Film izleme Zevkiniz En İyi Filmlerin Adresi Filmizle88 ile Yeniden Canlanıyor

Film izleme Zevkiniz En İyi Filmlerin Adresi Filmizle88 ile Yeniden Canlanıyor

Film İzleme Zevkiniz En İyi Filmlerin Adresi Filmizle88 ile Yeniden Canlanıyor

Film izleme sitelerinde kaybolmuş linkler ve bol bol açılan virüslü reklamlarla uğraşmaya artık son. Yeni şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzüyle www.filmizle88.com sizleri bekliyor. Film izleme sitelerinde hergün yeni birkaç film eklenir ve bunlardan bazıları televizyonlarda dahi izlenilmesi işkence olan yapımlardır. Boşa giden onca zaman kaybından sonra yeni bir film izlemek için artık zamanınız kalmamıştır. Filmizle88 işte tam da bu sırada sizler içine devreye giriyor. Sitemizdeki herhangi bir filmin içine girip baktığınızda o film ile alakalı hiçbir yerde bulamayacağınız kadar bilgi paylaşımı olduğunu göreceksiniz. Film hangi zaman aralığında, hangi oyuncularla, hangi yönetmenin elinin altında vs gibi bir çok bilgi genel olarak sitelerde paylaşılmaktadır. Ama filmizle88 'de bu bilgilerin yanı sıra hangi film kaç para çekilmiş, ilk hafta ne kadar izleyici ve gişe yapmış, en can alıcı replik hangisi, hangi hatalar oldu ama bunu yönetmen fark edemedi gibi bir çok detaylı bilgi ve daha fazlası film izle 88 deki bir konunun içinde yer almaktadır. Üstelik film çekilirken oyunculara özel ders verildi mi?, Yönetmenin daha önceki başarılı filmleri hangileri ? Daha sayamadığımız birçok bilgi paylaşımı filmlerin içinde yer almakta. En güvendiğimiz ve üyelerimiz tarafından en çok beğenilen özelliğimiz ise bir film çoğunluk olarak online film izleme sitelerinde beğenilmediyse o filme sitemizde yer vermiyoruz. Bu filmin imdb puanı çok yüksek dahi olsa üyeleri rahatsız eden yada film genel olarak beğenilmiyorsa o film sitemizde kesinlikle yer almıyor. Aşağıda ki resimde sitemizin özel arama robotunun bir görselini görüyorsunuz. Kendi kriterlerinize göre film belirleyip izleyebilirsiniz.

Peki imdb Puanı Düşük Filmler Filmizle88 de Yer Alıyor mu?

Bu sorunun cevabını aslında yukarıda dolaylı olarak verdik. Nasıl ki imdb puanı yüksek olmasına rağmen online film izleme sitelerinde genel olarak kötü yorumlar alan filmler sitede yer almıyorsa bunun tam tersi de bizim için geçerli. Yani film imdb puanı olarak tatmin edici bir puana sahip değildir ama film izleme sitelerinde ki üyelerden gayet başarılı yorumlar almış ise tabi genel olarak sitemizde o filme yer veriyoruz. Bu genellemeyi yaparken bir yada iki değil bir çok online film izleme sitesinde ki yorumları gözden geçiriyoruz. Çoğunluk başarılı bulduysa bize de o filmi yayınlamak düşüyor.

Üyelik Sistemi ve Video Kaynakları Hakkında

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Üye olmanın avantajları isterseniz kendinize bir film listesi oluşturabilir ve sonra izle butonuna basarak filmi uygun bir zamanınızda izleyebilirsiniz. Video kaynakları olarak bir çok alternatif sunmaktayız. Kota dostu kaynaklardan tutun da 1080P yüksek çözünürlüklü alternatiflere kadar bir çok video izleme alternatifi bulunmakta. Aşağıda ki görsel örnek ile bu durumu daha iyi açıklayabiliriz.


Sitemiz hakkında paylaşacaklarımız şimdilik bu kadar. Sitemizi gezip gördüğünüzde bize hak verecek ve umarım beğeneceksiniz.