S

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • ali,veli,rıza,murtaza
  tanıdın mı?
  hoş maneviyat düşmanı olan,kutlu doğum haftasına verip veriştiren insanlarıdan bihaber yaşamaya devam et
  nerdeyse her girdiğim forumda var bu tipler
  sen başka konularda avcılık yapa dur bu alan senin alanın değil bu alanda avcılık yapmak seve seve yapacağın bir iş değil!

  karizma demişken hadi benim üç kuruşluk karizmam var ya senin:)
  olmayan karizmanı çizmek mümkün omuyor en kısa zamanda üç kuruşluık karizma yapta zevkle çizeyim:)

  http://www.wardom.com.tr/duello-bolumunde-tartismak-isteyenlerin-isimleri-t276370p52.html
  Görülüyor senin dünya görüşünü beğenmediğin insanların genelinin elinde sonunda bir şekilde ya ban yedikleri ya da sana tahammül edemeyip küsüp gittikleri.Eğer böyle olmasaydı bugün siyaset bölümünde senin dünya görüşünü paylaşmayan onlarca üyenin mesajları ile boğuşmak durumunda kalır psikologluk olurdun.
  Haklı olduğum yerde hakkımı savunurken başıma geleceklerin başımın üstünde yeri var.
  Aklın sıra tehdit ediyorsun ancak benim için bu tehditlerin bir önemi olmadığını biliyorsun.
  Hırs dediğin şeyin sende ne boyutlarda olduğu görülüyor.

  Bilgi ve birikimlerden yararlanmak istiyorsan hoşuna gitmese de-işine gelmese de bilgiye tahammül etmeyi bileceksin.
  Shaytantuyu.. Umarım bu mesajı silmezsiniz, gelen geçen okur.

  Yaklaşık 5 yıldır Gila'ya kafayı takanlar hep hüsrana uğradılar. Kimileri silindi gitti, kimileri küstü gitti.

  Bütün bunlar, zaman zaman sınırsızın direğinden dönen Gila'nın korunup kollandığından değil, hırs yapanların delilsizlik ve kanıtsızlıktan birgün amaçlarını aşan tavır koymalarından oluşmaktadır.

  Umarım sizin hırsınız aklınızın üzerinde seyretmez de, bilgi ve birikimlerinizden yararlanırız :)
  Bende onu diyorum senelerdir umursanmamışsın ve bu sebeple pervasızlaşmışssın bu sefer farklı bir durum söz konusu ben seni yeterince umursuyorum cümle aleme ilan ettiğini söylediğin mekanının adresini ve telini verirsen ziyaretine gelirim burada yazdıklarını yüzümüze söyleme hukuken sorumlu olma yürekliliğini göstermeni bekliyorum senden + kjaç aydır beni neden uğraştırıyorsun:) özel mesajıma dönmen kafi.

  Temkinli değilim diyorsun ancak artık biraz daha dikkatli yazdığın gözlerden kaçmıyor bu sevindirici bir gelişme mesela Başbakanın aldığı cezayı çarpıtmıyorsun mesela Fettullah Gülen'in apo gibi terörist olduğunu kanıtlarım dediğin mesajına istinaden teklif ettiğim düelloyu yapmıyorsun bu konuda şikayet ve sorularınız bölümüne açtığım şikayet başlığı ve içeriği silindi çöpte bile bulamadık databaseden silinmiş.

  Pervasız ama temkinlisin:)
  İftiranın,hakaretinin ne gibi sonuçlar doğuracağının farkında olanlar hakaret ve iftiranın üzerine şikayet ve sorunlarınız bölümünde açtığım konuyu databaseden silerek senin pervasızlığına ortak olmadıklarını iftiralarının arkasında durmadıklarını gösterdiler.Sen hala tribünlere oynamaya devam et:)

  Herşeye rağmen ümitliyim senden ergen tavırları okul öncesi çocuk ağızlarını bırakacak yaşının gerektirdiği olgunluğu ve ağırbaşlılığı kazanacaksın zamanla.
  ben, reelde sandığın gibi temkinli davranmam.

  Her sabah 07.30 - 08.30 arası kahvemi nerede içip konulara nereden müdahale ettiğimi cümle aleme bilerek ilan ederim.

  senelerdir ne gelen oldu ne giden :)

  biz hep, aynı yerdeyiz :)
  Küçükken ailesi tarafından ezilmiş,sinrilmiş bu sebeple gençliğinde gennçliğini yaşayamamış içe kapanık bir hayat yaşamış insan profili çiziyorsun.

  Torunları boyu kadar olacak yaşa geldiğinde internetle tanışmış dede olacak yaşta hayatı 24 saat bilgisayar başında geçiren dolaysıyla herşeyi sanaldan ibaret sanan bir insan var sanki karşımda.

  Belki sanal tehditler geçmişte senin üzerinde çok etkili olduğu için

  Belki çocukluğunda gençliğinde bu tarz tehditler seni sindirdiği için sende aynı yöntemin başkaları üzerinde de etkili olabileceğini düşünüyorsun ama ben bırak bu sanal tehditlere reel tehditlere dahi papuç bırakacak,sinecek,doğru bildiğini içine atacak,hakkını aramayacak karakterde bir insan değilim.Hele hele bunları internet ortamında ban tehditi üzerine yapacak bir insan hiç değilim.

  Senin bu uslubun dede olacak yaşa gelmiş olgun bir insanın uslubu değil.Sivilceleri yeni yeni çıkan ergenliğe yeni yeni adımını atan çocuk izlenimi veriyorsun.
  Takla attırcaksın dediğin araba yok gila dede bu kaç oldu artık bunun farkına var o araba SANAL! SANAL! Sanalla gerçeklik arasındaki o kalın çizgiyi çizemiyorsun bırak sanalı Allah sana reelde arabaya takla attırmasın .Gerçi sen reelde arabaya takla attırmamak için çok temkinli davranıyorsun:) sanalda gürlüyorsun sadece gürle gürle sen gürledikçe okul öncesi çocuklarıyla muhatap olduğumu düşünüyorum.Şunuda unutma gürlemeden önce yağan yağmurda SANAL.

  Her tartışmamızda olduğu gibi yine ana konuya değinmedin varsa senden yana şikayetlerim üzerine bir itirazın onu paylaş.Aşağıdaki profil mesajlarımda yazdığım gibi bu güne kadar hakkında bulunduğum hiç bir şikayetin gerçekliğini flulaştıramadın.Bak dikkat et flulaştıramadın diyorum çünkü sen şekilde görüldüğü üzere mevzu bahis konudan sapıp daldan dala atlıyorsun.Atladığın o dalda SANAL gila dede.

  Sen yazdıkça haklılığım daha netleşiyor.Bütün çabaların bütün yazdıkların haklılığımın sende yarattığı tahammülsüzlükten kaynaklanıyor:)
  siteye 5. viteste girdin, duvara çarptın. belki daha iyi olur diye vitesi 6 ya takmaya çalışıyorsun şimdi de.

  bilmiyorsun ki, 6. vites diye birşey yok. o takmaya çalıştığın vites geri vitestir.

  bu hızla geri vitese takarsan arabaya takla attıracaksın, bunun farkında bile değilsin.

  hakkında hayırlısı olsun :)
  Gerekçesi oluşmamış bir cezayı uygulayıp bunu kabul etmek iki moderatörün wardom kuralları yerine kendi kurallarını uyguladıklarının ali kıran baş kesen kesildiklerinin göstergesidir.Wardomdaki tüm moderatörlerin 10 yılı aşkın bir süredir aldığı şikayet bu iki moderatörün aldığı şikayetten az ise mızrağı çuvala sığdırmaları mümkün değil.

  Susma sustukça sıra sana gelecek derler ama siz siz olun susun susun ki sıra size gelmesin![/B]
  http://www.wardom.com.tr/aldigim-ban-cezasi-uzerine-t485245.html

  Konu kilitlendiği için cevap hakkımı profilimden kullanma gereği duydum.

  Linktede görüldüğü üzere şikayet ettiğim konunun doğru olduğu böyle bir şeyin yaşandığı metatron ve gila tarafından kabul ediliyor.

  Gilada metatronda uyarıların ban cezasından sonra atıldığını kabul ediyor.Ban cezasının gerekçesi olarak gösterilen -uyarılara aldırmamak- gibi bir kabahatı işlemediğim kabul ediliyor.Ortada uyarı yokken ban cezası verildikten sonra bir dakika içinde arka arkaya 4 uyarı mesajı atarak gerekçe yaratmak çok çirkin bir tavırdır.Bu çirkinliği sergileyen iki moderatörü moderatörlük yetkilerini kötüye kullandıkları için kınıyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst