• Sevgili dostum, rica ederim özür dileyecek bir şey yok ortada.

  Rahatsızlık ne kelime, biz sizin yazılarınızdan ve fikirlerinizden keyif alıyoruz.

  Senin hassasiyetlerin benimde hassasiyetlerimdir dostum.

  Saygı ve sevgi bizden.
  yeniceli üstad: gelmedim sadece bir kaç fotoğraf paylaşayım istedim... GİLA denen kişi yönetici olduğu sürece de gelmeye niyetim yok... O her türlü hakareti yağdırıyor bir şey yok ama biz bir konu açarsak ve padişahımızın!!! hoşuna gitmezse küt diye banlanıyoruz... böyle bir yerde yazmanın bir anlamı yok... hoşçakal.
  Bir top ugruna insanlara kinlenmesen;bir insanın yaşadıklarını,hissettiklerini,üzüntülerini,sevinçlerini, dünyasını anlayabilsen kısaca insan sevgin olsa anlamakta da zorluk çekmezsin.
  Sanal bile olsa bir insanla , yani şahsınızla bu kadar uzak olabilecegim aklıma gelmezdi.Eger yalanım varsa Allah şu anda canımı alsın ki,karıncaları ezmemek için hep önüme dikkat ederim. Bir defasında bilmeden bir salyangoza bastım.Çıkan o ses ve o anki üzüntüm, her canlısını gördügümde hala beni üzüntüye bogar.
  Şu son sözlerinle bile;Sana uyup , Annemi olaya karıştırdıgın için (Herkesin ailesi mutlaka muhterem insanlardır.) , Babanla ilgili yazdıklarımdan ben utanç duydum,kendisinden özür diler ellerinden öperim. Sen Annem için düşünür müsün?
  Ben "Yaradandan ötürü yaradılanları seven" insanım.Ayrıca kimseye kendimi begendirme ve sevdirme gibi bir ugraşım da yok!.
  Konularımı incelersen ; inandıgımı,hissettigimi,o anda kızgınlıgımla yazdıklarımı degerlendirirsen çok degişik biri olmadıgımı görürsün.;)
  Horoz oğlan, sen babamı sorunca Abdülhey in filmdeki bi repligi geldi aklıma.

  'anana sor'

  Demişti.
  Kenefte agzına da bulaşmış.Ne işin vardı orda? Devam edersen ar'ına da bulaşır bu pislik!...

  İstedigin kadar - karma verebilirsin.Ben senin gibi karma meraklısı degilim.

  Cevap vermege gerek duydugum her konuda (insani ölçüler içinde ) kendi yorumumu yaparım.Ama bazıları gibi pislige ve çirkeflige bulaşmadan!...:)

  Not:Biraz Kompozisyon çalış.
  Git o zaman kenefte bi berrak suya bak, ne göreceksin.

  Bak işine muhattap etme beni kendinle, kaç kere benim yüzümden banlandin.

  Hiç mi ar etmiyorsun.
  Gönderdiğiniz karma için ben teşekkür ederim.Aklınca İsmet İnönü'ye vurmak istemiş arkadaş herhalde cevabını almıştır.
  Başka yazan benim kalbimi kanatırken benim yazdıgım birilerine dokunacaksa dokunsun.Seve seve katlanırım. Buyurun karar sizin.Dogru bilmedigimi yazmam.Tükürdügümü de yalamam.Demek ki saygınlıgımız 10 binlere düşecek...Canım sagolsun.İkazını için (gerçekten yeminle) teşekkür ederim.Hoşcakalın o zaman.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst