Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski13-02-2010, 14:39   #1
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser
Wink Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?Telefon seksi


Adice gözükebilir ama erkekler basit canavarlardır. Hiç beklemediği bir anda onu arayın ve en seksi sesinizle 'Seni düşünüyordum" deyip telefonu kapatın. Ama telefonu sevgilinizin açtığından emin olun!Jartiyer


Naylon çorap ve pantolon askılarını severiz. İç çamaşırınızı jartiyerin üstüne giyin. Bu şekilde seksi jartiyerinizi açığa çıkarırlar. Bu aklımızı kaçırmamıza neden olabilir.

Temiz bırakın


Epilasyon önemlidir çünkü sokulmak ve öpmek için daha çok yer vardır. Temiz ve pürüzsüz olun!

Görsel olarak teşvik edin


Gözlerinin içine bakarak striptiz yapın ve onun dizlerinin üzerine çöküp aciz kalmasını izleyin. Markaları ya da pahalı jartiyerleri düşünmenize gerek yok. Kıyafet onu heyecanlandıracaktır ama iş kıyafetlerinizle bile onun kalbinin yerinden çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Açık olun


Bu kolay olmanız gerektiği anlamına gelmez. Erkekler nerede duracaklarını bildikleri sürece mücadeleden hoşlanırlar. Eğer ona birşey yaptırmak istiyorsanız sizin ne kadar dürüst olduğunuzu test edecektir ve sizi memnun etmek için hevesli olacaktır.

Şaşırtın!


Onu duşa gönderin ve seks için hazırlanın! En özel kıyafetlerinizi ve ateşli halinizi alın. Odaya geri geldiğinde çok şaşıracaktır.

Onu yeniden şaşırtın!


İşten döndüğü zamanı ayarlayın ve onu en seksi iç çamaşırlarınızla ya da onun sevdiği bir kıyafetle karşılayın. Paltosunu çıkartmasını bekleyin ve üzerine atlayın!Onu neyin heyecanlandırdığını bulun


Eğer konuşlan biri değilse, neyin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için ellerinizi kullanın. Ortalıkta oyalanın ve nasıl karşılık verdiğini görün.Ellerini kullanması için ona rehberlik edin


Erkeğinize sizi neyin heyecanlandırdığını göstermek onu tahrik edecektir. Size verdiği zevki gördüğünde güveni artacaktır ve rahatlayacaktır.

Kısıtlamalarınızı kaldırın


Onun ellerinde çılgınlaşın bu davete hayır demeyecektir. Utangaç işe liderliği elinize alın onun içindeki en mükemmel erkeği ortaya çıkartabilirsiniz.
Kaynak: Wardom Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?

Onu güçlendirin

Birdenbire ilginizi en hassas noktasına çevirin (ki burası oldukça hassastır). Bu onu çok mutlu edecektir ve etkili orgazm olacaktır.Direk pozisyonu


Penisini tuttuğunuzda elinizi sadece yukarı ve aşağı doğru hareket ettirmeyin. Elinizle bütün penisini sarın ve yukarı ve aşağı doğru bükün. Değişik bir el tekniği arıyorsanız, bu pozisyon hem onu çok tatmin edecektir hemde sizin için daha az yorucudur. Avuç içlerinizi yağlayın, iki elinizi penisine götürün. Sizin kol kaslarınız gelişeceği gibi o da, iki elinizi kullanmanızın hazzını yaşayacaktır.

Karıştırın


Kadınlar karışık orgazm severler. Aynı anda birçok bölge ile ilgilenilmesinden hoşlanırlar. Aynı şeyler erkekler için de geçerlidir. Penisini sadece tek bölge gibi düşünmeyin. Değişik hazlar yaşayacağı karışık parçalar gibi düşünün. Elinizi kullanmanız çok iyidir fakat buna bir de
dilinizi katarsanız çok mutlu olacaktır.

Onunla konuşun


Erkeklerin çoğu organlarının boyu, eni ve çekiciliği konusunda endişelenirler. Ona ne kadar beğendiğinizi anlatın ve harekete geçin. İnanın ilgisini çekecektir!

Seçenekler sunun


Elinizi kullandığınızda ona nereye boşalmak istediğini sorun.Doğru açı


Seks yaparken doğru açı kullanın. Hareketli olmanız zevki artırır. Ancak sakatlanmamaya dikkat edin.

Sızlanmayın


Seks sırasında söylenip sızlanmayın. Sadece odaklanın ve doğru yönlendirin.
Kaynak: Wardom Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?

Testisleri ile oynayın


Sekse mükemmel bir şekilde başlamak ve noktalandırmak istiyorsanız nazikçe testislerini çekerseniz yaşayacağı orgazmın şiddeti artacaktır.69 pozisyonundan utanmayın


Bu pozisyonda acemiyseniz bayanın üstte olacak şekilde deneyin. Böylece partnerinizin iki elide boşta kalacaktır ve sizi daha fazla tahrik edebilir.

Yutkunmak!


Çilek, ananas, karpuz gibi meyvelerle seksin tadını değiştirir. Bira, kırmızı et ve kahveyi düşünmeyin.

Yavaşça başlayın


Partneriniz henüz sertleşmemişken onu ellerinizle tahrik edin. Bu onun sertleşmesine yardımcı olacaktır.

Erkeğinizin egemen olmasına izin verin


Partnerinizle farklı pozisyonlar deneyin. Masa, banyo veya mutfak bir seçenek olabilir Kendinizi ona bırakın! Erkekler için bu görünüm mükemmeldir ve egemen olduklarını düşündükleri için kendilerini güçlü hissederler.

Acele ettirmeyin


Daha sonra hemen olmuş bitmiş gibi aniden durmayın ve temizlenmeye gitmeyin. Bazı erkeklerin penislerinin ucu çok hassastır. O size ne zaman durmanız gerektiğini söyler. O söyleyene kadar bırakın orgazmın zevkine varsın. Ve yüzünüzde iğrenme ifadesi olmasın. Ona bakarak gülümseyin.Öpücükle sonlandırın


Seksten sonra onu tutkulu bir şekilde öpün.

Övmek ve değerlendirmek arasındaki farkı bilin

Yatakta gerçekten iyiyse bunu öğrenmeli ama eksikse bunu nazikçe söyleyin. Eleştirinizde yapıcı olursanız egosunu zedelememiş olursunuz.
Kaynak: Wardom Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?

Yağlandırıcı


Kondom kullanırken, su bazlı yağlandırıcı kullanın. Bu bize kolaylık sağlar. Aynı yağlandırıcıyı kondomun dışına da sürün bu daha yumuşak olmasını sağlar.

Yumuşak dokunuş


Bir sürü yastık alın, yükseklik ve enlerine dikkat edin. Seks sırasında ekstra destek için bu yastıkları kullanabilirsiniz. Bu değişik açılar ve değişik pozisyonlar yaratmamızı sağlar.

Sandalye


Favori pozisyonlardan biri erkeğin bir sandalyede bayanın da erkeğin kucağında oturmasıdır. Bu iki taraf içinde rahat bir şekilde dibe girme fırsatı sağlar.

Bayanlar üstte


Erkeğinizi belinden kavrayın ve üste geçin. Eğer ipeksi iç çamaşırı giymişseniz, her oturup kalktığınızda aradaki duygu tahrik edici olacaktır.

Bütün pozisyonları deneyin


Eğer aynı şeylerden sıkıldıysanız yeni bir pozisyon önerin. Atletik seks bütün sportmen erkeklerin içinde yatar. Ayak uyduramasa bile sizin gayretinizle tahrik olacaktır.

Anal seks


Anal seksi tercih ediyorsanız bundan zevk almanız için ona engellerini anlatın ve yeniden denemeyi düşünün. Hassas sinir uçlarınız uçta yer alır. Yavaşça hareket etmek gerekir. Dikkatli olun!

Bağlayın


İlk esaret: siz ya da partnerizin bağlanmak konusunda biraz paranoyaksa basitçe el bileklerini ve ayak bileklerini bağlayın. Eğer bağlanmaktan hoşlanmıyorsanız tuzak korkusu yaşamak yerine kısıtlanmanın bütün heyecanını yaşayacaksınız.

Oyuncaklarınızla oynamasına müsade edin


Oyuncakları dahil etmek istiyorsanız partnerinize mutlaka sorun. Onları sizin üzerinizde kullanmasına izin veriyorsanız risklerini de değerlendirin ve dikkatli olun.

Derinlik


Seks oldukça tahrik edicidir. Onunla tek vücut olmaya çalışın. Keyif alın ve derinliklerde kaybolun!

Düzenleyen Artser : 13-02-2010 21:51.
 
anahtar kelimeler     0
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?
anahtar kelimeler:

erkek sexde nelerden hoşlanır, erkekler ne tur sex ten hoslanir, erkekler sekste en çok neyi sever, erkekler sexte ne sever, kadin sekste nelerden hoşlanir, erkekler sexte encok neyi sever, kadınlar sexte hangi pozisyondan hoşlanır resimli, erkekler neden sexi sever, kadinlar nasil oral seksden xoslanir, eregin yatakta en cok hoslandigi.

erkekler anal seksten hoşlanırmı, erkekler sekste neler sever, erkekler sevısırken nelerden hoslanır, penis nelerden hoşlanır, erkeklr sexte ne sever, kadınlar ençok hangi sex pozisyonlarından hoşlanırlar, erkekler hangi sevişme pozisyonundan hoşlanır, sekste erkek neyi sever, fareler nelerden hoşlanır.

erkeklerin seks halinde neler sever, sevısırken erkek nelerden hoslanır, tahrik edici pozisyonlar, erkeksekstenesever, erkekler hangi pozisyoyonlardan hoslanir, erkekler seks aninda neden hoslanir, erkekler sexde ne sever, kadınlar ne tür sexten hoşlanır, erkek seskte neleri sever.

erkekler neden bu kadar sexi, kadınlar yatakta hangi pozisyonu sever, erkekler nasıl sex sever, erkek sexde nedyden etkılenır, erkekler sexste ne sever, erkek sexste en cok neyi sever, erkekler anal seksten neden hoslanir, erkekler sexte neyi sever, erkek nasil sexden hoslanir?.

kadınlar en çok hangi.sexs pozisyonundan hoşlanır, erkekler sexde en cok neleri sever, erkekler sekse ne sewerler, erkek sekste en cok.neleri sever, erkekler sex yaparken neyden zevk alır, erkekler sexde ne sewer, erkekler sekste en cok neyı sever, erkek ne tur seksten hoslanmaz, erkekler sexde ne tur kadindan hoslanir.

erkekler bileklerden hoslanirmi, karılar nasılsex hoslanır.., erkekler sekste en cok neden hoslanir, erkekler sekste neleri severerkekler sekste neleri sever, erkekler sekste en cok neyi sever, erkekler en cok seksde neyı sever, erkekler sexde neyı sever, seks yaparken erkekler cok ne sewer, erkeklerın sexte hoşlandıkları.

erkekler seksde en cok neyi sever, erkeklerin sevişmede hoşlandığı şeyler, bir erkek yatakta nelerden hoşlanır, sexs yaparken erkekler en cok neyden zevk alır, erkekler oral sex de nelerden hoşlanır, sexsde erkekler neyden hoşlanır, kizlar analdan hoslanirmi zevk, erkeklerin en cok hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkek sexte en çok neyi sever.

sexde kadınlar neden hoşlanır, kadınlar nasıl sexi sever, erkekler sexste en cok neyi sewer, erkekler en cok neyden hoslanirlar, seks yaparken erkekler nelerdn hoşlanr, erkekler sevişirken hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkekler nelerden hoşlanir sexte, erkelr neden seks cok sever, erkekler seks yaparken en cok neyden hoslanirlar.

kadin sexste en cok neyde zevk alir, sevişirken erkekler nelerden hoşlanır video izle, erkekler sex yaparken neyden hoslanır, erkeğin sex sırasında hoşlandıkları, erkekler seks yaparken en cok neyden hoşlanır, erkekler seksde nelerden hoşlanır, erkekler sexde neyi sever, erkekler en cok nasıl sexten hoslanır, bır erkek sexde nelerden hoslanır.

erkekler yatakta ne gıbı seyler sever, erkekler en cok neden hoşlanır yatakta, erkekler sexs anında nelerden hoşlanır, erkek cinsellikte ne sever, erkek sevisirken hangi pozisyondan hoslanir, erkeklerin hoşlandığı sexler nelerdir, erkekler yatakta ne pozisyon sever, sex esnasında erkek nelerden hoşlanır, sex sirasinda erkek neyden hoslanir.

sex yaparken erkekler nelerden hoşlanır, ne tür seksten nasıl hoşlanır, erkekler sexte ne severler, erkek hangi seksi daha cok sever, erkeklerin sekste hoşlandiği şeyler, erkekler sex sirasinda en cok neyden hoslanir, seks sırasında erkek nelerden hoşlanır, erkekler sexde en cok neyi sever, erkekler sekste en çok neleri sever.

kızlar anal sex yaparken hoşlanır mi, kadinlar sex yaparken neyden hoslanir, erkekler bayanlarin nelerinden hoslanirlar, erkekler seks sirasinda nelerden hoslani, sex sirasinda erkekler nelerden hoslanir, erkekler hangi tur sexten hoslanir, erkeklerin sexte sevdiği şeyler, erkekler sekxte en çok nelerden hoşlanır, erkekler masil sex ten hoslani.

erkekler sekste en çok neyı sever, kadınlar sekste neyi cok sever, erkek seskte neyi,sever, erkekler sexde neleri sever, erkekler neden oral sexi sever, erkekler nasıl sanal seksten hoşlanır, erkekler seksde nelerden hoşlanırlar, erkek ler hangi pozisyon lar dan hoşlanır, sevısırken erkekler neyı sever.

erkek sexte neden hoşlanır, erkekler sexte nelerden hoslanirlar, erkekler cinsellikde neyi sever, erkekler sexde nelerdem hoslanir, kadinlarnedenhoslanir, bir erkek neyden hoşlanır neyden hoşlanmaz, erkekler en cok kadinlarin neyinden hoslanir, erkekler bayanların en cok neyınden hoslanırlar, erkekler sekste ençok neyi sewer.

erkek seks esnasında neden hoşlanır, kızlar hangi sexlerden hoşlanır, sexste erkekler neyi sever, erkek sekste hoşlandığı pozisyonlar, erkekler nasıl seksten hoilaanır, sex sirasinda erkekler nelerdrn hoslanir, erkekler nasil kadinlardan hoslanirerkekler yatakta nasil kadinlardan hoslanir, sevişmede kadının hoşlandığı şeyler izle, erkekler hangi pozisyonlardan hoslanır resim.

sex yaparken erkekler neyden hoşlanır, sevişmede erkek en çok nelerden hoşlanır, erkegin sevisirken hoslandiklari yaptiklari seyler, erkekler sex yaparken nelerden hoşlanir, erkekler hangi sevisme pozisyonundan hoslanir, yatakta erkekler neden hoşlanır, kızlar cinsellikte en çok neyden hoşlanırlar, erkekler sekx te en çok nelerden hoşlanırlar, erkekler sevisirkennelerden hoslanir.

sex sırasında erkekler nelerden hoşlanır, sex sırasında kadınlar nelerddn boslnir, sevismede erkekler nelerden hoşlanır, erkekler sekst yaparken nelerden hoşlanır, erkekleer ytakta en cokneyden hoslanir, sexte erkekler ne sever, erkekler sexde neden hoşlanırlar, erkekler nasıl oral sexi sever, erkekler hangi sexden hoslanir.

erkekler seks de en çok neyden hoşlanır, erkekler sex sever, erkek iliskide nelerden hoslanir resimli anlatim, erkekler sekste neyi cok seviyorlar, klzlar hızlı sekstenmi huşlanr yuksa yavvaşmı, erkekler hangi sekx pozisyonlarindan hoslanir, erkekelr sexste hangi pozisyondan zevk alir, erkek sex yaparken nelerden hoşlanır, erkekler neden ask yerine seksi secer.

sevişirken erkeklerin hoşlandığı sesler, bayanlar hangi seks şeklinden hoşlanır, erkekler nelerden hoşlanır sex yaparken, resimli erkkler sevisirken nelelerden hoslanir, sex yaparken erkek en çok neyden hoşlanır, erkekler seks yaparken kadinin hangi hareketinden hoslanir, erkekler sekste en çok ne severler, kadınlar hangi tür sexten hoşlanır, kadinlar sexde en çok hangi pozisyonlardan hoslanir.

yattakta erkekler neden oslanir, sexde erkeklerin sevdiği pozisyonlar foto, kadınlar analdan hoşlanır mı, erkekler ne tur camasirlardan hoslanir, erkek sexde neyden zevk alir, sexsever, erkekler seks te en cok neyı sever, erkek yatakta hangi pozisyonu sever, erkeklerin hoslandigi sex.

bir erkek neden hoşlanır, erkekler nasil sex ten hoslanir, sexde erkekler neyi sever, erkekler cinsellıkte hangi pozisyon sever, erkeklerin sex yaparken hoşlandığı şeyler, kadin memesi emilince neden hoslanir, erkekler sexste neyi sever, erkekler sexteneyisever, kizlar sex yaparken nerelerinden hoslanir.

sex sırasında kadınların en çok hoşlandığı pozisyon, oral sekste erkek en çok neyden hoşlanır, erkekler hangi sex hoslanir, kadinlar encok sexste nelerden zevk alir, sevisirken erkekler neden hoslanir, erkeklerın oral sexte en cok hoslandıgı yer, sekste erkeklerin hoslandigi seyler, kadın sex yaparken en çok neyden hoşlanır, erkekler sexste neyden hoslanir.

erkekler cinsellikte hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkek sex de nerden hoslanir, erkekler seksde neyi seviyorlar, kadinlar hangi sex pozisyondan hoslani, erkekler sexde nerelerden. hoslanir, erkekler sekte neyi sever, esim nelerden hoslanir, erkeğin hoşlandığı sevişme, mobil kadınlar anal sexten hoşlanırmı.

erkek nasil sexsden hoslanir, erkekler neden cinselliği severler, erkekler oral sekste nelerden hoslanir, wrkekler sex yaparken.nelerden hoslanir, erkekler sexte nelwri severler, erkekler yatakta nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır, erkekler ilişkide en cok neden hoşlanırlar, sexde kizlar nasil pozizyon severler, seks yaparken yatakta erkeklerin hoşlandığı sözler.

kadınlar sexsde encok neyi sever, erkeklerın sexde hoslandıkları, ney severler, erkekler hangi pozisyondan hoşlanir, sex sirasinda erkek neden zevk almaz, kızlar analdan hoşlanırlar, rrkekler sekste ne sever, sevısırken erkek kadının ne sesınden hoslanır, bir erkeği nasil sexten hoslanir.

kizlar oral sex neyden hoslanir, kadin sexte neyi sever, kadınlar sekste neyı sever, erkekler sex neler hoslanir, erkekler sexs yaparken nelerden hoşlanırlar, erkekler sex te en cok neyi sever, erkeklerin seksde en cok hoslanir, erkekler en cokneyden zevk alırlar, sex te erkekler hangi pozizyonu sever.

kızlar sekste neyı sever, erkek en cok sex yaparken nerden hoslanir, erkekler neden hoslanir sexs yaparken, erkekler sexte en cok neden hoslanir, erkeklerin sexde en hoslandigi, erkekler oral sexte nelerden hoslanir, sevişirken erkeğin sevdiği şeyler, kadınlar sex sırasında nelerden hoşlanırlar, erkekler en çok hangi pozisyonda orgazm olmaktan hoslaniyorlar.

erkekler sexde nelerden hoşlanmıyor, kızlar pozisyondan hoşlanıyor, erkekler oral seks sirasinda nelerden hoşlanır, kadınların sevdiği pozisyonlar, erkekler ne tur bir sexden hoslano, sex te erkegin hoşlandıkları, ön sevişmede erkeğin hoşlandığı şeyler, erkek neden cinselligi cok sever, erkekler sekste nelerden hoşlenır.

bir erkek bayanda sex yaparken nelerdn hoşlanır, erkeklerin sekste hoslandigi seyler, erkekler neyden hoslanirim, erkeklerin sexte neleri sever, bayanların seks sırasında nelerden hoşlanır, erkekler bundan zevk alıyor sex, erkekler sex sirasinda nelerden hoslanir, erkekler sexte en cok neyden zevk alır, erkekler seksten hoşlanir.

kadinsex sirasinda neresinden zefk alir, erkekler sexste neylerden hoşlanırlar, erkekler sevişirken hangi hareketlerden hoşlanırlar, sexde erkekler neler hoslanir, yatakta hangi pozisyonları sever erkekler seks, erkekler sexde neyi sewer, erkeklerin hoşlandıgı sex posizyonlar nelerdir, bayanlar seks yaparken hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkekler hangi pozisyondan hoşlanır resımlı goster.

erkekler seks yaparken neyi sever, erkekler sekste hangi pozisyonu sever, erkekler neden sexden hoslanir, erkeklerin yatakta en çok hoşlandığı şeyler, cinsellikte erkekler nelerdn hoşlanır, erkekler sex neden hoslanir, erkeklerin yatakta hoslandigi seyler, erkeklerin sevişirken neyden hoşlanır, sexs de erkek hangi sesleri sever.

erkekler hangi pozisyondan en cok hoslanir, erkekler bayanların neresınden hoslanır, erkekler sex de nelerden hoslanirlar, erkekler sexte neleei sever, erkekler cınsellikte neyden hoşlanır, erkekler nasil sexsever, erkeklerı en cok nasıl sex sever, sexsde erkek en cok neyden zevk alir, erkek sexte neyi sevmez.

kızlar seks yaparken neyden hoşlanır, erkeğin sevisirken en çok sevdiği sey, erkekler neden oral sexten hoslanir, erkekler neyden hoslanır sexde, seksi-erkekler-den-hoşlanır, erkek masil sexden hoslanir, 101 seks pozisyonu, erkekler sex te ne sever, erkekler seks esnasında en çok neresinden hoşlanır.

bi erkek en çok neyden hoşlanır, erkekler sex esnasinda neyden zevk alir, erkekler neden analdan hoşlanır, erkekler geceleri nelerden hoslanirlar, cinsellikte erkeklerin hoşuna giden pozisyonlar, erkek sexste ne sever, erkekler sekste ne sewer, erkekler hangi pozisyon sex sever, bi erkek sexde nelerden hoslanır.

erkek neden hoslanır vıdeo, erkeğin penisinde sevişirken hoşlandığı şeyler, erkekler hanki sekstenhoşlanır, erkeken nasıl sexten hoşlanır, erkekler hangi seks pozisyonlarından hoşlanmaz, erkekler nelerden hoşlanır cinsellikte, erkekler nasil ic camasirindan dan hoşlanır, erkekler sevisirken en cok neden hoslanir, bu erkek sekste.com neyi sever.

kadinlar sexte en cok neden hoslanir videolu, erkekler sexte nelerden hoşlanır penisleri nasıl harekete geçer resimli hareketli anlatım, erkek en cok neyden hoslanir, sex yaparken erkekler neyi sever, erkekler en çok sexste neyi sever, erkekler nasil sevisten hoslanir izle, erkekerin hoşlandigi sexsi bayan pozisyonları, kadinlar seks yaparken nelerden hoslanir, sex sırasında erkek nelerden hoşlanır.

erkekler sexde neler severler, erkekler sevişirken nelerden hoşlanır sözlük, erkekler sekste ne severler, bir erkek penisi nelerden hoşlanır, kadınlar sexde en cok neyden zevk alır, kadın sexs yaparken neden hoşlanır, erkekler sekste en çok nelerden hoşlanır, sex te erkekler nelerden hoşlanır, sekste erkeklerın hoslandıgı seyler.

kadinencok hangisexsi,sev, kadınlar hangi sexden hoşlanır, erkekler en cok hangi cinsel pozisyon sever, sexde erkeklerin sevdiği seyler, erkek sevişirken en çok neden hoşlanır, erkekler sevişirken neyden hoslanırlar, erkekler en çok hangi seksi haraketleri sever, erkek nasil sesk den hoslanir, erkekler ne tür seks.

sexte erkegin hoslanacagi hareketler, sex yaparken erkeklerin hoşlandığı şeyler nelerdir, erkekler sexsi nasıl sewer, erkekler oral sekx yaparken en çok neyden hoşlanırlar, erkeklerin yataktahoslandigi seyler, erkeklerin yataktahoslandigi pozisyonlar, sex yaparken kadınların çok hoşlandığı neler resim, 62 pozisyonu resimli anlatım, erkekler sexde nelerden zevk alir.

69 pozisyonu nasıl, erkekler sexsi neden sever, erkekler yatakta nelerden zevk alır, erkekler en cok neyden zevk alır, erkekler sex yaparken en cok neyi sever, erkekler analdan hoşlanır mı, erkekler neden sexi çok sever, sexte erkekler, sexde pozisyonlar nelerdir.

erkekler sexte en çok neyden zevk alır, erkekler nasil sex sever, erkekler ilişkide hangi pozisyondan hoşlanır, sexte erkekler nelerden zevk alır, erkekler nasıl seks sever, sexs yaparken, sevişmek nasıl olur video izle, sexte erkeklerin hoşuna giden sözler, erkek sexde ne ister.

sexte 69 nedir, erkekler sexte ne ister, erkeklerin sexde en sevdigi pozisyonlar, sexde neler yapılır, erkekler sekste hangi pozisyonları sever, sevisirken erkek en cok neyden zevk alir, erkek sexte nelerden zevk alır, kadınlar sexte nasıl zevk alır, sekste hangi taraf daha çok zevk alır.

erkekler sexte nelerden hoşlanır izle, erkekler oraldan hoşlanırmı, erkekler neden oraldan hoşlanır, erkekler yatakta hangi pozisyonu sever, erkekler hangi sexslerden hoslanir, sexi pozisyonlar, erkek nasil sex sever, erkekler 69 pozisyonunu sever mi, anal sex pozisyonlari.

oral sexten bayanlar hoslanirmi, erkekler kadınların inlemesinden hoşlanır mı, erkekler kadınların inlemesinden hoşlanırmı, sexte erkeğin hoşuna gidenler, kadın sexte neresinden zevk alır, kadın sexde nasıl zevk alır, 69 pozisyonu nedir, erkek sexte nasıl zevk alır, erkek sevişirken nelerden hoşlanır izle.

erkekler orali neden sever, sexte erkege neler yapilir, sexte erkeğin hoşuna giden pozisyonlar, sexte 69 pozisyonu, sexde 69 nedir, kadınlar skste hangi pozisyondan zevkini alır, erkekler sukisten hoslanirmi, kadınların sexte hoslandıkları yerler, sexte nasıl zevk alınır.

erkek anal sexden neden hoşlanır, sex yaparken erkekler neyden zevk alır, kadinlar sexte en cok nereden.hoslanir, erkeklerin oral sekste sevdikleri nelerdir, erkekler nereye bosalmaktan hoslanr, erkekler sex yaparken en çok neyi sever, erkekler sekyaparken neyi severler, erkekler sex sirasinda en cok neyi severler, erkek analdan zevk alır mı.

erkekler seks yapmayi severmi, erkekler sex yaparken nelerden zevk alır, sexte erkeklerin hoşlandıkları, erkekler oral sexte en cok neyi severler, anal seksten kızlar hoşlanırmı, görsel olarak sekxden önce ne yapmalı, sexte erkekleri hoşuna gidenler, kadınlar neden anal seks sevmez, erkekler sikişirken kadinların inlemesinden nasil etkilenir.

kadınlar sikişmekten hoşlanırmı?, kocam yatakta hangi pozisyonlardaki iliskiden hoslanir resimli, erkekler sexte en cok nelerden hoslanirlar, kadın hangi şikişte hoşlanır, erkekler sex de neyden zevk alir, erkek sexte en çok neyden zevk alır, erkek sex yaparken neden zevk almaz, erkeklerinn sevisirken zevk aldigi hareketler, kizlar neden sexste hoslanir.

erkekler sexste en cok neresinden zevk alir, erkekler en cok sexte neyi sever, sexte erkeğin hoslandıgı bölgeler, erkekleri sevişirken hangi hareketlerden hoşlanır, kadınların seks yaparken en çok hoşlandığı pozisyonlar, erkekler ne kadar sex sever, erkek seksi nasıl sever, bayanlarin sezde hoslandiklari nelerdir, erkekler sex de nelerden zevk alir.

sexte utanilmali mi yoksa zevk aldığını hissettirilmeli mi, erkekler neden sex severler, erkekler anal seksten hoşlanırmı, erkeklerin oral sexte en çok neden hoşlanır, ilk gece erkekler sekxden neden hoslanir, erkekler nasil seks severler, kadınlar sikişirken nelerden hoşlanırlar, erkeğin sexte hoşlandığı şey, erkekler seks yaparken en cok neyi sever.

erkekler anal seksten hoslanirmi, , erkekler sexten hoslanirmi, erkeler hangi sevişme pozisyonlarından noşlanır, erkekler neden sexs sever, erkekler oraldan hoşlanır mı, erkek sikişirken neyden zevk alır, sex te kadin en cok hangi pozusyondan zevk alir, sexte zevk veren pozisyonlar.

erkekler sexte nelerden zevk alirler, erkeklerin anal sekste en çok hoşuna giden pozisyon, erkek iliski esnasinda penisin neresinden hoslanir, sanal sexte erkekler nasil etkilenir, sex yaparken neden zevk alinir, erkekler sexste kadinin neresinde hoslanir, www.erkekler neden anal sex sever, erkege sexte zevk vermek, erkekler nasıl seks yapmayı sever.

bayanlar.anal .seksten.hoşlanır mı, kadınlar sexde neyden hoşlanır, sikiserken erkekler neden hoslanir, kadın oral seksten zevk alırmı, sex yaparken erkekler nelerden zevk alır, sexte erkegin hoslandigi hasas yani, kadınlar sikişirken en çok hangi pozizyonlardan hoşlanırlar, erkek sikişirken neden hoşlanır, erkegi telefonda nasil zevk verirsin.

anl sex erkek ndn sever, sex yaparken kadinlar encok neyi sever, erkekler analdan nasıl zevk alır, sexde zevk verici pozisyonlar, erkek kizla sexi pozlar, kadın hangi erkekle sex yapmaktan zevk alır, kızlar analdan hoşlanırmi, turk erkegi seks yaparken nwden hoslanir, erkekle kadın seks yaparken kadın hangi hareketleri yapar açık net izle.

türkler oral sexi hoşlarlar, erkekler anal sex yaparken nelerden zevk alır, sexk te 69 pozisyonu nasil olur resimle, kadinlar sexde neyden hoslanir, oral sexe erkeklerim yorumu, seks sırasında kadınların en çok hoşuna gittiği sex pozisyonları kendisini siktirdi pozisyon, erkekler seks yaparken en çok neyi sever, erkeklerin sexte sevdiği hareketler, sexs yaparken erkeklerin hoslandigi pozisyonlar.

seks yaparken erkegin penisi, erkek ne tur pozisyonlrdn hoslanir, erkekler yatak odasında nasıl seks sever anal severmi, sexs erkekker, erkekler yatakta hangi pozisyon sever resim, sexde en cok zevk veren pozisyonlar, sex nasıl yaplır erkekle kadn sexslerı, seks kadlnlar ençok hangi pozisiyonu sever, erkekler yatakta hangi sexleri sever.

erkekler 69 pozisyonu sever mi, erkekler anal seksi neden seviyor, erkeklr ençok hangı seks pozizyonlarını severlr, sexserkekler, erkek nasıl zevk alır video izle, erkeyin hoşuna giden sex kelime pozisyon resimler, bir bayan sikişirken hangi pozisyonda zevk alır resim, erkekler nasl sekxden hoşlanır, sikiste erkekler nasil sever.

seks 69 pozisyon, genç erkekler en çok hangi sexi severler, erkekler encok haygı pozızyon sıkısten hoslanır, kadınlar sikiserken ne zevk aldi yerlere, ful seks ilgili posusuyonkar, kocam yatak poz?her?sexi, erkekneden anal sever, turk erkekleri oral sex, sexsde 69 pozisyon.

sexde en zevk veren pozisyn, erkekler sikişte hangi pozisyonları sever ister, sexde erkekler neden zevk alır, erkekler en cok yatakta hosuna giden seyler vidyo izle, erkekler oral sexı severmı, kadinlar 69 severmi, erkekler en cok hangi aex pozisyonundan zevk alir, erkek sex en cok neyi sever, kadınlar seksden hoşlanırmı.

sexde en çok erkeğe ne zevk verir, arkadan sexte temizlik nasil yapilir, kadinlar anal sexten hoslanir mi, erkekler nasıl seks ten hoslanır, erkek nasıl seksten hoslanır resımlı, erkekler anal sexten neden daha çok zevk alırlar, oral seks turk kizlari, erkekler ençok sexs sırasında nelerden hoşlanır, kadınlar saksodan hoşlanırmı.

sikişde kadın hangi haraketi sever, erkek sek yaparken kadn da neister osrada, anal seks nasl posizyon alnr, erkekler nasıl seks sever izle, sekx de erkeklerin hoslandiklari, erkekler en cok ne sever sexte, seskde fantazi, seks niye bu kadar zevkli, erkekler oralden hoşlanır mı.

kadin Üstte ŞİkİŞmekten hoŞlanirmi, erkekler sexde neleri yapmaktan zevk alir, erkler sexde bayana neler yapmaktan hoslanir, turk kadinlari sexs yaparken, sex yaparken erkeklerin sevdiği, porno yaparken neden zevk alınır, kadınların sexde en sevdikleri, sex yaparken wrkek neyi sever, kadin sikiste encok neden zevk alir.

erkek sex esnasinda nerelerden zevk alir, seks yaparken erkek hangi pozisyonları sever, zevk verici sexler, anal seks nasıl yapılır izle, kadınların pornoda en sevdiği hareketler, sekxde zevk nasil alinir, bayanlar sexde hangi şeylerden zevk alır?, anal sekse nasıl tahrik, kadını anal sekse nasıl tahrik.

kadin sx de en cok nerden zeyk alir, erkek en çok neyden zevk alır izle, erkeklerin en çok sexde zevk aldi şeyler, sexte 66 pozusyon nasil olur, kadin sikiste encok zevk aldiyi şey nedir, kadınlar hangi pozisyonu sever, anal iliskide nasil zevk alimir, anal seks pozasi, sexte 69 pozisyonu resimleri.

kızlar erkeğe oral sexs yapmayı severmi, sexsde66 nedir, kızlar 69 yaparken erkeğin götten sikme pozisyonu, mobil erkek erkek sekxi, porno sex nasıl yapılır nasıl zevk alınır?, pornoda erkekler neydn hoşlanr, erkek neden seks yaparken vıdıoya ceker, anal sexte erkek zevk alır mı, sexde farklı pozisyonlar.

sex yaparken erkelerin encok zevk nasil alirlar pozisyonları, kadının hoşlandığıpozisyon, erkek seks yaparken neleri sever, erkek erkeğe sexs, kızlar oral sex yapmayı sever mi, erkekler bayanlardan hangi pozisyonlarla ilişki ister, kadının en sevdiği pozisyon, erkekler qadinlari sikdinde niye hazz alir, kadinlar hangi pozizyonlari severlersex yaparkn.

türk erkeyi nasıl siker resımli, kadınlar oral yaparken zevk alırmı, erkekler niçin sex severler, kızlar kaç saat sikişmekten zevk alır, kadınlar hangi pozisyonda zevk alır, kapalı bayanda erkegin porno yapılışı, oral sexs bayanda nasil olur, erkekler anal seks seven kadınlardan hoşlanır mi, sexde erkeğin hoşuna giden pozlar.

haydar dümen sexi duruşlar, erkekler nasil sikişmeyi sever, kocam nelerden zevk alır, www.sikisirken 69 pozisyonu nasil yapilir, bi sikişte kadın nasıl zevk alır, erkekler ilk gece hangi pozisyonları sever, kadin sekxde ne ister, bir kadın sexte nasıl zefk alır, sexde erkege zevk veren.seyler.

iki erkek erkeğe porna yaparken, harek sex rresim, erkeklerin sexde zevk aldığı noktalar, sexde en çok zevk alınan pozisyon, kadım seksden zevkaldı pozısyonlar, sexsde erkekler nerlerden cok zevk alır, erkekler sexte en cok neyden zevk alir video, seks yaparken bayamlarin en hoslandigi seyler, sexte zevk veren pkzisyon resim porno.

sexs hareketler, bir kadına nasıl zevk verirsin porno, seksk porna nasil olur, seks zevk videolar, encok zevkveren sekis videosu indir, erkek ne sever sikişirken, erkekler hangi sikme pozisyonlarından hoşlanır, oral sexten hoslanmayan kadin var mi, pornoseksk.

bi erkeğin ilişkide en çok hangi pozisyondan zevk alır, erkek erkeye porno redimleri, erkekler hangı sıkıs pozısyonlarını ıster ve sever, porno zevk ver, kadınla sikik en ço nyde hoşlanrla, ilk gece pozisyonları resimli anlatım, sexde kadin cok zevk alirmi, erkek erke porna fotolari, cinselikte degisik pozisyolari izle.

sevisme pozisyonu 101, erkekler arka sevişme sırasında nelerden hoşlanır foto, oral seks resimli anlatim, kadın analdan zevk alır mı resimle gòter, sikisirken kadın neden zefk alır, seks nasil yapilir video izle, erkek erkeye porno resimleri, kadinla sikisirgen kadina zevk vermenin yolu, erkek sevisirken neyden etkilenir porno.

kadın sikişirken en çok neden zevk alır, sexs te erkeğe ne yapılır, sekste erkeğin hoşlandığı şeyler vidio izle, sexs severler, erkeklerin sevdigi seks pornolari, sexs yaparken erkeklerin en sevdigi sey, encok zevkveren porno lar indir, oral sexsde kadın nekadar ve nasıl zefk alır, kadinlar analdan zevk alirmi.

sexde 102 pozisyon mobil porn indir, hareketli erkek sexs resml, sekxde 69 pozisyon, kızlar sexs yapmayı severmi, turk kadinini sexs zevki, analdan yaparken foturafları, sikişirken en cok zevk veren pozisyon türk kadını, bayani sikisirken memnun etme nasil, erkekler seks te nasıl pozisyon sever.

sikişde erkek hangi pozisyondan hoşlanır, sexi erkekle sex, erkeğin en hoşlandıgı sex hareketleri, turk kizlari hangi pozisyonda seks yapmayi sever, erkek erkege sex resimleri, 69 sikiş pozisyonu nasıldır, kocam sexten ne cok ne ister, haraketli olan yatak sikişi fotoğraf, hoşlanma zevk sikiş.

erkegin sevdigi porno resimleri, sex yaparken erkeklere nasıl zevk verirsin, sexste yatak pozu gostr, turk kizlari sex resimleri, erkekler sexs sirasinda hangi pozisyonda zevk alir, banyoda sikis nasil olur.kadin cok zevk alirmi, kızlar sikişirken en hangi pozisyondan daha çok zevk alırlar, kadın sıkıs esnasında neden zevkalır, kadimlar nasil sikismekten cok hoslanir ve zevk aliir.

eskortlar zevk alir mi, iki erkek bir kadın porno resimler, erkek erkeye sexs, kocam hangı pozısyondan hoslanır acaba, türk kadinlari seks yaparken hangi pozizyondan zevk alır, erkek ler hangi sikiş şeklini sever, erkeklerin hosuma giden sikis hareketleri, pornoredimleri, hangi pizisyonda sikisler.

sex yaparken en zevk veren sey, erkek oral sexte ayakts olmayi severmi, kocama zevk verecek sözler, anal sexten kizlar hoslanirmi, erkekler nasıl sikişmekten zevk alır, kadin porno sevişmede erkeyi nasil rihatlatir, erkekler telefon sexinde nelerden hoşlanır, erkekler neden kadın inlemelerini sever, kizlar neden anal sex sevmaz.

sex yaparken erkekler hangi pozisyon sever, dunyada kadinlarin en cok zevk aldigi sikis pozusyonu, kadın hangi sikişten pozisyondan hoşlanır, sexi sex pozisyonlari resimli anlatim, sex te 69 resin, anal seksi erkekler neden sever, 69 pozisyonlu erkek yarak, sexde kadınların zevk aldigi pozisyonlar, amdan gitden sikisindir.

erkekler hangi pozizyonu çok seviyor, kadinlarda sevisirken erkegin inlemesinden zevk alirmi, sikis yaparken nerden zevk alınır, erkeklerin oral sec yapmayı sevdiği nasıl anlaşılır, sevısırken seks nasıl yapılır ındır, bir kadinin en sevdigi sikme pozu, resimli hareketli sikış sevişme, erkek dassaklarini opmekten zevkalirmi, kadinhangi pozisyonda zevk alir.

anal dan hoşlanmayan kızlar, oral seksin yapılışı video izle, erkek erkeye sexs, kadinlarin hoşuna giden seks pozisyonlari resimli anlatim, kadın en çok hangi pozisyondan zevk alır, çıtırlar yatakta, erkeyin kadını sikme videoları, sikiş yaparken hoşuna giden pozizyon, farklı neler yapılr sexte.

erkekle erkek porna yaparken, sİkŞ resmlr harktlr vİyolari, erkekler nden sikis sever, erkeklerın en cok hoslandıgı sexler, bayanlar sex esnasinda hangi pozusyondan zevk alirlar, sekxde en guzel posisyon, türkler sikiş sever mi, erkekler sekste.en cok hangi.pozisyonu sever, yatakta erkegi kudurtan pizisyon lar sikis me.

sexte nasıl pozısyonlar olabırır, turk erkekkerinin sexde hoşuna giden hareketler, sex te erke, sevişme sırasında sexi duruşlar, haraketli seks resimleri, kızların hoslandigi sekx porno, seksle ilgili oral pozisyon lar resim li, ukrayna bayanlari seksyaparken, kadınların sıkısme hareketlı pozısyonu.

iki erkek bir kadın 69 porno, hagi porn sex iyidir kadinler bedava indir, erkek lerin yatakta bayanları sikişmlerin videosu, kadinlar nasil yatakta sİkİŞİrler İzle İndİr, bir kadin ile ilk seks ve sikis nasil yapilir, seksin yapılışı video, ilk gece sikisi pozisyonlari, pornoda en zevk veren sey, sekxde 69 pozisyonu nasıl olur.

erkek sikisirken neyi sever, zevk veren sevişme mobil indıpg, erkekleri swxte, kadınlar en çok hangi sikiş pozisyondan zevk alır, anal porno nasıl yapılır, sexde 62 pozisyonu nedir, bayanların en çok zevk aldığı pozisyonlar, erkekler sikişirken en cok ne yapmaktan zevk alırlar, ilk sexte neler yapılmalı.

kadın erkek şikişirke resimleri, kizlar hangi erkeklerle sikisir, gotten sikiste kadin zevk alirmi, porno resimleri nasil degisik pozidyonda yapilir, sekx yaparkan kadın ne yapar, erkeller hangi sevişme pozusyonunu sever, sexte hareketli 69 pozizyon foto, erkekler hangi sikişi sever, kızlar sexs severmi.

erkekler daha cok ne tur sikis sever, kadın hangi sıkis pozisyondan zevk alır, kadınlar encok hangi pozusyonda sikişmeyi sever rezimleri ni göster, kadınların sekste hoşlandığı pozisyonlar, kizlar hangi sikis pozisyonundan hoslanir, kadın sexde hangi pozüzyonu sever, kadın sikiş te hangı pozizso ister, kizlar en cok hangi sikisi sever, kadınlar sikiş esnasında en çok neresinden zevk alır.

porno harakatlar resim, erkeği mutlu edecek sikiş pozizyonları, ilk gece sikis nasil olur resimli anlatim, erkeklerin hosuna giden sikis sekilleri, kadinseks severmi, bir kadinla nasil sikiş yapilir, kadınlar/hangi/sikişi/sever, erkeklerin için sexs, zevkli sikisler hareketli.

erkek erkege sex resımlerı, sekste nasıl yapılır, sxa en yeni porno resim ler, erkekleri delirten sevdigi seyler sikis, encok zevk alma sikiş pozuyonlar, anal sexten kadin zevk alirni, pozizyom porno, sikis de nerden haz alinir, erkek sikiş yaparke neyi sever.

kocama arkadan vermek istiyorum zevk alirmi, zevkveren kadinlarin pornasi, sexte 69 da erkek zevk alirmi, oral yaparken erkeğin hoşuna gidecek şeyler, kızların ençok sevdığı sıkıs pozısyon resimleri, klzlar niye sx porno sevmezler, erkeyi kudurtan kadin sikişi, sikis nasil yapilir degisik pozusyonlsr, sexs yaparkenki resimler.

kizlar sikisden hoslanirmi, kadın hangi pozisyonda sikişmeyi sever, kocam sikişirken nelerden hoşlanır, erkek erke seks porno, erkek sekste sikiste ne sever, kızlar neden oral seks sevmez, erkeklerin en cok zevk aldigi sikme pozisyonlari, kadınların sevdiği sikiş sekilleri, kizlar neden zevk alir porno.

erkek kadinsesx, seks yaparken erkeklerin sevmediği, kadinlar sexs yaparken en çok hangi pozusyondan hoşlanir, sexs erkeklerle nasıl yapılır, erkekler sex yaparken encok hoslandiklari yer neresidir, haraketlisexresimleri, sikis vidosu indiremiyorm neden, erkeklerin zevk aldığı pozisyonlar resimli, erkeklerın en sevdıgı sıkıs.

bayani tahrik edici sikiş pozizyonu, kadının hoşûna giden sikiş, porno lar kadın lar en çok zevk aldığı sikiş, zevkli sikisler, resimli oral sex erkege, seksin yapılışı, hareketli sikişme erkek, corapli sikiş seven erkekten hoşlanirmi kadinlar, en sexi sex pozisyonları.

top erkek erkeye sikis resimi, 69 pozisyonu nasil, sexs hareket, www.wardom.org/sikiş pozüzyonları, 69 pozisyon nasıl olur, erkekler.sexte en.cok.nereden.zevk.alurlar, sexde kadının ençok zevk aldığı pozisyon, oral seks videola, sexs sirasin da kadin nerde hoslanir.

69 pozisyondaki sex fantezi oku, erkek erkeye seks vidyolari, erkekler en cok nerdn sikmeyi sever, kadın hangi şekil sikis ister çok, www.69pozisyon foto.com, erkek ile kadın porno seks sikiş yaparken, porno erkekler en hoşlandıkları pozisyon, anal sexs resımlı anlatım, bayanlar hangı pozisyon porno sever.

erkek erkeyi porno izle, banyoda sikişmek sözler, erkeklerin hoşuna giden sex kelimeleri, Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?.


Eski13-02-2010, 14:45   #2
4MAT
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 4MAT

süper paylaşım sağol
 

Eski13-02-2010, 14:46   #3
Fоx
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Fоx

Böyle güzel bilgilendirici konu için teşekkürler artser

Çaylaklar için eğitici içeriğe sahip
 

Eski13-02-2010, 19:39   #4
Hypnose
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Hypnose

Doğru açı


Seks yaparken doğru açı kullanın. Hareketli olmanız zevki artırır. Ancak sakatlanmamaya dikkat edin.

 

Eski13-02-2010, 19:41   #5
dockhanger
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - dockhanger

cok terbiyesizsiniz varya
 

Eski13-02-2010, 19:47   #6
61burak6161
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 61burak6161

kadınlar için öncelik sevişmektir...
 

Eski13-02-2010, 21:24   #7
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dockhanger Mesajı Göster
cok terbiyesizsiniz varya
Huyumuz kurusun..
 

Eski13-02-2010, 21:33   #8
SylarGray.
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - SylarGray.

Sık kullanılanlara ekliyorum, teşekkürler
 

Eski13-02-2010, 21:54   #9
4MAT
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 4MAT

bence her şeyden önce kiminle seviştiğiniz önemli

zevk için mi yoksa aşık olduğunuz kişiyle tutkulu bir seks için mi?
 

Eski13-02-2010, 22:02   #10
manyakuz28
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - manyakuz28

çok utandırıcı +kkkk
 

Eski14-02-2010, 10:33   #11
farego
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - farego

Güzel bir bilgi

Bi kadında en çok dikkatimi çeken jartiyer :P
 

Eski14-02-2010, 10:40   #12
bennybenassi..
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - bennybenassi..

forumumuzun abazan delikanlısı,jonior haydar dümen ine teşekkürler
 

Eski14-02-2010, 11:20   #13
3qU!Noc
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 3qU!Noc

Eline saglik abi

Degerlendirilmeyebalindi zamani gelince pratikde uygulanacak zamani gelince INS
 

Eski14-02-2010, 11:26   #14
RebelFa1con
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - RebelFa1con

Jartiyere bayılırım
 

Eski14-02-2010, 11:32   #15
pentimento
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - pentimento

bunların hepsini bilen ve alımlı bir bayan bulmak için neler yapmak gerekli ?

birde onu anlatsan


eline sağlık
 

Kapalı Konu

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 3 (0 üye ve 3 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 10:46.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, Elektronik Sigara, Erken Rezervasyon, spor malzemeleri, İstanbul Etkinlik, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü