Wireless şifre kırma programı (harika)

-

Bilgisayar Güvenliği - Wireless - Kablosuz Teknolojiler - Arkadaşlar aircrack-ng-1.0 isimli bir program var. Bununla wireless şifrelerini kırabiliyorsunuz. Bazı zamanlar işe yaramıyor ama denemekte fayda var. Yıllarca, öğrencilik yıllarından kalma bir alışkanlıktır benimki. Hep bir wireless şifresi kırmak istemiştim o zamanlar. Ancak pek başarılı olamamıştık. Birkaç kez kırabildik ama o zamanlar internet genelde kotalı olduğu için biz de kırınca kota aşıyor tabi adamlar da faturadan sonra hemen birGeri Dön   Wardom.Org > Bilgisayar Güvenliği > Wireless - Kablosuz Teknolojiler

 
Eski22-03-2010, 21:13   #1
mehemmett
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - mehemmett
Wireless şifre kırma programı (harika)

Arkadaşlar aircrack-ng-1.0 isimli bir program var. Bununla wireless şifrelerini kırabiliyorsunuz. Bazı zamanlar işe yaramıyor ama denemekte fayda var.

Yıllarca, öğrencilik yıllarından kalma bir alışkanlıktır benimki. Hep bir wireless şifresi kırmak istemiştim o zamanlar. Ancak pek başarılı olamamıştık. Birkaç kez kırabildik ama o zamanlar internet genelde kotalı olduğu için biz de kırınca kota aşıyor tabi adamlar da faturadan sonra hemen bir önlem alıyorlardı.

Dosya rardan çıkarıldıktan sonra “aircrack\\aircrack-ng-0.6.2-win\\aircrack-ng-0.6.2-win\\bin” dosyasının içinde wzcook’e tıklayın sonra adını ve şifresini size veriyor.

Bazı şifreleri de arada bir çözmüyor (tekrar söyleyim) program hatasından kaynaklanabilir..

http://uploading.com/files/amf3a28c/aircrack-ng-1.0-win.zip/

buradan indirilebiliyor.

Denemekte yarar var. Ben denedim mi hayır çünkü artık kendi internetim var [:@] Öğrencilere bir yardımımız olsun []
 
anahtar kelimeler     0
Wireless şifre kırma programı (harika)
anahtar kelimeler:

mecip wayres proğramı, wifi şifre kırma 1.0, symbian wlan şifre kırıcı, iphone 4 wireless şifre kırma, wifi şifresi kırma yolları forum, www.wardom.org+wireless-sifre-kirma-programi-harika-362671, wireless-sifre-kirma.rar, wifi 1.0 şifre kırma programı indir, cep telefonu wifi sifre kirici, wifi şifre kırıcı garantili.

symbian wifi kırma, , iphone internet şifre kırma programı, wireless şifre kırma programı 1.0, wireless sifre kirma programi 1.0, symbian wireless hacker programı indir, wifi şifresi bulma programı symbian, laptop için wifi kırma programı, iphone 4 wifi sifresi kirma programi.

symbian wifi şifre kirma, mobil java wlan kırma programı, telefondan wiriles şifre kırma proğramı indir, cep telefonları için wireless şifre kırma, symbian telefonlar için kablosuz ağ şifre kırıcı indir, wifi şifre kırma programı indir türkçe telefon, wi-fi şifresi bulma mobil java, wifi kırma java programı, java wireles şifre kirma indir.

wifi sifre kırıcı dizüstünde, wifi sifre bulma programi java, symbian icin wlan sifre cozme programı, wifi 1.0 şifre kırma indir, wifi kirici indir cep, wire less şifre kırma tekniği, wifi şifre kırma programı blackberry, wifi şifre kırmamobil programi, wireless şifre kırıcı program.

iphone da wifi şifresi öğrenme, wireless şifre kırma mobile, cep wireless kirma programi, wifi şifresi kırma programı indir symbyan, hacker wireless şifre kırma programları indir, telefondan wifi şifre kırma blackberry, , wifi kırma indir cep, iphone 4 wifi sifre kirici.

symbian wiffi sifre kirici, mobil için wlan şifre kırma programı indir, wifi symbian kirici, , telefon için wifi şifre kırma programı, wlan şifrekırma java telefondan program, Şifre kırıcı symbian, symbian sifre kırma programi, java wifi şifresi kırma programı mobil.

wifi şifre kırma programı indir bedava, windows pone wifi şifre kırma puroğramı, wifi sifre kirici program symbyan, +wireless-sifre-kirma-programi-harika-362671, symbian ^3 wifi şifresi bulma programı, wifi kırma programı mobil java, türkçe wireless şifre kırma programı, wifi şifresini kırma programı., wifi şifre kırıcı indir symbian.

wifi şifre kırma programı windows phone, cep telefona internet sifre kirma programi, symbian gizli wifi kırma programı indir, wireless sifre kirici java, laptop wireless şifre kırma, blackberry wifi sifre kirici dowland, laptop için wireless şifre kırma, synbıan tel ıcın wıfı programı, cep telefonu icin wireless sifre kirma programi indir.

wifi şifre kırma telefona program simbia, iphone ile wifi şifre kırma, wifi şifre kırıcı telefon için symbian, symbyan mpbil wifi şifre kırıcı, telefonla wifi şifre kırma windows phone, laptop şifre kırma programı, windows phone wifi şifre kırma wardom, symbian telefonlara uygun wifi şifre kırıcı indir, symbian wireless şifre kırıcı.

wifi şifre bulucu symbian, symbian wifi şifre bulma programı, mobil vireless şifre kırıcı, mobile sumbian wifi kod sindirmaq download, wifi şifre bulma programı iphone, java telefondan wifi şifresi kırma, wifi şifre kırma blackberry, symbian wifi şifresi bulma programı, wifi kirma cep indir.

telefonda wlan şifre kırma, java wıfı sifre kırıcı, simyan şifre kırma programı, iphoneda wifi şifre kırma, windows phone kablosuz ağ şifre kırma, java wifi sifre kırıcı, smbyan wifi kırma, symbian şifre kırıcı, java wi fi kırıcı.

windows phone için wifi şifre kırıcı indir, blackberry wifi kirici, wifi şifre kırıcı sybiam, laptopta wireles şifre kırma, java wıfı sıfre kırıcı ındır, syambian wirilles şifre kırıcı, cep telefonundan wifi şifre kırma java, symbian aircrack cepte net, apple4 wifi şifre kırma.

java telefonlar için internet şifre kırma, symbian 3 wifi şifre kırma, symbian telefon için wifi şifre kırma programsız, java wifi sifre bulucu, wifi 1.0 şifre kırma, wifi mobil şifre kırıcı symbian, wireless şifre kırma programı windows, windows phone wifi şifre kırma proğramları, symbian wlan sifre kırma programı.

telefonlar içinwifi kırma programı windows phone, jawa wifi şifre kırma, wifi sifresi windowsphone indir, leptob wifi sifre kirici indir, cep wifi kirma programi, java wifi sifre kirici download, symbian^3 waylis programı, mobil ucretsiz calisan wifi sifre kirici indir, windows phone wireless şifre kırıcı.

mobil wifi şifre kırma programı java indir, iphone wireless şifre kırma, wifi şifre kırıcı indir windows phone, symbian telefondan wifi şifresi kırma, cep telefonunda wifi sifresi kirma programi indir, wifi sifre kırıcı java, wayres wireless programı indir, cepten wlan şifre kır, wifi kırma programı symbian maxicep.

mobıl wıfı sıfresı kırma programı ındır, ücretsiz mobil wifi sifre kirma programi indir, laptop ıcın wıfı sıfre kırma programı ındır, windows phone sıfre kırma indir, mobil wifi kırma tekniği, wifi sifre kırma programı indir cep telefonu, telefondan wifi sifresi kırma symbian, iphone için wireless şifre kırma, laptoptan kablosuz internetin şifresini kırma.

iphone wireless sifre kirma, wlan şifre kırma mobil, blackberry mobilden wifi şifre kırma, wlan şifre kırıcı bedava, mobil symbian wifi şifre kırma programı indir, wıreles sıfre kırıcı mobıl, wifi şifresi kırma mobil windows phone, windows 8 phone wifi şifre kırma, windows phone wifi şifre kırıcı program.

, blackberry şifrelerini kırma, wlan şifre kırıcı indir mobil, wifi şifre kırma programı symbian, virelsssifre kirma mobil, cep telefonunda internet şifre kırma programı indir, wifi şifre kırma garntili, Wireless şifre kırma programı (harika).


Eski22-03-2010, 21:45   #2
yenimsin
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - yenimsin

eminmisin kardeş bu program işe yarıyormu
 

Eski22-03-2010, 21:48   #3
iskoprix
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - iskoprix

cok cok cok saol .. kıramadıgım bir wireless vardı daha programı ındırdım calıstırmadan baktım girmis ya o kadar süper cok saol ..Aglıcam artk yeteR Allahın' MaLLarı ya
 

Eski22-03-2010, 21:54   #4
NoPainNoGain
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - NoPainNoGain

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iskoprix Mesajı Göster
cok cok cok saol .. kıramadıgım bir wireless vardı daha programı ındırdım calıstırmadan baktım girmis ya o kadar süper cok saol ..Aglıcam artk yeteR Allahın' MaLLarı ya


üstü okuyunca ne diyo lan bu dedim soradan çaktım d
 

Eski22-03-2010, 22:01   #5
metropol
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - metropol
Talking

pessssssss
 

Eski22-03-2010, 23:19   #6
By-DusmaN
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - By-DusmaN

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi NoPainNoGain Mesajı Göster


üstü okuyunca ne diyo lan bu dedim soradan çaktım d
aynen bende şok oldum
 

Eski22-03-2010, 23:59   #7
Logitecher
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - Logitecher

teşekkürler
 

Eski23-03-2010, 01:15   #8
necii
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - necii

adam akıllı WPA kıracak bir program felan bilen varsa yazabilirmi??böyle saçmalıklarla buraları işgal etmeyelim arkdaşlar.milletin zamanını çalmayalım lütfen??artık herkes wpave wpa2 yi bekliyor...
 

Eski23-03-2010, 18:07   #9
sanaltarak
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - sanaltarak

Forum aircrack-ng ile ilgili mesaj kaynıyor ama yeni bir şeymiş gibi yazmışsın. Keşke daha önce forumda arama yapsaydın.
 

Eski23-03-2010, 18:10   #10
M_@Lii
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - M_@Lii

OK Bye xD Sen Git biz Sana Dönücez
 

Eski23-03-2010, 18:38   #11
nereli505
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - nereli505

inşallah çalışır
sağol
 

Eski26-03-2010, 16:47   #12
mencut
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - mencut

bütün yalan girniyo bi işe yaramıyo ya
 

Eski26-03-2010, 18:53   #13
Betr!
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - Betr!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi mencut Mesajı Göster
bütün yalan girniyo bi işe yaramıyo ya
makinaları formatlayın
 

Eski26-03-2010, 19:18   #14
teravi
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - teravi

bazıları bu site çakallık yapıyor ama burası çakallik yapacak yer deyıl bilesiniz saygılar
 

Eski26-03-2010, 19:43   #15
tekelok
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - tekelok

katılıyorum... 1st class üyleri başka başka isimlerle mileti öpüceklerini zannediyorlar... )
 

Eski26-03-2010, 20:03   #16
tcrt34
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - tcrt34

şaka mı bu?
 

Eski26-03-2010, 20:12   #17
billabo0q
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - billabo0q

Ahh ahh ..
 

Eski26-03-2010, 20:17   #18
rojhat
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - rojhat

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi NoPainNoGain Mesajı Göster


üstü okuyunca ne diyo lan bu dedim soradan çaktım d
aynen dedim yuh dedim hemen nazıl indirdin sen nasıl güvendin
 

Eski26-03-2010, 21:01   #19
ak0n
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - ak0n

Aynen millet yetmedi sira bize mi geldi
 

Eski26-03-2010, 21:48   #20
zaferuyar70
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - zaferuyar70

nede olsa atlayan sazan cok olucak
 

Eski26-03-2010, 23:53   #21
dewli
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - dewli

inanmayınnnnnnnnnnnn trojan
 

Eski26-03-2010, 23:54   #22
dewli
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - dewli

arkadaşlar wirless şifresi xp de kırılmaz inanmayın yemeyin anca linux la
 

Eski27-03-2010, 16:03   #23
memo4203
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - memo4203

broadcom wireless ile hack yapabilir miyim acil yardıma ihtiyacım var
 

Eski01-04-2010, 19:54   #24
memo4203
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - memo4203

virüslü olabilir
 

Eski01-04-2010, 22:44   #25
by_ozzo
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - by_ozzo

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi memo4203 Mesajı Göster
virüslü olabilir

................
 

Eski02-04-2010, 08:08   #26
sanaltarak
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - sanaltarak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dewli Mesajı Göster
arkadaşlar wirless şifresi xp de kırılmaz inanmayın yemeyin anca linux la
Eminmisin? http://download.aircrack-ng.org/aircrack-ng-1.0-win.zip bu ne o zaman.
 

Eski02-04-2010, 08:18   #27
ALoneDream
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - ALoneDream

Formatlayın Pc lerinizi açan arkadaşlar !!!
 

Eski02-04-2010, 09:27   #28
ak0n
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - ak0n

m3m3t abi virüslü paylaşımlara ceza vermiyormU?
 

Eski02-04-2010, 18:58   #29
metropol
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - metropol

wireless xp de kırılmaz diye bişi yok ! sadece evrak çantanızda ne var bu iş buna bakar .

Düzenleyen metropol : 02-04-2010 18:59. Sebep: terim
 

Eski02-04-2010, 19:12   #30
muratix
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - muratix

sadece girien sifreeri gosteriyo sifre ırma faan yok bunda
 

Eski02-04-2010, 19:18   #31
hackistt
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - hackistt

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iskoprix Mesajı Göster
cok cok cok saol .. kıramadıgım bir wireless vardı daha programı ındırdım calıstırmadan baktım girmis ya o kadar süper cok saol ..

Aglıcam artk yeteR Allahın' MaLLarı ya


korktum lan
 

Eski15-04-2010, 20:59   #32
orhanbaba0470
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - orhanbaba0470

yemez hıkaye
 

Eski16-04-2010, 10:59   #33
melankolic
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - melankolic

xp de şifre kırılmaz kim söylemiş neye göre söylemiş ama wpa wpa2 konusunda daha bi şey yok wardom takipteyz...
 

Eski22-04-2010, 01:37   #34
Emissary
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - Emissary

ya ben bu programa girdimmi benim wireless adaaptörünü bulamıo ne yapmalıyım
 

Eski26-04-2010, 18:01   #35
sarkolata
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - sarkolata

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iskoprix Mesajı Göster
cok cok cok saol .. kıramadıgım bir wireless vardı daha programı ındırdım calıstırmadan baktım girmis ya o kadar süper cok saol ..Aglıcam artk yeteR Allahın' MaLLarı ya
Dedim ki içimden .... KoRkTum Bi aN
 

Eski21-07-2010, 11:27   #36
aytac12
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - aytac12

Sitenin yöneticileri kaldıramaz mı bu çakallık abidesi link veya bunun gibi başka linkleri siteye güven o zaman artar
 

Eski03-03-2014, 17:28   #37
manay183
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - manay183

nerden indiriliyor bir bıilgi werin lütfen veya link atın
 

Eski28-06-2014, 16:50   #38
FJacqal01
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - FJacqal01

bilmediğin işe konu açma aircrack-ng ile şifre kırmak eskide kaldı
 

Eski28-06-2014, 16:55   #39
DenqLem
 
Wireless şifre kırma programı (harika) - DenqLem

güzel program
 

Cevapla

Etiketler
hack, wireless, şifre kırma

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 19:59.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, ukash, Maç Özetleri, diğer yarım son bölüm, kırmızı shop, dövme, kız oyunları


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.