AK Parti kapatılacak mı?

1. alpi_09

alpi_09 En istikrarlı üye

Senin yazdıklarını iktidar yalakaları göremez... Çünkü sahipleri damat tayyip onları bunları görmemelerini emretti...

Hiç bir devirde fiç bir devlet vatandaşının desteği ile yıkılmamıştı... Biz ilk olacağız...

2. karaqedi

karaqedi Forum Kalfası

simdi benim anlamadıgım birisi özümüze dönelim falan demiş herşeyi bir kenara bıraktım..

türkler islamiyeti neden kabul etmiş oldukca basit bir orta okul bilgisidir bundan başka da derin bir anlam aramaya gerek yok gök tanrı inancına yakın sudur budur diye islamiyeti seçmişisiz bulundugmuz cografyada zaten musluman olmayanında pek geleceği hayırlı olmuyormus :D

peki biz hristiyan ulkeler arasında olsaydık hristiyan olmayacakmıydık onlardada tanrı yokmu niye herseyi ilahileştiriyoruz anlamadım burda şeriatı savunan arkadaslar var açık açık utanmadanda bunu soyleyebiliyorlar... soruyorum ibizada dogsaydınız yanık tenli hatunlarla plajda guneslenirken bunlar umrunuzda olacakmıydı? hayır...

evet akp kapatılacak smdiye kadarda coktan kapatılmalıydı bu ülkenin basına gelen en feci olaydır akp

3. m@rduk

m@rduk Banned

ak partiyi bilmem hiç duymadım:Dama akp diye bir parti var o kapatılsın:D:D:D

4. ULUBATLI!

ULUBATLI! Forum Ustası

Millet, bu davayı hukuki bir dava olarak görmüyor, bir siyasi dava olarak görüyor.

Benim kişisel kanaatim de bu yönde.

çünkü bu gerekçelerle bırakın bir iddianame kurmayı, turşu bile kurulmaz.

Ben açıkçası, ne yaparlarsa yapsınlar AKPniin kapatılacağını düşünüyorum.

İddianamedeki en uç unsur cumhurbaşkanlığıyla ilgili bölümdü. Onunla ilgili bile dört oy çıkıyorsa ben AKPnin çok rahatlıkla kapatılacağını düşünüyorum.

5. akay

akay Super Moderator

Merakla bekliyoruz :D

6. mydos

mydos Forum Ustası

Yükleniyor...