89/4 Tertipler

*
Banned
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

SeLam ArkadaşLar,

Wardom 89/4 askerLerimizi (tertipLerimizi) bir göreLim bakaLım :)

Acemi birLigim; İzmir / NarLıdere - İSTİHKAM OKUL VE EĞT. MRK. K.LIĞI

- Yönetici düzenlemesi: :
BedliS
Forum Ustası
biraz miladım dolmuş fakat bende 4 tertibim ve narlıda istihkam okulu makinist bölüğü motorbot kısmı oradan Diyarbakır deve geçidi.

Narlıdere gidiyorsan orası 5 yıldızlı tatil köyü idi benim için Diyarbakır'a kıyasla. Sakın yüzme biliyorum deme yoksa Diyarbakır'a gidersin :D

pentimento
Forum Ustası
valla ben 10 sene önce aynı tertip yapmışdım :)

senin title o şimdi kınalı kuzu yazsınlar yahu :)

bende izmirde yapmışdım hatta ilk izmir dediklerinde ulen bahriye oldum diye sevindim,

ama nerden bilebilirdim yenifoçanın bir komanda alayı oldugunu :) :), ögrendiğimde o sevinçli halden pek eser kalmamışdı,

yeni sen yine şanşısın :)

- Yönetici düzenlemesi: :
*
Banned
valla ben 10 sene önce aynı tertip yapmışdım :)

senin title o şimdi kınalı kuzu yazsınlar yahu :)

bende izmirde yapmışdım hatta ilk izmir dediklerinde ulen bahriye oldum diye sevindim,

ama nerden bilebilirdim yenifoçanın bir komanda alayı oldugunu :) :), ögrendiğimde o sevinçli halden pek eser kalmamışdı,

yeni sen yine şanşısın :)
Senin farkLı bir birLikte, tımarLandıgını düşünemiyorum zaten :D

*
Banned
Sag-SagLim uLastım

Şanslısın, gidip gördün mü ?
Evet, gidip-gördüm sonunda Uygar :) Deniz kenarında biryer, sabah 08:30 gibi önündeki duraktaydım. Fakat, ben özgürLügün birazdaha keyfini çıkartmak için, tekrar konaga yöneLdim :D Şuan konak'ta bir cafedeyim. Saçı faLan kestirdik :) adamakıLLı asker vaziyetini aLdık annicanız :D Herkeze, hayırLı tezkereLer...

Artser
Forum Ustası
Evet, gidip-gördüm sonunda Uygar :) Deniz kenarında biryer, sabah 08:30 gibi önündeki duraktaydım. Fakat, ben özgürLügün birazdaha keyfini çıkartmak için, tekrar konaga yöneLdim :D Şuan konak'ta bir cafedeyim. Saçı faLan kestirdik :) adamakıLLı asker vaziyetini aLdık annicanız :D Herkeze, hayırLı tezkereLer...
Hayırlı teskereler...Şafak kaç dostum..:D:D:D

ersan.
En Geyik Üye
yeri beğensen neye yarar :D:D:D dua et onlar seni beğensin :D:D

e hadi şimdiden hayırlı teskereler diliyelim ama unutmaki bitmez mk:D:D:D

sana sölediklerimi unutma :D:D

*
Banned
Sonunda, Dagıtım yerim beLLi oLdu arkadaşLar :)

8. Mekanize Piyade Tugayı Lojistik Destek ve KışLa Hizmet Takımı MERKEZ/Tekirdağ

benim için hayırLı oLmasını temenni ediyorum. Sonuçta MemLeketim civarında biryer... Benden 2 sonraki arkadaşım Hakkari ŞemdinLi'ye düştü.

O'na ve diger asker arkadaşLarıma ALLah koLayLık versin :)

Flagellum Dei
Forum Ustası
Sonunda, Dagıtım yerim beLLi oLdu arkadaşLar :)

8. Mekanize Piyade Tugayı Lojistik Destek ve KışLa Hizmet Takımı MERKEZ/Tekirdağ

benim için hayırLı oLmasını temenni ediyorum. Sonuçta MemLeketim civarında biryer... Benden 2 sonraki arkadaşım Hakkari ŞemdinLi'ye düştü.

O'na ve diger asker arkadaşLarıma ALLah koLayLık versin :)
Şanslısın hayırlı tezkereler şimdiden :)