Redyellow'un Kervan'ı 1971 (17.07.2017) Adam Olabilmek??

1. redyellow

redyellow Dede

Mescidi Aksa…

İLK KIBLEMİZ.

Müslümanların kutsal mabedi.

Ve İTrailli teröristlerin MÜSLÜMANLARI TAHRİKleri devam ediyor.

İbadete kapatmışlardı, güya tekrar açmışlar ama kapılara dedektör kurmuşlar!

Camiye girişte dedektör! Ve eli silahlı askerler, silah gölgesinde namaz!

Ve itrailli bakan “MESCİDİ AKSA eğemenliğimiz altında” diyor.

Aslında ben artık bu itraile kızmıyorum, asıl MÜSLÜMANLARA kızıyorum, bu teröristleri bu şekilde konuşturan, kudurtan bizim Müslümanların aymazlığı!

YAZIKLAR OLSUN MÜSLÜMANLARA!

YAZIKLAR OLSUN BİZE!

pKAKAlı hainler tarafından kaçırıldıktan günlerce sonra tuncelide ırmakta cesedi bulunan Necmettin öğretmenimiz ahirete uğurlanıyor.

Gencecik bir fidan daha kara toprağa düştü bu hainler yüzünden.

pKAKAlı hainler tarafından şehit edilen 148.öğretmenimiz Necmettin öğretmen.

Allah tüm şehitlerimizin mekanını cennet eylesin,

Askerimize, polisimize, öğretmenimize, VATANIMIZA; MİLLETİMİZE uzanan o kahpe ellerin de belasını versin.

Erdoğan YİNE ipe un sererek "idam meclisten gelirse imzalarım" dedi önceki gün, Avrupa komisyonu başkanı erdoğanın bu sözüne İDAM GELİRSE AB KAPISI KAPANIR açıklaması yapmış.

Birincisi akpnin idamı getireceğine inanmıyorum, daha önce de defalarca yazdım idam mutlaka getirilmeli, SUÇLARI SABİT OLAN tüm asker-polis katilleri, ırz düşmanı-tecavüzcü namussuzları idam edilmeli ama akp bunu yapamaz, sadece lafını yapıyorlar, istismar ediyorlar.

Erdoğan da zaten “ÖNÜMEZ GELİRSE imzalarım” diyerek tabanın gazını alıyor, gerçekten istiyor olsa Erdoğan akp genel başkanı, verir talimatı aynı gün, aynı dakika yasa tbmmye gelir!

İkincisi sırf bu adamın “ab kapısı kapanır haaaaa” tehditi için bile idam cezası getirilmelidir.

15 temmuz anmalarıyla vs. ilgili ağır ve çirkin sözler yazan yönetmen Mustafa alkıoklar hakkında gözaltı karara çıkarılmış.

Ancak altıoklar birkaç ay önce almanyaya gitmiş, şu an oradaymış. Bu mesajları da oradan sallıyormuş zaten.

Ne demişti adam kendini zorla makamına çağıran ve “bak gördün mü adam oldum” diyen vali oğluna: Oğlum ben sana vali olamazsın demedim ki, ADAM OLMAZSIN dedim!

Dün de dediğim gibi her insan yönetmen olabilir ama ADAM olmak zordur!

Milli takımlar teknik direktöre fatih terimin damatlarıyla birlikte basıp kavga ettikleri mekanın sahibi "fatih terimi gördüğüm yerde yine döveceğim" demiş.

İşin ilginci o kadar haber var, o kadar iddia var ama ortalıkta fatih terim yok.

Fena dayak yediği, burnunun kırıldığı bu sebeple ortaya çıkmadığı, acun ılıcalının evinde saklandığı iddia ediliyor.

Bu arada terimin damatlarıyla birlikte bastığı mekanın sahibi gece yarısı gözaltına alınmış.

Irak ordusu ve KOALİSYON güçleri Musulu KURTARDI haberleri okuyoruz bu aralar.

Fakat musulun KURTARILMIŞ halini gösteren görüntüler içler acısı, musul adeta yok edilmiş gibi, yakılmış, yıkılmış.

Abd, koalisyon güçleri suriyede, ırakda şehitleri gerçekten kurtarıyor mu? yıkıyor mu?

Gezi olayları döneminde çok popüler olan sonra pek sesi soluğu çıkmayan, GÜNDEM OLAMAYAN ihsan eliaçık yine sahnede.

Darbe ve sela olayında konuşmuş.

DİNDE SELANIN YERİ YOK demiş, "15 temmuzda hayatını kaybedenler ŞEHİT DEĞİL KURBANDIR" demiş.

GÜNDEM olmayı başarmış görünüyor!

Gündem olabilir belki ama başına iş açıyor bence, kendi bilir, kendi tercihi!

KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR!

Boğaziçi üniversitesinde 15 temmuz şehitler için program yapılıyor.

Programda şehitler için KURAN OKUNACAK denilince Profesör Ersan Demiralp isimli vatandaş kuran okunmasına karşı çıkıyor ve salonu terkediyor.

KURANI İBADETHANE OKUYABİLİRSİN diyor çok bilmiş!

Ne diyelim, tekrar edelim:

Herkes prof. vs. olabilir ama ADAM olmak ayrı bir şey!

Ne demişti adam kendini zorla makamına çağıran ve “bak gördün mü adam oldum” diyen vali oğluna: Oğlum ben sana vali olamazsın demedim ki, ADAM OLMAZSIN dedim!

Adam olmak, adam olabilmek zor!!

• Beğen Beğen x 1
Yükleniyor...