Mermer Masa

Mermer Masa

Mermer Masa

Mermerin asaleti ve şıklığını sizlerin önünüze sunuyoruz. Mermer kalitesinin yaşam alanımıza girmesi ve benimsenmesi sanıldığı kadar zor olmamıştır. Özellikle mutfak tezgahların da kullanımının dışında mutfak ve yemek masalarında da tercih edilmeye başlanmıştır. Mermerlerin yoğun hanelere ve çeşitli ticari yapılarda talep görmesi beraberinde şıklığı ve zarafeti de getirdi. Düşünülenin aksine iyi şekilde işlenmiş doğru mermer seçimleriyle bezenmiş mermer mobilyalar evinizin havasını değiştirecektir. Mermer ömür boyu kullanabileceğiniz bir maden olarak değerlendirilir. Ocaklardan çıkarılan mermer, kaliteli bir şekilde işlenir. Mermerler işlenme aşamasında ise cilalanması ve kesimi oldukça önemlidir.

Mermer Masa Dekorasyonu

Mermer masa modelleri her geçen gün dekorasyonda ağırlığını ortaya daha fazla koyarken aynı zamanda farklılık yaratan bir kullanım imkanı da sunuyor. Mermeri bir masada ya da sehpada görmek istediğiniz zaman mutlaka ikinci bir kez daha bakmak isterseniz mermerin kalitesi, rengi, pürüzsüzlüğü ve kendinden gelen asaleti ise kullanım alanlarında oldukça dikkat çekici bir şekilde ortaya çıkar. Klasik ve modern bakış açısına örnek eşsiz tasarımlar sunan firmamız durağan olmayan, adeta yaşayan salon ve yaşam alanlarınıza şıklık katmaya çalışmaktadır. Sınırsız hayal gücüyle ve üstün tasarım prensibini benimseyerek yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçalarına imzasını atmak için itinayla hizmet vermekteyiz. Mermer masa sağlamlığı acısında evinizde veya iş yerinizde hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir doğal taştır mermer maslar malzemenin gözle görülür ağırlık ve göz alıcı görünümünden dolayı, neredeyse daima bir alana lüks bir görünüm kazandırır. Evinizde, işyerinizde yada bir lobide bulunan masa, karakteristik özelliğin yanında göz dolduran bir bakış açısı sağlar.

Neden Mermer Kullanmalıyız?

Mermerlerin faydaları uzun yıllardır bilinmektedir. Kolay temizlenmesi, aşınmaması ve ısıyı dağıtmaması sebebiyle banyolarda, mutfaklarda ve en çok bildiğimiz haliyle hamamlarda kullanılan oldukça kaliteli ve faydalı bir taştır. Ülkemiz mermer rezervi açısından oldukça zengin topraklara sahip olduğu için de bizler bu malzemeyi farklı alanlarda çok sık kullanmaktayız. Damarlı hatları ve her detayı özgünlüğü ile dikkat çeken mermer, artık masa tasarımlarında da çok sık karşımıza çıkıyor. Mermer Yemek Masası modelleri hem duruşları hem de ortama getirdikleri mükemmel hava ile dikkat çekerken bu malzemeyi en doğru şekilde kullanmak oldukça önemli. Doğal bir malzeme olan mermer çok az işlemden geçmiştir ve bu saflıkta gerçekten çok sağlam olabilen nadir malzemelerden biridir. Yüzlerce yıllık geçmişe sahip ancak daha dün yapılmış gibi görünen mermer heykelleri düşünün! Dayanıklılığıyla meşhur mermer, uzunca bir süre sıkıntısız kullanım imkanı vadediyor. Mermer dekorasyonunda oldukça özgürsünüz. Çünkü neredeyse her renkte mermeri her çeşit malzemeyle bir arada kullanmanız mümkün. Yeşil, beyaz, siyah; damarlı, benekli, düz... Türü ne olursa olsun mermerin üzerinde tüm malzemeler güzel duruyor.