Türkçe Yayın Yapan En İyi Bilgi Sitesi

Türkçe Yayın Yapan En İyi Bilgi Sitesi

Son dönemlerde sayıları gittikçe artan, Türkçe yayın yapan bilgi ve eğlenceli içeriklerle dolu websiteleri ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi görüyor. Biz bu bilgi içerikli siteler arasında sizlere yeni kurulan Zovovo’yu tanıtacağız.

Yaşam, Maxi, Kültür, İlginç Bilgiler, Teknoloji, Haber, Kadın, Para, Erkek ve Yemek gibi toplam 10 ana kategoriden oluşan Zovovo, Türkiye'de içerik portalı konusunda yeni bir çığır açıyor.

Türkiye’de kalıplaşmış klasik haber sitelerinden bıkanlar, clickbait tabir edilen aldatıcı başlıklı sitelerden sıkılanlar için en iyi bilgi sitesi Zovovo, oldukça eğlenceli ve bilgi içerikli bir sitedir. Haber kaynağı olarak en güvenilir ajanslar ile ortak çalışan Zovovo, 7'den 77'ye herkese hitap edebilen eğlence sitesidir. Her gün acı ve şiddet haberlerini son dakika olarak haber sitelerine baktığınızda, neredeyse tamamımın aynı başlık ve içerikleri paylaştığını görebilirsiniz. Oysa Zovovo ‘da sadece bilgilendirici içerikler bulursunuz. Üst menüden seçim yaparak, istediğiniz kategorinin haberlerini okuyabilirsiniz. Güncel haberler ve içerikler anlık olarak güncellenmektedir. Güncel haber sayfası için https://www.zovovo.com/haber/ kategorisine göz atabilirsiniz.

En İyi Bilgi Sitesi Hangisidir?

Ziyaretçilerimiz bu soruyu sıkça araştırıyorlar. En İyi Bilgi Sitesi ne demek, önce onu biraz açalım. Artık standart haber sitelerinden keyif almadığınızı ve sürekli karşınıza çıkan reklamlardan bunaldığınızı biliyoruz. Bir haber okumak için 20 tane resmi ileri diyerek geçmek zorunda kalıyorsunuz, bunun da farkındayız. Zovovo sitesi, aslında tüm bu isyana bir cevap olarak doğdu. Kuruluşunda ki etken nedenlerden biri de budur. Türk internet haberciliğine yeni bir boyut kazandırmak ve körelen haber anlayışını değiştirmek için, çok farklı bir içerik platformu olarak yayın hayatına başladı.

Sitede, aradığınız içeriğe direkt ulaşmanız sağlanıyor. Kullanıcı dostu bir arayüz ve oldukça pratik bir teması var. Bilgi sitesi ve haber sitesi farklı şeylerdir. Haber sitesinde güncel haberleri bulabilirsiniz. Klasik haber akışı yayınlanır ve bu haberler web sitesine aktarılır. Tabi her haber başlığı için, daha çok tıklanmasını sağlayacak uydurma bir haber başlığı eklenir. Artık bu hileyi en büyük haber siteleri ve gazeteler bile yapıyor maalesef.

Bilgi sitesi ise; haber tadından sunulan bilgilendirici içeriklerdir. İşte Zovovo, tam olarak budur! Hem güncel haberleri direkt takip edebilirsiniz, hem de aradığınız her bilgiye kolayla erişebilirsiniz. Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin her kesime uygun kategoriler vardır.

Zovovo’nun Kullanımı

Sitenin en önemli özelliklerinden biri; etkileşimli içerik sunumudur. Yani yayınlanan her içeriğe, ziyaretçiler katılabiliyor. Yorum yazabiliyor, emojiler ile tepki gösterebiliyor. Harika, kızgın, şaşkın ve üzgün şeklinde bir birinden farklı emojiler ile yazılan haberlere katılabiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz yorum yazabiliyor veya sosyal medya hesaplarınızda tek tuşla paylaşabiliyorsunuz. Her anı bire bir ziyaretçileri ile yürütmektedir. Sağ üst köşeden en popüler ve en çok okunan içerik başlıklarına ulaşabilirsiniz. Veya dilerseniz ulaşmak istediğiniz içerik hakkında arama yapabilirsiniz ( sağ üstten ).

Gençler için özel olarak hazırlanan Maxi kategorisinde birbirinden eğlenceli içerikler sizleri bekliyor. Kadınlar için Yemek kategorisi her gün güncelleniyor. Dünya mutfaklarından yeni tarifler, magazin ve sosyete dünyasından haberleri kaçırmayın. Erkekler için mi? Para, haber ve teknoloji bölümünü kaçırmayın deriz! Yeni eklenen içeriklerden ve haberlerden anında haberiniz olsun isterseniz, haber grubuna eposta adresinizi kayıt etmeyi unutmayın. Site yönetimi kesinlikle alakasız mailler yollamamakta ve bilgilerinizi üçüncü şahıslar ile paylaşmamaktadır. Sadece Zovovo sitesi ile alakalı içerikleri alırsınız.

Neden Zovovo?

Bunun için size birçok neden sayabiliriz. Hadi başlayalım:

  • Gerçek habere direkt ulaşırsınız
  • Reklam karmaşası yoktur
  • Gerçek ve güncel haberleri alırsınız
  • Bilgi içerikli yazılar ve eğlenceli içerikler vardır
  • Aldatmacalı başlıklar, yalan haberler kesinlikle yoktur
  • Her kesime hitap eden bir platformdur
  • Hızlı ve pratiktir
  • Sevimlidir, sıcaktır : )

Kısacası, olması gerekenlerin hepsi Zovovo ‘da! Ha birde unutmadan söyleyelim. %100 ücretsizdir : )

Zovovo’nun sadece haber sitesi olmadığını söylemiştik. Oyunlar, programlar, aşk testleri, romantik tavsiyeler, tatil, arkadaşlık, aşk, sevgi, edebiyat, tarih ve spora kadar her kategoride farklı içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Birçok üniversitenin gençlik grupları tarafından, 2019 yılının en popüler ve En İyi Bilgi Sitesi ilan edilen Zovovo, aynı zamanda Avrupa’da yaşayan gurbetçilerin de gözdesi durumunda. Özellikle Almanya, Hollanda ve İngiltere’de yaşayan Türkler tarafından sıkça ziyaret edilen sitenin popülaritesi her geçen gün artmaktadır.

Sitede çok fazla reklam yayınlanmamaktadır. Bunun sebebi ise, tamamen kullanıcı odaklı bir portal olmasıdır. Türkiye’nin birçok şirketinden reklam talepleri gelse de, bu taleplere sınırlı şekilde yanıt vermektedirler. Kullanıcı kitlesine hitap ettiğini düşündükleri reklamlara, ara ara yer vermektedirler. Sitenin sosyal medya hesaplarında sürekli yeni haberler ve gelişmeler yayınlanmaktadır.

Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Site ile ilgili talep, görüş ve önerilerinizi iletişim sayfasından veya sosyal medya hesaplarından dire kt site yönetimine iletebilirsiniz. Kullanıcısı ile anlık iletişim kurabilen ender sitelerden birisidir.

Zovovo ayrıca, içerik kalitesi ile bu sektördeki rekabetin de önünü açtı. Açıkçası Zovovo, bu konuda önemli bir attı ve internet kullanıcılarına farkında olmadan ekstra bir iyilik yapmış oldu. Sektöre kazandırdığı bu yenilikler ve ivme, bundan sonra yayına başlayacak olan haber ve bilgi sitelerine de referans olacaktır. Umarız Zovovo ile başlayan bu yeni akım, temiz habercilik kavramını da geliştirecektir.

https://www.zovovo.com/