Egepen Deceuninck Ankara, Çankaya

Egepen Deceuninck Ankara, Çankaya

Egepen Deceuninck Ankara, Çankaya

Öncelikle pvc nedir, bunu anlatalım... Polivinilklorür, yani kısaltası PVC. Bu bir plastik çeşididir. Montajı kolay, taşıması ve üretmesi kolaydır. Ahşap, beton gibi bir çok yapı malzemesinin yerini almıştır. PVC iki ana maddeden oluşuyor, tuz ve ham petrol... Bu bileşim çok yüksek ısılara maruz kalıyor ve polymerizasyon denilen bir kimyasal reaksiyonla sabir bir toza dönüşüyor ve buna PVC adı veriliyor.
PVC sert bir plastik olup, yumuşatmak için plastikleştirici maddelerle karıştırılıyor ve günümüzde kullandığımız her yerde görebileceğimiz PVC maddesine dönüşüyor.

Son yılların popüler trendi olan PVC pencereler de bu haberimizin konusunu oluşturuyor. Hemen hemen artık her evde bulunan ve hem dekoratif hem de pratiklik açısından daha iyi bir alternatifi yok diyebileceğimiz pvc pencerelerin Türkiye'deki en iyi üreticisi Egepen Deceuninck firmasıdır. Bu firmanın üretimini yaptığı pencerelerin kalitesi, sağlamlığını ve dayanıklılığı ile uzun yıllar boyu yıpranmadan, renk atmadan dekoratif olarak kalması ile hemen hemen herkes Egepen denildiğinde bu ürünü aklına getirir.
Egepen Deceuninck ve diğer firmaların Ankara, İzmir, İstanbul, vb tüm illerimizde bayilikleri ve üreticileri bulunur. Egepen Ankara bayisi ise, Egepen Çankaya bayisi olan Egepen Yıldız firmasıdır. Bu firma size Egepen Deceuninck ürünlerinin montaj, üretim ve pazarlamasını yapmakta ve Egepen ürünlerini Egepen kalitesinde sunmaktadır.

Her pencere üreticisinin farklı fiyatları, farklı kaliteli olduğu göz önüne alındığında Egepen Deceunick Ankara içinde size en iyi teklifleri sunmak için çalışan, Çankaya'da bulunan bir PVC pencere üreticisidir.

PVC pencelerin ısı yalıtımı, ekonomikliği, enerji performansı, dekoratif görünüm vb bir çok konuda önde olması, Egepen'in size sunduğu Deceuninck ürünlerinin ne kadar kaliteli olduğunu da göz önüne serecektir. PVC Pencereniz size ses yalıtımı, ısı yalıtımı sağlayacak ve bütçenize de yardımcı olacaktır. Egepen bünyesinde çift fitil bulunan pvc kapı, pencere ürünleri size deceuninck farkını gösterir.
Ankara ve Çankaya bölgesinde Egepen Ürünleri için PVC Pencere, kapı, montaj, vb bütün egepen ürünlerinde Egepen Yıldız firmasına ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.