Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Genel

 
Eski04-07-2008, 11:25   #1
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n
Question Rüyada Sevdiğini Görmek??

Selamlar

eh arkadaşlar bi sorum olucaktı nede olsa Wardom'da rüyalarda ve rüya tabirlerinden anlayan arkadaşlar çıkıcaktır eminim

insanın rüyasında sevdiğini görmesi onunla konuşması Ona ellemesi veyahut birlikte bazı fotoğraflara bakması ve o esnada ikisininde yanağı birbirinin yanağına değmesi.


sonuç nedir neyin habercisi veya ne kastediyor: Anlam Veremedim Bir Türlü Rüya tabirlerinden anlayaN arkadaş var mı? Vardır elbet
 
anahtar kelimeler     0
Rüyada Sevdiğini Görmek??
anahtar kelimeler:

rüyada sevdiği ile konuşmak görmek, ruyada sevdigin kizi gulerken, ruyada sevdigin insanin konusmamasi, insan sevdiğini rü, ruyada sevdigin kisinin eline degmek, sevdigin insanın rüyada konuşması, sevdigini görmek rüyada, rüyada sevdiği adamla konuştuğunu görmek, sevdiğini rüyada görmek için, ruyada sevdiğim insanı gördüm.

ruyada sevdiğim le konuşmak, rüyada bir erkegin sevdigi kiza bakmamasi, ayrilmis,adamin,yuxusunda,sevdiyni,gormesi, rüyada sevdiğini görmek ama ona kavuşamamak, rüyanda sevdigin kisiyle konusmak, rüyada bi kız sevdiği oğlanı görmesi ne anlama gelir ?, rüyada sevdiğini kovalamak, rüyada sevdigin kızla sohbet etmek ne anlama gelir, ruyada sevilen kisiyle konus.

rüyanda sevgilimi görüp ona kavuşamamak nedir, rüyanda sevdiğini hasta olarak görmek, sevdigi insani neden rüya goruruz, yuxuda sevdigin oglani gormek, ruyanda sevdigin erkekle mesajlasmak anlami, rüyada birinin yüzüne ellemesini görmek, ruya tabiri sevdiginle telefonda gorusmek ama kavusamamak, rüyada sevdiği insanı görmek, ruyada sevdigim insanla sevdigim insanin konusmasi.

ruyada sevdiğine bakmak, rüyamda sevdigim oglanin beni sevdigini gordum, rüyada sevdiğini görüp konuşmamak, ruyada hoşlandığın erkekle konuşmak, ruyanda kavuşamamak biriyle, ruyada sevdigini erkekle konusurken gormek, rüyamda sevdiğin oğlanla konuşmak, ruyada sevdigi kisile birlikte olmak, ruyada kavusamamak.

rüyada sevdiğin biriyle konuştuğunu görmek, ruyada bir sevdigimizi gormek, rüyanda hep sevdiğin kızı görmek anlamı, rüyada hoşlandigin çocukla konusmadigini görmek, ruyada sevdigi kizla konusmasi, ruynda sevdigin kisile konusmak, sevdiğim adamı telefonla konuşurken görmek, ruyanda sevdigini ciplak gormek, ruyada bir oglanin seni sevdigini gormek.

sevdiğini sürekli rüyada görmek, rüyada sevdiğinin bakmasi, ruyada sevdıgın erkekle konusma, rüyada sevdiğin erkeği ile konuşmak, rüyada sevdigin kıza kavuşamamak, ruyada sevdıgı erkekle mesajlasmak ne anlama gelır, sevdiğin oğlanı rüyanda görmek, rüya da sevdiği erkeği çıplak görmek, yuxuda sevdigin kizla sohbet etmek.

rüyada sevdiği kişiyle konuştuğunu görmek, rüyada hoslandıgın biriyle görüşmek, rüyada sevidiğin birisiyle konuşmak, ruyada sevdiğimiz kişiyi görmek onunla konuşmak ne demektir, rüyada sevdiğin erkeğin yanağına ellemek, rüyada sevdiğinde mesajlastigini görmek, sevdigin kisiyle ruyanda mesajlasmak, rüyada sevdiginle mesajlasmak, sevdigin kisıyle konus.

uzakta olan sevdigin oglani ruyanda gormek ne demek, yuxuda sevib ayrildigin oglani gormek, sevdiyini rüyanda görmek konusmak, ruyada hoşlandığın erkekle konusmak, sevdiğimin benı rüyasında gormesı, rüyada sevdiğin kızla barışmak, sevdigini seni sevdigini gormek ruya, rüyada sevdigi insanin konusmadigini görmek, rüyadahoşlandığı biriyle gezmek.

sevdiğin insanı rüyanda sevgilin gibi görmek, rüyada sevdiği kızı gülerek görmek, insan rüyasinda sevdiğinle bakismak, rüyada eskiden sevdigin oglani görmek, ruyada ayrildigin kisiyle konusmak, ruyada sevdigine bakmak gormek, ruyada sevdigi adami ciplak gormek, rüyada sevdigini ciplak görmek ne demek, ruyada sevdigin bir erkekle konusmak.

rüyada sevdiği kişiyle konuşmak ne anlama gelir, sevgılımı ruyamda nasıl gorebılırım, rüyada sevdigin kisiylen konusmak, rüyada bir kızla gezmek, ruyada sevdıgı erkekle konusmak, rùyanda sevdiğin çocukla mesajlasmak, ruyada sevdigin ile konusmak, ruyada sevdigi ile konusmak, ruyada sevdiği kişiyle telefonda konuştuğunu görmek.

ruyada cok sevdigin birine ulasamamak, ruyanda sevdigin kizi gormek ve konusmak, ruyanda sevdigin cocuktan ayrildigini gormek, hoslandigin erkegi ruyada gormek ne demek, hoşlandığın çocuğu rüyanda konusurken gormek, sevdiğin birisini rüyada görüp onun seninle konuşması ne anlama grlir, rüyanda sevdigin kişi ile konuşmak, rüyanda hoşlandıgın erkekle uzun uzun konuşmak, rüyada hoşlandığın erkekle konuşmak ne demek.

ruyada sevdigin insanla komusmadigini gormek, ruyada erkekle konusmak, rüyada sevdigin oglani gormek, sevdigi kizla mesajlasmak ruya tabiri, sevdigin oglanla barismak nedemek ruyada, hoslandıgın kısıyle bakısmak, ruyada sevdigin kisi ile sevgili olmak, ruyada eevdigin bir kisiyle sohbet etmek, rüyada sevdiğin erkeğin seni reddetmesi.

rüyada sevdiğin kişiyle konuşmamak, sevdiği kişiyi konuşurken görmek, rüyada sevdiği olanla konuşmamak, rüyada beğendiği kişiyle konuşmak, rüyada sevdiği kişiyle konuşmak ne demek, ruyada sevdigin erkek telefon konuş, rüyada hoşlandığın erkeğin seninle konuşması, rüyada hoşlandığın erkeğin konuşması, rüyada sevgilin varken hoslandigin oglani gormek.

sevdıgını gorup de kavusamamak ruya yorumu, ruyada sevdigin kisiyle yanasi, ruyasinda sevdigi kizi ciplak gormek, cok sevdigi birinin yuzune bakmamasi ruyada gormek, rüyada biriyle konuşurken yüzüne bakmamak, ruyada sevdigin kisinin gelip seninle konustugunu gormek, rüyamda sevdiğim fakat konuşmadığım çocuğu gördüm, rüyada sevdigin birini gormek bakmamasi, bir. kiz. ruyasinda. sevdigi. oglani. gormesi.

ruyada sevdıgı kızla konusmak, rüyada sevdiğin insanın seni sevdiğini göstermesi, ruyada sevdiği kızla telefonda konuşmak, rüyasında sevdiği kızı sevdiği erkekle konuştuğunu görmek, rüyada sevdiğin adamı görmek, rüyanda sevdigin kişiyle konuşmak, ruyada sevdıgın ıle konusmak, rüyada telefonda sevdiği kişiyle konuştuğunu görmek, rüyada hoşlandığın kişiyle birlikte olmak.

ruyada hoslandığın kizi gormek ve konusmak, ruyada sevgilisinin telefonunda cıplak kiz gormek, sevdigini ruyada gormek, ruyanda sevdigin kizla mesajlasma, ruyada sevdigim oglanla sevgili olmak, rüya tabiri sevgili ile bakışmak, rüyanda sevdigin ama konusmadıgın kisiyle mesajlaştıgını görmek, rüyada kızın sevgılisıni çıplak görmesi ne anlamda, rùyada sevdigin bir oglani gòrmek.

ruyada sevdiginiz kisinin sevgilisini gormek ne anlama gelir, rüyada cok sevilen biriyle barısmak, rüyada sevdiği kişiden telefon gelmesi, rüyada sevdiğin kisiyle konuştuğunu görmek, rüyanda sevgili kızın senle konuşmasa, rüyada sevdigim kizlan beraber olmak, rüyada sevdiğin insanla gezmekrüyada sevdiğin insanla gezmek, oglan gormekyuxuda, rüyada hoşlandığın erkekle sevgili olmak arkadaş olmak.

kiz erkegi seviyor ruya tabirleri, ruyada.hoslandiginin.uzun.uzun.bakması, ruyada sevdgi ile konusmak, rüyada sevdiği ile konusmak, rüyada sevdigini çıplak görmek, rùyada sevgilinin sana bakmamasini görmek, rüyada uyuyan eski sevgili görmek, ruyada sevdigin kisınin seninle konusması, rüya tabirleri sevdiginle konusmak.

rüya tabiri sevdigini hasta, rüyada sevdiğin oğlanla gezmek, rüyada sevdiğim erkeği görmek, sevdiğin birine ulaşamamak rüya, ruyada sevgılıne bır turlu ulasamamak ne anlama gelır, rüya tabirleri sevdigin erkek, rüyanda hoslandigin kisiye ulasamamak, ruyada hoslandigin kizi görmek ama kavusamamak, rüyada sevgiliyi ciplak görmek.

rüyanızda hoşlandığınız kişiyle sohbet etmek, rüya sevgiliye kavusmamak, rüyada hoşlandığın çocuğun sevgilisinden ayrıldığını görmek, rüya tabirleri sevdiginle konuşmak, rüyada sevgilinle konusmak ne demek, sevdigin bir oglani rüyanda görmek, ruya tabirleri oglan sana bakmamasi, rüyada sevdiginlen konusmak, rüyada sevdigin kisiyle görüsmek.

ruyada sevdiğim oglanı görmek, rüyada sevdiği insanın güldüğünü görmek, sevdiğini konuşurken rüyada görmek, rüyada kavuşamamak, yuxu yozmalari sevdiyini gormey, rüya yorumu sevdigin kisiyi görmek, rüyada eski sevgiliyi gülerken ve konuşurken görmek., ruyanda sevdıgını gormek, rüyada sevdiğini başka kizla telefonda konuşur górmek.

ruyada sevdigini televizyonda gormek, ruyada sevdigin kizi seni sevmedigini gormek, ruyanda sevdigin cocugun mesajlarini gormek, rüyada sevdiğin erkekle mutlu, rüyamda konusdugum oglani goruyorum cok, hoşlandığın kişiyi rüyanda görmek, rüyada sevdigi ile konuşmak, rüyada sevdigini uyurken görmek, .

rüyada sevdiğini görmek ve konuşmamak, ruyada bir oglandan hoslandigini gormek, ruyada sevgilisinin telefonla başka kişiyle konuştuğunu görmek, yuxuda sevdiyin oglani gormek, rüyada sevdiginiz kişi ile konuşmak, rüyada sevdiğinin sevmek, rüyada sevdiği kızı görmek konuşmak, hoslandigin oglani ruyanda gormek, rüyada sevdigin kızın en sevdiğin erkekle konuşması.

ruyada hoşlandığın kızı çıplak görmek, rüyada sevdigin oglani, rüyada sevgili ile guldugunu görmek, rüyada sevdıgı erkekle konusmak, rüyada sevdiğin kişiyi başka biriyle görmek, rüyada sevdiğin erkekle konuşmak rüya tabirleri, sevdıgın ınsanın sana uzunca bakması ruyada, rüya da sevdigine kavusamamak, ruyada sevdigine mesajlastigini gormek.

yuxuda sevdiyini yatarken gormek, yuxuda sevdiyin insani yatarken gormek, yuxuda sevdiyini yaterken gormek, ruyada hoslandigi erkegi gormek nedemektir, hoşlandığın erkeği rüyanda görmek, ruyada hep sevdiğini kavuşamamak, ruyada sevdıgının sana bakmaması, ruyada sevdıgım kısı yüzüme bakmadı, rüyada hoşlandığı kişiyle mesajlaşmak.

