Geri Dön   Wardom.Org > Forum - Yönetim > Geri Dönüşüm

 
Eski17-02-2005, 03:08   #1
Sting
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - Sting
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ?

iddaa da ertelenen maçların oynanmasınımı beklioruz yoksa "1.00" oranındamı sayılıyor ?
 
anahtar kelimeler     0
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ?
anahtar kelimeler:

iddaa ertelenen maç kuralları, ılves kajaanı macı canlı, ılsev kajaanı idda sonucu, ılves-kajaanı maçı, iddaa kuponunda ertelenen maç 24saat belli olursa, iddiada duran maç ne olur, iddada iptal olan mac neolur, ertelenen maç ne oluyor, iddaa da başlayan maç ertelenirse ne olur, İddaa da maç iptal olunca ne oluyor.

iddaa oynanan maç ertelenirse, iddaa'da ertelenen maçlar ne oluyor, iddada ertelenen tek maç, ertelenen maç kuponda ne olur, iddaa'da ertelenen, iddada alt üst ertelenen maçlar, ıddaada ertenen maç tam 24 saat sonra başlarsa neolur, iddaa kuponunda maç durursa, iddaa duran mac ne olur.

iddaa da ertelenen mac olurasa kuponu etkilermi, iddaa da mac iptal olursa ne olur, duran ve iptal olan maçlar iddaa, iddaada maç durursa ne olur, besiktas-galatasaray maci ertelendi iddaa da nasil olacak, iddaa'da tek maç ertelenirse ne olur, tek maç iddaa maç ertelenirse, iddaa tek maç iptal olursa, iptal olan macta iddaa da noluyo.

iddaa'da maç iptal olursa, idda tek mac iptal olursa ne olur, mac ertelenirse idda da ne olur, iddaa'da tek maç iptal olursa ne olur, idda maç ertelenirse o anki skor, iddaa'da tek maç iptal olursa, iddaa da başlayan maç iptal olursa ne olur, iddaa da duran maclar, İddaa kupondaki maç veya maçlar ertelenirse ne olur?.

iddaa iptal maç kuralları, ertelenen maçta kupon ne olur, idaa macinda olay olursa kupon ne olur, maç ertelenmesi iddaayı etkilermi, ertelenen maclar iddaa, iptal edolen nac kupondan cikarilir ni, iddaa'da maç iptal olursa kupon ne olur, ertelenen maçlarda iddaa ne olur, iddaa da oynanan maç ertelenirse.

mac iptal olursa iddaada ne olur, iddaa kuralları maç ertelenmesi, iddaa kupondaki tekmac ertelenirse ne olur, tek mac iddaa'da ertelenen maç ne olur, iddaa da maç iptal olunca ne olur, galatasaray besiktas maci ertelenince iddaa, iddaada iptal olan maçlar ne oluyor, iddaa mac iptal edilirse nolur, iddaa da iptal olan tekli mac.

nesine.com da ertelen maçlar ne oluo, iddiada iptal olan tek maç, tek maçta ertelenen maç iddaa da ne olur, iddaa mac ertelenirse, iddaa iptal olan maçlar, maçi iptal olmuş kupon nolur, iddaa da mac iptal olursa gecerli ne olacak, iddaa'da ertelenen maçlar ne oluyor, maç iptal edilirse iddaa.

beşiktaş galatasaray maçı ertelendi iddaa ne olacak, iddiada son macim iptal oldu, iddaa iptal edilen ma??, beşiktaş galatasaray maçı iddaa ne olacak ertelenen maçta, gs maci ertelemince iddaa ne olur, iddaa'da maç iptal olursa ne olur, tek maç iptali ne olur, iddaa kuponumda bir maç ertelenirse ne olur, iddaa maç iptali olduğundaki kuralları.

ertelenen tek maç kuponu ne olur, iddada mac neoldu, iddaa iptal olan maç 1.00, iptal edilen maclar iddiada neoluyor, ertelenen maç iddaa, galatasaray maçı iptal edildi iddaa sonucu ne olur, iddaada beşiktaş maçı nolur, ertelenen maç iddaada sayılıyormu, bjk-gs maçı ertelendi iddaa.

iddaa'da maç yarıda ertelenirse ne olur, iddaa besiktas galatasaray maci iptal mi ertelendi mi, iddaada maç iptali, galatasaray beşiktaş ertelendi kupon ne olur, iddaa da ertelenen mac ne olur, galatasaray beşiktaş maçı ertelendi iddaa ne oldu, iddiada beşiktaş galatasaray maçı ertelendi mi, iddaa maç iptali ne olcak bjk gs macı, beşiktaş galatasaray maçı ertelendi iddaa.

besiktas maci iptal oldu iddaa ne olur, besiktas galatasaray ertelenen maci iddaa ne sayılacak, tek mac ıddaa ertelenırse neolur, besiktad-galatasaray ertelendi kupon nasil olcaq, eger mac iptal olursa iddaa ne olur, beşiktaş galatasaray iddaa erteleme, iddaa ertelenen beşiktaş galatasaray, bjk gs maçı iddaa bu maçı ne sayılacak, idda bir mac ertelenirse ne.olur.

idda bjk gsmaci nolck, oley iptal mac, ertelenen besiktas maci iddaa sonucu nedir, beşiktaş galatsaray maçı iddada ne olacak, ertelenen maç kupon, iddaa ertelenmaclar ne oluyo, iddaa beşiktaş galatasaray ertelendi, bjk gs maci iddaa da ne sayilcak, idda besiktaş maçı iddada ne olucak.

iddaa gs bjk maçi kuponu ne oldu, iddada duran mac ne olur, maç ertelenirse iddada ne olur, iddaa gs bjk maci skor ne sayilacak, ertelenen mac idda kuponundan cikarmi, gs bjk maçının ertelenmesi iddaa nasıl olucak, gs bjk.maci ertelendi idda kuponundan cikarmi, iddada bjk gs maci iptalmi, beşiktaş-galatasaray maçı iddaa da nolcak.

beşiktas gs macı idda da ne olarak sayılıyo, iddaa tek mac gs bjk ertelendi sonuc, beşiktaş galatasaray maci iptalmi ertelendimi, bjk gs maci iddaada ne sayilcak, ertelenen maçların iddia durumu, gs bjk iddaa nasil olacak, galatasaray besiktas mac sonu olaylari iddiayi etkilermi, besiktas galatasaray iddaa da sonuc erteleme sonucunda ne olur, iptal olan maç kuponu etkilermi.

mac ertelenince iddaa/, bjk gs iddaa sonucu nasil gecerli olacak, bjk gs maci idda kuponu ne olacak, iddaa bjk gs sonucu ne sayılacak, bjk gs iddaa sonucu ne sayilaak, beşiktaş galatasaray maçı iddaada sonucu ne sayılacak, beşiktaş galatasaray idda dan iptal mı, bşk gs kupon nolcak, iptal olan maç iddaa da geçerli midir.

bjk gs maci idaa dan cikarilir mi, iddaa ertelenen maçlar 24 saat, bjk gs iptal iddia ne olur, İdda bjk gs oynayan ne olcak, bjk gs maci iddaa ne sayilacak, bjk gs maci iddaa dan cikarilir mi, bjk gs maci idaadan cikar mi, İdda oynayan bjk gs maçı ne olcak, ertelenen bjk gs maçı iddia açısından ne oldu.

bjk gs maçı iddia da ne sayılcak?, beşiktaş galatasaray maçının iddaa sonucu geçerlimi, iptal olan maç iddaa, hititbet mac iptal olursa ne olu, galatasaray beşiktaş maçı tek maç iddaa da ne olacak, besiktas galatasaray maci iddaa da nolur, besıktas-galatasaray macı iddaada neoldu, beşiktaş galatasaray maçı iddada sayılırmı, bjk gs maçı iddada ne olur.

iddaa'da besiktas maci geçerlimi, iddada ertelenen maç ne sayılır, beşiktaş galatasaray maçı iddaada nasıl sonuç olacak, galatasaray beşiktaş maçı iddada ne olacak, beşiktaş galatasaray iptal olan maçda kupon nasıl olur, bjk gs maci iddaan cikarmi, tekmaç iddaa iptal, iddaa tek maç iptal olursa kupon ne olur, iddaa tek maç iptal olunca sonuc ne oluyo.

iddada maç iptal edilirse kupondaki diğer maclarin parasi alinirmi, beşiktaş galatasaray maçı iddaada ne sayılacak, bjk gs iddaa kuponları iptal mi, gs bjk maçı iddaa da nolur, bjk gs maci iddaa kuponunda sayılır mı, gs - bjk maçının ertelenmesinden sonra iddaa kuponlari ne olacak, iddia besiktas galatasaray maci iptal, bjk gs macı ıdda da sayılırmı, bjk gs macı ıddaa da ne sayılacak.

iddaa maç kuralları, beşiktaş galatasaray maçı iddaa ne sayılacak, bjk gs maci iddaanasil olcak, beşiktaş galatasaray iddada sonuç ne oldu, iddaa da tek maç olup iptal olursa ne olur, bjk gs macina iddasi nolcak iptal mi kupon, iddaa bjk gs ne sayilacak, iddada bjk gs neoldu, gs bjk maci kuponlarda neolur.

iddaa da beşiktaş maçı iptalmi, iddada galatasaray maçı ne sayılır, bjk gs maçı iddaa iptalmi, iddaa da tatil olan maç kuponu etkilermi, besiktas galatasaray maci iddaada iptal olursa neolur, ertelenen bjk macı ıddıa, tek maç ertelenirse ne olur, besıktas galatasaray macı ıddaada noldu, tek maç olan maçlar da maç ertelenirse.

beşiktaş galatasaray iddaa neoldu, tek maclik iddaa kuponunda mac son dakikada iptal olursa ne olur, gs bjk macı ıptal olunca iddaa ne olur, beşiktaş galatasaray ertelendi iddaa, idda erteleme, gs bjk macı ıddaa da nasıl sayılacak, ertelenen mac kuralı iddaa, hititbet mac iptal olunca sonuc ne olur, beşiktaş galatasaray ertelendi iddaa sonucu ne olacak.

İddaa ertelenen maç 24 saat, gs bjk maçı iddada ne olur, ertelenen maç ne sayılır, iddaada son 2 dakikada mac ertelenirse ne olur, bjk gs maçı iddada iptalmi oldu, ertelenen bjk gs maçı iddaa da ne oldu, ertelenen maclara oynanan iddialar, besiktas galatasaraymaci iddaadaneolur, besiktas gs maci iddaa dan cikarmi.

iddaa kuponunda karşılaşma ertelenirse ne olur, ertelenen maclar neolur, iddada mac iptal olursa ne olur, beşiktaş galatasaray maçı iddaada ne sayılacak, İddaaya göre beşiktaş galatasaray maçı iptalmi, bjk gs idda ertelendi sonuc, iddaa ertelenen maç ne olacak, iddaa.da gs macı duelloda neden geçerli sayılmadı, gs bjk.maci.ertelendi.iddaa nolcak.

bjk.gs maci iddada ne sayilacak, kaçak iddaada galatasaray beşiktaş maçı ne oldu, canli idda da galatasaray beşiktaş maçı ertelendi, iddaa da ertelenen mac, bjkmacl. iddada ne sayildi, idaa.da.ertelenen.maclar, hititbet ertelenen maçlar, iddaa da mac ertelenme olunca kupon ne olur, iptal olan maclar iddaa.

iddaa kuponunda 1 maç ertelenirse ne olur, kaçak iddaa ertelenen maçlar, İddaa'da ertelenen mac sayılırmı, İddaa'da kuponunda ertelenen mac sayılırmı, iddaa da 1 gün sonraya ertelenen maclar, 1 2 acik ertelenirse kupon ne sayilir, iddaa da ertelenen maç, iddada ertelenen mac olursa, iddaa iptal maçlar.

iddaa kurallar mac iptali, iddada mac ertelenirse ne olur 2013 kuralina gore, iddaa da maç iptal olursa, hititbet te sistemli kpounda mac ertelense, ıddaa da mac ıptal olunca ne oluyo, iddaada ertelenen maç kuponda ne oluyor, iddaa kuponumdaki 1 maç ikinci yarı ertelendi ne olur, kuponda mac ertelendiginde ne olur, iddada maç ertelendimi ne olur?.

kupondaki mac bir gun ertelendi, sistem kuponda idda maç ıptal edilirse, iddada iptal olan maçlar, iddada sistem kuponda iptal olan maçlar, İddaada ertelenen maçına sonucu nasıl belli olur, iddia kuponunda kesilen maçlar nolucak, İddada ertelenen mac oynandımı sonuc ne oluyo, ertelenen maclar idda, idda iptal olan maç kuponda ne olur.

mac ertelenırse nolur, ertelenmis mac iddiaya gore nasıl olur?, iddada ertelenen mac olursa ne olur, mac ertelenince ne olur, sistem kuponunda maç ertelenirse ne olur, İddaa kuponunda maclardan bırı ertelenırse ne olur, mac ertelenırse ıdda kuponu nolur, iddaada ertelenen maç ne oluyor, İddada ertelenen maç nezaman oynanır.

ertelenen maçların kuponlari ne olur, yeni iddaa ertelenen maç, ertelenen mac iddaa kuponundan cıkarılırmı, iddaa da bır mac ertelenırse ne olur, iddada ertelenen maç kuponu ne olur, mac ertelendıgınde ıdaa ne olur, kupon da bi mac iptal.olursa.ne olur, iddaa maç başlamadan iptal edilirse ne olur, ertelenen mac idda da sayılırmı.

iddiada oynanıp ertelenen mac olursa ne olur, iddaa da bir mac ertelendimi ne olur, iddaa mac.ertelenince nasil oluyor, iddada mac ertelenirse nolur, iddaa maçı biri ertelenirse ne olur, iddaa da mac ertelendimi, iddaa kuponunda ertelenmiş maç olunca, nesine.com ertelenen maçlar, ertelenen maç iddaa da ne olur.

sistemli kuponda maç ertelenirse, idda tek maç iptal olursa, iddia da maç tatil olunca noluyo, maç iptal olursa kupon ne olur, iddaa oynanan mac iptal edilirse, ertelenen maç kuponu etkiler mi, iddada tek maç ertelenirse parayi geri alinırmi, iddaa da tek maç iptal olursa ne olur, idda da ertelenen maç nasıl sayılıyo.

iddaa başlayan bir maç ertelenirse, iddaada oynanan bir mac iptal olursa ne olur, iddia kuponunda ertelenen maç çıkarılıyo mu, tek mac iptal olunca, iddaada mac ertelenırse, iddada kuponunda ertelenen maç oldugunda ne olur, sistem 3-4 kuponda maç ertelenirse, İddaa'da maç ertelendimi ne oluyor, mac ertelenince para alinirmi.

iddaa oynadıktan sonra maç ertelenirse, 1mac ertelenirse iddada nolur, iddaa da tek maç iptal olursa, iddaa maç ertelemesi ne olur, sistem oynanan iddaa da mac ertelenirse, iddaa'da tek mac oynayip maç ertelenirse ne olur, maç ertelendiğı zaman maç kupondan çıkarılırmı, iddaada oynanan maç ertelenirse ne olur, iddaa'da maç ertelenince ne oluyor.

gs macı ertelenırse kuponlar ne olacak, mac durunca iddaa ne olacak, iddiada 4 maçın biri ertelenirse, iddaa kuponunda ertelenen maçın sonucu ne olur, mac iptall olursa kupon ne olur, gs maci iddada ne sayilacak, İddiaya göre maç ertelendiğinde maç sonucu bir mi olur, iddada maç iptal olursa ne olur, macin iptalinde 24 saat kurali.

maç iptal olunca kupon ne olur, iddiada ertelenen maç olunca kupon nolur, maç tatil edildi iddada geçerlimi, baslayan mac ertelenirse ne olur ?, iddaa da maç ertelenince ne olur, tek mac ertelenirse iddaa ne olur, iddaa ertelenen tek maç ne olur, iddaa oynadığın.maç ertelenirse, mac tatil olunca kupon ne oluyor.

iddaa'da tek maç ertelenirse, maç iptal olunca iddaa kuponları ne oluyor, iddada tek maç oynanıp,maç ertelenirse ne olur?, tek mac oynanip iptal olursa sonucu ne olur, mac ertelenirse kupon yanarmı, iddaa tek mac iptal edilen maç ne olur, iddaa mac ertelendimi, iddaa ertelenen tek maç ne oluyor, iptal olan maç kuponları noluyo.

sistem kuponda tatil olan maçlar, ertelenen düello maçlari ne olur, iddaa tek mac maç ertelenirse ne olur, iddaada ertelenen mac sonrasi kupon ne olur, tek maç oynadığında maç iptal olursa, idaada tek mac ertelenirse, mac tatil edildimi kupon yatarmi, mac iptal olunca tek mac oynayan ne olur, mac ıptal edıldıgı zaman noluyo.

iddaada 1 maç iptal olursa ne olur, iddaa'da tek maç ertelendi, 1.yari ertelenen mac sonrasi idda kuponu nolur, İddiada maç ertelenirse, iddaa maçı iptal olursa, mac ertelendiginde oynanan kupon ne olur, iddaa da ertelenen tek maç, iddada ertelenen mac ne sayılir, iddaa'da tek kupon ertelenirse ne olur.

gs maçı ertelendi iddaa ne olacak, mac iptal olunca kupon, iddaada tek maçta kupon ertelenırse nolur, ıddıa da mac ıptal olursa ne olur, iddaa mac ertelenirse nolur, tek mac iptal olunca para neoluyor, iddaa galatasaray maci ertelendi, iddada mac ertelenirse ne olur, iddaa maç bir gün ertelenmesi.

iddaa kuponunda tek maç oynayıp ertelenirse ne olur, İddia tek mac ertelenirse ne olur, iddaada tek maclik kuponda mac ertelenirse neolur?, İddaa ıptal noluyo, iptal edilen mac kupondan cikar mi, İddaada oynanan mac ertelenırse, iddaada ertelenen mac kuponu etkılermı, gs maci iddaa kuponundan cikarmi, iddaa'da ertelenen maçlara ne oluyor.

iddaa da sonraki gune ertelenen, iddaa da yarida kalan maç iptalmi olmus oluyo, kacak iddaa mac ertelenirse, iddaa da maç ertelenince kupon ne olur, iddaa kuponundaki bir maç ertelenirse o maç kupondan çıkarmı, ertelenen mac kupondan cikartilir mi, iddada ertelenen .mac kuponu, İdda kuponundakİ maÇin bİrİ ertelenİrse ne olur, kacakta ertelenen mac nolur.

iddaa da iptal edilen maçlar ne olur, ertelenen macın ıddıa olayı, iddaa kuponunda bir maç iptal olursa ne olur, galatasaray maci gecerlimi iddaada, iddaada oynanirken ertelenen maclar, İddaa oynan mac ertelenırse ku pon ne olur, iddiada ertelenen maç ne olur?, sistemde ertelenen maç ne olur, maç ertelenmesi ne olur iddaa.

idda ertelen nac nasil olur, galatasaray maçına oynanan iddaa kuponu geçerlimi, iddiada bir maç yarıda ertelenirse, iddiada mac ertelenirse ne olur, iddaa kuponumda tek mac iptal edildi, gs macı ıddaada ne olucak, sisemli kuponda iptal olan maç olursa, gs maci ertelendi iddaa kupondan cikarmi, iddaa'da ertelenen maç.

İddaa da bi sonraki güne ertelenen maç ne olur, iptalolanmac neolur, iddaada tek maç oynadım maç 1 gün sonraya ertelendi ne olacak, kuponumda bir maç ertelendi, iddaa gs maçını iptal edildimi, iddaa da maç ertelenmesi, iddaa galatasaray maci cikarmi, ıddaa mac ertelenırse ne olur, ertelenen mac iddaa.

iddaa kuponunda gs maci sayilirmi, iddaa kuponunda 1 mac ertelendi, idaaa da ertelenen macın kuponda etkisi, İddaada maç ertelenırse para alabilirmiyiz, iddaaa ertelenen maç, sistem 3-4 kuponda iptal olan maç, ertelenen maç idda kuponundan Çıkarılır mı, galasasaray maci iddadan cikarmi, ertelenen maç ne olur baslayan.

iddada ertelenen maç, ertelenen maçta kupon ne ola, iddiada mac iptal olursa, gs maci iddada iptalmi, tatil olan mac iddaadan cikarmi, maç iptal olunca parayı geri alabilirmiyiz, ertelenen macin kuponu alinirmi, iddada oynanan maçta maş ertelenirse bahis ne olur, maç ertelenince iddiada nasıl etkiler.

iddaa da mac ertelenırse, iddaa maç erteleme olunca, nesine comda iptal olan mac, kuponumda bir mac iptal, kuponda 1 gün ertelenen maç ne olur, iddada maç iptal olursa neolur, galasaray maci iddaa da gecerlimi, ertelenen maçlar iddaa ne olur, idda ertelenen maçlar kuponda geçerli oluyor mu.

ıddaa mac ertelenırse, iddadan gs maci iptalmi oldu, iddaa'da ertelenen maçlara ne oluyo, iptal olan maç kupondan çıkar mı, ıddaada galatasaray macı ıptalmı, İddaa'da ertelenen maç kuponda geçerlimidir, iddaada 1gun ertelendi mac, gs maçi bahiste geçerlimi, ıddaada oynadıgın maci ertelenırse ne olur.

galatasaray iddaada gecerlimi, iddaa tatil edilen mac yatarmi, iddaada ertelenen maçin sonucu ne olur, ertelenen galatasaray macı ıddaa kuponunu nasıl etkıler, ertelenen galatasaray macından yatarmi iddaalar, iddaa'da ertelenen galatasaray maçı ne olacak, yarıda kalan maç iddaada geçerlimidir, mac başlayıp ertelenirse kupon yatarmı, galatasaray maci ertelenirse iddaa ne olur.

iddaa galatasaray maçı sayılırmı, iddadagalatasaraymaci gecerlimi, İddaada oynanan maç ertelenirse ne olur, galatasaray maci iddaada gecerlimi, iddaada mac ertelenirse para alinir mi, ertelenen maclar iddiayı etkilermi, ertelenen galatasaray maci iddiayı etkilermi, ertelenen maç kupondan çikarilirmi, lddaa da duelloda maçların biri ertelenirse ne olur.

mac iptal olunca iddaa oynanan kuponda ne olur, iddia duelloda mac ertelenirse ne olur, duello ertelenirse sonuç ne olur idda, düello iddaa macin biri iptal olursa, iddaa kuponunda ertelenen maclar kupon oynanmissa ne olur, ertelenen maç kupondan cikarilirmi, iddaada maç durunca, idda da ikinci yari ertelenen mac, iddia ikinci yari ertelenen mac.

iddaada mac ertelenirse ne olur 2013, 65. dakikada ertelenen mac ne olur iddaa, iddaa iptal olan maç sayılırmı, mac iptal edilirse para alinir mi iddaa, iddaa kurallari ertelemeler, 2 maç ertelenırse kupon tutas[, ertelenen maçların iddaya etkisi, iddaa kupon yaptim tek mac ertelendi para albilirmiyim, ertelenen maç yatarmı.

idda kuponlari ne zamana kadar gecerlidir, iddaada ertelenince noluyo, İddaada oynanan kupondaki maç ertelenirse, ertelenen maçların iddaa parası ne oluyor, iddaa'da maç ertelenirse, iddada ertelenen mac olursa para ne zaman alinir, idda da iptal edekin mac ne sayiliyor, sistem 4 5 te bir maç ertelenirse kupon yatarmı, ertelenen mac kupondan cıkarılırmı.

iddaa oynanan mac erteleneirse kuralları, İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ?.


Eski17-02-2005, 03:13   #2
Edy
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - Edy

evet 1.....
 

Eski17-02-2005, 03:27   #3
William
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - William

herzaman degil bazen ertelendigi andaki skor geçerli oluyor bazende maç sayılmıyor iptal olayı yani
 

Eski17-02-2005, 23:57   #4
Sting
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - Sting

genellikle maç oynanamdan erteleniyor. o zaman naplıo onu merak ediom.
 

Eski18-02-2005, 00:59   #5
Edy
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - Edy

1 dedim gormedin heralde...
 

Eski18-02-2005, 01:42   #6
Genius
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - Genius

Bahis firmalarında literatüre göre maç başlarsa ve 80. dakikadan önce iptal edilirse, bahis geçersiz sayılır, maç 24 saat içinde oynanacaksa maçın oynanması beklenir, daha sonraya ertelenirse kupondan çıkarılır ya da 1.00 ile sayılır (Aynı şey)..

Ama 80. dakikadan sonra iptal edilirse o anki skor geçerli olur.
 

Eski18-02-2005, 14:33   #7
sensonic
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - sensonic

gecen hafta samsun maçına kaldım berabere kalınca kuponu yırttım allah kahretsin..
 

Eski18-02-2005, 21:41   #8
Sting
 
İddaa da ertelenen maçlar için naaplıyor ? - Sting

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Edy
1 dedim gormedin heralde...
pfff +1 anladım ben onu sanırım

Genius saolasın
 

Kapalı Konu

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 09:17.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

ss


pvp serverler, Erken Rezervasyon, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet, İzmir Web Tasarım


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, istanbul escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort<\center>