batucan05bb

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • Merhaba Telden Film İzleme Olayını yaptım.bende sorunsuz izleniyor birde sen bakarsan sevinirim. filmvesinema.com sagda menu var telefondan film izle dıyor oraya tıkla....
  Bölgesel kod yüzünden cihazın acılmayacagını söylüyorlar bende düşün İpod niyetine.
  aynı anda farklı wifi ağlara bağlanamassın ;)yani farklı 8mbps lik 10 ağ bulsan 80 mbps ile bağlanamassın ki bırak hepsine birden aynı anda bağlanamassın
  30 db anten ve 7-8 km çağında wifi çekimini araştırıyordum :D Ağları birbirine bağlayamassın ama ;)
  normal izledim inception'u çok kafa karıştırıcı bi o kadarda güzel bir film bi yere kadar sıkılabilirsiniz ama karışık anlamak gerek.

  3b bizim sinemada mevcut değil izleyemedim.
  kimisi bekleneni sunamadı diyor kimisi iyiydi diyor ama şunu söyliyim her sahnesinde aksiyon var.
  ben nereye gidersem gideyim sadece direksiyon kilidini kilitliyorum. yer yere de park ediyorum. motorlar için ayrılmış olan park yerlerinde en tenhaya, kalbalık olmayan yere koyarım, kimse motorunu sürtmesin çizilmesin diye. geceleri bara felan gittiğimde bar kapısının karşısına park ederim, nasılsa her yere giriyor, arkadaşın evine gidersem de balkondan baktığımda görebileceğim bir yere, merkeze indiğimde yol kenarı olmazsa bir dükkanın yanına yani kaldırıma.
  Buyur Ne Alıcaksın Yardımcı Olabilirim Semih Yok Şuan Avrupada Sanırım Öneri İstiyorsan ALFA 1W Al Tavsiyem Orjinal Olmasına Özen Göster Satıcı Arıyorsan Buluruz ..

  Ayrıca Soruların Var ise Yazarsın Aklına Takılanları

  İyi Günler.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst