gokhan32

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • Üstad özledik seni. Ddön geri artık. her ne kadar başka bir kullanıcı adı ile giriyorsan da bilmiyorum... Ama seni eskisi gibi hatırlayıp, o şekilde görmeyi çok isterim.
  2011'in,

  - Bütün ümit ve düşüncelerinizi gerçekleştiren,

  - Beklentilerinizin çok ötesinde başarılar getiren,

  - Sevgilerinizi yüreklere, projelerinizi zirveye taşıyan,

  - Sevdiklerinize, dostlarınıza, sizi her zamankinden daha çok yaklaştıran,

  - İnsan olarak değerinizi, profesyonel olarak kıymetinizi, dost olarak sevginizi bilenlerle buluşturan,

  - Her nerede olursanız olun, sevgi, anlayış, hoşgörü ve zenginliğin hep yanınızda olmasını sağlayan,
  - Neşenize canlılık, bilginize çağdaşlık, mutluluğunuza enginlik, sağlığınıza zindelik katan,

  ..... yukarıdaki 7 dileğin hepsini birden, bugünden başlayarak, bütün yaşantınız boyunca gerçekleştiren,  Gönlünüzce bir yıl olmasını diliyorum.

  Elvis :)
  Kadir gecesinin, size ve sevdiklerinize huzur ve esenlikler getirmesini, gönüllerinizin her istegini gerceklestirmesini dilerim...
  Hayirli kandiller. Elvis :)
  Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!
  Kurban Bayramınızı en samimi duygularımla kutlar,
  sağlık,mutluluk ve esenlikler dilerim. :)
  geldin mi? kendini özletme üstadım. seni herzaman bekliyor olacagız kardeşim :( :(
  Selam gökhan32

  Seni tekrar forumda görmek beni çok mutlu ederdi... Senin görüşlerine belki bi çok kullanıcı taraf olmayabilir ama, senin paylaşımların ve de saygılı olman burada kalman ve de devam etmen için bir referanstı...

  Sanırım burada bulunmamızın tek nedeni budur!.. işte sende bu özellikler varken, sen gitmeyi tercih ettin.. Geri gelirsen birşey kaybetmeyeceğinin garantisini vermeme gerek yok, bunu sen de biliyorsun!..

  İşte forumun saygıyı sonuna kadar hakeden, ve taraflı tarafsız yorumunu esirgemeyen bir kullanıcıydın... Sana saygı göstermeyenler utansın!..

  Tekrar Gel...
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst