Milarem

Feveran.org; 2019 yılı içerisinde sosyal içerik platformu arzı düşünülerek üzerine çalışmalar yapılmış ve 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla yayın hayatına başlamış geniş kapsamlı bir sosyal içerik ve eğlence platformudur. Bağımsız ve özgür düşünebilmeyi hayatın şartı olarak kabul etmiş, tarafsız ve ilkeli yayıncılığı omurga haline getirmiş kâr amacı gütmeyen kuruluştur.

Küresel düzeyde, her türlü mecradan, 7 gün 24 saat boyunca, her formda ve birçok farklı kategoride özel içerik, haber ve hizmet sunan; gündemi takip eden, okuru ve izleyicisiyle diyaloğa giren ve hayatlarına değer katan lider bir sosyal içerik platformudur. Siz de kişisel profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri ve düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz. Paylaşılan içeriklere yorum yapabilir, favorilere ekleyebilir, eğlenceli testler çözebilir ve diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Misyon

Kaliteli ve uzman yazarlarımız tarafından üretilen en güncel içerikleri ziyaretçilerimize sunuyoruz. Ziyaretçilerimizin içeriklerde söz sahibi olmalarını, yorum ve paylaşıma maksimum düzeyde katkı sunmalarını sağlıyoruz. Kuruluş amacımızda ve yayımladığımız yazılarda din, dil, ırk ayrımı yapmadan adalet, dürüstlük, eşitlik ve demokratik bir eksende ziyaretçilerimize en doğru ve güncel içerikleri sunuyoruz.

Vizyon

Ziyaretçi ve okurlarımızın desteğiyle gelecekte, en iyi bilgi ve kültürel siteler arasında olmayı hedefliyoruz. Güncel içerikleri paylaşırken ziyaretçi ve kullanıcı memnuniyeti de önemseyeceğiz. Haberden videoya, eğlenceden eğitime farklı içeriklerle kullanıcının taleplerini karşılamaya çalışan yerel internet platformu olmayı hedefliyoruz.

Contact

Facebook
feveran.org
Twitter
FeveranOrg

Takipçileri

Ödüller

 1. 2

  Beğeni Aldınız

  Birisi mesajınızı beğendi. Böyle güzel mesajlar atmaya devam edin!
 2. 10

  Durdurulamıyorsunuz!

  100 mesaj gönderdiniz.Foruma yazmak için çok emek harcıyor olmalısınız.
 3. 5

  Sürekli Ziyaretçi

  30 mesajınız oldu! Forumu beğeniyor olmalısınız.
 4. 1

  İlk Mesaj

  Sitedeki ilk mesajınızla alınan ödül.
Üst