4bÜyÜk DeĞİŞİyomu Nedİr?? | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

4bÜyÜk DeĞİŞİyomu Nedİr??

delicocukemre

Forum Kalfası
Kayserİspor Gelİyo.. 4. BÜyÜk Konusunda Artik ŞÜphem Var Benİm.. Her MaÇinda En Az 15 Bİn Taraftar.. 30 Bİn KİŞİ Kapasİtelİ Bİr Stad Ve Yenİ Bİr Stad ÇaliŞmasi.. 18. Haftaya Gelİnmesİne RaĞmen BeŞİktaŞi Ve Trabzonsporu Hala Gerİsİnde Tutma. 3. Siradakİ Yerİnİ Koruma. Avrupa Hayallerİ... Bu Takimi KÜÇÜmsemeyelİm.... <<kayserİspor>>

pentagram

Cool Üye
ben kayseride kalıyorum ve belediye başkanı mehmet öz haseki bayern münihin sıtadının biraz daha gelimişini yaptırma kararı aldı+gelecek yıl sezon sonunda gs nin fb nin ve bjk nin elinde bulunmicak bi transfer bütçesi kurdu 20 milyon dolar !!! bencede küçümsemeyin.....

xmawix

Forum Ustası
alması gereken çok çok çok yol var.
göztepede hala binlerce taraftar onunde oynuyor...
milan, inter, roma ise stadlarının yarısını dolduramıyorlar...

yani bi ölçü değildir taraftar sayısı ama tabi yabana atılacak bi takımda değiller.

narcikmazi

Cool Üye
Ben Kayserİspora İnanmiyorum...
O Da Öncekİler Gİbİ Olucak...
Bİ Takimin SÜreklİ Bu Pozİsyonda Kalmasi İÇİn Çok Paraya İhtİyaci Var...
Tek Umudum Vestel Manisa... Ben Bi Fenerbahceliyim Ama Artik Bu Kalitesi Çok DÜŞÜk Lİgden Biktim.. KeŞke Bu Sene Kayserİ Şampİyon Olsa Şampİyonlar Lİgİne Gİtse Kesİn Bİzden Çok Puan Toplar...
Son SÖz Daum Gİtsİn !!!!

greenvolt

Banned
daha kayserisporun alması gereken çok yol var kardeş 4büyükler nasıl büyük oldu kendilerini kanıtlayarak kayserisporda 5.büyük olabilir ama bişeyleri kanıtlaması gerek.... buarada BeŞİkTaŞtA 1.büyük :D :D :D

delicocukemre

Forum Kalfası
biz takımımıza inanıyoz... Bu güne kadar futbola fazla bütçe ayırmıyodu takımımız ama artık kesenin ağzı açıldı.. futbolcularımız çok kaliteli.. teknik adamımımz uefanın umut veren yirmi teknik adamı içerisinde... 2 TAKIMIN YARIŞIP DURMASINDAN TÜRKİYE SIKILDI ARTIKK.. NEDEN İNGİLTEREDE BU GÜNE KADAR 20 TAKIM ŞAMPİYON OLDUDA TÜRKİYEDE SADECE 4.. TAKIMLAR BÜYÜK OLUNCA DESTEKLENİYOR.. ONLARI BİZ BÜYÜTMELİYİZ....

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
:) kayserinin 4. buyuk olması için daha bayaa calısması, ligde şampiyon olması, bir tek kayserililerin değil, baska kentlilerin de bu takımı tutması gerekir.. nasıl ki erzurumda, rizede, samsunda, orduda vs vs trabzonspor fanatikleri var , kayserinin de aynı durumda olması gerekir..
bir sezonluk küçük basarılarla 4. büyük olunmaz.. aynı zamanda , kasasındaki paralarla da 4. buyuk olunmaz.. bir zamanlar cem uzan'ın takımı istanbulspor vardı.. bi suru parası, bi suru yıldızı olmasına rağmen kalıcı olamadı ligde..

bu arada fener macından dolayı kutluyorum :D sonunda biz lider olduk:D

Spa

Cool Üye
dostum yapma şu anda en zayıf olan büyük dediğimiz takımın bile kaç şampiyonluğu var.(trabzondan bahsettim) öle büyük tabiri birkaç sezonluk başarı ile olmaz...