Redyellow'un Kervan'ı 1888 (20.04.2017) Hadsiz Küçük!!

1. redyellow

redyellow Dede

Yandaş yazarlardan, hemen her yazısında, her konuşmasında aklına gelen herkesi hedef gösteren cem küçük denen kişi bu sefer de mavi marmaraya saldırmış.

Çok çirkin ifadeler kullanmış.

Bu ne terbiyesizlik, bu ne hadsizlik anlamak mümkün değil.

Ama bu sefer sert kayaya çarpmış, özür dilemek zorunda kalmış.

Ama özür yetmez, o kirli kalemini bırakmalı!

Çünkü mavi Marmara şehitlerine yönelik kusmuğu var o kaleminde!

Mavi Marmara şehitlerinin kemiklerini sızlatan bu kişiye yazıklar olsun.

HADSİZ KÜÇÜK!

Cumhurbaşkanı Erdoğan feto olayı için ALDATILDIK, SAFMIŞIZ demişti.

Sonra gün döndü devran döndü referandumdan kısa bir süre önce SİYASİ HAYATIMDA NE ALDANDIM; NE ALDATTIM dedi!

Ama dün elcezireye verdiği ropörtajda “OBAMA BİZİ ALDATTI” demiş.

Aldatıldık….
    Aldatılmadık….
    Aldatıldık….

Böyle devam edecek herhalde, yarın gene hiç aldanmadık diyebilir!

Niğde altunhisar ilçesi akpli belediye başkanına silahlı saldırı olmuş, başkan ve yoldan geçmekte olan bir çocuk yaralanmış.

Allah şifalar versin.

Her kime karşı yapılırsa yapılsın, kim yaparsa yapsın şiddete hayır, silaha hayır.

YSK başkanı "ben siyasi değilim, HAKİMİM" demiş.

Doğru, hakimsiniz.

İşte insanlar da bu yüzden tepki gösteriyor.

Hakim hukuku uygular ve ÇİFTE STANDART YAPMAZ, YAPAMAZ!

Aynı kanuna bakıp bir sene önce A dediğine bir sene sonra W diyemez.

THY başkanı "bu referandum sonucuyla THY havalanacak" demiş.

Vay arkadaş bu referandum neymiş yahu?

Referandumdan hayır çıksaydı demek ki tüm THY uçakları yerden kalkamayacaktı!

Referandumdan önce de zaten THY uçakları hiç uçmuyordu!!!

Hey Allahım ya!

YSK protestolarında gözaltılar var.

Emniyet de bu gözaltılar için "geziye benzer olaylar başlatmaya çalışıyorlar" açıklaması yapmış.

Protesto etmek, eylem yapmak bir HAKTIR.

Ancak; etrafı yakıp yıkmak, etrafa zarar vermek, oraya buraya molotof atmak vs. bunlar hak değil hainliktir.

Sadece protesto etmek isteyen, hak aramak isteyen ile etrafı yakıp yıkmak isteyen provakatörler iyi ayırt edilmeli.

Her protesto edene aynı gözle bakılmamalı yani.

Deniz baykal "yüzde 50+1 ile iktidar olunur ama anayasa olmaz" açıklamasında bulunmuş.

“maç daha bitmedi, ikinci yarısı var” diyor.

Vs.vs.

Katılmıyorum.

Eğer bunun adı demokrasi ise kural belli arkadaş: 1 fazla oy alan kazanır.

Bitti.

Ha ysknın kararını eleştirebiliriz, eleştirilmeli de ama bu kadar yüzde ile anayasa olmaz demek saçmalıktır.

Pariste polise silahlı saldırı yapılmış, 1 polis ölmüş, saldırgan da öldürülmüş.

Her zaman dediğim gibi, şiddet kime karşı olursa olsun, kim tarafından yapılırsa yapılsın yanlıştır.

Avrupa da aklını başına almalı ve terör örgütlerine destek vermeyi, silah vermeyi bırakmalı.

Ve beşiktaş uefa kupası rovanş maçında penaltılar sonucu avrupaya veda etti.

Gerçekten çok fena bir maç oldu, çok gol pozisyonu oldu, müthiş mücadele vardı.

Maç boyunca şans beşiktaşın yanındaydı hatta penaltılarda da şans yine yanlarındaydı beşiktaşın ama olmadı.

Hayırlısı demek lazım.

İstanbul belediye başkanı kadir topbaş "bu son dönemim, gelecek seçimlerde aday olmayacağım" demiş.

Bence akıllılık etmiş kadir topbaş, bu referandum sonuçlarından sonra hem ankarada hem istanbulda hayırların önde çıkması topbaş ve gökçekin adaylıklarını sıfırladı bence.

Cumamız kutlu olsun.

Allah daha nice güzel ve sağlıklı bir şekilde cumalara kavuşmamızı nasip eylesin.

Yükleniyor...