• Kardeşim benim sağolasın :)

  Sen güzel gözlerle baktığın için öyle sevecen görünüyorum yoksa :D
  Hadi ders çalış bak Blu'ya çalışıyor:) çalışda İstanbul'da bir okul kazan ;)
  Şu forumda Başıma Gelebilecek en Güzel Olaylardan Bitanesiydi Seninle Tanışmak.

  Konuştukça Yaşından Olgun Olduğunu, fikirlerinin Konuşmalarının Düşüncelerinin güzel Olduğunu, Bazen Bilmek İstemesemde Onun Haklı Olduğunu biliyordum :)

  Zaman Geçtikçe Çok İyi anlaşan Ve Sırlarını Paylaşan bir Dost Olduk.

  Üzüntülerimiz Sevinçlerimiz Bir Oldu. Kayıplarımız Ve Sadece Arkasından Bakmakla Yetindiğimiz Zamanlarımız Oldu. Sanırım en Çok Üzülende Ben Oldum :)

  Hep Mutlu görmek İstedin Beni ama Sanki Nerde Beni Mutsuz Edecek bişey Varsa Koşarcasına Gittim Onların peşinden. Belki Sana En Acı Gelen Beni Üzgün Hayattan kopmuş Hergün ağlayan Biri Olarak görmendi. Ama Geçti Artık :)

  Çok zor Günler Geçirdik Çok Dağ Tepe aştık Çok Irmaklardan Atladık. Yeri Geldi Savaşmak durumunda Kaldık Yeri Geldi Yenildik Ama hiç Pes Etmedik :) Çok Şey Yaşadık dostum Seninle. Allah Bu dostluğun bozulmasına İzin Vermez İnşallah :)

  Hayata Hep Olumsuz yönünden Baksanda Arada Benide Depresifleştirsende Seni Seviyorum :) İnşallah Hayat Yüzümüze Güler Güzel bi Yaşam Ve Okul Hayatı Süreriz. Derslerinde Başarılı Ve Zeki 2 Öğrenci :):)

  Kimya Çalışıyodum Birden aklıma Geldin Hani İkide bi soru sor diyon Ya ehehehe :D Bende aklımdayken Hemen Yazıp Devam Edeyim Çalışmaya Dedim :p Neyse Saçmaladık Kusura Bakmazsın:) Soruların Hazır :) Hadi hoşçakal Dostum :flowers:
  ilk ben yazma şerefine nail olcam :D

  hayatının 3 te birini nargile içerek geciren hatta kız arkadasları için nargile mekanlarını romantik bir ortam olarak kabul eden bu biraz duygusal ,biraz depresif, az sevecen arkadaşıma sonsuuzz mutluluklar :D

  aldın mı ehliyeti , yarış yapıomuyuz :D
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst