WaRDoktor

Mesajları Son Yazılanlar Gönderi Hakkında

 • Meçhullerdeyiz hacı. :p Iyi böyle, bide adam gibi adamları ozlemesek. Neyse uzaktan uzağa gulseler yeter. :D
  Beni transa sokması gerekmiyor zaten, konsantre olamıyorum, aklımı boşaltmak için kullanmak istiyorum, haftada bi veya iki kere meditasyon çalışmam var zaten :) Senin kontrolünde kullanıcam işte :D Açıklamada güzel ilaç prospektüslerine böyle açıklamalar koysalar daha güzel olacak valla :D 2 sayfa karınca gibi yazıyolar sadece en sonraki reçetesiz satılmazı anlıyor insan :p

  Hapkido, Jeet kune do , whin chung aletlere karşıda savunduğunu iddaa eden sporlar sokakta işe yara mı bilmem, Burası Türkiye bıçakla değil, ekmek bıçağı yada döner bıçağı ile gelip yol kesiyo biizm millet :p

  Her türlü psikopat hasta yakınıda iyiymiş millet çıldırmış arkadaş doktordan ne istersin onu anlamıyorum :D O olmasa hiç şansı yok hastanın :p İşiniz zor Allah kolaylık versin ;)
  Whin-Chun felsefe işi çalışması filan zevklidir ama güçten çok hıza odaklı tutmamıştım ben :)

  Muay thai ise buda Tayland sporu uzak doğu sayılır ama sporun hasıdır :) yaşadığın şehirde adam gibi antrenman yaptıran bi salon hoca varsa bi kaç antrenmana git bi daha bırakmazsın 2 sene çalışmışlığım var, yapılabilecek en sert spor mmaden sonra :)

  Peki bi zararı olur mu bunları kullanmanın,meditasyon sırasında kulanılsa işe yarar mı sence :D

  Transa geçip uçmayı düşünüyorum Tibet rahipleri gibi :p
  Spor için geç değil kendimi bildim bileli spor yaparım yardımcı olurum fikir açısından sana :)

  Anfideki kızlara gelince sadece cinsellikte kendinden geçen kızı severim :p

  Ben sana birşey sorayım doktorum özel, konsantrasyon artırıcı ilaçlardan filan bahsediliyo var mı böyle birşey özellikle tıp öğrencileri kullanıyormuş ? Bilgin varsa aydınlatırmısın beni :)

  He üstelik şu pkk lıya yaptığın bişey vardı itiraf konusnda yazmıştın sanki 1 kerede yaptığın birşeyi 4-5 kerede mi ne yapmışsın yeterince çarpıcıydı bence :)
  Bende medyanın yalancısıyım :D İnşallah sizin dediğiniz gibidir. Ayrıca Sagopa Kajmer'in tutumunu çok severim diğer rapçilere göre. Saygın bir kişiliği var toplumda zaten.
  Vallaha ben kendisinden hiç beklemezdim böyle birşey yapacağını ama galiba yapmış. Yani öyle kestirdim. Kargo şirketinde ürünü almaya geldiğinde yetkili biri kutudan şüphelenmiş beklemesini söylemiş :D oda kaçmış. Zaten evinden almışlar adamı. Birde habercileri tesliyodu. Muhabir:''Efendim kutunun içinde ne vardı?'' diye sorduğunda
  Sagopa Kajmer: ''Senden başka herşey var'' dediğindede kıllandım biraz.
  Doktorum Sagopa Kajmer yurtdışından hint keneviri sipariş ettiği için mi avatarını değiştirdin? :D
  Doğrudur; ama imzam vs. aynı. :)
  Forumda yenilenme vardı ve özel karakterli nicklerde sorunlar yaşanıyordu. Bir önceki nickte te * simgesi bende sorun olmuştu, gerçi problem giderildi ancak o sıralar nicki değiştireyim diye içimden geçirdim, avatar sorununun giderilmesiyle birlikte hepsini toptan değiştirdim. Böyle devam ederim. :)
  Z
  kardeşim arena-tr torrent sitesi için bana davetiye yollayabilir misin ?

  oozanakbulut@gmail.com
  Biliyorum doktor, şuan sinirlisin. İşte bende özellikle şimdi yazayım dedim :D

  Daha Bismillah, geçenlerde 3/3 diyordunuz şimdiden 2/2 yaptınız :D :D

  Ne oldu road to Amsterdam'a.

  Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi 2000 :D
  doktor cok teşekkür ederim tavsiyelerin için:) söyledigin gibi baş ağrısı ve bulantı deli ediyor beni sıvı tüketim konusunda sağlep-nanelimon-kahve ne bulursam içiyorum:D:D

  hatta bu konuda mide bulantıları artıyor fakat atlatıcaz inşallah gercekten ilgin için cok teşekkür ediyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst