Gila 2688 / BELA

1. Gila

Gila Moruk Moderator

Cumhuriyet tarihimiz boyunca bu ülkenin başına gelmiş EN BÜYÜK BELA!

Koskoca TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ hapislere tıkan feto değil

Feto her türlü kumpası kurarken ona bütün gücüyle destek veren AKP değil

FETO BAŞINIZA BELA OLACAK dedi diye Kamer Genç'i yuhalayıp yumruklayan AKP li feto vekilleri değil

CEMAATLER GÜN GELECEK DARBE YAPACAK dedi diye KAFİRRR ilan ettiğin Aziz Nesin değil

Fetoya her türlü desteğin verilmesini emreden Abdullah Gül değil

Feto davalarının kumpas olduğunu söyleyenlere

BEN BU DAVALARIN SAVCISIYIM diye bağıran reis hiç değil

Cumhuriyet tarihimiz boyunca bu ülkenin başına gelmiş

EN BÜYÜK BELA!

Bütün bu tezgahları göre göre destek veren seçmen kitlesidir!

Hepsi bu ihanete ortaktır!

• Beğen Beğen x 2
    • Bilgilendirici Bilgilendirici x 1
  2. DuKe

DuKe Forum Ustası

Senin mantığın ile;
    Yaş malum bu ölçüde kaç hükümet gördüğün de belli sen şimdi geriye dönük destek verdiğin partilerin ismini söyle bizde senin ortak olduğun ihanetleri sayalım :D:D:D:D:D:D:D

3. Gila

Gila Moruk Moderator

Mesele, oy verdiğin partinin ihanet etmesi değil

İhanet ettikten sonra bile oy vermeye devam etmek

Ama sende bunu anlayacak kafa nerde? :D

Yine de, oy verdiğim partileri aşağıya veriyorum.

İhanetlerini yazmazsan, aşağıdaki gibi olasın :cool:

İlk oy verdiğim parti: ANAP

Özal millete kazık attı, ikinci seçimde oy yerine NAH dedim, onu aldı.

Yaklaşık üç seçim, kimselere gidip oy atmadım. Çünkü benim oyumu hak edecek kimseyi göremedim.

Sonra gidip DYP'ye oy verdim.

BABA dedik, bizi Tansu'ya satıp babalara getirdi.

Sonra....

İlk seçime girdiğinde AKP ye oy verdim.

Yalan ve ihaneti gördüm, anında çark ettim.

Yani, ihaneti göre göre keriz gibi gidip desteklemedim.

En son seçimde de, CHP nin başa gelmesi için değil ama tayyipin hesap vermesi için gidip, en güçlü gördüğüm muhalefet partisi CHP ye oy verdim.

58 Yıllık yaşamımda CHP ye verdiğim ilk ve son oydur.

Yine tekrarlayayım.

Mesele, oy verdiğin partinin sana, ülkeye ihanet etmesi değil.

İhanetini gördükten sonra destek vermeye devam etme meselesidir.

Anlamadıysan, tekrar tekrar yazarım dert etme.

Yüz tekrar yap, oku, bak bakalım anlayabilecekmisin.

Ya da şöyle yapalım. O güzel yeğenimi al yanına ( kızım ne yazıyor burada, ne demek istiyor ) diye kızı test et

Babasına ne demek istediğimi anlatsın.

Eminim, babasından daha akıllıdır :cool:

4. DuKe

DuKe Forum Ustası

iyi de bebeğim senin avantajın oy verdiğinin partilerin 2.dönemi hiç olmadı ki :D:D:D ya kapandı ya başkanları öldü yada siyasi yasak aldılar

2002 den beri elde olan partileri mhp akp chp benim duruşum sebebi ile chp'ye öz babam mv adayı olsa gene gidip oy vermem...

diğerlerine de vermişliğimiz var. daha ne yapak ölek mi ;)

5. Gila

Gila Moruk Moderator

Nasıl yani????

6. T@M@Y

T@M@Y Forum Ustası

AKP nin yarısı halen fetöcü :)
    adam gidip yine oy verecek.
    Omurga denen bir şey yok,
    Bunu yarış olarak görüyorlar.
    ahahha bak bizim oy verdiğimiz parti kazandı...
    Kaybeden kim ?
    Türkiye...

7. Gila

Gila Moruk Moderator

Omurgayla alakası yok. Hepsi de gaaayet omurgalılar

Omurgalı bir şekilde ülkeyi bölene, birbirine düşürene, vatandaşa kurşun sıkana destek veriyorlar.

Feto, bu ülkenin bir numaralı düşmanıdır

Onlar da, bu ülkenin bir numaralı düşmanına saygıda kusur etmeyenler.

Alayı düşman.

8. N3F3R

N3F3R Forum Ustası

• Beğen Beğen x 2
  9. DuKe

DuKe Forum Ustası

sizinkisi fetöcülüğü kanıtlanmış adam için 400km yol yürüdü sen oy vermekten vazgeçiyormusun ;)

10. Gila

Gila Moruk Moderator

409 km feto için yürüdü ha?
    Bazen APTALLARA GÜZEL GELEN ŞARKILAR diyorum da. ...... haklı olmaktan gurur duyuyorum kendimle

11. T@M@Y

T@M@Y Forum Ustası

sen niye alındın ?
    Fetö için yürümediğini sende bende çok iyi biliyoruz :)
    AKP 'nin içinde yüzlerce Fetö'cü olduğunuda çok iyi biliyoruz. O yüzden parmaklarını yorma Duke.

12. Gila

Gila Moruk Moderator

Fatih ürek kardeşten cevap geldi de ben mi görmedim?

13. DuKe

DuKe Forum Ustası

Bak şimdi Fatih ürek'i ilişme gökhan gelir o bütün eşcinsellerin savunucusu musallat oldumu perişan eder seni :D:D:D

14. fearof

fearof Forum Ustası

HAİN KİMDİR?

Onlarca sivili şehit verdi bu ülke. Askeri de şehit oldu, sivili de. Daha doğrusu öldü. Şehit oldu denilince bence bir yumuşama söz konusu oluyor. Durumun ciddiyeti kavranmıyor. Hele bugünlerde şehitlik şahane bir şeymiş gibi lanse edildiği için ben öldüler demeyi tercih edeceğim.

Öldüler evet.

Yoklar artık.

Bak mesela, Atatürk Havalimanı'nda bir bomba patladı. Onlarca sivil öldü. Kimi işi gereği oradaydı, kimi yolculuk yapacağı için. Öldüler.

Bu hükümet ne yaptı?

Tam 3 gün sonra balon uçurarak köprü açtı.

Bu köprü açılışına en çok kimler sevindi?

O köprüyü hayatı boyunca 1 kere bile kullanmayacak olan, bırak arabası olmasını, metrobüse binemeyen insanlar çılgınlar gibi alkışladılar.

Peki ben ne soruyorum bu devlete, bir vatandaş olarak?

* 15 Temmuz şehitlerini yerlere göklere sığdıramıyorsun da, diğer şehitlerimizin ne günahı vardı? Yeterince şehit olamadılar mı? Az mı şehit oldular? Bundan böyle onlara şehitcik mi desek? Veya şehit olur gibi yaptılar mı desek?

* 249 insan öldü 15 Temmuz'da. Askeri yönetim kademesi düğünde eller havaya yapıyordu. MİT müsteşarı 6 saat CB ye haber vermedi. CB "eniştemden öğrendim" dedi. Nedir şimdi bu? Kim bu darbe girişimine cesaret etti? Yıllarca hoca efendi denilen ilk okul mezunu bir zibidi. Bu zibidi benim devletimi kandırdığı, kandırabildiği için öldü o 249 kişi.

Sen şimdi bana atar yapıyorsun ya canım kardeşim, ben de sana soruyorum;

Sen devletini çılgınlar gibi alkışlarken, bu soruları soruyor musun hiç kendine?

Mesela koca tankı çöp kamyonu durdurabilir mi ki yahu? Hayırdır? diyor musun?

O koca kamyonlar yırtık dondan çıkar gibi nereden ortaya çıktılar bir anda diyor musun?

"Ulan bu F 16 istese o sarayı düm düz ederdi ama ufacık bir duvarı yıktı sadece, nasıl yani?" diyor musun?

Mesela darbe araştırılsın dendiğinde AKP neden red oyu verdi ve engelledi diye soruyor musun hiç kendine?

Darbe araştırma komisyonuna neden MİT müsteşarı ile Genel Kurmay Başkanı'nı ısrarla göndermiyorlar diye soruyor musun?

15 Temmuz da bunca insan öldü, neyin kutlaması yapılıyor diye soruyor musun mesela?

Ya daaaa,

Ulan bu ülke Kurtuluş savaşı gördüüü, Çanakalle Zaferi ni gördüü, hiç birinde ulaşım bedava değil, cep telefonu operatörleri bedava dakika vermek için birbirleriyle kapışmıyorlar, nedir bu 15 Temmuz sevdası diye soruyor musun?

Nasıl bir pazarlama stratejisi olabilir bu acaba diye düşünüyor musun?

Ben söyleyeyim;

Hayır!

Ne yapıyorsun?

Ben bunları sorduğum için oturup bana "vatan haini" diye yorum yazıyorsun.

Ben bu soruları spor olsun diye mi soruyorum güzelim benim? Ha?

PKK nın da, FETÖ nün de, bunlar gibi ne kadar pislik, katil varsa topunun da Allah belasını versin! Haaa, bunlara yaltaklananın daaa, bunları zamanında baş tacı edenin deeee, bunlarla zamanında enseye şaplak göte parmak olanların daaa belasını vermeyi unutmasın Allah.

Şimdi, tekrar soruyorum;

249 can, bu devlette birileri görevini yapmadığı için öldü. 249 can birilerinin ihmalkarlığı yüzünden öldü. Ve bu insanlar ölürken birileri de bunu izledi.

Adil Öksüz denen adamı önce tutup sonra kaçırdılar be. Ulan hadi önceden kaçanı tutamıyorsun, bari tutuğunu kaçırma değil mi? Yok! Ona da bahaneleri var.

Her şeye bahaneleri var canım kardeşim.

Oysa devlet bahane üretmez, çözüm üretir!

Bunun dışında ne söylersen söyle, hava cıvadır. Bugün gözyaşı dökmekle, 15 Temmuz'u parlatarak kendi ihmalkarlığını örtmeye çalışmakla ancak bazılarını kandırabilir, eyleyebilirler.

Oysa yüreğinde gerçekten vatan sevgisi dolu olanlar yıllardır PKk nın da ne olduğunu Fettullah'ın da ne olduğunu biliyorlar.

Bu yüzden de kendilerinde "ulan ben kanmadım, sen niye kanıyorsun???" deme hakkını buluyorlar.

"Niye açılıp saçılıyorsun? Kandırıyor bu şerefsizler sizi" dedikleri için bugün hesap sorma hakkını kendilerine buluyorlar.

Sen "bir dua ettim, iki okuyup üfledim koca tankı durdurdum, terliği de helikopter pilotunun kafasına fırlattıydım" diye mastürbasyon yaparken, ben bir gün o tankın içine tetiği çekmekten korkmayacak bir vatan haini oturursa ne olacak endişesindeyim...

Çünkü o hain, o tankın içine oturup da o tetiği çektiği an sen bırak "iman" demeyi, bir daha anca kedi gibi miyavlıyor olacaksın muhtemelen korkudan... eğer ölmez de sağ kalırsan... Benim endişem de budur işte!

Bu vatan adam gibi yönetilsin, bir akşam Boğaz Köprüsü'nde bir tanka arkadan selektör yapmayayım diye yazıyorum bu soruları.

Sana destan diye yutturulan, bu ülke tarihindeki en büyük ihanet senaryosudur çünkü! Bu devlet bu tuzağa düşmesin istiyorum çünkü! Artık kandırılmasın istiyorum çünkü! Artık herkes adam gibi görevini yapsın istiyorum çünkü!

Tüm bu yazdıklarım içinde bir tane yanlışım varsa, düzelt ben de doğrusunu öğreneyim.

Lakin yine "Ama Gezi" falan diye başlarsan, küreği suratının ortasına yapıştırırım, bilesin canım kardeşim!

Emre Dölcel

15. Gila

Gila Moruk Moderator

@Duke..

Bak, burada benden bahsediyor.

Senden de bahsediyor

Hem de o kadar çok yerde bahsediyor ki, kıskanmadım desem yalan olur :)

16. morko58

morko58 Forum Ustası

Kanıt nerde?
    Ayrıca onun için yürümedi adalet için yürüdü.
    Ama şu kanıt olayını çok merak ettim söylede bilelim.
    Hatta sen eğer götüremiyorsan sana söz ben kendi elimle götürüp savcıya teslim edicem.

• Beğen Beğen x 1
  17. Gila

Gila Moruk Moderator

Şeytan aldı götürdü :D

18. DuKe

DuKe Forum Ustası

Kanıt meselesini mahkemeler hallediyor benim işim değil ama illa kanır istiyorsan sizin ideolojinin adamı kendi söylüyor.

19. Gila

Gila Moruk Moderator

Konu siyaset olmasa, aslında çok güzel anlaşıyoruz seninle.

Ancak, konu siyaset olunca işin rengi değişiyor.

Ben ve benim gibiler, şerefsizlik yapan, şerefsizliğe çanak tutan kim olursa olsun, hesap vermeli derken

Sen ve senin gibiler bizimki yaptı da onlar yapmadı mı modundasınız.

Başkasının yaptığı hipnelik, insanın kendi hipneliğini mazur göstermez.

Şayet sen ve senin gibiler.. Azıcık dik durabilmeyi becerebilseydiniz

O zaman sen ve senin gibiler olmazdınız, biz olurduk.

Biz olduğumuz zaman, karşımızda hiç kimse namussuzluk yapamaz, cüret edemez, aklından bile geçiremezdi.

Bilmem farkı anlayabildin mi...

20. N3F3R

N3F3R Forum Ustası

Duke kanıt bu mu :) Bu hani bizim ideolojimizin adamı Erdoğan ve Akp için de pek iyi şeyler söylemiyor, onlara da bir göz atmanı tavsiye ederim, haaaa yoksa işine gelen kısmını alıp gelmeyeni görmezden mi geliyorsun, :) beni şaşırtmadın, kardeş kusura bakma ama Erdoğan ve Akp'nin Gülen cemaatine zamanında devleti resmen ellerine vermişken senin hala burada böyle ufak tefek haberleri alıp "iştee Chp fetocuyu savunuyor" falan filan demen çok komik duruyor. "Robot gibi sabit bir düşünceye sahibim, taraftarı olduğum parti beni nereye yönlendirir programlarsa bende o yöne giderim" diye bas bas bağırıyorsun be kardeş, aş biraz kendini, yarın birgün taraftarı olduğun parti çıkıpta Fetö iyidir, hatasını kabul ediyor, barıştık falan filan dese bitsin bu sıla mıla hikayelerine gene girse sen de mecburen U çekeceksin.

Bizim düşüncemiz fetoya Akp'ile içli dışlı iken de aynıydı, Akp ile arası bozulunca da aynı oldu, hiç bir zaman U çekmedik, ama maalesef sen mecbursun, alışkınsın U çekmelere, olay budur kardeş.

Yükleniyor...