Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Bilim ve Teknik

 
Eski02-03-2007, 13:46   #1
the_hazard
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - the_hazard
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i

Telekinezi Nedir ?
Telekineziyi düşünce gücünün cisimlere, bilindik maddeler kullanılmadan etki etmesi şeklinde tanımlayabiliriz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesidir bir nevi. Düşünce ile etkide bilindik fizik kullanılmaz. Fakat burada fizik yoktur diyemeyiz.

Telekinezi Bilimselmidir ?

Bilim şuanda telekineziyi kabul etmemiştir. Yani telekinezi için bilimsel değildir denebilir. Fakat bu bilimin kabul etmeyeceği anlamına gelmez. Bilim gerçek olan herşeyi önceden kabullenemez. Bir niteliğidir ki araştırı şarttır. Bilim telekineziyi yeterince araştırır ve anlamaya çalışırsa şüphesiz bu gerçeği kabul edecektir. Bilime bu konuda hak verilmelidir. Araştırması tasvip edilmelidir.

Telekinezi İslam ile çakışırmı ?
Telekinezi yaratıcı inancına ters düşmemektedir. Nitekim Kuran-ı Kerim'in bilimselliğinden şüphe edilemez. Güneşin bir noktaya doğru yüzüyor olduğunu müjdeleyen Allah'ın kelamı Kuran'ı henüz anlayan bilim çevresi, Kutsal kitapta geçen diğer mucizelerede yakında tam bir açıklama ve ispatlar getirecektir. Pek tabi bazı mucizeler Allah'ın Peygamberlere telekineziyi çok güçlü olarak vermesiyle (her insanda olan bu gücü, devasa boyutlarda, bizim asla ulaşamayacağımız niteliklerde vermesiyle) vûkû bulur demek büyük oranda aydınlatıcı bir cevap olabilir. Fakat Din ve telekinezi ilişkisi kanıtlanmadığı gibi önceden iddia etmekte tam doğru olmaz. Telekinezi ve mucizeler ilişkisi bir görüş olarak bekletilmelidir.

Herkes uygulayabilirmi ?
Evet beşer isterse telekineziden sonuç alabilir. Pes etmemelidir. Sonuç çabuk alınır. İnsanoğlunun bir sıfatıdırki her biri çabuk sıkılır. Aslında UYGULAYIN bölümde okuyacağınız kadar kolaydır telekinezi. Herkesin beyin gücü vardır. Onu açığa çıkarmak insana kalmıştır.

Telepati nedir ?
Farklı yerlerde (kısa yada uzun uzaklık) bulunan birden fazla kimsenin birbirleri ile konuşma ve diğer yöntemler olmaksızın, sadece beyin güçlerini kullanarak iletişim kurmaları tekniğidir.

Video Açıkamaları: Telekinezi ile pipet çevirme videosu
YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.


Video Açıkamaları: Telekinezi ile pipet çevirme videosu 2
YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.


Video Açıkamaları: Telekinezi ile masa üzerindeki metal parçasının döndürülüşü
YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.


Video Açıkamaları: Telekinezi ile bardak itme videosu

YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.


Telekineziye başlayın.
Bu bölümde KAĞIT-İĞNE ve KAŞIK BÜKME yöntemlerini, telekinezinin olası yada bilinen zararlarını öğrenceceksiniz. Başarılar.


1. Vakit seçimi
Telekineziye amatör olarak başlarken konsantrasyon önemlidir. Bu yüzden vakit seçimi uygun olsa daha iyi olur. Telekinezi için sabah vakti uygun olabilir. Beyne henüz konsantrasyonunuzu dağıtacak bilgiler yüklenmemiştir. Uykulu iseniz konsantrasyonunuz uykuya kayacaktır. Bu yüzden kalktıktan ortalama bir saat sonrası daha uygundur.

2. Malzemeleri hazırlayın.
Telekineziye yeni başlayan biri kendisine daha kolay nesneler seçmelidir. İğne ,kağıt ve iğneyi sabitleyecek bir cisim bunun için gayet uygundur. 5x5 boylarında küçük bir ince yapılı parşömen kağıdı kesin. Bu kağıdı aşağıda gördüğünüz tüm katlama çizgilerine göre katlayıp açın. Açarken kağıdı tam düzeltmeyin. Çalışmamız bir şemsiyeye benzemeli.
Not: Kağıdı dikdörtgen kesmeniz fiziki döndürücü kuvvetin gereksinimini azaltır. Ve şekilde gördüğünüz X biçimindeki katlama işini yapmayın sadece + biçiminde kenar orta noktalardan katlayın. Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır. Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.
Kaynak: Wardom !i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i

Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır.

Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

3. Konsantrasyon
Eğer konsantrasyonunuz tam olsun istiyorsanız düşüncelerinize mani olacak herşeyi aklınızdan çıkartın. Gözünüzü kapatıp bir süre bekleyin. Aklınıza her ne gelirse gelsin onu atmadan gözünüzü açmayın. Konsantrasyonunuz sadece aklınızın düşüncelerden arındığı yönünde olsun.

4. Artık başlayalım.
Bu gün telekineziye başladığınız ilk gün. Sonuç almak için elinizden geleni yapın.Fakat sakin ve sabırlı olun. Sonuç alamazsanız üzülmeyin. Zaten ilk sefer için sonuç almanız zor olacaktı. Şimdi kağıda 30 derecelik açıyla yukarıdan bakın. Kağıda konsantrasyonunuzu etkilemeyecek kadar yaklaşın. Kağıda uzaklığınız yaklaşık birbuçuk karış olsun. Kağıda odaklanın. Onu sizin bir organınız gibi hareket ettireceğinizi düşünmeniz yarar sağlayacaktır. Gelelim işin en heyecanlı kısmına. Şimdi kağıdı sadece bakarak döndürdüğünüzü düşünün. İster sol için komut verin ister sağ. Önemli olan sizin kağıdın döneceğini düşünmenizdir. Sadece hayal etmeyin. Çünkü hayal etmekten öte kağıdı siz döndüreceksiniz. Kağıda bir süre böyle bakın. Unutmayın! Sakin olmalısınız. Bu gün dönmezse yarın dönecek demelisiniz Bu biçimde günde 10 dakika uğraşabilirsiniz. 5 dakikada bir teneffüs yapın. Hatta bu teneffüsler bir kaç saat sürebilir.
Kaynak: Wardom !i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i

5. Şu psikolojik hali edinin
(Bu maddeki bilgiler size moral vermek için değil gerçekler nazara alınarak yazılmıştır)
Başarmanız için kimse sizi zorlamıyor. Siz başaramamaktan korkmuyorsunuz. Telekinezi zaten basittir. Bir kaç gün içinde nasılsa başaracaksınız. Sonuç alma süreniz çok büyük ihtimalle bir haftayı geçmeyecektir.

KAŞIK BÜKME YÖNTEMİ
Kolay Kaşık Bükme Yöntemi
Kaynak: Wardom !i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i
Eğer imkanlarınız varsa, rahat edebileceğiniz sessiz ve loş bir mekan seçin. Arkanıza rahatça yaslanın yada tamamen uzanın. Gözlerinizi kapayın ve hiçbirşey düşünmemeniz gerektiğini bile düşünmeyin. Şimdi sadece baş ve işaret parmağınızın en uç noktalarıyla kaşığın sapını, kepçesine çok yakın biryerden hafifçe kavrayın. Kaşığı yer ile paralel konuma getirin. Unutmayın, bu esnada gözleriniz halen kapalı bulunuyor olmalı. Şimdi kaşığın "erimekte olan bir hamur" olduğunu düşünün. Bu telkin için kendinizi zorlamayın ve sadece öyle hayal edin. Buna daha iyi odaklamınız ve kaşığın sertliği bilincinin beyin gücünüze engel olmaması için bir yandanda kaşığı başparmağınızla hafifçe okşayın. Kaşığın hemen bükülmesini istemeyin ve acele etmeyin. Kaşığın erimeye başladığına iyi odaklandığınızda kaşık bir müddet sonra bükülecektir. Ancak ilk anda hissedeceğiniz bükülme yalancı histir ve heyecanlanmanızı sağlar. Bu hisse aldırmadan devam etmeli ve en az 6-7 dakikayı böyle geride bırakmalısınız. Kaşık en fazla 10 dakika sonra bükülecektir. Kaşık bükme konsantrasyona göre çok daha hızlı olabilir. Eğer gözle görülebilir bir bükülme olmadıysa, bükülme oranını görmek için kaşığın ilk ve son anlarını düz bir zemin üzerinde gözlemleyebilirsiniz.

TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI

--------------------------------------------------------------------------------

Amatör telekinetiklerin dikkate alacağı maddeler 1 ve 5. maddelerdir.

1) Baş ağrısına neden olabilir

2) Kaşık bükmek bilinç altındaki metallere karşı sertlik düşüncesini kaldırır yada enerji artık daha rahat serbest kaldığından kaşık kolay bükülür. Bu yeteneğinizi geliştirdiğinizde kaşıklar siz farkında olmadan bükülebilirler. Buda cebinize koyduğunuz metallerin kendi kendine bükülmesi demektir. Yemek yerken kaşıkların bükülmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz

3) cep telefonu, dijital saatleriniz ve analog saatleriniz yani tüm saat türleri üzerinizde taşıdığınızda geri yada ileri gidebilirler.

4) Kaşık büktüyseniz, dış yüzeyi metal olan saatleriniz kendi kendine bükülebilir, dış yüzeyi metal olmasada analog saatleriniz başka zararlar görebilir

5) Cep telefonu, saat gibi bataryalı aletlerinizin şarzları daha erken bitebilir

6) Bulunduğunuz odada ampüller, voltaj düşmesinde olduğu gibi kırpa bilirler, yine elektronik aletler bu durumla karşılaşabilir. Böyle olması onlara belirli bir miktar zarar veriyor olabilir.

7) Duru-görü yeteneğine davetiye çıkartabilir. Bu da bazı olayları önceden algılamanıza sebep olur. Dolayısıyla iyi/kötü olayları önceden bilmek bazıları için sorun olabilir (Burada ki gelecek görmek çok yakın bir zaman içindir)

Saydıklarımızın dışında başka teknik ve sağlık problemleri gerçekleşiyor olabilir.
 
anahtar kelimeler     0
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i
anahtar kelimeler:

!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i.


Eski02-03-2007, 17:07   #2
bornto
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - bornto

Duru-görü yeteneğine davetiye çıkartabilir. Bu da bazı olayları önceden algılamanıza sebep olur. Dolayısıyla iyi/kötü olayları önceden bilmek bazıları için sorun olabilir (Burada ki gelecek görmek çok yakın bir zaman içindir)

ya inanmayı ve uğraşmayı isterdim ama üstteki madde bunu sildi attı ve üzüldüm ayrıca videolarda da bir hile olduğunu düşünüyorum.. yine de dediğim gibi inanmayı isterdim teşekkürler çok ilginçmiş yine de... kaynak da belirtirsen iyi olur ayrıca..
 

Eski02-03-2007, 17:36   #3
bailameja
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - bailameja

ben inanıyorum
 

Eski02-03-2007, 17:53   #4
blackmode
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - blackmode

Gece rüya görüyorum ertesi gün gördüğüm rüyayı yaşıyorum ona inanıyorsam bunada inanırım.
 

Eski02-03-2007, 18:17   #5
ccengooo
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - ccengooo

hocam garip şeyler bunlar.tısrtım şimdi ha ama denicem
 

Eski02-03-2007, 18:33   #6
AtlantisBilgesi
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - AtlantisBilgesi

dostum bende bunlarla ilgili bir kitap var hadi telepati neysede telekinezi çok zor iş
 

Eski02-03-2007, 21:27   #7
iynx.Forever
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - iynx.Forever

hocam ktabın adını ve yayınevini felan söylersen bizde istifade edebiliriz.. telepati de zorluk yoq.. hiç yapmadım ama mantığının bilimsel açıklaması var.. fakat telekinezi gerçekten ilginç bir şey...
 

Eski02-03-2007, 22:26   #8
the_hazard
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - the_hazard

ARkadaslar inanmıyacaksınız değil mi

:::

Kaşıgı eğdim tam olarak olmasada genede kasıgı eğdim arkadaslar
 

Eski03-03-2007, 09:41   #9
bornto
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - bornto

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi the_hazard Mesajı Göster
ARkadaslar inanmıyacaksınız değil mi

:::

Kaşıgı eğdim tam olarak olmasada genede kasıgı eğdim arkadaslar
hadi be tebrik ederim madem yaptın o zaman ben de kendimi bu işe adıyorum yakında adım prof. X e çıkarsa şaşırmayın
 

Eski03-03-2007, 12:45   #10
the_hazard
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - the_hazard

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi bornto Mesajı Göster
hadi be tebrik ederim madem yaptın o zaman ben de kendimi bu işe adıyorum yakında adım prof. X e çıkarsa şaşırmayın


HAla ağzım açık bugün tekrar deniyecem
 

Eski21-07-2011, 12:14   #11
Kayıtlı Değil
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - Kayıtlı Değil
Talking pc haya uçtu

pcmi havaya uçurdum walla yemin edrim ama elle.
 

Eski09-09-2011, 13:50   #12
ceteroz
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - ceteroz

şimdik şöyle başlıyayım buların araştırmalarını yıllardır yapıyorum hiç bir gerçek kanıtı yok bunların tamamen insanların kelimelerle yazdıklarından ibaret birileri ucuyor bilim adamları tartışıyorlar ardından çıkan gerçek su adamı bir misina ila havada tutan vinç çıkıyor yanı bu arkadaşımısın yazdıklarını bir çok yerde aynısını göre bilirsiniz tamame nalıntıdır böyle bir enerji var ama bir şeyleri kaldırmak yada oynatmak için degil yani böyle şeylere inanmayın vede bu tarz yazılar yazıpda dünyayı bokladık bırakında net temiz kalsın yani gerçek ten uyğulamadıgın vede kanıtlayamadıgın yalanları burada insanların kafasını karıştırmak adına elinize ne bok gçicekse anlamadım zaten yazmayın birazcık duyarlı olun arkadaşlar
 

Eski09-09-2011, 14:20   #13
intelligence
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - intelligence

Bütün iyi niyetlerinizi tek tek yargılayıp asıyorum.
İşte gerçekler
.
YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.
 

Eski09-09-2011, 22:40   #14
maia
 
!i!i! (vİDEOLU)Beyin Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirmek!i!i - maia

işin içinde konsantrasyon olunca zaten bana göre olmuyor, inancım yoktu bu tür şeylere.En sondaki videoda kanıt oldu.
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 10:37.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, Erken Rezervasyon,sohbet, İzmir Web Tasarım, iç mimar, Pilates


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort, escort bayan, izmir escort, viagra<\center>