İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :(

-

Bilgisayar - Programlar - Selamın aleykum wardom ailesi herkese hayırlı akşamlar.. Çok sevdiğim bir kız var ve biz çıkalı 3 buçuk sene oldu.. Ama 2 gün önce ayrıldık ve ayrılma sebebimiz şu: Kızın biri benim numaramdan kendi telefonuna mesaj attırmış nasıl olmuşsa bilmiyorum ama ben atmadan benim numaramdan kendi telefonuna mesaj atmış. Benim atmadığımı sevdiğim kıza ispatlayamıyorum bir türlü. Sizden rica ediyorum böyle birşeyGeri Dön   Wardom.Org > Bilgisayar > Programlar

 
Eski05-12-2011, 20:15   #1
Set008
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - Set008
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :(

Selamın aleykum wardom ailesi herkese hayırlı akşamlar..

Çok sevdiğim bir kız var ve biz çıkalı 3 buçuk sene oldu..
Ama 2 gün önce ayrıldık ve ayrılma sebebimiz şu:

Kızın biri benim numaramdan kendi telefonuna mesaj attırmış nasıl olmuşsa bilmiyorum ama ben atmadan benim numaramdan kendi telefonuna mesaj atmış.

Benim atmadığımı sevdiğim kıza ispatlayamıyorum bir türlü. Sizden rica ediyorum böyle birşey imkansa ve güncelse yani istediğim numaradan kendime veya başka bir numaraya mesaj atma gibi program varsa lütfen yardım eder misiniz program mı internet sitesi mi neyse onu benmle paylaşabilr msnz ? kendimde deneyip ona göstericem anca böyle barışabiliriz..

Şimdiden sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..
Saygılar..
 
anahtar kelimeler     0
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :(
anahtar kelimeler:

ıphone da başka numaradan mesaj atma, aynı numaradan başka numaraya mesaj, başka bir numaradan mesaja atmak sitesi, telefona başka kişiden mesaj atma programı, başka numaradan başka mesaj atma, numaramla internetten mesaj atma, başka numaradan sms atmak, internetten istediğin numaradan sms atma, kendine sms numarası, kendi numarasindan baska bir numara gibi sms atma.

numaradan mesaj atmış gibi göstermek, istediğin numaradan mesaj atmış gibi göstermek, android başka numaradan mesaj atma, istediğin numaradan mesaj atma online, online istediğin numaradan mesaj gönder, istedigimiz kisiyi baska numaradan aramak, android istedigin numaradan baskasini arama, , istediğiniz numaradan arama.

programla istedigin numaradan arama, istediğin numara ile arama, istediğin numara ile başkasını arama programı, istediğin numaradan arama yapan program, telefon programi istedigin numarayla ara, aramaya yaparken istediğin kişinin numarasını gösterme, degisik numaradan arama programı, istediğiniz numarayla arama yapmak, başka bir numaradan arama yapma.

istediğin numara ile arama 155, isted n numaradan aramai, istediğin numaradan başkasını arama programı, telefonda istediğin numaradan arama yapma, android icin arama yaparken numarayi farkli gosterme, istediğin numaradan arama programi, iphone başka numaradan arama, baska numara ile arama programi, baska numarayla arama yapmak.

baska numarayla arama yapma programi, istediğim numaradan arama yapma proğramı, baskasini fake arama programi, istedigin numara gösterme, kendi numarandan baska numarayi farkli numarayla arama programi, 155 numarasından başkasını arama, ıphoneden başkasını farklı numaradan arama, aramada numara degisik gösterme, android kendine cagri atma programi.

kendi numarami farkli gostererek arama, android arkadaşını farklı numaradan ara, istedigin numaradan arama yapma, istediğin telefon numarasını kullanarak, istediğin numarayı aramak, arama yaparken farklı bir numarayla arama programı , kendini telefonundan başka bir numara ile ara, telefonu baska numarası ile arama programı, deisik numaradan mesaj yollama, blackberry ıle ıstedıgın numaradan arama yapma.

başkasını başka numara ile arama programı, istedigin numaradan arama android, istedigim numarayla arama, android istediginiz numaradan arama, baska bir numaradan arama programi, android istediğin numarayla arama yapma, istedigin numaradan baskasini arama, android kendi numarani baska bi numara olarak arama, istedigim numarayi gösterip aramak.

baska bir numaradan arama yapmak, teli baska numaradan istediğin şekilde ara, baskasinin numarasiyla arama android, 155 arama programı, ıphone istediğin numaradan arama yapma, farklı numaradan arama programi, farkli numaradan arama yapmak, kendi numaramı 155 gibi göstermek, garkli mumarayla kisi arama programi.

telefondan istedigin numaradan arama, farkli numara göstererek mesaj atma, istedğin numaradan başkasını arama, başka numaradan aramak, [gsm] istediğin telefon numarasını kullanarak, istediğin numarayı aramak, iphone istediğin numaradan arama yapma uygulaması, telefonu istediğin numaradan arama, kisiyi istedigin numaradan arama programi android, telefon arama arama istedigin numara program.

istediğin numaradan ara android, android baskasinin numarasindan sms atma, internetten istedigin numaraya sms gönderme, istediğin bi numarayla mesaj, istedigin numaradan cagri atma, android istediğin isimle mesaj atma, farkli numaradan arama android, istedigin numara olarak arama programı, başka birinin telefon numarasından başkasını arama.

kendi telefonuna baska numaradan mesaj gelmis gibi gösterme, sahte numaradan mesaj atmaprogram, 155 ile arama programı, baskasini degisik numaradan arama, farklı numaradan gelen mesaj, bir numarayı başka numarayla ara, başka telefon numarasından kendine mesaj atma, başka numaradan kendi kendine msj atmak, farkli bir numarayla aramak.

istediğin numaradan istediğin numaraya mesaj gönderme, istedigin numara ile istedigin kisiyi arama, farklı numaradan arama programı ındır, sahte numaradan arama programi, kendi numaranda kendine mesaj gelmesi, istediğin numara ile ara, 155 olarak arama yapma, istediğin numaradan mesaj yazma, netten baskasinin numarasindan mesaj gonderme.

başka numaradan sms programı, degisik numaradan arama, internetten istedigin numaradan istedigine mesaj yollama, numaranın mesajlarını oku, uydurma numaralarla arama yada mesaj atma nasil olur, baska numarayla arama andriond, başka kişiye sahte mesaj gönderme, baska numarayla arama android, farklı numaradan.mesaj atma.

kendi numarandan kendine mesaj gelmesi nasıl oluyor, baska numaradan arama yapma, başka bi numaradan çağrı atma, telefondan istedigin numarayi gosterme, mesajn baska numarayla kendisine gelmesi, farklı cep numarası gibi göstererek arama ve msj atma, farkli numaradan arama yapma, başkasının numarasından arama program, istedigin numaradan sms at.

istediğim numarayla arama yapmak, istedigin numaradan mesaj, baska bir numaradan kendine msj atma, internetten kendi numarandan mesaj atmak, baska numaradan mesaj gönderme, sahte numaradan gizli sms gonderme, istediğin numaradan mesaj gönder, numarami 155 yapma android, başka numarayla mesaj atmak.

istediğin numaradan kendi telefonuna msj gönderme yöntemleri, , başkasını sahte numaradan arama, başka bi numaradan mesaj gönderme, bir numaradan mesaj atma, android telefondan başka numaradan aramak, android internetsiz mesajlaşma, kendi kendine mesaj gönderme, baska numaradan baska numaraya internet gönderme.

kendi kendine mesaj atma programi, başkasının numaradan mesaj yollamak, internetten bi telefon numrasindan baska telefona mesaj atma, başka numaraya gelen sms okuma, ıphone telefonlarda istediğin numarayı gösterme, baska numaradan arama yapna android, iphone istedıgın no ile arama, cep telefonundan başka numaradan aramak, başka numaradan internet üzerinden mesaj atmak.

istedigin isimden sms gönderme, 155 sahte arama, istedginiz kisinin numarasindan msj atma, baskasinin numarasindan arama programi, sahte mesaj iphone, baska numaradanmis gibi mesaj gondermek, telefonla arama yaparken değişik değişik numaralardan arama yapma, android de istediğin numaradan arama, istediğin numaradan mesaj atma android.

aveadan istedigim numarayi alma, farkli numaralardan mesaj geliyor, kendi numaramla internet üzerinden sms gönderme, avea degısık numaradan arama, android sahte numaradan arama, İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :(.


Eski05-12-2011, 20:18   #2
shoq
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - shoq

Kızda hiç güven yokmuymuş?
Az güvense dinler ihtimalleri gözden geçirirdi herhalde?
Git vur bu kepazeliği gerçekleştireni..
Geçmiş Olsun..
 

Eski05-12-2011, 20:20   #3
jomily
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - jomily

kız arkadaşın bahsettığın kızın bırıyle plan yapıp sakın senı tuzağa düşürmüş olmasınlar.yanı kızarkadaşın senden ayrılmak ıçın bır bahane yaratmış olabılır.
 

Eski05-12-2011, 20:23   #4
Set008
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - Set008

Haklı olabilirsiniz ama gerçekten son kez de olsa ispatlamam gerek yüzüne vurmam gerek onu sevdiğimi. İspatlicam ister dönsün ister dönmesin onun karakterine kalmış birşey. O sms olayı bana gerçekten lazım arkadaşlar. Bu arada yorumunuz için çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız. .
 

Eski05-12-2011, 20:23   #5
shoq
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - shoq

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi jomily Mesajı Göster
kız arkadaşın bahsettığın kızın bırıyle plan yapıp sakın senı tuzağa düşürmüş olmasınlar.yanı kızarkadaşın senden ayrılmak ıçın bır bahane yaratmış olabılır.
İlk başta aynısı aklıma geldi
Ama arkadaş fazla rahatsız olur diye belirtmedim..
Mantıklı yani bu olay.
 

Eski05-12-2011, 20:27   #6
shoq
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - shoq

Cep telefonları takip programları fln olduğunu duydum ama bu istediğin zor birşey..
Hani normal bedavaya sms gönderme fln olsa neysede...

Bence arkandan bi entrika çevrilmiştir..
Yada bi yol geldi aklıma

Git abonesi olduğun ana bayiye
Oradan atılan mesajları kontrol edebilme gibi bi ihtimal vardı sanırım.
Baktır işte o numaraya öyle bir mesaj atılmış mı yoksa atılmamış mı..
 

Eski05-12-2011, 20:28   #7
Zycron
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - Zycron

http://www.freesmscraze.com/ http://www.freesmscraze.com/

Dikkat! İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( konusundaki link sitemiz tarafindan onayli degildir. TCK 125, 5651/8.


from a ne yazarsan o numara görünür. 3.5 sene boşa yaşamışsınız kardeşim siz dost acı söyler, güven yoksa bi ilişki ileri gitmez zaten. İstersen dene belki gönderen numaranın başına +0357 gibi alan kodu ekler belki bilmiyorum ama bunlar hiç de zor şeyler değil. İnanmamışsa yapacak birşeyin yok.
 

Eski05-12-2011, 20:28   #8
jomily
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - jomily

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi shoq Mesajı Göster
İlk başta aynısı aklıma geldi
Ama arkadaş fazla rahatsız olur diye belirtmedim..
Mantıklı yani bu olay.
çoğu kızlar böyledir.karşısındakılerını ıstemedıklerınde sudan bahane uydururlar
ıkıncı bır ıhtımalde sım kartı kopyalanmış olabılır dıyecem ama bu da ancak dolandırıcılıkta olur.ancak ortada böyle bır durum yok
 

Eski05-12-2011, 20:37   #9
Set008
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - Set008

Arkadaşlar sizde haklısınız ama böyle bitsin istemiyorum.

@Zycron arkadaşım yaptım "Your SMS has been placed in the queue and will be delivered shortly. Messages are delivered almost instantly" yazdı.

Gerçekten bunu yapmam gerekir yani ispatlamam. Ama ispatladıktan sonra "s****r" çekicem arkadaşlar güven yoksa sevgide yoktur demektir dediğiniz gibi..
 

Eski05-12-2011, 20:39   #10
jomily
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - jomily

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zycron Mesajı Göster
http://www.freesmscraze.com/ http://www.freesmscraze.com/

Dikkat! İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( konusundaki link sitemiz tarafindan onayli degildir. TCK 125, 5651/8.

.
ben bu sıteden bedava mesj yollayamıyorum
 

Eski06-12-2011, 15:39   #11
volii
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - volii

arkadaşım olayın geçtiği tarihteki fatura dökümünü(detayını) gsm şirketinden iste hangi numarayı aramışın hangi numaralara mesaj atmışsın kaç mesaj atmışsın hepsi görünür böyle de ispat edebilirsin, hem bu yöntem daha sağlam bir kanıttır
 

Eski06-12-2011, 15:42   #12
El Murtaza
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - El Murtaza

Arkadaş sevgiyi geçtim gurur meselesi yaptım ispatlamam gerekiyor diyor sanırım..Bilen arkadaşlarım seninle irtibata geçecektir
 

Eski06-12-2011, 18:15   #13
wrca
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - wrca

Hattının (avea-turkcel-vodafone) sitesine giriş yap.orada hangi tarihler arasında kime mesaj attıysan detaylı bir şekilde döküman var.
(Ben aveadan çağrı detaylarını alabiliyorum.)
 

Eski07-12-2011, 23:37   #14
byekremm
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - byekremm

usta evet böyle bişey var hatta şirketlerde kullanıyor proğramın adını tam hatırlamıyorum desk sms gibi bişeydi ücretli bir proğram ama cent cent ücretli yani çok cüzi aynen şöyle

kimden:
kime:
msj:

şeklinde kimden kısmına avea yaz msj gittiğinde avea dan msj gelmiş gibi görünür numara asla ama asla çıkmaz oraya 155 yaz öyle gider birkeresinde birini 155 yazıp karakola gelmesi konusunda ciddi bir msj yazarak karakola göndermiştik şaka yapmıştık herneyse anlıcağın oraya 0535-000-0000 yazarsa o numaradan msj gitmiş olacaktır google da ingilizce olarak arama yap çıkar bu tarz proğramlar ben yıllar önce kullandığım o yazılımı bulamadım ancak ona benzer çok şey var umarım sorununu çözersin cidden çok üzüldüm böyle haince bir oyuna düşmüş olmana
 

Eski21-01-2012, 14:19   #15
hsahin84
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - hsahin84

memosero123 kardeş, kendi gözünle gördünmü pekala o mesajı. Zannetmiyorum senin numarandan gönderildiğini. önce mesajı oku ve gör sonrasında omesajın tarih saatini al en yakın iletişim merkezine git. o tarihte o mesajın işlem kaydı olup olmadığını öğrenirsin imzalı kaşeli yazı iste. sonrada git bahsettiğin kişiye ver. tek çözüm yolu bu olduğunu düşünüyorum.
 

Eski21-01-2012, 18:56   #16
mst_00
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - mst_00

internet şifreni biLİyorsa ordan atmıstır...
 

Eski21-01-2012, 19:09   #17
ozan_ronal
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - ozan_ronal

bi yöntem biliyorum ben avea türkcell vodafone gibi isim ile de yollayabiliyoruz ama hala açıkmı bilmem
 

Eski21-01-2012, 19:13   #18
Balamir
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - Balamir

Clicatell programı ile yapabilirsiniz forumda resimli anlatımını yapmıştık
 

Eski02-12-2013, 23:03   #19
cwfarrel
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - cwfarrel

teşekkürler
 

Eski02-12-2013, 23:06   #20
taner_algin
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - taner_algin

bence bir dene
 

Eski05-12-2013, 13:35   #21
colibasilis
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - colibasilis

hala çalışıyormu acaba
 

Eski21-03-2014, 14:07   #22
ramazan.ata.1903
 
İstediğin Numaradan İstediğin Kişiye Yada Kendine Mesaj Atma Lütfen Acil :( - ramazan.ata.1903
teşekkür

arkadaşlar çok teşekkür eerim
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 03:35.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, ukash, Maç Özetleri, diğer yarım son bölüm, kırmızı shop, dövme, kız oyunları


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.