Resim Upload - Wardom.Org

Resim Upload

Resim upload etmek için harcadığınız vakit emin olun hayatınızdan ve internet zamanınızdan, işinizden çalınan vakittir. Tek tek dosyaları yüklemek, hatta bazı upload sitelerinde resmin küçüğünü bile sizin yüklemeniz gerekiyor.
Küçük resim, yani thumbnail desteği, çoklu resim upload seçeneği ile aynı anda 500 adet resmi yükleyebilmek ve dosya başına 500mb limit ile aynı anda 250GB dosya upload edebileceğiniz eşsiz bir resim upload sitesi'dir.

Upload nedir? Ne için upload yapılır gibi bir çok sorunuza yanıt da vermek isteriz. Öncelikle upload, bilgisayarınızda bulunan bir dosyanın, başka bir bilgisayar da cihaza veri halinde aktarımına denir. Upload ettiğiniz her dosyanın sahip olduğu data büyüklüğü, sizin modeminizden giden bir byte demektir. Upload sadece dosya aktarımı anlamına gelse de aslında internette yaptığınız tcp/ip paket transferinin her biri uploaddır. Bir dosya yüklemenin hızı upload bağlantı hızınızla orantılı olduğu gibi, yüksek sayıda download yaparken, yani dosya indirirken de upload hızınızın önemli olduğunu hatırlatırız. Her bir ip paketinin taşınması sırasında ve sizden giden yanıt sırasında upload hızınızdan kesinti yapılır. Aynı anda 1000 adet dosya indirme yaptığınızda emin olun upload hızınız, sizin asıl download hızınızı etkiler. Bunu gerçek hayatta görebilmek için dosya download yaparken upload etmeyi deneyin, normalden daha düşük hız çıkacaktır.

Bütün bu vesilelerle upload ve download hızlarına değinmişken http://www.upload.gen.tr sitesinin upload hızı ve dosya paylaşım kolaylıklarını, resim upload özelliklerini kullanmanızı ve limitsiz dosya yükleme olanaklarını ve asla silinmeyecek olduğundan emin olarak dosyalarınızı yükleyebileceğinizi belirtmek isteriz.


Dosya, resim upload siteleri arasında en iyisi olan upload.gen.tr adresini zaten kullanıyor olduğunuzu kullanmıyorsanız da kesinlikle deneyip, diğer upload siteleri arasında ne kadar popüler olduğunu kullananları gördükçe farkedeceksiniz...