldum
 

Eski02-06-2008, 15:52   #38
henry_99
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - henry_99

musanın gülü diye bi kitap var okuyun öğrenin
 

Eski02-06-2008, 16:07   #39
CryLieR
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - CryLieR

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Altunizade Mesajı Göster
Ülen herkes yahudi

kendimden şüphelenir oldum
söylenecek en güzel söz!!!
 

Eski02-06-2008, 16:48   #40
mavicocuk
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - mavicocuk
Wink

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi wastedsunsets Mesajı Göster
Arkadaşlar, RTE ve AKP'ye en çok karşı olanlardan birisi olduğum sanırım son 1-2 gündür siyaset forumlrındaki mesajlarımdan anlaşılabilir.

Ancak, elinde yeterli delil ve daha da önemlisi belge olmadan birisini yahudilikle veya Amerikan vatandaşlığı ile suçlamak bana yargısız infaz gibi geliyor. Tamam, RTE'nin söyledikleri bir itiraf gibi ama yine de elinde belge olmadan bunları kitap yazarak ortaya atmak bence haksızlık. Sonuçta adamı sevmem ama haksızlık da edilmesin derim ben.

Saygılar;
kanka ben bu yazılara inanırım neden biliyormusun tayyip ve karısının Türk olmadığını biliyoruz.daha elinde Türk bayrağı görmediğimiz bir başbakan, şehitlerimize kelle bebek katilene sayın diyen bir başbakan, hem laik hem müslüman olunmaz diyen bir başbakan, ülkedeki özelliştirmeleri abd ve israile satan bir başbakan..

yani görülen köy kılavuz istemez
 

Eski06-06-2008, 08:09   #41
kizilelma74
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - kizilelma74

iyi de kardesim Abdullah Gul zaten tekzip etti bu iddialari. ilk Yalcin Kucuk ortaya atmisti bunlari. Abdullah Gul cok sinirlendi basin toplantisi bile yapti. benim yedi ceddim belli dedi. yani bir cumhurbaskani elinde mikrofon her iddiaya cevap verecek hali yok. bu ne cehalet anlamadim arkadaslar yaaa...
ama bilin bakalim ne oldu. bu iddiayi ortaya ortaya atan yalcin kucuk un dedesi megersem kurtulus savasinda fransizlara ajanlik yapan daga cikip eskiyalik yapan bir vatan hainiymis.
inanmayan Ahmet Efe nin Cerkes Ethem kitabini okusun belgeleriyle sabittir.

yani her iddia edenin iddiasina inanirsak vay halimize.

Tayyib Erdogan a gelince. bir basbakan amigo degildir ki her yerde elinde Turk bayragiyla tezahurat yapsin. siz Baykil i kac defa elinde Turk bayragiyla gordunuz.

ve Tayyib Erdogan intutumu gayet te tutarlidir cunku bir musluman oldugunu soyleyen biri irkcilik yapmaz yapamaz. bu yuzden ikiyuzlu olamaz.

ama Baykil gibileri once peygambere hakaret edenlere kol kanat gerer sonra da Urfa ya gidip balikli gole yem atip Kuran dinler.

kimlerin ne oldugunu bu millet cok iyi goruyor...

bu arada bilmeden konuyu da hortlatmisim yaa. yazik oldu

Düzenleyen kizilelma74 : 06-06-2008 08:12.
 

Eski06-06-2008, 08:15   #42
kizilelma74
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - kizilelma74

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CryLieR Mesajı Göster
söylenecek en güzel söz!!!
bu sozun neresi guzel kardesim. Allah esirgesin..
yok oyle bi sey zaten herkes oyle degil...

bu arada sen bu sozu ovdugune gore oyle misin???
 

Eski04-07-2008, 01:39   #43
sniperbaret
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - sniperbaret

Tamamen komplo şu kritik günlerde insanların aklını bulandırıyorlar.
 

Eski04-11-2008, 18:52   #44
emalicavus
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - emalicavus

bir rizeli olarak bu konunun başındaki alıntıda geçen rize ile ilgili şeylere açıklık getirmek istiyorum....
potomya rumca olabillir..benim koyumun eski adı ahoyoz...ilçemin (çayeli) mapavri...bizim oralarda bir sürü ski ismi ile kullanılan köy ve mahalle var... hatta yeni verilen isimlerden çıkartamayıp senin oranın eski adı neydi diyesoran insanlar çoğunlukta... rize de bir tane rum veya ermeni vatandaşı bulamazsınız...çok eskiden bazı köylerde ermeniler otururdu bazı koylerde ise rumlar...şimdi şaka ile karışık o koylerde oturanlara sen ermenisin..sen rumsun denilir...
ama hiç kimse çıkıpta rizelileri köy isimleri eski diye vatan hainliği ile suçlayamaz...suçlayanların alnını karışlarız elhamdülillah...ergun poyraz denen şerefsiz kendi şeceresini yazmış mı o kitabinda... güneydoğu ve doğuda askerlik yapanları bir araştırın bakalım ..büyük çoğunluğu karadenizlidir...ve orada şehit olan onlarca potomyalı asker vardır...ne yani potomya isimli bir yerde yaşıyor diye şehit değilmi onlar...

bakın arkadaşlar ..tayyibi sevmeyebilirsiniz...nefret de edebilirsiniz...ama alıntı ve yorum yaparken dikkat edin... bir kişi için bir ili ya da çoğrafi konumu kötülemeye kimsenin hakkı yok...

yok efendim tayyibin ataları doğudan gelmiş (batum) batum misakı milli sınırları içindedir bilmezmisinz...bi de olmasın ...kaç tanameizin ataları şu anda olduğumuz yerde idi ki .... benimde atalarım azerbycandan..baku den gelme ..ve araştırdık bulduk ..geldiğimiz koyde şu anda ermeniler oturmaktaymış.. ne yani ermeni mi olduk şimdi...dedelerimizin yüzyıllar önce çıktığı topraklarda şimdi oturanların kimliğinden bize ne ....

biri çıkıp derse ki atatürk selanikten gelmiş ...selanik şimdi yunanlılarda ...atatürkte yunanlı ...sessiz mi kalacaaz buna... şimdi ki isreailin olduğu topraklar bir zamanlar bizim elimizdeydi...ne yani oradan buraya göç etmiş birilerinin torunlarına yahudi mi diyeceez...

lütfen alıntı ve yorumlarınızın nereye varacağını hesap etmeden yayınlamayın...komplo teorisi de olsa bir rizeli olarak... ve köyünün eski ismi ahoyoz olan ben ve benim gibi insanları aşağılamaya ...hakaret etmeye..milliyetçiliğimizi ve dinimizi sorgulamaya kimsenin hakkı yoktur...ben ergun poyraz denen mahluktan çok daha dindar..çok daha türk...çok daha milliyetçiyim...

not: hazreti musa nın torunu olmak yahudiliğin simgesi değildir...çünkü musa aleyhisselamın tebliğ ettiği din de islamiyet ti...
allah indinde tek din islamdır...
 

Eski05-11-2008, 10:28   #45
(-S-A-S-24-)
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - (-S-A-S-24-)

Bu ülkenin bazı önemli isimleri bizlere düşmanlarımızın dahi veremeyecegi zararları vermiştir ve vermeyede devam etmektedir.
 

Eski05-11-2008, 10:35   #46
Altunizade
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Altunizade

Tayyip amerikan vatandaşımı?

Adam ingilizce bilmiyor ki
 

Eski05-11-2008, 15:28   #47
RapCrown
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - RapCrown

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Altunizade Mesajı Göster
Tayyip amerikan vatandaşımı?

Adam ingilizce bilmiyor ki
O kadar işte Gerisini siz düşünün
 

Eski05-11-2008, 15:39   #48
AlyaDua
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - AlyaDua

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Altunizade Mesajı Göster
Ülen herkes yahudi

kendimden şüphelenir oldum

Soner Yalcinin'' EFENDI'' isimli kitabini okudugumda ayni soruyu bende babama sormustum
 

Eski07-12-2008, 09:38   #49
SakaryaLee
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - SakaryaLee

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi KAF-KEF Mesajı Göster
daha elinde Türk bayrağı görmediğimiz bir başbakan,
Bu resime iyi bak arkadasim.

 

Eski11-12-2008, 12:36   #50
Altunizade
 
Erdoğan Ailesi Yahudimi? Tayyip Erdoğan -Abdullah Gül'ün Amerikan Vatandaşı Oluşu - Altunizade

ooo bu resimçok fena

Yunanistan başbakanı bayrağın üzerine basmış..
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 18:07.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, su kaçağı, ukash, kırmızı shop, kız oyunları, su kaçağı, http://www.antalya-club.com


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.