23 Nisan MuRaTTK ve ESTERGON

Aγaz.
Forum Kalfası
Atatürk’ün 1922′de Bursa’da çocuklara seslenişi:
Küçük hanımlar, küçük beyler.. Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa gark edecek sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz; kızlar, çocuklar!

 
- Yönetici düzenlemesi: :
by_ask
Forum Ustası
ve 23 nisan çocukluğumun en güzel günü.. heyecanla öğretmenimle günlerce hazırlanılan bir bayram... bayram sabahı en güçlü sesle okunan İSTİKLAL MARŞI heyecandan uyuyamadıgım 22 nisan geceleri hatırlanılası güzel yıllar....SADECE MİNİKLERİN DEĞİL İÇİNDEKİ ÇOCUK HALA ÖLMEYENLERİN DE ATAMIN ÇOCUKLARA EN GÜZEL HEDİYESİ ""ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI"" KUTLU OLSUN :)
 
SinneR!
Forum Ustası
Ulusal Egemenliğin birilerine dokunmadığı Türkiye Cumhuriyeti kısaltmalarının kalkmadığı Türk lük kavramının yok edilmeye çalışılmadığı nice ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMLARINA
 
isoFRM
Forum Ustası
Milli bayramlarımıza sahip çıkalım. Tatil
olduğu için değil, özel olduğu için sevinelim.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk
Bayramınız Kutlu Olsun...
 
fearof
Forum Ustası
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ,Ulusal değerlerine sahip çıkan sonuna kadar da sahip çıkacak olan bütün arkadaşlarıma ve Türk Milletine kutlu olsun.
 
ESTERGON
Genel Moderator
Milli birliğimize çok ihtiyacımızın olduğu şu günlerde tüm Wardom ailesinin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nı kutlarız.
 
Zafer
Forum Ustası
Varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.
 
vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
Tüm çocuklarımızın ve milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.
 
Üst