AKP Uzay'a Köprü Yaparsa

1. nesta_34

nesta_34 Super Moderator

• Beğen Beğen x 2
  2. alpay29

alpay29 Genel Moderator

aysun kayacı haklı mıydı...

nerede davar varsa hepsini bir araya toplamış....

• Beğen Beğen x 2
  3. gorkem

gorkem Forum Ustası

Ülkenin gerçekliği arkadaşlar..

Daha sazan grubu gelmemiş ama halkı niye aşağılıyosunuz, küçük görüyosunuz falan diye...:):):)..
    Bunun okumakla, üniversiteye gitmekle falan alakası yok diyede açıklayamayız kendilerine...

Desenki e eğitim politikalarını değiştirin, bu adamları eğitin böle saçmalamasınlar cevap: "CHP zamanındaaaaaa, yağ ve şekeeerrr kuyruklarııı...komunizm tehlikesi...halkı dinden soğutmaaaak...diye saçmalarlar...

Halkın eğitiminden iktidarın politikaları sorumluyken, sanki eğitim politikalarından muhalefet sorumluymuş gibi birde üstüne suçlu çıkarsın...

Referandumda bu insanlar oy verecek işte....hayır'mı çıkacak yani o referandumdan:)):):):

4. N3F3R

N3F3R Forum Ustası

Adamlar kefen giyip geliyorlar, futbolda bile böyle fanatik topluluk görmedim. Erdoğan yarın bir gün "uzaya yol yaptık" dese inanacak binlerce insan var,

Fanatiklik, sadece Akp için veya çekemediğim için söylemiyorum, yada eleştirmiyorum, fanatiklik kötü bir şey, hele ki siyasi fanatiklik, resmen beynini onlara kiraya veriyorsun, sorgulama, ne dediysem evet de :)

Videoda ki arkadaşlar da tipik sorgulamadan çiğnemeden yutan vatandaşlarımız, bunu bir siyasi partinin seçmenini aşağılamak için kesinlikle söylemiyorum, sadece durum bunu gösterdiği için söylüyorum.

Dünyada ki her siyasetçinin istediği seçmen figürü maalesef ülkemizde bolca mevcut.

• Beğen Beğen x 1
  5. mydos

mydos Forum Ustası

Güzel vatandaşım
    sen herşeye kadirsin :p

• Beğen Beğen x 1
  6. fearof

fearof Forum Ustası

Cennete köprü yaptık 50 tl veren geçecek deseler hepsi sıraya girer 50 lira verip Cennet'e köprüden geçerler.:p

• Beğen Beğen x 3
  7. T@M@Y

T@M@Y Forum Ustası

harbiden okumakla alakası yok bunun ya, sosyal çevre, muhabbet ortamı, anne baba her şey etkiliyor abi. İnsan hiç düşünmez mi ? Arkadaşı ile hiç muhabbet etmez mi ülke hakkında. Nedir bu fanatiklik anlamış değilim. Aziz Nesin'e, Aysun Kayacı'ya kızıyoruz fakat abi doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar,
    Palavra atan ve dönekleride baştacı yaparlar bu ülkede.
    Örnekleri çoğaltabilirim...

8. justim123

justim123 WarrioR

9. YazılımMimarı

YazılımMimarı Forum Ustası

Çok keyifli video olmuş :)

Eğitim seviyesi tavanlarda dolanıyor..

Yükleniyor...