lostimes

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • lostimes: 1stclass bolumune konu acmisiniz simdi gordum ama 1stclassl olmadigi icin konunuza yazamadim. bende burdan yardimci olmayi dusundum. 10 yili askin autocad kullaniyorum, genelde plan proje uzerine 3d bilmiyorum. Yardimci olmaya calisirim bildiklerim dogrultusunda.
  Umutlarla dolu,sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve huzurlu yeni bir yıl diliyorum..herşey gönlünüzce olsun
  slm kardeşim ben veterinerim.forumdaki yazını okudum da yrd olayım dedim.dışkıdaki kanın kıvamı ve rengi nasıl yani kan pıhtı şeklindemi yoksa akışkan bi haldemi ve açık renkli veya koyu renklimi
  selamün aleyküm üstad elinde **********.org sitesinin davetiyesi mevcutmudur acaba?
  Lisans Yönetimini Webbrowserden Aldığı İçin Cracklenme Olmuyor. :)

  Her Lisans Sadece 1 Kere Kullanılabilir.

  Köprü & Şifreli Bağlantı Dediğimiz SSL Buna En Güzel Örnektir :)
  warloger 2 yukledıgım bılıgasayradan dun loglar gelıyordu ama şimdi gelmiyor neden olabilir acaba
  masaüstünde yeni klasör oluşturamıyorum
  demişsin bu olayın oluş tarihinden evvelki bir tarihe sistemi geri yükle ;)
  s.a bu sitenin çok eski üyelerindensin az çok tanıyorum seni benden belki büyüksün belki küçüksün ama benden daha çok şey bildiğine eminim senin bilgidiğin bir kaç şeye ihtiyacım var gerçekten çok önemli ollan bir iş için msn verirsen ordan çok detaylı anlatırım beni anlıcağına eminim yemin ediyorumki hiç bi kötü niyetim yok yok işte bana soluncan atar yok keyloger gönderir diye düşünme yemin ederim bi niyetim yok güvensizlik meselesi var kız ardaşımın pc sine girmem lazım team wierawır la giricektim son anda çaktı davayı ve şifresini vermedi ben lafı döndürdüm işte şaka yapıcaktım birz korkutcaktım seni falan dedim eğer sakladığı bişe varsada silmesin diye ve inandı bana şimdi benim şüphelerim dahada çok arttı içime rahatlatmak için o pc ye girmem lazım bu konuda yardımcı olurmusun eğer sende bişe bilmiyosan bildiğini düşündügün birine yönlendirirmisin lütfen ?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst