Geri Dön   Wardom.Org > Forum - Yönetim > Geri Dönüşüm

TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları

-

Forum - Yönetim - Geri Dönüşüm - 08.02.2008 MS Ponte Preta vs Juventus SP PFC International 08.02.2008 19:00 Erzgebirge Aue vs Offenbach Bundesliga 3 - Premiere Sport Portal 08.02.2008 19:00 Kaiserslautern vs 1860 München Premiere Sport Portal - Bundesliga 1 - SportKlub (Hun) - SportKlub (Serbia) - TV2 Sport (Den) - SportKlub (Croatia) - SportKlub (Pol) - SportKlub (Rom) 08.02.2008 19:00 St. Pauli vs Carl Zeiss Jena

.fos soccer frenkansi, fox soccer frekans, fox soccer channel frekansı, fox soccer frekans, fox soccer tv frekansı adresi, liğtvmaçkanaları, www.wardom.org. Bu konu 107690 kez görüntülendi ve 147 yorum aldı.
 
Eski08-02-2008, 10:35   #101
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

08.02.2008 MS Ponte Preta vs Juventus SP PFC International
08.02.2008 19:00 Erzgebirge Aue vs Offenbach Bundesliga 3 - Premiere Sport Portal
08.02.2008 19:00 Kaiserslautern vs 1860 München Premiere Sport Portal - Bundesliga 1 - SportKlub (Hun) - SportKlub (Serbia) - TV2 Sport (Den) - SportKlub (Croatia) - SportKlub (Pol) - SportKlub (Rom)
08.02.2008 19:00 St. Pauli vs Carl Zeiss Jena Premiere Sport Portal - Bundesliga 2 - SportKlub+ (Hungary) - SportKlub+ (Pol) - SportKlub+ (Serbia)
08.02.2008 21:30 Frankfurt vs Arminia Bielefeld NTV Spor - Bundesliga Home - CT4 Sport - DigitAlb SuperSport 1 - Dubai Sports 1 - G Sports 1 - NRK 2 - Premiere Sport Portal - Setanta Sports 1 - Sky Calcio 1 - Sport 1 (Ned) - SportKlub (Hun) - SportKlub (Pol) - SportKlub (Rom) - SportKlub (Serbia) - SuperSport 2 [Hellas] - TV2 Sport (Den) - Viasat Sport 1 - Alfa TV Cyprus - SportKlub (Croatia)
08.02.2008 21:30 Twente vs Heracles Almelo RTL 7 - Tele2 Voetbal 1
08.02.2008 23:00 San Lorenzo vs Newells Old Boys SportKlub+ (Hungary) - SportKlub+ (Serbia) - C+ Futbol
 

Eski10-02-2008, 13:47   #102
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

10.02.2008 MS Racing Club vs Olimpo SportKlub+ (Hungary) - C+ Futbol
10.02.2008 45' Elche vs Sporting Gijon C+ Spain
10.02.2008 45' Eskişehirspor vs Malatyaspor D Spor
10.02.2008 15' Gaziantepspor vs Sivasspor LİG TV
10.02.2008 15' Roda vs Ajax Amsterdam C+ Futbol - Setanta Sports 2 - Tele2 Voetbal 1 - ViaSat Sport 2
10.02.2008 15' VV Venlo vs Willem II Tele2 Voetbal 2
10.02.2008 15:00 Augsburg vs TuS Koblenz Bundesliga 2 - Premiere Sport Portal
10.02.2008 15:00 Hoffenheim vs Mönchengladbach Premiere Sport Portal - SportKlub (Croatia) - SportKlub (Hun) - SportKlub (Serbia) - Bundesliga 4
10.02.2008 15:00 Juventus SP vs Barueri PFC International
10.02.2008 15:00 Mainz 05 vs Fürth Bundesliga 1 - Premiere Sport Portal - SportKlub (Pol)
10.02.2008 15:00 Osnabrück vs Wehen Premiere Sport Portal - Bundesliga 3
10.02.2008 15:00 Paderborn vs Freiburg Bundesliga 5 - Premiere Sport Portal
10.02.2008 15:30 Manchester Utd. vs Manchester City FOX - C+ Sport (France) - C+ Sport 1 (Poland) - C+ Sport 1 (Scandinavia) - Diema - DigitAlb SuperSport 1 - EuroSport 2 HU/RO - Galaxie Sport - HRT 2 - NTV+Football - Pink Montenegro - Premiere Sport Portal - RTS 2 Serbia - Show Sports 1&2 - Sky Calcio 9 - Sky Sports 1 (uk) - Sky Sports HD1 - Sport 1 (Ned) - Sport 1 (Ukr) - Sport TV2 - SportKlub (Slovenia) - SuperSport 3 [Za] - SuperSport Maximo - YES Sport 2
10.02.2008 15:30 Sambenedettese vs Martina Studio 100 Sat
10.02.2008 15:30 Sparta Rotterdam vs Excelsior Tele2 Voetbal 2
10.02.2008 16:00 AEL vs Omonia Lumiere TV
10.02.2008 16:00 Aberdeen vs Celtic Business Channel - ART Sport - Polsat Sport Extra - Setanta Ireland (irl) - Setanta Sports 1 - Sport 2 (Hun) - Ten Sports (India) - Ten Sports (Pakistan)
10.02.2008 16:00 Cagliari vs Parma La 7 Cartapiú E - Sky Calcio 6 - Sky Sport 1 (Italia)
10.02.2008 16:00 Empoli vs Lazio Sky Calcio 5 - Mediaset Calcio 4 - La 7 Cartapiú C - ART Sport 4
10.02.2008 16:00 Livorno vs Genoa Sky Calcio 7 - Mediaset Calcio 6
10.02.2008 16:00 Milan vs Siena Boom Sport One - C+ Spain - DigitAlb SuperSport 2 - Fox Soccer Channel - G Sports 2 - Mediaset Calcio 1 - Sky Calcio 3 - Sky Sport Italia 16:9 - Sport TV1 - TV4 Sport - TV7 Bulgaria - YES Sport 1 - Kanal 24
10.02.2008 16:00 Pierikos vs Agrotikos Asteras ET-3
10.02.2008 16:00 Sampdoria vs Napoli C+ Sport EXTRA - DigitAlb SuperSport 4 - Five UK - La 7 Cartapiú A - Mediaset Calcio 3 - RAI International 3 Africa - Sky Calcio 2
10.02.2008 16:00 Torino vs Palermo C+ Futbol - DigitAlb SuperSport 5 - G Extra - La 7 Cartapiú B - Mediaset Calcio 5 - Sky Calcio 4 - TV Avala - TV4+
10.02.2008 16:00 Udinese vs Juventus NTV Spor - C+ Hits Sport W/E - C+ Sport 2 (Scandinavia) - DigitAlb SuperSport 3 - La 7 Cartapiú D - Mediaset Calcio 2 - Sky Calcio 1 - Sport 1 (Cze) - Sport 1 (Hun) - Sport 5
10.02.2008 16:45 Paok vs Aris Thes-Niki SuperSport 1 [Hellas]
10.02.2008 18:00 Anorthosis vs Ethnikos Achnas Lumiere TV
10.02.2008 18:00 Athletic Bilbao vs Levante Taquilla 6
10.02.2008 18:00 Bayern Munich vs Werder Bremen NTV - ATV Austria - Bundesliga 1 - C+ Futbol - DigitAlb SuperSport 2 - ESPN+ - G Extra - NTV+Sport On Line - Premiere Sport Portal - Setanta Sports 2 - SKY Calcio 10 - Sport 2 (Ukr) - Sport 5+ - SportKlub (Croatia) - SportKlub (Hun) - SportKlub (Pol) - SportKlub (Serbia) - SuperSport 7 [Hellas] - Viasat Sport 1
10.02.2008 18:00 Chelsea vs Liverpool FOX - C+ France - C+ Sport 1 (Poland) - C+ Sport 1 (Scandinavia) - Diema - DigitAlb SuperSport 1 - EuroSport 2 HU/RO - Fox Soccer Channel - G Sports 2 - Galaxie Sport - Hi Sports - NTV+Football - Pink Montenegro - Premiere Sport Portal - RTS 2 Serbia - Show Sports 1&2 - Sky Calcio 9 - Sky Sport Italia 16:9 - Sky Sports 1 (uk) - Sky Sports HD1 - Sky Super Calcio - Sport 1 (Ned) - Sport 1 (Ukr) - Sportsmax - SuperSport 2 [Hellas] - SuperSport 5 [ZA] - YES Sport 2
10.02.2008 18:00 Dortmund vs Schalke 04 Bundesliga 2 - Premiere Sport Portal - SportKlub+ (Serbia) - SportKlub+ (Pol) - ViaSat Sport 2
10.02.2008 18:00 Espanyol vs Recreativo Huelva Taquilla 3
10.02.2008 18:00 Mallorca vs Almería Taquilla 4
10.02.2008 18:00 Osasuna vs Zaragoza Taquilla 5
10.02.2008 18:00 Racing Santander vs Atletico Madrid Boom Sport One - DigitAlb SuperSport 3 - Enter TV (Serbia) - Sport 1 (Cze) - Sport 2 (Hun) - SuperSport 7 [ZA] - Taquilla 2 - TV2 Sport 2 (Nor) - TV4 Sport
10.02.2008 18:00 Xerez vs Numancia Localia TV
10.02.2008 19:00 Asteras Tripolis vs Ofi ERT World - NET Hellas
10.02.2008 19:00 Caen vs Lens C+ Sport (France) - DigitAlb SuperSport 4 - NTV+Sport - Kanal A
10.02.2008 19:00 Fenerbahçe vs Gençlerbirliği Oftaş LİG TV
10.02.2008 19:00 Kamerun vs Mısır 2M National - Al Aoula - Arryadia (RTM 2) - ART Prime Sports - ART Sport 3 - British EuroSport - Eurosport France - Eurosport Germany - Eurosport International - G Sports 1 - Hi Soccer - SABC 1 - SuperSport 3 [Za] - SuperSport Maximo - TV Mozambigue - TV5 Monde Africa - TV5 Monde Asia - TV5 Monde Orient
10.02.2008 19:00 Panionios vs Olympiakos Piraeus SuperSport 1 [Hellas]
10.02.2008 20:00 Real Madrid vs Valladolid NTV - Al Jazeera Sport +2 - Boom Sport One - C+ Sport 1 (Poland) - DigitAlb SuperSport 2 - Hi Soccer - Kanal 5 (Den) - NTV+Sport On Line - Premiere Sport Portal - Sky Calcio 9 - Sky Sports 1 (2/H only) - Sky Sports Interactive - Sky Super Calcio - Sport 1 (Cze) - Sport 2 (Hun) - Sport 5+ - Sport TV1 - SportKlub (Slovenia) - SuperSport 2 [Hellas] - SuperSport 7 [ZA] - Taquilla 1 - TV2 Sport (Nor)
10.02.2008 20:00 São Paulo vs Santos C+ Eventos - SportKlub (Pol) - SuperSport 4 [Hellas]
10.02.2008 20:50 Beitar Jerusalem vs Maccabi Haifa Israel 10
10.02.2008 21:30 Catania vs Inter C+ Futbol - C+ Poland - C+ Sport (France) - DigitAlb SuperSport 1 - Fox Soccer Channel - G Extra - La 7 Cartapiú A - Mediaset Calcio 1 - RAI International 3 Africa - RTR Sport - Sky Calcio 1 - Sky Sport 1 (Italia) - Sport 1 (Hun) - Sport 1 (Ned) - Sport TV2 - SuperSport 3 [Hellas] - SuperSport 5 [ZA] - TV Avala - TV4 Sport - TV7 Bulgaria
10.02.2008 21:30 Forest Green vs Crawley Town Setanta Sports 1
10.02.2008 21:30 Genk vs Germinal Beerschot YES Sport 1
10.02.2008 21:55 Nice vs Marseille C+ France - C+ Sport 1 (Poland) - Diema 2 - DigitAlb SuperSport 3 - NTV+Football - Setanta Sports 2 - Sky Calcio 3 - Sport 2 (Hun) - SportKlub (Croatia) - SportKlub (Rom) - SportKlub (Serbia) - SuperSport 2 [Hellas] - SuperSport 6 [ZA] - SuperSport Maximo - ViaSat Sport 2 - Kanal A
10.02.2008 22:00 Valencia vs Real Betis Al Jazeera Sport +2 - Boom Sport One - Bundesliga Home - C+ Spain - DigitAlb SuperSport 2 - Enter TV (Serbia) - Premiere Sport Portal - Sky Calcio 2 - Sky Sports 1 (uk) - Sky Super Calcio - Sport 1 (Cze) - Sport 2 (Hun) - Sport TV1 - SportKlub (Hun) - SuperSport 7 [Hellas] - TV2 Sport (Nor) - TV4+
10.02.2008 22:45 Benfica vs Pacos Ferreira SIC
10.02.2008 23:30 River Plate vs Gimnasia y Esgrima NTV Spor - C+ Futbol - Sport 5 - SportKlub+ (Hungary) - SuperSport 4 [Hellas]
11.02.2008 00:00 Necaxa vs Cruz Azul Estrellas Europe
 

Eski13-02-2008, 11:33   #103
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

13.02.2008 16:00 Ofi vs Agrotikos Asteras Aljazeera Sport 1
13.02.2008 19:00 Zenit St. Petersburg vs Villarreal Megasport - RTR Sport - Sport 1 (Ukr) - Sport 5+ LIVE
13.02.2008 19:45 Galatasaray vs Bayer Leverkusen DSF Sport - Sport TV2 - TeleSport (Rom) - D Spor
13.02.2008 20:00 AEK Athens vs Getafe MEGA Channel
13.02.2008 21:00 Brann vs Everton Five UK - Setanta Ireland (irl) - TV2 Zebra
13.02.2008 21:30 Milan vs Livorno Al Jazeera Sport +1 - C+ Sport 1 (D/F/N only) - DigitAlb SuperSport 1 - ESPN Brazil - Fox Soccer Channel - G Sports 1 - Mediaset Calcio 1 - Sky Sport 1 (Italia) - Sky Calcio 1 - RAI International 3 Africa - Sky Sport Italia 16:9 - Sport 1 (Cze) - Sport 1 (Ned) - Sport 1 (Ukr) - Sport 2 (Hun) - SuperSport 5 [ZA] - SuperSport 7 [Hellas] - TV7 Bulgaria
13.02.2008 21:30 Werder Bremen vs Braga Al Jazeera Sport +2 - Sport 2 (Ukr) - Sport 5 - ZDF
13.02.2008 21:45 Anderlecht vs Bordeaux Canvas - Sport TV1 - W9
13.02.2008 21:45 Dundee United vs St. Mirren Sky Sports 1 (uk)
13.02.2008 21:45 Marseille vs Spartak Moscow M6 - Polsat Sport Extra - Ren TV - SportKlub (Hun) - SportKlub+ (Serbia)
13.02.2008 21:45 PSV Eindhoven vs Helsingborg Al Jazeera Sport +2 - Boom Sport One - ESPN Atlantic - ESPN Brazil - ESPN Israel - ESPN Pacrim - SuperSport 6 [ZA] - SuperSport Maximo - TV2 Sport 2 (Nor) - TV3 (Ireland) - YES Sport 2
13.02.2008 22:00 Rangers vs Panathinaikos ANT 1 - BBC One Scotland - Polsat Sport - SportKlub (Slovenia) - SuperSport 3 [Za] - SuperSport Maximo
13.02.2008 22:45 Sporting Lisbon vs Basel SF 2 - SIC - Tsi 2 - TSR 2 - TV2 Sport (Nor)
 

Eski14-02-2008, 12:09   #104
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

14.02.2008 MS Cucuta Deportivo vs Santos Alfa TV Cyprus - DigitAlb SuperSport 1 - G Sports 1 - NTV+Sport On Line - Setanta Sports 2 - Sport 1 (Ned) - Sport TV2 - SportKlub (Hun) - SportKlub (Rom) - SportKlub (Slovenia) - TVP Sport
14.02.2008 17:00 Omonia vs Doxa Alfa TV Cyprus
14.02.2008 20:00 Aberdeen vs Bayern Munich Al Jazeera Sport +1 - BBC Two Scotland - Boom Sport One - ESPN Atlantic - ESPN Brazil - ESPN Israel - ESPN Pacrim - Polsat Sport - Pro 7 (Germany) - SuperSport 6 [ZA] - SuperSport Maximo - YES Sport 2 - NTV Spor - Alfa TV Cyprus - BBC Interactive - Sport Italia - SportKlub (Slovenia)
14.02.2008 21:30 Zurich vs Hamburger Sv Aljazeera Sport 1 - DSF Sport - RTR Sport - SF 2 - Tsi 2 - TSR 2 - DigitAlb SuperSport 3
14.02.2008 21:45 Crawley Town vs Ebbsfleet United Setanta Sports 1
14.02.2008 21:45 Rosenborg vs Fiorentina DigitAlb SuperSport 1 - Direct 8 - La 7 - Sport 1 (Cze) - Sport 1 (Hun) - Sport 1 (Ukr) - Sport TV1 - Sport.Ro - TV2 Sport (Den) - Viasat 4 - Alfa TV {+15m} - Aljazeera Sport 1
14.02.2008 22:00 Bolton vs Atletico Madrid Al Jazeera Sport +2 - Boom Sport One - ESPN Atlantic - ESPN Brazil - ESPN Israel - ESPN Pacrim - SuperSport 6 [ZA] - SuperSport Maximo - TV2 Sport 2 (Nor) - TV3 (Ireland) - YES Sport 2 - La Sexta
14.02.2008 22:00 Slavia Prague vs Tottenham Five UK - Setanta Ireland (irl) - Kanal 1 (Bulgaria) - CT4 Sport
14.02.2008 22:45 Benfica vs Nürnberg DSF Sport - Megasport - RTP 1 - SIC International - TeleSport (Rom)
 

Eski18-02-2008, 10:16   #105
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

18.02.2008 13:00 Konyaspor vs Galatasaray LİG TV
18.02.2008 18:15 Liberec vs Banik Ostrava CT 2
18.02.2008 19:00 Kocaelispor vs Kayseri Erciyes D Spor
18.02.2008 21:15 Mönchengladbach vs Mainz 05 Bundesliga Home - DSF Sport - Premiere Sport Portal - Sky Calcio 1 - SportKlub (Hun) - SportKlub (Pol)
18.02.2008 21:30 Nantes vs Bastia Eurosport France
18.02.2008 21:45 Bristol City vs Crystal Palace Show Sports 1 - Sky Sports 1 (uk) - Sky Sports HD1 - SportKlub (Croatia) - SportKlub (Serbia) - SuperSport 3 [Za] - ViaSat Sport 2
18.02.2008 21:45 Uniao Leiria vs Belenenses Sport TV1 - SuperSport 7 [ZA] - SuperSport Maximo
18.02.2008 21:45 Verona vs Legnano RAI Sport Sat
 

Eski19-02-2008, 12:10   #106
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

19.02.2008 21:45 Beitar Jerusalem vs Maccabi Haifa Israel 10
19.02.2008 21:45 Liverpool vs Inter Star TV - A La Carte PPV 5 - ART Sport - B92 TV - BHT 1 - bTV - C+ Spain - CT4 Sport - DigitAlb SuperSport 1 - ESPN 2 - ESPN Atlantic - ESPN Dos (Mexico) - ESPN Pacrim - ESPN+ - HRT 2 - ITV 1 - ITV 1 Wales - Mediaset Calcio 2 - NED 3 - Premiere Sport Portal - RTE Two - Rustavi 2 - Scottish TV - SF 2 - Sky Calcio 1 - Sky Sport 1 (Italia) - Sky Sport Italia 16:9 - Sport 1 (Ukr) - SuperSport 2 [Hellas] - Telekanal Sport (RTR) - Tsi 2 - TSR 2 - TV3 Norway - TV3+ Denmark - TV6 Sweden - Ulster TV
19.02.2008 21:45 Olympiakos Piraeus vs Chelsea ART Sport - C+ Deportes - C+ Sport (France) - DigitAlb SuperSport 3 - ITV 4 - Mediaset Calcio 3 - NTV+Sport On Line - Premiere Sport Portal - Setanta Ireland (irl) - Sky Calcio 3 - Sport TV Multijogo - SuperSport 1 [Hellas] - SuperSport 3 [Za] - ViaSat Sport 2
19.02.2008 21:45 Roma vs Real Madrid 2M National - Antena 3 - ART Sport - C+ France - CT 2 - DigitAlb SuperSport 2 - ESPN Brazil - Mediaset Calcio 1 - NTV+Sport - Premiere Sport Portal - Setanta Sports 1 (roi) - Sigma TV - Sky Calcio 2 - Sky Sport 3 (Italia) - Sky Sports 2 (uk) - Sky Sports Interactive - Sport 1 (Ned) - Sport 2 (Ukr) - Sport N - Sport TV Multijogo - Sport TV2 - SuperSport 3 [Hellas] - TV2 Sport (Den) - TV3 Slovenia - Viasat 3 - Viasat Sport 1 - ZEE Sports
19.02.2008 21:45 Schalke 04 vs Porto ART Sport - C+ Eventos - DigitAlb SuperSport 4 - Mediaset Calcio 4 - NTV+ Nash Football - Premiere Sport Portal - RTP 1 - Sky Calcio 4 - Sky Sports Interactive - Sky Sports Xtra (uk) - Sport TV Multijogo - Sport + - SuperSport 4 [Hellas] - SuperSport 5 [ZA] - SuperSport Maximo - Viasat Sport 3
 

Eski21-02-2008, 11:14   #107
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

21.02.2008 MS Bragantino vs Ituano PFC International
21.02.2008 MS Rio Claro vs Palmeiras PFC International - TV Capixaba
21.02.2008 17:00 Fredrikstad vs Tromsø TV2 Sport 1 (Nor)
21.02.2008 18:00 Bayer Leverkusen vs Galatasaray D Spor - Al Jazeera Sport +2 - DSF (Simulcast) - Polsat Sport - DigitAlb SuperSport 2 - Sport TV1
21.02.2008 18:00 Hamburger Sv vs Zurich DSF (Simulcast) - SF 2 - Tsi 2 - TSR 2 - TV2 Sport 2 (Nor)
21.02.2008 18:30 Spartak Moscow vs Marseille M6 - Megasport - Telekanal Sport (RTR) - Sport 5+
21.02.2008 19:00 Panathinaikos vs Rangers BBC Two Scotland - NET Hellas - ERT World - Alfa TV Cyprus
21.02.2008 19:45 Bayern Munich vs Aberdeen Al Jazeera Sport +1 - DigitAlb SuperSport 1 - Pro 7 (Germany) - SportKlub (Hun) - Setanta Sports 1 (roi) - Setanta Sports 1 (uk) - SportKlub (Rom) - SportKlub+ (Serbia) - Kanal A
21.02.2008 20:00 Kalmar vs Valerenga TV2 Sport 1 (Nor)
21.02.2008 21:45 Atletico Madrid vs Bolton C+ Spain
21.02.2008 21:45 Bordeaux vs Anderlecht Sport 1 (Hun) - VT4 - W9 - Sport 1 (Cze) - Sport TV2
21.02.2008 21:45 Fiorentina vs Rosenborg Al Jazeera Sport +1 - La 7 Cartapiú A - SuperSport 7 [ZA] - Viasat 4
21.02.2008 21:45 Getafe vs AEK Athens SportKlub (Hun) - ANT 1 - ANT 1 Europe - Alfa TV Cyprus - TV3+ Denmark
21.02.2008 21:45 Helsingborg vs PSV Eindhoven TeleSport (Rom) - Polsat Sport Extra - SBS 6 - Show Sports 1
21.02.2008 21:45 Tottenham vs Slavia Prague Al Jazeera Sport +2 - ESPN Atlantic - ESPN Israel - ESPN Pacrim - ITV 4 - Kanal 1 (Bulgaria) - SuperSport 3 [Za] - TV3 (Ireland) - Boom Sport One - SportKlub (Slovenia) - TV Avala
21.02.2008 21:45 Villarreal vs Zenit St. Petersburg Telekanal Sport (RTR)
21.02.2008 22:00 Basel vs Sporting Lisbon SF 2 - SuperSport Maximo - Tsi 2 - TSR 2 - SIC
21.02.2008 22:00 Everton vs Brann Aljazeera Sport 1 - Five UK - SuperSport 5 [ZA] - NTV Spor - TV2 Sport 1 (Nor)
21.02.2008 22:00 Nürnberg vs Benfica Polsat Sport - TVi Portugal - ZDF - DigitAlb SuperSport 2
21.02.2008 23:30 Braga vs Werder Bremen Aljazeera Sport 2 - DSF Sport - Megasport - Sport 5+ LIVE - Sport TV1
 

Eski23-02-2008, 05:26   #108
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

23.02.2008 MS Lanús vs Colon C+ Futbol
23.02.2008 13:00 Kartalspor vs Eskişehirspor D Spor
23.02.2008 14:30 Vaslui vs Dacia Mioveni TeleSport (Rom)
23.02.2008 14:45 Birmingham vs Arsenal BHT 1 - C+ Sport (France) - C+ Sport 1 (Poland) - C+ Sport 1 (Scandinavia) - Diema 2 - DigitAlb SuperSport 1 - EuroSport 2 FAPL - G Sports 1 - Galaxie Sport - Kanal 5 (Den) - Premiere Sport Portal - RTS 2 Serbia - Show Sports 1&2 - Sky Calcio 2 - Sky Sport 1 (Italia) - Sky Sports 1 (uk) - Sky Sports HD1 - Sky Super Calcio - Slovenia TV2 - Sport 1 (Ned) - Sport TV1 - SuperSport 1 [Hellas] - SuperSport 3 [Za] - YES Sport 2
23.02.2008 15:00 Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Kir Shmona YES Sport 1
23.02.2008 15:30 Vllaznia vs Skenderbeu DigitAlb SuperSport 5
23.02.2008 16:00 Ujpest vs Siofok Sport 2 (Hun)
23.02.2008 16:30 Arminia Bielefeld vs Duisburg Bundesliga 4 - Premiere Sport Portal
23.02.2008 16:30 Bayer Leverkusen vs Schalke 04 NTV - ATV Austria - Bundesliga 2 - DigitAlb SuperSport 2 - Premiere Sport Portal - Sky Calcio 1 - Sky Sport Italia 16:9 - Sport 1 (Ned) {+10m} - Sport 5+ LIVE - SportKlub (Hun) - SportKlub (Pol) - TPS Star - TV2 Sport (Den) - ViaSat Sport 2
23.02.2008 16:30 Dortmund vs Hansa Rostock Premiere Sport Portal - Bundesliga 5
23.02.2008 16:30 Frankfurt vs Werder Bremen Premiere Sport Portal - Bundesliga 1 - DigitAlb SuperSport 3 - Sport 1 (Cze) - SportKlub+ (Hungary) - SportKlub+ (Pol)
23.02.2008 16:30 Stuttgart vs Karlsruher Sc Premiere Sport Portal - Bundesliga 3
23.02.2008 16:30 Wolfsburg vs Hertha Berlin Premiere Sport Portal
23.02.2008 16:45 Veria vs Aris Thes-Niki Alpha TV Greece
23.02.2008 17:00 Asmant Suez vs Zamalek Orbit Al Riyadiyah
23.02.2008 17:00 Brescia vs Bologna RAI International 3 Asia - RAI International 3 Africa
23.02.2008 17:00 Fulham vs West Ham C+ Sport 1 (Scandinavia) - G Sports 1 - RTS 2 Serbia - Show Sports 4 - Sport TV1 - Sportsmax
23.02.2008 17:00 Ghazl Mehalla vs Hidood Orbit Al Riyadiyah
23.02.2008 17:00 Groclin Grodzisk vs Legia Warsaw C+ Sport 1 (Poland)
23.02.2008 17:00 Liverpool vs Middlesbrough FOX - BHT 1 - C+ Sport (France) - C+ Sport 2 (Scandinavia) - DigitAlb SuperSport 1 - EuroSport 2 FAPL - Fox Soccer Channel - Galaxie Sport - Premiere Sport Portal - Setanta Ireland (roi) - Show Sports 1&2 - Sky Calcio 2 - Sky Super Calcio - Sport 1 (Ukr) - Sport TV2 - SportKlub (Slovenia) - SuperSport 1 [Hellas] - SuperSport 3 [Za] - SuperSport Maximo - TVE La 2 - TVE La 2 SAT - YES Sport 2
23.02.2008 17:00 Portsmouth vs Sunderland C+ Sport EXTRA - G Sports 1 - Prima TV (Cze) - Showtime Extreme Sports - Sky Calcio 3 - Sky Sport 1 (Italia) - SuperSport 5 [ZA]
23.02.2008 17:00 Unirea Urziceni vs Otelul Galati TVR 1
23.02.2008 17:00 Wigan vs Derby County Diema 2 - Show Shasha Extra
23.02.2008 17:10 Maccabi Hertzliya vs Maccabi Tel Aviv YES Sport 1 - The Israeli Network
23.02.2008 17:30 Maghrib vs Ittihad de Kh. Arryadia (RTM 3)
23.02.2008 18:10 Caen vs St Etienne Kanal A - C+ France - DigitAlb SuperSport 5 - Sky Calcio 5 - Sport 1 (Hun) - SportKlub+ (Serbia) - TV5 Monde Africa - TV5 Monde Orient - Viasat Sport 3 - ZEE Sports
23.02.2008 18:30 Rapid Bucuresti vs U. Cluj National TV
23.02.2008 19:00 Asteras Tripolis vs Apollon Kalamaria ERT World - NET Hellas
23.02.2008 19:00 Austria Vienna vs Salzburg Premiere Austria [SC] - Premiere Sport Portal
23.02.2008 19:00 Fenerbahçe vs Bursaspor LİG TV
23.02.2008 19:00 Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck Premiere Austria [SC]
23.02.2008 19:00 Paok vs Olympiakos Piraeus DigitAlb SuperSport 3 - SuperSport 1 [Hellas]
23.02.2008 19:00 Ried vs Austria Karnten Premiere Austria [SC]
23.02.2008 19:00 Torino vs Parma Al Jazeera Sport +1 - DigitAlb SuperSport 2 - G Extra - Mediaset Calcio 2 - RAI International 3 Africa - Ring Tv - Sky Calcio 1 - Sport 1 (Cze) - Sport 2 (Hun) - TV4 Sport
23.02.2008 19:15 Newcastle United vs Manchester Utd. C+ Sport (France) - C+ Sport 1 (Nor) - C+ Sport 1 (Poland) - C+ Sport 2 (Scandinavia) - Diema - DigitAlb SuperSport 1 - EuroSport 2 FAPL - Fox Soccer Channel - G Sports 1 - Galaxie Sport - Premiere Sport Portal - RTS 2 Serbia - Setanta Sports 1 - Show Sports 1&2 - Sky Calcio 2 - Sky Super Calcio - Sport 1 (Ned) - Sport TV2 - SportKlub (Slovenia) - Sportsmax - SuperSport 2 [Hellas] - YES Sport 2
23.02.2008 19:30 Albacete vs Sporting Gijon TPA
23.02.2008 19:30 Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Haifa The Israeli Network - YES Sport 1
23.02.2008 19:30 Las Palmas vs Celta Vigo TV Canaria (Gomera)
23.02.2008 20:00 Belenenses vs Maritimo DigitAlb SuperSport 4 - Sport TV1 - SuperSport 5 [ZA] - SuperSport Maximo
23.02.2008 20:45 Cluj vs Universitatea Craiova Antena 1 (Rom)
23.02.2008 21:00 Az Alkmaar vs Twente Megasport - Tele2 Voetbal 2
23.02.2008 21:00 Charleroi vs Germinal Beerschot SportKlub+ (Hungary) - Polsat Sport Extra
23.02.2008 21:00 Heracles Almelo vs Feyenoord Business Channel - Ring Tv - SportKlub+ (Serbia) - Tele2 Voetbal 1 - TV2 Sport (Den)
23.02.2008 21:00 Lyon vs Metz A La Carte PPV 2
23.02.2008 21:00 Nancy vs Lens A La Carte PPV 3
23.02.2008 21:00 Nice vs Auxerre A La Carte PPV 8
23.02.2008 21:00 Paris S.G. vs Monaco A La Carte PPV 4
23.02.2008 21:00 Rennes vs Lorient A La Carte PPV 5
23.02.2008 21:00 Strasbourg vs Sochaux A La Carte PPV 6
23.02.2008 21:00 Valencia vs Recreativo Huelva NTV Spor - Al Jazeera Sport +2 - DigitAlb SuperSport 1 - Sky Calcio 3 - SportKlub (Hun) - SuperSport 1 [Hellas] - Taquilla 1 - TV2 Sport 2 (Nor) - TV4 Sport
23.02.2008 21:00 Valenciennes vs Le Mans A La Carte PPV 7
23.02.2008 21:05 Hajduk Split vs Rijeka HRT 2
23.02.2008 21:30 Reggina vs Juventus TV Avala - C+ Sport 2 (Scandinavia) - DigitAlb SuperSport 5 - La 7 Cartapiú A - Mediaset Calcio 1 - RAI International 3 Africa - Sky Calcio 1 - Sky Sport 1 (Italia) - Sky Sport Italia 16:9 - Sport 1 (Cze) - Sport 1 (Ned) - Sport 2 (Hun) - Sport 5 - SportKlub (Slovenia)
23.02.2008 22:15 Porto vs Pacos Ferreira SuperSport Maximo - SuperSport 5 [ZA] - Sportmania - SportKlub+ (Serbia) - Sport TV1 - Polsat Sport Extra
23.02.2008 23:00 Sevilla vs Zaragoza NTV - Al Jazeera Sport +2 - DigitAlb SuperSport 1 - Fox TV Serbia - Kanal 5 (Den) - La Sexta - Sky Calcio 2 - Sky Sports Xtra (uk) - Sky Super Calcio - Sport 1 (Hun) - Sport 5+ LIVE - Sport TV2 - SportKlub (Slovenia) - TV Canaria (Gomera) - TV2 Sport 2 (Nor) - TV4 Sport
23.02.2008 23:20 Velez Sarsfield vs Banfield C+ Futbol - SportKlub+ (Serbia)
 

Eski29-02-2008, 03:43   #109
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

29.02.2008 MS Guaratingueta vs Marilia PFC International
29.02.2008 19:00 Arsenal Kyiv vs Zorya Lugansk NTV+Football
29.02.2008 19:00 Ceahlaul Piatra-Neamt vs Farul Constanta TeleSport (Rom)
29.02.2008 19:00 Fürth vs Köln Bundesliga 2 - Premiere Sport Portal - SportKlub (Serbia)
29.02.2008 19:00 Mönchengladbach vs Erzgebirge Aue SportKlub+ (Serbia) - SportKlub (Rom) - SportKlub (Hun) - SportKlub (Croatia) - Premiere Sport Portal - Bundesliga 3
29.02.2008 19:00 Wehen vs Augsburg Premiere Sport Portal - Bundesliga 1
29.02.2008 20:00 Konyaspor vs Trabzonspor LİG TV
29.02.2008 20:00 Zalaegerszeg vs Ujpest Duna TV
29.02.2008 21:00 Lech Poznan vs Zaglebie Lubin C+ Sport 1 (Poland)
29.02.2008 21:30 Hertha Berlin vs Duisburg NTV Spor - Alfa TV Cyprus - Bundesliga Home - CT4 Sport - DigitAlb SuperSport 1 - Dubai Sports 2 - G Sports 1 - NRK 2 - Premiere Sport Portal - Setanta Sports 1 - Sky Super Calcio - Sport 1 (Ned) - SportKlub (Croatia) - SportKlub (Hun) - SportKlub (Pol) - SportKlub (Rom) - SportKlub (Serbia) - SuperSport 2 [Hellas] - Viasat Sport 1
29.02.2008 21:30 Vitesse vs VV Venlo RTL 7 - Tele2 Voetbal 1
29.02.2008 22:30 Braga vs Guimaraes C+ Sport 1 (Scandinavia) - DigitAlb SuperSport 2 - Sport 1 (Rom) - Sport 1 (Ukr) - Sport TV1 - SuperSport 7 [ZA] - SuperSport Maximo
29.02.2008 23:00 Huracan vs Rosario Central SportKlub+ (Serbia) - SportKlub+ (Hungary)
 

Eski07-03-2008, 12:24   #110
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

07.03.2008 MS Ituano vs Rio Preto PFC International
07.03.2008 19:00 Alemannia Aachen vs Fürth Premiere Sport Portal - SportKlub+ (Hungary) - Bundesliga 3
07.03.2008 19:00 Augsburg vs Mönchengladbach Premiere Sport Portal - SportKlub (Serbia) - SportKlub (Rom) - SportKlub (Croatia) - Bundesliga 1
07.03.2008 19:00 Dacia Mioveni vs Gloria Bistrita TeleSport (Rom)
07.03.2008 19:00 Kaiserslautern vs Freiburg Premiere Sport Portal - SportKlub (Hun) - SportKlub (Pol) - SportKlub+ (Serbia) - Bundesliga 2
07.03.2008 19:00 Metalurh Donetsk vs Karpaty Lviv NTV+ Nash Football
07.03.2008 20:00 Gençlerbirliği vs Beşiktaş LİG TV
07.03.2008 20:00 Videoton vs Budapest Honved Duna TV
07.03.2008 20:30 Cluj vs Gloria Buzau Kanal D (Rom)
07.03.2008 20:30 Rapid Vienna vs Sturm Graz Premiere Austria
07.03.2008 21:00 Zaglebie Sosnowiec vs Legia Warsaw C+ Sport 1 (Poland)
07.03.2008 21:30 Dortmund vs Hertha Berlin NRK 2 - Setanta Sports 2 - Premiere Sport Portal - Sky Calcio 1 - Sport 1 (Ukr) - SportKlub (Hun) - SportKlub (Serbia) - SportKlub (Rom) - SportKlub (Pol) - Sport 1 (Ned) - Dubai Sports 2 - Viasat Sport 1 - Alfa TV Cyprus - SportKlub (Croatia) - Bundesliga Home - NTV Spor - G Sports 2
07.03.2008 21:30 Heracles Almelo vs Utrecht RTL 7 - Tele2 Voetbal 1
07.03.2008 22:00 Racing Club vs San Lorenzo C+ Futbol
07.03.2008 22:30 Vitoria Setubal vs Maritimo Sport TV1 - Sport 2 (Ukr) - C+ Sport 1 (Scandinavia) - SuperSport Maximo - SuperSport 6 [ZA] - DigitAlb SuperSport 2
 

Eski14-03-2008, 10:19   #111
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

14.03.2008 15:00 Gloria Bistrita vs Dinamo Bükreş Kanal D (Rom)
14.03.2008 18:00 Terek vs Krylya Sovetov NTV+ Nash Football
14.03.2008 19:00 Farul Constanta vs Politehnica Iasi TeleSport (Rom)
14.03.2008 19:00 Offenbach vs Carl Zeiss Jena Premiere Sport Portal
14.03.2008 19:00 Paderborn vs Alemannia Aachen Premiere Sport Portal - SportKlub+ (Hungary) - Bundesliga 1
14.03.2008 19:00 Wehen vs Kaiserslautern Premiere Sport Portal - SportKlub (Hun) - SportKlub (Serbia) - Bundesliga 2
14.03.2008 20:00 Kaposvar vs Ujpest Duna TV
14.03.2008 20:00 Vestel Manisa vs Sivasspor LİG TV
14.03.2008 21:00 Polonia Bytom vs Korona Kielce C+ Sport 1 (Poland)
14.03.2008 21:30 Germinal Beerschot vs Standard Liège SportKlub+ (Hungary)
14.03.2008 21:30 Groningen vs Heerenveen RTL 7 - Tele2 Voetbal 1
14.03.2008 21:30 Mattersburg vs Rapid Vienna Premiere Austria
14.03.2008 21:30 Schalke 04 vs Duisburg NRK 2 - Setanta Sports 1 - Premiere Sport Portal - Sky Calcio 1 - SportKlub (Hun) - SportKlub (Serbia) - Sky Super Calcio - SuperSport 2 [Hellas] - Bundesliga Home - NTV Spor
14.03.2008 21:35 Bohemians vs St Patrick`s Ath RTE Two
14.03.2008 22:30 Uniao Leiria vs Guimaraes Sport TV1 - Sport 1 (Rom) - C+ Sport 1 (Scandinavia) - SportKlub+ (Serbia) - DigitAlb SuperSport
 

Eski15-03-2008, 15:39   #112
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

15.03.2008 01:00 Slavia Prague vs Bohemians 1905 CT4 Sport
15.03.2008 MS Estudiantes vs San Martin San Juan SportKlub+ (Serbia)
15.03.2008 MS CSKA Moscow vs Shinnik NTV+ Nash Football - SuperSport 7 [Hellas] - SportKlub+ (Serbia) - Telekanal Sport (RTR)
15.03.2008 MS Elazığspor vs Kayseri Erciyes D Spor
15.03.2008 Ert. Motherwell vs Celtic Setanta Sports 1 - Sky Calcio 2 - Sport 1 (Hun) - Polsat Sport Extra - Sport 1 (Rom) - Sport 1 (Cze) - Sky Super Calcio - Setanta Ireland (IE & NI)
15.03.2008 15:00 Hajduk Kula vs OFK Belgrade RTS Sat - RTS 2 Serbia
15.03.2008 37' Otelul Galati vs Vaslui TVR 1
15.03.2008 7' Gloria Buzau vs Pandurii TeleSport (Rom)
15.03.2008 7' Khimki vs Amkar Perm NTV+ Nash Football
15.03.2008 16:00 Zalaegerszeg vs Debrecen Sport 2 (Hun)
15.03.2008 16:30 Bochum vs Stuttgart Premiere Sport Portal - SportKlub (Rom) - SportKlub+ (Pol)
15.03.2008 16:30 Cottbus vs Bayern Munich Premiere Sport Portal - Sky Calcio 1 - SportKlub (Hun) - SportKlub (Serbia) - ATV Austria - DigitAlb SuperSport 5 - NTV Spor - G Extra
15.03.2008 16:30 Hamburger Sv vs Dortmund Sky Calcio 5 - Premiere Sport Portal - Sport N - SportKlub (Pol) - Sport 1 (Ned) - Dubai Sports 2 - TV2 Sport (Den) - Sport 1 (Cze) - Viasat Sport 1 - Sky Sport Italia 16:9 - SuperSport 7 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 4
15.03.2008 16:30 Hannover 96 vs Arminia Bielefeld Premiere Sport Portal
15.03.2008 16:30 Hansa Rostock vs Hertha Berlin Premiere Sport Portal
15.03.2008 16:30 Karlsruher Sc vs Frankfurt Premiere Sport Portal
15.03.2008 16:45 Ergotelis vs Veria Alpha TV Greece
15.03.2008 16:45 Paok vs Asteras Tripolis SuperSport 1 [Hellas]
15.03.2008 17:00 Derby County vs Manchester Utd. Sky Calcio 3 - Sky Sport 1 (Italia) - Premiere Sport Portal - Sport TV1 - RTS 2 Serbia - Showtime Extreme Sports - SuperSport 3 [Za] - DigitAlb SuperSport 1 - SportKlub (Slovenia) - Hi Soccer - G Sports 1 - Setanta Sports 1 (IE)
15.03.2008 17:00 Liverpool vs Reading Sky Calcio 4 - Sportsmax - Fox Soccer Channel - C+ Sport 1 (Scandinavia) - Fox Sports Türkiye - SuperSport 4 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 2 - Hi Sports - Show Shasha Extra - G Sports 1 - EuroSport 2 FAPL
15.03.2008 17:00 Monaco vs Lyon C+ France - Sky Calcio 6 - Sport 1 (Hun) - ViaSat Sport 2 - Kanal A - TV5 Monde Africa - TV5 Monde Orient - Sky Sport Italia Xtra
15.03.2008 17:00 Pisa vs Albinoleffe RAI International 3 Africa - RAI International 3 Asia
15.03.2008 17:00 Portsmouth vs Aston Villa Prima TV (Cze) - Show Series 1 Extra - C+ Sport EXTRA
15.03.2008 17:00 Ruch Chorzow vs Widzew Lodz C+ Sport 1 (Poland)
15.03.2008 17:00 Sunderland vs Chelsea Diema 2 - Sky Calcio 2 - FOX - Galaxie Sport - Sport TV2 - C+ Sport 1 (Scandinavia) - Show Sports 1&2 - SuperSport Maximo - Sky Super Calcio - SuperSport 2 [Hellas] - SuperSport 5 [ZA] - DigitAlb SuperSport 3 - Kanal 31
15.03.2008 17:00 West Ham vs Blackburn Show Sports 4
15.03.2008 18:00 Odense vs Aalborg TV3+ Denmark
15.03.2008 18:00 Spartak Nalchik vs Saturn NTV+ Nash Football
15.03.2008 18:30 Poli AEK Timisoara vs Arad National TV
15.03.2008 19:00 Ankaraspor vs Galatasaray LİG TV
15.03.2008 19:00 Austria Vienna vs Austria Karnten Premiere Sport Portal - Premiere Austria [SC]
15.03.2008 19:00 FC Wacker Innsbruck vs Altach Premiere Austria [SC]
15.03.2008 19:00 Olympiakos Piraeus vs Atromitos NET Hellas - ERT World - Sport 1 (Rom) - Alfa TV Cyprus
15.03.2008 19:00 Sturm Graz vs Ried Premiere Austria [SC]
15.03.2008 19:00 Udinese vs Lazio Sport 2 (Hun) - Sky Calcio 1 - RAI International 3 Africa - La 7 Cartapiú A - Sport 1 (Cze) - C+ Sport 1 (Finland) - DigitAlb SuperSport 2 - C+ Sport 1 (Denmark) - NTV Spor - Mediaset Calcio 2
15.03.2008 19:15 Arsenal vs Middlesbrough Diema 2 - Kanal 5 (Den) - Setanta Sports 1 - Premiere Sport Portal - Sport TV1 - Galaxie Sport - Sport 1 (Ned) - Sportsmax - C+ Sport 1 (Nor) - Fox Soccer Channel - Show Sports 1&2 - C+ Sport 2 (Scandinavia) - Sky Super Calcio - Fox Sports Türkiye - SuperSport 3 [Za] - SuperSport 2 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 1 - SportKlub (Slovenia) - Hi Soccer - G Sports 1 - EuroSport 2 FAPL
15.03.2008 19:30 Lech Poznan vs Wisla Krakow C+ Sport 1 (Poland)
15.03.2008 20:45 Ceahlaul Piatra-Neamt vs Cluj Antena 1 (Rom)
15.03.2008 21:00 Deportivo La Coruna vs Real Madrid Kanal 5 (Den) - Sky Calcio 3 - Taquilla 1 - Sport TV2 - Sport 1 (Cze) - TV4 Sport - SuperSport 3 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 2 - Hi Soccer - NTV Spor - Sky Sports 2 (UK & IE)
15.03.2008 21:00 Feyenoord vs VV Venlo Polsat Sport - SportKlub (Rom) - SportKlub+ (Serbia) - Tele2 Voetbal 1
15.03.2008 21:00 Le Mans vs Rennes A La Carte PPV 2
15.03.2008 21:00 Lille vs Caen A La Carte PPV 3
15.03.2008 21:00 Lorient vs Auxerre A La Carte PPV 4
15.03.2008 21:00 Metz vs Nice A La Carte PPV 5
15.03.2008 21:00 Paris S.G. vs Valenciennes A La Carte PPV 6
15.03.2008 21:00 Real Betis vs Athletic Bilbao Taquilla 2 - DigitAlb SuperSport 3
15.03.2008 21:00 Recreativo Huelva vs Real Murcia Taquilla 3 - DigitAlb SuperSport 4
15.03.2008 21:00 Sochaux vs Nancy A La Carte PPV 8
15.03.2008 21:00 St Etienne vs Toulouse A La Carte PPV 7
15.03.2008 21:00 Twente vs Vitesse Tele2 Voetbal 2
15.03.2008 21:15 Academica vs Belenenses Sport TV1 - Sport 1 (Rom)
15.03.2008 21:30 Roma vs Milan Sky Sport 1 (Italia) - Sport 2 (Hun) - Sky Calcio 1 - Sport 1 (Ned) - RAI International 3 Africa - TV7 Bulgaria - TV4+ - Al Jazeera Sport +1 - C+ Sport 2 (Poland) - Kanal 24 - Sky Sport Italia 16:9 - C+ Sport 1 (D/F/N only) - SuperSport 1 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 1 - SportKlub (Slovenia) - Mediaset Calcio 1 - G Sports 1 - Telekanal Sport (RTR)
15.03.2008 23:00 Valencia vs Sevilla NTV - Kanal 5 (Den) - Sky Calcio 2 - Sport TV2 - La Sexta - Sky Sports Interactive - Sport 1 (Cze) - Sky Super Calcio - TV4 Sport - SuperSport 2 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 2 - Hi Soccer
15.03.2008 23:15 Leixoes vs Porto RTP Africa - Setanta Sports 2 - RTP International - TVi Portugal - Sport 1 (Rom) - SIC International - SportKlub+ (Serbia) - DigitAlb SuperSport 3
 

Eski19-03-2008, 12:08   #113
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

19.03.2008 3' Quruvchi Tashkent vs Sepahan ART Sport 2
19.03.2008 13:00 Saipa vs Al Wasl ART Sport 1 - Dubai Sports 1
19.03.2008 15:00 Dacia Mioveni vs Otelul Galati TVR 1
19.03.2008 15:00 Lokomotiv Plovdiv vs Levski Sofia Kanal 1 (Bulgaria) - TV Bulgaria
19.03.2008 15:00 Vaslui vs Poli AEK Timisoara Kanal D (Rom)
19.03.2008 15:30 Gloria Bistrita vs U. Cluj TeleSport (Rom)
19.03.2008 15:30 Larissa vs Thrasivoulos Alpha TV Greece
19.03.2008 17:00 Dinamo Bükreş vs Politehnica Iasi Antena 1 (Rom)
19.03.2008 17:25 Al-Quadsia vs Erbil Kuwait TV3 - ART Sport 6
19.03.2008 17:45 Gharrafa vs Pakhtakor Tashkent ART Sport 3 - Aljazeera Sport 1
19.03.2008 17:45 Ofi vs Atromitos Alpha TV Greece
19.03.2008 18:00 Al Wahda vs Sadd Aljazeera Sport 2 - ART Sport 1 - Dubai Sports 1
19.03.2008 18:00 Ittihad vs Al-Ittihad ART Sport 2
19.03.2008 18:45 Al Jawiya vs Al-Kuwait ART Sport 4
19.03.2008 19:00 Bordeaux vs Lille Eurosport France - Polsat Sport Extra - Al Jazeera Sport +1
19.03.2008 19:00 Pandurii vs Ceahlaul Piatra-Neamt TeleSport (Rom)
19.03.2008 19:00 Videoton vs Debrecen Sport 2 (Hun)
19.03.2008 19:20 Legia Warsaw vs Wisla Krakow Polsat Sport
19.03.2008 19:30 Horsens vs Aalborg TV2 Sport (Den)
19.03.2008 19:35 Al-Ahli vs Karama Dubai Sports 2 - Al Jazeera Sport +2
19.03.2008 20:00 Cluj vs Farul Constanta National TV
19.03.2008 20:00 Gençlerbirliği vs Galatasaray LİG TV
19.03.2008 20:00 Iraklis vs Olympiakos Piraeus Alfa TV Cyprus - Alpha TV Greece
19.03.2008 20:30 Altach vs Sturm Graz Premiere Austria [SC]
19.03.2008 20:30 Austria Karnten vs Salzburg Premiere Sport Portal - Premiere Austria [SC]
19.03.2008 20:30 Lask Linz vs FC Wacker Innsbruck Premiere Austria [SC]
19.03.2008 20:30 Ried vs Mattersburg Premiere Austria [SC]
19.03.2008 21:05 Varteks vs Hajduk Split HRT 2
19.03.2008 21:30 Bayern Munich vs Wolfsburg ARD Das Erste - Polsat Sport - ViaSat Sport 2 - Kanal A - Megasport - ESPN Atlantic - ESPN Israel - ESPN Pacrim - TV7 Bulgaria - Sport 1 (Cze) - ESPN Dos (Mexico)
19.03.2008 21:30 Cagliari vs Atalanta Sky Calcio 8 - La 7 Cartapiú E
19.03.2008 21:30 Catania vs Siena Sky Calcio 9 - La 7 Cartapiú D
19.03.2008 21:30 Empoli vs Juventus Sky Calcio 2 - Sport 5 - ART Sport 5 - C+ Sport EXTRA - NTV Spor - Mediaset Calcio 4
19.03.2008 21:30 Esbjerg vs Fc Cobenhagen TV3+ Denmark
19.03.2008 21:30 Genoa vs Inter Sky Calcio 3 - Sky Sport 1 (Italia) - Sport 2 (Ukr) - C+ Deportes - DigitAlb SuperSport 2 - Mediaset Calcio 2
19.03.2008 21:30 Livorno vs Reggina ART Sport 4 - SKY Calcio 10
19.03.2008 21:30 Milan vs Sampdoria Sky Calcio 4 - La 7 Cartapiú C - C+ Eventos - DigitAlb SuperSport 3 - Mediaset Calcio 3
19.03.2008 21:30 Napoli vs Fiorentina Sky Calcio 5 - La 7 Cartapiú A - Mediaset Calcio 5
19.03.2008 21:30 Parma vs Palermo ART Sport 2 - Sky Calcio 7 - La 7 Cartapiú B
19.03.2008 21:30 Torino vs Udinese Sky Calcio 6 - Mediaset Premium 6
19.03.2008 21:45 Anderlecht vs Germinal Beerschot Canvas
19.03.2008 21:45 Carquefou vs Marseille Eurosport France
19.03.2008 21:45 Heracles Almelo vs Roda RTL 7
19.03.2008 21:45 PSV Eindhoven vs Ajax Amsterdam Setanta Sports 1 - Sport 2 (Hun) - Polsat Sport Extra - Sport N - ESPN Brazil - Viasat Sport 1 - C+ Futbol - SportKlub+ (Serbia) - Tele2 Voetbal 1 - NTV+ Sport Classic - Al Jazeera Sport +3
19.03.2008 21:45 Racing Santander vs Getafe NTV+Football - Taquilla 1 - Sport 5+ LIVE - Al Jazeera Sport +2
19.03.2008 22:00 Manchester Utd. vs Bolton NTV+Sport - SKY Calcio 11 - Sport TV2 - YES Sport 1 - Sportsmax - C+ Sport 1 (Nor) - Show Sports 3 - C+ Sport 1 (Sweden) - SuperSport 3 [Za] - DigitAlb SuperSport 4 - Hi Soccer - Sky Sports 1 (UK & IE)
19.03.2008 22:00 Tottenham vs Chelsea C+ Sport (France) - Diema 2 - NTV+Sport On Line - SKY Calcio 12 - Premiere Sport Portal - Galaxie Sport - YES Sport 2 - Sport 1 (Ned) - BHT 1 - C+ Sport 1 (Poland) - Show Sports 1&2 - C+ Sport 2 (Scandinavia) - Alfa TV Cyprus - Fox Sports Türkiye - SuperSport 2 [Hellas] - SuperSport 5 [ZA] - DigitAlb SuperSport 5 - SportKlub (Slovenia) - Hi Sports - G Sports 1 - EuroSport 2 FAPL
19.03.2008 22:15 Lazio vs Roma Sky Sport 3 (Italia) - Sport 1 (Hun) - Sport TV1 - Sky Calcio 1 - Sport 1 (Ukr) - TV7 Bulgaria - Al Jazeera Sport +1 - C+ Sport 1 (Finland) - Sky Sport Italia 16:9 - TV4 Sport - SuperSport 7 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 1 - C+ Sport 1 (Denmark) - OBN BiH - Mediaset Calcio 1 - Meridiano
TV
 

Eski13-04-2008, 09:17   #114
brknesta
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - brknesta

13.04.2008 MS San Lorenzo vs Rosario Central C+ Futbol
13.04.2008 12:45 Ab Cobenhagen vs Herfølge TV2 Sport (Den)
13.04.2008 13:00 Zenit St. Petersburg vs Krylya Sovetov Telekanal Sport (RTR)
13.04.2008 14:00 Asmant Suez vs Zamalek Orbit Al Riyadiyah
13.04.2008 14:00 Eskişehirspor vs Kayseri Erciyes D Spor
13.04.2008 15:00 Dinamo Moscow vs Spartak Moscow Ring Tv - ORT Russia (Perviy) - SuperSport 3 [Hellas] - ORT Ukraine (Perviy)
13.04.2008 15:00 Freiburg vs Carl Zeiss Jena Premiere Sport Portal
13.04.2008 15:00 Hoffenheim vs Alemannia Aachen Premiere Sport Portal
13.04.2008 15:00 Kayserispor vs Sivasspor LİG TV
13.04.2008 15:00 Midtjylland vs Aalborg TV2 Sport (Den)
13.04.2008 15:00 Mönchengladbach vs Fürth Premiere Sport Portal - SportKlub (Croatia)
13.04.2008 15:00 Offenbach vs 1860 München Premiere Sport Portal
13.04.2008 15:30 Groningen vs Ajax Amsterdam ViaSat Sport 2 - Tele2 Voetbal 2
13.04.2008 15:30 Liverpool vs Blackburn C+ Sport (France) - Diema 2 - Sky Calcio 9 - Premiere Sport Portal - Sport TV1 - Galaxie Sport - Sport 1 (Ukr) - RTS 2 Serbia - Pink Montenegro - BHT 1 - Show Sports 1&2 - Fox Sports Türkiye - SuperSport 2 [Hellas] - SportKlub (Slovenia) - C+ Sport EXTRA - C+ Sport 1 (F/N/S only) - NTV+ Sport Classic - EuroSport 2 FAPL - Sky Sports 1 (UK & IE)
13.04.2008 15:30 PSV Eindhoven vs Twente Setanta Sports 2 - Sport 2 (Hun) - C+ Futbol - Tele2 Voetbal 1
13.04.2008 15:45 Groclin Grodzisk vs Zaglebie Lubin C+ Sport 1 (Poland)
13.04.2008 16:00 Djurgarden vs Halmstad Sasongskortet 2
13.04.2008 16:00 Elfsborg vs Orebro Sasongskortet 1
13.04.2008 16:00 Empoli vs Parma Sky Calcio 7 - La 7 Cartapiú A
13.04.2008 16:00 Genoa vs Torino Sky Calcio 2 - TV4+ - Mediaset Calcio 5
13.04.2008 16:00 Helsingborg vs Gefle Sasongskortet 3
13.04.2008 16:00 Lazio vs Siena Sky Calcio 5 - Sport TV2 - TV7 Bulgaria - Boom Sport One - TV4 Sport - Mediaset Calcio 3
13.04.2008 16:00 Livorno vs Cagliari Sky Calcio 6 - Sky Sport 1 (Italia) - La 7 Cartapiú E - Mediaset Calcio 4
13.04.2008 16:00 Motherwell vs Celtic Setanta Sports 1 - Setanta Ireland (irl)
13.04.2008 16:00 Napoli vs Atalanta Sky Calcio 1 - Mediaset Calcio 2
13.04.2008 16:00 Reggina vs Sampdoria Sky Calcio 3 - La 7 Cartapiú C - NTV Spor - C+ Sport 2 (Nordic)
13.04.2008 16:00 Udinese vs Roma Five UK - Sky Calcio 4 - Sport 1 (Hun) - Polsat Sport Extra - RAI International 3 Africa - Sport 2 (Ukr) - Fox Soccer Channel - TV Capixaba - La 7 Cartapiú D - Sport 1 (Cze) - C+ Sport 1 (Denmark) - OBN BiH - Mediaset Calcio 1
13.04.2008 16:30 Altach vs Austria Vienna ORF 1 - Premiere Austria
13.04.2008 16:45 Farul Constanta vs Vaslui TVR 1
13.04.2008 17:00 FC Nordsjaelland vs AGF Aarhus TV2 Sport (Den)
13.04.2008 17:00 Ghazl Mehalla vs Hidood Orbit Al Riyadiyah
13.04.2008 17:30 Politehnica Iasi vs Arad TeleSport (Rom)
13.04.2008 18:00 Bayer Leverkusen vs Stuttgart Premiere Sport Portal - SportKlub (Rom) - SportKlub+ (Hungary)
13.04.2008 18:00 Bayern Munich vs Dortmund NTV - Setanta Sports 2 - SKY Calcio 10 - Premiere Sport Portal - Sport 2 (Ukr) - C+ Futbol - SportKlub (Croatia) - Federalna TV
13.04.2008 18:00 Cadiz vs Albacete Localia TV
13.04.2008 18:00 Deportivo La Coruna vs Athletic Bilbao Taquilla 5
13.04.2008 18:00 Espanyol vs Osasuna Taquilla 4
13.04.2008 18:00 Getafe vs Zaragoza Taquilla 8
13.04.2008 18:00 Mallorca vs Sevilla Taquilla 3
13.04.2008 18:00 Manchester Utd. vs Arsenal C+ Sport (France) - NTV+Football - Sky Calcio 9 - Slovenia TV2 - TeleDeporte - Premiere Sport Portal - Galaxie Sport - Sport 1 (Ukr) - RTS 2 Serbia - HRT 2 - Sportsmax - Pink Montenegro - Fox Soccer Channel - BHT 1 - Show Sports 1&2 - Sky Super Calcio - Sky Sport Italia 16:9 - Fox Sports Türkiye - SuperSport 7 [Hellas] - DigitAlb SuperSport 1 - EuroSport 2 FAPL - Sky Sports 1 (UK & IE) - C+ Sport 1 (Nordic)
13.04.2008 18:00 Real Betis vs Levante Taquilla 6
13.04.2008 18:00 Valladolid vs Atletico Madrid Taquilla 2 - Sport 1 (Cze) - Boom Sport One
13.04.2008 18:30 Pandurii vs Unirea Urziceni National TV
13.04.2008 18:45 Trelleborg vs Malmo FF TV4 Sport
13.04.2008 19:00 Ankaraspor vs Fenerbahçe LİG TV
13.04.2008 19:00 Bodø/Glimt vs Stabaek TV2 Sport 2 (Nor)
13.04.2008 19:00 Bordeaux vs Caen C+ Sport (France) - ViaSat Sport 2 - Kanal A
13.04.2008 19:00 Gondomar vs Olhanense Sport TV1
13.04.2008 19:00 Iraklis vs Apollon Kalamaria SuperSport 3 [Hellas]
13.04.2008 19:00 Larissa vs Ergotelis SuperSport 4 [Hellas]
13.04.2008 19:00 Lyn vs Ham Kam TV2 Sport 3 (Nor)
13.04.2008 19:00 Molde vs Tromsø TV2 Sport 4 (Nor)
13.04.2008 19:00 Odense vs Fc Cobenhagen TV3+ Denmark
13.04.2008 19:00 Panathinaikos vs Aris Thes-Niki Polsat Sport Extra - NET Hellas - ERT World - Sport 1 (Rom)
13.04.2008 19:00 Paok vs AEK Athens SuperSport 1 [Hellas]
13.04.2008 19:00 Veria vs Atromitos SuperSport 6 [Hellas]
13.04.2008 19:00 Viking vs Aalesund TV2 Sport (Nor)
13.04.2008 19:00 Xanthi vs Olympiakos Piraeus ET 1
13.04.2008 20:00 Real Madrid vs Real Murcia Sky Calcio 9 - Taquilla 1 - Sport 1 (Ukr) - Sport TV2 - Sport 1 (Cze) - TV4+ - Boom Sport One - Al Jazeera Sport +2 - Sky Super Calcio - NTV Spor - Sky Sports 2 (UK & IE)
13.04.2008 20:10 River Plate vs Atletico Tigre C+ Futbol - NTV+ Sport Classic
13.04.2008 20:30 Cluj vs Rapid Bucuresti Kanal D (Rom)
13.04.2008 21:00 Lillestrøm vs Valerenga TV2 Norway
13.04.2008 21:15 Mlada Boleslav vs Banik Ostrava CT4 Sport
13.04.2008 21:15 Sporting Lisbon vs Leixoes RTP Africa - RTP International - TVi Portugal - Sport 1 (Rom) - SIC International - SuperSport Maximo - SuperSport 5 [ZA]
13.04.2008 21:30 Anderlecht vs Germinal Beerschot Polsat Sport Extra - SportKlub+ (Hungary)
13.04.2008 21:30 Inter vs Fiorentina Sky Sport 1 (Italia) - Sport 1 (Hun) - Sport TV1 - Sky Calcio 1 - RAI International 3 Africa - Sport 2 (Ukr) - Fox Soccer Channel - TV7 Bulgaria - La 7 Cartapiú A - Al Jazeera Sport +1 - C+ Futbol - Sky Sport Italia 16:9 - TV4 Sport - C+ Sport 1 (D/F/N only) - SuperSport 3 [Hellas] - OBN BiH - Mediaset Calcio 1 - Telekanal Sport (RTR)
13.04.2008 21:55 Paris S.G. vs Nice C+ France - Setanta Sports 2 - Sky Calcio 3 - Sport 2 (Hun) - Kanal A - SportKlub (Rom) - Sport TV2 - SuperSport 2 [Hellas] - SportKlub (Croatia)
13.04.2008 22:00 Almería vs Villarreal NTV - Sky Calcio 2 - C+ Spain - Sport 1 (Ukr) - Sport 1 (Cze) - TV4+ - Boom Sport One - Al Jazeera Sport +2 - Sky Super Calcio - Sky Sports 2 (UK & IE)
13.04.2008 22:00 Los Angeles Galaxy vs Toronto FC SuperSport 3 [Hellas]
13.04.2008 22:20 Gimnasia y Esgrima vs Boca Juniors NTV Spor
 

Eski05-07-2008, 13:28   #115
karacar63
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - karacar63

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi brknesta Mesajı Göster
İddaa sever arkadaslara tv den mac seyretmelerı ıcın hergun guncellestırecegım bır TV yayın akısını burdan yayınlayacagım..

saygılar ıyı seyırler..
HANİ NERDE ARKADAŞIM BEN GÖREMİYORUM ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİLMESİNİ İSTİYORUM YARDIMCI OLMADIĞIN İÇİN SAĞOL
 

Eski16-08-2008, 12:44   #116
bibissi61
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - bibissi61

ya bunların frekasnlarını nerden alacam
 

Eski21-08-2008, 08:54   #117
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

21.08.2008 OYNANACAK MAÇLARIN KANALLARI





 

Eski22-08-2008, 10:48   #118
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

22.08.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI






 

Eski23-08-2008, 08:36   #119
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

23.08.2008 MAÇ KANALLARI






 

Eski23-08-2008, 08:46   #120
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

23.08.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI LİSTESİ DEVAMI






 

Eski23-08-2008, 08:54   #121
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

23.08.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI LİSTESİ DEVAMI





 

Eski23-08-2008, 08:59   #122
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

23.08.2008 günü maç kanallari listesi devamı...





 

Eski24-08-2008, 20:01   #123
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

24.08.2008 Günü Maç Kanalları Listesi




 

Eski25-08-2008, 08:14   #124
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

25.08.2008 MAÇ KANALLARI



 

Eski27-08-2008, 10:14   #125
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10
27.08.2008

27.08.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI







 

Eski01-09-2008, 10:00   #126
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

01.09.2008 günü maç kanalları


 

Eski03-09-2008, 10:57   #127
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

03.09.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI


 

Eski04-09-2008, 10:26   #128
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

04.09.2008 günü maç kanalları




 

Eski04-09-2008, 23:16   #129
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

05.09.2008 günü maçları





 

Eski06-09-2008, 11:00   #130
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

06.09.2008 günü maç kanalları





ERMENİSTAN - TÜRKİYE MAÇI TRT1'DE.....









 

Eski06-09-2008, 23:51   #131
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

07.09.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI LİSTESİ





 

Eski07-09-2008, 23:07   #132
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

08.09.2008 günü maç kanalları




 

Eski09-09-2008, 16:28   #133
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

09.09.2008 günü maç kanalları




 

Eski13-09-2008, 09:03   #134
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

13.09.2008 Günü maç kanalları







 

Eski13-09-2008, 23:40   #135
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

14.09.2008 maç kanalları



 

Eski18-09-2008, 15:08   #136
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

18,09,2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI


 

Eski20-09-2008, 11:31   #137
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

20.09.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI




 

Eski27-09-2008, 09:35   #138
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

27.09.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI





 

Eski28-09-2008, 14:49   #139
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

28.08.2008 günü maç kanalları





 

Eski28-09-2008, 23:13   #140
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

29.09.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI


 

Eski29-09-2008, 23:32   #141
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

30.09.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI


 

Eski01-10-2008, 23:31   #142
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

02.10.2008 günü maç kanalları



 

Eski02-10-2008, 23:21   #143
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

03.10.2008 günü maç kanalları


 

Eski03-10-2008, 23:30   #144
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

04.10.2008 günü maç kanalları




 

Eski04-10-2008, 23:29   #145
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

05.10.2008 günü maç kanalları




 

Eski05-10-2008, 19:47   #146
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

06.10.2008 pazartesi günü maç kanalları



 

Eski06-10-2008, 21:42   #147
LorD of The Pit10
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - LorD of The Pit10

07.10.2008 GÜNÜ MAÇ KANALLARI


 

Eski06-10-2008, 23:23   #148
Elvis
 
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları - Elvis

Buradan Devam ediniz .

http://www.wardom.org/tvdeki-gunluk-...r-t236498.html

Konu Kilitli..
 

Eski     0
TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları

fox soccer channel frekansı, fox soccer frekans, fox soccer tv frekansı adresi, fox soccer frekans, fos soccer frenkansi, liğtvmaçkanaları, TV'deki Günlük Maç Kanalları ve uydu frekansları.

Kapalı Konu

Etiketler
brknesta, mac uydu frekansı





Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 17:11.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)



tatil, resim yükle, pvp serverler, bodrum escort, ukash, Oyun, Kürtaj Fiyatları, Maç Özetleri, msn kaydol, ilgili forum, dizi izle, film izle, diğer yarım son bölüm, Deriza, film izle, program indir


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.
You Rated this Thread: