12 Dev Adam Fransa deplasmanında | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

12 Dev Adam Fransa deplasmanında

ysunshine

Forum Ustası


Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2009 Avrupa Şampiyonası elemeleri C Grubu'ndaki son maçında bugün deplasmanda Fransa'yla karşılaşacak. Karşılaşma saat 21.00'de başlayacak ve NTV Spor'dan naklen yayınlanacak.


2009 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası elemelerinde C Grubu'nda 5 maçta 5 galibiyet alıp, grup lideri olarak finallere gitme hakkını elde eden Türkiye, gruptaki son maçında bugün deplasmanda Fransa ile karşılaşacak.

Limoges kentinde yapılacak ve TSİ 21.00'de başlayacak karşılaşma NTV Spor naklen yayınlayacak.

A Milli Takım'da, 21 Eylül Pazar günü ABD'ye gideceği için izin verilen Hidayet Türkoğlu, Fransa ile yapılacak son maçta forma giymeyecek.

Türkiye, grupta İstanbul'da Fransa ile yaptığı ilk maçı 77-65 kazanmıştı.

''12 Dev Adam''da 5 maç sonunda Ersan İlyasova 13.2 sayı ortalamayla takımın en skorer oyuncusu olurken, Fransa'da ise Tony Parker 24.8 sayı ortalaması ile takımının en skorer oyuncusu durumunda bulunuyor.

Bu arada, A Milli Takım, 4 grupta yapılan Avrupa Şampiyonası elemelerinde, toplam 17 takım arasında şu anda yenilgisiz tek takım durumunda bulunuyor.

A Grubu lideri Sırbistan, 7 maçta 6 galibiyet 1 yenilgi, B Grubu lideri Letonya ve D Grubu lideri İngiltere ise 5 maçta 4'er galibiyet, 1'er yenilgi aldı.
Kod:
[B][SIZE="2"]20 Eylül 2008[/SIZE][/B]

[URL="http://www.ntvspor.net/Pages/27938.ASP"][B][SIZE="2"]Kaynak[/SIZE][/B][/URL]
 

All4One

Forum Ustası
Spor haberlerini gece eksperisi gibi mükemmel bi şekilde ilettiğiniz için elvis ve ysunshine a teşekkür milli takıma sonsuz başarılar diliyorum...
 

yasba

Forum Ustası
Nasıl olsa işimiz garanti diye Hidayeti bile gönderdiler , sıkıntı çekmeden finallere katılmak ne kadar güzel .
 
Üst