300 Euro

1. mydos

mydos Forum Ustası

Temel'e bir seyahat acentasından mektup gelir. Hemen açar. Mektupta Kroazya'da çıplaklar kampında bir haftalık her şey dahil tatil kazandığı ve belirtilen evrakları acilen hazırlayıp getirmesi yazmaktadır.

Temel her şeyi acilen hazırlar ve tatile gider.

Resepsiyonda ki kiz Temel'in kaydını yaparken 300 euro tatil sonunda iade edilmek üzere kapora ister. Temel parayı verir ve 30 sn içinde soyunur ve kendini kumsalda hurilerin arasında bulur.

Gözleri kamaşmış etrafına hayretle içinde bakarken sırtına bir el dokunur.

Dönüp baktığında muhteşem vücutlu genç bir sarışın. Görür Genc kız "beni çağırdın " der. Temel şaşkın"yok çağırmadım " der.

Kız Temel'in aletini göstererek "Kalkmış. Kurallara gore seks yapmamız gerekiyor " der

Temel işini bitirdikten sonra ağzı kulaklarında duşta sabunlanmakta bir yandanda türkü söylemektedir.

Bu arada elinden sabun yere düşer tam eğilip alacakken zart diye gaz çıkarır.

Sabunu alıp doğrulduğunda sırtına bir el dokunur. Dönüp baktığında iki metre boyunda izbandut gibi bir zenci görür .

Zenci "beni çağırdın" der. Temel şaşkın "yok yok ben çağırmadım" der.

Zenci ısrarla "yok yok çağırdın.

Gaz çıkardın . Kurallara göre seni şey

yapmam gerekiyor" der.

Temel çaresiz kabul eder. İş biter bitmez harap bir vaziyette soluğu resepsiyonda alır.

Resepsiyonda ki kız şaşkın "ne oldu size böyle" diye sorar. Temel "acilen çıkışımı yap eve dönüyorum" der.

Kız "300 euronuzu iade edebilmem için bir sebep göstermeniz gerekiyor" der.

Temel; "kızım ben 70 yaşında adamım. Ayda bir defa çüküm kalkar, günde en az 30 defa gaz çıkarırım.

Başlatma şimdi 300 eurondan"

2. Sebnemy35

Sebnemy35 Forum Kalfası

Yükleniyor...