Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski13-04-2010, 19:46   #1
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser
Thumbs up Evde penis büyütme

Penis boyunun normal standartlar altında olduğunu düşünen arkadaşlarımız için, evde penis büyütme egzersizlerini sunuyoruz..






Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar.



Penisinizin boyu* doku kanallarına pompalanan kan ile doğru oratılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz* zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.


Penis Büyütme Yöntemleri İle İlgili Bilimsel Gerçekler Penis Dokusu (Corpora Cavernosa) nasıl genişler?

Penis Büyütme Yöntemleri İle İlgili Bilimsel Gerçekle rPenis geliştirme egzersizlerinin temeli* penis dokusuna kapasitesinin üzerine kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstüne kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir.



penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler üretirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar.


Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir.


Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır.



Elle penis büyütme çeşitli yollarla sağlanabilir. bir çok insan kendi elleriyle peni boyunu büyüttüklerini söylemekedir.

Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek* büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi* penis geliştirme egzersizleride penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirebilir.



Tek yapmanız gereken ; Size verdiğimiz teknikleri doğru şekilde uygulamaktır. Düzenli olarak bu teknikleri uyguladıktan sonra* kısa bir süre sonra penisinizdeki değişikliklere en çok siz şaşıracaksınız.


Doğal Penis Büyütme Tekniklerinin Sırrı Nasıl Çözüldü? Yüzyıllardan beri uygulanmakta olan bu yöntemler* özellikler Araplar ve Zenci kabileleri arasında çok sık olarak kullanılmaktaydı.

Siyah insanların büyük penisli oldukları tüm dünya tarafından bilinen bir gerçekti.






Bu durumu araştıran bilimadamları* kabile kökenli olan bu insanların daha çocuk yaşta doğal penis büyütme tekniklerini uyguladıklarını ve bu sayede penislerini inanılmaz derecede büyütebildiklerini gördü.

Tamamen elle yapılan bazı özel masajlara dayanan bu teknikler zaman içerisinde konunun uzmanları tarafından iyice geliştirildi ve sonuçta doğal penis büyütme teknikleri ortaya çıktı.
 

Eski13-04-2010, 19:52   #2
Zafer
 
Evde penis büyütme - Zafer

Sadece düşünce yoluyla bile uzatmak mümkün Artserim. Ne gerek var öyle egsersizlere..
 

Eski13-04-2010, 19:53   #3
denizkilic
 
Evde penis büyütme - denizkilic

neyseki ben doğuştan zenciyim
 

Eski13-04-2010, 19:55   #4
botbeta
 
Evde penis büyütme - botbeta

Phohoho Güzelmiş
 

Eski13-04-2010, 19:55   #5
ersan.
 
Evde penis büyütme - ersan.

kamış diye hitap etsek daha uygun olur one öle şey deseydin
 

Eski13-04-2010, 20:09   #6
halideedip
 
Evde penis büyütme - halideedip

oh maasallah. kama sutra da veriyormusunuz bari

utanmasaniz kac turlu seks yapilir onu da vereceksiniz
 

Eski13-04-2010, 20:11   #7
halideedip
 
Evde penis büyütme - halideedip

erkekler hamamimi burasi???
 

Eski13-04-2010, 20:12   #8
mustione
 
Evde penis büyütme - mustione

artser bu işe iyice merak sardı bacağına bağlamazsa yakında şaşmamak lazım

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi halideedip Mesajı Göster
erkekler hamamimi burasi???
başlıkta yazıyor giripte okumasan daha iyi olurdu
 

Eski13-04-2010, 20:13   #9
ersan.
 
Evde penis büyütme - ersan.

artser nedir senin bu derdin
aha önce liberta leyla adında erkek olup kadın taklidi yapan bir feminist vardı hem erkek hem erkek düşmanı şimdi işkincisi türüyor galiba ama aynı kişi değiller rahat ol
 

Eski13-04-2010, 20:13   #10
NoPainNoGain
 
Evde penis büyütme - NoPainNoGain

Yan etkileri yok demi
 

Eski13-04-2010, 20:16   #11
halideedip
 
Evde penis büyütme - halideedip

nereye girecegimi sizdenmi soracagim?
 

Eski13-04-2010, 20:17   #12
ersan.
 
Evde penis büyütme - ersan.

la ben 23 yaşında cinselliğe çok düşkün bir erkeğim kamasutra yı daha geçen wardomda öğrendim
 

Eski13-04-2010, 20:19   #13
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Yorum yok Ersan.'ım..

Tamamen bilgilendirme amaçlıdır gençlerin gidip ilaçlara ve benzeri aletlere tonla para verip ayrıcada psikolojilerininde bozulmasını istemediğimden açtım konuyu..


 

Eski13-04-2010, 20:20   #14
halideedip
 
Evde penis büyütme - halideedip

aksamlari girmemek lazim buraya. kahvehaneler bosalmis millet buraya dolusmus
 

Eski13-04-2010, 20:20   #15
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
la ben 23 yaşında cinselliğe çok düşkün bir erkeğim kamasutra yı daha geçen wardomda öğrendim
http://www.wardom.org/showthread.php?t=369901 senin için açtım bu konuyu..
 

Eski13-04-2010, 20:22   #16
Sharkmisdeed
 
Evde penis büyütme - Sharkmisdeed

Bunlar sadece evdemi oluyor ? Yani işyeri için olan versiyonu varmı bunun
 

Eski13-04-2010, 20:27   #17
ersan.
 
Evde penis büyütme - ersan.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
http://www.wardom.org/showthread.php?t=369901 senin için açtım bu konuyu..

vay arkadaş nasıl bir konuydu o öyle bidaha böyle konular tavsiye edeceksen

içeriği hakkında bilgi ver marketteyim içeride bayan müşteri vardı
 

Eski13-04-2010, 20:28   #18
kocero40
 
Evde penis büyütme - kocero40

kadınlar ellerindekiyle yetinmediklri için erkekler bu tür şeylere yönelmekte malesef
 

Eski13-04-2010, 20:28   #19
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
vay arkadaş nasıl bir konuydu o öyle bidaha böyle konular tavsiye edeceksen

içeriği hakkında bilgi ver marketteyim içeride bayan müşteri vardı
Başlığına bak diyecektim ama linkte oda yazmıyordu..benim konuların sağlıkta olanları iki kere düşün öyle aç bundan sonra..
 

Eski23-04-2010, 20:10   #20
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser
İlaçla büyümez

Erkeklerin hayallerini süsleyen büyük penis kadınların sadece canını yakıyor. Kadınını düşünmeyen, aklı arkadaş sohbetlerine takılı kalan erkek üzülüyor, büyümesi için olmadık yollara başvuruyor. Yeterli olmadığını düşünenler ise hemen internette ilaç ismi aramaya koyuluyor. Beyler, cinsel organın öyle ilaçla ya da masajla büyüyeceği yok. Artık ölçüleri bırakın, eşinize kulak verin ki mutluluğunuz santimlere kurban olmasın. Boş hayallere kapılmayın...

Penis büyütücü haplardan kullansam işe yarar mı?

21 yaşındayım. Penis boyum ereksiyon halindeyken 11 santim ve biraz da ince. Kasıklarımda herhangi bir yağlanma söz konusu değil. Çünkü zayıfım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimde hiç zevk almıyorum. Sevgilim de bu durumdan şikayetçi. Penis büyütücü haplar varmış. Acaba onları kullansam işe yarar mı?

CEVAP Değerli okurum, kulaktan dolma her türlü hayale kapılıp yanlış bilgilerle umutlarını söndürme. Penisinin boyu mutluluk ve evlilik için de yeterlidir. Hüner, onu kullanmayı bilmektir. Kesinlikle penis büyütücü türü piyasa olaylarına kapılma. Penis sadece 1-2 santim ameliyatla büyür. Senin için buna gerek yok.

Süt içsem penisimin boyu uzar mı?


17 yaşındayım. Annem boyumun uzaması için bana süt içirirdi. Şimdi penisim 10 santim. Acaba süt içsem cinsel organım büyür mü?

CEVAP Çocuğum, annen çok iyi yapmış. Onu ellerinden, yanaklarından öp. Süt kemiklerini güçlendirmiş, boyunu uzatmış. Şimdi git aynaya bak, ne kadar yakışıklısın değil mi? Bir de seni güzelleştirmiş. Amma velakin, nasıl dilin kemiği yoksa, penisin de kemiği yok. Süt oraya da ulaşmış, aramış, taramış. Kemik bulamayınca tornistan geri. Tabii ki işe yaramamış. Ama yine de senin yüzünü kadınlara karşı kara çıkarmamış, işe yarayacak karar ölçüde kalmış.

Ben çorap fetişisti miyim?


15 yaşındayım. Kadınların giydiği çorapları görünce dayanamıyorum. Ben fetişist miyim?

CEVAP Evet yavrum, sen çorap fetişistisin. Bu büyük bir sorun değil. Ya başka bir şey fetişisti olsaydın. O zaman iş tehlikeli olurdu. Zorlama, evlendiğinde çorap koleksiyonu yaparsın biter.

Penis küçültülemez mi?


23 yaşında, nişanlı bir kızım. Nişanlımın penisi çok büyük. Birlikte olduğumuzda çok canım yanıyor, acı çekiyorum. Cinsel yaşamımız iyi gitmiyor. 3 yıllık birlikteliğimiz var. Nişanlımın cinsel organının küçültülmesi mümkün mü?

CEVAP Sevgili okurum, çok zor bir sorun. Penisin herhangi bir yöntemle küçültülmesi söz konusu değil. Tek yöntem, onu idareli kullanmak. Bunu da siz aranızda keşfedin. Ne şiş yansın ne kebap. Yapabileceğiniz bundan ibaret.

Zayıflayan kadının vajinası küçülür mü?


Hocam, siz yazılarınızda "Erkek zayıflarsa penisi az da olsa uzayabilir" yazıyorsunuz. Acaba bir kadın da zayıflasa vajinası daralır mı? RUMUZ: HAŞİN ERKEK

CEVAP Haşin Haşimim, haşema giyip denize giren kaşifim. Merak bu ya! Soracaksınız, yanıtlarını da alacaksınız. Ama önce kel alaka bir fıkraya takılalım. Temel'in oğlu oynak bir kızla evlenmek istemiş. Baba direnmiş, oğlu dinlememiş. Sonunda baba "Peki" demiş “O iş olunca kız çıkarsa silahı 2 kere ateşle, değilse 5 kere” deyip odasına çekilmiş. Derken silah iki kere patlamış. Baba mutlu derin uykuya dalmış. Sabaha karşı 5 el daha silah sesi duyan Temel yerinden fırlamış "Hani oğlum kızdı" deyince oğlu "O zaman kizdi baba, sonra bozuk çıktı, vurdum oni" demiş. Herkes kendi zevkinin delisi, sevgili haşin erkek özentisi.
 

Eski24-04-2010, 01:30   #21
o0ORaDiOAcTiVeO0o
 
Evde penis büyütme - o0ORaDiOAcTiVeO0o

ahuahahu geyik konusu zannettim Sağlıkta uygulayacak arkadaş varsa dikkat elinizde kalmasın

Düzenleyen o0ORaDiOAcTiVeO0o : 24-04-2010 01:33.
 

Eski24-04-2010, 09:15   #22
ßeNAsLıNDaYoHuM
 
Evde penis büyütme - ßeNAsLıNDaYoHuM

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi NoPainNoGain Mesajı Göster
Yan etkileri yok demi
Yok.Sadece enine,boyuna doğru deparlıyor penis .
 

Eski24-04-2010, 18:06   #23
\Emix
 
Evde penis büyütme - \Emix

Doktorrr bi yanlış olmasın?

kırarız ederiz
 

Eski24-04-2010, 18:14   #24
Numune19
 
Evde penis büyütme - Numune19

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
http://www.wardom.org/showthread.php?t=369901 senin için açtım bu konuyu..
allahım sana geliyorum üstat sen harika ötesi bişeysin ya xD

ersan abi kıskanmak yok taktir etmek var hocamıza saygılar

ben biraz daha konuyu inceleyim
 

Eski24-04-2010, 20:31   #25
mydos
 
Evde penis büyütme - mydos

Burda herkes <zenci>
 

Eski25-04-2010, 13:07   #26
iynx.Forever
 
Evde penis büyütme - iynx.Forever

yöntemleri de vereydiniz? xD
 

Eski25-04-2010, 16:35   #27
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Numune19 Mesajı Göster
allahım sana geliyorum üstat sen harika ötesi bişeysin ya xD

ersan abi kıskanmak yok taktir etmek var hocamıza saygılar

ben biraz daha konuyu inceleyim
O çok kıskanç ya..çekemiyor benim konularımı....
 

Eski25-04-2010, 16:37   #28
Fоx
 
Evde penis büyütme - Fоx

Artser hocam bilgiler için teşekkürler benim öyle bir derdim yok

Ama ihtiyacı olanlar için gerçekten güzel bilgiler
 

Eski25-04-2010, 16:50   #29
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iynx.Forever Mesajı Göster
yöntemleri de vereydiniz? xD
seni tebrik ediyorum dostum..herkes okumadan yorum yapmış galiba..Verdiğim paylaşımda yöntemlerin hiç birinden bahsedilmemişti çünkü..

Başlığa göre yorum yapmak bu olsa gerek..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Fоx Mesajı Göster
Artser hocam bilgiler için teşekkürler benim öyle bir derdim yok

Ama ihtiyacı olanlar için gerçekten güzel bilgiler
sanada bu bölümü öneriyorum..

http://www.wardom.org/showthread.php?t=369901
 

Eski25-04-2010, 16:52   #30
ersan.
 
Evde penis büyütme - ersan.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
O çok kıskanç ya..çekemiyor benim konularımı....
alıntı kjonuların neyini kıskanıcam benim gibi kendine has konular aç kıskanıyım
 

Eski29-04-2010, 21:12   #31
iynx.Forever
 
Evde penis büyütme - iynx.Forever

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
seni tebrik ediyorum dostum..herkes okumadan yorum yapmış galiba..Verdiğim paylaşımda yöntemlerin hiç birinden bahsedilmemişti çünkü..

Başlığa göre yorum yapmak bu olsa gerek..



sanada bu bölümü öneriyorum..

http://www.wardom.org/showthread.php?t=369901
okucam tabi abi... 15 fena değil ama bi 18 yapmak isterim hani.. :P
 

Eski29-04-2010, 21:30   #32
Aytekinet
 
Evde penis büyütme - Aytekinet

konuya gelll
 

Eski29-04-2010, 21:36   #33
Numune19
 
Evde penis büyütme - Numune19

Haydar dümene maaş baglayalım wardom foruma gelsin ?
 

Eski29-04-2010, 21:40   #34
Sorrow123
 
Evde penis büyütme - Sorrow123

kısa , sivri olucak
 

Eski09-12-2010, 19:19   #35
e-mohikan
 
Evde penis büyütme - e-mohikan

nerde bulamadık
 

Eski19-12-2010, 11:54   #36
hamletin_kuru_kafası
 
Evde penis büyütme - hamletin_kuru_kafası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi e-mohikan Mesajı Göster
nerde bulamadık
arayınca bulursun....D
 

Eski19-12-2010, 12:16   #37
dockhanger
 
Evde penis büyütme - dockhanger

kremi alıp dalganıza masaj yapacaksınız zencı sıtılı
 

Eski23-03-2011, 11:54   #38
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dockhanger Mesajı Göster
kremi alıp dalganıza masaj yapacaksınız zencı sıtılı
aki ko ko kohhhh..
 

Eski23-03-2011, 12:01   #39
Gila
 
Evde penis büyütme - Gila

Bursa'lı Artser kardeşimden,

yolda, otobüste, minibüste, metroda, ( ille de uçakta ) su altında, metruk mahalde büyütme yöntemleriyle olan bilgi, deneyim ve tecrübelerini de forum üyelerimizle paylaşmasını gönülden arzu ediyorum
 

Eski23-03-2011, 12:03   #40
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gila Mesajı Göster
Bursa'lı Artser kardeşimden,

yolda, otobüste, minibüste, metroda, ( ille de uçakta ) su altında, metruk mahalde büyütme yöntemleriyle olan bilgi, deneyim ve tecrübelerini de forum üyelerimizle paylaşmasını gönülden arzu ediyorum
o bölümelere DOCKHANGER bakıyor ben sadece ev kısmına bakıyorum..

Bu taktiği her yerde deneyebilirsiniz..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dockhanger Mesajı Göster
kremi alıp dalganıza masaj yapacaksınız zencı sıtılı
 

Eski23-03-2011, 12:13   #41
N3F3R
 
Evde penis büyütme - N3F3R

Ülem herkes neden büyüklük sıkıntısı çekiyor,

Önemli olan icraatı değil mi

Bir araştırma örneği benden size, bu penisi penis yapan ne, tabiki kan ee ozaman bu penis zenci işi olursa kan yeter mi buna ee ne olur, ne olacak hani ok varya hafif eğik durur dairesel olarak aynı ona benzer, kısacası sertlik sorunu yaşanır.

Bunları ben kafamdan uydurmuyorum, bilimsel araştırmalar ve görsel olarak videolarda edindiğip tecrübelere dayanarak söylüyorum
 

Eski23-03-2011, 12:15   #42
Gila
 
Evde penis büyütme - Gila

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi amande Mesajı Göster
Ülem herkes neden büyüklük sıkıntısı çekiyor,

Önemli olan icraatı değil mi

tabi, haklısın..

aaaah ahhh. forum kuralları olmayaydı da,

bamya çüklü cüppelinin marifetlerini koyabilseydik ortaya
 

Eski23-03-2011, 12:19   #43
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi amande Mesajı Göster
Ülem herkes neden büyüklük sıkıntısı çekiyor,

Önemli olan icraatı değil mi

Bir araştırma örneği benden size, bu penisi penis yapan ne, tabiki kan ee ozaman bu penis zenci işi olursa kan yeter mi buna ee ne olur, ne olacak hani ok varya hafif eğik durur dairesel olarak aynı ona benzer, kısacası sertlik sorunu yaşanır.

Bunları ben kafamdan uydurmuyorum, bilimsel araştırmalar ve görsel olarak videolarda edindiğip tecrübelere dayanarak söylüyorum
bunun gibi mi?

 

Eski23-03-2011, 12:25   #44
Gila
 
Evde penis büyütme - Gila

töbe estağfirullahhhhh
 

Eski23-03-2011, 12:28   #45
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gila Mesajı Göster
töbe estağfirullahhhhh
ne oldii..rengin soldi..

alttan destekli kalkmaya çalışıp anca o kadar kalka bilen uzun ama pembe (zenci değil) penis maketi görünce mi töbe töbe dedin..

sanki ilk defa görüyor..
 

Eski23-03-2011, 12:36   #46
cryptorel
 
Evde penis büyütme - cryptorel

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi denizkilic Mesajı Göster
neyseki ben doğuştan zenciyim
 

Eski23-03-2011, 12:55   #47
denizkilic
 
Evde penis büyütme - denizkilic

Artser işin kötü yanı ne biliyormusun dostumm..

Wardomda bu iş için uğraşan ve çaba sarfedip Büyüten herkes senin Adını anacak

Bi yerlerine baktıklarında

Hatta bazılarının alışkanlıkları vardır, kuşlarıyla konuşur , çiçekleriyle konuşur , kendi kendine konuşur , yada şeyiyle konuşur

şöle dicekk : ah artser die bi abin vardı , seni büyüten bu hallere getiren yegane insandır ..
Sende çok emeği vardır artser abinin . Ama sen yinede yaklaşma ona





Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi cryptorel Mesajı Göster
 

Eski23-03-2011, 13:09   #48
Artser
 
Evde penis büyütme - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi denizkilic Mesajı Göster
Artser işin kötü yanı ne biliyormusun dostumm..

Wardomda bu iş için uğraşan ve çaba sarfedip Büyüten herkes senin Adını anacak

Bi yerlerine baktıklarında

Hatta bazılarının alışkanlıkları vardır, kuşlarıyla konuşur , çiçekleriyle konuşur , kendi kendine konuşur , yada şeyiyle konuşur

şöle dicekk : ah artser die bi abin vardı , seni büyüten bu hallere getiren yegane insandır ..
Sende çok emeği vardır artser abinin . Ama sen yinede yaklaşma ona







Çok emeğim var onlarda....sağolsunlar..
 

Eski23-03-2011, 13:28   #49
Aristides
 
Evde penis büyütme - Aristides

18 Cm İyimidir sizce _? Kız arkadasım rahatsız oluyorda..
 

Eski23-03-2011, 13:32   #50
SecretSilence
 
Evde penis büyütme - SecretSilence
Thumbs down

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
la ben 23 yaşında cinselliğe çok düşkün bir erkeğim kamasutra yı daha geçen wardomda öğrendim


off super yha koptum abi yha edıtleyın bu konuyu s,z butun wardomun bılmedıgı cok şey var
 

Kapalı Konu





Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 12:52.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)



pvp serverler, su kaçağı, ukash, kırmızı shop, kız oyunları, su kaçağı, http://www.antalya-club.com


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.