Rüyada Sevdiğini Görmek??

-

Off-Topic - Genel - Selamlar eh arkadaşlar bi sorum olucaktı nede olsa Wardom'da rüyalarda ve rüya tabirlerinden anlayan arkadaşlar çıkıcaktır eminim insanın rüyasında sevdiğini görmesi onunla konuşması Ona ellemesi veyahut birlikte bazı fotoğraflara bakması ve o esnada ikisininde yanağı birbirinin yanağına değmesi. sonuç nedir neyin habercisi veya ne kastediyor: Anlam Veremedim Bir Türlü Rüya tabirlerinden anlayaN arkadaş var mı? Vardır elbetGeri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Genel

 
Eski04-07-2008, 11:25   #1
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n
Question Rüyada Sevdiğini Görmek??

Selamlar

eh arkadaşlar bi sorum olucaktı nede olsa Wardom'da rüyalarda ve rüya tabirlerinden anlayan arkadaşlar çıkıcaktır eminim

insanın rüyasında sevdiğini görmesi onunla konuşması Ona ellemesi veyahut birlikte bazı fotoğraflara bakması ve o esnada ikisininde yanağı birbirinin yanağına değmesi.


sonuç nedir neyin habercisi veya ne kastediyor: Anlam Veremedim Bir Türlü Rüya tabirlerinden anlayaN arkadaş var mı? Vardır elbet
 
anahtar kelimeler     0
Rüyada Sevdiğini Görmek??
anahtar kelimeler:

rüyada sevdiği ile konuşmak görmek, ruyada sevdigin kizi gulerken, ruyada sevdigin insanin konusmamasi, insan sevdiğini rü, ruyada sevdigin kisinin eline degmek, sevdigin insanın rüyada konuşması, sevdigini görmek rüyada, rüyada sevdiği adamla konuştuğunu görmek, sevdiğini rüyada görmek için, ruyada sevdiğim insanı gördüm.

ruyada sevdiğim le konuşmak, rüyada bir erkegin sevdigi kiza bakmamasi, ayrilmis,adamin,yuxusunda,sevdiyni,gormesi, rüyada sevdiğini görmek ama ona kavuşamamak, rüyanda sevdigin kisiyle konusmak, rüyada bi kız sevdiği oğlanı görmesi ne anlama gelir ?, rüyada sevdiğini kovalamak, rüyada sevdigin kızla sohbet etmek ne anlama gelir, ruyada sevilen kisiyle konus.

rüyanda sevgilimi görüp ona kavuşamamak nedir, rüyanda sevdiğini hasta olarak görmek, sevdigi insani neden rüya goruruz, yuxuda sevdigin oglani gormek, ruyanda sevdigin erkekle mesajlasmak anlami, rüyada birinin yüzüne ellemesini görmek, ruya tabiri sevdiginle telefonda gorusmek ama kavusamamak, rüyada sevdiği insanı görmek, ruyada sevdigim insanla sevdigim insanin konusmasi.

ruyada sevdiğine bakmak, rüyamda sevdigim oglanin beni sevdigini gordum, rüyada sevdiğini görüp konuşmamak, ruyada hoşlandığın erkekle konuşmak, ruyanda kavuşamamak biriyle, ruyada sevdigini erkekle konusurken gormek, rüyamda sevdiğin oğlanla konuşmak, ruyada sevdigi kisile birlikte olmak, ruyada kavusamamak.

rüyada sevdiğin biriyle konuştuğunu görmek, ruyada bir sevdigimizi gormek, rüyanda hep sevdiğin kızı görmek anlamı, rüyada hoşlandigin çocukla konusmadigini görmek, ruyada sevdigi kizla konusmasi, ruynda sevdigin kisile konusmak, sevdiğim adamı telefonla konuşurken görmek, ruyanda sevdigini ciplak gormek, ruyada bir oglanin seni sevdigini gormek.

sevdiğini sürekli rüyada görmek, rüyada sevdiğinin bakmasi, ruyada sevdıgın erkekle konusma, rüyada sevdiğin erkeği ile konuşmak, rüyada sevdigin kıza kavuşamamak, ruyada sevdıgı erkekle mesajlasmak ne anlama gelır, sevdiğin oğlanı rüyanda görmek, rüya da sevdiği erkeği çıplak görmek, yuxuda sevdigin kizla sohbet etmek.

rüyada sevdiği kişiyle konuştuğunu görmek, rüyada hoslandıgın biriyle görüşmek, rüyada sevidiğin birisiyle konuşmak, ruyada sevdiğimiz kişiyi görmek onunla konuşmak ne demektir, rüyada sevdiğin erkeğin yanağına ellemek, rüyada sevdiğinde mesajlastigini görmek, sevdigin kisiyle ruyanda mesajlasmak, rüyada sevdiginle mesajlasmak, sevdigin kisıyle konus.

uzakta olan sevdigin oglani ruyanda gormek ne demek, yuxuda sevib ayrildigin oglani gormek, sevdiyini rüyanda görmek konusmak, ruyada hoşlandığın erkekle konusmak, sevdiğimin benı rüyasında gormesı, rüyada sevdiğin kızla barışmak, sevdigini seni sevdigini gormek ruya, rüyada sevdigi insanin konusmadigini görmek, rüyadahoşlandığı biriyle gezmek.

sevdiğin insanı rüyanda sevgilin gibi görmek, rüyada sevdiği kızı gülerek görmek, insan rüyasinda sevdiğinle bakismak, rüyada eskiden sevdigin oglani görmek, ruyada ayrildigin kisiyle konusmak, ruyada sevdigine bakmak gormek, ruyada sevdigi adami ciplak gormek, rüyada sevdigini ciplak görmek ne demek, ruyada sevdigin bir erkekle konusmak.

rüyada sevdiği kişiyle konuşmak ne anlama gelir, sevgılımı ruyamda nasıl gorebılırım, rüyada sevdigin kisiylen konusmak, rüyada bir kızla gezmek, ruyada sevdıgı erkekle konusmak, rùyanda sevdiğin çocukla mesajlasmak, ruyada sevdigin ile konusmak, ruyada sevdigi ile konusmak, ruyada sevdiği kişiyle telefonda konuştuğunu görmek.

ruyada cok sevdigin birine ulasamamak, ruyanda sevdigin kizi gormek ve konusmak, ruyanda sevdigin cocuktan ayrildigini gormek, hoslandigin erkegi ruyada gormek ne demek, hoşlandığın çocuğu rüyanda konusurken gormek, sevdiğin birisini rüyada görüp onun seninle konuşması ne anlama grlir, rüyanda sevdigin kişi ile konuşmak, rüyanda hoşlandıgın erkekle uzun uzun konuşmak, rüyada hoşlandığın erkekle konuşmak ne demek.

ruyada sevdigin insanla komusmadigini gormek, ruyada erkekle konusmak, rüyada sevdigin oglani gormek, sevdigi kizla mesajlasmak ruya tabiri, sevdigin oglanla barismak nedemek ruyada, hoslandıgın kısıyle bakısmak, ruyada sevdigin kisi ile sevgili olmak, ruyada eevdigin bir kisiyle sohbet etmek, rüyada sevdiğin erkeğin seni reddetmesi.

rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak, sevdiği kişiyi konuşurken görmek, rüyada sevdiği olanla konuşmamak, rüyada beğendiği kişiyle konuşmak, rüyada sevdiği kişiyle konuşmak ne demek, ruyada sevdigin erkek telefon konuş, rüyada hoşlandığın erkeğin seninle konuşması, rüyada hoşlandığın erkeğin konuşması, rüyada sevgilin varken hoslandigin oglani gormek.

sevdıgını gorup de kavusamamak ruya yorumu, ruyada sevdigin kisiyle yanasi, ruyasinda sevdigi kizi ciplak gormek, cok sevdigi birinin yuzune bakmamasi ruyada gormek, rüyada biriyle konuşurken yüzüne bakmamak, ruyada sevdigin kisinin gelip seninle konustugunu gormek, rüyamda sevdiğim fakat konuşmadığım çocuğu gördüm, rüyada sevdigin birini gormek bakmamasi, bir. kiz. ruyasinda. sevdigi. oglani. gormesi.

ruyada sevdıgı kızla konusmak, rüyada sevdiğin insanın seni sevdiğini göstermesi, ruyada sevdiği kızla telefonda konuşmak, rüyasında sevdiği kızı sevdiği erkekle konuştuğunu görmek, rüyada sevdiğin adamı görmek, rüyanda sevdigin kişiyle konuşmak, ruyada sevdıgın ıle konusmak, rüyada telefonda sevdiği kişiyle konuştuğunu görmek, rüyada hoşlandığın kişiyle birlikte olmak.

ruyada hoslandığın kizi gormek ve konusmak, ruyada sevgilisinin telefonunda cıplak kiz gormek, sevdigini ruyada gormek, ruyanda sevdigin kizla mesajlasma, ruyada sevdigim oglanla sevgili olmak, rüya tabiri sevgili ile bakışmak, rüyanda sevdigin ama konusmadıgın kisiyle mesajlaştıgını görmek, rüyada kızın sevgılisıni çıplak görmesi ne anlamda, rùyada sevdigin bir oglani gòrmek.

ruyada sevdiginiz kisinin sevgilisini gormek ne anlama gelir, rüyada cok sevilen biriyle barısmak, rüyada sevdiği kişiden telefon gelmesi, rüyada sevdiğin kisiyle konuştuğunu görmek, rüyanda sevgili kızın senle konuşmasa, rüyada sevdigim kizlan beraber olmak, rüyada sevdiğin insanla gezmekrüyada sevdiğin insanla gezmek, oglan gormekyuxuda, rüyada hoşlandığın erkekle sevgili olmak arkadaş olmak.

kiz erkegi seviyor ruya tabirleri, ruyada.hoslandiginin.uzun.uzun.bakması, ruyada sevdgi ile konusmak, rüyada sevdiği ile konusmak, rüyada sevdigini çıplak görmek, rùyada sevgilinin sana bakmamasini görmek, rüyada uyuyan eski sevgili görmek, ruyada sevdigin kisınin seninle konusması, rüya tabirleri sevdiginle konusmak.

rüya tabiri sevdigini hasta, rüyada sevdiğin oğlanla gezmek, rüyada sevdiğim erkeği görmek, sevdiğin birine ulaşamamak rüya, ruyada sevgılıne bır turlu ulasamamak ne anlama gelır, rüya tabirleri sevdigin erkek, rüyanda hoslandigin kisiye ulasamamak, ruyada hoslandigin kizi görmek ama kavusamamak, rüyada sevgiliyi ciplak görmek.

rüyanızda hoşlandığınız kişiyle sohbet etmek, rüya sevgiliye kavusmamak, rüyada hoşlandığın çocuğun sevgilisinden ayrıldığını görmek, rüya tabirleri sevdiginle konuşmak, rüyada sevgilinle konusmak ne demek, sevdigin bir oglani rüyanda görmek, ruya tabirleri oglan sana bakmamasi, rüyada sevdiginlen konusmak, rüyada sevdigin kisiyle görüsmek.

ruyada sevdiğim oglanı görmek, rüyada sevdiği insanın güldüğünü görmek, sevdiğini konuşurken rüyada görmek, rüyada kavuşamamak, yuxu yozmalari sevdiyini gormey, rüya yorumu sevdigin kisiyi görmek, rüyada eski sevgiliyi gülerken ve konuşurken görmek., ruyanda sevdıgını gormek, rüyada sevdiğini başka kizla telefonda konuşur górmek.

ruyada sevdigini televizyonda gormek, ruyada sevdigin kizi seni sevmedigini gormek, ruyanda sevdigin cocugun mesajlarini gormek, rüyada sevdiğin erkekle mutlu, rüyamda konusdugum oglani goruyorum cok, hoşlandığın kişiyi rüyanda görmek, rüyada sevdigi ile konuşmak, rüyada sevdigini uyurken görmek, .

rüyada sevdiğini görmek ve konuşmamak, ruyada bir oglandan hoslandigini gormek, ruyada sevgilisinin telefonla başka kişiyle konuştuğunu görmek, yuxuda sevdiyin oglani gormek, rüyada sevdiginiz kişi ile konuşmak, rüyada sevdiğinin sevmek, rüyada sevdiği kızı görmek konuşmak, hoslandigin oglani ruyanda gormek, rüyada sevdigin kızın en sevdiğin erkekle konuşması.

ruyada hoşlandığın kızı çıplak görmek, rüyada sevdigin oglani, rüyada sevgili ile guldugunu görmek, rüyada sevdıgı erkekle konusmak, rüyada sevdiğin kişiyi başka biriyle görmek, rüyada sevdiğin erkekle konuşmak rüya tabirleri, sevdıgın ınsanın sana uzunca bakması ruyada, rüya da sevdigine kavusamamak, ruyada sevdigine mesajlastigini gormek.

yuxuda sevdiyini yatarken gormek, yuxuda sevdiyin insani yatarken gormek, yuxuda sevdiyini yaterken gormek, ruyada hoslandigi erkegi gormek nedemektir, hoşlandığın erkeği rüyanda görmek, ruyada hep sevdiğini kavuşamamak, ruyada sevdıgının sana bakmaması, ruyada sevdıgım kısı yüzüme bakmadı, rüyada hoşlandığı kişiyle mesajlaşmak.

rüyada sevdiyin kızla görüsmek, rüyada sevdiğin kişiyle birlikte olmak, rüyada eski sevgiliyi yüzünüze gülerken görmek ne anlama gelir, sevdin adamı gülerken górmek rüyada, rüyada konusmak, ruyada sevdigin erkegin sana kotu bakmasi, yuxuda sevgili ile sohbet etmek, ruyada sevdigin kizi ciplak gormek ne demektir, ruyada sevdiginle bakışmak ne demek.

ruyada sevdiyini gormek, yuxu yozumlari sevgdiyin insani xoslandigin insani gormek, uzakta olan sevdiğini görmek, rüyada sevdigın adamla bakışmak, rüyada sevdigim kiz birisiyle geziyor, sevdiğin insanı/rüyada gülerken görmek, yuxuda sevdiyiyle sohbet etmek, rüyada sevgilinin yüzünü sevmek, rüyamda sevdigim adami ciplak gördüm.

sevdigim erkekle rüyada çıplak olmak, sevdigi kızı ruyada gormek konusmak, rüyada sevgilinin ailesiyle konusmak, rüyada sevdiğim çocukla konuşmak, ruyada arkadasin kizla konusmasi, ruyada sebdigijin konusmamasi, , rüyamızda sevdiğimizi görmek, yuxu yozmalari sevdiyini gulmek gormek.

yuxuda sevdiyinle gorusmek nedir, rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak, ruyada sevdigin kadini gulerken gormek, yuxuda sevdiğin insanla gorusmek, rüyada sevdiğin kızın konuşmaması, sevdigin kizla ruyada konusmak, ruyada kardeşinin sevdigi kisiyle konusmak, ruyada sevdgin kisyi ciplak gormek, rüyada birinin seninle konuşmadığını görmek.

sevdiği ile sohbet etmek ruya, ruya tabiri kavusamamak, hoslandigin kiza borclu olmak ruya, rüyada sevdigimiz adami gulerken gormek, rüyanda sevdigin kisiyle beraber olmak anlami, rüyada sevdiğin kızı görmek ve konuşmamak, hoslandigin adamin ruyada seninile konusmasi nedir, ruyada sevdiğini çıplak görmek, ruyada sevdiginin seni uyurken gormesi.

rüyada sevdiğiyle konuşmamak, rüyada sevgilinin gülerek konuşması, rüyada sevdiginle konuşmak, ruyada sevdigine kavusmamak, ruyada sevgiliyle bakismak, yuxuda sevdiği oglanla evlenmek, ruyada sevdigin kisinin seni reddetmesi, rüyada hoslandığı kişiyle konuşmak, yuxda sevdiyni gormek ne demekdir.

rüyada sevdiği insanla telefonda tartışmak, rüyada sevdigib kisinin kizmasi, yuxuda sevdiyin insanin ailesiyle gorusmek, rüyada sevdiğini elinde telefonla görmek, rüyada sevdiğin kızin sana bakması, rüyada eskis sevdigin erkekle konusmak, rüyada hoşlandığın insanın görülmesi, rüyada sevdigini görup seninle konusmamasi, ruyada eski sevgiliyi ciplak gormek.

rüyada sevgiliye kavuşamamanın tabiri, ruyada sevdıgın kısıyle mesajlasma, rüyada sevdigin kişi ile birlikte olmak, ruyada sevgilinen konusmak, ruyada sevgılıyle ayrılık konusmak ne demek, ruyada sevgiliye kavusamamak, rüya tabirleri yüzünü ellemek, hergün rüyada sevdiğini görmek, rüyada sevdiğine kavuşamayıp başka biriyle evlenmek..

ruyada hoşlandığın kişinin seni reddetmesi, rüyada sevdigi insanı yaşlı ve hasta görmek, rüyada hep oglani görmek, rüyada sevdiğin kişiyle sohbet etmek, ruyada sevgılınızle telofonla konusmak, ruyada hoşlandığı çocukla konuştugunu görmek, rüyada sevdiği insanın fotoğraflarını görmek, ruyada cok sevdigin birinin yuzunu gormeden konusmak, rüyada sevdiği oglani görmek.

ruyamda sevdigim erkekle mesajlajtigimi, ruyada erkegin severek bakmasi, rüyada sevdığı bırıyle agladıgını gormek, hoşlandığın çocukla rüyada konuştuğunu görmek, hoslandigi kisiyle konustugunu gormek ruyada, rüyada sevdimiz insanı gülümserken görmek, rüyada sevgiliyle kavuşamadığını görmek, sevdiğine kavuşamadigini gormek, ruyasinda sevdigi oglani gormek.

rüyada hoşlandıgın kisiyle konuşmak, rüyada sevdiğinden para almak, rüyamda sevdiğim adamla konuşmak, ruyada sevdigin kisinin konusmadigini gormek, ruyada sevdgin kisiyle once tartisip sonra bari.smak, ruyada sarilamamak, sevdiğinizi gülerken görmek, ruyada hoslandigin erkekle mesajlaşmak, rüyadasevdiğin biri size öfkeyle bakması.

rüyada sevdiğinin seni sevdiğini görmek, ruyada yarali sevgili gormek, ruyada sevdigimi nasil gorebilirim, rüyada eski sevdigi oglani görmek ne demektir, rüyada iki insanın birbirini sevdiğini görmek, rüyada sevdiğini konuşmak, rüyada sevdigin kişiyle konuşmak, rüyanda sevdiğin çocukla bakışmak ne anlama gelir, rüyada sevdiğin erkekler gülerek konuşmanın anlamı.

ruyada sevdigin kisinin yuzune bakmamasi, rüyada sevdiğinin konuşurken yüzüne bakmaması, ruyada hoslandigi.kisiyle.konustugunu gormek, rüyada sevdiğin sana bakmaması, ruyanda sevdigin kisiyle barismak, rüyada sevdigin kisiyle kavga etmek, rüyada sevdiğinizi çıplak görmel, yuxuda sevdiyinle mesajlawmaq nedir?, ruyada erkekle mesajlastigini gormek.

ruyada sevdiği kişiyle mesajlaştığını gormek, ruyanda sevdigin oglana beraber olmak ne demek, her gun ruyada konusmak, ruyada sevdıgının senınle konusması, ruyanda sevdigin bi insanin sana kizmasi, rüyada sevdigin bi insanin sana kizmasi, ruyada sevdigini baska erkekle ciplak gormek, rüyada istediğin kisiyle görusmek, ruyada sevdıgım adamla konusmak.

rüyada sevdiği kişi ile beraber olmak, rüyada sevdiğin insanın seninle konuşması, rüyada sevdiğin kızla bakışmak, ruyada telefonlan konusmak hoslandigin birisi, ruyada begendıgın ınsanla konustugunu gormek, rüyada sevilen erkekle konuşmak, ruyada sevdigine sarilamamak, sevdigim oglani rüyamda gördüm, ruyada erkegin gulerek bakmasi.

ruyamda gordugum ama hic konusmadigim biriyle mesajlaşıyorum, ruyada sevdigin kisiyle le konuşmak, rüyada hoşlandığın kızın güldüğünü görmek, rüyada sevdiğini yanagini ellemesi, ruyada sevdıgın kısının bakmaması, rüyada sevdiğinin bakmaması, yuxuda ayrildigin sevgilinle mesajlasmaq, rüyamızda sevdigimizle konuşmak, rüyada sevdigin kisinin seninle konusmamasini görmek.

rüyada eski sevgilinin yüzünü ellemek, rüyada sevdiği kızla mesajlaşmak, ruyada mesajlaştığını görmek, ruyada sevgilinin baskasiyla mesajlasmasi, sevdiğinle bakışmak rüyada, rüyasinda eski sevdiği erkekle konusmak, ruyada sevdiyin insani yarali gormek, ruyada sevdıgınle mesajlaştıgını gormek, sevdini insani kirmizi gormek.

ruyada sevdigini kanser gormek ne demek, rüyada sevdigin elinde gül görmek, rüyanda sevgilinin erkeklerle konuştugunu görmek, hoslandigin kizdan rüyada borc para almak, ruyada sevgılını bı kızla mesajlastıgını gormek ne demek, ruyada sevdiği kızı görmek neyin habercisidir, ruyada ayrildigin insanla bakismak, rüyada sevdiginle telefonla konusmak, ruyada sevdigin insani çıplak görmek.

ruyada sevdıgın adamla mesajlasmak, ruyada sevgilinin baskasiyla gorusmesi gormek onunla tartismak, ruyanda sevgilinin baska erkeklerle konustugunu gormek, yuxu yozumlari sevdiyin insani gormej, ruyada eski sevgiliyi yatarken gormek, rüya yorumu sevdigimi gülerken gördüm, sevdigimi gülerken gördüm, ruyada sevgiliyi arayip ulasamamak, yuxuda çerçive görmek yuxu yozmaları.

her aksam ruyanda sevdigini gormek, rüyada sevdigin adam barısmak istiyor, ruyasinda sevdigi erkegi ciplak gormek, sevdigim insani her aksam rüyamda görüyorum, rüyada sevdiğin kızı görmek konuşmak nedir, rüyada sevdiği insanla görüşmek, sevdiyini yuxuda gulerek gormek, ruyanda sevdigin cocukla konusmak, sebdıgın kısının baskasıyla konustugunu gormek ruyada.

ruyada eski sevgilinin gulerken, rüyadasevdiginden istedigin şeyleri duymak, ruyada bana bakmamasi, rüyada sevdiğin ve ayrıldığın kişiyle mesajlaşma, ruyada sevdiğine kavusamamak, ruyanda eevdigin erkek reddetmesi, rüyada sevdiğini görüp onunla konuşmamak, ruyada hoslandigi cocukla konusma ne demek, rüyada hoşlandığın kızı ile bakışma görmek.

rüyada sevdigin kisi seni ellemesi, tüyada sevdiğin erkeği görmek konuşmak, rüya tabiri sevgiliye kavusamamak, ruyada yuzume bakmamasi, ruyada sevdigin ama konusmadigin birini gormek, hoslandigin kızı baska oglanla gormek ruya tabiri, rüyada sevdiğinin bakmaması, rüyada uzaktan sevdiğini görmek, rüyada sevdiğin insanın sei çıplak görmesi.

ruyada sevdiyinle sohbet etme gorme, sevdigim oglani neden ruyamda görüyorum, rüyasinda sevdigimiz kisi ile konusmak, ruyada sevdigim kizla konusmamak, çok sevdiğin oğlanı rüyada görmek, rüyada sevdiği insanı görmek ve konuşmak, rüyada sevdiğin kisiyi gorup kavusamamak, rüyamda eski sevgilimle sevdigim oglani gördüm, rüyada sevdiğin kişiyle facebooktan mesajlaştığını görmek.

ruyada sevdigi kisiyle evlilik hakkinda konusmak, ruyada sevdıgın erkekle mesajlaşma, sevdiğim insanın rüyada benimle konuşmaması nedir, ruyada sevip kavusamadlgln birini gormek, sevdıgın kısının ruyanda sana bakmaması anlamaı, ruyada sevdiğini görmek onunla ağlamak, rüyada sevdigi oğlanla birlikte olmak, ruyada sevdigiyle bakismak, rüyanda sevdiğin erkekle telefonda konuştuğunu görmek.

rüyada sevdiğini görmek ne anlama gelir, ruyada asik oldugun kisiyle bakismak, ruyada hoslandigin erkegin konusmasi, rüyada hoşlandığın oğlanın sana kızması, ruyada sevdigin adamin senden ayrildigini gormek, ruyada sevdiğinle bakismak, rüyada sevdiği erkekle sohbet etmek, ruyada sevdigin kiza bakmak, yuxuda sevgilinle gorusmemek.

rûyada sevdiğin kişiyi görmek ve konuşmak, ruyanda sevdigin kisinin sana bakmasi, ruynda sevdigin kizin yuzune bakmamasi, ruyada erkegın sana bakması, ruyamda sevdigim kisiye kavusamamak, rüyada eski sevgiliyi çıplak görmek, rüyasında sevdiği kişiyi yatarken gormek, ruyada sevdigin kizla mesajlasmak, rüyada eski sevgiliye ulaşamamak.

rüyanda sevdiğin insanın yüzünü yaralı görmek, rüyada sevgiliyle seni çıplak görmek, rüyada sevdigin cocugun seninle konusmasi, ruyada birinin beni begendigini sevdigini gormek, ruyanda hoslandıgın kısıyle mesajlasmak ne anlama gelır, yuxuda sevdiyinle mesajlasmaq ne demekdi, ruyada sevdiğin kişnin seni reddetmesi, rüyada sevdigine kavusamamak, ruyada sevdıgım kısının benımle konusmamasını gormek.

rüyada sevdigiyle bakışmak, sevdiginiz kizin ruyanizda sizinle konusmasi, rüyada sevgilinin sana guzel bakması, rüyada sevdiğim kız konuşmadı, rüyada sevdiği ile telefonda ağlayarak konuşmak, ruyada sevdigin cocukla konustugunu gormek, ruyada hoşlandığın bir kızı çıplak görmek, ruyada sevdigi insanin onla konusmak istedigini gorup konusamamasi, rüyada sevdiğinle mesajlasmak.

rüyada sevdigine bakmamak, rüyada sevdiğin ama kavuşamadığın çocuğu görmek, ruyada sevdigine kizgin bakmam, ruyada sevdıgın ınsanın baskasıyla mesajlstıgını gormek, hic konusmadigin birinin ruyanda sevgilin olmasi, sevdigin insani ruyada telefonla konusurken gormek, rüyada sevdiginle adamla konuşmamak nedir, sevdigin kizi ruyada senle konusurken gormek, ruyada sevdigin oglanin seni sevdigini gormek.

rüyada sevdigini gorupte yuzune bakmamak, rüyanda hoslandıgın kızla barısmak ne anlama gelıyor, rüyada sevmediği insanla konuşmak, rüyanda sevdiğinle konuştuğunu görmek, rüyada sevdiğin telefonda baskasiyla konuşmak, ruyada sevdigi kizin bana bakmamasi, sevdiginle mesajlastigini gormek, rüyada birisine ulasamamak, rüyada sevdigin kişinin sana bakmak.

rüyada sevdigine rezil olmak, rüyada asik oldugun kisiye ulasamamak, rüyada sevdigi birine kavusamadigini görmek, rüya tabirleri sevdiğinle konuşmak, yuxuda sevdiyi ile gorusmek, ruyada sevdiğinin biriyle konuştuğunu gormek, rüyada sevgiliye ulaşamamak, sevdiğim kızı rüyamda gülerken gördüm, rüyada sevdiğininseninle konusmamasi.

rüyada sevdiğin insanla konuşmak ne anlama gelir, rüyada sevdiğim birinin yüzüme bakmaması, rüyada sevdiğinin reddetmesi, konusmadigin birini ruyqnda aeninle konustugunu gormek, cok sevdigin kisiyi guldugunu gormek ruyada, rüyada hoslandigin adami görmek ama konusmuyor, sevdigim kizla ruyada mesajlasmak, ruyada hoslandigin cocukla telefonda konusmak, ruyada sevdigine e kavuşamamak.

ruyada sevdiğini uyurkengörmek, yuxuda sevdiyiyle olmaq, rüyada hoşlandığın çocuğun seninle konuşmasını görmek, ruyada konusmamak bakmamak, ruyada sevgilinin bakmamasi, ruyada sevdigin kızın seni reddetmesi, rüyada sevdiginle konusmak ne demektir, sevdigin birini hergün rüyanda görmek, rüyada sevdiginle konustugunu görmek.

rüyanda eski sevgiline ulasamamak ne anlama geliyor, sevdiğinle konuşmak rüyada, Rüyada Sevdiğini Görmek??.


Eski04-07-2008, 11:27   #2
Hydr0gen
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Hydr0gen

bunu bende arastirmistim bir kaç önce rüyada sevgili ile kavga etmek ewlenmeye eger güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacaginza dair tabirleri var.

pek aciklayici deil ama rüyada sevgiliyi görmeyi iyiye işaret oldugunu söluyorlar =)
 

Eski04-07-2008, 11:28   #3
Technogirl
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Technogirl

Bende Rüyamda SevgiLimi Gördüm Geçen Gün Aşkım Uyan Uyan Hadi Geç KaLıosun Diyodu Bi KaLktım Saat Sabahın 6sı

Rüya TabirLerine Baktım Ama BuLamadım AnLayan Var mı Ya :S
 

Eski04-07-2008, 11:59   #4
aYıŞıGıM
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - aYıŞıGıM

genellikle akşam yatarken düşünüp yattım için hep onu görüyorum sanıodum ama araştırdım güzel anlamı varmış bekleyinn gelioo
SEVGİLİ
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.
 

Eski04-07-2008, 12:04   #5
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi storm_girl Mesajı Göster
genellikle akşam yatarken düşünüp yattım için hep onu görüyorum sanıodum ama araştırdım güzel anlamı varmış bekleyinn gelioo
SEVGİLİ
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır.
eline klavyene sağlık
 

Eski04-07-2008, 12:07   #6
turuncu1
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - turuncu1


Eee evlilik ne zaman ?Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi c3h3n Mesajı Göster
Selamlar

eh arkadaşlar bi sorum olucaktı nede olsa Wardom'da rüyalarda ve rüya tabirlerinden anlayan arkadaşlar çıkıcaktır eminim

insanın rüyasında sevdiğini görmesi onunla konuşması Ona ellemesi veyahut birlikte bazı fotoğraflara bakması ve o esnada ikisininde yanağı birbirinin yanağına değmesi.


sonuç nedir neyin habercisi veya ne kastediyor: Anlam Veremedim Bir Türlü Rüya tabirlerinden anlayaN arkadaş var mı? Vardır elbet
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi storm_girl Mesajı Göster
genellikle akşam yatarken düşünüp yattım için hep onu görüyorum sanıodum ama araştırdım güzel anlamı varmış bekleyinn gelioo
SEVGİLİ
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.
 

Eski04-07-2008, 12:07   #7
aYıŞıGıM
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - aYıŞıGıM

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi c3h3n Mesajı Göster
eline klavyene sağlık
klavyenin marifeti diil kopyala yapıştırsen saolasınAlıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi turuncu1 Mesajı Göster

Eee evlilik ne zaman ?
en yakın zamanda
 

Eski04-07-2008, 12:11   #8
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi turuncu1 Mesajı Göster
Eee evlilik ne zaman ?
allah bilir:
 

Eski04-07-2008, 12:16   #9
necdet35
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - necdet35

Rüyada sevgili görmek, insanın sevdigini görmesi,

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartışma çıkarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Saygılarımla

Düzenleyen necdet35 : 04-07-2008 12:23.
 

Eski04-07-2008, 12:19   #10
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi necdet35 Mesajı Göster
Rüyada sevgili görmek, insanın sevdigini görmesi,

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartışma çikarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.
Saygılarımla
Bilgilendirdiğin için Teşekkür Ederim
 

Eski04-07-2008, 13:23   #11
t-shirt
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - t-shirt

ben de görürüm hep teşekkkürler açıklamalar için....
 

Eski04-07-2008, 13:31   #12
wyruss
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - wyruss

İyide olsa kötüde olsa hergece rüyamda sevdiğimi görmek kadar güzeli yok benim için
 

Eski04-07-2008, 14:15   #13
tryandsee
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - tryandsee

arkadaşları aydınlatan şahıslara tşkler
 

Eski04-07-2008, 18:45   #14
Technogirl
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Technogirl

BiLgi veren arkadaşlar teşekkürler..umarım yorumdakiler olur (:
 

Eski04-07-2008, 18:49   #15
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

tabire gerek yok..

ya özlemişsin

yada kafanda ikinizle ilgili plan var.. beynin gözden geçiriyo..
 

Eski04-07-2008, 18:50   #16
Serdar-X
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Serdar-X

benim bi arkadaş anlatmıştı aynısını böle rüya gördüm diye

iki gün sora öldü
 

Eski04-07-2008, 19:01   #17
T€ÑØßÂ¥
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - T€ÑØßÂ¥

hadi çabuk düğün yapında bende ekibimi getirim oynarız 

Eski04-07-2008, 20:56   #18
ayyash07
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - ayyash07

Onu ne kadar sevdiğine ve arzuladığına delalet bu. Sürekli düşünerek bilinçaltına işlemişsin çünkü.
 

Eski04-07-2008, 21:01   #19
lavinya_
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - lavinya_

hadi hayırlısı

düşüünmekle alakalı bence
 

Eski04-07-2008, 21:05   #20
∞WoLfaL1x∞
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - ∞WoLfaL1x∞

Kendimden Örnek Vereyim...

Akşam Yatmadan Ne düşünürsem Yada Ne izlersem Onu Rüyamda Görüyorum Genellikle...


Ordan Kur Bağlantıyı işte
 

Eski04-07-2008, 21:15   #21
RUDEBOY
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - RUDEBOY

rüyamda gecenlerde cod 4 oynuyordum ne olacak acaba

gün içinde en çok neyle meşgul olursam onu görürüm.Ama çok nadir rüya görüyorum
 

Eski04-07-2008, 23:26   #22
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n

seviyoruz yaf
 

Eski04-07-2008, 23:54   #23
Balamir
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Balamir

Geçenlerde bende rüyamda tuğba özayı gördüm akşam arkadaşlarımla toplanıp muhabbet muhabbeti açarken ya ben tuba özayı gördüm işte şöyleydi böyleydi diye şiddetli bir şekilde anlatırken arkadaşlarımın içerisinden birisi kalkıp Balamir k.çın açıkta kalmıştır güzelim dedi rezil olduk ortamdakilere belki seninde öyledir uyurken dikkat et üstünü ört şaka bir yana sürekli onu düşünmen yada onu sana hatırlatan birşey rüyalarına girmesine sebe olabilir ayrılsanda sevgilin ile yıllarca görüşmesende farkında olmadan gezdiğiniz yada anlam ifade eden birşey görürsen alt bilincini tetikliyormuş cosmopolitan'da okumuştum birde rüyayı nasıl yorumlarsan öyle olur derler bende yorumlayayım çok mutlu ve mesut olacaksınız ölene kadar birlikte olacaksınız
 

Eski05-07-2008, 21:51   #24
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n
Talking

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Balamir Mesajı Göster
Geçenlerde bende rüyamda tuğba özayı gördüm akşam arkadaşlarımla toplanıp muhabbet muhabbeti açarken ya ben tuba özayı gördüm işte şöyleydi böyleydi diye şiddetli bir şekilde anlatırken arkadaşlarımın içerisinden birisi kalkıp Balamir k.çın açıkta kalmıştır güzelim dedi rezil olduk ortamdakilere belki seninde öyledir uyurken dikkat et üstünü ört şaka bir yana sürekli onu düşünmen yada onu sana hatırlatan birşey rüyalarına girmesine sebe olabilir ayrılsanda sevgilin ile yıllarca görüşmesende farkında olmadan gezdiğiniz yada anlam ifade eden birşey görürsen alt bilincini tetikliyormuş cosmopolitan'da okumuştum birde rüyayı nasıl yorumlarsan öyle olur derler bende yorumlayayım çok mutlu ve mesut olacaksınız ölene kadar birlikte olacaksınız

eyw ağzından bal damlıyor
 

Eski05-07-2008, 21:55   #25
mehmet159
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - mehmet159

ben rüyadan anlarım...
Sen Onu seviyorsun başka bişey gelmiyor aklıma geliyor
:d
 

Eski05-07-2008, 21:58   #26
alpi_09
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - alpi_09

Artık sevgilimi görebildiğim tek yer rüyalarım...

Ve ben uzun zaman önce öğrendim rüyaların sadece rüya olduğunu... Hiç bir anlamı olmadığını...
 

Eski05-07-2008, 22:13   #27
aYıŞıGıM
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - aYıŞıGıM

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi c3h3n Mesajı Göster
seviyoruz yaf
altına imzamı atarım
 

Eski03-07-2009, 10:04   #28
srn'srn
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - srn'srn

selamm. ben bu sabah değişik bi rüya gördüm.. çeviren olursa gercekten cok mutlu olurum.. Iyı veya kotu yorumlarınızı beklıyorum

Sevdiğim çocukla yan yanayken birden eski sevgilisi telefon açıyo ve otobuse atlayıp onun yanına gdıyor. sonra telefon edıyorum telefon ekranında ıkısnı yan yana goruyorum. kufur edıyorum oda ne varkı dıyo.. eskı sevgılsıyle kayak yapmaya gıdıyorlardı yardım edıyolardı bırbırlerıne. ben cok uzuluyodum cok aglıyodum tekrar beraberler dıye. sonra tıyatro gosterı ızlemeye gdıyordum ordada kırmızı bır koltuk ustunde aglıyodum butun ruya aglamakla gectı dıyebılırm..

sizce bunun anlamı ne olabılır ??
 

Eski03-07-2009, 10:07   #29
Unzile
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Unzile

Konuları hortlatın dediysek bundan bahsetmedik yahu

Rüya tabiri sitesi dolu internette, oralarda bulabilirsiniz aradığınızı.. Sanmıyorum Wardomda size ciddi bir rüya tabiri yapabilecek kimselerin olduğunu...

Bi iynx var, o da bi tek kendininkileri anlıyo
 

Eski03-07-2009, 12:48   #30
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Unzile Mesajı Göster
Konuları hortlatın dediysek bundan bahsetmedik yahu

Rüya tabiri sitesi dolu internette, oralarda bulabilirsiniz aradığınızı.. Sanmıyorum Wardomda size ciddi bir rüya tabiri yapabilecek kimselerin olduğunu...

Bi iynx var, o da bi tek kendininkileri anlıyo
dedikodumu yapma.. xD ayrıca tabire ihtiyaç duyacağınız rüyaları zaten kendiniz de tabir edersiniz.. öyle gelecekten vs. bahsedenleri.. bahsetmeyen türdeolanlara ise tabir gerek yok.. zaten yaşadığınız bi durum.. xD
 

Eski03-07-2009, 12:56   #31
Technogirl
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Technogirl

zortlatılmış bi konucuk..

iyi güzel madem konu tekrar gündeme yorum yapalım..

anca rüyamda görüyorum zaten uzun zamandır sevgilimi

ve her gece o rüyamda...
her akşam uyumadan önce hayali yanımda, gözümü açarım hayali baş ucumda
normal tabii rüyamda görmem


Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi aYıŞıGıM Mesajı Göster
altına imzamı atarım
bir imza da benden olsun
 

Eski03-07-2009, 12:58   #32
0x0001
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - 0x0001

o kişiden sana hayır gelmez. ayrıl
 

Eski03-07-2009, 13:03   #33
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Technogirl Mesajı Göster
zortlatılmış bi konucuk..

iyi güzel madem konu tekrar gündeme yorum yapalım..

anca rüyamda görüyorum zaten uzun zamandır sevgilimi

ve her gece o rüyamda...
her akşam uyumadan önce hayali yanımda, gözümü açarım hayali baş ucumda
normal tabii rüyamda görmem
bir imza da benden olsun
haa şimdi hatırladım.. ben bunun gibi sebeplerden dolayı aşık neym olmuyorum.. xD
 

Eski03-07-2009, 13:08   #34
Technogirl
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Technogirl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iynx.Forever Mesajı Göster
haa şimdi hatırladım.. ben bunun gibi sebeplerden dolayı aşık neym olmuyorum.. xD
hehe
olmak veya olmamak, işte bütün mesele bu mudur yani

sen duygularını köreltmişsin, bigün aşık olursun elbet..
 

Eski03-07-2009, 13:12   #35
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

körelmeleri iyi.. beni benden uzaklaştıran duygularıma yer yok.. aşk, öfke vs. gibi duygular insan zihnini baskılar. mantıklı karar almasını engeller. benim en büyük gücüm bu.. tek değerli varlığım beynim.. kimse için feda edemem.. onu hakedecek biri çıkmadı henüz...
 

Eski03-07-2009, 13:17   #36
Technogirl
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Technogirl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iynx.Forever Mesajı Göster
körelmeleri iyi.. beni benden uzaklaştıran duygularıma yer yok.. aşk, öfke vs. gibi duygular insan zihnini baskılar. mantıklı karar almasını engeller. benim en büyük gücüm bu.. tek değerli varlığım beynim.. kimse için feda edemem.. onu hakedecek biri çıkmadı henüz...

bizde al beynim senin olsun demiyoruz ki..
mantık her zaman olması gereken bi elemandır
aşk ve iş gibi bi konu bu.
mantıklı hareket edemezsen beynin senden bağımsız çalışır
yaptığın her hataya her yanlışa her olmaz ama oldurtulmuş olaya
aşığım napiyiimm der geçersin
ama bu yanlııışş...

aşık olacaksın, seveceksin o kalbinde duracak
mantığın da beyninde

ben IQ'mu vermedim, sevgime kalbimi verdim..
 

Eski03-07-2009, 13:21   #37
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

işte o zaman aşk olmaz o.. sevgidir.. ona da saygm sonsuz.. sevgiyi severim.. sevmek güzeldir.. o asla körelmeyen bişi bende.. ama aşk ayrı.. o sadece kimyevi bi durum.. çok sevmem..
 

Eski03-07-2009, 19:23   #38
srn'srn
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - srn'srn

Arkadaşlar ben bir rüya yazmıstım ama arada kaynamıstı gercekten kafayı yıyorum dusundukcee ya nolur bırınız acıklamasını yapsınn =(
 

Eski03-07-2009, 19:33   #39
Unzile
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Unzile

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi srn'srn Mesajı Göster
Arkadaşlar ben bir rüya yazmıstım ama arada kaynamıstı gercekten kafayı yıyorum dusundukcee ya nolur bırınız acıklamasını yapsınn =(
Oy ömrüm gitti

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Rüyada ağlamak..

Hatalarınızdan ve günahlarınızdan nedamet geti-riceğinize işarettir.

* Sessizce ağlamak: Üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

* Bağırarak ağlamak: Başınıza gelecek kötü bir dert olacağına işarettir.

* Gözden yaş gelmediğini görmek: Beklentilerinizde hüsrana uğrayacağınız anlamına gelir.

* Ağlamadığınız halde gözden yaş gelmesi: Beklentilerinizin gerçekleşeceğine ve muradınıza ereceğinize işarettir.

Rüyada ağlamak bazı kere sevinç, bazı kere de kedere işarettir.

Rüyada yüksek sesle ve feryat ederek, elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek, yakasını paçasını yırtarak ağladığını görmek, uyanıkken bu şekilde ağ lamaya delâlet
eder.

Rüyada Allah korkusundan, Kur'ân-ı Kerim dinlemek veya hatalarını hatırlayarak ağlamak, ferah ve sevince ve iyi akıbete delâlet eder.

Ve yine ağlamak, yüce Allah'tan korkmaya, rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için de yağmura delâlet eder. Çünkü gözyaşı olan yere rahmet iner. Ağlamak
bulunmaz sermayedir.

Ebu Said El-Vâiz demiştir ki:
- Rüyada tanıdığı bir insanın vefat ettiğini ve buna ağladığını görmek, gördüğü gibi çıkmaya, keder ve hüzne delâlet eder.

Ağ lamadığı halde gözlerinden iplik iplik yaşlar aktığını görmek, murada ermeye ve sevince delâlet eder.

Câfer-i Sadık (r.a.) demiştir ki:

- Rüyada ağladığını sonra güldüğünü görmek, ecelin yaklaştığına işarettir. Çünkü dünya müminin zindanı mesabesindedir, burdan kurtulmak sevinç getirir.

KIRMIZI

Rüyada kırmızı görmek yakında romantik bir aşk yaşayacaksınız demektir. Bazı tartışmalar yaşayacağınız anlamına da gelir.

KOLTUK

Rüyada bir koltuğa oturmak, gerçekleşmeyecek emelleriniz yanlış düşünceleriniz olduğuna yorumlanır.

Rüyada Telefon , her türlü konuda yardımcı biridir. Telefonun çalması işin hemen biteceğine işarettir.

Rüyada telefonla konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada telefon görmek veya telefon île konusmak, haber almaya ve borçlanmaya isarettir. Rüyada telefon görmek; çok güzel bir habere, miras veya yüksek bir makama erismeye isarettir.


Tiyatro

Rüyada sahne veya herhangi bir temsilde rol almak; genç bir erkek için elde edilecek bir ihtirasa, orta yaşta ise; yakında birisiyle tanışacağına, genç bir kadın ise; çok sevineceği bir değişikliğe, daha yaşlı ise; sevdiği bir arkadaşı tarafından hayal kırıklığına işarettir.

Rüyada sahnede ya da Tiyatro oyununda oynamak genç bir erkek için çok istediği bir şeyi elde edeceğine işarettir. Orta yaşlı birisi için ise yakında birisiyle arkadaşlık edeceğine yorumlanır. Genç bir kadın için bu rüya hayatında önemli ve mutluluk getirecek değişikliğe gideceği demektir. Daha yaşlı ise; sevdiği bir arkadaşının ihanetine yorumlanır.
 

Eski03-07-2009, 19:44   #40
0010-010
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - 0010-010

HORT mort yazalım


Kız'ı aklıma getıreyım yatayım bana olan yanlısları bana fecı agır geldıgı ıcın hep ruyama gırer...

Sabah uyandıgımda buyuk bır ıc cekerım
 

Eski03-07-2009, 19:52   #41
mK™
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - mK™

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi srn'srn Mesajı Göster
selamm. ben bu sabah değişik bi rüya gördüm.. çeviren olursa gercekten cok mutlu olurum.. Iyı veya kotu yorumlarınızı beklıyorum

Sevdiğim çocukla yan yanayken birden eski sevgilisi telefon açıyo ve otobuse atlayıp onun yanına gdıyor. sonra telefon edıyorum telefon ekranında ıkısnı yan yana goruyorum. kufur edıyorum oda ne varkı dıyo.. eskı sevgılsıyle kayak yapmaya gıdıyorlardı yardım edıyolardı bırbırlerıne. ben cok uzuluyodum cok aglıyodum tekrar beraberler dıye. sonra tıyatro gosterı ızlemeye gdıyordum ordada kırmızı bır koltuk ustunde aglıyodum butun ruya aglamakla gectı dıyebılırm..

sizce bunun anlamı ne olabılır ??
Anladığım kadarıyla çevireyim.
Üç vakte kadar bir otobüs kazası vesilesiyle hakkın rahmetine kavuşacaksın. Sonrasında sevdiğin çocuk eski sevgilisine dönerek yaşadığı bu acı badireyi onun kollarında atlatmanın yollarını arayacak. Sende siks fiit andır'da bu duruma çok üzülüp ağlayacaksın. Tiyatro olayını çözemedim ama oturduğun kırmızı koltuk sanırım otobüsün çarpma etkisiyle etrafa yayılacak olan kanlara işaret ediyor olabilir. Belki de kaza bir tiyatronun önünde olabilir.
Söyleyebileceklerim bu kadar. Saygılar...
 

Eski03-07-2009, 20:09   #42
VeniVidiViciI
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - VeniVidiViciI

millet dalga geciyor yaaa ben 3 gun once gordugum ruyayi anlatiyim bir kizi cok seviyorum ondan baskasini gormuyorum ruyamda lakin birgun ruyamda eski sevgilimi gordum konusuyoduk oturuyoduk sonra bi uyandim pc basina gecdim biri beni eklemis kabul etdim o eski sevgilimin en iyi arkadasi nese hayridir felan eski msnimden kisileri aldim felan sende kaynamissin dedi iyi hadi hayirlisi dedim suan bisi cikmadi simdi siz buna tesaduf mi diyosunuz?
kusrbakmaiyn ama tesaduf lere inanmam (Sana bakmak butun rastlantilari reddedip bur mucizeye anlamaktir SANA BAKMAK ALLAHA INANMAKDIR)

bu arada benim ruyami cevirecek olan varmi ? salak salak seylerle cevirmeyin valla kin duyarim
 

Eski04-07-2009, 08:49   #43
srn'srn
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - srn'srn

merhaba arkadslar yine ben (= bu da baska bi rüyam

-eski sevgilim benim önümde duruyordu bende onun arkasında duruyordum ve yarıs izlioduk sonra o arkasına dönüp benim elime bayrak veriodu bayrakta uzun bi bayraktı ama bayragı verirken elimi cok sıkı tutuordu ve bana gülümsüyordu bende gülümsüyordum ben elimi cekmeye calısıordum bayragı alıp ..ama o bayragı eline dolamıstı ve benim elimi tutuyordu ben cekmeye callıosodum o sıkıca tutuodu ((ayrica biz bi kisiyle birbirimizi cok severken ayrılmak zornda kalmıstık)) sonra ben ona neden böyle yapıosun bana dedim oda bilmiorumki dedi sonra bna cook sıkıca sarıldı ben onu cok sıkı tuttum ... LÜTFEN BU SON YORUM YAPIN... =( =(
 

Eski04-07-2009, 09:00   #44
srn'srn
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - srn'srn

Bu arada sayın SHİT cok guzel cevırmıssın. içii gercekten rahatlattın.. Çok saol
 

Eski04-07-2009, 10:31   #45
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi srn'srn Mesajı Göster
merhaba arkadslar yine ben (= bu da baska bi rüyam

-eski sevgilim benim önümde duruyordu bende onun arkasında duruyordum ve yarıs izlioduk sonra o arkasına dönüp benim elime bayrak veriodu bayrakta uzun bi bayraktı ama bayragı verirken elimi cok sıkı tutuordu ve bana gülümsüyordu bende gülümsüyordum ben elimi cekmeye calısıordum bayragı alıp ..ama o bayragı eline dolamıstı ve benim elimi tutuyordu ben cekmeye callıosodum o sıkıca tutuodu ((ayrica biz bi kisiyle birbirimizi cok severken ayrılmak zornda kalmıstık)) sonra ben ona neden böyle yapıosun bana dedim oda bilmiorumki dedi sonra bna cook sıkıca sarıldı ben onu cok sıkı tuttum ... LÜTFEN BU SON YORUM YAPIN... =( =(
bunu yorumlamam doğru olmaz.. imgeler açık ve net.. ama yorumlayamam..
 

Eski04-07-2009, 10:36   #46
Gila
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Gila

rüyada sevgilinizi gördünüz, aklınıza iyi, hoş hatta hınzır şeyler geliyorsa,,

bir sonraki gece yatmadan önce üstünüze mutlaka bir battaniye, yorgan neyin alın..

insanın poposu bir kez açıkta kalmayagörsün

neler geliyor aklına neler
 

Eski04-07-2009, 10:39   #47
mK™
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - mK™

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi srn'srn Mesajı Göster
merhaba arkadslar yine ben (= bu da baska bi rüyam

-eski sevgilim benim önümde duruyordu bende onun arkasında duruyordum ve yarıs izlioduk sonra o arkasına dönüp benim elime bayrak veriodu bayrakta uzun bi bayraktı ama bayragı verirken elimi cok sıkı tutuordu ve bana gülümsüyordu bende gülümsüyordum ben elimi cekmeye calısıordum bayragı alıp ..ama o bayragı eline dolamıstı ve benim elimi tutuyordu ben cekmeye callıosodum o sıkıca tutuodu ((ayrica biz bi kisiyle birbirimizi cok severken ayrılmak zornda kalmıstık)) sonra ben ona neden böyle yapıosun bana dedim oda bilmiorumki dedi sonra bna cook sıkıca sarıldı ben onu cok sıkı tuttum ... LÜTFEN BU SON YORUM YAPIN... =( =(
Bayrağın neyi temsil ettiği çok açık.
Bence bu aralar sevgilinden uzak dur. Yaz bitsin, ateşi sönsün ondan sonra kaldığınız yerden devam edin. Yoksa başına bir iş gelebilir.
 

Eski04-07-2009, 10:40   #48
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

ya da hiç sallama, olacağına bırak.. unutma, bazen sadece bir geleceği bildiğini düşünmek, onun olması için yeterli bir sebeptir. sen doğalına bırak..
 

Eski04-07-2009, 11:00   #49
srn'srn
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - srn'srn

cok saolun arkdaslar yaa.. Cokmu kafama takıyorum ? .. Napıyım çok seviyorumm onuu
Herkesin hakettiği kişiye kavusmasını diliyorummm
Bu arada çamlıca nasıl bir yer bilen varmı ?
 

Eski04-07-2009, 11:10   #50
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

tepelik yeşil (3-4 yıl önce öyleydi) hoş bi mekan.. xD boşver bu saçma rüya olaylarını.. gelecek ayık kafayla yaşanılan hayatta belli olur...
 

Kapalı Konu

Etiketler
c3h3n, mekanizma, rüya sevdiği, rüyalar çıplak gelir., wardom

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 12:36.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, ukash, Maç Özetleri, diğer yarım son bölüm, kırmızı shop, dövme, kız oyunları


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.