redyellow

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • Gıdım gıdım sokuluyorsun yamacıma yamacıma

  Bu işin sonu kötü :)

  Hayırlı olsun.
  B
  Hayırlı olsun editööör :D . Bol şans dilerim inşallah kalıcı oluruz meslektaş abi :p .
  B
  İstiyorsanız konuyu kirletmeden Düello bölümüne geçelim :) .
  B
  Kim kimin tuzağına düşmüş bilemiyorum ama basbayağı adam değilsin gibisinden şeyler söyledi kendisi. Açıkcası neden böyle bir şeye başvurdu onu da tam olarak bilmiyorum. Alpay abi galiba bir kaç defa sebep belirtmeden yorumunu silmiş sonra sinirlenip bastı küfürü, hakareti.
  B
  Alpay abiye kufur ve hakaret etti abi agir bir sekilde. Mesajinda sabri tasmis ve bir o kadar sinirli gozukuyordu.
  B
  En uzak iki yürüme mesafesi 10 dakika maksimum.
  B
  Bahsetmek istedigim sey, devlet erkanimizin karsisinda sigara icince kiziyorlar ki bahsi gecen kafeyi gordum yani 3 tarafi acik bir teras disardan goruldugu gibi degil. Cumhurbaskanimiz o kadar agir muslumanken, osmanli torunuyken nasil olursa partisinin bakanlarindan birisinin kizi karsisina kapali bir sekilde cikmaz diye ti ye aldim :) olay bundan ibaret. Bu arada keske etkisiz verseydiniz karmadan bisey anlamadim :p .
  05,45. Hoca ALLAHUEKBER dedi, senin poponda hala pireler uçuşuyor. Edep yahu. Kalk artık :p
  Bakın konu kapatıldığı için buradan yazıyorum;
  sizin orada ''herkes hazmedecek!'' diye yorum yapmanız karşınızdaki insanın düşüncelerine / görüşlerine / benimsemiş olduğu yaşam şekline / ideolojisine bypass uygulamaya çalıştığınızın bir kanıtıdır.
  Ne sen O'nun fikrini, görüşünü, ideolojisini benimsemek zorundasın ne de O senin ;).
  Herkes şahsa odaklanmadan ilgili konunun bünyesinde bağımsız düşüncesini ortaya atacak.
  Ancak problemler böyle çözümlenir. Aksi halde sen O'na O sana kısır döngü şeklinde havanda su dövmekten öteye gidilemez...
  Sayın üye.

  Konularınızda ve mesajlarınızda geldiğiniz gün ve an itibarıyla sürekli olarak yönetime, yöneticilere giydirmek yapmaktan aldığınız keyif konusunda sizi anlayabiliyorum.

  Ancak, wardom yönetimine ve/veya yöneticilerine karşı takındığınız bu itibarsızlaştırma girişimlerine bundan böyle izin verilmeyeceğini bilmenizi isterim.

  Bu tür girişimlerde bulunduğunuz her konu kapatılacak, kurallara karşı muhalefet ettiğiniz için uyarı alacaksınız.

  Keyfiyet paşa gönlünüze aittir.

  Saygılar :cool:
  Özür kardeş... 10 gün uzak kaldım.Dileklerine kalben katılıyorum.Nice bayramlara erişmek ve mazlum kardeşlerimizin istiklallerini de görmek nasip olur inşaAllah!...
  Wardom hepimizindir , herkes katılabilir yazabilir çizebilir amaç fikir savaşı değil fikir alışverişidir paylaşımıdır ölçü kaçmadıkça karşılıklı saygı var oldukça sıkıntı olmaz ;)

  Paylaşımlarınızı bekliyoruz
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst