38 kilo esrarla yakalanan imam, "Kullanıcıyım" dedi

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.


38 kilo esrarla yakalanan imam, "Kullanıcıyım" dediAntalya'da toplam 38 kilo esrarla yakalanan cami imamı yaptığı savunmasında 'kullanıcı' olduğunu, uyuşturucunun kendisine ait olmadığını savundu.
Antalya'da geçen Aralık ayında canlı bomba ihbarı üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada 9 kilo esrar ele geçirildi. Aracı kullanan cami imamının görev yaptığı Hisarçandır Mahallesi'ndeki iki ayrı yerde, 29 kilo daha esrar maddesi ele geçirildi.

Söz konusu uyuşturucuların A.A'ya ait olduğunu iddia eden imam, kendisinin 'kullanıcı' olduğunu savundu. İmamın beyanı üzerine gözaltına alınan Aslanbay ise iftira atıldığını iddia etti. İmam ile aralarında husumet olduğunu ileri süren A., uyuşturucuyla ilgisi olmadığını öne sürdü.

Tutuklanan iki şüpheli hakkında uyuşturucu ticareti suçundan Antalya 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.

Mahkemede etkin pişmanlıktan yararlanan imama 5 yıl 5 ay hapis cezası ile 10 bin lira adli para cezası verildi. A.A ise 10 yıl 10 ay hapse mahkum edildi.

Kaynak: 38 kilo esrarla yakalanan imam, "Kullanıcıyım" dedi
 
Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
tayyipin yeğeni de ELLİ KİLO ile yakalandı, içiciyim diyip serbest kaldı.
 
-JoseJosef
Editor
Ben askerden önce 2 ay boyunca düzenli bi şekilde camii hocası ile haftasonları takılıyorduk. :D eli çok temizdi, mükemmel sarıyordu. :D

Askerden sonra geldim, başka camiye geçmiş. Allah razı olsun herşey için. :D
 
Üst