18 Mart Çanakkale Zaferi | Wardom.Org

18 Mart Çanakkale Zaferi

Realist Adam

Forum Ustası

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ !

Büyük Türk Milleti’nin bağımsızlık ateşinin işgalcilere geçit vermediği 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümünü coşku ve gururla kutluyoruz.

100 yıl önce bir milletin inanarak birlik olduğu zaman yedi düvelin bir araya gelse dahi bu kenetlenmeyi kıramayacağını gösteren atalarımıza derin saygı ve minnet duyuyoruz.

100. sene-i devriyesi vesilesiyle Anadolu’nun vatan toprağı olarak kalması ve Ay – Yıldızlı bayrağımızın gök kubbede dalgalanması uğruna tüm varlıklarıyla kahramanca savaşan, aziz şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükran duygularıyla anıyoruz.

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Kimilerimize göre bugün hala Türk Bayrağı altında yaşıyor olmamızın başlıca sebebi

Kimilerimize göre anneler günü, babalar günü gibi yılda bir kez kutlanması zorunlu bir olay.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü

19 Mart şehit katilleriyle halvet olmaya devam etme süreci...

Ne kadar iki yüzlü, aşağılık bir toplum olduk farkında değiliz...

siyah_01

Forum Kalfası
Kimilerimize göre bugün hala Türk Bayrağı altında yaşıyor olmamızın başlıca sebebi

Kimilerimize göre anneler günü, babalar günü gibi yılda bir kez kutlanması zorunlu bir olay.

18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü

19 Mart şehit katilleriyle halvet olmaya devam etme süreci...

Ne kadar iki yüzlü, aşağılık bir toplum olduk farkında değiliz...
Yusuf abi dedecim sen 10 numara 5 yıldız bir abimiz dedemizsin. ama burası siyaset bölümü değil :(

yeniceli

Forum Ustası
"Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilâl uğruna, yâ Rap, ne güneşler batıyor!
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
Gökten ecdad inerek öpse o pâk alnı değer."

Mehmet Akif ERSOY

Şanlı zaferimizin 100. yılında Aziz Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle anıyor,

Allahtan rahmet diliyoruz!...

Ruhları Şadolsun!...

fearof

Forum Ustası
Çanakkale Zaferi'nin 100. yoldönümünde Başta Gazi Mustafa kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyor,Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.

Mekanları Cennet ruhları Şaad olsun.

c3h3n

Elit Üye
bütün şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun Allahtan rahmet diliyorum.

morko58

Forum Ustası
Çanakkale Zaferi'nin 100. yoldönümünde Başta Gazi Mustafa kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyor,Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.

Mekanları Cennet ruhları Şaad olsun.
Güzel duygularına aynen bende katılıyorum.