Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..)

-

Off-Topic - Sağlık - Merak eden arkadaşlarımız için Dünya üzerinde bilinen cinsel ilişki çeşitlerini sıralıyorum.. KAMA SUTRA erkeğin penisini vajinada çok farklı biçimlerde hareket ettirebileceğini ayrıntılı olarak tanımlamıştır. Kısa gidip gelen dalgalara benzemektedir. CHATAKAVILASA (serçenin uçuşu); derin ve dairesel hareketlere SMARACHAKRA (aşk tekerleği) denir. Aşk tekerleği sırasında erkeğin sağa sola, yukarı aşağı hareket etmesini sağlamalısınız; bu sırada siz de kalçanızla ters yönde onun ritmiyle



Geri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski13-04-2010, 20:11   #1
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser
Arrow Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..)

Merak eden arkadaşlarımız için Dünya üzerinde bilinen cinsel ilişki çeşitlerini sıralıyorum..

KAMA SUTRA erkeğin penisini vajinada çok farklı biçimlerde hareket ettirebileceğini ayrıntılı olarak tanımlamıştır. Kısa gidip gelen dalgalara benzemektedir. CHATAKAVILASA (serçenin uçuşu); derin ve dairesel hareketlere SMARACHAKRA (aşk tekerleği) denir. Aşk tekerleği sırasında erkeğin sağa sola, yukarı aşağı hareket etmesini sağlamalısınız; bu sırada siz de kalçanızla ters yönde onun ritmiyle hareketler yaparak ikinizi de doruklara çıkarabilirsiniz.



UTPHALLAKA (Misyoner pozisyonu): En sıradan ve en eski pozisyondur. İçten geldiği gibi yapılır. Erkekler genellikle kendilerini çok uzun süre tutamazlar. Tip kitaplarında belirtilen normal süre ‘5 dakikadır’. bazı dinler de zaten daha fazlasına pek müsaade etmez. aslında bu biçimde ilişkinin saatlerce sürdürülebileceği pek çok kişi tarafından bir ‘tevatür’ olarak nitelenir, halbuki kadın deneyimliyse bu mümkündür. kadınların bir misyoner gibi gözlerini kapatıp ‘görevlerini yapabilecekleri’ en ideal pozisyondur. Misyoner pozisyonu feministler tarafından pek sevilmez.




(Açan çiçek) Başlayanlar için iyi bir pozisyondur, kadın arka üstü yatar, bacaklarını açar. Belin altına yastık konulması erkeğin cinsel organının (yoni’nin) daha derinlere gidebilmesini sağlar. Ön oyunlardan sonra denenebilecek ilk birleşme sekli olabilir. Vücudun üst tarafındaki her yana dokunmayı ve erkeğin derinlemesine içinize girmesini sağlar.



Hakimiyet erkekte gibi görünse de gerek elinizi erkeğin beline yerleştirerek, gerekse kalça hareketlerinizle erkeğin hareketini kontrol altına alabilirsiniz. Hint kültüründe Kundalini enerjisi olarak bilinen kuyruk sokumunda yerleşmiş olan yılanı bu pozisyonda uyandırıp, erkeğin cinsel enerjisini kontrol altına alabilirsiniz. Bunun için erkeğin kuyruk sokumunun bitiminden iki-üç parmak ötedeki ereksi yonun refleks merkezinin üzerini önce dairesel hareketlerle yavaş yavaş uyarmalısınız, sonra bu noktaya bas parmağınızla ani basınçlar uygulamalısınız. KUNDALINI’yı uyandırmak biraz vaktinizi alabilir. Misyoner pozisyonundan sonra geçilebilecek 4 şekil mevcuttur.

VIJRIMBHITAKA (Derin esneme) Misyoner pozisyonundan sonra geçebileceğiniz bu pozisyonda kadın bacaklarını yukarıya kaldırır, gerekirse elleriyle bacaklarına destek verir. YONI’nin daha fazla ve daha güçlü içinize girmesini sağlar. Erkeklik organı (LINGAM) yavaş ve derin hareketlerle cinsel organınızın (YONI) içine süzülmelidir. Özellikle LINGAM’in başı üç kez YONI’nin kısa kısa içine girip çıktıktan sonra, derinlemesine içeriye kaymalıdır. Bu sırada LINGAM’in etrafındaki kasları sıkmanız her ikinize de ayrı birer zevk verecektir. bullet BHUGNAKA (Yükseliş) Bacaklarınızı havaya kaldırıp, iyice sımsıkı birbirine yapıştırın, dizleriniz onun omuzları hizasında olabilir. Bu pozisyonda hem YONI (vajina) kaslarınızı kasıp, hem de bacaklarınızı birbirine doğru yaklaştırırsanız, LINGAM’i (erkeklik organı) içinize hapsedip, iyice cinsel ilişkinin kontrolünü elinize geçirebilirsiniz. bullet PIDITAKA (Sıkıştırma) yukarı kaldırmış olduğunuz bacaklarınızı çaprazlarsanız penise uyguladığınız basıncı arttırabilirsiniz. Bu sırada vajina kaslarını kısa kısa sıkmalı ve esinizin orgazma yaklaşmasına yakın bu sıkıştırmayı kesmelisiniz. bullet SAMPUTA (Kutu) PIDITAKA’dan sonra bacaklarınızı aşağıya doğru açmalı ve onun bacakları dışarıda kalacak biçimde, içeri doğru bacaklarınızı çekip LINGAM’I tekrar hapsetmelisiniz. Bu durumda esinizin LINGAM’i içinizde ve bacakları da sizin bacaklarınızın iki yanındadır. Bu sırada vajinal kaslarınızı aniden sikip, 10′a kadar sayıp gevşetmelisiniz, bunu defalarca tekrarlamak hem sizin ard arda orgazm olmanızı, hem de erkeğin orgazmı üstünde tam bir hakimiyet kurmanızı sağlayacaktır. Erkeğin boşalmasını önlemek için bazen de kutunun kapağını açmayı unutmayın!



KADIN ÜSTTE POZİSYONU: Feministlerin en tuttukları pozisyondur. kadına tam bir iktidar sağlar; ayrıca ‘iktidarsız’ erkeklerin yönetilip iktidar kazanabilmeleri için de uygundur. Zor orgazm olan kadınlar bu pozisyona bayılırlar, hem de erkeğin boşalmasını böylece kolay denetim altına almış olurlar. G-Noktasının ve klitorisin, bununla çok iyi uyarıldığı rivayet olunur. KAPANIŞ POZİSYONU: Özellikle LINGAM’ın yumuşak ve kısa olduğu zamanlar etkilidir. Karnınızın altına büyükçe bir yastık koyunuz ve kalçanızı kaldırarak geyik pozisyonunda cinsel organınızı erkeğe arkadan yaklaşması için hazırlayınız. Erkek ilişkiye girerken elleriyle omuzlarınızdan tutmalı ve her girişinde aniden sizi kendisine doğru çekmelidir.Bu pozisyonda vajina açılmış olmasına rağmen bazen daralabilir, ağrılı olursa ve YONI vajinaya sığmazsa pozisyon değiştirin.



KURBAĞA POZİSYONU: Bu arkadan girme pozisyonunda dizlerinizi kırıp, bacaklarınız kalçalarınıza değinceye kadar çekin, erkek arkadan yaklaşıp içinize girerken dizlerinizi de koltuklarının altına koyar ve siz yatar pozisyonda bacaklarınızı geriye doğru atarken onun girişini mümkün olduğu kadar sıkıştırmaya çalışmalısınız. PRIMAT POZİSYONU: Büyük büyük atalarımız nedense bu pozisyonu tercih ederlerdi; doğada ilk tercih edilen en seçkin pozisyon da budur. Bu pozisyonla G-Noktasının çok daha iyi uyarıldığı söylenir. Fakat kadınların çoğu G-Noktasını bilmezler; bilinmeyen bir G-Noktası tabii ki uyarılamaz da ! Bu pozisyonla klitoral uyarı mümkün değilse de, insanlar bunun da bir çaresine bakarlar ! Pozisyonun adı ‘primat pozisyonu olmasına’ rağmen, kediler, zürafalar ve hipopotamlar da primat olmamalarına rağmen bu biçimde çiftleşirler. Misyonerlere özenip de ‘misyoner pozisyonunu’ deneyen su aygırlarına pek rastlanmamıştır…




BACAKLAR HAVADA POZİSYONU: Arka üstü yatarken bacaklarınızı birbirine bitişik olarak yerle dik açı teşkil edecek biçimde havaya doğru kaldırın; bu sırada erkek sizin bacaklarınızı kendi bacakları arasında sıkıştırarak yavaşça içinize süzülmeli, 3-4 sığ girişe karşı bir derin giriş yapmalıdır. Bu pozisyonda vajina kaslarınızı kullanarak onun girişini engellemeye çalışmalısınız.




KEÇİ POZİSYONU: Yan yatmış bir şekilde uzanın ve alt taraftaki bacağınızı uzatın, üstteki kıvrık kalsın. Bu sırada erkek yavaşça LINGAM’ını bacaklarınızın arasından süzülerek içeriye sokmalıdır. Bu pozisyonda da Erkeği sıkıştırmanız mümkündür.



GÜNEY PASİFİK POZİSYONU Yerlilerden çalıntı bir pozisyondur. Bu pozisyonda klitoral uyarının fazla olduğu söylenir. erkeğin kollarının güçlü olmasını gerektirir, bu pozisyonu denemeden önce erkeklerin 20 şınav çekmeleri sağlık verilir. Güney Pasifik pozisyonuna Güney Pasifik’teki adalarda rastlanmasına rağmen, Kuzey Pasifiklilerin geliştirmiş oldukları bir Kuzey Pasifik pozisyonu yoktur. Kuzeydekiler ya Güneylileri taklit ederler yada misyonerleri !


ARŞİMET GİRİŞİ: Eşiniz uzanmışken, onun LINGAM’ı üzerine yavaşça oturunuz, yüzünüz ona dönük olsun. Ellerinizi iki yana koyarken, karnını da erkeğin karnına doğru bitiştirmeli ve aşağı yukarı hareket etmeli. Bu sırada erkek de aynı ritimle ona karşı kalça hareketleriyle yanıt vermeli.


ASKI POZİSYONU Canları sıkılıp da evde saklambaç oynayan çiftlere önerilir ! Eğer eşlerden birisi diğerini dolabın içinde yakalarsa seçilebilecek ‘çok orijinal’ bir pozisyondur. Fakat tehlikeli bir yönü dolabın içinde düğümlenip, asılmış bir elbise gibi öylece saatlerce kalmaktır. Bu pozisyonda neyin nereyi daha fazla uyardığı henüz bilinmemektedir !




DEVEKUŞU POZİSYONU: Arka üstü yatın ve onun bacaklarınızı boynunuza alarak, sadece başınız ve omuzlarınız yatağa değecek biçimde erkek içinize girmeli, sizi havada tutarak ilişkiyi sürdürmeli.



YAYI ÇEKME POZİSYONU: Yan yatın, eşiniz de yüzü size dönük yan yatsın, erkek omuzlarınızdan tutarak, LINGAM’ını yavaşça içinize doğru süzerken siz de erkeğin ayaklarını tutup bir yay oluşturacak biçimde kendinize çekmelisiniz. Burada sizin de ok görevi gördüğünüzü unutmayın. EL ARABASI POZİSYONU: Erkeğin hükmettiği acayip bir pozisyondur. Fransız İhtilalinden önce saraylı erkeklerin tecavüzünden kaçan proleter kadınlar tarafından keşfedildiği rivayet olunur. Primat pozisyonunun varyasyonlarını sevenlere tavsiye edilir. kadının iki eline bir tekerlek alması pozisyonun ‘ismine daha uygun’ hale gelmesini sağlayabilir, fakat tekerleğin cinsel ilişkiyi de kolaylaştıracağı konusunda bazı şüpheler vardır!



NOKTAYA VURMA POZİSYONU: Eşiniz yan yatmalı ve bacaklarını açmalı, siz de erkeğin bacakları üstüne oturun ve bacaklarını onun belini kucaklayacak biçimde, beline dolayın. Bir yandan da elinizle onun dikleşmiş LINGAM’ını kendi YONI’nize yöneltip el hareketlerinizi ve kalçanızı kullanarak onun doğru yolu bulmasını sağlayın. Daha sonra da ellerinizle onun boynundan tutarak ve uyumlu hareketlere başlayın.



ON SENTE BİR DANS POZİSYONU: ‘Atları da Vururlar’ filmindeki ‘dans maratonundan’ sonra keşfedilmiş bir pozisyondur. Kendini sürekli dans etmek zorunda hissedenler için idealdir. Bu biçimde dans ederken bir yandan sandviç yiyip, bir yandan da ilişkiyi sürdürmek mümkündür. Dansın neden on sentlik olup ta bir dolar etmediği konusu halen bir muammadır.

NALBANT POZİSYONU: Arkanıza uzanın ve bacaklarınızı göğsünüze doğru çekin. Eşiniz açılmış LINGAM’ınıza yavaşça ve kısa darbelerle süzülsün. Burada erkeğin iki hareketi olmalıdır: birincisi yavaşça aynı nalbandın bir nalı ateşe batırır gibi, erkeğin LINGAM’ını sizin YONI’inize batırması. İkincisi de bu nalı suya batırıp söndürür gibi erkeğin birkaç girişten sonra organını çıkarıp bacakların arasına sürerek kızgın LINGAM’ı söndürmesi. Eşiniz erken boşalıyorsa bu pozisyonu uygulayarak onu boşalmasını geciktirmeyi sağlayabilirsiniz.



DİNGİL POZİSYONU: Bu pozisyon kitaplarda gerçekten de vardır ! İlişkinin böyle gerçekleştirilebilmesi için vajinanın dışarıya doğru 5 cm çıkmış ve penisin de ‘L’ harfi biçiminde kıvrık olmasının gerektiği herhalde bu pozisyonun mucitleri tarafından gözden kaçmıştır ! bazı doğum anomalileri olan insanlara uygundur ! Bu pozisyon sırasında kadınlarda bel fıtığı olabileceği yada bu pozisyonu uyguladıktan sonra hayatları boyunca iki büklüm dolaşabilecekleri akıldan çıkarılmamalıdır !…




KOYUN POZİSYONU: Kalçanız eşinize dönük ve mümkün olduğu kadar eğim alarak yukarıda, önkollarınız yatağa temas ederek kalçanızın kontrolünü tamamen erkeğe bırakmış şekilde durmalısınız. Erkek omuzlarınızdan tutarak içinize süzülmeli. Bu pozisyon sizin pek aktif olmadığınız bir pozisyondur. Ama kalçanızı ileri geri çekerek ve bazen de aşağı yukarı oynatarak erkeğin organını yine içinizde hapsetmeyi başarabilirsiniz.

TWIST POZİSYONU: Bu pozisyonun Beatles’ların ‘Twist and Shout’ (twist yap ve bağır) şarkısıyla veya twist dansıyla ilgisi yoktur; çünkü twist dansında erkek de kadın da ayaktadır. Bu pozisyonda ise kadın tepetakla yerdedir ve üstelik belkemiği büyük tehlike altındadır. Bir kadınla böyle ilişkiye girebilmeyi başaran erkeklere Fransa Cumhurbaşkanının ‘legion de’honeur’ madalyası vereceği söylenir



. LINGAMI SÜRME POZİSYONU: Erkeği altınıza alın ve sırtına bir yastık yerleştirin, kalçaları yerde kalmalı. Dizlerini yüzüne yaklaştırıncaya kadar kaldırmalı. Daha sonra onun LINGAM’ı üstüne oturmalısınız, ama yatarak değil yan oturarak onun LINGAMI’ını sürmeye başlamalısınız, öyle ki onun göğsü ile bacakları arasındaki bir eğerin üstüne oturuyormuş gibi. Bu şekilde vajinal kaslarınızı da kullanıp aşağı yukarı, sağa sola ve dairesel hareketler yapmalısınız.


PARENDE POZİSYONU: Bu pozisyon da akrobasiden hoşlananlar için idealdir. ‘Paralel Bar Pozisyonunundun’ geçenlerin mutlaka denemesi gereken ‘hoş fantezisel’ bir pozisyondur. Üstelik çiftler birbirlerini göremeyecekleri için ilişki boyunca birbirlerini özlerler ve ‘Havada Tek Salto’ pozisyonuna geçerlerken birbirlerine sevgi dolu olurlar !



CONTA POZİSYONU: Eşinizle karşılıklı oturun, sizin sağ bacağınız onun sol bacağı üstünde , onun sağ bacağı sizin sol bacağınız üstünde olmalı. Eşinize yaklaşırken onun LINGAM’ını YONI’nize elinizle yerleştirin. karşılıklı olarak ileri geri birbirinizin üstüne doğru tahterevalli hareketiyle dayanın. Her dayanışta birbirinize doğru daha fazla abanin.



MENTEŞE POZİSYONU Bu pozisyonda çiftler birbirlerine tamamen kenetlenip, isterlerse bu pozisyonda bir kış boyu ‘uzun bir uykuya’ dalabilirler. Fakat menteşe pozisyonunda ‘gıcırtılara’ karsı siki önlem alınması ve eslerin bu pozisyona girerlerken yanlarına kitap, mecmua gibi vakitlerini bu uzun pozisyon boyunca hoş geçirtebilecek materyaller almaları şarttır…



Bunların haricindeki LOKOMOTİF POZİSYONUNDA erkeğin tam tamına bir şimendifer gibi yönetici rol oynaması ve MAKAS POZİSYONUNDA primat pozisyonunun inceliklerini ve keskinliklerini uygulaması ve eşiyle yeni bir sürü böyle garip akrobatik pozisyon keşfetmesi kaçınılmazdır. Aksi takdirde MİSYONER POZİSYONUNUN o yaratıcılıktan uzak, o çağdışı sıradanlığına(!) kendilerini bırakıp, yaşamın meyvelerinden(!) ve cinselliğin varyasyonlarından(!) yararlanmaları mümkün değildir(!


Not:Resimlerin yerleri karışıktır..
 
anahtar kelimeler     0
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..)
anahtar kelimeler:

kadinlarin sevisme teknikleri, sevişme yöntemleri videoları, dunyada bilinen en guzel vajinasi, resımlı penıs yalama hareketlerı, penisi vajinanın içinde oynatmak, sevişme teknikleri belgeseli izle, ön sevişme pozisyonları, sevişme teknikleri video anlatımlı, farklı sevişme şekilleri, kadına sevişme.

sex ve sevişmeleri uzun sürdürmek icin ne yapmali yada hangi pozisyonu yapmali, sikişmeyi anlatım görsel, görsel pozizsyonlar, sewişme çeşitleri, hareketli seviş resimleri, hareketli sevime resimleri, sevişme sahneleri zevk sesli, çok ateşli aşk sevişmesi indir cep bedava, şevişme videolu anlatım.

kamustra hareketli, cinsel pozisyonlar videolu anlatım, kama sutra taktikleri resimli, görseş sex, görüntülü ve anlatımlı seks teknikleri, sekste yalama teknigi, kadınların sevişme teknikleri, arkadan cinsel ilişkiye girme pozisyon videosu, yüzeysel sevişmek video.

şevişme teknikleri, ilk sevişme, sevişme teknikleir, sevisirken yarak yalama sahnesi, kadın ile adamın değişik sevişme yöntemleri, ateşli normal sevişme videolari, kecı pozisyon sekıll i, on sevişme teknikleri, sevişmeteknikleri.

kurbağa pozisyonu, cinsel birleşme ile ilgili görseller, yarrak am resimleri oynayan sevişme resimler, sevişme tekniklerinde kullanılan cinsel pozisyonlar, görsel sex eğitimi, vajina yalamanın incelikleri, sex pozisyonları görseli ve anlatimı, çin sevişme teknikleri, Ön sevişme hareketleri.

kamasutra teknikleri görsel, sex yukle sevısmelı, sevisme pozisyonları video, erkeğin penisi vajina içini göster vidyo canlı, am yalama yöntemleri, kamasutra pozisyon videosu, vajina ile ilgili görseller, am şekileri görsel, erkeklerle sevişen kadınlar.

sevisme anlatımı, vajina çeşitlerini göster, ön sevişme yazılı anlatım, güzel sevişme teknikleri video, kamasutra egıtıcı sex vıdeo, orgazmın anlatimi, erkeğin penisini yalama teknikleri, cinsel pozisyonlar video anlatım, sevişme hareketlı.

video anlatımlı seks pozisyonları, etkili am yalama yöntemi, sevişirken kadın üstteyken yapabilecegi hareketler, 21 acılı am yalama ve sevısme vıdyo ızle, atesli sevişme teknikleri uygulamalı anlatım., sevisme amla, sex pozisyonlarını anlatan video, kama sutra pozlari, kamasutra resımlı.

sevişme en güzel pozisyon resimli, yalama pozisyonu, sevişmeyi yeni öğrenenler için sevişme sahneleri, kamasutra cinsel ilişki pozisyonlar resimli, beline bacak dolayarak öpüşme, kucakta cınsel ılıskı vıdeosu, sikş yap gster, kadınların bacak sıkıştırarak boşalma şekli, kadınların canlı bacaklarıyla boşalma pozisyonları.

en iy sevişme yeknikleri video, çiçek görseller sevişme, kamasutra sevişme videosu, en güzel am yalama tekniği, sevişme görseli anlatım, penisin vajinaya girme anı video, cinsel sevişme teknikleri, gerçek amatör cinsel ilişki sonrası am resimleri, cinsel ilişki görselleri.

cinsellikte pozisyonlar görüntülü, yılanla sevişen kadın hintli, kamasutra pozisyonları ve isimleri, en güzel ateşli sevişme, eğitsel sevişme pozisyonları, hintliler sex pozisyon, hareketli kamasutra pozisyonları, erkeklerin sevismesi stili, güzel sevişme sahnesi anlatımı.

kamasutra sevişme teknikleri izle, yastıkla sevişmek video, vajina gürseller, boşalma anı görsel, kamastura seks ve birden fazla detayli pozizyonlar, İlginç sex bayanlar için görsel, sevişme taktik resimlerı, am yalama teknıgı, farkli sekillerde sevisme.

en iyi sevişme taktikleri resimli anlatım, sevısme teknikleri, farklı sevişme yolları, ssevisme teknikleri, sevişme teknıkleri, yazılı sevişme anlatımı, cinsel ilişkide sevişmek poisyonlar görüntülü, yarak resmi görsel, farklı pozisyonda sevişmeler.

am yalama pozisyonlar, kamasutra teknikleri filmi izle, sevişme nedir uygulamalı, yatakta sevisme teknikleri, görsel sevişme video, kamasutra anlatim, kamasutra sekilleri izle, iki kadin sevismeden once ne soylerler, .

en iyi sevişme şekli, kamasutra wardom, misyonel pozisyonda seviş, bedava sevişme tekniği, am yalama görsel eğitim, resimli kamasutra pozisyonları, iliskide yalama teknikleri, değişik sevişme yolları, yatakta ön sevişme taktikleri.

resimli pozisyonlar sevişme, sevişme gerçek tekniği, penis yalama teknıklerı, kamasutra pozisyonları hareketli, sevişme teknigi görsel, sevişme org, kamasutra pozisyonları şekilleri, erkekler için sevişme taktikleri, kamasutra teknigi.

kendi sikini yalama taktileri, boşalmayı sağlayacak sevişme sahneleri izle, , tecavüz anlatım, sevişmenin yöntemleri, vajina tüm özellikleri resimli anlatım youtube, şevişme pozisyonu, sex pozisyonlari detayli gosterim, tao sevişme tekniği.

sevisme taktigi, , en güzel sek taktikleri görsle, vajina gorseller, en ateşli öpüşme teknikleri, penis yalama taktigi, erkekle şikişmenin görselleri, ön sevişme taktikleri resimleri, taocu sevişme tekniğini.

karikatürlerle sevişme, sevişme pozisyon resimleri, yastıkla sevişen video, kucak pozisyonunda sevişme, vajına yalama teknikleri, penis yalama videolu anlatim, resimli kucak pozisyonu, ön sevişme ve cinsel ilişki ize, cınsel ılıskı karıkaturlerı.

vajİna gÖrsel, kamasutra hareketleri gercek, dini sevişme pozisyonları, yeni cinsel pozisyonlar görüntülü, konu anlatılmlı sex, kama sutra kadınların orgazm pozisyonları, sekste yalama teknikleri, orgazm resimli anlatım, yatarak sevişme.

mobil sex bir suru sevisme videolari, farklı pozisyonlar resimli, 31 cekme pozisyonu karikatür, hareketli sikişme sahneleri, sevişme pozusyonu, yalama tekniklri, + 18 gorseller, kadın erkek cinsel ilişkileri pozısyonları anlatımı, sevişmenin anlatımı,.

c3 mobil sevişme pozisyonları indir, görsel öpüşme, cinsel ilişki pozisyonları görüntülü, sevişmede ilginç pozisyonlar, kamasutra pozisyonları türkçe, en ateşli hareketli sevişme resimleri, bacaklar havada pozisyonu, öpüşme sevisme şekilleri videoları, sevişme nasıl yapılır resimli anlatım.

şevisme teknıklerı, 31 zevkli çekmenin videolu anlatımı, yavaş sex sevenlere özel pozisyonlar, sex pozisyon anlatimlari, vajina yalama pozisyonlari, sevişme pozisyon foto, am yalama pozisyon resimleri, açık sevisme resim, en güzel sevişme şekli.

elbise üstünden sevişme, sevişmenın incelikleri, sevısme yontemlerı, , egıtıcı ılıskı sex ızle, sekilli vajina anlatimi, www.romantik sevisme resimleri, erkek farklı tekniklerle, dayayarak öpüşme teknikleri.

18+cinsellik sevisme, türkçe sevişme pozisyon dersi video, sevisme tekniklerj, g noktası pozisyonu, sevişme pozisyonları görseller, sevişme pozisyonları sekıllerı, arkadan sevişme görseller, sevişme metotları, hareketlı vurus seks.

bacaklar havada sevişme, sevişme ayrıntılı anlatımı video, penis büyütme teknigi ucretsiz anlatim, sevisme pozisyon foto, 100 kamasutra pozisyonları indir, ilişki teknikleri görsel, eğitici öpüşme sahneleri, pozisyonlar resimli anlatım, beline yastık konması kadının sex sırasında.

erkeğe cinsel anlatımı, video anlatımlı sex dersleri, am yalama pozisyonları videolu anlatım, orgazm olmayı sağlayan sikişme sahneleri, yarrak yalama pozisyonları resimli, www.sevisme opusme resimleri indir, sevısme pozısyonu, seks pozisyonu ve nasil yapildigi acik anlatim, türkçe am yalama şekilleri.

dünyadaki penis büyütme teknikleri, kama sutra pozisyonu, sex oyuncakları ile sevişme, yetişkin kamasutra belgeseli, anlatmlı cinsel ilişki, en farklı vajina yalama pozısyonları, erkeklerin sevişme organını göster, kamasutra şekilleri resimli, avatar cinsel pozisyonlar.

amator sevısme turk teknıgı, kamasutra teknikleri türkçe indirmeden izle, sivişme hareketleri, en guzel sikilme pozisyonlari video indir, vajınanın en rahat acıldığı pozisyon izle, sevishme foto yukle, yatakda sevişme yöntemleri, g noktası pozisyon, en etkili orgazm pozisyonları uygulama videoları.

çin tauca sevişme teknikleri, sevisme sahnesi anlatim, iyi sevişmenin kuralları, , farklı sevişme pozisyonları görselli, kız bosalma resimleri gorsel, sevisme.dersleri.uygulamali, sevisme hareketli foto, klitorisini ve g noktasını yalamak videosu.

görsel seks, resimli iyi sevişmenin yöntemleri, sevısme sekılerı, anlatimli sevisme sahneleri, basi ortulu kadinin sevisme ani, mesajda sevişme anlatım, sevişme tekniklerı, türkçe sevişme dersi, on sevisme+18.

sevişirken gidip gelen kadınlar izle, kamasutra gerçek anlatım, sevısme pozısyonu gercek resımle anlatım, yeni çiftleri eğitiçi cinsel filmler, kadını yalama pozisyonu, pozisyonları göstererek canlı kadınlarda video, am yalama teknıklerı, sikişmeyi öğrenenler, çin sevişme sanatı.

en ilginç sevişme yöntemleri, kucakta sevısme oku, sevişme resimleri ve anlatım, kamasutra şekilleri indir, kamasutra sevisme videosu, cepten vajina boşalması izle, sevişme eğitici, sevişme gösel, dogru sevişme taktikleri.

detayli sevişme, 3d kamasutra sevişme, seviwmeyi öyret, arabada sevişme yöntemleri, 31 çekme pozisyon, güzel sevişme yöntemleri, küçük penisle sevişme şekilleri, sevişmenin farklı tekkniklri, romantik sex ön sevişme indir.

dünyanın açık sevişme sahnesi, çizgi resim kamasutra, kamasutra türkçe anlatım video, ön sevişme pozisyonları izle, makas pozisyon, sevişme uygulamalı, sevişme uygulamalı kadın erkek, cinzel pozisyon resimleri.indir mobil, seks teknikleri uygulamalı.

külotlu sevişme foto, kamasatratekniği, resimli seks tekniği, sex pozisyonları anlatımı, sex pozisyon teknikleri, en güzel sevişme, ilk ili$ki seks anlatimi detayli, görsel en guzel vajınalar, sevisme teknikleri gerçek.

sevişirken inleme, sevişme ayrıntıları, cepte kamasutra video, cilgin sevisme yontemleri, teknık sevısme, orgazm için pozisyonlar forum, pozizyon gorsel, sevişirken kucak hareketi, canlı cinsel ilişkiler.

erkek kadin en atesli pozlari, sesli aşk sevişme anlatımları, özel sevişme metotları, sevişmek ile ilgili fotoğraflar, am yalama taknikleri, en ateşli sevişme pozisyonlar resimli anlatım, sevişme hareketi, kocanla sevişmenin yeni yöntemleri, taoca sevişmek gorsel.

farkli sikis teknikleri, penis büyütme sevişme resimleri, sevisme aninda zevk almak youtube, sex teknikleri görseller, misyoner pozisyonu şekli, sex pozisyon kitapları al, cinsel ilişki pozisyonları gerçek resimlerle anlatim, sex pozisyon dersleri, am sikis tenikleri resimli.

kamasutra sevişme sanatı görsel, sevişme anlatımn, sex vuruş teknikleri, öpüşme yöntemi adım adım resimlerle, kadınlarla sevişme teknikleri, sevişme stilleri bayan, sex gorseller, am ve yarağını birbirine sürerek sevişme, sevişme sahneleri sözlü anlatım.

sevışme teknıklerı, sevişme teknikleri gerçek görsel, kamasutra gerçek insan anlatımı, videolu sevişme yöntemleri, g noktasının yalama teknikleri videolu, goruntulu sevisme hareketleri, sevişme pozisyonu resimlı, en güzel sevişme teknikleri izle, uzaktaki eşlerin sevişme yöntemleri.

sevisme sekiller, anlatımlı sevişme posizyonları, sevişme dersleri sözlü anlatım, gerçek resimlerle kamasutra pozisyonları, primat pozisyonu izle, kadınlar nasıl sevişmeli videolu anlatım, ilk kez yatakta sevismek, kamasutra haraketleri, am yalama takdigi.

kama sutra teknigi, taoca sevişme, seks yapma sekilleri goruntulu, arkadan cinsel iliski gorsel, sevişme teknik leri nasıl, güzel sikişmenin yöntemleri, pozisyon teknikleri, şevişme taktikleri resimleri, cinsel ılıskıye gırme anı fotografları goster.

am yalama teknikleei, vajina görseli, erkeklerın organını yalama sekıllerı, eşiyle sevişme taktikleri, am ıcıne bosalma anı gorsel, vajına yalama taktikleri, yarak am sevişme hareketli izle, 31 çekerken daha çok zevk alma yolları uygulamalı anlatım, .

animasyon cinsel ilişki teknikleri, ayni hizada iliski gorselleri, kamasutra teknikleri indir, am yalama pozisyonları resimli anlatım, görsel sex dersleri, sikişme teknikleri resimli, hint sevisme, çılgın sevişme taktikleri, sevişirken bağıran erkeyi izle.

sevisme tekniklri, kocamla sevisme ani, kadınlarda g noktası videosu, sevişmeye yeni başlayanlara özel, mobil uzun ön sevişme indir, en iyi birleşme şekli, sevişme yöntemlerı, degısık sevısme tarzları, kucakta en iyi sevisme.

sevisme teknikleri turkce, gürselleriyle sevişme pozisyontları, ön sevişme yolları, kadin sevişirken neden bacaklari açar, ileri geri sevisme hareketli resim anlatim, sevişme pozisyonunu göster, cinsel ilişki pozisyonları resimli anlatım canlı, tao sevişme pozisyonları, 31 çekme pozisyonları resimler.

sevismenin yollari video, degişik sevişme teknikleri, am yalama şekli ğörsel, sen zevkli sevişme teknikleri, sevismme taktikleri, kamasutra pozisyonları ve isimleri videolu anlatım, sevişme hareketler, yatakta arkadan vurma tekniği, sevişme teknikleri videolu.

aşkı anlatan cınsel vıdeo, kocamla sevişme metodları, kucakta sevişmeler foto, gercektecavuzanlatımları, sevişmenizi anlatın, en guzel sevişme teknikleri resimli, arkadan ilişki pozisyonları 2010, resimlerle sevişme yöntemleri, .

sevişme sitilleri, çeşitli sevişme teknikleri, kamasutra teknikler, bacaklar havadapozizyonlar, sevi me teknikleri, kamasutra hareketleri resimli, sevişme amatör resim foto, misyoner pozisyon sevişme, ama yalama incelikleri.

en güzel şevişme hareketleri, kucak pozisyonu, kadin erkekle sevisirken nasil bosalir izle, cinsel sevişme, cinsel ilişkide vajinayı ve penisi yalama şekilleri, sevisme pozisyonlari resimli anlatim, anlatımlı sevişme dersleri, farklı sevısme yolları, ön sevişme yöntemleri ön sevişme taktikleri.

erkegin şeyini yalama şekilleri, kamasutra pozisyonu nasıldır, kadınlar için sevişme dersi, önsevişme pozizyonu, sevİŞme ÇeŞİtlerİ, ŞevİŞme ÇeŞİtlerİ, resimli ön sevişme, kamasutra pozisyonu nasıl olur, yatakta sevisme ile ilgili gorseller.

ayakta cinsel ilişki görselleri, yastıkla sevişmek, eniyi sevişme teknikleri, kadin sevisirken hareketler, penis ve vajina birleşme izle, sevısme anlatımı, anlatimli sevisme dersleri, erkek ön sevişme teknikleri, sevisme takdikleri.

ilk sevişme teknikleri ve fotoğrafları, cinsel birleşme görsel, sevışme yazılı anlatım, vajina turleri nasildir fotoyla, cizgi resimle pozisyonlar, bayanları sevişmede en zevk alınan pozisyon, fotoğraflı kama sutra pozisyonlar, yalama sevısme, penisi yalama teknikleri.

eğitici sevişme videoları, kamu sutra posizyon resimleri, kama sutra teknikleri, en güzel sevişme fotoları, sevişme teknikleri resimli indir, yeni öğrenenler için sevişme video, sevişme teknikleri resimlerle, masturbasyon Çekme pozİsyonu resİmlİ, en guzel sevisme resimler.

hareketli sevısme ındır, bir erkekle sevisirken onu kaldırma hareketleri, seks tekniği uygulamalı, , cinsel iliski gorsel resimli anlatim, sevismenin yontemleri, sev,şme izle org, sevişme anlatım resim, hareketli sevişme.

vajina yalma yontemleri, sevişme yöntemi resimleri, harika boşalma teknikleri 31 çekme, en çok tercih edilen sevişme yolları, Ön.sevisme.resimleri, seks zevk alma opusme resimli, eğitici sevişme pozları, sevişme pozi, sex pozisyonlari analtim.

resimli sevisme dersi, kamasutra teknikleri görsel anlatım forum, cinsel pozisyonlar uygulamalı video, 18+sevişmeler, yalama pozusyonu, sevişme şekilleri resimli anlatım, ateşli sevişme taktikleri ve pozisyonları, uygulamalı sevişme sex pozisyonları, sevişmek hareketli resim.

yarak yalama anlatımi, tantra sevişme tekniği resimli, sevişen ciftlerin gorselleri, görsel yatak teknikleri, 31 çekmenin incelikleri gorsel, seks¡ sevişme anlat, kamasutra tekniği orgazm, en iyi vajina yalama şekilleri, makas sevişme şekli.

vajina yalama gorsel anlatim, sevişirken zevk alma tekniklerı, vajina yalama taktiği, ayakta sevisme teknikleri, sevişme yalama foto resim, ozel sevısme tekoıklerı, teknik sevişme, cinsel ilişki görsel, gÖrÜntÜlÜ Ön ŞevİŞme teknİklerİ.

oturan makas pozısyonu, sevişme dersleri belgeseli, resimli sevişme sekilleri, gorsel sevisme anlatimi, görsel anlatımlı sex pozisyonları, sevişme türleri resimli, ön sevisme teknikleri, kısa penisle sevısme pozısyonları gorsel, sevişme ıle görseller.

kamustra pozisyonlari video anlatimi, yastıkla sevişme pozisyonu, kamastura teknigi izle, avatar ıle sevısme, en iyi ön sevişme teknikleri, resimli sevisme resimleri, sex pozisyon anlatımı, kaın için en iyi sevişme teknikleri, atesli sevisme taktikleri.

japon sevişme yöntemleri, sevisme teknikletl, mastürbasyon çekme pozisyon nasıl olmalı, seviş me am ceşitleri, sevisme anini anlat, görsellisevişme teknikleri, erkekler için en iyi sevişme teknikleri, on sevisme taktikleri, + 18 en güzel sevişme.

farklı sevişme tekniği, vajina görsel videolar, değişik ilişki pozisyonları karikatür, conta pozİsyonu:, sevisme pozisyonu resim, cinsel iliskinin görselleri, , 31 çekimi görselli anlatım, www.resımlı sevısme hareketleri.

ön sevişme pozisyonları videolari, sevişme taktikleri resimli anlatım, 31 cekme pozıyonu resımlı, , hareketlı sikisme sahnelerı, sevişme şçeşitleri, cinsel ilişki anlatımı, sevişme pozisyonlari videolar, sevişme pozisyonları gerçek hareketli.

sevişme ile ilgili resim, sevısme tazrları, İhtiraslı sevisme fotoğraflı, sevişme yolları resimlerle, arkadan vurus teknikleri, iyi sevismenin yollari, en güzel pozisyonlar resimli, sevişme yöntemleri videoları 20, sevışme hareketlerı.

hareketli sevişme pozisyon, sevişme şekiller, resimli sevişme şekilleri, kamasutranın incelikleri, sevişme teknileri, kamasutra pozisyonları gerçek resimli, kama sutra sevişme sanatı kitabı, en iyi sevişme pozisyonları görüntülü, sevisme taktiklari.

kamasutra sex pozisyonları görseli, makas pozisyonu vido, turkçe sevişme dersi, şevişme saneleri görsel, zevkli sevişme pozisyonları, sevısme görsel, cinsel ilişki ile ilgili görseller, sevisme teknikleri canli, görsel vajına.

sevişme yolları görsel resimli, bacak yalama teknıgı, sevişmek nasıl olur görselli anlatım, uygulamalı sevişme taktikleri, seviwme hereketleri, sevişme taktikleri, en ateşli sevişme yöntemleri, en güzel sevişme şekilleri, kamasutra türkçe oku.

, sevısme uygulamalı, sevismek atesli seks, sevişme çeşitlerı, en guzel sevisme teknikleri, sevisme teknikkeri, primat pozisyonu nasıldır, am yalamanın ıncelıklerı, resimlerle sevisme yontemleri.

en ideal sevişme, ateşli sevişme pozisyonları, sevişme takdikleri, engüzelsevişmeşekli, en iyi sevişme şekli, pozisyonlar görseller, sevişme sahnesi anlatımı, sevişme nasıl olur öğreten videolar, eğitici cinsel video.

vajına gorsel fotoları, am şekilleri görsel, sevısme yöntemleri resimli, sevisme pozizyon, görsel oarak sevişmek, cınsel ılıskı gorsel, gorsel anlatimli sevisme sahnesi, sevişirken değişik teknikler, en iyi sevişme yöntemleri görsel olarak.

sevısmeteknıklerı, sevisme hareketli resim, ateşli sevişme metodları, sevişme tekniklerı resımlerı, doğru sevişme yolları, görsel ve gerçek vajina çeşitleri, kamasutra görsel anlatım, + 18 görseller, sex yöntemleri resimli.

taocu sevişme pozısyonları, yotube.yarak.yalama.teknikleri., sevişme dersi orgazma resimli, dogru sevisme teknikleri, kamasutra gorsel, farkli sikis yontemler, sevişme dersleri anlatımı, kamustra sevisme, kamostura teknigi.

kamasutra sevisme sanati, kama sutra sevişme teknikleri, sevişme taktik ve yöntemleri, sevismeyi resimle ogren, en güzel sevişme tekniği, görsel vajina şekilleri, sevişme görseller, kaliteli sevişme tekniği, romantik yatak sevişme resimleri.

fotoğraflı ilişki pozisyonları, sevisme pozisyonlari, ön sevişme yöntemleri ön sevişme teknikleri video, sevişme pozisyonları anlatımı resimli, kamasutra hareketleri indir, sevişme çrşitleri, seisme yontemleri, anlatımlı sexs posızyonları you tube, sevişme hareketleri resimli.

zor sevişmenin görüntülü yolları, vajinanin yalama teknikleri, kendi penisini yalama yontemleri, resimli sevisme posizyonlari, vajına görsel, sevişme sahneleri görseller, çin kamasutra posısyonları, sevişmek ne demek resimle anlat, resimli pozisyonlar cinsel.

cilginca sevişme resimleri, gerçek sevişme şekilleri, sevisme sekilleri indirmek, goruntulu sevisme yontemleri, vajina yalama metodları, insan içinde sevişme yöntemleri, sevisme.pozisyonu., seveisme teknikleri, en rahat sevişme pozisyonları fotoğrafları.

yatakta sevisme pozizyonlari video, görsel sevişme resimleri, makas pozisyonu nasıl, sevisme yontemketi, şikişmenin yazılı anlatımı, sexin pozisyonlari gorsel anlatim, resimli sevisme yontemleri, degisik sevismeme yöntemleri, sevişme yolları indir.

en guzel sevişme taktigi, sevişme cesıtlerı, yatakta sevısme sekıllerı, yarak yalama takdikleri, sevisme cesitlei, iliski pozisyonlari goruntulu, sewisme taktikleri, farklı sex pozisyonları resimli anlatım, pozisyonlu sevisme sahneleri.

kamasutra sevişme sanatı resimli, kadinlarin g noktasi pozisyonu gercek resimli, ayrıntılı sevisme, 3d hareketli sex pozisyonlar, sevişme hareketlerl, sevişme sanatı cinse videolar, resımlı sevısme pozısyonları, ateşli sevişme teknikleri görselleri, ateşli sevişme teknikleri fotograflar.

sevişme yöntemleri görüntülü, sevisme teknikleti, sex pozisyonlari gorsel anlatim, gerçek insanlar üzerinde anlatimlı sex pozisyonları, arkadan iliski gorsel, sevismeçesitleri, görsel ilişki pozisyonları, sevisme ayrinlltilari, atesli sevisme yontemi.

vajina resimleri görsel, sevişme eyitimi, www.sevişme teknikleri, sevisme ayrintilari, görsel anlatım lı vajina, am yalama metodlari, sikini yalama taktikleri, ateşli sevişme sanatı, adım adım sevişme fotolari.

sevişmenin metotları, kamasutra teknığı, japon sevişme taktikleri, goruntulu sevısme pozisyonlari, atesli sevişmek gorsel, tao sevişme sanatı izle, anlatımlı sevisme hareketleri, sevisme taktikleri, sevisme ile ilgilii görseller.

en yeni kamasutra yöntemleri, güney pasifik pozisyonu, karikatür sevişmek resimleri, amcik yalama anlatma resim, sevişme tekn, , yuzeysel sevişme, sevisme yontemi, sevişmeyi öğren video.

sexs hareketlerı resımlı anlatımlı, on sevisme yontemleri, vajina vuruş teknikleri, yuzeysel sevisme nasil olur, sevişmeyi öğrenmek resimli anlatım, sevisme sanati canli, yatakta sevişme yollari resimlerle anlatim, vajinagörsel, sevişme hareketleri videoları.

en iyi sevisme teknikleri, pozisyonlar sevisme, makas pozisyonu nasil, sevi?me teknikleri resimli anlatim mobil, sex metotları resimli, uygulamalı sevişme teknikleri izle, yotube.pensin.yalama.teknikleri., sex yöntemleri görsel, en zevklı sevısme yontemlerı.

sevisme taktikliri, vajina çesitler görseller, on sevisme teknikleti, kamasutra teknikleri resimli, el arabası pozisyonu şekli, makas pozisyonu nasıl olur, sevişme öpüşme pozisyonları görsel, , görselli sevişme şekli.

iyi sevişme şekli, pozisyonlu sevişmeler, resımlı sevısme seklı, ıyı sevışme metodları, egitici cinsel videolar, sevişmek hareketleri, sexs pozisyon anlatim, kamustura hareketleri, .

sevişme teknikleri fotoğraflı, ilişki görseller, sevisme sanati resimli, sevişme resimleri daha fazla, onsevısme taktikleri, uygulamalı sevisme, farkli sevisme teknikleri, hareketli sevisme resimler, rahat sevisme yöntemleri.

sex pozisyon anlatimli, sevısme anlatmı, cinsellik görsel, youtube vajin resim görset, en etkili sevisme teknikleri, kamasutra gorseller, kamasutra goruntulu anlatim, yatakta çilginca sevişme teknikleri, sevisme pozizyonlu anlatm.

goruntulu seks sevisme resmi, uygulamalı sikis teknikleri, www.tecavüz teknikleri, erkekleri yalamanin teknikleri, görsel sevişmeler, sekste makas pozisyonu, sevışme resımlerı goster, ilk sevisme resimli anlatim, kamasutra on sevisme.

resımli sevişme sahnesi, sevisme sitilleri, kamasutra pozisyonları fotograflı, birleşme resimleri sevişme, yüzeysel sevişme resimleri, sevismenin hareketleri, en guzel vajina yalama pozisyonu, kamasutrayi anlatan belgesel, sevisme dersleri videolu anlatim.

en guzel sevisme sekilleri, en ateşli egitıci sikisme vıdeoları+18, yarak ı yalama teknikleri, görsel anlatımlı seks, vajina yalama taktık, en etkili sevişme ayrıntıları, kamasutra ve gorseller, kamasutra ve gorseller, cinsel sevişme yöntemleri.

sevişme goruntulu şekilleri, sevişmeler ayrıntıları videos, öpüşme görsel olarak, kendi penisini yalama pozisyonu, resimli anlatim on sevisme, cinsel pozisyonlar 2010, en çilgin sevişme yöntemleri, en güzel sevişme teknikleri, kendi penisini yalama yöntemleri.

kamasutra sevisme sanati video, seks sevişme şekilleri, sevsme taktikleri, penıs yalamanın ıncelıklerı, sevismeyi ayrıntılı anlatin, kadin nasıl sevişmeli videolu anlatım, sevişme tekniklri, sevişmeyöntemleri, sevisme pozisyonu gorselleri.

sex taktikleri forum, tao teknikleri, farklı sevişmeler, resimlerle sevisme sekilleri, sex pozisyonlari video anlatimlari, seviş görsel, kendi yarragini yalama yontemleri, kamasutra ön sevisme, am yalama nasil olur resimli anlatim.

kamasutra 20.pozisyon resimli, degisik sevisme sahnesi goruntulu, sevisirken hareketli resimli anlatim, resimlı anlatım am yalama, seksüel sevişme resimler, sinemada sevisme mobil, çok güzel sevişme anlatma, cinsel egitim videolari kamasutra, sevisme yöntemlerı.

sex pozisyonları hareketli anlarim, sevişme sahneleri anlatımı, sevişme pozisyonları fotoğraflı anlatım, öpüşme teknikleri goruntu, detayli sevisme sahneleri, detaylı sevişme görselleri, hareketli sevisme fotoğraf, sevisme hareketli resimler, sex sanatı görselleri.

kama sutra hint sevişme sanatı kitabı, anlatımlı ve görüntülü seks dersi, etkili sevisme teknikleri, penis yalamagin incelikleri, en etkili şevişme teknikleri, ateşli opüşme teknikleri, sevisme resmi canli, etkili ön sevişme teknikleri, yastıkla sevişen kızların resımlerı.

sevişmeyle ilgili resimler, forum sevişme, iki penis yalama teknikleri, yarak yalama yöntemleri, sikis teknikleri uygulamali, resmlı sewısme anltımı, kadila sevismedersi, erkegn penisi yalama teknigi, etkili sevisme taktikleri.

en güzel sevişme teknik, cinsel iliski pozisyonlari turkce anlatim, kamasutra teknikleri sevişme videolar, sevisme pozisyonlu fotolar, sevisme forum, on sevisme gorseller, yastıkla sevişmeyastıkla sevişmeyastıkla sevişme, seks ve sevişme teknike, anlatımlı sevişme teknikleri.

sexs pozisyon resimli anlatımlı, resimli sevisme, taocu sevişme goruntuleri, sevisme sekiller, seksde pozısyon cesitlerı gorşel, vajina ve penis görseller, sevişme çeşitleri hareketli görseller, nasıl sexs yapılır yazılı anlatım, arkadan iliski anlatimlari.

kamasutra anlatım, doğru sevişme, sex pozisyonlari resimli anlat, gorsel anlatim cinsellik, kadinla sevisme dersi, vajinal görseller, profesyonel öpüşme resimli anlatım, sex sevisme eğitimi, sevısme pozisyonu@ görseller.

sevismeyle ilgili çizimler, resimli sevismek, kama sutra gerçek resimlerle anlat, sevişme sanatı uygulamalı, en atesli opsme anlatimi, rahat sevisme yontemleri, gercek sevismelerin anlatimi, sex pozisyonlari isimleri ve resimli anlatim, sevişme pozisyonları resımleri.

sevisme inceliklerii, kadinlarin bosalma videosu egitici, kamasutra canli anlatim, yatakda sevisme teknikleri, yarak yalama şekilleri, sex ayrintili anlatim, 31 pozisyonu nedir, makas pozısyonu nasıl olur, haraketli sevişme öpüşme resimleri.

sevişmeyi anlatın, vajina yalama sanati gorsel, cepten sikis yontemleri, sevisme teknikleri goruntulu, sex teknikler goruntulu, ön sevişme anlat, romantik sevisme teknikleri, taocuda enzor posısyonlar, sevişme ve öpüşme tarzları.

değişik sevişme yöntemleri görüntülü video, sevime teknikler, am yalama resimli anlatım anlatım, sevişme tarzları gorsel, yastıkla sevisme videolri, erkekler için sevişme teknikleri, ilişkiye girme eğitici video, sevişme teknikleri 31 cekmek, sevişmenin yeni yöntemleri.

yumuşak sevişme sanatı, cinsel sevişme şekilleri gerçek, vibratör görselli anlatı§, romantik sevişme yöntemleri,video, sex nasıl yapılır yazılı anlatım, yatakta sevisme nasil olur anlatim, vajina yalama teknikler, en ozel sevisme teknikleri, en güzel sevişme sekli.

ayrintili sevişme videosu, sevişmek nasıl yapılır görseller, arkadan sevismenin yollari, sevişme yüzeysel, konulu sevişme taktikleri, sevışme anlatımı, kadinlalarinseslicinselanlatimlari, sinemada sex taktikleri, gercek sevisirken anlatim.

sikişmenin yöntemleri, 100 sevişme pozisyonu, penis yalamanın incelikler, yatakta sevişme pozisyonları resmi, resim anlatimli sevisme, atesli sevisme taktitleri, hareketlı sevısme ındır, en iyi pozisyonlar resimli, sex pzisyonu canli anlatim vdeo.

sevismek fotografli anlatim, arabada yuzeysel.sevisme, sevisme resimleri am penis, en güzel vajina görselleri, sex pozisyon anlatimi, primat pozisyonu nasıldır nedir, en guzel seviwme resimleri, sevisme resimleri anlatiml, görsel sevişme sahneleri.

yuzeysel sevisme izle, cinsel pozisyonlar gorsel anlatım, romantik seviwme wekilleri, ateşli sevisme anlat, sevşme görseller, sevismenin atesli yollari ve resimleri, sevisme yontemleri,resim, sevişme taktıklerı, kendi sikini yalama yollari.

sevişme teknikleri fotograflari, kocama degisik sevisme yollari, değişik şekillerde sevişme, sevismenin resimle anlatimi, farklı sevişme resimleri, guzel sevisme taktikleri, yatakta sevişme taktikleri izle ,, 31çekmepozisyonu, gorsel pozisyonlar.

resimli anlatım sevişmek, sevisme pozisyomlari resimleri, sevişme resımlı anlatım, sevişirken zevkli teknikler, kamasutra yöntemleri, atesli sevisme yontemleri, sikismenin incelikleri youtobe, sevişme resimleri anlatımlı, kucakta öpüşme resimleri.

resımlı sevısme anlatımı, , sex teknikleri uygulamali, ön sevişme bilgileri görüntülü nelerdir, ayrintisevismesahneleri, en atesli sevisme resimleri hareketli, vıdeolu sevısme anlatımları., cinsel iliskigorseller, erkeklerde 31 cekme pozisyonlar.

gercek sevısme pozısyonları, hareketli sevisme goster, sevısme pozısyonları gercek, atesli sevisme sahneleri ile ilgili gorseller, hareketli sikis metotlari, www.sevismenin şekileri, sivişme teknikleri, sevişme teknık, kendi organını yalama teknikleri.

sevişme resimleri ilginç, yeni başlayanlar için cinsel ilişki, sevişmeyalamametotlari, yatakta 100 sevisme hareketi, açık sevişme taktikleri, mesaj da yarrak yalama teknikleri yeni, cinsellikte ön sevişme yolları, kamaustra teknik, önsevisme teknikleri.

değişik şevişme yöntemleri, en iyi sevişme pozisyonlari video, hareketli anlatim cinsel iliski pozisyonlari, tao sevisme tekniği, sevisme teknk, sevişme öğrenme video, sevisme sekilleri yukle, on sevişme yontemleri, sevişmek hareketli resimler.

sevişme pozisyonları görsel anlatımli, 18 sevisme anlatimlari, tao sevişme sanatı belgesel, penıs yalama teknıklerı, 31.pozisyonu nedir, ön sevişme nasıl yapılır görsel anlatım, sevisme görsellleri, kendi sikini yalama taktiği, resımlı sevısme yontemlerı.

sewişme sitİleri, görsel cinsel pozisyonlar, en zevkli sevisme taktikle, atesli sevismeyi gercek resimlerle anlatma, sikişmek sözlü anlatım, kamasutra cesıtlerı, hintsevişmesanatıkamasutra, penıs yalama taktıklerı, ateşli sevişme taktikleri.

erkegi yalama teknikleri, haraketli sevisme resmlerini indirmek, sevisme taktikleri oku, sikişmek resimli yazılı anlatım, cinsel ilişki nasıl yapılır anlatımı, cinsel iliskinin gorsel yontemleri, arkadan ilişki nasıl olur gorselli, tao sevişme sanatı filmi, sevişme anlatma.

en iyi sex pozisyonlari ve anlatimlari, sevisme am pozisyon resimleri, romantik seviwme sekilleri, aşamalı anlatımla sex pozisyonları, eğitici öpüşme videoları, sıkısmenın şekilleri görsel, atesli sevisme anlat, cinsel pozisyonlar resimli anlatım, farkli sevisme.

ıyı opusme teknıklerı gorsel, kamasutra uygulamalı resimli anlatim, sevısme cesıtlerı, related:www.boxerdergisi.tv/haberdetay.asp?news_id=242 sevişme yöntemi, güzel sevişme metodları, ilk sevişme teknikleri video, hareketli kamasutra, gerçek resimli sevişmeler, anlatımlı cinsel birleşme.

kamasutra resimli anlatim, onsevisme taktikleri, sexs teknikleri goruntu, resimli sikişmeyi anlatma, kendi penisini yalamanin en kolay yolu, sevisme teknikleri forum, sevişme teknikleri uygulamalı videosevişme teknikleri uygulamalı videosevişme teknikleri uygulamalı video, sevisme teknikleri gorselleri, sevisme sahneleri gorsel.

, kucakta sevişme taktik, Öpüşme teknikleri ve sevişme, vajina yalama anlatımları, arkadan cinsel ilişki nasıl yapılır anlatımı, kamasutra sevişe sahne, vajına turkce anlatım, degisik sex taktikleri, dogru sevişme sanatı.

sevişme pozisyonları gerçek anlatım, sevişme tenikleri, sevişme pozisyonları resımlerı, seisme cesitleri, zevkli sevisme resimleri, sex pozisyonları türkce uygulamalı anlatım, cinsel pozisyonlar hareketli resimli, en iyi sevişme resimli, kadınla sevişme teknikleri videoku.

enguzel sikismenin resimli anlatimi, ateşli sevişme şekli, eğitici gercek sevişme filimleri, 31 çekme yöntemleri resimli anlatım, cok zevkli sevisme sekilleri, daha detayli sevisme sahnesi ve seks, mükemmel ön sevişme taktikleri, goruntulu sex teknikleri, arkadan sikismenin kolay yöntemleri.

kadini yalama teknikleri, sevişme harektlerı resmlı, sevişme taktigi anlatan videolar, yatakta opusme teknikleri resimli anlatim, eğitici gercek sevişme filmleri, sevişme resimleri ayrıntılı, ateşli sevisme nasıl olur resimlerle anlatım, sevişme nin incelikleri, ayakta sevisme pozisyonlari.

sevişmek nasıl olur görselli, misyoner pozisyon resım, g noktasi gorsel, en güzel seks pozisyonlar videolu gösterim, sevismek anlatim video, kamasutra pozisyonları türkçe resimli, eşimle sevişme taktikleri, oturan makas pozisyonu gorsel, sevisme hareketli fotoğraflar.

egitici cinsel iliski resimleri, daha ateşli sevişmenin yolları, egitici cinsel iliski videolari, sevisme teknikleri youtube, sevismenin incelikleri, arkadan sikismenin kolay yolları, yastıkla sevişme videoları, hint pozisyonu, uygulamali sikis teknikleri.

on sevisme anlatma gercek, sevisme misyoner, sex sevişme eğitimi, sex sevişme eğtimi, cinselgorseller, etkileyici sevişme teknikleri video, sevişme tarzlari, seks tekniği, kaliteli sevisme teknikleri.

sex posizyonlari anlatim ve sekli, kamasutra yontemleri nelerdir?, mobil sevişme teknikleri indir, sevisme gercek anlatim, seks teknigi resimleriyle, yeni evlilericin sevisme teknikleri, kaliteli sevisme pozisyonlari. goruntulu, sevisme resimlerle anlatim, sevişme görsel anlat.

sexy sevişme şekilleri resimlı anlatım, erkek organı yalama teknikleri, ucretsiz hintlilerin sevişme videolari, taocu sevişme şekilleri, yarak yalama sekıllerı nasıl yapılır, sevişme taktigi turkce, ilginç sevişme taktikleri, görselli sikis yöntemleri, sevısmek anlatım.

ön sevişme nasıl yapılır anlatımı, guzel sevişme teknikleri, 31 pozisyon şekli, sikişmeyi görsel olarak anlat, cinsellik pozisyonları anlatimlİ, sevismede yalasma sekilleri, sevişme teknikleri egitimi, sikiş yöntemleri görsel, en guzel sevisme taktikleri.

on sevişme ayrintilari, sinemada sevisme metotları, sevisme metotları görsel, erkegin organini yalama görseller, , en rahat sevişme pozisyonları, kamusutra sevisme teknik, youtube kamasutra teknikleri 18 türkçe anlatimli izle, sikiş teknikleri uygulamalı.

sevişme taktikleri resimli uygulamalı, vajina türleri görsel, vuruş sex teknikleri, sevisme tattikleri, sikisme gontemleri goruntuku, yastıkla sevişme resimleri, sevişme görsel anlatim, en iyi penis yalama teknikleri, görüntülü sex teknıği.

eğitici sexs derleri, sex egtimi gorsel, atesli sevismek ile ilgili gorseller, resimli sevisme anlatim, en güzel Şevişme teknikleri, kamusutra sevisme, resimli sevişme pozusyonu, adım adım Öpüşme teknikleri görseller, sikismenin yontemleri.

sevişme taktıkleri canlı gösterim, 100 kamasutra yöntemi, kurbagpozizyonuiliski, opusme teknık youtube, resimlikurbagpozizyonuiliski, egitici sinama sevisme, en güzel kama sutra tekniği, sevısme anlatımı resımlı, uzanarak sevisme resimli indir.

ayakta sevisme resimli anlatim indir, hareketli sikis ve opusme fotolar, hareketli yatakta sevisme resimler, vajina yalama teknıgı, guzel sevişme teknıklerı, zevkli sevisme teknigi, zevkli sevisme tekleri, kucakta sevısmek resımlı, romantik sevisme oku.

penis sevişme resimler, sevisme eğitimi, Ön sevisme taktikleri, seks pozisyonlari anlatimi, cinsel birleşme görselleri, uzun detayli sevisme sahneleri, hareketli sevisme avatarlari, 100 pozisyon kama, sevişmenin incelikler.

yatakta sevişme teknikleri youtube, atesli sevisme taklitleri, oturan makas, sevisme oynayan resimler, 18 youtube cinsel ilişki belgeseli, sevişme teknıklerı nelerdır, ayrıntılı sevişme fotoğrafları, ayrintili sevisme pozisyonlari, adim adim ayrintili sevisme pozisyonlari.

sex arkadan vurus teknikleri, sevisme taknikleri, cinsel iliski pozisyonlari hareketli anlatim, yüzeysel sevişmek nedir, cinsel iliski gorsel, sevisirken teknikler video, görseller kamasutra teknikleri, en uzun sevisme teknikleri, sevişme de değişik yontemler neler.

sevişme taktigş, görseller şevişme, kamasutra gerçek sevişmeler, taocu sevısme sanatı gorsel anlatım, romantik sevişme fotoğrafları, penis yalama teknijleri, cinsellikte pirimant pozisyonu, harika sevişme teknikleri, kız yüklemek sevişme teknikleri.

öpüşme teknikleri görsel, 100 sex pozisyonlari anlatimli, kendi sikini yalama yöntemi, sewisme hareketleri, sevisme pozisyon resimleri, sevisme anlatim resimleri, yatakda sevisme resimli anlatmi, hareketli resim ateşli uzun sevişme, kamasutra teknikleri youtube.

erkekler icin 31 cekme yontemleri resimli anlatim, penisin vajinaya profosyunel giris taktiklari, 31 çekme videolu anlatım, sevisme opusme anlat, sevismek ile ilgili gorseller, yamaçtaki keçi pozisyon, ileri geri sevişme teknikleri, en guzel sevişme taktikleri, resimli sevişme teknikleri nelerdir.

değişik sevişme pozisyonları görseller, cinsellık seks nasıl yapılır resimleri anlatımlı ve pozisyonları, sikişmenin anlatimi, yarak yalama yontemleri, sevisme görseller, sevişme teknikleri ön sevişme, cinsel ilişki video anlatım, sevisme anlatim, sevişme öğrenme videosu.

yatakta iyi sevismenin yollari, arabada sevisme teknikleri, sevisme hareket leri, yuzeysel sevısme fotografları, sevişme hereketleri, atesli sevisme yollari, g noktası pozisyonları video, iyi sevisme taktikleri, hint seks teknikleri.

cinsel ilişkinin anlatımı, cınsel ılıskı resımlerı ucretsız, sevisirken taklitler gorsel resimler, yuzeysel sevısme vıdeo, sevişme tekniklrei, penisi boyutme texnikalari, engüzel sevisirken zevk almanın yolları, resimlerle adım adım öpüşme, cinsel pozisyonları resimli indir.

yatakta sevişme tekniği, sevişme gorselleri, ateşli ön sevişme teknikleri, ön sevişme görseller, gorsel degisik pozisyonda sıkış, sevişmek detaylı anlatım, sevişme taktikleri pozisyonları, görsel öpüşme izle bedava, cinsel iliski pozisynlari anlatimli.

hareketli sevisme fotografli, guzel sevısme sekıllerı, penis yalama tekniği, kamusutra sevisme teknikleri, misyoner pozidyonu goruntuleri, göreller vajina, sewisme yontemleri, sevişme yontemleri, sevısme ızle teknıklerı.

kamasutra belgeseki turkce anlatim, pozısyonlu sevısme resımlerı, yalamanın yöntemleri erkek, yeni baslayanlar icin sevisme videolari, sewismenin yollari resimlo, cinsel birleşme video anlatım, yeni sevisme tarzlari, arabada sevisme taktikleri, yarak yalama sekli anlatma.

kamasutra gerçek resimli, kamasutra fotolu anlatim, sevisme çeşitleri, gerçek bir sevişmenin anlatımı, gerçek bir sevişme anlatımı, sevişmenın yöntemleri yutp, ön sevişme eğitimi, yastıkla sevişme pozisyonları, kucakta sevisme resimleri.

Öpüşme resimli anlatım, hareketli ateşli öpüşme fotoğraflı, kamasutra hareketleri uygulamali, Çizgi anlatımı sevışmek you, vuruş teknikleri sevisme, teknik sevişme videoları, gercek kamasutra pozisyonlari, resmli sevişmeler, sex ce on sevismeli.

romantiq seviwme sekilleri, gozel sevisme texnikasi, atesli sevismeler gorsel, en ıyi sevişme teknikleri, erkek erkeğe sevişme teknikleri, en iyi sevisme sekli, sew lezlerin sevismesi yazili anlatim, g noktası pozisyonlar resimleri, lezlerin sevişmesi hareketli fotoğrafları.

pozisyon anlatimı seks yap you, sex atesli sevisme gorsel, vajina girme taktileri, sevişme canli resim, kamasutra gercek insanlarla anlatim, kamasutra gerçek fotoğraflarla anlatım, sexy sevişme yontemleri, vajina girsel, kamasatura sevisme teknikleri.

sevişme turlerı, sexste vuruş teknikleri, kendi penisini yalama yöntemi, en ateşli sevişme şekli, sevısme resımle anlatım, romantik sevişme taktikleri, cinsel ilişki anlatımı görsellerle, cinsel ilişki görsellerle, en guzel sevisme sekli.

erkeği etkileyen sevişme pozisyonları, sevişme anlatımları yazılı, ayrıntılı,uygulamalı Ön sevişme videoları indir, sevişirken kalça hareketleri, atesli sevisme sekli, sevişmeçesitleri, yeni sevişmeyi öğrenenler, uygulamalı kadın üstte sevişme, sevişme sahnesi uygulaması.

yüzeysel sevişmek izle, cinsel ilişki anlatımı?, esımle sevısmenın yontemleri, görselcinselilişki, sevisme tekniklerı fotografları, sevisme stilleri goruntulu, arabada sevisme yontemleri, en guzel resimli sevisme, kamasutra wekilli pozalari.

sevisme resimleri iliski anlari, en etkili sikiş yöntemleri, sevişmek anlatimlı, kamasutra pozisyonları video anlatim uygulamali, hindu sevişme teknikleri, değişik sevisme tipleri, 31 çekme pozisyonu resmi, yüzeysel ilişkide sevisme teknikleri, sevişme sanatı dinle.

nasıl sevişmeli resimli, erkekleri etkileyen sevişme pozisyonu, kama sutra görüntülü anlatım, sevisme pozlari gorseller, dini sevisme resimli, gerçek goruntulu kamasutra pozisyonları, sevismenin resimli anlati, sevisme sahneleri ayrintili, en güzel sevişme hareketli resimler.

misyoner pozisyonu görsel, sex pozisyonları anlatimli, yüzeysel sevisme izle, penis resimli hareketli anlatım, hareketli 31 cekme resimleri, sevişmek nedir hareketli resimler, amin zevk noktalarini izle, eşinle sevişme teknikleri, e n güzel sikişme şekili anlat.

ön seviş takdik, kamasutra hareketleri at pozısyonu, gorsel vajina, sevismelerin anlatimi, sevisme teknikleri resimli anlatim, cinsel ilişki baştan sona anlatın, en iyi kamasutra pozisyonu, primat pozisyonu gorsel, canlı amcık gösterimi..

ilginç sevişme fotoğraf, vajina yapısı resimli anlatım, penis yalama pozisyonları görsel, sevişirken daha cok zevk almanın yolları, kamasutra canlı gösterimi, hindu sex teknikleri, uygulamalısikişteknikleri, resimlerle ilk sevişme pozisynlari, alternatif sevişme yöntemleri izle you tube.

en iyi sevişme gösteren resimler, 31 cekme pozisyon, ateşli sevişme hareketli resim, sex pozusyon dersler goruntulu, en guzel romantik sexs taktikleri, sevişme sahneleri görselli, kızlı erkekli sevişme metodları görselli, erkeğin cinsel organını yalama teknikleri, geç boşalma nasıl olur sesli anlatım porno.

on sevisme teknikleri video, tüm sex pozisyonları ayrıntılı ve resimli anlatım, vuruş teknikleri seks, misyoner pozisyonunda sevişme, sevisme teknikleri görsel olarak, sevişmenin.canlı.anlatımı, cinsel anlatim hareketli pozisyon youtube, sevişme yolları görsellerle anlatım, misyoner pozisyon nedir.

sevısme resımlı anlatım, ateşli sevişmek için taktikler, sevişme yollari görsel, ön sevisme anlatmalı, 18+gÖrsel, sevişme de yapılacak teknikler video, turkce anlatimli sevisme, zevklı sevısmenın yollarının anlatımı, kucak dansı ve sevisme.

misyoner pozisyonda sevişmek video, anlatimli gorsel sexs, seks pozisyonları hareketli figürler, kamustura sex oyunu, sesli hareketli sevisme resimleri, videolu penis yalama, farklı sevişme çeşitleri, hangi pozisyonlar sevişme dir resim, kamasutra pozisyonları videolu anlatım ateşli.

sevişme yöntemleri görselsevişme yöntemleri görselsevişme yöntemleri görsel, sik yalamanin en iyi sekli, yazılı sex anlatımı, sevısme gorsellerı, vajine grsellr, seks penis fotografı sevisme anı, sevisme anlatmları resmli, sevişme ayrıntılı, sevisme poziyon uygulamali.

am yalama teknigi cep infir, , kkendi amini yalama taktikleri, ders anlatırken sevişme izle, gercek resimli en güzel cinsel iliski pozisyonlari, yastıkla sevişen kız, oynayan resimli sevişme izle, penis yalama teknikleri resimli anlatim, kamasutra resim.

sxs pozizyonlari dini ggercek goruntu, Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..).


Eski13-04-2010, 20:13   #2
halideedip
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - halideedip

bu mesajim begenilmemis olmaliki bir uye yine kirmizi karma vermis. isine gelmeyen hakaret ediyor. artik kalmam bu sitede..

Düzenleyen halideedip : 29-04-2010 13:50.
 

Eski13-04-2010, 20:20   #3
kocero40
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - kocero40

detaylı bir anlatım olmuş ...
 

Eski13-04-2010, 20:22   #4
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kocero40 Mesajı Göster
detaylı bir anlatım olmuş ...
Daha fazla detayınıda veremiyoruz maalesef..
 

Eski13-04-2010, 20:22   #5
halideedip
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - halideedip

gorselleri eksik olmus. gorsel de koyun. ar perdesi catlamis bir kere.
 

Eski13-04-2010, 20:25   #6
ersan.
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - ersan.

görseller mükemmel sen bakma milletin dediğine

ayrıca çok güzel bilgiler
 

Eski13-04-2010, 20:27   #7
SkyLine.
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - SkyLine.

Bu görsellerin ileri safhası varsa ben özelden alıyım
 

Eski13-04-2010, 20:27   #8
PlexiNoise
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - PlexiNoise

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi halideedip Mesajı Göster
ipin ucunu kacirmis bu artser. evde penis buyutme, seks turleri. homoseksuellikte zevk alma yontemlerinizde varmi?

ne bicim yer burasi!!!
Canı isteyen konuya bakar.
Canı istemeyen bakmaz.
Sanki adult site veya video paylaşımı yapıyoruz zannedecekler.
Bu arada adult paylaşım yasaklandı ayrıca bu eğitici olduğu için sorun olmaz.
 

Eski13-04-2010, 20:28   #9
mustione
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - mustione

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
görseller mükemmel sen bakma milletin dediğine

ayrıca çok güzel bilgiler ve kamastura hareketleri

ersan şimdikten

yastıkla ön çalışmalara başla sen sonra gelsin kamastura hareketleri, sevişme pozisyonları


Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SkyLine. Mesajı Göster
Bu görsellerin ileri safhası varsa ben özelden alıyım
ben askerde görmüştüm cd de türkçe bayan seslendiriyor

çiftimiz bu pozisyonda şunu deniyor vs..

Düzenleyen m3hm3t : 11-12-2013 02:00.
 

Eski13-04-2010, 20:30   #10
ersan.
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - ersan.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi mustione Mesajı Göster

ersan şimdikten

yastıkla ön çalışmalara başla sen
benim oyuncak ayım var onla yatıyorum

ayrıca bize askerdeken öyle bir eğitim vermediler bi eğitim verdiler oda

köpükten bir vibratör verdiler elimize alın buna prezarvatif takın diye
 

Eski13-04-2010, 20:30   #11
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ListenUP Mesajı Göster
Canı isteyen konuya bakar.
Canı istemeyen bakmaz.
Sanki adult site veya video paylaşımı yapıyoruz zannedecekler.
Bu arada adult paylaşım yasaklandı ayrıca bu eğitici olduğu için sorun olmaz.
Sütyen-külot var üstlerinde çıplakta değiller yani...

Erkek kadın olanınıda seçmedim ayrıca..
 

Eski13-04-2010, 20:30   #12
HacKiNq
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - HacKiNq

qüzeL PozisyonLAr
tşkLer.
 

Eski13-04-2010, 20:31   #13
Seraglio
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Seraglio

Güzel konu olmuş, amatörler için bilgilendirici, teşekkürler artser
 

Eski13-04-2010, 20:32   #14
CSergeant
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - CSergeant

Ne kadar çok görüntüleyen var bu konuyu?

Ayrıca; lezbo'lara karşıyız !!!
 

Eski13-04-2010, 20:32   #15
mustione
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - mustione

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
benim oyuncak ayım var onla yatıyorum

ayrıca bize askerdeken öyle bir eğitim vermediler bi eğitim verdiler oda

köpükten bir vibratör verdiler elimize alın buna prezarvatif takın diye
vay ayı vayyyy
 

Eski13-04-2010, 20:35   #16
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ersan. Mesajı Göster
görseller mükemmel sen bakma milletin dediğine

ayrıca çok güzel bilgiler
ersan sana bu Pozisyonunu denemeni tavsiye ediyorum..

PRIMAT POZİSYONU: Büyük büyük atalarımız nedense bu pozisyonu tercih ederlerdi; doğada ilk tercih edilen en seçkin pozisyon da budur. Bu pozisyonla G-Noktasının çok daha iyi uyarıldığı söylenir. Fakat kadınların çoğu G-Noktasını bilmezler; bilinmeyen bir G-Noktası tabii ki uyarılamaz da ! Bu pozisyonla klitoral uyarı mümkün değilse de, insanlar bunun da bir çaresine bakarlar ! Pozisyonun adı ‘primat pozisyonu olmasına’ rağmen, kediler, zürafalar ve hipopotamlar da primat olmamalarına rağmen bu biçimde çiftleşirler. Misyonerlere özenip de ‘misyoner pozisyonunu’ deneyen su aygırlarına pek rastlanmamıştır…
 

Eski13-04-2010, 20:38   #17
ersan.
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - ersan.

bir ara okumadan yorum atmayı düşünüyodum dicektimki misyonerden başkasını tanımam diye

iyikide okumuşlum misyoner ne yav hiç sevmem o pozisyonu
 

Eski13-04-2010, 20:40   #18
SkyLine.
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - SkyLine.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CSergeant Mesajı Göster
Ne kadar çok görüntüleyen var bu konuyu?

Ayrıca; lezbo'lara karşıyız !!!

ayıp ayıp lezbolara kaşı olunurmu hiç
 

Eski13-04-2010, 20:41   #19
Bgk
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Bgk

görsel anlatımla beraber çok güzel olmuş teşşekürler...
 

Eski13-04-2010, 20:42   #20
CSergeant
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - CSergeant

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SkyLine. Mesajı Göster
ayıp ayıp lezbolara kaşı olunurmu hiç
Öyle ilişkilere karşıyım yani
 

Eski13-04-2010, 20:45   #21
bugra1945
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - bugra1945

faydalı olabilecek bilgiler.
 

Eski13-04-2010, 20:50   #22
uquR18
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - uquR18

Lazm oLcak emin oL =D
 

Eski13-04-2010, 20:56   #23
axi
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - axi

Bunları biliyoruz.Değişik pozisyonlar şart :P
 

Eski13-04-2010, 21:00   #24
redterror
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - redterror

Evlere Servis Varmı Şaka Bi Yana Güzel Paylaşım Eline Sağlık
 

Eski13-04-2010, 21:02   #25
Balamir
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Balamir

Yılbaşında yazısız olarak ben paylaşmıştım
 

Eski13-04-2010, 21:10   #26
Umit_Aykut
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Umit_Aykut

Ne işe yarıyor bunlar
 

Eski13-04-2010, 21:36   #27
esau
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - esau

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
.


bu pozisyondan cocuk falan doğarsa kesin sakat doğar
 

Eski13-04-2010, 21:41   #28
CT-Ege
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - CT-Ege

Nalbant çok iyi pozisyon saol +k bilgilendirci ve güzelbi kadının yernide erkek olsaydı daha sempatik dururdu bence

Edit:Artser isimli kullanıcıya daha önce karma vermişsiniz. Tekrar karma verebilmek için, başka kullanıcılara karma dağıtmanız gerekiyor.
 

Eski13-04-2010, 21:56   #29
Ohrmazd
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Ohrmazd

konu sabaha sag cikarmi bilmiyorum
 

Eski13-04-2010, 22:08   #30
kemal52
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - kemal52

bu bıze deyılde bayanlara analtılan bı konu olmuş ustume alnmıyorum
 

Eski13-04-2010, 22:40   #31
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ohrmazd Mesajı Göster
konu sabaha sag cikarmi bilmiyorum
Çıkar herhalde..
 

Eski14-04-2010, 19:10   #32
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser
Arrow Yeni başlayanlar için uygun seks pozisyonları

Cinselliğe merhaba diyenler için ve yeni evliler için, uygun seks pozisyonları nelermiş gelin hep birlikte öğrenelim arkadaşlarım.

Seks hayatınızı hareketlendirecek bazı genel geçer pozisyonlar var. İşte size en temel 26 pozisyon.

1- Çapraz


Nasıl: Bu hareketten hoşlanacaktır çünkü vajinal duvarlarına yaptığınız etki onu farklı uyaracaktır. Misyoner pozisyonunda ama yanal olarak durmanız önemli. Dirseklerinizi yere dayayarak kuvvet alabilirsiniz.

2- Dizler göğüse


Nasıl: Standart misyoner pozisyonunda olduğunuzu düşünün ama partnerinizin bacaklarını yukarı kaldırılmış bir şekilde, onun dizlerinin kendi göğsüne kadar dayanması gerekli ve bileklerinin ise sizin omuzunuzda olmalıdır. Bu penetrasyonu daha fazla sağlayacak ve vajinanın arka duvarına kadar etki etmenizi sağlayacak.

Ne zaman iyi: Onun yoga derslerinden sonra

3- Erkek üstte, yüzü terste


Nasıl: Rahat bir şekilde onun bacaklarının hafif yukarı kaldırarak yatırın. Sizde onun tersine omuzlarınızda onun bacakları olacak şekilde yatın. Ters baskı onda değişik etkiler bırakacak.

Ne zaman iyi: Bir şaplak yemek istediğiniz zaman

4- Misyoner


Nasıl: Bacaklarını iyice salsın. Siz üstte kalın ve yüzyüze bakın. Elleriniz ve dirseklerinizden kuvvet alabilirsiniz. Vajina duvarlarına paralel bir açıyı sağlayın.

Ne zaman iyi: İlk sevişmenizde

5- Arkadan tutuş


Nasıl: Dizlerinizin üstüne çökün, ona doğru kendinizi salın ve boşluk bırakmayın. Derin bir giriş onun G-Noktasına ulaşmanızı sağlayacak. Ve ayrıca bu pozisyondan saçlarını, göğüslerini ve kalçasına dokunabileceksiniz.

Ne zaman iyi: Bütün noktalara dokunabilmeniz açısından

6- Arkadan tutuş, ayakta


Nasıl: Sırtından tutun ve belini kavrayın, vücudunu yere paralel tutun. Kasıklarından tutarak destek alın.

Ne zaman iyi: Hızlı seks için

7- Kaşık


Nasıl: Pazar sabahı seksi, romantik ve yavaş hareketlere olanak veren bu pozisyon sevişme süresinin uzun sürmesi için kullanılabilir.

Ne zaman iyi: Siz uyanık oda uykulu ise ve seks yapmak istemiyorsa

8- Ters misyoner


Nasıl: Misyoner pozisyonun aynısı fakat karşı tarafın üstte olması demektir. Şimdi siz pasif tarafsınız. Eğer sizde hafifse bu pozisyonda boşalmayı kontrol edebilirsiniz.

Ne zaman iyi: Utangaç bir kızın kontrolleri alması

9- Oturaklı misyoner


Nasıl: Bacaklarının arasına oturun, dizlerinizi esnetin ve ayaklarınızı ileri atın. Kendinizi ona doğru esnetin.

Ne zaman iyi: Kollarınız yorulduğundan bu pozisyon sizi rahatlatacak.

10- Arkada oturuş


Nasıl: Bir sandalye veya kenarda oturduğunuz zaman bu pozisyonu deneyebilirsiniz. Kontrol karşı tarafta olacak ama ikinizde bu pozisyonda büyük zevk alabilirsiniz. Vücudunun tüm noktalarına erişebilir ve ona sarılabilrisiniz.

Ne zaman iyi: Yatak odası dışında kaçamak bir seks yapmak istediğiniz zaman

11- El arabası


Nasıl: Bu pozisyon için sizin kenarda, koltukta veya yatağın ucunda oturmanız gerekmekte. Hareket noktanız kısıtlıdır ama ona istediği orgazmı yaşatabilirsiniz.

12- Yüzyüze kaşık


Nasıl: Misyoner pozisyonundan sıkıca bağlanabileceğiniz yüzyüze kaşık eylemine kolayca geçebilirsiniz.

Ne zaman iyi: Romantik bakışlarla ondan gözlerinizi ayırmayabilirsiniz.

1
3- Çömelerek oturma


Nasıl: Dizlerinizi altınıza alarak, onun omzunuzdan tutmasını sağlayın. Bu pozisyon vücudunuzun üst taraflarının yakınlaşmasını sağlayacak.

Ne zaman iyi: Atletik bir modda olduğunuz ve hareket istediğiniz zaman.

14- Ayakta el arabası







Nasıl: Onu kasıklarından yukarı doğru kaldırın, bileklerinizle kavrayın.

Ne zaman iyi: Seks sırasında arada yapılabilir nadir.

15- Ters biniş


Nasıl: Dizlerini bükerek size ters bir şekilde oturacak. Bu pozisyonda kalçanız ve testislerinizin kontrolü ona ait olmasıdır.

Ne zaman iyi: Başka birini düşünürken partneriniz sizin yüzünüzü göremez.

16- Düz biniş


Nasıl: Misyoner pozisyonuna benzer. Partnerinizin dizleri bükükü bir şekilde yerden destek alarak sizi kendinize doğru çekmelidir.

Ne zaman iyi: Kontrolü almak istediği zaman

17- Arkaya yaslanış


Nasıl: Bu sefer kontrol dizlerini büktüğü için sizde olacak ve seksi hareketlendirebileceksiniz.

Ne zaman iyi: Yeni bir deneyim arayanlar için.

18- X pozisyonu


Nasıl: Makas şeklini almalısınız. Yavaş bir cinsellik için idealdir.

Ne zaman iyi: Uzun sürecek bir seks arayanalara.

19- Kovboy kız


Nasıl: Sizin önünüzde çömeldikten sonra aşağı yukarı yavaş hareketlerle sizi kendinize çekmesi gerekir.

Ne zaman iyi: Ondaki vahşi yanı çıkarmak istediğinizde

20- Pretzel


Nasıl: Sizi sol tarafınızda kalmalı, dizlerinizin üstüne çökmelisiniz. Sağ bacağını belinize doalyın sol bacağı ise uzansın. Yüzyüze görmek onu sevindirecek.

Ne zaman iyi: Romantik ve ateşli bir gece sonrası

21- Ters kovboy kız


Nasıl: Bu pozisyon kesinlikle g-noktasını etkileyecek

Ne zaman iyi: Öğrendikçe hoşuna gidecek

22- Bacak omuza


Nasıl: Bacaklarını omuzlarınızdan yukarı saldıktan sonra daralan vajina yolu size açılacak. Kasıklarından kendi göğsünüze doğru bastırın.

Ne zaman iyi: Ne kadar esnek olduğunu göstermek istediği zaman.

23- Örümcek


Nasıl: Arkanıza yaslanın ve aynı şeklide karşılıklı oturun. Misyoner pozisyonunda daha derin bir duygu hissedecek.

Ne zaman iyi: İki tarafında sırayla yönetmesi için

24- Erkek sandalyesi


Nasıl: Size ters yönde kucağınıza oturması gerekiyor. Ayaklarınızın ucundan kuvvet alarak onu kendinize çekebilirsiniz.

Ne zaman iyi: Sürüc koltuğunda.

25- Kepçe


Nasıl: Misyoner pozisyonunun aralarında kendinizi rahatlatmak için geçiş yapabilirsiniz. Bir tarafa dayanarak gücünüzü verebilirsiniz.

Ne zaman iyi: Uykunuz geldiğinde

26- Ters köpek


Nasıl: Yüzünü yatak tarafına çevirin. Anal ve vajinal girişe uygun bir pozisyondur.

Ne zaman iyi: Değişiklik aradığı zaman.
 

Eski14-04-2010, 19:46   #33
ersan.
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - ersan.

pek yeni sayılmayız ama genede kendimi artık acemi sınıfına koyuyorum ve birşeyler öğrenmek için konularını okuyorum
 

Eski14-04-2010, 20:03   #34
uygarozdemir
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - uygarozdemir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CSergeant Mesajı Göster
Ne kadar çok görüntüleyen var bu konuyu?

Ayrıca; lezbo'lara karşıyız !!!
Lezlere laf yok, seviyoruz onları
 

Eski14-04-2010, 20:08   #35
ak0n
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - ak0n

Merak ediyorum bu pozisyonları hep hayvanlardanmı görerek ögrenmişler.Hepsinde bir hayvan ismi Cin savunma sanatı gibi kaplan pencesi filan
 

Eski14-04-2010, 20:10   #36
ByDomantoN
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - ByDomantoN

görmedigim pozisyonlar var deniyicem
 

Eski16-04-2010, 21:06   #37
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi uygarozdemir Mesajı Göster
Lezlere laf yok, seviyoruz onları
İzlemesi güzel olsa gerek..
 

Eski16-04-2010, 21:13   #38
uygarozdemir
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - uygarozdemir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
İzlemesi güzel olsa gerek..
Öyledir.. ç.k görüceğine...
 

Eski16-04-2010, 21:20   #39
DrC58
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - DrC58

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Daha fazla detayınıda veremiyoruz maalesef..
Abi Çook Saol ya manitayı götürüyrm sahile Bir sey yapamıyrum bu taktıkleri deniyecegim cok cok saol Süpersin.... Actigin konular Süper ötesi
 

Eski17-04-2010, 21:57   #40
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser
Cinsellik sonrasında, mutluluk

Cinsel ilişki esnasında çiftler heyecanlanır ve mutluluğa doğru yol alır. Bu mutluluk orgazma ulaşınca biter bir çok çiftte. fakat cinsellik sonrasında da o maksimum mutluluğun devam etmesi sizin elinizde.

Aslında ulaştığınız bu mutlu sonun devamında, tüm duyularınız algıya çok daha açık hale geliyor…

Yani bu, görme, işitme, koku alma, tat alma ve dokunma duyularınızı uyararak, cinsellik sonrası sizi saran mutluluk hissini daha uzun süre devam ettirebileceğiniz anlamına geliyor. Vereceğimiz basit ipuçlarından faydalanabilirsiniz…

Görme

- Başucu lambanıza şeftali rengi ampul takın. Yaydığı yumuşak ışık, cinsellik sonrası arzulanan rahatlatıcı atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

- Hemen örtünmeyin. Kadınların yüzde 50sinin cinsellik sonrası yüzlerinin, göğüslerinin ve karınlarının cildi pembeleşir. Vücudunuzun nasıl reaksiyon gösterdiğini görmek onu etkileyecektir.

Koku alma

- Lavanta birçok insanda gevşeme etkisi yaratır, o zaman siz de lavanta aromalı bir mum yakın ve ateşinin keyfini çıkarın. Ancak eğer uyuyakalacağınızı düşünüyorsanız, mum yakmak tehlikeli olabilir.

- Bir araştırmaya göre salatalık kokusunun, bazı kadınlarda vajinal bölgede kan dolaşımını hızlandırdığı belirlenmiş. Yatağınıza sıkacağınız salatalık kokusu, vücudunuzun seks sonrasında bile canlı hissetmesini sağlayacaktır.




- Hemen duşa koşmayın
, tenlerinizin birbirine karışmış kokusu içinde, onun kollarında yatmak, aranızdaki bağı güçlendirmenize yardımcı olur.

İşitme

- Tutkulu sözleri, beynin, duygusal dili daha iyi hatırlayan sağ tarafıyla bağlantılı olan sol kulağına söyleyin; daha etkili olacaktır.

- Hızlı ritimli müzik dinlemek kalp atışlarınızı da hızlandırdığından ikinizi de uyanık tutacak ve birlikte baş başa daha fazla vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Tat alma

- Nanenin erkeklerde afrodizyak etki yaptığı belirlenmiştir. Eğer aksiyonun devam etmesini istiyorsanız, erkek arkadaşınıza biraz naneli dondurma yedirin.

- Çikolata yemek, beyinde, mutluluk hormonu olan serotonin kimyasalının seviyesini artırır. Bu, kendinizi iyi hissetmeniz için doğal bir yöntemdir. Kendinizi çikolata yemenin keyfine bırakın.

Dokunma

- cinsellik sonrasında, sinir uçları çok hassas olur, bırakın erkek arkadaşınız ellerini tüm vücudunuzda dolaştırsın. aynı zamanda vücut teması beyninde “sarılma” hormonu oksitosin salgılamasını artırır ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlar.

- Vücut sıcaklığınız ne kadar yüksek olursa, birbirinizi tekrar baştan çıkarmaya o kadar eğimli olursunuz. Birbirine sarılmış vücutlarınızın üzerine yumuşak bir örtü sararak, kendi kozanızı yaratın.
 

Eski17-04-2010, 22:33   #41
61burak6161
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - 61burak6161

video olsaydı süper olurdu
 

Eski18-04-2010, 14:49   #42
semihyazici
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - semihyazici

YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.


YouTube Video
HATA: Videoları görebilmek için tarayıcınızda flash yüklü olması gerekmektedir.
 

Eski24-04-2010, 01:46   #43
o0ORaDiOAcTiVeO0o
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - o0ORaDiOAcTiVeO0o

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi halideedip Mesajı Göster
ipin ucunu kacirmis bu artser. evde penis buyutme, seks turleri. homoseksuellikte zevk alma yontemlerinizde varmi?

ne bicim yer burasi!!!
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi halideedip Mesajı Göster
gorselleri eksik olmus. gorsel de koyun. ar perdesi catlamis bir kere.
Yanlız dikkatimi birşey çekti sürekli artserin cinsellikle ilgili konularını baltalıyorsun Artserlemi bir derdin var yoksa cinsellikle mi?Aslında biraz düşününce bütün cinsel knulara post attığından yola cıkarak cinsellikle ilgili bir sorunun olmadığı hatta buna düşkün olduğun kanısına varılıyor nedense?

sen gir her cinsel konuyu oku sonrada bu ne böyle de artsere çat.Cinsellikten korkmayın kötü bir şey değildir.Aslında iyidirde verdiği hazzın yanı sıra insan neslinin devamlılığı için tek doğal yöntemdir.Ama eğer kötü birşey olsaydı da Nasreddin hocanında dediği gibi yahu hırsızın hiçmi suçu yok!
 

Eski24-04-2010, 02:07   #44
c-3po
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - c-3po

Eğitim şart bu görseldeki hatunların ışığı ile aydınlandım 100W şiddetinde artık uygulaması kaldı
 

Eski25-04-2010, 16:52   #45
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi TiTaNxTHeRMo Mesajı Göster
Feci teşvik oldum .Birisininin üstünde deniyesim geldi.
ersan. bize kadın bul .
ersan. a pm'den bildirdim isteğini..
 

Eski04-05-2010, 14:16   #46
Ramiz50
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Ramiz50

Siz Hareketli pervane pozisyonunu görmediyseniz hiç bir şey görmediniz
 

Eski04-05-2010, 16:34   #47
Flagellum Dei
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Flagellum Dei

Hacı ellerine sağlık baska yorum yapmıyım sakıncalı
 

Eski04-05-2010, 16:45   #48
_Officer_
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - _Officer_

69 bunlardan hankisi oluyor
 

Eski04-05-2010, 19:33   #49
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ramiz46 Mesajı Göster
Siz Hareketli pervane pozisyonunu görmediyseniz hiç bir şey görmediniz
Buna benzer birşey olması gerek ama üstte oturan sürekli dönecek 360 derece..

 

Eski10-05-2010, 21:08   #50
Artser
 
Sevişme Teknikleri (Görsel anlatım..) (+18..) - Artser

Orgazm olan kadınların verdiği bilgilere göre, orgazmı tetikleten dürtüler varmış. Şimdi soracaksınız ”Nedir bu dürtüler” diye, hemen aşağıya bakalım lütfen

Bazen vücudunuz ekstra dürtülere ihtiyaç duyabilir. Aşağıya bazı kadınlardan öğrendiğimiz tavsiyeleri ekledik. Tümü sizin için doğru olmayabilir. Vücudunuzu tekrar yol göstericiniz yapın.

1 Cinsel uyarılma sırasında bacaklarınızı, karnınızı, kollarınızıya da ayaklarınızı sıkmayı deneyin, bunları yapıyorsanız da daha fazlası için çabalayın. Vücudun gerilmesi refleks halinde verilen bir tepkidir ve bu gerginliğin artması orgazmdır.

2 Vajina kaslarını sıkın ya da Kegels’in egzersizlerinden bazılarını yapın. Bu uyarılmayı artırır ve cinsel duygularınıza odaklanmanızı sağlar.

3 Uyarıldığınızda, başınızın yatağın kenarından sarkması için pozisyon değiştirin. Bu kanın başınıza gitmesini sağlar ve nefes alışınızı değiştirir. Her ikisi de bazı kadınlarda vücudun gerilmesine ve uyarılmaya yardım eder.

4 Orgazm taklidi yapmaya başlayın. Kalçalarınızı hareket ettirin. Kendi kendinize sizi heyecanlandırıp zevke getirecek sözler söyleyin; “hadi”, “gel artık”, “daha fazla” gibi.

5 Daha fazla uyarıldığınızda bu noktadan biraz uzaklasın ve sonra tekrar oraya geri dönün. Parmaklarınızı klitorisin yanında, göğüslerinizde, göğüs uçlarınızda ve karnınızda da gezdirin. Ya da temponuzu, dokunuşlarınızı değiştirin.

6 Yaptıklarınızı görmek için karşınıza bir ayna koyabilirsiniz.

7 Kendinizi biraz uyardıktan sonra porno bir kitaptan bir bölüm okuyun ya da kendinizi hoş bir fantaziyi gerçekleştirirken hayal edin.

8 Seksi bir gecelik, sutyen, tanga külot alın. Seansınıza bunlar üzerinizdeyken başlayın. Parmaklarınızla onlara dokunun. Bunlar üzerinizdeyken göğüslerinize ya da cinsel organınıza dokunmak nasıl? Bir süre sonra soyunun ya da hoşunuza gittiyse üzerinizde birkaç parça çamaşır bırakın.

9 Değişik bir pozisyonda kendinize dokunmayı deneyin. Sırtüstü yatıyorsanız ters dönün. Başınız ve çeneniz yastıkta bedeninizi yukarı kaldırmaya çalışın. Ya da ayaklarınız havada sırtüstü yatın. Vücudunuzu hareket ettirin.

10 Kısa bir süreliğine nefesinizi tutmaya çalışın ya da sıkça nefes alın.

Bunları okuduktan sonra nasıl hissediyorsunuz? Bir an önce denemek için şevke geldiyseniz unutmayın ki bunlar yapacaklarınızın sadece bir bölümü. Yorgun olduğunuzda ya da seks yapmak istemediğinizde bunları yapmak orgazm olmanızı sağlamaz. Tepki için kendinizle vakit geçirmeniz, ortam hazırlamanız ve vücudunuzdan zevk almanız gerekli. Bu yüzden listeden beğendiğiniz bir ya da iki tanesini deneyin. Kendinize en az üç seans verin ki keşfedebilesiniz.

Listeyi okuduktan sonra az da olsa kaygılıysanız bunun sebebi ne kadar iyi olacağınızdan korkmanız. “Bunlar işe yaramıyorsa bende bir sorun olmalı” diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu tür üzüntüler zevk almanızı engeller. Gelişiminizle ilgili kaygılarınız varsa bu normal. Dikkatinizi kendinize vermeye devam ederseniz daha rahat olmaya başlarsınız ve gelişimi fark edersiniz. Her şey işe yaramayacak, ancak zamanla neyin iyi olduğunu öğreneceksiniz.

Bazen sadece uyarılmaya ayrılan zamanı artırmak sizi orgazma yaklaştırır. Bu nedenle seanslarınız boyunca kendinize zevk vermek için 30-45 dakika ayırın. Bu zaman çok önemli. Uyarılmanız ya da orgazm olmanız uzun zaman alıyorsa hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz, ama sabırlıolun. Bir süre sonra bu kadar uzun sürmez. Üst üste birkaç kez orgazm olunabilir. Ne kadar çok orgazm olursanız, o kadar az zamanda uyarılırsınız. Kendinize gereken zamanı verin.
 

Kapalı Konu





Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 12 (0 üye ve 12 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 10:41.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)



pvp serverler, ukash, Maç Özetleri, diğer yarım son bölüm, kırmızı shop, dövme, kız oyunları


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.