Redyellow'un Kervan'ı 1916 (19.05.2017) Ver mehteri erkan!!!

1. redyellow

redyellow Dede

Diyanet işleri başkanlığı kutlu doğum haftası yaygaralarıyla ilgili toplanmış ve haftanın SİRET HAFTASI olarak ve 14-10 nisan tarihleri arasında kutlanmasına devam edilmesini kararlaştırmış.

Sayın Görmezi ve tüm ilgilileri bu kararlarından dolayı tebrik ederim.

Hafta ile ilgili yaygaralara ve İFTİRALARA kulak asmadan devam kararı alanları tebrik ve teşekkürler.

Büyük şeytan abd İTraildeki elçiliğini kudüse taşımayı planlıyormuş, ayrıca da İTrailin başkentinin Kudüs olmasını istiyormuş!

ŞEYTAN YİNE HAİNLİK PEŞİNDE yani!

Reuters haber ajansı “Trump'ın seçim kampanyasını yöneten danışmanların en az 18 Rus yetkili ve Rus yönetimiyle yakın ilişkileri olan isimlerle ilişkileri olduğunu” iddia eden bir haber yayınlamış.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'la çok gizli bilgileri paylaştığını da kendisi itiraf eden Trumpun görevden alınması ciddi ciddi konuşuluyormuş abdde.

Ne halleri varsa görsünler, beter olsunlar!

Mhpli muhaliflerin iki önemli ismi Yusuf halaçoğlu ve ümit özdağın chpye gececeklerine dair haberler var.

Ben şahsen bunun olmasına yüzde 1 bile ihtimal vermiyorum.

ALGI haberi bunlar diye düşünüyorum.

Eski futbolculardan MHP milletvekili saffet sancaklı "yıldırım demirören ve ekibi defolsun gitsin" demiş.

Hay ağzına sağlık, diğer “YILDIRIM”'ı da alsınlar ve futboldan defolup gitsinler!

SP genel başkanı “Suriye harabeye döndü” diyor.

Gerçekten de hem Suriye hem ırak perişan oldu, harabeye döndü ve hala da dönmeye devam ediyor.

Yazık oluyor her iki ülkeye de.

Bu yukardaki küpür akp yağcısı güneş gazetesinin dün sabahki nüshasından.

Çok net: Dolar 3.10'a inecek, TEPE TAKLAK OLACAK! diyorlar.

Ve dolar ve euronun dünki fiyatlara:

Dolar: 3.635
    Euro: 4.043

VER MEHTERİ erkan tan!

Ver mehteri AKTÖRLLER OYNASIN!!!

Binali yıldırımın akpdeki yeni görevi “akp genel başkan VEKİLİ” olacakmış.

Ne diyelim; Hayırlı olsun.

“İstanbul Kınalıada'da ortaokul öğrencisi üç kız çocuğuna cinsel istismarda bulunulduğu, olayla ilgili üç kişinin tutuklandığı, bir kişinin de denetimli serbestlik koşuluyla serbest bırakıldığı belirtildi.”
    “Bodrum'da 65 yaşındaki H.İ., birliktelik yaşadığı 60 yaşındaki S.G. ile zorla ters ilişkiye girip kadının 8 yaşındaki erkek torununa o anları izletti. Daha sonra çocuğa da tecavüz etti.”

İki rezil haber, iki okurken bile İNSANIN yüzünün kızardığı haber peşpeşe.

Ve ben yine diyorum ki:

Aynı gün yapılan iki konuşma, birisinde ekonomi bakanı diğerinde cumhurbaşkanı.

Bakan "ohal bir an önce kalkmalı" diyor, cumhurbaşkanı "OHALİ KALDIRAMAYIZ" diyor.

Bu akp bilmece gibi, çözebilene aşk olsun!

Halaçoğlu ve ümit özdağın chpye geçeceklerine dair haberlere Yusuf halaçoğlu “chpye geçmemiz MÜMKÜN DEĞİL” diyerek cevap vermiş.

Bence de öyle.

Bu tür haberler bence bahçeli sevdalısı akp medyasının muhalifler hakkında algı operasyonundan başka bir şey değil.

"Erdoğan Trump karşısında 'dim dik durdu"

"Referandumda 'hayır' çıksaydı Erdoğan bu kadar dik duramazdı"

Bunlar referandumdan kısa bir süre önce akplilerin FETÖCÜÜÜÜÜÜ dedikleri ama referandumda evet diyeceğini açıklayınca anında ap AK olan bbp genel başkanı mustafa desticiye ait!

Yanlış duymadınız, aynen böyle demiş!

DİM DİK DURMUŞ!

HAYIR ÇIKSAYMIŞ BU KADAR DİK DURAMAZMIŞ!!!

Ver mehteri erkan tan!

Ver ki Destici DÖNSÜN de alem şöyle bir oyun görsün!

"Avrupa müzesi değil, AYASOFYA CAMİİ... Ayasofya camidir ve öyle de kalacak" diyor gazete.

İnşaallah diyorum inşaallah.

BUGÜN CUMA.

Tüm Müslümanların cuması kutlu olsun, selam ve dua ile.

• Beğen Beğen x 1
Yükleniyor...