Üç Boyutlu Forma Tasarla Uygulaması

Üç Boyutlu Forma Tasarla Uygulaması

Forma Tasarla uygulaması üzerinden, yüzlerce renk kombinasyonu, onlarca renk paleti arasından, takımına uygun renkler üzerinden forma siparişi verebilirsiniz. Dilerseniz sol gögüs ya da sağ gögüs üzerine takım armanızı yerleştirebilir; dilerseniz sponsor bölgesine logo koyabilirsiniz. Formaları dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz, bütün baskılar ücretsizdir. Forma Yaptırma işlemlerine şu şekilde başlayabilirsiniz:

Forma satın almak için web sitemize girdikten sonra kendinize forma tasarlamalısınız. Tasarladığınız formaları almak için forma siparişi butonlarını kullanmalısınız. Bu butonlara bastıktan sonra karşınıza ödeme ekranı gelecektir. Bu ödeme ekranında dilerseniz kredi kartınızı, isterseniz banka kartınızı kullanabilirsiniz. Bununla birlikte havale veya EFT seçenekleri de sizleri bekliyor olacaktır. Tüm bunlara ek olarak kapıda ödeme seçeneklerine tıklayabilir ve kapınıza kadar gelen kargo firmasına ödemenizi yapabilirsiniz. Kesinlikle son derece avantaj sahibi olacağınız bu ödeme yollarıyla kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Forma tasarlama firması olarak Türkiye’nin 7 bölgesine de forma teslimatı yapmaktayız. Artık nerede olursanız olun, bizim firmamıza forma siparişi verebilecek ve dilediğiniz formalara sahip olabileceksiniz. Kapınıza kadar gelecek olan formalar sayesinde gerçekten kendinizi harika hissedeceksiniz. Hemen şimdi bizim firmamızı tercih edin ve dilediğiniz gibi formalara sahip olun.

Forma satın almak için bizi tercih etmeniz, birçok konuda avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Kazanacağınız ilk avantaj, forma tasarlama ekranı olacaktır. İkinci avantaj ise son derece uygun ve ekonomik fiyatlar olacaktır. Daha sonrasında kapınıza kadar gelen formalar sayesinde gerçekten kendinizi son derece iyi hissedeceksiniz. Hemen bizi seçin ve avantajı yakalayın.