DuKe

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • DuKe, bayramımızın sana ve sevdiklerine hayırlar getirmesi dileği ile bayramın kutlu olsun.
  Hayırlı günler,

  Mübarek Kadir gecemizi ve yaklaşan Ramazan Bayramı'mızı can-ı gönülden kutlarım,

  Kardeşiniz Ulu :),

  Saygılarımla...

  Adı üzerinde, bu bir analizdir ve farklı bakış açıları getirmesi amacıyla yayınlanır. Elbette Askerhaber'in haberlerine inanmak zorunda değilsiniz, fakat, "taraflı davranmak" ile "yalancılıktan sabıkalı ve provokasyon amaçlı" arasındaki farkı korumak zorundasınız ki, aslında burada o konuşmanın içeriğini tartışmak isterdim sizinle. Bir dahaki sefere diyelim. Selamlar.
  Benim bir haber sitesinden beklentim, gerçek haberlerin sade halinin çıkmasıdır. Yorumlanmış bir haber bir defa ıssırılıp bırakılmış bir elma gibidir. insanların yemek icin ilgisini çekmez ancak Çok umutsuzsan alıp onu yersin.

  Sitenizdeki haberlerin nerdeyse bir çoğu taraflı denebilcek kişiler tarafından yorumlanıp öyle kaleme alınıyor. Ben elmamı bütün olarak isterim yorumumu kendim yapmak isterim.

  Yorum yemiş bir haber sadece insanları kendi düşüncelerine sabitlemek amaçlı kullanılır.

  İyi günler.
  Sanıyorum alıntılayan arkadaş ayrıntılara dikkat etmediği için sanki biz Aksu'nun ağzından yazıyormuşuz bir bir sahne karşımıza çıkmış. İsteyen arkadaşlarımız http://askerhaber.com/haber/4169/sezen-aksu:-askerler-bo%C5%9Euna-oluyor.html bağlantısına tıklayarak yazıyı ilk hali ile okuyabilirler.

  Dahası, beni veya bizi tanımıyor olabilirsiniz ama, yalancılıktan sabıkalı ve provokasyon amaçlı olduğumuzdan o kadar emin yazmışsınız ki, şimdiye kadar çok konuşulan 100'den fazla habere imza atmamıza, 21 haberimizin sağdan sola bütün gazetelerde alıntılanmasına rağmen ve değil herhangi bir dava ile karşılaşmak, tekzip dahi gönderilmemişken, sadece sizin bu yargıya nasıl vardığınızı merak ediyorum. Sanıyorum bir yanlışlık yapmışız ki, siz bizi böyle tanımışsınız.

  Anlamanın dikkatli okumaktan geçtiğine inanan bir insan olarak zamanınızı aldığım için ayrıca özür dilerim.

  İyi çalışmalar dilerim.
  Merhaba. Ben Askerhaber'in kurucusuyum. Google'da gezinirken Sezen Aksu konusunun burada da tartışıldığını ve açıkçası haketmediğimiz bir ithamla karşılaştığımızı görünce yazmak ihtiyacı hissettim.

  Öncelikle o yazının her sözcüğünün arkasındayız.

  Aksu'nun aslında ne demek istediğine dair yorumumuzu "Haberin devamını beraber okuyalım ve aslında denilmek isteneni kırmızı ile yazalım" diyerek özellikle vurguladık ki, bir karışıklık olmasın.
  usta birliği değil sanırım acemilik orda değişim olmaz ben astek yaptımda sizinde 3 ay sonra gondericekler, ama pek batı çıkmasını umut etme :)
  Yanlış anlaşılmaya neden olduysam bende özür dilerim.
  Siyaset bölümü ile ilgili yazdıklarınıza katılıyorum.
  Çünkü siyaset bilgi birikimi, tecrübe ve tartışma kültürü gerektiriyor.
  Ben babamdan çok daha fazla bilirim yaşındaki arkadaşlarla seviye tutturmamız zor.
  Kolay gelsin.
  güzel düsüncen icin saol herkesin düsüncesine saygım vardır :)
  -k içinde saol :)
  valla bedlise baskı yapsak 5 6 sene beklemeden avans olarak biraz yapmaz mı acep:)
  Heheheheh güzeldi :D

  You have given out too much Karma in the last 24 hours, try again later.
  bORCUM OLSUN ;)
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst