SEOYASIN

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • SELAM Arkadasim!

  Ben 2 ay oldum uye olali bu warloggera. Ama bir turlu bana Loglar gelmiyor. Yani calistiramadim. Siz biliyorsaniz lutfen bana da anlatin nasil calistiracagimi??? TESEKKURLER! skype: mike-zante sizin?
  Mesajim sigmadi buradan devam et okumaya :D

  Haydi vesselam sanada gule gule duvarimda bulunmandan rahatsiz oluyorum :D

  Eger ki bir sikayetin varsa saygideger smodlarimiz gorev baslarinda onlara iletir gerekeni yaparlar ;)

  Unutma ki 5 parmagin 5 i 1 degildir ;)

  Bir daha karakterini belli edecek yazilarlar cikma karsima ;)
  yeniceli hepimiz tam anlamiyla musluman degiliz zaten bizler musluman olmak icin muslumanligin gorevini tam anlamiyla yerine getirdigimiz zaman musluman olmus oluruz ve tam anlamiyla musluman olanlar peygamber efendilerimiz onu ornek aliyoruz onlarin izlerinden gidiyoruz yol bu sekildedir oncelikle bunlari ogren.

  Ayrica iskembe corbasi ictiysen bilirsin kuyruk dil paca hepsi birlikte guzeldi tatlidir ;)

  O kuyruk dedigin adamlar benim en kotu gunumde yanimda olan adamlardir.

  Sen bu forumda kac tane kardesin cok yakin arkadasin olarak kisi sayabilirsin ?

  Ben sana yuzlerce sayarim cunku bende kardeslik duygusu kabarmis ve herkese saygim ve sevgim sonsuzdur.

  Sen senin karakterini belli edecek kelimeler kullanmissin onlar hakkinda onlar dedigimiz kisiler 20 30 40 50 yaslari arasinda ki insanlar belki baban yasinda adamlardir bubyuzden sebeb ne olursa olsun seni onlara karsi saygisizlik yapman affedilemez.
  Sorumu cevaplamadınız.Diger selam veren (!) kuyruklarla ilgilenmedim bile.İmzanızda Merhum İstiklal Şairimiz Mehmet Akif olmasa sizle de muhatap olmazdım.Bir insan hakkında yargıya varmak için o insanı tanımanız gerekir.Dolaylı selam getirdiginiz (!) o yavşak ,sırf takım yüzünden bana takıp , her yazdıgım yoruma ve konuya (Lütfen profilimi inceleyiniz) - karma verdigi gibi,zamanla azıtıp başkalarını da alet etmeye başladı.

  "Canı yanan sabretsin , Canı yakan da yanacağı günü beklesin." Hz MUHAMMED"

  O ve uyanları; eger beni tanımadan sırf birisi böyle yapın dedi diye selam(!) gönderdilerse bence zaten ....Kendinize gelin lütfen!...

  Not:Bunu gerçekten sizi Müslüman ve inceledigim kadar bilgili biri zannettigim için yazdım.Gerisini zaten ...........!!!...
  legend bnm karma sisteminde sorun oldugu için karma dagıtamıyorum aynı kişilere..anca 2 ay geçmesi gerekıyor..oysa sen 15 gün arayla 2 karma verebilmişsin..
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst