Kameralı Sohbet İle Yeni Arkadaşlıklar Edinin

Kameralı Sohbet İle Yeni Arkadaşlıklar Edinin

Kameralı Sohbet İle Yeni Arkadaşlıklar Edinin

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte, birçok kişinin sosyal yaşamı da bu internet dünyasına kaymıştır. İnsanlar, gerek hem cinsleri ile gerekse de karşı cinsleri ile bu ortamlarda buluşmakta, konuşmakta ve sohbet etmektedir. Bu sohbetler kimi zaman yazışma sureti ile gerçekleştirilirken kimi zaman da kameralı sohbet hizmeti sunan ortamlarda gerçekleştirilmektedir.

İşte, bu hizmeti sunan en kaliteli ve en seviyeli ortamlardan birisi de www.cafecanli.com isimli web sitesidir. Bu sitede, 18 yaş üstündeki kişiler, belirli kurallar çerçevesinde sohbet etme imkanına sahiptirler.

Site üzerinden canlı olarak sohbet edilebilmesi için iki aşamadan geçilmesi gerekiyor. Bunlardan birisi siteye üye olmak diğeri de süre satın almaktır. Siteye üye olmak tamamen ücretsizdir. Ancak, site üzerinden sohbet edebilmeniz için süre satın almalısınız.
Süre satın alma konusunda, çeşitli fiyatlarda paketler hazırlanmış ve satın almak isteyenlere sunulmuştur. Siteye üye olduktan sonra bu paketlerden istediğinizi seçip satın alabilir ve hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra, süre satın alabilmek için ödeme yöntemleri de sunulmuştur. Bu ödeme yöntemleri mobil ödeme, havale ya da EFT ile kredi kartıdır. Bunlardan dilediğiniz şekilde yararlanabilir ve ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi, mobil ödeme yöntemi, telefon hattı üzerinden satın alma işlemidir. Bu işlem sonucunda satın alma bedeli telefon faturasına yansıtılır ve böylece telefon faturası ile birlikte ödenir. Ancak, mobil ödeme konusunda operatörler tarafından çeşitli kısıtlamalar getirilmiştir. Bu kısıtlamalardan bizi ilgilendiren ise 95 TL. limitidir. Yani, mobil ödeme seçeneğini kullanarak tek seferde maksimum 95 TL. tutarında süre satın alabilirsiniz.

Bunun nedeni ise, son yıllarda özellikle sosyal medya hesaplarının hacklenmek suretiyle meydana gelen dolandırıcılıklardır. Bu dolandırıcılık yöntemlerinde mobil ödeme ile bu zamana kadar birçok insan mağdur edilmişlerdir.

Site üzerinden kameralı sohbet gerçekleştirilirken bazı kurallar bulunmaktadır. Kullanıcıların tamamının bu kurallara uygun olarak hareket etmesi gerekiyor. Bunlardan en önemlileri, müstehcen içerikli görüşmelerin yapılmasının yasak olması ve herhangi bir şekilde iletişim bilgisinin paylaşılmamasıdır.

Bu kurallara uymayanların üyelikleri ise iptal edilmektedir. Bu durumda hiçbir hak iddia edilemeyecektir.