necdet35

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • Selamlar "Asian girls" ve "big boobs" ların profesyonel taşıyıcısı :) abi biliyorsun, buraları yeniler bilmez, eskiler ise unutmaz. Wardom, bir forum sitesi değil yaşam stilidir.

  Abi kaç yıl olmuş sana imreniyorum gerçekten; hayatta en başarısız olduğum şeylerin başında belki de "istikrar" gelir, bu başarının sırrını paylaşabilir misin ?

  Seviliyorsunuz...
  Zat-ı âlinizin ve efrad-ı ailenizin Ramazan Bayramını tes’id eder, sevdikleriniz ile birlikte âlem-i saadet’te nice bayramlar geçirmenizi temenni ederim.
  necdet35
  necdet35
  Çok teşekkür ederim size ve sevdiklerinize iyi bayramlar dilerim.
  Hocam konuyla bir ilgisi yok ama bir zamanlar attığınız asian girls fotoğrafları sebebiyle az başım belaya girmedi... Aklıma geldi öyle bir uğrayayım dedim
  Saygılar büyük usta. GANDCRAB adlı fidye programı bilgisayarımdaki .docx .pdf ve .jpg gibi dosyalarımı açılamaz hale getirdi. bunu temizleyebileceğim bir program ve indirebileceğim bir link önerebilirmisiniz. teşekkür ederim.
  S
  suraka1
  Üstat teşekkür ederim çabanız için fakat sorun çözülmedi. tarif ettiğiniz linkte mevcut çözülmüş olan dosya uzantıları farklı bendeki ise .tpdqukxdu Bilgisayarımdaki tüm wold, exel ve fotoğraflar bu uzantıda ve her klasörün altında bir notpad belgesi var her dosyan için 86 papel isterim diyor. Hayatımda hiç virüs tarama programı kurmadığım zamanlar oldu. ama bu dosya eset'in son sürümü varken geldi!
  S
  suraka1
  Şimdi yapacağım tek şey virüslü d sürücümü harici bir harddiske kaydederek çözüm olabilecek günleri beklemek. Böyle birşey herkesin başına gelebilir. Yardımlarınızı bekliyorum. saygılar
  wikipedia nın alt kuruluşu olarak görüldüğü için Bilgi Teknolojileri engelleme yapıyormuş.

  Doğrumudur hocam DNS leri değiştirdim neler yaptım...Foruma evden giremiyorum

  Tavsiyelerinizi bekliyorum
  İyi akşamlar Necdet abi nasılsın, benim mesaj sayım ve eski bilgilerim hep silinmiş, onlar geri gelir mi ?
  Sanırım sitenin değişiklik olduğu zamana denk gelmişti, yeni üyelik açmış olabilirim veya eski üyelik bilgilerime geri dönüş yapamadığım için de olabilir.
  Yardımcı olabilir misin ?
  Teşekkürler
  • Like
  Reactions: necdet35
  necdet35
  necdet35
  Geri gelmiyor ama mesaj sayını rakamsal olarak yükseltebilirim
  "Yükü"
  "Yükü"
  Eski mesaj ve konu içerikleri görünmedikten sonra mesaj sayısının önemi olmaz herhalde.. Aslında pek takılmam böyle şeylere ama mesaj sayısı ve kayıt tarihi düşük kalınca kendimi biraz eksik hissediyorum :)
  Sürekli burada belirttiğim dosyaların yanında... kjsycamwdlazıc.TMP uzantılı dosyalar oluşuyor bilgisayarı kurtarma imkanım var mı bu durumdan kardeşim Linux işletim sistemi kullanıyor sanırım karşımdaki kişi... VPN kullanıyorum oda bir işe yaramıyor...
  Bilgisayarımda FXSTIFFDebugLogFile .txt ve efddispatcher txt. uzantılı dosyalar var. Bunları silemiyorum karşıdaki kişiyi admin olarak gösteriyor paylaşımıda o yüzen kapatamıyorum...
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst