Geri Dön   Wardom.Org > Bilgisayar > İşletim Sistemleri > İşletim Sistemleri Yardım

 
Eski06-11-2010, 17:29   #1
lockman
 
.pak uzantili dosya nasıl yapılır? - lockman
.pak uzantili dosya nasıl yapılır?

eski bir oyun buldum: Knight of Honor.

bu oyunu birisi yüzde 40 civarında türkçeleştirmiş öyle kalmış. dosyayı notped ile açtım orada türkçeleştimre yapınca oyun fatal error veriyor.

bende araştırdım PacMan diye program varmış sırf bu oyunun pack dosyalarını görüntülemek içinmiş buldum ve türkçeleştirecegim pack ın içine baktım ve bir klasöre açtım ( 536 adet dosya çıkardı )

şimdi her birii içine girip türkçeleştirecegim yerleri bulup türkçeleştiriyorum . SORUNUM İSE: bu türkçeleştirmeden sonra bu dosyaları nasıl ilk hali gibi .pack uzantılı birleştirip sıkıştırabilecegimdir. pacman denen ugyulmama sadece çıkarıyor dosyaları sıkıştırma yapmıyor zannedersem.

(winziple pack dosyası açılır demiş kimileri ama ben açmaya kalktıgımda hata veriyor. en azından winzip ile pack uzantılı sıkıştırma yapabiliyormuyuzyapabiliyorsak nasıl?

yardımlarınızı bekliyorum..
 

Cevapla

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 23:43.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, su kaçağı, ukash, kız oyunları, su kaçağı, http://www.antalya-club.com, Erken Rezervasyon, Elektronik Sigara


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.