rüyada sevdiyin kızla görüsmek, rüyada sevdiğin kişiyle birlikte olmak, rüyada eski sevgiliyi yüzünüze gülerken görmek ne anlama gelir, sevdin adamı gülerken górmek rüyada, rüyada konusmak, ruyada sevdigin erkegin sana kotu bakmasi, yuxuda sevgili ile sohbet etmek, ruyada sevdigin kizi ciplak gormek ne demektir, ruyada sevdiginle bakışmak ne demek.

ruyada sevdiyini gormek, yuxu yozumlari sevgdiyin insani xoslandigin insani gormek, uzakta olan sevdiğini görmek, rüyada sevdigın adamla bakışmak, rüyada sevdigim kiz birisiyle geziyor, sevdiğin insanı/rüyada gülerken görmek, yuxuda sevdiyiyle sohbet etmek, rüyada sevgilinin yüzünü sevmek, rüyamda sevdigim adami ciplak gördüm.

sevdigim erkekle rüyada çıplak olmak, sevdigi kızı ruyada gormek konusmak, rüyada sevgilinin ailesiyle konusmak, rüyada sevdiğim çocukla konuşmak, ruyada arkadasin kizla konusmasi, ruyada sebdigijin konusmamasi, , rüyamızda sevdiğimizi görmek, yuxu yozmalari sevdiyini gulmek gormek.

yuxuda sevdiyinle gorusmek nedir, rüyada sevdiğin kişiyle bakışmak, ruyada sevdigin kadini gulerken gormek, yuxuda sevdiğin insanla gorusmek, rüyada sevdiğin kızın konuşmaması, sevdigin kizla ruyada konusmak, ruyada kardeşinin sevdigi kisiyle konusmak, ruyada sevdgin kisyi ciplak gormek, rüyada birinin seninle konuşmadığını görmek.

sevdiği ile sohbet etmek ruya, ruya tabiri kavusamamak, hoslandigin kiza borclu olmak ruya, rüyada sevdigimiz adami gulerken gormek, rüyanda sevdigin kisiyle beraber olmak anlami, rüyada sevdiğin kızı görmek ve konuşmamak, hoslandigin adamin ruyada seninile konusmasi nedir, ruyada sevdiğini çıplak görmek, ruyada sevdiginin seni uyurken gormesi.

rüyada sevdiğiyle konuşmamak, rüyada sevgilinin gülerek konuşması, rüyada sevdiginle konuşmak, ruyada sevdigine kavusmamak, ruyada sevgiliyle bakismak, yuxuda sevdiği oglanla evlenmek, ruyada sevdigin kisinin seni reddetmesi, rüyada hoslandığı kişiyle konuşmak, yuxda sevdiyni gormek ne demekdir.

rüyada sevdiği insanla telefonda tartışmak, rüyada sevdigib kisinin kizmasi, yuxuda sevdiyin insanin ailesiyle gorusmek, rüyada sevdiğini elinde telefonla görmek, rüyada sevdiğin kızin sana bakması, rüyada eskis sevdigin erkekle konusmak, rüyada hoşlandığın insanın görülmesi, rüyada sevdigini görup seninle konusmamasi, ruyada eski sevgiliyi ciplak gormek.

rüyada sevgiliye kavuşamamanın tabiri, ruyada sevdıgın kısıyle mesajlasma, rüyada sevdigin kişi ile birlikte olmak, ruyada sevgilinen konusmak, ruyada sevgılıyle ayrılık konusmak ne demek, ruyada sevgiliye kavusamamak, rüya tabirleri yüzünü ellemek, hergün rüyada sevdiğini görmek, rüyada sevdiğine kavuşamayıp başka biriyle evlenmek..

ruyada hoşlandığın kişinin seni reddetmesi, rüyada sevdigi insanı yaşlı ve hasta görmek, rüyada hep oglani görmek, rüyada sevdiğin kişiyle sohbet etmek, ruyada sevgılınızle telofonla konusmak, ruyada hoşlandığı çocukla konuştugunu görmek, rüyada sevdiği insanın fotoğraflarını görmek, ruyada cok sevdigin birinin yuzunu gormeden konusmak, rüyada sevdiği oglani görmek.

ruyamda sevdigim erkekle mesajlajtigimi, ruyada erkegin severek bakmasi, rüyada sevdığı bırıyle agladıgını gormek, hoşlandığın çocukla rüyada konuştuğunu görmek, hoslandigi kisiyle konustugunu gormek ruyada, rüyada sevdimiz insanı gülümserken görmek, rüyada sevgiliyle kavuşamadığını görmek, sevdiğine kavuşamadigini gormek, ruyasinda sevdigi oglani gormek.

rüyada hoşlandıgın kisiyle konuşmak, rüyada sevdiğinden para almak, rüyamda sevdiğim adamla konuşmak, ruyada sevdigin kisinin konusmadigini gormek, ruyada sevdgin kisiyle once tartisip sonra bari.smak, ruyada sarilamamak, sevdiğinizi gülerken görmek, ruyada hoslandigin erkekle mesajlaşmak, rüyadasevdiğin biri size öfkeyle bakması.

rüyada sevdiğinin seni sevdiğini görmek, ruyada yarali sevgili gormek, ruyada sevdigimi nasil gorebilirim, rüyada eski sevdigi oglani görmek ne demektir, rüyada iki insanın birbirini sevdiğini görmek, rüyada sevdiğini konuşmak, rüyada sevdigin kişiyle konuşmak, rüyanda sevdiğin çocukla bakışmak ne anlama gelir, rüyada sevdiğin erkekler gülerek konuşmanın anlamı.

ruyada sevdigin kisinin yuzune bakmamasi, rüyada sevdiğinin konuşurken yüzüne bakmaması, ruyada hoslandigi.kisiyle.konustugunu gormek, rüyada sevdiğin sana bakmaması, ruyanda sevdigin kisiyle barismak, rüyada sevdigin kisiyle kavga etmek, rüyada sevdiğinizi çıplak görmel, yuxuda sevdiyinle mesajlawmaq nedir?, ruyada erkekle mesajlastigini gormek.

ruyada sevdiği kişiyle mesajlaştığını gormek, ruyanda sevdigin oglana beraber olmak ne demek, her gun ruyada konusmak, ruyada sevdıgının senınle konusması, ruyanda sevdigin bi insanin sana kizmasi, rüyada sevdigin bi insanin sana kizmasi, ruyada sevdigini baska erkekle ciplak gormek, rüyada istediğin kisiyle görusmek, ruyada sevdıgım adamla konusmak.

rüyada sevdiği kişi ile beraber olmak, rüyada sevdiğin insanın seninle konuşması, rüyada sevdiğin kızla bakışmak, ruyada telefonlan konusmak hoslandigin birisi, ruyada begendıgın ınsanla konustugunu gormek, rüyada sevilen erkekle konuşmak, ruyada sevdigine sarilamamak, sevdigim oglani rüyamda gördüm, ruyada erkegin gulerek bakmasi.

ruyamda gordugum ama hic konusmadigim biriyle mesajlaşıyorum, ruyada sevdigin kisiyle le konuşmak, rüyada hoşlandığın kızın güldüğünü görmek, rüyada sevdiğini yanagini ellemesi, ruyada sevdıgın kısının bakmaması, rüyada sevdiğinin bakmaması, yuxuda ayrildigin sevgilinle mesajlasmaq, rüyamızda sevdigimizle konuşmak, rüyada sevdigin kisinin seninle konusmamasini görmek.

rüyada eski sevgilinin yüzünü ellemek, rüyada sevdiği kızla mesajlaşmak, ruyada mesajlaştığını görmek, ruyada sevgilinin baskasiyla mesajlasmasi, sevdiğinle bakışmak rüyada, rüyasinda eski sevdiği erkekle konusmak, ruyada sevdiyin insani yarali gormek, ruyada sevdıgınle mesajlaştıgını gormek, sevdini insani kirmizi gormek.

ruyada sevdigini kanser gormek ne demek, rüyada sevdigin elinde gül görmek, rüyanda sevgilinin erkeklerle konuştugunu görmek, hoslandigin kizdan rüyada borc para almak, ruyada sevgılını bı kızla mesajlastıgını gormek ne demek, ruyada sevdiği kızı görmek neyin habercisidir, ruyada ayrildigin insanla bakismak, rüyada sevdiginle telefonla konusmak, ruyada sevdigin insani çıplak görmek.

ruyada sevdıgın adamla mesajlasmak, ruyada sevgilinin baskasiyla gorusmesi gormek onunla tartismak, ruyanda sevgilinin baska erkeklerle konustugunu gormek, yuxu yozumlari sevdiyin insani gormej, ruyada eski sevgiliyi yatarken gormek, rüya yorumu sevdigimi gülerken gördüm, sevdigimi gülerken gördüm, ruyada sevgiliyi arayip ulasamamak, yuxuda çerçive görmek yuxu yozmaları.

her aksam ruyanda sevdigini gormek, rüyada sevdigin adam barısmak istiyor, ruyasinda sevdigi erkegi ciplak gormek, sevdigim insani her aksam rüyamda görüyorum, rüyada sevdiğin kızı görmek konuşmak nedir, rüyada sevdiği insanla görüşmek, sevdiyini yuxuda gulerek gormek, ruyanda sevdigin cocukla konusmak, sebdıgın kısının baskasıyla konustugunu gormek ruyada.

ruyada eski sevgilinin gulerken, rüyadasevdiginden istedigin şeyleri duymak, ruyada bana bakmamasi, rüyada sevdiğin ve ayrıldığın kişiyle mesajlaşma, ruyada sevdiğine kavusamamak, ruyanda eevdigin erkek reddetmesi, rüyada sevdiğini görüp onunla konuşmamak, ruyada hoslandigi cocukla konusma ne demek, rüyada hoşlandığın kızı ile bakışma görmek.

rüyada sevdigin kisi seni ellemesi, tüyada sevdiğin erkeği görmek konuşmak, rüya tabiri sevgiliye kavusamamak, ruyada yuzume bakmamasi, ruyada sevdigin ama konusmadigin birini gormek, hoslandigin kızı baska oglanla gormek ruya tabiri, rüyada sevdiğinin bakmaması, rüyada uzaktan sevdiğini görmek, rüyada sevdiğin insanın sei çıplak görmesi.

ruyada sevdiyinle sohbet etme gorme, sevdigim oglani neden ruyamda görüyorum, rüyasinda sevdigimiz kisi ile konusmak, ruyada sevdigim kizla konusmamak, çok sevdiğin oğlanı rüyada görmek, rüyada sevdiği insanı görmek ve konuşmak, rüyada sevdiğin kisiyi gorup kavusamamak, rüyamda eski sevgilimle sevdigim oglani gördüm, rüyada sevdiğin kişiyle facebooktan mesajlaştığını görmek.

ruyada sevdigi kisiyle evlilik hakkinda konusmak, ruyada sevdıgın erkekle mesajlaşma, sevdiğim insanın rüyada benimle konuşmaması nedir, ruyada sevip kavusamadlgln birini gormek, sevdıgın kısının ruyanda sana bakmaması anlamaı, ruyada sevdiğini görmek onunla ağlamak, rüyada sevdigi oğlanla birlikte olmak, ruyada sevdigiyle bakismak, rüyanda sevdiğin erkekle telefonda konuştuğunu görmek.

rüyada sevdiğini görmek ne anlama gelir, ruyada asik oldugun kisiyle bakismak, ruyada hoslandigin erkegin konusmasi, rüyada hoşlandığın oğlanın sana kızması, ruyada sevdigin adamin senden ayrildigini gormek, ruyada sevdiğinle bakismak, rüyada sevdiği erkekle sohbet etmek, ruyada sevdigin kiza bakmak, yuxuda sevgilinle gorusmemek.

rûyada sevdiğin kişiyi görmek ve konuşmak, ruyanda sevdigin kisinin sana bakmasi, ruynda sevdigin kizin yuzune bakmamasi, ruyada erkegın sana bakması, ruyamda sevdigim kisiye kavusamamak, rüyada eski sevgiliyi çıplak görmek, rüyasında sevdiği kişiyi yatarken gormek, ruyada sevdigin kizla mesajlasmak, rüyada eski sevgiliye ulaşamamak.

rüyanda sevdiğin insanın yüzünü yaralı görmek, rüyada sevgiliyle seni çıplak görmek, rüyada sevdigin cocugun seninle konusmasi, ruyada birinin beni begendigini sevdigini gormek, ruyanda hoslandıgın kısıyle mesajlasmak ne anlama gelır, yuxuda sevdiyinle mesajlasmaq ne demekdi, ruyada sevdiğin kişnin seni reddetmesi, rüyada sevdigine kavusamamak, ruyada sevdıgım kısının benımle konusmamasını gormek.

rüyada sevdigiyle bakışmak, sevdiginiz kizin ruyanizda sizinle konusmasi, rüyada sevgilinin sana guzel bakması, rüyada sevdiğim kız konuşmadı, rüyada sevdiği ile telefonda ağlayarak konuşmak, ruyada sevdigin cocukla konustugunu gormek, ruyada hoşlandığın bir kızı çıplak görmek, ruyada sevdigi insanin onla konusmak istedigini gorup konusamamasi, rüyada sevdiğinle mesajlasmak.

rüyada sevdigine bakmamak, rüyada sevdiğin ama kavuşamadığın çocuğu görmek, ruyada sevdigine kizgin bakmam, ruyada sevdıgın ınsanın baskasıyla mesajlstıgını gormek, hic konusmadigin birinin ruyanda sevgilin olmasi, sevdigin insani ruyada telefonla konusurken gormek, rüyada sevdiginle adamla konuşmamak nedir, sevdigin kizi ruyada senle konusurken gormek, ruyada sevdigin oglanin seni sevdigini gormek.

rüyada sevdigini gorupte yuzune bakmamak, rüyanda hoslandıgın kızla barısmak ne anlama gelıyor, rüyada sevmediği insanla konuşmak, rüyanda sevdiğinle konuştuğunu görmek, rüyada sevdiğin telefonda baskasiyla konuşmak, ruyada sevdigi kizin bana bakmamasi, sevdiginle mesajlastigini gormek, rüyada birisine ulasamamak, rüyada sevdigin kişinin sana bakmak.

rüyada sevdigine rezil olmak, rüyada asik oldugun kisiye ulasamamak, rüyada sevdigi birine kavusamadigini görmek, rüya tabirleri sevdiğinle konuşmak, yuxuda sevdiyi ile gorusmek, ruyada sevdiğinin biriyle konuştuğunu gormek, rüyada sevgiliye ulaşamamak, sevdiğim kızı rüyamda gülerken gördüm, rüyada sevdiğininseninle konusmamasi.

rüyada sevdiğin insanla konuşmak ne anlama gelir, rüyada sevdiğim birinin yüzüme bakmaması, rüyada sevdiğinin reddetmesi, konusmadigin birini ruyqnda aeninle konustugunu gormek, cok sevdigin kisiyi guldugunu gormek ruyada, rüyada hoslandigin adami görmek ama konusmuyor, sevdigim kizla ruyada mesajlasmak, ruyada hoslandigin cocukla telefonda konusmak, ruyada sevdigine e kavuşamamak.

ruyada sevdiğini uyurkengörmek, yuxuda sevdiyiyle olmaq, rüyada hoşlandığın çocuğun seninle konuşmasını görmek, ruyada konusmamak bakmamak, ruyada sevgilinin bakmamasi, ruyada sevdigin kızın seni reddetmesi, rüyada sevdiginle konusmak ne demektir, sevdigin birini hergün rüyanda görmek, rüyada sevdiginle konustugunu görmek.

rüyanda eski sevgiline ulasamamak ne anlama geliyor, sevdiğinle konuşmak rüyada, neden ruyamzda sevdigmizi goruruz, sevgilinin penisini ellemek, ruyada sevdiynle beraber 3 kiz gormek, yuxuda sevdiyi kizla kavgalasmag, yuxuda olulerinen goruwmek, yuxuda sevgilinen mesajlawdigini gormey, ellesmek yuxu yozumu.

yuxuda sevdiyin oglanin seni cacirmasi, rüyada birinin telefonla konuştuğunu görmek, yuxuda sevgilinle mesajlawmaq, ruyada sevdigin kizla bakismak, Rüyada Sevdiğini Görmek??.


Eski04-07-2008, 11:27   #2
Hydr0gen
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Hydr0gen

bunu bende arastirmistim bir kaç önce rüyada sevgili ile kavga etmek ewlenmeye eger güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacaginza dair tabirleri var.

pek aciklayici deil ama rüyada sevgiliyi görmeyi iyiye işaret oldugunu söluyorlar =)
 

Eski04-07-2008, 11:28   #3
Technogirl
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Technogirl

Bende Rüyamda SevgiLimi Gördüm Geçen Gün Aşkım Uyan Uyan Hadi Geç KaLıosun Diyodu Bi KaLktım Saat Sabahın 6sı

Rüya TabirLerine Baktım Ama BuLamadım AnLayan Var mı Ya :S
 

Eski04-07-2008, 11:59   #4
aYıŞıGıM
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - aYıŞıGıM

genellikle akşam yatarken düşünüp yattım için hep onu görüyorum sanıodum ama araştırdım güzel anlamı varmış bekleyinn gelioo
SEVGİLİ
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.
 

Eski04-07-2008, 12:04   #5
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi storm_girl Mesajı Göster
genellikle akşam yatarken düşünüp yattım için hep onu görüyorum sanıodum ama araştırdım güzel anlamı varmış bekleyinn gelioo
SEVGİLİ
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır.
eline klavyene sağlık
 

Eski04-07-2008, 12:07   #6
turuncu1
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - turuncu1


Eee evlilik ne zaman ?Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi c3h3n Mesajı Göster
Selamlar

eh arkadaşlar bi sorum olucaktı nede olsa Wardom'da rüyalarda ve rüya tabirlerinden anlayan arkadaşlar çıkıcaktır eminim

insanın rüyasında sevdiğini görmesi onunla konuşması Ona ellemesi veyahut birlikte bazı fotoğraflara bakması ve o esnada ikisininde yanağı birbirinin yanağına değmesi.


sonuç nedir neyin habercisi veya ne kastediyor: Anlam Veremedim Bir Türlü Rüya tabirlerinden anlayaN arkadaş var mı? Vardır elbet
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi storm_girl Mesajı Göster
genellikle akşam yatarken düşünüp yattım için hep onu görüyorum sanıodum ama araştırdım güzel anlamı varmış bekleyinn gelioo
SEVGİLİ
Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.
 

Eski04-07-2008, 12:07   #7
aYıŞıGıM
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - aYıŞıGıM

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi c3h3n Mesajı Göster
eline klavyene sağlık
klavyenin marifeti diil kopyala yapıştırsen saolasınAlıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi turuncu1 Mesajı Göster

Eee evlilik ne zaman ?
en yakın zamanda
 

Eski04-07-2008, 12:11   #8
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi turuncu1 Mesajı Göster
Eee evlilik ne zaman ?
allah bilir:
 

Eski04-07-2008, 12:16   #9
necdet35
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - necdet35

Rüyada sevgili görmek, insanın sevdigini görmesi,

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartışma çıkarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.
Kaynak: Wardom Rüyada Sevdiğini Görmek??

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Saygılarımla

Düzenleyen necdet35 : 04-07-2008 12:23.
 

Eski04-07-2008, 12:19   #10
c3h3n
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - c3h3n

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi necdet35 Mesajı Göster
Rüyada sevgili görmek, insanın sevdigini görmesi,

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartışma çikarak ayrıldığınızı görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.
Saygılarımla
Bilgilendirdiğin için Teşekkür Ederim
 

Eski04-07-2008, 13:23   #11
t-shirt
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - t-shirt

ben de görürüm hep teşekkkürler açıklamalar için....
 

Eski04-07-2008, 13:31   #12
wyruss
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - wyruss

İyide olsa kötüde olsa hergece rüyamda sevdiğimi görmek kadar güzeli yok benim için
 

Eski04-07-2008, 14:15   #13
tryandsee
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - tryandsee

arkadaşları aydınlatan şahıslara tşkler
 

Eski04-07-2008, 18:45   #14
Technogirl
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - Technogirl

BiLgi veren arkadaşlar teşekkürler..umarım yorumdakiler olur (:
 

Eski04-07-2008, 18:49   #15
iynx.Forever
 
Rüyada Sevdiğini Görmek?? - iynx.Forever

tabire gerek yok..

ya özlemişsin

yada kafanda ikinizle ilgili plan var.. beynin gözden geçiriyo..
 

Kapalı Konu

Etiketler
c3h3n, mekanizma, rüya sevdiği, rüyalar çıplak gelir., wardom

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 00:01.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

ss


pvp serverler, Erken Rezervasyon, http://www.antalyamanken.com/, Chip Satış, sohbet, İzmir Web Tasarım


Paylaşım sitesi Wardom.Org adresinde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur. Şikayetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

samsun escort, escort bayan, penis büyütücü, escort, ataşehir escort, istanbul escort, Ankara escort Eskort bayan, escort, izmir eskort, escort bayan<\center>