PrOF.BaRRaCuDa

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • arkadaşım bana kaspersky ın keyi konusunda yardımcı olurmusun hangi keyi bulduysam ya kara liste diyo ya engellendi diyor ya da bu uygulama için değil diyor burdan bulduğum keyde kara liste oldu gene ortada kaldım güvenlik sıfır yani:) 2009 uda yüklemeye korkuyorum daha duyurulmadığı için pekte güvenli gelmiyor :( bana yardım edersen sevinirim.
  Pet şişede ince bir plastik katmanı var.. Bu plastik katmanının erimesi için lafın gelişi 150 C ısı gerekiyor. Sen pet şişenin plastiğine ısı yönelttiğinde bu ısı o noktadaki plastiği eritecek sıcaklığa ulaşamadan içinde bulunan suya geçiyor ve su içinde dağılıyor.

  Dolayısıyla plastiğin yüzeyinde asla eritecek kadar ısı kalmıyor..

  Aynı şeyi çay konulan plastik bardaklarda da deneyebilirsiniz. Normalde bu bardağa sigarayı değdirdiğiniz anda delinir.. Ancak, içinde çay olan bardağa istediğiniz kadar bastırın asla delinmez.
  kardeş mesajını gördüm daha duyurulmadımı yani kaspersky ın kendi sitesinde gerçekten şaşırdım tavsiyeni dinlicem ama bide key bulabilsem hemen silicem son sürümü içime bi korku düştü
  Dostum sen paylaşım olmuyo dedin bende seni paylaşım yağmuruna boğdum :D ama photoshopa fazla uğrayan olmadığı için işlerine yarayacağını sanmıyordum :) bundan sonra elimden geldiği kadar konu açarım :) saygılar..
  rubik küp cözüyomuşsun bnde 1,5 , 2 dk da çözüyom
  ama bunu 7,85 saniyede çözenler var. youtube a bakarsan bi capon bebe çözüo
  ama rekor ne bilmiyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst